Jedinečný rozhovor s americkou kongresmankou: Kdo zabil Kennedyho?

cynthia1V exkluzivním rozhovoru pro časopis Šifra dlouholetá americká kongresmanka Cynthia Ann McKinney odhaluje, jak funguje nelegální stínová vláda, která řídí (nejen) Spojené státy americké a která zřejmě stojí za vraždou slavného JFK i útoky z 11. září 2001.

Na Cynthii Ann McKinney, která strávila 12 let v Kongresu za Demokratickou stranu jako první afroamerická zástupkyně státu Georgia a v roce 2008 kandidovala za Stranu zelených na americkou prezidentku, jsem narazil – a to doslova – u špaget. Stejně jako já se v říjnu zúčastnila Rhodoského fóra – Dialogu civilizací, konference, kde se otevřeně mluví o potížích a směřování celého lidstva a jejímž letošním ústředním tématem byl zuřící globální chaos.

Jen o pár hodin dřív jsem skoro spadl ze židle, když tato výjimečná dáma vystoupila na pódium se svým projevem.

„Týdny před svou vraždou mluvil John Fitzgerald Kennedy o míru: ,Ne mír amerických zbraní, mír v podobě násilí, ne mír pro Američany, ale mír pro všechny. To šílené válčení nedává smysl.‘ Dnes, o několik desítek let později, útoky USA stále nabývají na síle. Umíte si představit, že dnešní prezident Obama řeční jako tehdy Kennedy? Já tedy ne,“ hřímala od řečnického pultíku. „Útoky USA po celém světě nabývají na síle, válka proti teroru zničila mnohé státy a toto krvavé vůdcovství USA musí skončit. Nejprve je třeba říct si pravdu, protože spravedlnost na lžích vystavět nelze.“

Toho jsem se coby zuřivý investigativec ihned chytl, a když jsem si paní kongresmanku rychle vygoogloval, pochopil jsem, že se toho vážně nebála. Vždyť hned po 11. září 2001 zpochybnila oficiální verzi těchto útoků a později podepsala petici Hnutí za pravdu o 11. září, volající po novém vyšetřování. Jelikož mě toto téma rovněž velice zajímá a napsal jsem o něm celý seriál, požádal jsem – bonton nebonton – političku o rozhovor zrovna v momentě, kdy hledala v bufetu vidličku.

Sice souhlasila, avšak její přátelská a vstřícná nátura měla i druhou stranu mince. Paní McKinney neustále někde pobíhala a bavila se tu u kafíčka s belgickým profesorem, tu s čínskou novinářkou v mediálním koutku, nebo se ztratila úplně, a tak jsem i přes domluvený termín ukořistil chabých sedm minut.

Když už jsem propadal trudnomyslnosti a vyčítal si, že jsem to nepěkně prokoučoval, narazil jsem na rozesmátou političku v tranzitní zóně mnichovského letiště, kde čekala dvanáct hodin na spoj do Bangladéše a já osm hodin na let do Prahy.

Za tu dobu mi poutavě povyprávěla nejen o tom, že politici v USA nemají fakticky žádnou moc, neboť jsou propojeni s šedými eminencemi v zákulisí, či o tom, kdo a jak USA řídí, ale i to, proč musel být tímto „skrytým státem“ zastaven John Fitzgerald Kennedy či za čím vším stojí Donald Rumsfeld a Dick Cheney, kteří tuto „ilegální moc“ reprezentují navenek.

Mluvíte takhle otevřeně normálně i v USA?

Ano. Samozřejmě ne každý je na pravdu připraven. Když jsem o těchhle věcech začala mluvit poprvé, bylo to kacířství – například po 11. září. Bezprostředně po útocích jsem coby členka Kongresu začala sama hledat informace a pátrat po tom, co se vlastně stalo a jak se něco takového vůbec stát mohlo. Automaticky, prostě proto, abych měla odpověď pro své voliče. Teze Bushovy administrativy byla, že jsme byli napadeni, protože jsme svobodní. Ale já jsem musela svým voličům říct, že to není pravda, že svobodní vůbec nejsme, a vysvětlit jim, že všechny peníze z jejich daní, které šly na obranu, zpravodajské služby, infrastrukturu a podobně, byly vyhozené do vzduchu. A že to vše dokonce čtyřikrát během jediného dne selhalo a měli bychom mluvit o tom, jak je to možné. To, co se strhlo, ale bylo absolutně šílené…

Vy jste od začátku věděla, že 11. září 2001 je lež, nebo jste na to přišla až pod tlakem informací, které jste zjistila?

Ne, nevěděla jsem, že to celé je lež, ale věděla jsem, že lež je to, že jsme byli napadeni proto, že jsme svobodní. Protože lidé v Americe, a obzvlášť třeba ti černí, svobodní nebyli a nejsou. Jako kongresmanka jsem tedy vedla svoje vlastní „vyšetřování“ 11. září – studovala jsem podrobně mezinárodní tisk, sledovala oficiální vyšetřování a přišla jsem například na to, že jinde ve světě se k lidem dostaly informace, které se k Američanům nedostaly.

A co jste zjistila, že na těch oficiálních informacích nesedí?

Zjistila jsem, že nesedí vůbec nic.

Takže jste přišla na to, že to, co nám říkali, že se stalo, se stalo jinak?

Ano, dodnes nevíme, co přesně a jak se to stalo. Zcela jistě víme pouze to, jak se to nestalo: tak, jak říkala a říká americká vláda.

A o tom všem jste mluvila i v Kongresu?

Ano. Celý americký vojensko-průmyslový komplex se na mě obořil a octla jsem se pod velkým tlakem. Zastrašování, sledování, různé formy psychologického nátlaku, nadávky… Říkali o mně třeba, že jsem blázen.

Jen pro srovnání: Jak je to s přijímáním vašeho zpochybňování oficiální historky o útocích z 11. 9. dnes? Změnilo se něco?

Dnes už přece každý ví, že je to lež. Jen o tom pořád nesmějí mluvit média a oficiálně se tváříme jakoby nic.

Oficiálně nejen v Americe o 11. září pořád nikdo nechce uvést nějaké realističtější vysvětlení. Tak co je tady špatně?

Spojené státy byly ukradeny. Elity používají politiky k tomu, aby pomocí nich diktovaly politiku, která vůbec není pod kontrolou těchto politiků, natož pak amerického lidu. Tento převrat byl proveden postupně a v tichosti.

USA tedy řídí jakási stínová vláda v pozadí?

Nazvala bych to jakýmsi skrytým či temným státem ve státě. (Cynthia McKinney používá termín „deep state“. Šifra jej ve zbytku textu překládá jako „skrytý stát“.) A nejsou to nezbytně jen byznysmeni a korporace, řekněme tomu spíše souhrnně zájmové skupiny, které organizují i všechny ty hybridní války, jichž jsme v posledních letech stále častěji svědky.

cynthia2

Ve svém projevu na Rhodosu jste zmínila Johna Kennedyho a jeho řeč o míru a o tom, jak kritizoval americké válčení už v 60. letech. Moc dlouho ale o míru nemluvil, neboť byl zavražděn. Má to zabití podle vás nějakou souvislost s jeho politikou?

Jsem přesvědčená o tom, že prezident Kennedy byl cílem atentátu právě kvůli své politice a slibům, jež pronesl na půdě Americké univerzity ve své slavné řeči v roce 1963, kde mluvil o míru ve světě a o tom, že nelze mít „pax Americana“ a ovládat a vydírat svět pomocí amerických zbraní. Prezident Kennedy vyhlásil mír, a já jsem si jistá, že to byl jeden z hlavních důvodů, proč byl zabit.

Důvodů k jeho zabití ale bylo víc…

Prezident Kennedy také nařídil, že dolar bude opět tak, jako tomu bylo do doby, než vznikl Federální rezervní systém, vydávat ministerstvo financí – nikoli ilegální monopol a bankovní kartel Fedu. Když po jeho smrti nastoupil do Bílého domu Lyndon Johnson, jedna z prvních věcí, kterou udělal, bylo, že Kennedyho nařízení, které by vrátilo moc do rukou amerického lidu, okamžitě zrušil. Důvodů pro to, že mu byl vystřelen mozek z hlavy, bylo mnoho a mnoho. Rozhodně to neudělal žádný osamělý šílenec jako Lee Harvey Osvald. Jednak to byla vysoce profesionální práce, jednak tam na jednoho střílejícího člověka bylo až příliš mnoho kulek a směrů. Vážně zraněn byl i texaský guvernér Connally. Těžko mohla jedna osamělá kulka udělat několik zatáček a odboček, jak tvrdila oficiální verze.

Američané tomu, co jim o této události řekly úřady, věří?

Myslím, že oficiální verze selhává v odpovědích na příliš mnoho otázek. Jako třeba tu, co se stalo s Kennedyho mozkem. Je to skoro jako s 11. zářím 2001, kde dvě letadla měla zbořit tři mrakodrapy. Například rakev, kam bylo umístěno tělo Johna Kennedyho, byla jiná než ta, v níž byl převážen z Dallasu, mozek se nikdy nenašel a kulka, která byla na místě činu nalezena, byla původní a nepoškozená. Bylo by to na delší povídání, ale znepokojivé otázky zůstávají. V listopadu roku 1963 z toho byli lidé v šoku, omráčení, a tyto otázky kladli pouze kacíři. Ale dnes? Když Národní archiv zveřejnil autentické audionahrávky z té doby, konkrétně třeba rozhovory z paluby Air Force One při cestě z Dallasu po Kennedyho zabití, staly se nejstahovanějšími soubory v historii archivu. To mimo jiné ukazuje, že velmi mnoho lidí ušlo od roku 1963 kus cesty a dnes má každý ohledně vraždy JFK spoustu otázek a pochybností. Myslím, že oficiálnímu příběhu už věří jenom velmi málo lidí. Tak jako tomu o 11. září 2001.

Mají 11. září 2001 a vražda Kennedyho společného ještě něco kromě toho, že stále víc lidí nevěří oficiálním verzím obou událostí?

Peter Dale Scott, což byl mimo jiné člen mojí komise pro obhajobu disertační práce na Kalifornské univerzitě v Berkeley, toho napsal o vraždě Kennedyho opravdu spoustu. Tento známý profesor politologie, diplomat a autor vynikajících knih obě tyto výjimečné a přelomové události, vraždu Kennedyho a 11. září 2001, používá jako nezpochybnitelný důkaz existence skrytého státu. Scott je v podstatě největší světový odborník na téma skrytého, neoficiálního a nelegálního státu, který ho dokázal popsat a analyzovat.

Na jedné straně je zde tedy oficiální stát, do jehož čela jsou představitelé voleni ve volbách, schvalují zákony a dělají politiku, na straně druhé neoficiální, superglobální a nadnárodní stát, který má vlastní politiku a celé to řídí. Tento stát dokáže aktivovat armádu, jmenuje premiéry a prezidenty, popřípadě je zabíjí, když potřebuje, vyvolává umělé krize a války apod. Skrytý stát, skrytá agenda, skryté události (tedy ty, za kterými stál skrytý stát, ale jejich oficiální verze je jiná).

Co mají se skrytým státem a vraždou Kennedyho společného Donald Rumsfeld a Dick Cheney? A co ještě mají na triku? Co je Projekt soudného dne? Co Cynthii Ann McKinney provedla izraelská lobby? A komu McKinney šlápla na kuří oko? Celý rozhovor si můžete zdarma přečíst na http://www.casopis-sifra.cz/jedinecny-rozhovor-s-americkou-kongresmankou-kdo-zabil-kennedyho/

Milan Vidlák, šéfredaktor časopisu Šifra
18 Komentářů k Jedinečný rozhovor s americkou kongresmankou: Kdo zabil Kennedyho?

 1. Justass napsal:

  Hnusná země, hnisající rakovinový nádor v těle lidstva jsou tyhle Jůessej. Vlastní konspirace proti míru a lidskosti obecně zastírají zesměšňováním konspiračních odhalení( „teoretiků“ ). Počínaje Kennedym, Kingem, Lenonem….,
  11.9., Barevnými revolucemi let osmdesátých a devadesátých v Evropě, Arabskými jary let desátých, nedávnými Majdany na Ukajině i jinde.

  Kvízová otázka: – co je třeba dělat s rakovinovým nádorem?

  • jan napsal:

   Pro Justass.
   Proč se jim daří všude po světe.
   Peníze mají velikou sílu a toho Jidáše najdeme všude.
   Pak nelze si nevšimnout,kde můžou,tak si dosazují své souvěrce.Také víme,že i mnozí naši politici,prošli školením v USA.Běda kdyby neposlouchal,může dopadnout hůř než Rath.Ona tato rakovina je pomalu ve všech státech hodně rozbujelá,tak nevím jaký postup léčení by byl vhodný,snad jenom to škrcení,jak to navrhoval jeden lékař.

  • Jan Jiskra napsal:

   Země byla hezká dokud ji obývali původní obyvatelé.
   Pak ale přišla největší genocida v dějinách lidstva způsobená západoevropskou lůzou.

 2. hel napsal:

  zkurvená mafie, která měla dávno viset…všichni to víme, leč někteří z nás milují jejich špinavé peníze více než svůj vlastní život, zdá se…

  • Paul Durham napsal:

   kdyby peníze, stačí trička „USA“ hambáče a pepsi lajt, za tohle dá život každý správný demo-krad

 3. slovan napsal:

  Není co dodat,pouze to,co vlastně již celý svět ví.Bilderberg a úzká skupina sionistů-chazarů jako na př.David Rockefeller,Rotschildové,Morgan,bratří Kochové,Soros,a mnoho dalších,řídí tento ubohý svět.Tito“nadlidé“se neštítí ničeho a nic jim není svaté a proč?Sami se povznesli do role Boha všemohoucího a na plebs se dívají jako na červy.A ty chudáky tmavé pleti již neberou ani jako červy.Ale vše jim bude spočítáno a nebude to dlouho trvat.Ubožáci si myslí,že v podzemních městech přežijí.Hluboký omyl!!!

  • houbeer napsal:

   Hmm,to by me zajimalo,kdo jim to spočítá???revoluce celosvetova nebude a oni si proste vliv udrzi i kdyby jim treba dolar padl apod.-nejsou to amici,vzdy se preskupi….spravna jednotka snajpru by mozna neco „vyresila“?!

  • Jaris napsal:

   Zadni nadlide,Slovane, ale zidaci, spinavi a zradni zidaci. Kdyz si udela clovek pruzkum, tak zjisti, ze na kazdem dulezitem konci sedi zparchantely zid, ktery to zlo diriguje.

 4. Vladislav napsal:

  Žid a nikdo jiný než on je tím, kdo stal u zrodu toho, ze anglosasti otrokari natahali do Ameriky víc než milion zapadoafrickych černochů.
  On je i strůjcem osudu původních obyvatel Ameriky.
  Statečna ženská! Doufám, ze bude žít dlouho – u lidi s jejími nazory to v komunistickém Rusku nebo USA nebývá vzdy pravidlem…

  • weissbach napsal:

   Takové lidi nechávají žít jako maskoty svobody projevu. Zejména pokud nemají větší vliv na společnost. Pokud by ho měla, už by čichala fialky zdola…

   • Justass napsal:

    proto měli také například John Lenon, či Michael Jakson smůlu krátkého žití – řek bych.

    • hel napsal:

     taky si myslím….ona toho ta jejich mafie povraždila mnohem více doslova v každém oboru lidské činnosti…jen jejich jména nejsou tak známá

  • hel napsal:

   ano, jen bych asi sotva stavěla na roveň „komunistické rusko nebo usa“ ?…kdysi mi také trochu splývali pod pojem dvě největší velmoci…ale dnes už ne

 5. Brekeke napsal:

  Je smutné číst takové články a po desetiletích se dovídat pravdu. Životy neviných to nevrátí. Viné zatím nelze trestat, ale snad příjde doba a viní budou ztrestáni. život se jim v peklo obrátí, které činily jiným.

 6. stefan goga napsal:

  Klko USA povrazdili od 2.sv.vojny.Tolko nepadlo ani v samotnej vojne aj ked aj ta bola ich dielom.

 7. ľudia sú zväčša kreténi napsal:

  Konštatujem len jedno – že s každým príspevkom hore môžem súhlasiť – USrael je najväčší zločinecký štát v dejinách ľudsta, chazarská mafia, ktorá ho riadi, a s USraelem aj celý svet, zavraždila už toľko ľudí, že si je to ťažké predstaviť – jeden historik odhadol, že ich „ľudomilným“ pričinením prišlo doteraz o život za posledných 200 rokov zhruba 350 milińov ľudí…..kto si už konečne podá týchto parazitov?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!