Z konference Kremlin Watch: Je třeba znepříjemnit pro-kremelským webům život!

Pozvanka.29.2.16-page-001Dnes se Poslanecké sněmovně konala konference think-tanku Evropské hodnoty a projektu Kremlin Watch o tom, jak bránit údajné pro-ruské propagandě, která se šíří českým, resp. evropským internetem. "Nečekaně" se objevila zpráva o konání této akce i ve vysílání ČRo a ČT. Hlavní výsledek? Požadavek na zkomplikování života pro-kremelským webům.

Hlavní "osobnosti" na této konferenci byli dle pozvánky poslanci Ivan Gabal (KDU-ČSL) a Helena Langšádlová (TOP09). Sekundovali pornoherec Jakub Janda - Evropské hodnoty a Jakub Kalenský - Stratcom, což je instituce Evropského parlamentu zaměřená mj. na boj s tzv. ruskou propagandou.

Na této konferenci jsem nebyl a ani jsem zatím nenašel nikoho, kdo tam přímo byl a předpokládám, že se tam dostaly je k pořadateli přátelské osoby. Že se časem objeví záznam je sice možné, ale odhaduji, že spíše nepravděpodobné. Avšak ono zatím stačí to, co Ivo Gabal pronesl v ČT.

Za hlavního nepřítele byly u nás označeny tzv pro-kremelské weby a internetem koluje seznam 42 stránek sestavených slovenským demagogem Jurajem Smatanou, na kterém je mj. i náš web nwoo.org. Dříve byly tytéž weby označeny jako nebezpečné kvůli šíření konspiračních teorií.

Už v minulém roce prohlašovali někteří čeští poslanci (např. M. Němcová), převážně z ODS, TOP09 a KDU-ČSL po tom, že jsou tyto weby nebezpečné a volali po jejich zablokování. Zatím se nedělo kromě řečí v médiích prakticky nic. Avšak nyní prohlásil Ivan Gabal, že "konečně se tomuto problému věnuje potřebná pozornost".

Rusko prý věnuje úsilí pomocí médií rozložit "západní svět" a jeho hodnoty a získat podporu pro své aktivity ve světě.

To hlavní, co Ivan Gabal prohlásil, bylo to, že by se policie a výzvědné služby měly na weby šířící pro-kremelské postoje zaměřit, zjistit, kdo za nimi stojí, kdo je podporuje, jak jsou financované a začít jim "legálními nástroji" znepříjemňovat život.

Jak to bude v praxi vypadat, se teprve ukáže, ale už nyní je jasné, že jsme zase o krok blíže totalitnímu systému, jenž se podobá minulému režimu, který různými a často tvrdými způsoby potíral projevy nesouhlasu s fungováním státu a projevoval tak svou zločinnost a pokrytectví. Tenkrát se bojovalo proti imperialistické propagandě, dnes proti té "pro-kremelské".

Ona proti-ruská propaganda je ve své podstatě stále stejná a omílá stále tytéž fráze, které jste mohli slyšet např. od Kalouska a Koláře v posledním vydání pořadu Máte slovo minulý týden ve čtvrtek. Je to úplně stejné i v dalších amerických a evropských mainstreamových médiích.

Zdá se, že informační válka, ve které se nacházíme, u nás vstoupila do další fáze. Kdo se stane obětí? Kdo přežije? Kdo zvítězí? Bude to Pravda?

Víte dobře, že je to i na vás.

Fčil, hrrrrrr na NĚ!
49 Komentářů k Z konference Kremlin Watch: Je třeba znepříjemnit pro-kremelským webům život!

 1. Jindřich napsal:

  a já si zase myslím, že znepříjemnit život je třeba Fashingtonu, Brusselu a všem těm Jidášům, kteří svými jewropskými pseudohodnotami systematicky vymývají hlavy dětem a slabším kusům.

  • contumax napsal:

   1***

  • trtkuss napsal:

   a já si zase myslím, že znepříjemnit život je třeba satanisticko-fasistickym havloidum,Top09, Lidovcum atd..
   Tito nam usiluji o zbytek svobody a tito nas chteji poslat na jatka....

   • John_Pitralon napsal:

    Státní moc nemůže prostřednictvím silových složek bojovat s politickou opozicí a "znepříjemňovat život" ne-mainstreamovým médiím, jak si přeje Gabal. Na to může přijít jen kovaný fašoun nebo totální debil. Ten člověk by měl okamžitě vypadnout z politiky.

 2. Eduard Kamensky napsal:

  Je zajímavé že tomu říkají boj s propagandou. ČT 24 s propagandou bojovat nemúže. To by totiž znamenalo že by museli prokázat že nepíšete pravdu a oni ji prokazatelně šíří. No a vzhledem k tomu jaké pouští do světa bludy za pomoci kde jakého blba, je to prakticky nemožné. Jediné co připadá v úvahu je vaše weby zakázat, aby se nikdo pravdu zbytečně nedozvěděl. - V Bruselu a USA to chtějí - nám asi vysvětlí.

 3. Paul Durham napsal:

  Dívám se na to pozitivně, jsou v hajzlu, když mají na tyhle prkotiny čas a peníze.

 4. martin bareš napsal:

  "Jak to bude v praxi vypadat, se teprve ukáže, ale už nyní je jasné, že jsme zase o krok blíže totalitnímu systému, jenž se podobá se minulému režimu, který různými a často tvrdými způsoby potíral projevy nesouhlasu s fungováním státu a projevoval tak svou zločinnost a pokrytectví. Tenkrát se bojovalo proti imperialistické propagandě, dnes proti té „pro-kremelské“.

  Pane Korál: abyste se neopomněl otřít o minulý "zločinný režim".
  Až se proberete z idealistického oparu a rozhlídnete se, tak zjistíte, že: jsme dávno o mnoho světelných let za tímto "zločinným režimem".

  A dostát maloměšťáckým řečím a prázdné idei že:"já nic já muzikant, já s tou komunistickou a bolševickou samozřejmě špínou nemám nic společnýho, já chci jen to lepší, kapitalismus lidskou tváří". Nic v té idei není, jen předposranost, seberte odvahu a přiznejte si to. Nemusíte ani veřejně, já to nevyžaduji.
  A jděte od od toho dál, říkám to v dobré víře. Protože jsem se tady díky vašemu webu hodně dozvěděl.

  Neblbněte, prosím.

  Já jsem tady žil, v té "komunistické hrůze a totalitě", vcelku spokojeně, od Stb mám trochu vybílený byt, kamarády k odporu jsem (tehdy před převratem sháněl marně) mezi zbabělci hledal marně. Na venkově je to totiž trochu jinak než ve Vaší matičce Praze.
  A že bych si mohl stěžovat!! Ale proč? Taky už to mám za pár. Je tolik neštěstí v dnešním světě, a když vidím tu ufňukanou Lenku Procházkovou s povadlým praporem pražského jara. Oh, no, no.

  Ale prozřel jsem. Že to, co je tady dnes je to nejhorší, na světě může být. Ne v dluzích státu, životní úrovni, prasečím konzumu, majetkových rozdílech: Ale v myšlení chytrolínů a vševědů, v myšlení národa, evropanů, dosaďte si tam co chcete. Stačí ale jenom "v myšlení". Nebo v blbosti.

  A jestli si nevážíte míru a své existence, že tady vůbec jste a dejcháte, protože tady byl SSSR (čehož jsem si nevážil před 1989 ani já), je Váš problém.

  Co se mě týče říkám si: Nepotřebuju usrávat, že "s totalitou minula atd., atd", abych vypadal disidentsky IN.

  Mějte se hezky. Držím Vám stále palce.
  Trocha nekorektní upřímnosti neuškodí.

  • Jaris napsal:

   Docela dobry nazor, Martine. Do minuleho rezimu se, bohuzel, dostali karieristi a sprznili, cose dalo. Ono je to tezke, protoze vsude je neco. Tak jako padnul SSSR a musel projit renesanci, tak to same ceka US a cely zapadni svet. Pokud to Amrika odmitne tu transformaci, rozpadne se do nedulezitych statu.

  • Robo napsal:

   martin, od vraždy Stalina šla SSSR úmyselne doprdele - pozri, čo, ako a prečo dojebal Chruščov a tí po ňom. Je ako zázrak, že sme vydržali až do príchodu Putina.

   Či sa to niekomu páči alebo nie....

   Faktom zostáva, že teraz sme o niekoľko levelov v prdeli viac. Jedinou záchranou je obnova slovanstva počnúc V4. Je najvyšší čas..

  • Justass napsal:

   Martine

   "Trocha nekorektní upřímnosti neuškodí."

   No, myslím, že k panu Korálovi to nekorektní skutečně je.
   On je poměrně mladý člověk. Neprožil tu dobu tak intenzivně jako my dva - kupříkladu.
   A těm mladým, či resp. mladším je ta propaganda o zlém minulém režimu vtloukána do hlav už čtvrt století, takže se stal už jakýmsi klišé. Pan Korál se tedy rovněž "otřel",
   jednou větou, to bych mu zase až tak nevyčítal. Vyvažuje to bohatě záslužnou činností na tomto svém webu v jiných oblastech.

 5. pedros napsal:

  Jsem móóóc zvědavej JAK to naši soudruzi chtějí udělat-TO ZNEPŘÍJEMNĚNÍ!Sorry musím na WC,skoro jsem se od smíchu počural,možná mi trošku aj ucvrnklo!Chachaáááá

 6. hel napsal:

  brusel vyčlenil peníze na boj s ruskou propagandou....tak tady jsou někteří z těch, kteří tyto peníze dostali...inkvizice, hon na čarodějnice ? tihle jsou horší než ti středověcí, protože mají přístup k informacím a tudíž možnost korigovat svůj fanatismus...proto je lze jen těžko omluvit

  • Rohl napsal:

   Tenhle boj s jakoby "Ruskou" propagandou je naprosto geniální nástroj, jak z EU vytáhnout prachy pro neuplatnitelné studentíky UK FF. Založí se neziskovka dotovaná z EU resp. nás daňových poplatníků, která bude odhalovat "lži". A protože je internet plný hovadin a každý den jsou tam nové, tak budou mít práci do smrti. Kšeft musí běžet i kdyby fotr z truhly koukal.

 7. Ekklesian napsal:

  Kupodivu jim tam schází Hájkův Protiproud.

  To mne celkem udivuje, protože mu normálně pro-ruskost je (či alespoň bývala) vyčítána neustále, zdálo se mi alespoň.

  • Nobody napsal:

   ProtiProud v tom seznamu byl, ale již ho odstranili. Jednoduše zjistili, že na Hájka nemají. Hájek má příliš dobré vztahy s Klausem a dalšími"Klausisty", tak se asi lekli.

 8. Jan Jiskra napsal:

  Chcete vědět kdo je Juraj Smatana?
  Tak koukněte na stránky co provozuje a kde diskutuje sám se sebou:
  http://povazska-bystrica.otvorene.sk
  Nehodící se okamžitě mizí.
  Má mnoho kamarádů ve správných mimovládkách.

 9. franta od lipna napsal:

  Gambal je debil nevdělaný. USA rozbombardovali Irak,Jugoslavii,založili ISIL. Spolu s džihádistou Jonem sekajícím hlavy rozeženou do světa miliony lidí, ale může za to Putin.Nesmíme zapomenout na nové termíny v diplomacii: HAVLOVO humanitární bombardování a umírněný opozičník zřejmě vraždící s úsměvem. Pedros napsal, že si ucvrnknul do tioly.Já bych možná také, ale tragedie je, že podobní debilovénám vládnou.
  Ovšem hoši klid! Putinovi stačí říkat pravdu a ta se rozbít nedá! Gabal,Fištejn,Romancov, Kalousek, Procházková, Šwarcenegr a pod. pravu nepřekřičí a to je děsí.

  • Eduard Kamensky napsal:

   To, že by stačilo začít říkat pravdu a tím se bránit propagandě tam vůbec nezaznělo. To by ale jejich děti musely studovat na naší ubohé Karlově vysoké škole a hrát hokej na našich stadionech. A to teda né!

 10. tamara napsal:

  idea:ozbrojení budou "potírat" za dolar a naše příjmy budou ve zlatě
  klasika:žvanící potíratelé budou krýt veselé kšeftování
  mezi bruseláky a kremláky
  - postavit informační kremly kdekoliv na světě není problém
  - těší mne,že pan Bareš je živ a zdráv (bez ironie)
  - zdiskreditovat se dá kdokoliv,včetně řidiče autobusu
  (kde jsou staré dobré promítačky na diáky,ty nemají zaměstnání a osobní prohlídka jim taky nevadí)

 11. slovan napsal:

  křivá huba-langščadlová,gabal,janda-jebal to jsou ubozí blbečkové včetně šlafenberga

 12. Marie napsal:

  Z clanku:
  a hlavního nepřítele byly u nás označeny tzv pro-kremelské weby a internetem koluje seznam 42 stránek sestavených slovenským demagogem Jurajem Smatanou, na kterém je mj. i náš web nwoo.org. Dříve byly tytéž weby označeny jako nebezpečné kvůli šíření konspiračních teorií."

  Takze bratia Slovaci: vypatrejte toho zmrda Juraje Smatanu, a hezky do nej, deka a nakladacka ... co je moc, to je moc, i cela krava na polevku, jak se rika. Nema co kdo se srat do svobody slova.

 13. weissbach napsal:

  Víte co? Všichni máte svým způsobem pravdu. Nebylo to a ani není černobílé. Na současném propadu má minulý režim svůj podíl. Primitivní propagandou, cenzurou a lakováním na růžovo. Tím se zakonzervoval a dal palivo té druhé straně. Fakt je, že společnost byla v mnoha ohledech zdravější než dnes. Existoval zdravější přístup ke společným zájmům k tzv. obyčejnému člověku. Dnes je obyčejný člověk jen zdroj, předmět k použití. Propaganda je dnes plíživě nebezpečnější a maskovanější, nepřítel je ukrytý, schovaný v "pluralitě", která je pouhou fikcí. Není tu žádná vládnoucí nezpochybnitelná strana a vláda současně, jsou tu nastrčené figurky v mnoha stranách a média, která sice předstírají pluralitu v nevýznamných věcech, ale jinak jsou pevně regulovaná a dirigovaná skrze vlastnické vztahy. Není svoboda, není demokracie, která přesahuje váš byt, vaše koníčky, zábavu. Celý svět se stal kolonií predátorů finančního zločineckého syndikátu spojeného majetkem, krví a zločiny. A ti hlupáci, kteří z chamtivosti, omezenosti a kariérismu chtějí bojovat s umělým protivníkem a dobrovolně ze sebe dělají cenzory a inkvizici budou mít tolik práce až se totálně znemožní a po zásluze dříve nebo později skončí v zatrpklé bezvýznamnosti. Ucpávají totiž díry v titaniku. A dávat deku tomu užitečnému idiotovi? To by si moc přáli. Nějakého mučedníka, kterého by ukazovali v mediálním cirkuse jako oběť těch zlých kremelských agentů. Jen je nechte ať ze sebe dělají ještě větší kašpary, ať zakazují, cenzurují, pronásledují, lžou a šíří svoje "hodnoty".... Nic lepšího pro pravdu dělat nemůžou...

  • Paul Durham napsal:

   Tak jsem si mudroval nad těmi všemi režimy v českém kráteru ve 20. a 21.století a došel jsem z mně dostupných zdrojů k závěru : největší svoboda myšlení byla za císaře pána - neříkám, že všechno to myšlení bylo s pozitivním výsledkem, spíš ne - viděno dneškem.
   A jako obvykle tato tehdejší svoboda byla zneužita obřezanci a jinými výtečníky k piklení a spiknutí proti lidstvu, což je snad jasné každému z dějin posledních 120 roků.
   Minulý režim byl pouhou pokusnou sazenicí, která vyrostla na krvi a utrpení a překvapivě i plodila krátce slušné plody ( na rozdíl např. od asijského KLDR ) právě ještě díky paměti a návykům lidí na a z doby císařství z počátku 20. století.
   Jsem si 100% jistý, že s dnešním materiálem ten socialismus skončí severokorejskou odrůdou nebo něčím typu berija/čeka/trockij a je celkem úplně jedno koho spiknutí to bude tentokrát. Na degeneraci druhu je vždy spolehnutí.

   • weissbach napsal:

    "největší svoboda myšlení byla za císaře pána – neříkám, že všechno to myšlení bylo s pozitivním výsledkem, spíš ne – viděno dneškem."

    To říkal můj stařeček /strojník na pile/ taky. Ostatně vysoká míra nezávislosti c.a k. soudů není ani dnes příliš zpochybňována. Kdo se o to trochu zajímá, bude se mnou souhlasit. V porovnání s poválečným obdobím /kdy justice začala být prolezlá zednáři a poskoky různých režimů/ je to evidentní.
    Dnes je justice beznadějně prolezlá vlivovými skupinami, rozvrácená medializácí a politickou korektností, spravedlnost se krčí v koutě pod mostem. Relativizace hodnot se prožrala společnosti až do kostní dřeně.
    Náraz do zdi bude velký a bude bolet.

    • weissbach napsal:

     Rakousko-Uhersko zašlo na ztrnulost, neschopnost odpoutat se od utlačovatelské germanizace a maďarizace vůči slovanským národům ke kterým se chovalo podobně jako dnešní EU mocipáni. Stejně jako dnešní EU se nechalo manévrovat do války a chaosu. Po mocnářství se mi stýskat nebude, stejně jako po tomhle centrálním bruselském klonu USA.

     • Paul Durham napsal:

      Skoro to vypadá cyklicky jako roční období, každá říše má své jaro, léto, podzim a zimu. Délku oběhu říše kolem Slunce určuje angažovanost poddaných/občanů/voličů (atd.) pro říši/stát , to znamená , jak se jim reálně žije.

  • martin bareš napsal:

   tohle bych weissbachu podepsal!

 14. Zighartice napsal:

  Nic není jen černobílé a rozhodně si nemyslím, že Rusko či snad Čína spasí svět. Ale jestli jej někdo rozhodně nespasí, ba naopak vede a přivede do záhuby, tak jsou to Spojené státy. A na tom si trvám a budu fandit každému, kdo se jim postaví. Naši politici – tedy nikoliv už naši politici, ale pouze loutky EU a USA – to neudělají, ale to je jejich volba, velmi připomínající postoje ambiciózních loutek z dob fašismu i komunismu. A nezávidím jim, až je jednou osud bude soudit třeba za takové aktivity, jako je likvidace tzv. proruských webů, kde se stejně, jako např. za církevních restitucí, opět angažovala Langšádlová zde: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Langsadlove-akce-o-propagande-kde-Jakub-Janda-varoval-pred-PL-Lidovec-chtel-zakazovat-mazat-blokovat-A-pak-prisel-Schwarzenberg-a-magori-volove-a-extremiste-424054, naslouchajíc tak hitlerovskému nicku viz zde: http://www.petice24.com/zastavme_ruskou_propagandu

  • John_Pitralon napsal:

   Langšádlová a další to jsou blbouni 1. třídy. Oni snad chtějí buzerovat celý World Wide Web :) Prostě jakmile někdo zveřejní článek o ruské vojenské technice nebo prohlášení nějakého ruského politika, tak oni chtějí na ten web nasazovat Bezpečnostní informační službu a ti to celé profízlují a začnou je nějakými "legálními prostředky" buzerovat.

   Ale co si ti pitomci neuvědomují už vůbec, tak v tomhle směru žádný "legální prostředek" neexistuje. V demokracii nelze prostřednictvím vládnoucí moci státu komplikovat život žádné politické opozici, to popírá smysl demokracie a svobody volby voliče, viz Ústava ČR. Takže snahy těchto blbečků jdou proti samotnému smyslu současného demokratického uspořádání a vyvstaly by s tím velké právní následky. Takže jediné, co mohou použít, jsou nějaké ilegální metody typu Gestapa a to kvůli pár písmenkům na webu. Neskuteční idioti...

   • Zighartice napsal:

    Tito, jak píšete "blbouni 1. třídy" jsou nepochybně v moci cizí mocnosti. Myslím to doslova. Byli již dříve, ale ne tak zřetelně a tak přímočaře, jako nyní. Česko, jako starodávné a slavné místo je okupováno nepřátelskou silou. Je lhostejné, jakou formou je tato elita národa zavázána cizímu státu. Podstatné je, že pracuje v cizích službách v rámci "našich spojeneckých vazeb". To, co provozuje, je docela obyčejná zrada národních i státních zájmů. Pakliže jde těmto vlastizrádcům, fakticky pracujících ve prospěch cizí moci a usilujích o velezradu a vlastizradu, o posun z úrovně apologie k defenestraci, tak se vlastně jejich činy dají považovat za pochpitelné. I při vlastizrádném rozdělení republiky se vláda i jiné orgány moci dopustily vlastizrad. Při vytvoření článku 10a Ústavy, který uvádí, že pravomoci orgánů České republiky mohou být přeneseny na mezinárodní organizaci. Při připojení k Evropské unii, a tím předáním moci cizímu subjektu. Tímto aktem ČR přestala existovat jako stát, ale stala se neoprotektorátem západoevropských mocností. Tímto aktem se EU stala našim okupantem a všechny naše vlády jsou vlády protektorátní, kolaborantské, nezákonné. Dalšími vlastizradami jsou doživotní imunita politiků, která je největší na světě, dále neoficiální imunita soudců, zmanipulované volby cizími a jinými vlastizrádnými médii, vytvoření policejní oligarchní kolonie namísto demokracie, dalšími vlastizradami jsou církevní restituce, prolomení Benešových dekretů a postupimských dohod restitucemi Havla, Schwarzenberga a spol., tolerance kanceláře Sudetoněmeckého landsmanschaftu v Praze, který byl po válce záložen vysokými protičeskoslovenskými nacistickými špiony z doby Hitlera.
    Všemi těmito vlastizrádnými akty ČR jako taková přestala právně existovat a žádný soud, advokát, poslanec, policista, soudce, prezident, státní zástupce atd., nemá oprávnění vykonávat úkony, protože to je ve státě, který neexistuje. Český stát vstupem do EU zanikl. Zanikla zákonodárná moc. Proto vznikl Občanský tribunál, jako nejvyšší dočasné státní zřízení.

    • John_Pitralon napsal:

     Ano, zasahování EU do vnitřních záležitostí je taky dost velký právní problém, Evropská Unie je pouze smlouva s určitou subjektivitou v mezinárodním právu, ale samozřejmě občanství EU jako takové neexistuje, existuje pouze občanství ČR. A pokud oni z pozice EU institucionálně potírají odlišný názor občanů a voličů členských zemí, pak je to nelegitimní, ilegální zasahování opět do vlastní podstaty demokracie.

    • contumax napsal:

     Zighartice

     Suverenitu ČR pozbyla Klausovou Lisabonskou smlouvou z roku 2004 Zighartice...

     • Justass napsal:

      Suverenitu Contumaxi pozbyla ČR už v roce 1999
      svým vstupem do NATO.

     • Zighartice napsal:

      Mimo jiné Václav Klaus a Bobošíková (která také na problém migrace, konkrétně v nějakém rozhovoru v ČT, upozorňovala a zarputile jí odmítala) z koncepcí Lisabonské úmluvy nesouhlasili. Prezident Václav Klaus Lisabonskou smlouvu odmítal od počátku ratifikace až do dneška. Dokonce v ní dvakrát Ústavní soud neschledal rozpor s ústavním pořádkem země. Následně prezident Václav Klaus Lisabonskou smlouvu svým podpisem ratifikoval. Zároveň vyjádřil ostrý nesouhlas s formou, kvalitou i obsahem rozhodnutí ústavního soudu a prohlásil, že vstoupením smlouvy v platnost „navzdory politickému názoru Ústavního soudu, Česká republika přestane být suverénním státem“ To že jeho prezidentské veto bylo dolní komorou parlamentu přehlasováno a Ústavním soudem rozcupováno, bylo nad rámec jeho mandátu a prezidentských pravomocí. A její platnost vstoupila podpisem dne 3.listopadu 2009 v 15:00. To jsou ale marginální informace.....

 15. John_Pitralon napsal:

  Hele ať si borci hlavně ujasní ve svých makovicích, co to je ruská propaganda. Je ruská propaganda Larry King pracující pro Russia Today? Aby náhodou nepronásledovali vlastní lidi, jako za totalitního režimu. Smatanův seznam 42 webů, to je totální magorie, on si prostě vzal google a nagůglil si konkrétní článek, který samozřejmě převzal kde kdo. Ti politici snad zcvokli, oni jsou placeni za práci v zájmu daňového poplatníka a voliče a ne aby buzerovali vlastní lidi kvůli názoru a nasazovali na ně tajnou službu. To je absurdní. Někdo si převezme na svůj web nějaký článek, který se jakémusi panu Smatanovi nelíbí nebo nezdá, byť je třeba pravdivý a oni jdou okamžitě po autorovi? Co to je za neskutečný kretenismus. Husák a Anticharta proti tomuto naprostý hadr.

  • weissbach napsal:

   Smatana je evidentně nemocný člověk, ale to byl páter Koniáš taky. Důležité je, že je užitečný při prosazování boje proti umělému ideonepříteli. Ostatní z toho spolku jsou dokonalou parodií na známé historické postavy: strážmistr Flanderka, Boblig z Edelštatu, notorik Mc Carthy, Alžbeta Bathoryová, Drákula...
   Já jim v tom počínání držím palce. Kdo chce kam...

   • John_Pitralon napsal:

    A nejlepší je ten megakreten Gabal. Ať zkusí tento pablb sepsat ty své "legální prostředky" na omezení svobody projevu, kterýma chce dle své libovůle obtěžovat. Ať si to zkusí hodit na papír a dát právníkům k posouzení, zda jsou ty jeho buzerace legální. Nic legálního, co by mohl předložit k diskuzi, ten idiot samozřejmě nemá, on se v podstatě snaží o protiprávní činnost.

    • hel napsal:

     souhlasím, i mě nejvíce vyrazil dech projev ivana gabala...ten plní fašistický scénář a já konečně vím, proč se tento sionistický protagonista ústředního občanského fóra roku 89 tak vehementně cpal v posledních volbách do parlamentu...vystupoval pod hesly boje proti korupci a tvrdil, že je třeba protikorupčně "zakročit" přímo ve sněmovně..dnes vím, že to byla záminka, opiátek pro nebohého voliče..

     • John_Pitralon napsal:

      Gabal, ten je vyloženě k poblití. On si chce instrumentálně ohýbat právo za účelem perzekuce svobodných médií a to bez jakéhokoliv mandátu. On nemá nikde žádný právní základ ke svým fantasmagoriím a není schopen formulovat nic - protože by vyplynula na povrch fašistická podstata jeho metod neslučitelná s demokracií.

 16. Aruarian napsal:

  Rusko se prý takto snaží rozkládat "západní svět"... :-) Západní svět je v HLUBOKÉM úpadku již delší čas a nyní je to v podstatě mršina v posledním stádiu rozpadu :-) Toš tak.

 17. pepe napsal:

  Nekoho zacala strasne ale strasne bolet ta nejvetsi osina v zadku.....a to je dobre.bolsevici v 50 letech delali totez.dnesni bolsevici v cine delaj totez.no a ty nasi zidobolsevici budou delat totez a pani policiste stari i mladi uvedomte si k cemu to speje a ze konec bude stejny jako predtim,jen ten samet nechame doma.Nenechte to zajit jeste do horsi ideologie nez ktera tady funguje.radovy policiste vstupenku na lod mit nebudou a nedostanou.

 18. Nobody napsal:

  No, když v tom funguje neziskovka s názvem "Evropské hodnoty", jejíž šéfem je porno herec, tak to mluví samo o sobě o všem. Možná byste se chtěli podívat na to, jak si pan šéf Janda, jenž vystupuje pod "uměleckým" jménem "Patrik Jakl", představuje ty "Evropské hodnoty". Upozorňuji jen od 18 let a je to tvrdé: http://www.boyfriendtv.com/videos/220182/patrik-jakl-erotic-solo/.

 19. Lubomír Čáslava napsal:

  Čím víc tahle chcípající kavárensko-havloidní kobyla kope, tím rychleji zdechne. A já udělám vše, aby jí v tom pomohl ;)

 20. palo napsal:

  Ten "Smetanův seznam" ...
  ... znáte někdo lepší způsob, jak s nima lidi seznámit?

  Dneska ty "Nepřátelské weby" zná díky Smetanovi každý :-]

  Pro ty mladší. Tahle taktika se používala i za "Komančů". Za "Neo-blbů" funkuje taky :-)

  Vlastně fungovala už za CK - viz Švejk.

  Dělat "aktivního blba" a všechno všem vykecat :-D

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!