Švýcarsko: Povolávací rozkaz pro 5000 vojáků

Waffenlauf in Wiedlisbach in der SchweizBěhem pouhých několika dní, by se EU mohla rozpadnout. To netvrdí konspirační teoretici, ale jeden eurokomisař. Švýcarsko na to reaguje tímže připravuje armádu a vojenské prostředky na ochranu hranic. 5000 vojáků dostalo povolávací rozkaz švýcarská armáda mění vyhláškuPropagandistická média v Německu se radši dívají stranou a šíří hesla o tom, jak všechno vydržet.


Znáte
 Dimitrise AvramopoulosePravděpodobně jste nikdy jeho jméno neslyšeli. Dimitris Avramopoulos je od listopadu 2014 evropským komisařem pro migraci. Jeho šéf je Jean-Claude Juncker. Dimitris Avramopoulos na tiskové konferenci řekl, že již běží odpočítávání kolapsu stávajícího systému ochrany hranic v EU.


Ještě deset dnů a mohlo by to prasknout, všechno se to rozpadne. Člověk musí sledovat zahraniční média, aby věděl, co pan komisař řekl a co přesně má na mysli. Je to konec Schengenské dohody, konec otevřených hranic v Evropě. to asi za deset dní. 

Naše hlavní média nám mezitím poskytují velmi odlišné ,,informace“. Dne 7. března v Baden-Badenu obdrží generální tajemník OSN Pan Ki-mun německou mediální cenu za rok 2015. Od 7. března v Rakousku mediální propagandě nastanou změnyA 7. března oslavíme ,,Den zdravé výživy“V současné době dostáváme všechny možné zprávy, které nám lžimédia prezentují, ale možném kolapsu našich hranic za deset dní,o tom neslyšíme nic.

Média hlavního proudu raději informují o tom, že se vedoucí představitelé EU sejdou 7. března na mimořádném summitu s Tureckem kvůli uprchlické krizi. Setkání se bude konat v poledne ve formě pracovního oběda, řekl ve středu jeden úředník EU. Cílem je ,,ohodnotit“ vyjednanou spolupráci s Tureckem ohledně uprchlické krize. Mezitím velká mainstreamová média píší o tom (např. Bild), že uprchlíci do Německa již skoro nepřicházejí. Pro občany tam venku to znamená, že kancléřka Angela Merkelová má na situaci s přehledem pod kontrolou.

Pravda to ale není. Pravda je taková, že Německo očekává dalších 3,6 milionuprchlíků a díky přistěhovalectví se stane dvoutřídní společností. To znamená, že se Německo společensky zcela rozpadne. A nyní hrozí, že se ještě rozpadne EvropaAsi před pěti lety vedoucí politici takovou situaci předpovídali. Téměř všichni se jim smáli. Bývalý polský ministr financí Jacek Rostowski očekává ve střednědobém výhledu válku v Evropě, kdy se Evropská unie rozpadne. Rostowski o tom informoval vedoucí představitele EU v soukromém rozhovoru v roce 2011,spolu s bývalým kolegou z varšavského ministerstva financí, který je nyní výkonným ředitelem velké polské banky.

Tehdy šlo o krizi eura. ,,Říkal, že tyto ekonomické a politické turbulence přicházejí zřídka tak, že se o deset let později dá ještě zabránit katastrofální válce. Myslím to zcela vážně, že si pro mé děti zažádám o Greencard ve Spojených státech.“  Také tehdejší předseda Evropské komise José Manuel Barroso válku v Evropě očekáváTehdy se jednalo o euro, dnes se navíc jedná o gigantické proudy žadatelů o azyl.

Již v roce 2009, měla Spolková zpravodajská služba (BND), německá zahraniční zpravodajská služba k dispozici tajnou studii. Poukazovala na to, že celosvětová hospodářská krize a migrační toky, mohou obsahovat také potenciál k případné světové válce. Tehdy následky hospodářské krize a proudy uprchlí nebyly tak dramatické jako je tomu v současné době. Tento scénář byl uveden jako jedna z mnoha možností.

Tehdy se to nedalo zjistit z žádných německých novin hlavního proudu. Lžimédia tak nedostala psí náhubek, jen mlčela. Evropská tajné služby již mnoho měsíců mluví zcela otevřeně o možnosti blížící se válkyDo Evropy se v tomto roce vrátí krize eura, stále více a více bank volá o pomoc Evropskou centrální banku EZBObrovské toky žadatelů o azyl představují zároveň ohromné riziko, Evropě hrozí anarchieVe Švýcarsku se právě učinila taková opatření, kterým německá hlavní média nevěnují žádnou pozornost, jako je povolávací rozkaz na švýcarské hranice pro 5000 vojáků. Švýcarská pohraniční stráž a armáda v současné době provedla ke krizové situaci, která může vzniknout během několika hodin, určitá opatření.

Švýcaři se zcela zbláznili nebo jednají racionálně a realisticky? Jedno je jasné. Pravděpodobnost válečných scénářů srdci Evropy se během posledních týdnů stala reálnější. Na jedné straně nikdo nechce uprchlíky platit a přizpůsobit se jim. A na druhé straně chtějí občané EU od ostatních občanů EU získat své peníze, které mají svěřené od evropského kapitálového trhu - ty totiž nedostanou.

Profesor Michael Hudson, hlavní poradce lotyšské vlády v ekonomických otázkách, v roce 2010 jako první evropský úředník hovořil o rýsující se ,,válce kvůli dluhům v Evropě“. Tehdy se mu vysmáli a to nejenom v Bruselu. Hudson zcela střízlivě předpověděl kolaps eurozóny, náhlé ožebračení občanů a záměrné odvedení pozornosti vyprovokovanými válkami.

A to všechno uprostřed Evropy. Není to všechno ve vzdálené budoucnosti, ale je to celkem blízkoV roce 2010 se zdálo, že je Hudson blázen. Od té doby, se dala do pohybu nezastavitelná spirála brutálních zájmových střetů kvůli ještě neskončené krizi okolo eura a teď kvůli uprchlické krizi.

Z milionů Evropanů se nyní stávají zuřiví občané, kteří jdou do ulic s nepředvídatelnými politickými důsledky. Evropská unie se ve svých základech zatřese a rozpadne se to, co k sobě nepatří. Také z Mekky zvané Německo, kam proudí masy žadatelů o azyl, sstane oblast neklidu. Švýcaři se připravují povolávacím rozkazem pro 5000 vojáků.

Autor: Udo Ulfkotte

Zdroj: http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/europa/udo-ulfkotte/schweiz-marschbefehl-fuer-5-soldaten.html
66 Komentářů k Švýcarsko: Povolávací rozkaz pro 5000 vojáků

 1. Paul Durham napsal:

  Je to vidět všude, zločinci tlačí na pilu ze všech sil čím dál agresivněji a bezostyšněji. Rok 2015 byla pohodička.

  • Marie napsal:

   Co se tyka Svycarska, tak tam je naprosto jasne, ze si tam lupice nemohou dovolit pustit, neb jsou tam soustredeny majetky nejbohatsich lidi sveta, nakonec to se opakuje po celou historii i predchozich svetovych valek...

   Vcera jsem videla dalsi videa, tentokrat na nich byly muslimky ze Somalska, a jak rycely, ze o vsechno se musi s nimi Evropane podelit, protoze vsechno patri Alahovi...

   Takze jestli si nekdo delal iluze, ze o nic neprijde, tak byl velice naivni. Prijdou k vam bydlet a nebudete moci je vyhodit, protoze jsou chraneni zakonem a kdyz budete odporovat, vezmou si to nasilim, co na tom, ze vas zabiji, neni pro ne problem...mate jim dat, co chteji. Vsechno je spolecne...

   Jo a jedna tam vykrikovala, ze byty, co dostali, jsou male, ze se tam 16ti clenna rodina nevejde.
   Takze majitele domu budou ohrozeni nejvice...

   Vlady uz mely davno viset a tyhle arogantni vetrelci vykazani... lidi skutecne ztratili pud sebezachovy a to je konec.

   Ted uz muze kazdy jenom cekat, kdy prijde na radu ... jde o likvidaci Evropanu.

 2. papp napsal:

  ">aaaaa

  • Marie napsal:

   Když však zavítáš ilegálně do Německa, Rakouska nebo Švýcarska, dostaneš:
   -> Kartu sociální pojišťovny
   -> Mobilní telefon bez smlouvy
   -> Placený nájem
   -> Bezplatnou zdravotní péči
   -> Peníze bez potřeby důkazů na jaký účel
   -> Bezplatné jazykové kurzy
   -> Volné lístky na autobusovou nebo železniční přepravu
   -> Dětské příplatky
   -> Bezplatné právní zástupce na obranu proti vykázání ze země
   -> Žádné povinnosti, ale zato více práv, než mají domácí

   Nezbláznili jsme se?

   • Marie napsal:

    Jak se leze do riti vetrelcum:
    Švédská sociální pracovnice Helena hovoří o své práci. V sociálních službách pracovala 5 let. Denně dostává výhrůžky telefonem i mailem a situace se stupňuje.
    "Dáváme některým skupinám vše, aniž bychom cokoli zjišťovali. Nemyslím si, že by mi vyhrožovali jen migranti, ale jsou skupiny, které vyhrožují a žádají více. Jsou to Somálci a Iráčané a také "pouliční děti" ze severní Afriky. Ty jsou nejhorší, protože kladou obrovské nároky. Týká se to nových tabletů, telefonů, počítačů, předplatného ...
    A zatím jsme odmítli přispět švédské rodině na obnošené zimní kabáty v hodnotě 900 SEK s tím, že si mohou půjčit. Po Švédech požadujeme výpisy z bank, požadujeme, aby prodali svá auta a další "luxusní" zboží.
    Somálská rodina, která zde žije 4 roky se na nás obrací stále znovu a my její žádosti akceptujeme. Naposled to byl drahý kočárek pro dítě v hodnotě 10.000 SEK."
    Heleně vadí, když vidí, jak si migranti jezdí pro dávky v luxusních autech, zatímco ve stejný den se odepře švédské rodině s 20 let starým autem finanční příspěvek na nové.

 3. Josef Švejk napsal:

  Švýcarsko je jednou z mála evropských zemí, které se chová tak jak káže selský rozum.
  V devadesátých letech jednoduchou operací zabránili devastaci svých silnic developery za volanty nákladních aut (od té doby nemají na rozdíl od nás problém). Před nedávnem odpoutali svůj frank od eura a všem Švýcarům rázem stoupla reálná mzda o 1/4. Nyní se pilně připravují zabránit vstupu na své území všem negramotným inženýrům, lékařům a raketovým odborníkům z půlky Afriky a Asie - tedy Syřanům prchajícím před Ruským bombardováním. Je jen otázkou, jestli to zvládnou, být svobodným ostrůvkem uprostřed evropského septiku. Ať tak, nebo onak, nám to pod vedením v SS vyškolených babišů, sobotků, bělobrádků a singrů rozhodně nehrozí. My si budeme dál užívat ten nádherný demokratický nářez.

  • Jarek* napsal:

   Pane Josefe Švejku, Švýcarsko je úplně něco jiného, než to, co si většina lidí vůbec umí představit. Je to zem "vlastněná G.P." Vatikán tam má svůj CERN, banky, majetky a hlavně svou oázu klidu, kterou musí zbytek světa bezpodmínečně respektovat. Je to zem odkud probíhají veškeré finanční a politické intriky. Pan Miloslav Ransdorf se o tom přesvědčil na vlastní kůži v nedávné minulosti a ta zkušenost je Vám snad známa.

   • weissbach napsal:

    S tím měl Ransdorf pramálo společného. Ten se zapletl do úplně jiných intrik. S Cernem a Vatikánem to nemá nic společného.

  • blut und eisen napsal:

   ve svycarsku sidli globalni mafie,proto se mu tak nejak zazracne vyhnuly obe sv.valky,a proto i z nadchazejiciho pruseru vyjde zdaleka nejlip.

   • jop napsal:

    viete čo je najväčšia sranda?
    Švajčiari si myslia, že oni sú predsa ozbrojený národ, že budú chrániť svoje hranice.
    Nikto z nich nechápe, že im dovolili byť ozbrojeným národom, aby mohli chrániť bankstrov, ktorí tam majú jedno zo svojich hlavných sídiel.

    Takže tupí Švajčiari, ktorí ekonomiku a politiku chápu tak ako všetci, to jest hovno chápu, sú využití, aby svoje životy dávali na ochranu bankstrov.

    Keby bankstri vo Švajčiarsku nežili, tak by Švajčiari nemali doma zbrane na domnelú ochranu štátu, ale pritom ochranu elít.

    Každý švajčiar ktorý umrie, umrie na záchranu bankárov, nie na záchranu svojej krajiny.

  • Justass napsal:

   ..." tedy Syřanům prchajícím před Ruským bombardováním."

   Tak se pomátl i Švejk. A to i v pravopisu.

   • vargon napsal:

    mýliš se Justas, Syřané utíkají nejen před ruským bombardováním, ale i před Daesh bojovníky. Je to logické. Když před tím 4 roky "bombardovali" NATO letky ISIL pozice, nikdo neutíkál.

    • Robo napsal:

     Tak už mám tu nasadili aj debilov.
     Ynteligenti už došli?

     • Justass napsal:

      Robo

      Vargon asi neví co znamenají uvozovky a neví, že by to "mýlení se" měl adresovat Šejkovi.

      Člověče Robo, možná jsi měl s tím Švejkem, coby skrytým trollem pravdu - počkáme- uvidíme. :-)

  • lopata napsal:

   v dobe kdy Rusi zacali bombardovat uz bylo v Evrope pres milion inzenyru

   • Jaris napsal:

    To je taky pravda, lopatko. Nakonec, na nekoho se to svest musi, ne? A Rusko je takovy bajecny hromosvod na vsechna zla sveta. Prece bys to nechtel prisit na kabat "demogratycke Ameryce".

 4. Andy napsal:

  Lídři EU se s Turky určitě po prodloužení jednání dohodnou, nebo to zase na nějaký čas odloží. To je asi tak vše, co se může stát. Rozpad EU by znamenal konec nastolování NWO a toho jsou si všichni ti lídři moc dobře vědomi. EU se musí udržet za každou cenu, takové jsou pokyny od Biderberg Group, která většinu těch lídrů má hezky zmáknutou. Nečekám žádné překvapení. Takových jednání byla již řada a nakonec se to vždy nějak uhrálo do autu. 7. březen nebude výjimkou.

  • Eschatolog napsal:

   Omyl, rozpad eu je planovan jako devastacni, z popela se zrodi nacisticky nwo ekumenicky fenix za potlesku dosrane luzy. Pak nastane aeon flux.

   • Ichtymolog napsal:

    Právě že ne! rozpad EU mnohem stíží, nebo znemožní nástup NWO v Evropě. Pomocí EU se má vydrancovat majetek evropských států, zadlužit na maximum, a pomalu a nenápadně zavést cizí multikulti do prostředí! Toto se jim daří.Následně vyprovokovat nespokojenost a demonstrace původních obyvatel na zhoršujíci se životní úroveň, a snahu sesadit vládu. No a v ten moment přijde neoconská elita s návrhem - my tomu uděláme konec, zavedeme jeden světový pořádek, zákony, a nikdo nikoho nebude ohrožovat. Celkem líbivé plány,že? Jenom eschatologové a jiné ovce si myslí, že bidí a slyší to, co je všude napsáno,,,,pchech.

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Nechápu. Proč by rozpad EU musel být koncem NWO...? Naopak, vzniklý chaos bez hranic je ideálním urychlením nástupu NWO! Až bude pro EU-ovce chaos nesnesitelný, začnou volat po NWO sami! Viz. koncepty od generála z USA, jižana a satanisty, génia jménem Albert Pike...

   • weissbach napsal:

    Eschatolog, Spektátor
    Vidím to podobně. Záležet ovšem bude na stavu devastace jednotlivých států v bodě X, který nemusí být stejný.

    • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

     Ano. Když se probereme, s námi Poláci pochopí debilitu rusofobie, Němci, hlavně ti ze Sudet, pochopí, že běh dějin je jinde a je nesmyl již tesknit po Rakousko-Uhersku a je třeba nezbytně uznat všechny výsledky 2WW atd. A všichni my Evropané začneme tvrdě vyžadovat skutečnou demokracii (ideálně takovou, jaká je ve Švýcarsku) a odmítat Islamizaci našeho kontinentu - máme šanci se NWO vyhnout... Kolik let na to máme?

     • weissbach napsal:

      Pomalu se rýsuje budoucí ostrov uvnitř rozpadající se EU. Podle mého nedůležitého mínění by to mohlo vytvořit kromě nás i Rakousko, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko, Srbsko, snad Polsko, Bulharsko a východní části dnešního Německa. Plus minus. Ono totiž nic jiného těmto zemím nezbývá. Zbytek Evropy /dnešní tvrdé jádro zakládajících zemí/ už je ve stadiu klíčícího chaosu a vnitřních etnických, rasových a náboženských nepokojů umocněných přicházejícím ekonomickým kolapsem. Ztráta východních kolonií se jim ovšem líbit nebude, ta by jejich hroucení výrazně urychlila. Mamá Merkel už ujistila, že s výměnou obyvatelstva nehodlá přestat a dveře zavře až na nějakých 3,5 miliónech. Milión /plus mínus neukotvených 500 000/ ještě není dost k rozpoutání občanské války a vyhlášení stanného práva, které napomůže k likvidaci odpůrců eurointegrace, rusofilů, kritiků TTIP, NATO, prostě všech inteligentních, slušných a odporuschopných lidí.
      Většinou jsou k tomu připraveny seznamy s kategoriemi A,B,C,D na základě veřejné činnosti, elektronických komunikací, kontaktů atd. Dost bych se divil, kdyby tento klíč již nebyl připraven ke spuštění ve vhodnou chvíli. Letošní rok bude rozhodující z mnoha důvodů.

      • jan napsal:

       Pro weissbach.
       Mělo by se uvažovat o nějakém větším celku,malé státečky nic nezmůžou.Jenže od roku 1989,je spíš trend státy rozdělovat.Spojení v Německu,je jiná záležitost.Jen taký povzdech,museli by to organizovat úplně jiný politice,než třeba Sobotka.Na Poláci vždy pozor,ještě pro Evropu nic nepřinesli.

      • Zighartice napsal:

       Další kolo nekonečných summitů bez jakéhokoliv výsledku. Pokud nepočítám společné foto. Už by se konečně mněl někdo pochlapit a říci nahlas, že Německo i navzdory své nepopiratelné politické a ekonomické moci - není žádným evropským hegemonem a zbytek Evropy jeho protektorátem. Věci došly až tak daleko, že madam Mekka nyní všude vystupuje jako nikým nevolená autoritářská hlava celé EU - a proč ne, když ostatní na tu její neoprávněnou roli poslušně přistoupili. Je nejvyšší čas Merkelovou a její kamarilu vykázat do patřičných mezí, nebo se tím protektorátem časem skutečně něco nehezkého staneme. Brzký mimořádný summit V4 by byl dobrou příležitostí. Bohužel, minimálně od našeho premiéra se toho určitě nedočkáme - tak snad někdo z ostatních, který není stižen syndromem potřísněného spodního prádla jako on. Profláknutý nacionální politik pan Tusk, se pouze seberealizuje v EU, kde si vytváří po boku kom. vedení EU/EU komise/EU předsedů etc., svou aureolu hrobníka slovanských národů a zbytku normálně myslících evropanů. Takže hurrrá na další sumit o ničem... jako vždy v ne tak dávné minulosti. My máme přeci mlčet, když dostáváme takové možnosti čerpání mil. EU-dotací!!! A myslím si, že budoucnost ČR není v pevném spojení s Německem, Francií, Belgií, ale ve V4, společně s Bulharskem, Rumunskem, pobaltskými republikami a s dalšími, kteří mají k nebezpečí invazní migrace pragmatický postoj. Sebezničující a naivní přístup západnách zemí, jejich pseudohumanita, stíhání a šikanování vlastních lidí za projevení nesouhlasu s devastací své země, je nám cizí. I za cenu nižší životní úrovně si raději ponecháme svou národní identitu a svou zem. Můj názor.

     • blut und eisen napsal:

      nemci zcela opravnene nikdy neuznaj zradny primeri z 1918 a naslednou komedii s nazvem versailska konference,to spis zvolej novyho fuhrera kterej si to uzemi vezme nasilim.

     • kvantový mechanik napsal:

      Asi tak rok a tři čtvrtě.....

    • tomek napsal:

     Zmrdi maju pripravene viacere varianty planov keby im ich povodne zlyhali .

   • Jaris napsal:

    Take to tak vidim a pomalu k tomu dochazi milovymi kroky. US s EU jsou uz spravne rozviklane. Vladne vlastne Washington a Brusel. Nikdo je nechce a presto tahle galerka gauneru, jede presne podle zidovskych PROTOKOLU NWO.

 5. Robo napsal:

  Rozpad eurozóny je plánovaný od jej vzniku.
  Buď nás znovu spasí (ako v roku 1945, veď stačí sledovať objektívne dokumenty v bedni) najdemokratickejšia krajina sveta a náš rozvoj môže pokračovať alebo už konečne obnovíme svoje slovanské korene.
  Je čas, aby sa Šípková Ruženka zobudila..

 6. Žabák napsal:

  Švýcarsko má některé věci hodné následování, konkrétně referenda a domobranu.
  To co následování hodné není je to, že Švajc je pokladnička NWO a globalisti tady maj schovanejch spoustu peněz a zlata.
  Proto taky si může Švýcarsko dovolit určitou míru mezistátní suverenity jako je třeba ochrana hranic aniž by se muselo bát nějakých sankcí a zlomyslností od EU.

 7. Aruarian napsal:

  Švýcarsko je kapitola sama pro sebe,ale to by bylo na dlouhé povídání..,každopádně vše nasvědčuje tomu že "velké finále" se blíží ☻

 8. doktor napsal:

  doktor Je třeba se starat sami o sebe a chránit hranice.To je ale podmíněno tím, že je nejprve nutno vypráskat tu chamraď , co tu rozhoduje , vystoupit z NATO a EU a obnovit základní vojenskou službu.Je třeba podpořit fungující podniky v českých rukách, živnostníky a zemědělství.Nadnárodní koncerny budou náš hrob, protože ty nás v případě krize, která už je tu, potopí.....Jenomže to by lidé nesměli volit za koblih nebo pivo s párkem....protože mezi etablovanými pol. stranami není rozdíl...Neuniklo Vám, že z tzv. prognostického ústavu pochází nejenom Klaus, Zeman ale i jeden z vedení KSČM?
  Je to jedna pakáž, která řízeně obsadila vládu i tzv.opozici.A proto to u nás takhle vypadá.Budou krajské volby - nezapomeňte na JM volit lháře a podvodníka Haška .

 9. hitlary clifton napsal:

  A ked sa to rozpadne a budu problemy, tak sa zacne rezat. Pravdolaskari a dobroseri asi nestihnu zbalit kufor a zdrhnut do usa. :-D :-D :-D

 10. weissbach napsal:

  I ve vzduchu se neúnavně "pracuje"
  Taky je vám blbě? http://www.quintus-sertorius.net/news/chemtrailsova-chripka-uz-ji-mate/

  • Robo napsal:

   Som v pohode, ale v práci už celorocne zuri "chripka" a aj inè, vaznejsie choroby..
   Inak, aj voda, poda, jedlo..

  • hel napsal:

   šílené! já v pohodě nejsem, už asi chronické dýchací potíže mám a k tomu se mi zbláznila imunita během ukrajinských událostí, které mě mimořádně vystresovaly zejména díky patologickým reakcím naší vlády...jenže vláda zůstala zdravá, já ne...

   p.s. ale v rozporu se závěry horowitze nějak nepozoruji likvidaci minorit, spíš naopak !

   • weissbach napsal:

    Docela se tím zabývám a můžu Vám říct, že je to víc než časté. Může se to projevovat specificky na vrozené odolnosti, věku atd., ale je zvláštní že je to rozšířené i u lidí, kteří pracují v přírodě, nikoli jen v městských aglomeracích a průmyslových centrech. Ten nárůst je strmý a samozřejmě kvalifikovaný jako chřipková epidemie, popílek atd. Nedopátral jsem se žádné oficiální statistiky onemocnění dýchacích cest akutních i chronických v časovém intervalu dejme tomu posledních 15 let.
    Bude nutno se tomu cílevědomě věnovat a posilovat imunitu i netradičními způsoby. Tip: http://rizikaockovania.sk/dok/Vitamin_C-liecba.pdf
    Nedělám si vůbec žádné iluze čím vším se ta válka proti nám vede. Ty dopady na genetické úrovni jsou zatím ještě neznámé, ale je to otázka času kdy se projeví a čím se to zamaskuje. Černobyl? Fukušima? Kumulativní efekt GMO, chemtrails, vakcinace, deodoranty, kosmetika, antikoncepce, mikrovlny a další faktory ať cílené nebo odvozené jsou rozsahu genocidního, zvlášť na lidi, kteří o tom neví a nesnaží se to minimalizovat.

   • Paul Durham napsal:

    Pangamin, sypaný vitamin C od Vitaru ( 100gr za 90,- ) , cordyceps kapsle, graviola kapsle , čaj (macerovaný 60st.C) z mateřídoušky , ne že by potíže nebyly, ale trvají pár hodin.

    • Paul Durham napsal:

     zapomněl jsem na bioparox

    • Ekklesian napsal:

     Tak jsi byl rychlejší. Já neumím rychle psát.

     Zajímavé, že nás napadla podobná myšlenka.

    • tomek napsal:

     Vytlacim si citron do pol litroveho pohara a mam davku vitaminu C . Neriesim ziadne prasky .

     • tomek napsal:

      A k tomu si dam este cesnak .hehe

     • Ekklesian napsal:

      Já teď piji také nanejvýše šípkový čaj. Ale při problému to běžně člověku nestačí, a to tam bude více vitamínu C jak v citrónu.

      Citron je (nebo alespoň byl, teď nevím) navíc velmi drahý. Ten bych si nechal, pokud má jeden zahleněnou hlavu, na neutralizaci strouhaného křenu, který se takto upravený (kdy zahleněného nedráždí při převalování na jazyku) využívá právě pro odhlenění.

      Jinak, mimo průplach při běžném užívání, je opravdu dobré ten čistý vitamín C užívat s něčím. Bioflavonoidy v šípcích, cibuli, pohance... Neznamená to jíst to spolu s tím vitamínem C, i když šípky a třeba i rajče se jen doporučuje.

      Pokud to budš Hel číst, po tom průplachu (jen pokud máš v pořádku střeva - jsou normálně těsná) je vhodné také ještě chvíli užívat vitamín C a vracet se do stavu opětovného "neužívání vitamínu C" pozvolan, řekněme alespoň jeden den.

      • tomek napsal:

       V citrone ho mas dost . Ono zalezi aj od citrona . Niektore pustaju viac , ine menej stavy .Kazdopadne u mna to ma blahodarny ucinok . :)

   • Ekklesian napsal:

    Možná by pomohl "průplach" střev vitamínem C.

    Od určitého množství vitamínu C, podaného ústně, ho již tělo nestíhá využívat a propouští ho do střev. Střeva na něj reagují tak, že ho ředí vodou a to vyvolá průjem.

    Správná očista se dělá až do stavu, kdy odchází jen voda. Zpravidla druhá, či třetí, návštěva záchoda.

    Trvá to zhruba celý den, celé dopoledne. A dělá se to tak, že řekněme každou 1/4 hodinu přijme člověk vodu s řekněme 4g kyseliny L-askorbové (vitamín C). Já preferuji 3x za hodinu, tedy po 20 minutách větší množství (řekněme 6g).
    Počítejte, že můžete spotřebovat přes 100g, pořiďte si tedy nejméně dvě běžná (100g) balení čistého práškového vitamínu C. Objem kávové lžičky (5 ml) bude 3,7g (Drogeria Market), 4g (Vitar), u ostatních to bude podobně. Kůra vás tedy může stát řekněme 60-160 Kč.

    Ten vitamín C vás nejen detoxikuje, také bude fungovat proti všem volným radikálům (pomůže tedy i proti stressu různě v těle) a ještě se nasytí makrofágy které jinak nedokáží správně pracovat.

    Před započetím kůry je vhodné na ni již myslet a volit vhodnou lehkou stravu.

    Pokud je moje informace nedostatečná a nemáte vlastní zkušenost zkuste prozkoumat knihu Petera Tuhárského - http://rizikaockovania.sk/dok/Vitamin_C-liecba.pdf

   • Jaris napsal:

    Hel, snaz se to tak neprozivat. Nestoji to za to. Vracej uder s nadhledem. Vsichni darebaci se odrovnaji drive nebo pozdeji(nez nastoupi dalsi).Takovy je kolobeh dejin.

 11. Ďuro Trulo napsal:

  Vážení, všechno co se děje běží podle chazarského tisíciletého plánu (odkud si myslíte, že debilek hitler znal pojem tisícileté říše?) a jevropejští ovčané budou pouze zmateně pobíhat a bečet když budou i-siláky dehlavováni v přímém přenosu. Jedinou hrází proti chazarům, islamistům a korporátním fašistum (všechno stejná banda, slouhové globálního PREDÁTORA) je Rusko a EuroAsia včetně Číny. Otázkou je čím si zasloužíme jejich oběti při naší záchraně, ikdyž nárazník mezi civilizací pravdy (nehavlovské Husovy) a pidlivizací otroků korporátu se může stát střední Evropa (Polsko, Česko, Slovensko, Maďarsko, Rakousko, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko, Černá hora a Makedonia). Bulhary, Rumuny, Řeky a pobalťany bych zde zařadil s podmínkou zřeknutí se antiruského šovinismu, získaného korporátní matricí úplatných medií a pseudopolitiků (tito by měli viset v přímém přenosu, aby matrice praskla).

 12. Robo napsal:

  Prečo mi niektoré slová zablokujú celý príspevok?
  Admin..?

  Nič vulgárne, ani "kontroverzné"..ani odkaz..

  • Ekklesian napsal:

   To je zde normální, nejde ani tak o "nějaká" slova.

   Pošli to znovu a obsah zprávy změň, hraje se zde asi na kontrolní součty. Stačí přidat/ubrat písmenko, mezeru, čárku,...

 13. Ikema Monika napsal:

  Němci jsi zvolili vznik ( mini chengenu) prohraná migrační partie s Tureckem je pouze finta! Koncept ( mini Schengenu ) je severní unie klasická federace po spůsobem Švýcarska s vlastními hranicemi vlastní armádou a státním rozpočtem (severní Euro ) Zahrnuje 5 krajin : Belgii- Luxembursko-Německo-Holandsko a Rakousko ! Všichni dohromady schválili vytvoření silné severní unie jakož i opatření na zastaveni migrančni krize ! Co se Swiss tyče máme betonové kryty pro 7. 000.000 lidi minimálně na 6. Měsíců zásobení potraviny vody lékařského ošetření a dalších prostředku ohledně pře žití !!! Copak mate v Česku kolik betonových krytů pro kolik lidi ????

  • Paul Durham napsal:

   Tutaj má obyvatelstvo betonové mozky, takže jim nic nehrozí a nic se jich netýká. Vyšlo to levněji než kryty.

 14. Cavyk napsal:

  Jenom faktickou poznámku: vůbec se nemluví o tom, že Švýcaři si již před dvěma roky odsouhlasili v referendu, že nebudou přijímat žádné nové přistěhovalce. Vláda je tak postavena před hotovou věc. Ochrana vlastních hranic v souvislosti s migračními vlnami je tam pro vládu povinná bez dalších diskuzí. Proč totéž neudělají ostatní státy Evropy? Ať už je Švýcarsko doménou GB jak chce, v referendu hlasovali Švýcaři.

  • Josef Švejk napsal:

   Ostatní státy Evropy jsou na rozdíl od Švýcarska přímo řízeny z bílého baracku a ten jak známo naplánoval pro Evropu 50 - 70 mil islámských negramotných inženýrů, vědců a raketových odborníků. To aby si Evropa moc nevyskakovala a pilně platila desátky do velké demokratické země za velkou louží. Týká se to i nás, neb jak známo naši demokratičtí představitelé Sobotka, Babiš i Bělobrádek při nástupu do funkce prodělali školení v SS. Tam dostali mimo jiné i noty k umístění v ČEZku několik milionů Alláh Akbarů. To, že se to lidem nelíbí je sice hezké, ale to je zmíněné trojci úplně fuk. Lidé mají za úkol je zvolit a pak už jen držet hubu, krok a pilně přispívat do rozpočtu.

 15. stefan goga napsal:

  Pani MARIA nezblaznil sme sa. To iba strycko SAM si predplatil Bruselskych zradcov.Ako povedal byv. Madarsky premier. Klameme rano,vecer klameme stale len aby narod nevedel pravdu. A takto funguje EU. Ako funguju USA. Rabovanie,vojny a klamstva - kolonialne PRASCE.

 16. Zighartice napsal:

  A u nás v České republice v blahosklonné periodicitě dostávájí vojáci, nasazeni v zahraničních misích, pamětní medaile. To se ČT poněkud vymklo kontrole. No alespoň jednou lidé v ČT uslyší pravdu. Pravděpodobně nejsou rádi za tenhle úlet a někteří možná nedostanou výplatu.

  https://youtu.be/wQkOdGtg9MI

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!