Syrské válčiště 2.3.2016 – video a jeho přepis

2.03.16_-Syrian-government-offers-amnestyPodle zpráv bylo v oblasti Khanasser a podél zásobovací silnice spojující Hama a Aleppo zabito asi 400 teroristů ISIS a mnozí byli při těchto střetech zraněni. Na druhou stranu v této oblasti syrské síly údajně ztratily asi 87 bojovníků. Takový rozdíl v počtu padlých umožnila převaha vládních sil v palebné síle, zpravodajství, koordinaci a logistice založené na ruském vojenském seskupení v Sýrii.

Kontrola nad silnicí Aleppo-Khanasser syrským silám umožnila pokračovat v protiteroristickém úsilí v oblasti města Aleppo a v tlaku na postup ve směru na Raqqa.

Syrské demokratické síly (SDF) údajně v provincii Aleppo zabraly návrší TalMusharafah. TalMusharafah leží u silnice z Al-Castillo, kterou používají militantní skupiny k zásobování svých bojovníků ve městě Aleppo. Al Nusra se svými spojenci tudíž už dále tuto zásobovací trasu používat nemůže.

1. března se syrské vládě v regionu al-Ghadam v provincii Damašek vzdalo asi 80 militantů, kteří tu předtím bojovali. Syrské letectvo nad militanty drženými částmi Východní Ghouty shazuje letáky, aby dalo militantům šanci složit zbraně a vzdát se vládním silám.

Připomínáme, že syrský president Bashar al-Assad nabídl militantům opozičních skupin, kteří složí zbraně, amnestii a příležitost vrátit se do mírového života.

Zdroj: https://southfront.org/international-military-review-syria-mar-2-2016/
3 Komentářů k Syrské válčiště 2.3.2016 – video a jeho přepis

 1. Karel napsal:

  400 hrdlořezů kaput!
  By mne zajímalo co dělají s tím co po nich zbylo!
  To by se asi ani nemělo zakopávat.

 2. Karel napsal:

  admin

  Nevím jestli jste si všiml, ale asi by jste měl něco udělat s grafickým rozložením.
  Mezi těmi šesti pohyblivými odkazy nahoře a banerem NWOO je totiž obrovská děsivá díra! Já vím bývála tam reklama. Ale ta díra je strašná.

  Co tak pořadí: baner NWOO, reklama a pak až pohyblivé odkazy (mohou být i menší). Zkrátka udělat to trochu kompaktnější. Pro články by bylo vhodné trochu víc místa. Ale to jejn návrh.
  :)

 3. weissbach napsal:

  Izrael udělil americké společnosti první licenci na průzkum ropy a plynu na okupovaných Golanských výšinách, uvedl John Reed z Financial Times.

  Místní dceřiná společnost newyorské společnosti Genie Energy – ve které je poradcem bývalý vice-prezident Dick Cheney a mezi jejíž akcionáře patří Jacob Rothschild a Rupert Murdoch – bude nyní mít exkluzivní právo na okruh velikosti 153 mil čtverečních v jižní části Golanských výšin.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!