TV MAGAZÍN 2.3.2016

magazin-3Hranice prolomena, na migranty letí „slzák“, Merkelová se zlobí. A Jiří Ovčáček – Nad dopisy diváků: …Je nutné oslovit soudce, státní zástupce, politiky, novináře a třeba i dělníky – Je mi špatně z toho jak naše vláda a politici jsou buďto omezení anebo si nevidí dál než na špičku nosu…. – rozhovor s Petrem Pelikánem na ČT, protože tohoto pána už na obrazovkách ČT zřejmě neuvidíme – Ostudné vystoupení „učitelky“ Štěpánové a Papouška na ČT – Fakta o židovské nadvládě – VÝROBA „NOVÉHO“ EVROPANA
LUCIE PASEKOVÁ – Z proroctví Nostradamova: „Tak zaplatí lid národů nevinných za chybu politikusa svého – a ten potrestán nebude!“.
10 Komentářů k TV MAGAZÍN 2.3.2016

 1. Čech napsal:

  Až se jich tam nakupí statisíce nikdo je už nezastaví. Postavte všude zdi na úrovni Berlínské a popište je z jejich stany ZÁKAZEM VSTUPU, jinak se dopustí trestné činnosti a obratem poputují do vězení. Postavte strážní věže !
  Když to v historii šlo už dříve, proč to nemůže jít dnes ?
  Obzvláště když nám všichni ti iniciátoři a politici lžou a nepřiznají, že jde o řízenou likvidaci bílé Evropy.
  Info Euromed a Agenda 21.
  http://www.novarepublika.cz/2016/03/deti-jsou-v-prvni-linii-boje-za-zniceni.html

  • contumax napsal:

   Pepi

   Odpovím jinak…

   Lepší je mít moudrého nepřítele nežli hloupého přítele…

   Vidíš v tom přísloví podobnost k dnešní situaci Ruská federace versus Evropská unie s uprchlíky a migranty…???

   • Pepi napsal:

    contumax:priznavam se ze moc ne,potrebuje to vysvetleni.
    Mozna je to tim ze ja nevnimam muslimy jako me nepritele a nebojim se jich.Mam uplne jine starosti.

   • Pepi napsal:

    contumaxi:zde zminuji proroctvi norske starenky Gunhildy Smelhus(jmeno mozno dohledat na google)krestanky,clenky Letnicniho hnuti.Proroctvi je stare 50let,pani uz davno zemrela ale jeji proroctvi je zachovano kazatelem cirkve kde byla clenem.
    Pani Smelhus predpovedela priliv uprchliku do Evropy,ktere Evropane budou postupem casu nenavidet a pak i pronasledovat podobne jako zidy pred 2 svetovou valkou.To se zvrhne v mensi konflikt.Pak ale vypukne veliky konflikt ktery nastane uplne jinak nez lide ocekavaji a v jeho 2 fazi se to zvrhne na pouziti atomovych zbrani.Prezivsi lide v industrializovanych zemich budou prchat do zemi tretiho sveta,ktere budou mene dotknuty konfliktem.
    To co prorokovala ta pani pred 50lety jsem se dozvedel teprve vcera,vysla o tom poznamka na norskych soc.mediich.Ta pani nevarovala pred uprchliky,ale pred zlym zachazenim s nimi.
    Srovnej to contumaxi s tim co uz tu pomerne dlouho pisi ja.Zajimave je ze lide v Brazilii zvlaste v nekterych castech (napr.v blizkosti hl.mesta Brazilia) ocekavaji prihod evropskych uprchliku.
    Poznamku o proroctvich G.S.uvadim i na vyvazenou „proroctvi“Nostrodama.

 2. Pepi napsal:

  „Nepodlehat emocim a panice“ale strasit Nostrodamem(zidovsky konvertit+okultista)to ano?
  Nostrodamus nepise takovym stylem jak ho cituje Ortek.To co rika Ortek jsou vyklady Nostrodama,cteny primo z textu by nejspis vybec nedavaly smysl dnesnimu ctenari/posluchaci.Do textu Nostrodama si lze dosadit prakticky cokoliv.
  Kolem roku 1999 kdy mel podle tehdejsich vykladu vstoupit na scenu sveta Antikrist,mel podle stejnych vykladu Kadafi napadnout Italii(!).
  Antikrist mel byt synem japonskeho zen-buddhistickeho mnicha(podle tehdejsich vykladacu zmineneho „proroka“).
  Ten Ortek jenom manipuluje a provokuje konflikt,strasi a zastira.Podobne jako zmineny zidovsky „prorok“???
  Islam ze je nejnebezpecnejsi nabozenstvi sveta???A co Illuminati,ti jsou OK?Pro „Ortek fans“asi ano.

  • Jaris napsal:

   Pan Nostradamus se casto odebral do sve komurky v podkrovi, kde si daval do nosu vypary z drog, ke kterym mel pristup jako lekar a proto neni divu, ze videl hruzostrasne obrazy, ktere pak sepisoval do nesrozumitelnych proroctvi a ktere jsou vetsinou plane vysumely. Jednoduse, dalsi falesny prorok. Ona „ajhujaska“ take dokaze delat divy, ze Pepi?

   • Jaris napsal:

    oprava: ktere vetsinou plane vysumely. Jedina pravdiva proroctvi jsou napsana v Bibli, a ta se plni doslova a do pismene.

 3. Eduard Kamensky napsal:

  Zemně velká tam za oceánem, tam velký pigmej sídlí, tam kuje pikle se svou družinou a evropu podmanit si cílí. Má vychytralý plán, migranty vám tam pošlu, migrantů tolik že se z toho zblázníte, rádi TTIP mi schválíte. Vaši vůdci na nitkách dál klanět se mi budou, neb mnoho na ně vím, od toho mám lidi a moc dobře co kdo s kým já vím. Avšak co se stalo, už baba Merkel v předklonu začala mi zobat z ruky, když v tu zlej rus objevil se v Sýrii a rozvinul své pluky. Co dovoluje si ten pronárod, snad mír nechtěli by zavést, mír to slovo ohavné, je tředa s nimi zamést.
  Já nechám velké OSN zasednout, co na tom že v Sýrii nemám mandát, generály nechám promluvit a cestu najít jak jim to nandat. Svou cestu světu vnutím, loďstvo k evropě vyšlu, do stolu pěkně bouchnu ,- jen aby se nenaštval Putin.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!