Copak už vyměklá a feminizovaná Evropa není schopna se bránit?

prosfuges-sta-sunora-tis-elladas-me-tin-pgdmTo, co se teď v Evropě děje, má všechny příznaky převratu ve státě. Ve skutečnosti je to téměř učebnicový příklad. Zaprvé tu máme destabilizaci, pak krizi a po nich tzv. normalizaci. Podle mého názoru jsme v tomto okamžiku pořád ještě na úrovni destabilizace, pak teprve vstoupíme do krize, jejíž příznaky jsou čím dál viditelnější. Je možné je dokonce vidět i u sponzora hnutí ‚zdola vyrůstající demokracie“ George Sorose, který už volá po spolupráci mezi EU a Ruskem.

Nepotřebujete však být multimilionáři s politickými výsadami, abyste věděli, že pro Evropu nadchází něco hrozného. Dokonce i hlavy zemí EU začaly projevovat svou rostoucí nespokojenost.

‚Římská říše nám ukázala to, co všichni víme, že velká impéria se hroutí, když nemají dobře chráněné hranice. Zastavte ty migranty – potřebujeme příliv migrantů valících se do Evropy přiškrtit, současnou výši nemůžeme zvládnout,‘ řekl holandský ministerský předseda Mark Rutte malé skupině žurnalistů z Bruselu a později ho citoval i Financial Times.

Mělo by se dodat, že holandská vláda učinila z věci migrace jednu ze svých priorit během presidentství EU v první polovině roku 2016.

Záležitost uzavření hranic pro uprchlíky není ale tak jednoduchá. Ve zdravé společnosti je počet zaměstnaných daleko vyšší než počet nepracujícího obyvatelstva (tj. penzistů, matek vychovávajících děti atd.). V tomto soustátí byl tento poměr v 70. letech 4:1, a to bylo zdravé. Teď je tento poměr v Itálii a Německu jen 2:1. V Británii, Francii, Španělsku a Maďarsku je toto číslo 3:1. V US, Rumunsku, Rusku a Polsku je více než 3:1. Je těžké udržet penzijní a zdravotní systém pro starší část obyvatelstva, když ten poměr je jen 2:1.

K projevům krize v učebnicovém stylu patří fakt, že po destabilizaci, přijde krize, která přeroste do občanské války a vměšování zvenku.

Zrovna teď v Evropě máme narůstající konflikt mezi příznivci a odpůrci uprchlíků. Mezi Pegidou a tzv. levicí. Mezi muslimy a jejich odpůrci. K charakteristickým rysům destabilizace rovněž patří rozpad státních služeb. Když se podíváte na nekompetenci např. Německé policie ve vztahu k přečinům páchaným v Německu, takových jako ty v Kolíně, tak je těžké najít lepší příklad rozpadu státních služeb.

Dalším příkladem destabilizace je to, že se lidé organizují do skupin sebeobrany, protože chybí účinná obrana státem. To v současnosti zažíváme v několika evropských zemích.

To je jen pár projevů zhoršující se krize, která může vést k občanské válce v Evropě, zvláště pokud to povede k vytvoření masového ‚islamistického hnutí‘ v Evropě, k čemusi jako ‚Arabské jaro v Evropě‘.

Druhý prvek této krize, který se objeví po destabilizaci, je vměšování zvnějšku, se kterým se musíme potýkat už teď. ISIS posílá do Evropy své buňky a pašuje zbraně včetně chemických a biologických. ISIS navíc přes internet i osobně rekrutuje nové členy svých buněk v Evropě.

Po této fázi nadchází čas pro tzv. normalizaci, zvláště pro nastolení nového řádu a na zbavení se těch, kteří pomohli ten požár rozdmýchat. V tomto případě jsou to ti tzv. liberálové, kteří přispěli k rozpadu Evropy všemi svými silami. Podle mého názoru je ideologií, která by mohla vést ke kolapsu Evropy, právě liberalismus.

‚Islám všechny tyto problémy odstraní a pak budeme mít dostatek peněz na rozmnožování, zdravotnictví a všechno ostatní. Teď žijeme v systému orientovaném na vykořisťování člověka. Jediným způsobem, jak na této planetě přežít, bude to všechno postavit do ilegality. Zavedení islámu a práva šaría,‘ řekl imám Choudary.

To je protipólem evropských humanitárních návrhů a akcí vyjádřených takovými zástupci tzv. Západu jako Bill Gates.

‚Software bude lidi nahrazovat, ať už jsou to řidiči a číšníci či sestry… dále s pokrokem… Technologie časem zredukuje potřebu pracovních míst, zvláště v nižší vrstvě dovedností (…). Do 20 let bude poptávky po pracovní síle se základními dovednostmi daleko nižší. Nemyslím si, že lidé to už do svých mentálních modelů zařadili,‘ řekl Gates, když mluvil před washingtonským ekonomickým mozkovým trustem American Enterprise Institute.

Vzhledem k výše uvedenému, bylo to snad vědomí, že velká část lidí s tzv. ‚základními dovednostmi‘ nebude v budoucnu schopna sehnat práci kvůli svým ‚softwarovým náhražkám‘tím, co jej inspirovalo k té filantropii za prořezání populace o 10-15%?

Jeho akce by v tomto kontextu brzy mohly získat status humanitární činnosti – ulehčující chudým lidem s tzv. ‚základními dovednostmi‘ od prohry v nerovné soutěži se ‚softwarovými náhražkami‘. K tomu by se mělo dodat, že většina těch uprchlíků má ty ‚základní dovednosti‘.

Vypadá to však, že revoluce mas bez práce nebude jedinou věcí, co nás v blízké budoucnosti čeká. Jak vidíte, někteří lidé se pokouší podrobně plánovat budoucnost našich ‚hnutí zdola‘.

Jeden z mozkových trustů Spojených národů zvaný Tellus Institute popsal Spojeným národům celý plán na vytvoření globálního občanského hnutí zdola, když ve své zprávě konstatoval, že takovéto hnutí je nezbytností, aby vytvořilo sociální akceptaci globální vlády, která se vytváří.

‚Tento model rozšiřujícího se okruhu‘ předpovídá postupný proces organizačního vývoje počínajícího od relativně malé skupiny oddaných lidí podporovaných volně provázanou sítí lidí a organizací. Původní okruh si při prosazování svých aktivit vyvine strategie rozšiřování do dalšího okruhu, což je vzor, který se zopakuje v každé fázi. Tato organizace se tímto způsobem bude periodicky zastavovat, aby se přehodnotila, upravila a reorganizovala pro širší okruh a vylepšila program.‘

‚Vytvořili jsme rozšiřující se Okruh, nové organizační úsilí zaměřené na podporu formování globálního občanského hnutí. To místo pevného plánu, strategie TWC předpokládá nárůst v po sobě jdoucích vlnách s adaptací na měnící se podmínky včetně rozvoje a rozrůznění.‘

Vážným problémem při vedení procesu destabilizace, krize a pak normalizace ve Východní Evropě je její pořád přetrvávají víra čili iracionální prvek, který je nejtěžší překážkou při dobytí státu. Východoevropské země, kde je křesťanská víra pořád relativně silná, se z tohoto důvodu staly i přinejmenším prozatím bezpečným útočištěm pro evropské ženy.

Evropa a ve skutečnosti celý svět je ve velice ošemetné situaci, protože tu máme dva agresivní a střetávající se přístupy k budoucnosti naší planety. Jeden představují islámští extremisté.

‚Teď žijeme v systému orientovaném na vykořisťování člověka. Jediným způsobem, jak na této planetě přežít, bude to všechno postavit do ilegality. Zavedení islámu a práva šaría.‘

‚Pak budeme mít dostatek peněz na rozmnožování, zdravotnictví a všechno ostatní.‘

Na druhou stranu tu máme přístup miliardářů jako Bill Gates, kteří protlačují své řešení na prořezávku od 10-15% populace, což nazývají ‚opravdu dobrou prací‘. Možná, že popularita islámského extremismu je výsledkem uvědomění si této volby. A jakým způsobem si zvolíte vy? Každopádně feminizovaní muži Západní Evropy, kteří se na protest proti znásilňování žen v Kolíně oblékli do sukní, určitě nebudou těmi, co budou schopni zachytit hrozbu islamistů ani tohoto dalšího ‚řešení‘, které jsme zmiňovali výše, a to ani nemluvě o tom, že by se proti těmto výzvám nějak postavili.

01.03.2016Author: Konrad Stachnio

Zdroj: http://journal-neo.org/2016/03/01/kto-zashhitit-evropu-ot-islamistov-i-oligarhov/

 
57 Komentářů k Copak už vyměklá a feminizovaná Evropa není schopna se bránit?

 1. Moni napsal:

  Evropa je schopna se bránit, když přestane otrocky poslouchat USA a vznikne samostatný Evropský obranný pakt. A Rusko je zemí, která garantuje mír, stabilitu a širokou spolupráci!
  NATO je spolkem nikdy nekončíčí agrese, vraždění a loupeží!
  A my jsme spoluvinníci!

  • mimozemstanka napsal:

   lidi to pochopěj uprostřed 3 svět války

   • Zighartice napsal:

    Teprve poté dospějí...

   • Pepi napsal:

    Uprime receno a nepisu to poprve:vubec konce evropske nebo spis tzvn.zapadni nelituji,ba naopak.
    Aztekove byly zrudy,obetovali svym bohum desitky tisic lidkych obeti.Jenomze ti jejich bohove byli krvelacni a pozadovali priliv energie k udrzeni chodu vesmiru.
    Evropane se dopustili daleko vetsich zverstev nez Azteci,ac vyznavali Beranka Boziho,Jezise Krista.Neobetovali mu lidi primo,ale aspon je obetovali jeho jmenem.Evropska kultura projevila obludnou radost ze zabijeni stejne nebo vic nez zmineni Azteci.Pozdeji zabijeni pokracovalo nikoliv ve jmenu Bozim,ale ve jmenu vedy.
    Novodobe dejiny Zapadu az do dnesnich dnu se utapi v krvi.Zabijet lidi nikoliv kvuli nabozenstvi nebo tridni prislusnosti ale kvuli prislusnosti k rase-kdo jiny by na tohle prisel nez Evropane?
    Dr.Mengelle poradal vivisekce na zivych lidech,v zajmu vedy nebo sesival dohromady dvojcata.Dr.Mengelle nebyl sam.Spousty znamych i mene znamych lekaru se podilelo na podobnych satanskych experimentench na lidech spatne rasy nebo na zviratech a tyto experimenty pravdepodobne pokracuji v tajnosti do dnesni doby.
    Antikoncepcni tablety vynalezl dansky vedec pri bestialnich pokusech na homosexualech.Zapadni civilizace privedla Zemi na pokraj zkazy.Mozna ze atomove valky na Severni Polokouli je treba k ociste nasi Planety.
    Priroda znicena nebude,civilizace nejspis ano.
    Do pekel s Evropou a USA,skoda jich nebude.

  • Novapalo napsal:

   Európe už nepomôže nič. Európa, tým myslím západnú Európu, je už totálne degenerovaná hlúposťami ako demokracia, humanita, ľudské práva, homosexualita, rodová rovnosť ....
   Ak chcete vedieť, prečo už západná Európa nemá žiadnu šancu, prečítajte si knihu "Zásadné omyly Západu a Vatikánu" od P.P. Kysuckého.

   • Vladislav napsal:

    Byl byste dobrý diskutér - kdybyste každy svůj příspěvek nekončil věcmi typu: přečtete si knihu pana Kysuckeho.
    Vy z těch knih mate procenta? Nebo nedokážete jejich obsah prevypravet vlastními slovy?
    Panu Kysuckemu děláte ve skutečnosti medvědi službu.

    • Novapalo napsal:

     Nemám čas na diskusiu. Dávam len informácie. Ináč, asi máte pravdu. Ale to má pán Kysucký smolu, že bol pre mňa tak presvedčivý.

     • Ivana napsal:

      Novapalo
      Zato ty nejsi přesvědčivý ani trochu. Opruzuješ tady dost často a meleš to své o knize Kysuckého stále dokola, tak nevykládej, že nemáš čas.

  • Marie napsal:

   Moni: podivej se, kdo je na vsech vladnoucich postech. Copak to nevidis, ze zadna Evropa si nevladne, ale ze jsou tam dosazeni soukmenovci siozidu prave z USA? A ty reknes, ze je potreba, aby prestala Evropa otrocky poslouchat USA? Sami proti sobe nepujdou a lidi jsou posrany strachy je vykopat. Tady je problem cislo 1!

 2. Paul Durham napsal:

  To ( text text ) je velmi špatná propaganda nwo , úplný blábol . Sračka.

  Naučte se Protokoly zpaměti pane Konrade Stachnio.

  • Jamail Yareshi napsal:

   ...a vy sam,...zijete vo sklenike?....a inak pri zmysloch a zdravy? ...myslim ze ste z psychiatrie utiekli iba na chvilu

  • martin bareš napsal:

   Paule jen jsem to prolít. Proč si myslíš, že text je sračka?

   Na jedný straně Bill Gates a má pravdu.
   Na druhý straně nenávidící migranti, teroriské dosaď si, mají taky pravdu.
   Každý ze svého hlediska se svoji vizí přežití čo rizkoše, nebo já nevím.

   Vrátím se k nám.
   26 let rozeštváváme společnost, tak má taky každý svou pravdu.

   Držet lidi v temnotě, náboženské, či jedné ideologie se ukazuje pro přežití prospěšnější. A hlavně ve strachu.
   Je to paradox, že čím víc svobody máme, tím víc se budeme bát. Nebo je to zákon, protože žijeme ve světě paradoxu?

   Já to beru jako reálný příspěvek. Nokdo se ve vykrmené Evropě nestaral, co se chystá a chrochtal - no a děje se dále.

   Snad bych k tomu jen dodal, že bchom si měli vyjasnit pojmy základní: kapitalismus, socialismus, komunistická ideologie, bolševici, neomarxismus, liberalismu a neoliberaismus, levice, levičáctví, pravice, pravičáctví, fašismus kdysi a teď, nacizmus, konzervativní, atd.

   Viděl bys, jak máme tady v tom zmatek. A jak to drtivá část politiků a komentátorů a i my zde špatně používáme, často účelově s úmyslem manipulovat, podsouvat odpurcům, ostuzovat a podobně.

   Pro mě článek celkem dobrej.

   • Paul Durham napsal:

    Páty odstavec , stejná píčovina jako např. globální oteplování, kterým se má pitomcům odůvodnit plemenitba z Afriky, tak ten mne nasral, přitom každý ví, že zaměstnanost je umělá a 1 pracující by mohl uživit 10 nepracujících.
    Osmý odstavec - co je destabilizujícího na sousedské domobraně ? Vždyť je to jedině stabilizující prvek v zemi fízlomafií.

    Autor prohlásí , nebude-li pršet nezmoknem , ale být mokrý je dobré. Zasran.

  • Marie napsal:

   Projdeme si to:
   Dokonce i hlavy zemí EU začaly projevovat svou rostoucí nespokojenost.

   Tato je veta je nesmysl.. Vetsina tech hlav to totiz hraje! Se podivejme, kdo je to konkretne, kdo projevuje nespokojenot. Orban a jeste mozna par nizsich...

   Nespokojenost je o hovne pri ohrozeni na zivote. Akci neudelal doposud zadny. A je treba akci razantni, tj. ani noha do zeme!
   Je to bohuzel vse dopredu domluvene, odsouhlasene, vcetne divadla o nespokojenosti, viz sasek Zeman...

   • Marie napsal:

    Dalsi blbostÑ
    Zrovna teď v Evropě máme narůstající konflikt mezi příznivci a odpůrci uprchlíků.

    To je prave to sehrane divadlo, aby se na nej lide soustredili a nevideli pozadi a nemeli cas premyslet nad dusledky.

    Kazdy zblbly ci najaty priznivec uprchliku potrebuje bud do drzky ( u fanatiku, to jinak nelze), a ti, co to zduvodnuji, tem je potreba dnes a denne strkat na rypak otazku, z ceho to zaplati ten ktery zmrd, co to obhajuje, a proc neposkytuje sve prostredky domacim potrebnym, co zivori na hranici zivota a smrti a nemaji ani domov, ackoliv cely zivot pro spolecnost neco delali!
    O tomto se mlci a je to hruba chyba, protoze toto je argument pro neprijimani uprchliku hned cislo 1!

    • Marie napsal:

     K otazce domobrany: Tu zacit budovat az ted je blbost, zbytecnost, protoze je to zabijeni casu, a nemuze to prinest vubec zadny efekt. Lidi se nedokazi ani zorganizovat na to, aby se sesli, a sami jednotlivci se proti presile nemaji sanci ubranit. Je to proste o hovne.

     Co smysl melo, bylo odhchytnout vladu a prozatimni dat jako pozadavek cislo 1 vyhosteni vsech privandrovalcu z duvodu, ktere uz jsem uvedla..

     • Marie napsal:

      no a toto je koruna vseho:

      ... Každopádně feminizovaní muži Západní Evropy, kteří se na protest proti znásilňování žen v Kolíně oblékli do sukní,.....

      To nebudu radeji komentovat, protoze to by byl elaborat...

 3. Ikema Monika napsal:

  Německo přestalo uznávat cestovní pasy migrantů z oblasti Syrie a Iráku - odvoláni na spolkové MV . Pasy vydané po 1.1. 2015 jsou falešné :::informoval SPIEGEL ON-LINE :::

 4. host napsal:

  Je tam překlep v počtech. Gatesem, Sorosem a podobnými šmejdy plánovaná prořezávka se netýká 10% lidstva, ale 90% lidstva.

  Občas někomu řeknu, ať si jen zkusí představit, že je miliardářem, který ovládá politiku a ekonomiku celých států, tak co by udělal, kdyby měl na výběr:
  a) neustále být demokraticky ohrožován těmi 5 miliardami obyvatel-voličů
  nebo
  b) se těch několika miliard zbavit a na dalších tisíc let mít veškeré zdroje planety a tu hrstku otroků jen pro sebe a svoji rodinu.

  Nepochopitelné pro mě je, že většina lidí tvrdí, že varianta b) -prořezávka lidstva, je naprostý nesmysl. Přitom je to zcela logické a odpovídá to mentalitě finančních dravců. To jsou tak tupí, nebo se tolik děsí na tuto variantu jen pomyslet?

  • weissbach napsal:

   "Je tam překlep v počtech. Gatesem, Sorosem a podobnými šmejdy plánovaná prořezávka se netýká 10% lidstva, ale 90% lidstva."

   Já to vidím tak na 2/3

   • host napsal:

    Podle renomovaných zahraničních ekonomů lze automatizací nahradit 80% pracovních míst tak aby byly uspokojeny POTŘEBY 6 MILIARD LIDÍ. Tak si spočítejte, kolik lidí je potřeba aby uspokojili potřeby 1% nejbohatších. Ztoho plyne, že i při depopulaci na 500 milionů tu bude pořád zbytečně moc lidí, pro tu nejbohatší elitu.

    Představte si, že 1% nejbohatších znamená 60 milionů lidí. Ti by si vystačli i sami mezi sebou. Takže bych to tipoval na přežití 200 milionů otroků, což už je depopulace o slušných 97%.

    • weissbach napsal:

     97%? To je neproveditelné.

     • host napsal:

      Jak víte sám, prioritou je zlikvidovat těch pár set milionů vzdělaných lidí z euroatlantické civilizace schopných klást účinný odpor. A pak Čínu. Dál už to půjde jak po másle.

      Vlastně, když se dívám na tu pologramotnou, hloupou a línou mládež, kterou produkuje ilumináty ovládaný školský systém, tak si říkám, že ani to jim moc práce nedá.
      Prostě mládež obrátí proti zbytku naší populace. Už teď má mladá generace z dospělých akorát legraci.

  • pozorovatel napsal:

   tu je to podrobne spracované: https://diskuter.wordpress.com/2016/02/26/epidemia-neplodnosti-vi-genocidne-plany-svetovej-elity-proti-ludstvu/

   je tam prehľad rôznych depopulačných plánov. Rôzne plány pracovali s rôznymi číslami. Niektoré sa uspokojujú s redukciou ľudstva o 50%, iné hovoria o zlatej miliarde, najhoršie varianty plánujú redukciu až o 90%. A všetko nasvedčuje tomu, že tieto plány sú už v procese realizácie.

 5. weissbach napsal:

  Máme v Evropě krizí celou řadu. Jedna z nich je "uprchlická", ale to není podstatné. Podstatné je, co má/jí/ krize přinést. Snad už dost lidí chápe, že EU je projekt, do jehož základů bylo vloženo zničení svobody. Snad už chápeme, že EU je plna statistů, kteří mají projekt legimitizovat. Snad už chápeme, že nejde o demokracii, o to co si přejí lidé. Snad už chápeme, že nejde o politiku zdola, ale o mašinérii dobře propracovanou k prosazování zájmů shora. Snad už chápeme, že stále vidíme metodu "teze-antiteze-syntéza", že vývoj se sune žádoucím směrem vyvoláním střetu antagonismmů, gumováním individuální i kolektivní paměti, stálým vykořeňováním. Budoucí otroci nemají mít žádné kořeny, žádné národnosti, žádné státy, žádné rodiny, žádné instituce, které by měli hájit jejich zájmy. Budoucí otroci mají mít jen své pány a ideologii, která jim k panování slouží. To je směr, kterým jsme posunováni. Nic jiného v současném dění neshledávám.
  Pravda, soukolí se zadrhává, termíny "hoří", budoucí otroci větří a reptají. Otázka: Jsou budoucí otroci ochotni něco udělat? Jsou ochotni pro svou svobodu něco udělat? To se brzy ukáže. Pokud ne, nemá smysl dál řešit vyměklost a feminizaci, protože ty jsou až produktem obecně přijímané debilizace a zvrácenosti. Takže buď se vrátíme ke kořenům, nebo budeme každý sám chcípat ve zmenšujícím se prostoru sebe sama, v marném útěku před otrokářovým nanotechnologickým bičem.

  • weissbach napsal:

   antagonismů... měly...

  • jan napsal:

   Pane weissbach.
   Tomu moc nevěřím o velkou redukci lidí na světě.
   To by si pokazili radost z mamonu,odírání lidí,konta by jim nerostla.Teď si vezměte,kolik je čekatelů,být úplně na vrcholu hromady zlata.

   • weissbach napsal:

    Redukce bude tak jako tak. Podívejte se okolo sebe. Máte pocit, že o ni většina tím či oním způsobem neusiluje sama? Čekatelé nehrají roli. 1% by 2 miliardy a něco bohatě stačily pro veškerý servis.

    • weissbach napsal:

     Vaše úvaha vychází z předpokladu, že se jedná o klub, který nabírá nové členy a že existuje vertikální pohyb a klub je doplňován zdola. Omyl, je to zcela uzavřená společnost do které nejsou vpuštěni ani ti nejschopnější a nejagilnější nástroje...

     • weissbach napsal:

      ty

     • jan napsal:

      Pane weissbach.
      Já vím,máte dobré informace.
      Jen tak neodborně sleduji co se děje.Potom by mě do toho zapadalo i hledání planety,kde by mohl vzniknout další život.Prozatím ale potřebují mnoho ochotných odborníků,aby se udrželi na výši,jak jim říkáte servis.

      • weissbach napsal:

       Ty informace si skládám dohromady jako mozaiku ze všech dostupných zdrojů, včetně mainstreamových /tam se dozvíte záměr,plán a krycí legendu/. Takto bych doporučoval postupovat každému, kdo se v tom chce alespoň trochu zorientovat.
       Posloupnost je taková: chtění/záměr/ - myšlenka/nápad, inspirace/ - slovo mluvené či psané - akce /jednání, činy, materiální postup a realizace/
       Všeobecně platné a pokud se tento program naučíte používat, ve výsledku se mnoho neodchýlíte i když vám detaily nebudou dostupné. Úskalí spočívá v paměti a ve fragmentaci lidského vnímání, které je ořezáno na hodiny, dny, týdny, pár let, zatímco je nutné kontinuálně sledovat značně rozsáhlý časový interval, aby jednotlivé fragmenty dávaly smysl a bylo je možno spojovat v logický celek. To je výhoda "elit" proti "plebsu", protože oni to znají a chápou, zatímco plebs /gojim/ je udržován v klipovém vnímání, v udržování jeho pozornosti na fragmentech, nepodstatných událostech, symptomech vydávaných za příčiny...
       Parafrázováno: "Vše co byste měli vědět, ale co vás nesmí ani napadnout...."

 6. doktor napsal:

  doktor společnost, pro kterou je Conchita Wurst idolem je odsouzena k zániku, pakliže nedojde k vypráskání vyvolených kazatelů homozoopedomultikulti.Chlap má být chlapem, ženská ženskou,matkou-kterou je třeba mít v úctě a má stejná práva jako muž a děti mají být chráněny a musí poslouchat.Umělci by se měli živit svojí prací - když na ně nikdo nechodí, tak ať dělají něco jiného ,nebo ať mají hlad (budou mít inspiraci).Proč mám ty parazity podporovat??. Společnost která z tohoto chápání vybočuje je odsouzena k zániku.Dožil jsem se doby ,kdy pornoherec homofilmů Janda káže morálku.Rád bych mu řekl,aby mě políbil ......, ale to by asi uvítal a já bych se nestačil divit......Už toho mám plný zuby.

  • Frantisek1 napsal:

   "...kdy pornoherec homofilmů Janda káže morálku..."

   Velký odpad od Boha a náboženství člověka (demokracie) toto vše umožňuje. Já se vůbec nedivím ani nejsem v šoku. Toto vše jsem očekával.

  • weissbach napsal:

   On je Janda jen takový prototyp člověka zítřka... Taková by měla být v blízké době většina. Máte dojem, že se na tom nepracuje dnem i nocí?

   • Putinka napsal:

    Máte pravdu, pane Weissbach, pracuje se na tom a to tak, že pilně. Já jsem si dokonce přečetla na jednom slovenském webu, že ve Švédsku mladí liberálové žádají, aby incest a nekrofilie nebyly trestným činem. Takže kam asi směřujeme????

    • weissbach napsal:

     Rozklad

     • Zighartice napsal:

      1* Rozklad ovlivňuje celou lidskou společnost a také vědomí jednotlivce. Člověk a jeho individuální vědomí totiž tvoří součást společnosti, která ho zrodila, součást jejího společenského vědomí. Jak ze společnosti mizí řád, mizí postupně i z lidského vědomí.
      Ze všeho nejdříve se to projeví na lidech, kteří se z jakýchkoliv důvodů ukážou jako psychicky méně odolní. Dnes a denně jich okolo sebe můžeme spatřit čím dál více. Před chaotizujícím účinkem rozkládajícího se řádu se člověk snaží chránit především dvěma způsoby: buď horečnou činností, při které se zapomíná na závažné problémy (i např. sex, ale...), protože pseudopráce se stává naším pseudoproblémem, nebo lpěním na nějakém neměnném fundamentálním názoru, na růžových představách o busoucnosti, na neokonzervativních hodnotách, na autoritách...Ne že bych se chtěl podobných lidí zastávat. Někteří mohou být dokonce nebezpeční (z osobních zkušeností). Ale na druhé straně je takový postoj lidsky pochopitelný z hlediska obrany individuální psychiky před rozkladným účinkem dějinných změn. Z dějin víme, že společnost v době přechodu od jedné historické epochy k druhé často propadala anomii, což podle slovníku cizích slov znamená „stav rozkladu sociálního řádu, morálních a kulturních norem, stav nedostatečné sociální integrace individua spojený s pocitem osamělosti a bezmoci“. Podobná anomie se vkrádá i do současné společnosti. Také dnešního člověka přepadají deprese, melancholie, rozmrzelost, apatie; ztráta zájmu o sebe i okolí. Nejdříve se ale musí změnit lidská mysl a teprve potom může nastat nové dějinné období, nebo přetrvávat v podobě současné.

      • Zighartice napsal:

       Oprava: sex, spadající do prostředků činností, ne problémů, ale vlastně proč ne obojí. "buď horečnou činností (i např. sex, ale…), při které se zapomíná na závažné problémy (i např. sex, ale…)

      • weissbach napsal:

       Ano.

  • proud napsal:

   Souhlas doktore,i kdyz s mirnejma upravama,ale stejnym konecnym dojmem :-)

   • Černoch z Mosambik napsal:

    Karel4

    Římská říše měla pokračování vznikem Vatikánu, vzniklo další středisko moci... Řím si udržel moc... prakticky dodnes... ale to je jiná, protože pravda je nežádoucí...skoro nikdo nezveřejňuje, že Vatikán je pod vlivem zlého...

 7. Karel 4 napsal:

  Když čtu knihu o zániku Římské říše na území dnešní Itálie a samotného Říma, o jeho vypálení a vydrancování hordou Barbarů / Vandalů /, tak ke stejnému scénáři se schyluje i zde v Česku a v celé Evropě, nejen v EU. Zástupci Senátu, ne obyčejní občané Říma k sobě " Vandaly " pozvali, aby bojovali po jejich boku jako jejich spojenci, ti přišli a když zjistili, že jim nikdo nic nezakazuje, naopak, že je jim vše dovoleno, začali vraždit a loupit. Následkem neschopnosti tehdejšího Senátu a vládce Římského impéria a následkem tohoto trpěného " vandalismu " zanikla Římská říše na území dnešní Itálie, již nikdy nebyla v tomto rozsahu obnovena. Lidé, copak toto chceme, já osobně ne a věřím, že nejsem jediný. Toto je řízeno z USA a Izraele a má to za následek vylidnění Arabského poloostrova. Na tomto poloostrově chtějí vybudovat Velký stát Izrael. USA potřebuje zničit Evropu jako svého velkého hospodářského rivala, který po zničení Evropy a EU bude v područí USA, jako po II. světové válce..

  • weissbach napsal:

   I to je jeden z fragmentů mozaiky. Že mají s Arabským poloostrovem velké plány je evidentní. A týká se to celé oblasti od Středozemního moře až k Perskému zálivu. Je to strategická oblast, dají se odtud kontrolovat zdroje ropy, plynu a hlavně obchod s nimi /Suez, Gibraltar, Bospor/

 8. Ikema Monika napsal:

  Contumax:: děkuji !!!

 9. pozorovatel napsal:

  Ja len komentár k tomu výroku Billa Gatesa o nadbytočnosti pracovnej sily:

  "‚Software bude lidi nahrazovat, ať už jsou to řidiči a číšníci či sestry… dále s pokrokem… Technologie časem zredukuje potřebu pracovních míst, zvláště v nižší vrstvě dovedností (…). Do 20 let bude poptávky po pracovní síle se základními dovednostmi daleko nižší. Nemyslím si, že lidé to už do svých mentálních modelů zařadili,‘ řekl Gates, když mluvil před washingtonským ekonomickým mozkovým trustem American Enterprise Institute."

  Problém s rastom produktivity práce a robotizáciou by sa paradoxne dal veľmi elegantne riešiť pomocou skrátenia pracovnej doby. Vyriešil by sa sociálny problém s rastúcou nezamestnanosťou a navyše by ľudia mali viac času na svoju rodinu a osobný rozvoj. Podrobne rozpísané tu:
  https://diskuter.wordpress.com/2015/11/20/paradox-produktivity-prace-a-nezamestnanosti/

  Lenže elitám súčasný stav veľmi vyhovuje. Narastajúca nezamestnanosť umožňuje tlačiť na mzdy zostávajúcich pracujúcich a navyše ľudia vystresovaní bojom o prácu nemajú čas premýšľať o tom, čo sa deje vo svete.

  A navyše máme na krku dva zásadné problémy: robotizácia výrobného procesu a plány depopulácie planéty. Je asi jasné, čo tým naznačujem.

 10. slovan napsal:

  stretli sa tu výborní diskutéri, vynikajúce postrehy, Ďakujem

 11. doktor napsal:

  doktor tak jsme se rámcově shodli a co dál ???

 12. proud napsal:

  Evropa je schopna se branit uplne v pohode! Ale to by museli "ovcani" chtit a jit! Je rozdil mezi tim jestli se Evropa je schopna branit a mezi tim,jestli se branit vubec chce,protoze nevidim zajem o obranu v jejim veden,ani ve vedeni jednotlivejch statu. Tady je problem,ne v nejaky "vymeklosti,nebo zzenstilosti".Problem je v obycejnejch lidech ktery tu Evropu tvorej,schvalne vypestovanej problem kterej nechtej prokouknout a spravit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!