Ukrajina připravuje oddíly kyborgů k návratu doněckého a simferopolského letiště

f65f580f3ffb1e514c2d4102456f1d2dUkrajina bude muset připravit nové jednotky kyborgů a americký novinář připravuje pokračování ságy „Letiště“: v plánech vlády Jaceňuka je totiž navrácení letiště Doněcka a Simferopolu do státního vlastnictví. Pravda, nebude to zítra: musí uběhnout 7 let, než letadla v ukrajinských barvách začnou přistávat a vzlétat na dráze DAP (Doněcký aeroport) a na Krymu znova zazní haličský dialekt.

Píše se o tom ve vládou schváleném Státním cílovém plánu rozvoje letišť na období do roku 2023 – přesně tak dlouho chce vláda udržet své kamikaze. Kromě Krymu a Donbasu vláda plánuje vyvlastnit „vzdušné brány“ ve velkých městech Ukrajiny: Dněpropetrovsk, Kyjev, Charkov, Oděsa. Všechna tato letiště jsou v soukromých rukách a státním majetkem jsou pouze Borispol a Lvov. A provoz letišť bude pobíhat v souladu se smlouvou se státní společností, v jejíž péči se budou letiště a přistávací plochy nacházet. Vypadá to, že vláda se chystá prodat nejen železnici, ale také letecké o dvětví západním partnerům jako úhradu za dluhy. Toto všechno kromě ukrajinské černozemě je totiž slušná infrastruktura, na jejímž zobchodování se ještě dá slušně vydělat. Samozřejmě sebrat letiště oligarchům bude složité, ale neústupné majitele leteckého cestování je přece vždycky možné obvinit ze spolupráce s Kremlem, případně vypustit batalion Azov.

Ve vládě doufají, že realizace projektu zvýší pohyb cestujících na Ukrajině na dvojnásobek ve srovnání s rokem 2015: nyní katastrofálně upadl, na létání letadly totiž patrioti nemají peníze. Vždyť například jen letenka z Kyjeva do Ivano-Frankovska stojí asi 100 ue (velikost průměrné mzdy), a to není řeč o „vnějších linkách“. Skokani, kteří snili o volném pohybu po Evropě, nyní sedí někde v útulcích (v lepším případě) nebo pracují v Polsku či v Rusku, kam se dostanou zdaleka ne vzduchem. Králík chce také přilákat na ukrajinské nebe low-costy, i když hlasité skandály s Wizz-air a AltaJet přinutily evropské letecké dopravce v otázkách spolupráce s Ukrajinou počkat.

Zdroj: http://antifashist.com/item/ukraina-gotovit-otryady-kiborgov-dlya-vozvrashheniya-doneckogo-i-simferopolskogo-aeroportov.html
5 Komentářů k Ukrajina připravuje oddíly kyborgů k návratu doněckého a simferopolského letiště

 1. Spektátor Čumilovič Puk napsal:

  No nevypadá to pro Ukrajinu pěkně, asi Ukrajinci nakonec budou obyvateli země, která jim nebude patřit. Nicméně beznadějné to není. Janukovič je v exilu a zdá se, že dává do kupy cosi jako exilovou vládu. Z postu prezidenta neodstoupil a dle zákona nebyl řádně odvolán = z právního hlediska je stále prezidentem. To znamená, že v podstatě současné kroky současné vlády Ukrajiny jmenované de-facto nelegitimním prezidentem Porošenkem jsou právně neplatné! Tedy veškeré ty privatizace i rozkrádačky jsou postaveny jen a jen na síle a moci a nikoli již na nějaké právní kontinuální legitimitě. Takže čistě teoreticky nějaký proruský Majdan by to vše smetl a v podstatě by zneplatnil i všechny dluhy nadělané současnou nelegitimní vládou… Ovšem toto obyčejní Ukrajinci zaslepení rusofofii nejsou schopní pochopit či domyslet… jejich škoda…

 2. Ondra napsal:

  Dobré zprávy pro Ukrajince!

  Je-li Janukovič stále prezidentem Ukrajiny, tak půjčky ze západu Ukrajině poskytnutéor roku 2012, jsou půjčkami soukromými, resp. půjčkami soukromníka Porošenka, nikoli půjčkami Státu Ukrajina.

  To jsem zvědav na budoucnost této země. I Porošenk0vu.

 3. tomas napsal:

  Takto to dopadne ked vacsina ludi sedi doma a cakaju kym to vsetko prehrmi, nezostava im nic nez len to co chceli v teple domova preckat,sami zorganizovat a ist sa ,,bit´´ za svoju buducnost, takto nejako to dopadne aj u nas ,ked budu aj nadalej vsetci doma cakat alebo pred tym zavierat oci!

  nech Vas sila sprevadza!!!

  • Jaris napsal:

   Nebude to jako v Africe, protoze Evropa nic, krome dluhu, diry v kapse a demokracie, nema. Africke nerosty potrebuje jak sul, proto vede spolecne s US dobyvacne valky vsude tam, kde neco je. Afriku ma uz pod palcem, ale ta nezbedna Syrie s lakomym Ruskem, ktere se nechce delit o sve nerostne bohatstvi s lupici, to je pro EU, US a Izrael poradne tvrdy orisek. I kdyby si meli vylamat zuby, tak neprestanou vest demokraticko-osvobozovaci valky, dokud sami nedostanou pres hubu jednou pro vzdy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!