Petr Štěpánek / Petr Žantovský – Česká televize – Debatní klub

zantovsky-stepanek

Marek Wollner v rozhovoru na aktualne.cz ze dne 16. 2. 2016 s názvem „Na Českou televizi útočí roztleskávači kremelské propagandy“, reagoval na nahozené téma „… jenže sílící domácí útoky na Českou televizi nemůžeme přičíst jen ruské propagandě.“ takto: „Ona by skutečně byla poměrně neškodná, kdyby nenalezla zakotvení na okraji našeho politického spektra, ale i na Hradě. Tady vznikla jakási akční fronta roztleskávačů kremelské propagandy. Což jsou lidi jako Petr Štěpánek nebo Petr Žantovský, kteří prohráli v televizní krizi před šestnácti lety, museli na čas složit zbraně a teď cítí svou šanci.“
Na tomto základě jsme navrhli Wollnerovi, Štěpánkovi a Žantovskému, aby přišli do Debatního klubu a sdělili svá stanoviska a podstoupili názorovou konfrontaci. Marek Wollner účast odmítl.

Do Debatního klubu přijali pozvání hudebník, spisovatel a bývalý člen Rady pro televizní a rozhlasové vysílání Petr Štěpánek a novinář a pedagog Petr Žantovský.

Jaká je podle nich Česká televize?
9 Komentářů k Petr Štěpánek / Petr Žantovský – Česká televize – Debatní klub

 1. paráda lehnout si na záda napsal:

  Kdyby vam chybel jinsky, tak ho premistili na ac24

  • host napsal:

   Cože? Jinský má ze synagogy nařízenou ještě druhou směnu na AC24? Teď už jen chybí aby dostal noční směnu na Zvědavci a chudáček se nám udiskutuje k smrti. :-P

 2. tomáš napsal:

  kde je ultra sráč sluníčkář Wollner:_-))ta hlava všemi mastmi mazaná…

 3. hel napsal:

  no, já se podívám, ale radši bych viděla, jak si žantovský nebo štěpánek vychutnává wollnera…..ten se ovšem zakopal v zákopech české televize a na žádnou konfrontaci nepřistoupí, jako ostatně NIKDO z české televize!!

  • John_Pitralon napsal:

   Jsou placeni každou domácností, která má televizi. Tak by mohli laskavě začít otevřeně diskutovat s veřejností, namísto toho, aby pomocí jimi ovládaného média jednostranně dehonestovali oponenty, že to jsou ruští agenti. Proboha, co to tu ČT předvádí, vždyť do ČT teče 7 miliard Kč ročně od občanů a voličů. To je neskutečná zabedněnost, oni za ty prachy vyrábějí mediální fašismus a nejsou ani schopni přímo diskutovat s oponenty. Asi nejlepší by bylo okamžitě to zavřít a nahradit třeba podporou webových blogů a alternativních médiích, kdy koncesionář veřejné informační služby by si mohl svobodně zvolit, kterému médiu chce směrovat své peníze. Anebo, jak říká na konci Štěpánek, zrušit výběr koncesionářských poplatků a financovat ČT ze státního rozpočtu. Štěpánek se Žantovským bravo, rozebrali ten bordel na mikročástice. To není demokracie ani pluralita, ČT to je nekoukatelný strašitelný dům jak z Fučíkárny.

 4. Jarda napsal:

  On ten Wollner je takový chytrý debil.Osobně si myslím,že má někde slíbené koryto a dle toho kope.

 5. Jan B.D. napsal:

  jinský nám nechybí :-D

 6. John_Pitralon napsal:

  Modroblbci jako Wollner dodnes nechápou, že názor nemůžeš lustrovat podle toho, zda není právě shodný s oficiálním ruským nebo třeba maďarským. Natož aby jako gestápáci pronásledovali nositele takového názoru. Tak ve skutečnosti začíná fašismus. Tito blázni ať si nastudují základy demokratického uspořádání a Ústavu ČR. Divím se, že ještě nejsou ve vazbě, za propagaci hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!