Třetina Ukrajinců prahne po vojenské odplatě v Donbasu

041cef989e9787c8e7a6f7c35ccf568cUkrajinská společnost se vskrytu připravuje na možnou válku na východě Ukrajiny: Minsk-2 je stále častěji označován jako neproveditelný dokument. Podle nejnovějších průzkumů téměř 35 % Ukrajinců se chce Donbasu pomstít a polovina země pokládá minské dohody za nevýhodné pro „máťušku Ukrajínu“.

Každý třetí obyvatel Ukrajiny by podpořil vojenské řešení konfliktu. Svědčí o tom sociologický průzkum, který uprostřed února provedl Institut Goršenina. 1. března 2016 byly zveřejněny jeho výsledky. Mezi variantami odpovědi na otázku „Jakou variantu řešení situace na východě Ukrajiny podporujete?“ vybralo 34 % respondetů tu, kde se hovoří o silovém řešení. Proč ale přitom dobrovolníci nespěchají na vojenské komisariáty, ale naopak se rozutíkávají jako švábi, ničí jejich plány a porušují tak statistické výpočty?

Mírové varianty mají také podporu, i když jednota mezi respondenty nepanuje. 24,2 % dotázaných odpovědělo, že jsou připraveni souhlasit se „zvláštním statusem“ Donbasu v rámci Minských dohod, každý desátý není proti zmrazení konfliktu a 9,2 % navrhlo Donbas přenechat Rusku. Každý pátý (21 %) na tuto otázku nedokázal odpovědět.

Podobný průzkum byl proveden před více než rokem, před podpisem Minsku-2. Tehdy vojenské řešení podpořilo téměř 45 %, nyní úroveň patriotismu i bojeschopnosti klesla o 10 %. Ale bude se zvedat všemi možnými způsoby! V médiích utahují informační matice, se zvlášť nepochopitelnými (Typu Inter nebo 17. kanál) přicházejí dobrovolníci z Azova a Pravého sektoru. Budou se měnit i „mluvící helmy“, například u mluvčího ATO Lysenka už našli propojení s Janukovičem.

Zdá se, že prezident Porošenko nemůže a ani nechce plnit Minské dohody. To znamená, že v nejbližších měsících hrozí eskalace války na Donbase.

Proces už probíhá: v Doněcku se ozývají výbuchy, VSU obsadily několik vesnic v takzvané „šedé zóně“. A v mediálním prostoru jsou přítomny všechny symptomy: společnost je aktivně připravována na nové boje a nové oběti. Velmi brzo uslyšíme ze všech televizních kanálů Ukrajiny o „dalším útoku rusko-teroristických vojsk“.

Kromě toho válka pomůže řešit i problémy s předčasnými volbami, kterých se Porošenko a Jaceňuk tak bojí: vojenské akce jsou totiž ústavní překážkou pro jakékoli volební konání, včetně voleb v Donbase, k nimž Západ nutí oficiální Kyjev.

Zdroj: http://antifashist.com/item/tret-ukraincev-zhazhdet-voennogo-revansha-v-donbasse.html
64 Komentářů k Třetina Ukrajinců prahne po vojenské odplatě v Donbasu

 1. Karel 4 napsal:

  Brzy se asi pravda ukáže. Informace z generálního štábu Ukrajinské armády hovoří o brzkém a vítězném válečném konfliktu s Ruskem, který navrátí Donbas a Krym do Ukrajinské náruče. Při tomto válečném konfliktu padne na Ruské straně 20 000 vojáků, na straně Ukrajiny budou ztráty pouze 5 000 vojáků. To ani Rusové žádné vojáky do tohoto konfliktu posílat nebudou, vždyť mají podle Ukrajinců na Donbase asi 10 000 vojáků a na Krymu cca 30 000. Najednou poznají vojáčkové z Ukrajiny, co to je bojovat z pravidelnou armádou. Zatím je poráželi horníci z Donbasu a zemědělci.

  • Karel napsal:

   Tenhle ukrajinský institut Goršenina není vůbec objektivní!
   My tu přece všichni víme že 100% ukrajinců je za vojenskou akci na Donbase a jen netrpělivě čekají na další mohylizaci.

  • Hansen napsal:

   Tretina ukrajinských fasistov prahne po tom, aby velmi rychlo zdochla. Verim, ze to bude patricne viac ako tretina, ked napadnu Donbas

 2. pražská vlaštovka napsal:

  Rozdělit zemi na části…
  Rusku část,Čechám zpět Podkarpaty a a o zbytek ať se šábne Maďarsko s Polskem a je po problému.
  Dát jednu volbu místo Minska :zvol si jazyk,kterým chceš podle tohoto dělení mluvit a nazdar
  chcíplotino…!
  nelíbí ? nemáš si začínat…
  j.

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Sorry, ale mezi námi a Podkarpatskou Rusí leží Slovensko = takže když už tak k Slovensku, nebo možná i k Maďarsku…

   • majki napsal:

    Mezi NSR a Západním Berlínem taky ležela NDR – to není důležité.

    • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

     Ano máte pravdu, na světě i dnes existují jakési exteritoriální enklávy. Např. Azerbajdžánská enkláva mezi Tureckem a Arménii. Ale případ Podkarpatské Rusi je něco jiného. Součásti ČSR byla jen 20 let. Před tím asi 1000 let šlo o část Horních Uher a před tím to území bylo cca 100-150 let součástí Kyjevské Rusi… Z různých důvodů si to území opravdu nemůžeme nárokovat.

  • Hansen napsal:

   Mas dost cudnu znalost dejepisu, asi ako ta vasa debilna ucitelka z Brna. Niesi nahodou jej ziak?? Niekedy patrilo Podkarpatie Cecham?? Asi tak ako bol Karol 4 kral Rumunska.

 3. Semo napsal:

  Cecham podkarpaty? Ty si ale riadny znalec zemsepisu :-)

  • majki napsal:

   Já bych to nechal na Rusínech. Vedle koho země leží nebo co si my přejeme je v tomto případě zcela irelevantní.

 4. pražská vlaštovka napsal:

  Semo chyba -jsem stále v Československu -v tomto případě jsem myslela Slovensku….
  :-)!
  jituš

  • peter napsal:

   Ani sa nečudujem,že si stále v ceskoslovensku,keď stále použivate československu zastavu a darmo ju vyhlasujete že to je vaša česká, ona česká nikdy nebola, to ste ju doslova ukradli a privlastnili, čím ste porušili medzinárodnu zmluvu ale to je na inú debatu.

   • Ridge napsal:

    A take je ceska, nebo je snad Fridrich, Novak, Klicman nebo Kursa slovenske narodnosti? Ne. Modra zerd je ciste ceska. Tak si nechte sve blbe zvaneni.

    • Ridge napsal:

     Modry klin u zerdi.. omlouvam se.

    • peter napsal:

     Ty si poriadný hlupák,keď nechceš pochopiť že je to Československá zastava.Kto chce, tak si najde na internete ako vyzerá pôvodná Česká zastava,ale čecháčkom to takto vyhovuje.

     • Ridge napsal:

      Bylo by fajn mi netykat, a neurazet me. Ale k veci, co tim chcete rict, ze je ceskoslovenska? Tak je ceskoslovenska, takze po rozdeleni by mely vsechny tyto krasne vlajky hnit ve sklepech? Opravdu nevim, kde berete ten nazor, ze byste ji meli mit vy. A ano, cervenobile prapory.. pokud jiste vite, Polsko melo docela podobnou vlajku, ze? Mozna proto se hledalo nejake reseni, aby nevypadaly uplne stejne, ze? Reseni se nalezlo, diky vyse jmenovanym panum. Doporucuji nastudovat minmalne hisotrii vzniku teto vlajky.

      • peter napsal:

       Naštudujte si to Vy,keď Vám nič nehovorí medzinárodna zmluva, že žiadná zo strán nebude použivať, bývalé spoločné štátne znaky, tak Ja už fakt neviem, ako Vám to vysvetliť.Alebo, národu bez chrbtovej kosti, ktorý si nectí svoje podpisy na zmluvách, je škoda niečo vysvetlovať,Oni si to vysvetlujú ako sa im to hodí.

       • Ridge napsal:

        Stale nevidim nic spatneho na tom, kdyz se stat rozhodne pouzivat vlajku, kterou pouzival ac ve svazku s „jinym“ statem, kterou si sam navrhl. Vemte si takovy Sudan.. take si nechal predchozi vlajku.

        Co mam rict na nejake dohody.. co kdo vytvoril, take snad muze pouzit… Netreba nejakych pofidernich dohod k tomu, aby nebylo smutno druhemu odtrzenemu statu po byvale vlajce.

        Bohuzel…

        • peter napsal:

         Dohody sú vytvarané nato, aby sa učastníci nimi riadili, Nám nie je ľúto za spoločnou zastavou,ani sme ju nechceli,ale na rozdiel od Vás,si plníme a ctíme dohody ktoré uzatvarame.Takže Vy ste len obyčajný podvodnici a zlodeji,lebo len takato sorta ľudí si myslí že môže porušovať medzinárodné dohody a vykladať si ich ako sa im to hodí.Ale historia Vás dobehne.

        • Ridge napsal:

         Jestli trpite komplexy vuci cechum, bohuzel s tim vam nepomohu….

   • Joe napsal:

    Domnívám se že jakou zástavu my používáme je náš problém a Vám do toho celkem nic není.

   • Deratizér napsal:

    A komu jsme ji ukradli? Vám?

 5. ondra napsal:

  Je nám cpáno do hlav, že Rusko ukradlo Ukrajině Krym.
  Všiml si ale někdo, že US ukradlo 40 mil.Ukrajinců Ukrajinu celou?
  Odvozuji tak z toho, že v současné vládě Ukrajiny jsou ministři -občané jiných států.
  Čí zájmy hájí?
  Cítím s Ukrajinci a věřím, že prokouknou a svou zemi zase vrátí do svých rukou.
  … podle hesla „vrátí se vláda do tvých rukou“, jak jsem tak slýchával před lety v Praze…

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   1***
   Faktem je, že akce nynější vlády z právního hlediska asi ani nejsou skutečně legitimní. Janukovič v exilu od prezidenství neodstoupil (i jiní politici) a nebyl odvolán v souladu s ústavou a zákonem. Porošenko a spol. byli zvoleni v době válečného konfliktu nazývaného ATO (jakože o válku nejde, ale o jakousi protiteroristickou operaci) = je sporné zda jsou opravdu legitimními představiteli Ukrajiny!
   Z toho plyne, že půjčky a privatizační kroky atd. jsou v podstatě právně neplatné a protizákonné a nejspíše i zločinem. V lepším případě je Poroš a Yac dělají jako soukromé osoby! Tedy totální blamáž, kterou může držet po kupě jen a jen válečná činnost (v podstatě vlastně skutečný terorismus) a mediální propagační přehrada… Pro mě z toho plyne, že na UA hrozí další kolo války. Zázrak by byl, kdyby se Ukrajinci probrali a tu svoloč ze své země vyhnali a vrátili si k původním pořádkům. To ale asi Západ nedovolí = přišel by o velké investice do té blamáže. Z toho pro mě plyne, že nás čeká asi pěkná celoevropská mela…

 6. Adolf Balík napsal:

  Počítám, že dnes zase bude menší sledovanost stránky, protože chvíli byla spadlá, ale kdo se dostal na náhradní stránku pro výpadek, je na ni pak už přesměrováván pořád, dokud si nevymaže cookies. :-(

  • hel napsal:

   jak se dá dostat na náhradní stránku pro výpadek ?? celé dopoledne mě to doslova odevšad opakovaně háže na parallels.com…“zbuntošila“ jsem diskutéry z jiných webů, ať se sem zkoušejí dostat a všichni mi to potvrdili, že jim to píše že stránka zrušena( dokonce!), default, atd….už jsem si myslela, že zafungoval gabal a spol. a po konspiračních parlamentních schůzkách tyto stránky dali zablokovat…že by zatím „jen“ výroba problémů ?

   • weissbach napsal:

    parallels.com

    Vytáčí mě to od rána a na hlavní stránku se nedostanu ani po vymazání cookies. Sakra!

   • Adolf Balík napsal:

    Používáš-li Internet Explorer koukni sem, kde je podrobný návod i s obrázky:
    http://napoveda.centrum.cz/index.php?/Knowledgebase/Article/View/108/0/jak-smazat-soubory-cookies-v-internet-exploreru

    Používáš-li jiný prohlížeč, dej si do vyhledávače „jak vymazat cookies – vyhledávač (chrome, mozzila aj.)“ Návody se objeví. Nepříjemné je, že když je vymažeš v době, kdy server ještě nefunguje, a spadneš zase na tu stránku, tak se cookies zase „zacpou“ a bude je třeba vymazat později znovu.

    Také je možné napsat do příkazového řádku rovnou IP adresu serveru tedy za http.// napsat 81.2.216.102/ místo http://www.nwoo.org/. Je to IP adresa toho serveru.

    • hel napsal:

     díky:), já se pokusím s tím něco udělat podle tvých návodů…řekni, proč se to děje? ovlivňuje to někdo záměrně?? já mám na titulní straně prohlížeče ( google chrome) 8 ikon nejčastěji používaných stránek( stačí klik na ikonu)…dlouho mezi nimi byla i nwoo.org a zajímavé je, že pro mě z nepochopitelných důvodů zmizela i odtud, takže musím vždy znovu vypisovat do prohlížeče název stránky…zvykla jsem si, ale teď už se sem nedostanu vůbec…

   • Jaris napsal:

    zkus to , Hel, pres Facebook. To by mne zajimalo, proc ma tento problem pouze NWOO. Co Ty na to admine? To uz se mi stalo tolikrat. Ktery blb ten plesk tam porad hazi?

  • lubin napsal:

   Dík za radu. Vygúglil sem jak vymazat cookies , a ono to šlape…:-)

 7. tomáš napsal:

  Ukrajina je pseudostát,nemají co žrát a pořád by ti zkurvení náckové chtěli válčit.Ukrajina je ostuda Evropy.A naše vláda je vláda zrádců,neboť tenhe ukrofašounskej ksindl podporuje.asi už chlapci naši vládnoucí zapomněli na zločiny banderovců a daší zvěrstva.Štětinu – to práce bych poslal na Donbass,ať ukáže svůj charakter….a může sebou vzít i komunistu a rusobijce Šedivého a našeho ze všeho připosraného Bohouše S.

 8. weissbach napsal:

  „Každý třetí obyvatel Ukrajiny by podpořil vojenské řešení konfliktu. Svědčí o tom sociologický průzkum, který uprostřed února provedl Institut Goršenina. 1. března 2016 byly zveřejněny jeho výsledky. Mezi variantami odpovědi na otázku „Jakou variantu řešení situace na východě Ukrajiny podporujete?“ vybralo 34 % respondetů tu, kde se hovoří o silovém řešení.“

  Položme si otázku: Je to průzkum nebo program?
  Varianta průzkum: 34% respondentů jsou naprostá hovada.

  • jop napsal:

   ukrajinci sa dosť rozdelili.
   Naozaj veľká časť ukrajincov skutočne od duše nenávidí obyvateľov donecka. Nenávidí naplno, chce ich tam pozabíjať. Na pokusnú otázku, že tam sú predsa tiež ženy, deti a dôchodcovia, tak títo nositelia nenávisti povedia, že treba všetkých, že nech milióny tam zdochnú.
   Neverili by ste koľko nenávisti sa dokáže do človeka zmestiť.
   Akýkoľvek iný názor ich nielenže nezaujíma, ale vyvoláva agresivitu a nenávisť voči tomu, kto si dovolil mať iný názor ako oni.

   Druhá časť ukrajincov nazýva týchto prvých „zmrdanými fašistami“.
   Problém je v tom, že „zmrdaní fašisti“ kričia nahlas, držia sa spolu a tá druhá skupina je preto ticho. Niečo ako fašisti v Nemecku pred druhou svetovou. Malá časť fašistov dokázala utlačiť väčšiu časť tých, čo vojnu nechceli. Lebo fašisti boli organizovaní.

   Aj ukrajinskí „zmrdaní fašisti“ sú organizovaní, televízor je ich modla.
   Mám množstvo známych, s ktorými som sa dostal do konfliktu len preto, že som si dovolil diskutovať o tom, že civilisti sa nemajú zabíjať. Doneččania sú pre nich zvieratá, ktoré treba zabiť.
   Strašné, s takými známymi som radšej skončil, lebo by to znamenalo, že by som sa pridal k fašistom, ak by som súhlasil s ich názormi.

   Nedá sa s nimi diskutovať, je nebezpečné nahlas povedať svoj názor.

   Bol som na Majdane, párkrát, aj vtedy keď sa tam strielalo.

   Osobná skúsenosť. Bolo to organizované a platené a kontrolované americkými tajnými službami, nemeckým a americkým konzulátom, boli tam izraelské tajné služby.

   Náhodou som sa zakecal s chlapíkom v maskáčoch, tak mi ukázal dôstojníkov americkej rozviedky. Sám sa priznal, že je z ukrajinskej SBU (ukr. SISka).
   Najprv ma hodinu oťukával, že aký mám záujem, a keď pochopil, že som iba na pracovnej ceste tak si dovolil povedať to, čo by nejakému ukrajinskému občanovi nepriznal.

   Takže tá tretina ukrajincov skutočne chce pozabíjať milióny občanov Donecka, lebo ich nepovažuje za ľudí

 9. hel napsal:

  jo 35% ukrajinců se chce pomstít donbasu ?!! a za co?! za to, že je až dosud všechny živil ?? že nechce nadvládu zlodějské fašistické chunty ?!!nebo mají ukrajinci tak už vylágrované mozky tvrdou kyjevskou propagandou, která jim zakázala i internet a ruskou televizi a všechny odpůrce střílí či zavírá do kriminálů, dokonce i koncentračních táborů ?!!

  • jop napsal:

   Hel, oni majú jeden dôvod, volá sa nenávisť.
   V diskusii nemajú žiadne logické dôvody, len emócie a nenávisť.

   Keby si chcel presvedčiť nejakého moslima wahábistu, to je tá nejtvrdšia línia „pravoverných“. nemáš šancu, lebo Korán je svätý, neveriacich treba zabíjať, o tom sa nediskutuje, to je svätý cieľ.

   Množstvo ukrajincov je na tom rovnako, žiadna logika, vygumované mozgy od televízora, čistá nenávisť lebo nenávisť.

   Otázka prečo nenávidieť neexistuje, lebo nenávidia.
   Nenávidia lebo nenávidia.

 10. Josef Švejk napsal:

  Tak jedna třetina se mi nějak nezdá. Pokud vím o válečnou vřavu usiluje Porošenko i Jaceňuk a to už jsou dobré 2/3 Ukrajinců. Navíc, tranše dolarů a eur někde váznou a je potřeba domácí rozpočet výše uvedených vylepšit prodejem orgánů na transplantace.

  • Boyar napsal:

   Disciplína, vy klucí pitomí, musí bejt!
   Jinak byste lezli po stromech jako vopice!
   … A není to pravda?

   Představte si park, řekněme na Karláku, a na každým stromě jeden voják bez disciplíny!
   Z toho jsem měl dycky největší strach.

 11. jan napsal:

  Tohle všem asi ujasní pojmy:
  http://gorshenin.eu/about

  • Dušan2 napsal:

   Zaujímavá stránka prekvapujúce je tá stránka anglicky a teraz pozor rusky (ale len čiastočne)

   Ďalej všimnite kde majú pobočky sídla: Kiev, Dnepropetrovsk, Odessa, Kharkov

   Zdajú sa vám tieto mestá povedomé?

  • Boyar napsal:

   Co tomu říkáte? – Je toho hodně, všeho moc škodí.

 12. Martin23 napsal:

  Tak to jsem zvědavý kolik mobilizačních vln budou muset provést, když jich chce bojovat třetina? Většina Ukrajinců má problémy jak přežít ten proces přibližování k Evropě.

  • jop napsal:

   omyl, oni nenávidia od duše, ale bojovať osobne nechcú.
   Ale sú ochotní bojovať u seba proti susedovi, ak sused nebude nenávidieť rusov a doneckých tak ako oni.
   Umierať sa im nechce.

   Je mi to až divné, lebo miera nenávisti je natoľko vysoká, že by som predpokladal, že pôjdu masovo bojovať. To však nechcú, ani tí najviac nenávidiaci, ani nechcú posielať svoje deti na front

 13. doktor napsal:

  doktor s Ukrajinci jsem měl mnohokrát co do činění – jsou to křiváci a je nutno si stále hlídat záda..Silně připomínají (a nejenom vzhledem) jisté etnikum.Je pravda, že někteří jsou pracovití…a zničeho nic máte vykradenou stavbu.Takže neustálý dozor.

 14. jan napsal:

  Když naše republika chtěla vstoupit do EU,musela splnit mnoho přístupových kriterii,kdežto Ukrajinu přímo nutí vstoupit,dokonce zbraněmi.Není to podivné,až nepochopitelné od papalášů EU.Také víme,kdo se o to zasloužil nejvíce,to nám nestačí utečenci z Ukrajiny,ještě pozvala několik mil.muslimů.Ukrajinci,až na několik nácků,vůbec nemá zájem bojovat pro cizí chamtivce.Snad by bylo vhodné uvést,co píší mnozí,USA otevře několik válečných ohnisek najednou.Ukrajina je tutová,jen jek dostanou Turecko a S.Arábii do Sýrie.Také se něco rýsuje v Pobaltských zemích,Poláci čekají na povel.

 15. tojefuck napsal:

  Konečně příjde 3. světová a bude klid ve Sluneční soustavě. Lidstvo svoje právo na existenci promrhalo sobeckou touhou ovládnutí všeho a všech.

 16. konzerva napsal:

  Dle německé rozvědky na donbase zahynulo 22000 ukr. vojáků a cca 30000 těžce zraněno../bez povstalců/..takže asi obětí z jejích strany asi bylo málo…???

  • Boyar napsal:

   No to je opravdu náhoda, dostat revma, když je světová válka, a člověk má jít na vojnu.

  • jop napsal:

   tie odhady sú o dosť vyššie, cifra je cez 30 tisíc.
   Na strane doneckých neviem, ale civilov je celkovo mŕtvych už okolo 8-10 tisíc, väčšina v Donecku, tých takzvaných separatistov.

   Viete prečo sa vláde darí ututlávať množstvo smrtí vojakov pred ukrajincami? Lebo svojich mŕtvych zahrabávajú, lebo tam majú nemecké mobilné spalovne tiel. Veľa sa na Ukrajine hovorí o odoberaní orgánov, aj svojim vlastným raneným, hoax to nie je, ale mieru neviem odhadnúť

 17. gandalf napsal:

  Nezapomínejte, že v těch 35% je většina lidí, kteří odpověděli tak, aby neměli v budoucnu problémy.

 18. contumax napsal:

  Průzkumům se nedá věřit…

  I když připouštím, jsou zcela zblblí, podobně jako český národ…

 19. doktor napsal:

  nevím, ale všude a všichni válka bude!!!!Nikdo z nás si nedovede představit tu hrůzu, když to bude mezi mocnostmi. To nebude Kalašnikovem za zdí ratatata jako u slimejšů ….Nikomu nepomůže, že je vyvolený, nebo muslim..A nebude kam utýct.Soused bude vraždit souseda kvůli kusu masa nebo kilu brambor (jsme jako stát závislí na obchoďácích..).O úrovni našich strategických zásob vypovídá, že vláda schválila nákup 80tun masových konzerv a ještě se o tom psalo!O tom za totáče rozhodoval nějakej nadporučík ve skladu NZ.

  • contumax napsal:

   Doktor

   Rozhodně se nemůžu nepodívat pravdě do očí, celá léta brojí a zbrojí proti RF a vychází mě, že vidím velmi dobře…!!!

 20. Karel 4 napsal:

  Po ukončení I. světové války v roce 1918 bylo rozhodnuto o spojení národu Čechů, Moravanů a Slezanů se Slovenským národem do jednoho státního útvaru s názvem – Československo. Zároveň k tomuto novému státu bylo přiděleno území Zakarpatské Ukrajiny s “ hlavním městem “ Mukačevo. Za II. světové války, když procházela společně s RA Svobodova armáda, tak na území Zakarpatské Ukrajiny, součásti Československa byla vyhlášena mobilizace a naše vojsko si o tyto rekruty zvýšilo početní stav. Po roce 1945 podepsal president Beneš se Stalinem smlouvu o převodu Zakarpatské Ukrajiny pod SSSR.

 21. martin bareš napsal:

  škoda, že se tady diskutér peter hádá o vlajku, kterou má Česko po rozpadu Československa.
  Ruzeštvávání, či šílenej nacionalismus a nenávist k čehůnom, je na to dobrý.

  Myslel jsem, že už to většinu Slováků a Čechů přešlo.
  Jak je vidět tak ještě ne.

  • jop napsal:

   Martin, to nie je otázka slovákov nenávidiacich čechov, to je otázka primitívov nenávidiacich hocakú odlišnú skupinu, ktorí si tak dokazujú vlastnú nadradenosť nad touto skupinou.
   Časť slovenských primitívov nenávidí čechov, časť českých primitívov nenávidí slovákov.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!