P.C.Roberts: Zahraniční politikou Washingtonu je – vražda

151006114032-collateral-damage-vietnam-exlarge-169Washingtonská tradice masakrování lidí má svou bohatou tradici. Započala vybíjením Indiánů válečnými zločinci Shermannem a Sheridanem, a pokračovala svržením atomových bomb na japonské civilní obyvatelstvo. Od těchto masakrů, spíše jen občasných, pokročil ovšem Washington k současnému masakrování lidí kontinuálnímu. Od doby Clintonova režimu se masakrování civilistů stalo určující charakteristikou politiky Spojených států.

Washington je zodpovědný za zničení Jugoslávie a Srbska, Afghánistánu, Iráku, Libye, Somálska a části Sýrie. Washington umožnil saudsko-arabský útok na Jemen, ukrajinský útok na její dříve ruské oblasti, a umožnil též izraelské zničení Palestiny i vraždění arabských občanů.

Americkému vražednému běsnění na Středním východě a v Severní Africe podali pomocnou ruku Evropané, kteří washingtonským zločincům poskytli jak diplomatické, tak i vojenské krytí. Dnes za to platí přílivem milionů uprchlíků na své území. Německé ženy, uprchlíky znásilňované, mohou za své pokoření poděkovat washingtonské loutce - kancléřce, která krveprolití, jež uprchlickou krizi vyvolalo, svým postojem umožnila.

Publicistka Mattea Kramerová upozornila na skutečnost, že ke všem svým dosavadním vraždám připravuje nyní Washington vraždění civilního obyvatelstva na širším základě – a to s pomocí dronů, které je budou kosit při svatebních obřadech, pohřbech, na dětských hřištích, ve zdravotnických zařízeních i v jejích domovech. Nic nemůže absenci morální integrity a svědomí amerického státu ilustrovat lépe než termín „vedlejší škody“, který americký establishment pro vraždění civilistů v současnosti zavedl. A jestliže se nějaký křik ze strany amerických vazalů proti vražednické vlně Washingtonu čas od času ozve, je příliš slabý na to, aby jej bylo v USA slyšet.

Jak Kramerová uvádí, všichni současní kandidáti na funkci příštího amerického prezidenta soutěží v podstatě a též nejlítěji o to, který z nich dokáže – až se ujme křesla – spáchat ještě víc zločinů, než jich spáchali prezidenti dosavadní. Tak např. kandidát s největší nadějí na zvolení vyslovil svůj souhlas s mučením, a to bez ohledu na to, že je v USA zakázáno, a to jak podle amerického, tak i mezinárodního práva. Tento kandidát prohlašuje, že „mučení funguje“, kteroužto skutečnost pokládá za jeho plné oprávnění. Což je ovšem v rozporu s názorem expertů, kteří velmi dobře vědí pravý opak: že totiž mučení nefunguje. Téměř každý mučený řekne totiž cokoliv jen proto, aby jeho mučení ustalo. U většiny z těchto mučených ve „válce proti teroru“, kteří se pod tlakem mučení ke svým domnělým vinám přiznali, se později prokázalo, že byli nevinní. Běžně se totiž stává to, že tito lidé nedokáží odpovědět na otázky, jež se jim kladou, i když jsou schopni i ochotni poskytnout odpovědi pravdivé.

Alexandr Solženicyn např. vzpomínal, že sovětští disidenti, očekávající, že budou zatčeni a mučeni, se nazpaměť učili jména na hrobech, aby pak tato jména při mučení mohli uvádět jako jména svých spoluviníků. A to nejen proto, aby tak ukojili hlad vyšetřovatelů po jménech, ale též proto, aby pod tlakem mučitelských praktik neohrozili nevinné lidi.

Dosavadní washingtonský způsob invazí, při nichž se jako hlavní zbraň proti teroristům používají bomby, shazované na lidi z letadel či dronů, je naprosto nesmyslný. A prokazuje jen to, že pro vládu, zbavenou rozumu, se cílem stalo vraždění samotné. I blázen totiž dobře ví, že právě násílí je onou látkou, která plodí terorizmus. To ovšem současný Washington neví, a prokazuje tudíž ještě méně inteligence, než kolik ji má blázen.

V současné době má americký stát právo popravovat své občany dokonce i bez řádného soudního projednání – a to bez ohledu na fakt, že americká ústava takovéto vraždy striktně zakazuje. Čímž se vraždící mánie Washingtonu obrátila od zahraničí i ke svým vlastním lidem.

Jediný možný závěr tedy je, že za Clintona, G.W. Bushe a Obamy se americká vláda stala nezodpovědnou, bezzákonnou a kriminální organizací, představující nebezpečí nejen pro svět, ale i pro své vlastní občany.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/2016/03/04/murder-is-washingtons-foreign-policy-paul-craig-roberts/

 
28 Komentářů k P.C.Roberts: Zahraniční politikou Washingtonu je – vražda

 1. contumax napsal:

  SSA budou zaslouženě roztrháný na kousky, nic nezbude ani ň...!!!

  • contumax napsal:

   Lea U

   Ty jsi hodná pořádně nakopnout...

   Zločinecký systém, který krade miliardy a miliardy rok co rok...

   To Tě nenapadlo, že jme museli být za socialistického realismu hodně bohatý stát, když se krade už 26 let... ??? !!!

  • kolkobudeszit napsal:

   USA NÁSTROJ globálneho prediktora (GP) neustále VRAŽDÍ.
   Vieme to a tak to aj píšme! Vieme,že Globálny prediktor sa presúva do Číny a teda v budúcnosti bude VRAŽDIŤ Čína jako USA teraz! Na koho zaútočí?
   No komu už vzala Mandžusko a potom Tibet, keď po akože "Pugačovovom" povstaní r. 1775 (a bombardovaní, či meteoritmi) bola zničená Tartária a Číňania prešli za hranicu "čínskeho (ruského) múru" a zabrali územie Mandžuska jako 3xNemecko.A USA sa mohli konštituovať zabraním západu ameriky, dovtedy patriaceho Tartárii. No a po ďalšej svetovej vojne čína zabrala plochu ako pol EU - Tibet. Zadarmo, bez ozajstného boja. Veď 50000 Číňanov tvořilo kárne Trockého oddiely, ktoré vyvražďovali Rusov! Pozerajte dějiny od ruských autorov,na youtube, ktorí nie sú platení Sorošom a spol.- odpornými faľšovateľmi dejín!
   Kde je GP tam je vražedný národ.Veď tzv aziatský despotizmus je asi z Ázie však ? A skutočná Ázia bola len Čína že? Odtiaľ s valili Turkitké národy a degradovali okolité národy a darovali nám i Erdogana.

 2. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Americká vláda byla "bezzákonou kriminálnicí,představující nebezpečí pro celý svět" už hned po 2.sv.válce...

  • contumax napsal:

   Benzin Petrolijevič Nafťenko

   Ti bych řekl už po I. Světový válce... tam víc zbohatly a nabraly větší sílu... větší moc hegemona...

 3. Lea U. napsal:

  Vážení, nevím jaký závazek si dal tento web, ale to co tu píšete, je pro mne nepochopitelné. Tato republika byla vyrvána z krve komunismu. Lidé nic proti němu nedělali, kromě pár statečnýh lidí kolem J. Rumla, V. Havla, P. Pitharta a dalších, kteří trpěli, aby se dnes lidi měli dobře. Mlčící většina udržovala totalitu při životě. A tak se v klidu mučilo a lidé museli žít s myskou podřadného jídla. Jenže V.Havel se 17.11.1989 naštval a zničil sovětský blok ve Východní Evropě. To mnoho lidí dodnes nerozdýchalo a proto různé weby. Kritizovat systém by měl mít jen ten, kdo pro systém něco dobrého udělal. Kolik např. starého papíru jste sesbírali za poslední rok? Kolik brigádnických hodin odpracovali na okolí svého bydliště? Brzy budeme slavit již 30. výročí revoluce. Zamysleme se nad tím, jak na společnost působit aby byxlo méně webů a více slušnosti mezi námi.

  • Justass napsal:

   Lea U. No to jsi tomu tedy nasadil, (nasadila?) korunu.
   Co to tady hlásáš za vyčichlé mýty?

   A ti stateční lidé ? - Další koruna

   30. výročí REVOLUCE? - Další koruna
   - Majetkového puče pro pár místních zlodějů a hlavně pro Západní korporace by bylo správně - řek bych.

  • martin bareš napsal:

   Ještě žije někdo takový jako zde Lea?!?

   Myslel jsem, že fosilie jsou fosilie v muzeu.

   Lea, podívej: já, coby člen Brigády socialistické práce v Uranových doolech, směna "B", jsem jak jeden z prvních ve frontové linii získal třetí místo v mezisměnové soutěži BSP o sběr březového listí.
   Dostal jsem diplom a stál na stupních vítězů. Předstihl jsem i mistra Tauchmana z protišichty "A". Dosvědčil by mi to, ale už je po smrti. Skončil o prsa čtvrtej.

   Tak se tady nenavážej do prostých lidových mas.

   • contumax napsal:

    Martin Bareš

    Lea U

    Bude jako ten mutant paní učitelka z Brna z TV s Jílkovou...

   • Ikema Monika napsal:

    Havel Česko předal na polštářku do rukou USA ! Byla to hyena sama osobě podváděl koho se dalo a hlavně lidi co šli sním ! USA jsou jak pijavice vysajou vás a jdou o zemi dál v cestě se jim může postavit a zabránit pouze Rusko ! Zněj maji totiž podělaný kalhoty jelikož jasné vidi jeho vojenskou převahu a silu! USA pomalu odchází zásobováni dochází jine lodě do přístavu neplavou veškerá aktivita skončila sklady začínají být prázdná ! Umíte jsi představit co se bude dít až budou i obchody prǎzdné ?? Co udělají lide pro kousek žvance ? Takže nákupní jsi raději i sekery pokud ještě nemáte !!!

  • contumax napsal:

   Lea U

   Máš přesný myšlení a psaní jako ti z TV...!!!

   Proč pak lzeš...???

  • proud napsal:

   No ty mas dost :-)))))))))))))))))))).Nicmene je to dobrou vizitkou webu,ze sem nasazujou "posily"..........jj,bojej se,a kurrrwa pravem se bojej!!!!!!

   • Justass napsal:

    chapíci 1****

    proud posily?? - i když v uvozovkách. Jen houšť a větší kapky s takovými posilami. Jo, bojej se! A jak pravíš - mají proč!!

    • contumax napsal:

     Justass

     Čas projde zničit SSA to jo...

     Na reparace můžeš zapomenout, to by nedokázali nikdy zaplatí ani po deset generací kolik stamilióny lidí pozabíjeli...

     To se nedá ničím zaplatit... ani zlatem prostě ničím...

     Jen se divím, že jim lidé věří a pořád dokola nejmíň 100 let vědí co je to za zkažený satanský stát...

     Svým způsobem ostatní národy držely při nich, proto si dovolují USA, protože jim to jiné národy dovolují... Svým způsobem sviňárna ostatních zemí, místo aby se navzájem spojili, tak nečinností ostatních umírali zbytečně stamilióny rukou USA...

   • kvantový mechanik napsal:

    Lea je spíše antiposila.... zase přesvědčí dalších pár lidí, že její názor není kompatibilní s tím co žijí

  • Jaris napsal:

   Lea U, copak Ty jsi za potrefene trolici trdlo!? Zaprve zadny komunismus neexistoval, byl to socialismus. Tento system samozrejme nebyl bez chyby, ale poskytoval zdarma vzdelani na vysoke urovni, lekarskou peci, praci dostal kazdy, zenske odchazely do duchodu ve veku pod sedesat let, chlapi v sedesati. Byty byly zdarma, ikdyz je bylo nekdy tezke okamzite dostat. Nebyli bezdomovci ani nezamestnani. Nehrozila nikomu exekuce a vyhozeni na ulici.Pujcky ve sporitelne byly za smesna procenta. Ano, nebylo to perfektni, ale zakladni veci k zivotu byly. O ozralovi Hejvlovi, zrude, radeji pomlc, huso! To je sprosty zidacky zradce a spoluvinik humanitarniho bombardovani byvale Jugoslavie! To byl ten prasivy zradce ceskeho naroda, ktery otevrel branu zlodejum ze zahranici a svym povedenym zidackym parazitickym kumpanum. A Ty budes neco kafrat o krvavem komunismu? V dnesni dobe se za vsechno musi platit nekrestanske penize. Skoly, zdravotni pece, strecha nad hlavou, na penzi si musi jeden usetrit a do duchodu se planuje jit v 70.letech. Vse je v soukromych rukou a znovu musim podotknout, ze ve vetsine pripadu zlodejskych zidu. A co se tyce toho 30. vyroci ZMRZACENI Ceskoslovenska jako sobestacneho statu, zapalim osobne smutecni svicku. Ty si bez sednout zpet do Slavie ke svym, tam, kde se schazi holota dobroseru prazske kavarny.

  • xxx napsal:

   LEA U. - ty jsi dobře vypatlaná židovská píča :-DD

  • Aliston napsal:

   Madame, větší utopii než to co tady píšete jsem dlouho nečetl ani v "pravdivém" západním tisku.
   Václav Havel jako dvouletý seděl Heydrichovi na klíně - on nic, to maminka. Kniha, kterou o kolaboraci jeho rodiny napsal jeden odvážný Američan zmizela náhle z půltu, nehodila se do jeho kultu. A nikdy!tu nebyl komunismus, ale socialismus stejně jako tu teď není demokracie, ale binec směřující ke korporátnímu fašismu amerického stylu.
   A moudrý Bůh už občana Havla povolal k zodpovědnosti, věřte či ne vzhůru za Světlem ho neposlal.

  • peter napsal:

   Neviem o akej slušnosti sa chcete baviť,že na jednej strane budete kydať nezmysli o bývalom režime,a na druhej strane sa snažite zakrývať zločiny ktoré spáchaly USA aj s pomocou ostatných západných štátov. Havlovi a spol.prisudzovať zásluhy o pád celeho východného bloku je smiešné,o pád celeho východneho bloku sa postaral Gorbačov.Keby nebolo jeho zrady tak by Havel naďalej bol jeden bezvýznamný krikluň ktorý by sedel niekde v kúte krčmy a slopal,on sa mal za bývaleho režimu velmi dobre,bol štedro dotovaný západnými centralami a ako vypovedali jeho spolupracovnici tak sa o tieto peniaze nechcel s nikým deliť.Ale pokial je Havel vaša modla, tak sa modlite ďalej,ale takto v terajšej dobe demokracia nevyzerá.

  • Jarek* napsal:

   Lea U. - Kurde a jak to teď je s tym svatym havlem, on eště žije, bo už zdechnul?

   • Jaris napsal:

    Zdechnul, zdechnul zidak Hejvl! Vzdycky, kdyz si na tu svatecni udalost vzpomenu, vyvola to na me tvari usmev spokojenosti a rikam si, zas o jednoho hajzla zidovskeho mene.

 4. Justass napsal:

  Jo, jo. Prostě Říše zla jsou tydle USA. Přijde čas, kdy dolar bude směšné platidlo, kdy bude celosvětově zakázána Americká vlajka jako symbol imperiálního fašismu, kdy se z angličtiny stane mrtvá řeč. Přijde také doba kdy budou muset
  USA platit reparace zemím, které zničily.

  A MY ? No a My musíme dávat majzla, abychom neplatily ty reparace společně s nimi, když jim tak servilně v tom imperiálním fašismu lezeme do zádele.
  Dobrá zpráva je, co se týká cizích jazyků, tak meziročně roste počet žáků už na ZŠ, kteří volí ruštinu jako povinný jazyk. Oni samozřejmě ne, ale jejich rodiče, kteří rozumu nabírají.

 5. to Lea U.To co si Ty(princezna vsetkych pribrzdenych hlupan)teraz napisala,nema obdobu.Neviem ako ostatni z tych,co si tu menovala,ale konkretne kabalista Havel, v jednej nemenovanej prazskej väznici v polovici 80-tych,a to nie raz,vykrikoval bacharom(jedneho byvaleho poznam),ze raz pride na hrad ako p-rezident.Bachari mali samozrejme z toho plno srandy.Ale za par rokov nas vsetkych presli smiechy,ako aj tych bacharov.
  P.S.zdravim vsetkych,tej istej krvi a toho isteho ROD-u na tomto skvelom webe.

 6. petr366 napsal:

  Lea.U.Není to nová identita toho homoprostituta Jandy známého z Evropského think thanku ci spís tingltanglu.

  • contumax napsal:

   Lea U

   Jen opěvujte zrádce a stavějte jim pomníky a skládejte na ně Ódy, pojmenujte po nich ulice a letiště...

   Pravdu nezahubíte, můžete lhát do áleluja... časem vyjde najevo, že to byla jedna velká zrada a skončí na smetišti lidských dějin...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!