Školní výlet do mešity

12806028_435837026613309_4428600819679366344_nS ohledem na aktuální krizi, se všude a na všech místech hovoří o ,,integraci“. Zdá se, že integrace je často jen jednosměrná ulice. Místní obyvatelé se integrují, ale imigranti mění své zvyky a chování jen zřídka. Obrázek ukazuje školní výlet jedné třídy v Nizozemsku, která měla namířeno do mešity. Doprovodný text ,,Kde je váš odpor“ pochází od rozhořčených německých rodičů na Facebooku. Co na jedné straně způsobuje utrpení (rozhořčení rodiče), to na druhé straně u muslimů způsobuje radost (klanění se v mešitě). Konkrétně se jedná o děti ze základní školy Vinkenbuurt, které navštívily mešitu Ghulzar-e-Madina ve Zwolle.

Obrázky dětí, které se čelem dotýkají země, se šíří do celého světa. Rodiče z Německa a internetové portály byli přinucené zveřejnit odpovídající tiskovou ,,opravu.“ (poznámka: na obrázku se nejedná o děti z Německa, ale z Nizozemí, došlo tedy k určitému omylu). Na to zareagovala webová stránka http://www.mimikama.at/ a ,,obvinění“ že se jedná o německé děti, nenechala viset ve vzduchu. Portál mimikama sám sebe vidí jako ,,mezinárodní koordinační centrum pro boj proti zneužívání internetu“ a zmorální pozice ,,vyššího dobra“ píše:

,,Na jednom obrázku jsou děti, které jsou v pozici, která představuje modlení. Z jejich držení těla se dá odečíst, že se jedná o tradiční islámskou pozici (k modlení). Děti na snímku vypadají středoevropsky a vypadá to, že se jedná o školní třídu. Obvinění, že se zde jedná o německé děti, které se podrobují islámu, se ukázalo jako nesprávné.“

V zásadě celá věc nestojí dál za zmínku, protože děti ze základní školy (v Nizozemí děti navštěvují základní školu od 4 let) šly do mešity zcela dobrovolně:

,,Podle údajů, byla tato návštěva naprosto uvolněná a také se nejednalo o ,,povinnost podrobit se islámu“. Byl to klidný den, kdy děti mohly nahlédnout do jiné víry.“

(poznámka: Z vlastní zkušenosti jsem bohužel nikdy neviděl, že by 4-5 leté muslimské děti jely na školní výlet do kostela, kde by klečely a modlily se a ,,dobrovolně“ seznamovaly s jinou vírou a kulturou. Vlastní obrázek nechť si čtenář udělá sám.)

Zdroj: http://www.info-direkt.eu/schulausflug-in-die-moschee/
31 Komentářů k Školní výlet do mešity

 1. Pepi napsal:

  To se mi jako ma nelibit?Tohle je zamer tohoto clanku?
  V severni Americe se mluvi (indo)evropskymi jazyky,v Jizni rovnez(s vyjimkou Paraguaye kde je Tupi Guarani uredni rec vedle spanelstiny),v Australii rovnez.Rusko je nejvetsi zeme na svete(rovner indoevropska rec a kultura).
  Proc bych si mel delat tezkou hlavu kvuli tomu ze zapadni Evropa se musi nekomu prizpusobovat?Vzdyt je na case.Evropane se rovnez neptali jestli se indianum libi jejich rec/kultura/psychopaticke nabozenstvi.Budto se museli prizpusobit nebo zemrit.Tak proc bych mel oplakavat nejake nemce,holandany,anglicany?Skoda,umeni meli dobre-Michalangelo,da Vinci,Goethe,Van Gogh,Mozart…No ale proste vsechno ma svuj cas,zapad zevnitr shnil,krestanstvi je blizke zahube,roztristene na spoustu sekt a pomatencu,jiny zivotaschopny duchovni impuls neni v dohledu(a at mi tu nikdo nemava pred nosem Tartarii a pod.to je jen slovanska New Age sekta,podobne jako Indicky smer New A.nebo viking-N.A.,keltsky N.A,maya N.A.atd.)
  Evropska rasa ani civilizace neni neprekonatelna ani dokonala,mongolska rasa je nejdokonaleji vyvinuty lidsky typ(podle evoluce)a to vedi i evropane.K mongolske rase patri cinane(nejstarsi dosud fungujici civilizace sveta),japonci,mayove(ve sve dobe meli nejdokonalejsi matematicky a astronomicky system,zniceny evropskymi vetrelci,udajne neznali kolo,coz ale neni uplne pravda).
  Docela se i tesim na konec evropske civilizace,nikdy jsem se s tim neskryval.Nic netrva vecne.

  • weissbach napsal:

   „Docela se i tesim na konec evropske civilizace,nikdy jsem se s tim neskryval.Nic netrva vecne.“

   Docela se těším až ho zažijete. Určitě si ho zasloužíte. Nicméně doufám, že ho zažijete jen vy osobně, čímž se vám splní vaše přání. My ostatní u toho, věřím, nebudeme a posuneme evropskou civilizaci správným směrem. Směrem, který je záchranou nejen Evropy, ale celého světa před zvráceným NWO, který tady tak úporně prosazujete. Tedy návratem k mírovému soužití evropských národů včetně Ruska, zbavení se zhoubného vlivu zámořských protektorů, lichvářské mafie a jejich prodloužených chapadel.
   Jinak nemá smyslu se vaším rasistickým a genocidním příspěvkem zabývat.

   • Pepi napsal:

    Nejsem zadnym prosazovatelem NWO.Pokud ale nazyvate skutecnost,ze nejsem proevropsky etnocentrista rasismem,budiz.Nikoho nechci vyhlazovat,evropane si svoje problemy zavinili sami,nemeli strkat cumak tam kam nemaji a delaji to po staleti,ted jen sklizeji to co zaseli a dobre jim tak.
    Proc bych nemohl obdivovat maye,inky nebo cinany misto evropanu?
    NWO je praci evropanu,mozna castecne s zidovskou
    podporou.Muslimove za to nemuzou.
    Muzou za to i cesi-milovnici bezhotovostniho placeni a ocipovanych obcanek.
    Vsadim se ze kdyby bylo nove referendum o EU,cesi se znovu rozhodnou pro.Stejny vysledek by melo i referendum o NATO.

    • weissbach napsal:

     „Nejsem zadnym prosazovatelem NWO.Pokud ale nazyvate skutecnost,ze nejsem proevropsky etnocentrista rasismem,budiz.“

     Kdo se raduje z genocidy bílého člověka /nebo žlutého, rudého, národa, kultury/, ten prostě zastává agendu NWO. „Proevropský etnocentrista“ je new speak jako když vyšije… Vždyť jste naprogramovaný ukázkově…
     Nepřítel Evropy, bílého člověka, Slovanů. Dřív se takovým lidem říkalo odrodilec. Neboť jak říkávali za císaře pána: „Poturčenec horší turka…“

     • Jaris napsal:

      Weisbachu, spravne! Co to muze byt za cloveka, ktery si kali do vlastniho hnizda a nevadi mu zniceni nejvyspelejsi civilizace bile rasy.
      Taky mne napada, ze by Pepi mohl byt jeden z tech „vyvolenych.“

    • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

     Jste neznalý historie. Třeba Džingiskhan a jeho armády ve 13. století vybily na 40 milionů lidí. To v té době bylo cca 10-25% lidstva. Timur neboli Tamerlán o cca 10 let později pobil cca 10-15 mil lidí. Jestli jsou Číňani dokonalejší než Evropané, o tom bych diskutoval. V rámci naší rasy se dost vyjímají dle všeho i židé. Ale tvrdit, že někdo je nadřazenější někomu jinému, to bych zavrhoval. Jsou zde další a další faktory… Co se táče Ameriky. I v rámci Ameriky jeden kmen/národ prováděl genocidu jiných kmenů a národů. Nu a co se týče světa Islámu, jeho historie je historii neustálých genocid a pogromů! Všude, kde dnes na B.V. a Africe žijí muslimové, tam všude kdysi žili křesťané a židé! Egypt! Kdysi země christianizovaných Koptů, potomků dávných stavitelů pyramid. Dnes v Egyptě vymírají! Arméni, kolik za sebou mají genocid! Podobně Řekové! Chaldejci, Jezídi a mnoho dalších. Takže za mě: Evropané se rozhodně někomu přizpůsobovat nemají a už vůbec ne muslimům! Naším úkolem je takovouto činnost lidstva již zastavit. Poučit se z historie a udělat vše proto aby se již více neopakovala historie krveprolévnání… Váš defétistický a lhostejný postoj je přesně to, co bude jedním z faktorů vzniku dalšího krveprolévání…

   • contumax napsal:

    Pepi

    Máš pravdu, že si lidé v EU a zvlášť Češi často myslí, že jsou frajeři…

    Já si tohle nemyslím, že by člověk měl pohrdat jinými národy a mám rád různorodost skoro ve všem …

    Je to možná tím, že nenávidím stereotyp, ten člověka zavraždí… ať v myšlení, nebo ve stravování, v materialistickým způsobu života, v zábavě nebo u pásu v koncentračním táboře…

    Pořád se nemůžu zbavit myšlenky, že za utečence a migranty si za to můžou všichni v EU sami…!!!

  • proud napsal:

   Jsi proste „zpracovanej debil“,co je na tom smutnyho? Ze si toho ani nejsi vedomej,dokonce naopak.

   • proud napsal:

    Jo a nebrec ze to neni argument a debil ze je urazka,pravda je takova ze debila jsem pouzil z psychiatrie a cely je to diagnoza,takze argument,naprosto vazne a seriozne minenej! At vezmu tvoje postoje k cemukoliv,pocinaje buznama,pres multikulti az k Evrope,jsi zpracovanej jako vedomej sebevrah,tedy „zpracovanej debil“,pak uz je jenom imbecil a kreten,sacuju te,ze tyhle mety se ti taky povede brzy pokorit.

    • Pepi napsal:

     A kde ja proude obhajuju snatky buziku nebo jejich „pravo“ na adopci???Buzici neprestanou existovat jen proto ze se Vam nelibi,tak proc na ne plivat.Multikulti jsem nevynalezl ja,zacali s tim nemci a anglicane a ze se jim to vymklo z rukou to je jejich problem,ne muj,takze ted nesou odpovednost za svoje skutky,co je mi do toho.
     Vy se nemusite(snad krome romu)zadneho multikulti obavat.Do ceska nikdo dobrovolne nechce,byt nemeckym führerem tak z CR udelam tretaneckou kolonii pro migranty(nahnat tam ty nejhorsi darebaky a pak CR oplotit) :-) a to jen kvuli Vam osobne,naschval weisbachu.

     • Pepi napsal:

      omluva-ne weisbachu ale proude(stejne to asi vyjde zajedno,ti dva jsou nejspis jedno a totez)

      • proud napsal:

       Jedno a totez nejsme,ale Weisbachovi nazory jsou mi hodne blizky,stoji nohama na zemi a nehodla to vzdat,zakladni predpoklad dustojnyho preziti,zato ty bys v „budoucnosti po tvym“ oblejzal a olizoval cizi rite,kdovi,mozna dokonce s pozitkem…..

     • proud napsal:

      „Buzici neprestanou existovat jen proto ze se Vam nelibi,tak proc na ne plivat.“…………ani vrazi neprestanou existovat,tak proc je trestat? Ano,to je presne tvoje natura,moulo :-))))))))))))))))))

      • Pepi napsal:

       proud 5.3(16.05)
       A kdo mluvi o netrestani vrahu,klaune???Proc srovnavate nesrovnatelne?
       S Vasi mentalitou chcete snad koukat do loznice klicovou dirkou a kontrolovat kdo si tam koho vodi a kdo s kym co dela?Nebo nadzvedavat perinu?
       Vam totiz jde o to kontrolovat sexualni zivot jinych lidi a pokud mozno i jejich fantazie.
       Nikde neobhajuji propagaci homosexuality,jejich adopci deti ani snatky!Tak o co Vam jde,kaspare? :-(

       • Jaris napsal:

        Nastesti, Pepi, se lidi nemichaji az na vyjimky. A to neni kvuli barve pleti, ale kvuli kulture a tradicim, ze kterych vysli. Bili k bilym a barevni k barevnym. Takhle je mozno pozorovat pary v Australii. Misenci si casto narikaji, ze nepatri vlastne ani k jedne strane rodicu a jsou jaksi odsunuti stranou. Ja si myslim, ze je krasne, ze zeme ma tolik ruznych ras lidi. Ovsem ty patri k sobe a nemaji se michat. Ono se ovsem i u pejsku stane maler, ze takovy pinclik jezevcik obskoci krasnou fenu vlcaka. A co z toho vznikne? Obycejny zparchantely „vorech“. To same je u lidi, kteri se michaji. A jeste chci dodat, ze tyhle deti misencu byvaji casto nemocne.

        • Pepi napsal:

         Jaris 7.3(5.45)
         a ja se micham,kdykoliv se mi naskytne prilezitost! :-) libi se mi cernosky,mulatky,asiatky,“latino“ :-) Tohle mate v ustech misto jazyka:Oxyuranus microlepidotus*
         obycejny sparchantely vorech(Vas syn?manzel?partner?)Tu Vasi bibli pouzijte misto toaletniho papiru,k nicemu Vam stejne nepomuze,chytrejsi Vas neudela,spis naopak.
         Pouze sirite pomluvy,zlobu a Zlo.Zadna nova myslenka,zadny zajmavy odkaz,nic,jenom sira,hniloba a zluc.Rovnez bych doporucoval Vam shlednout slavny obraz od Williama Blake-Ghost of a Flea(nejspis mu musel stat modelem nejaky Vas predek)na jehoz malbu umelec pouzil zlato,a vysledek se povedl.Posudte sama.Urcite neokoho poznate!

         *Taipan

     • proud napsal:

      Aby te ta kolonie nesplachla:-)))))))))))))).Apropo,nevim kdeze to jsi,ale zkus si tam v praxi venku mezi lidma hlasat ty svoje „nazory“,schvalne jak skoncis a kde :-))).Reknu ti uprimne,ze v USA by me za takovy svyho casu pekne zmalovali hrbet,a to se tady na ne svadi kdeco.Jenze je to tam jiny dole a nahore,hodne jiny,a amici se nebojej jako zatim tady.

     • proud napsal:

      “ a to jen kvuli Vam osobne,naschval „……….hele,zadnej strach,ja mam s ubozakama i blaznama celkem soucit,kdyz nejsou nebezpecny druhejm,ale jen sobe :-))))

  • blut und eisen napsal:

   omg ty si fakt loser

  • contumax napsal:

   Pepi

   Obojí i plus i mínus…

  • Jaris napsal:

   Pepi, kam na ty hlouposti chodis, to jeden zasne!
   A ver mi, ze evropska kultura nezanikne. Prodelava pouze krizi, kvuli idiotske myslence EU a vlne primitivnich honaku koz a ovci, kteri neumi vyrobit ani nasadu na koste. Nemam strach o Evropu, ta prezije, jen se trochu procisti a ozdravi. Kazda tsunami ma dva pohyby do vnitrozemi a zpet, takze i ti negramotni a neprizpusobivi muslimaci se vrati odkud prisli.

 2. Josef Švejk napsal:

  Co se v mládí naučí, v stáří jak když najdou. Bít hlavou o mříže jak lvové už není IN. Bít hlavou o zem, to je oč tu běží! Ztráta intelektu už Evropanům nehrozí, neb kde nic není ani čert nebere, natož Alláh.

 3. Marie napsal:

  Mne uplne staci vedomi toho, KDO to cele vymyslel, zorganizoval a ridi od sameho zacatku az dodnes.

  Zadny buh by nikdy nepotreboval zadne klaneni se a mlaceni hlavou o zem ci o zed ci kleceni se spnutymi rukami!

  Bili jsou sexualne mene vybojni, tak se jim dalo usty panbicka povolila jedna zena, barevni jsou temperamentnejsi, tak se jim usty panbicka 2 povoliloy 4 zeny, vice nasili, vcetne ukamenovavani.. Jmenovatel ale tentyz: oddana poslusnost, cili otroctvi.

  Rozpory jsou viditelne zamernou zbrani, jak dostat lidi proti sobe!
  Zaplavena Evropa neceli konvertovani na islam, ale celi nasili, ktere je dano naturelem barevnych, pouze umocnene jejich virou a co je nejhorsiho je nenavist barevnych vuci bilym, kterou po dobu poslednich nekolika tisic let nasbirali, protoze jim vladli a zotrocovali je. Ikdyz neprimo, pomoci nastrcenych osob, ti lide to vedi… jako priklad uvedu Belize, Mexiko. S vyostrujici se situaci v Evrope prave tito se nejvice raduji a ja to vidim na vlastni oci… a taky pocituji.

  Reseni se propaslo… vlady v Evrope uz mely davno viset za vlastizradu a genocidu pachanou na obyvatelich Evropy. Ted uz je uplne jedno, jestli budou bile deticky mlatit hlavou o zem v mesitach, to je jenom docasne divadlo, ktere bude mit na konci hry jejich likvidaci tak jako tak.

 4. karel zbořil napsal:

  pro Contumaxe: ve tvých komentářích stačí zaměnit slova bible za korán a bůh za alláh a vyjde mi stejný náboženský fanatismus

  pro Pepi:Go back to shadows! (slova Gandalfa Balrogovi v Pánovi prstenů)

  howgh!

  • Jaris napsal:

   Karliku, Ty jsi cetl Bibli i Koran, ze mas pravo rikat, ze je obe knihy jsou vlastne jedno a to same?

   • karel zbořil napsal:

    Četl obě. Četl jsem i Výklad Viery, Desatera a Páteře a taky Postilu od Jana Husa. Četl jsem i Tibetskou knihu mrtvých. Četl jsem i o hinduismu, taoismu a některých animistických vírách amerických indiánů ze severní i jižní Ameriky…. A taky hromady dalších knih, které se náboženství netýkaly. A v drtivé většině bylo pro pozorného čtenáře to pověstné zrnko pravdy, tak jak ji viděl ten, kdo tu knihu psal nebo sestavil. Víš, Jarišu, ono není dobré považovat jenom jednu knihu za tu jedinou správnou, která má pravdu. Taková neexistuje a není to ani Bible. Jenom hlupák se fanaticky upne k jedné věci jako nezměnitelné pravdě a přestane klást otázky a hledat dál. A když už, tak se nauč číst – nepíšu nikde, že bible i korán jsou jedno a to samé – píšu, že stačí zaměnit názvy a vyjde mi naprosto stejné fanatické uctívání jediné pravdy.

    • Jaris napsal:

     Karle, jenze krestanstvi zformovalo Evropu a dala ji spolecne zaklady. Nebyl to koran ani hinduismus ani jina nabozenstvi, a to jsem mela na mysli.

 5. marmaris napsal:

  No jo, v Německu (Nizozemí) je to kovbojka, ale málokdo asi ví, že u nás se tohle děje přinejmenším už od roku 2013, ale toho si nikdo nevšimne, co. Viz
  http://lukaslhotan.blog.idnes.cz/c/316516/V-brnenske-mesite-uci-zaky-multikulturalismus-modlitbu-k-Allahovi.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!