Vystoupení z EU je pro země V4 životní nutnost!

eu-cartoonEvropskou unii už nelze přirovnávat k muži stojícímu na pokraji útesu, mnohem více sedí příměr k mnohatunovému balvanu, který se řítí do propasti a nabírá čím dál tím větší rychlost. Ten balvan je přivázán k provazu, jehož konec drží trošku zmatený chasník (země V4), který má posledních pár vteřin na to, aby se rozhodl, zda ho pustí a zachrání sám sebe, nebo se nechá strhnout dolů a skončí rozdrcený a roztrhaný na cáry na dně propasti.

Evropská unie trpící dlouhodobou a vleklou chorobou zvanou vazalství k USA zničila sama sebe! Přejímajíce americký způsob života, morální zhýralost a pomýlený multikulturismus, se nyní se nachází v posledním tažení zasažena masovou migrační gangrénou řízenou z Washingtonu a Jeruzaléma (samotný Izrael považuje za své hlavní město Jeruzalém, nikoliv Tel Aviv).

České republice, Slovensku, Maďarsku a Polsku však ještě zbývá naděje na záchranu! Pokud vystoupí z Evropské unie jako celek a ekonomicky se navzájem podpoří, nemusí se dočkat stejného osudu, jaký se vší pravděpodobností čeká Německo, Francii, Švédsko a většinu ostatních evropských zemí. Skupina zemí V4 se může stát spojnicí mezi západní Evropou a Ruskem s vlastní nezávislou politikou a prosperující ekonomikou (tedy takovou obdobou Finska z dob studené války).

Pokud si tuto svou šanci včas uvědomíme a budeme mít odvahu konat, zůstanou naše země našim dětem a naše kultura nezmizí přehlušena zpěvem náboženských chorálů z mešit! Je čas zvednout hlavu, postavit zdi a zabouchnout dveře, ať si západní Evropa sama vyžere tu kaši, kterou si s Amerikou navařila!
87 Komentářů k Vystoupení z EU je pro země V4 životní nutnost!

 1. gandalf napsal:

  Budoucnost České republiky bych nerad spojoval s Polskem /je příliš proamerické a stále sní o Velkopolsku a o Těšínsku/. Spíše Slovensko, Maďarsko /s těmi bude politický problém na Slovensku/, snad Rakousko, Srbsko, možná do budoucna Bulharsko /až se to tam vytříbí/.

  • novapalo napsal:

   Nedá sa v nikým, pretože sú všetci duševne chorí, ako píše pán Kysucký v knihe „Zásadné omyly Západu a Vatikánu“. Ale bude sa musieť. Poliaci, aj keď sú vyšinutí z kresťanskej viery (a teda Vatikánu), tak aj oni pochopia, že ak sa u nich začnú stavať mešity, tak je s nimi koniec. Čím skôr sa začnú presúvať islamskí utečenci do Poľska, tým skôr dôjde k tomuto stredoeurópskemu spojeniu a spoločnému odchodu z EU a aj z NATO. A Poľsko môže samo zostať v NATO, ako bude chcieť. Ich to ale prejde, keď ich Británia pošle do riti a taktiež aj Nemecko a celý Západ.

   • weissbach napsal:

    1

   • Jaris napsal:

    Novapalo, jak znam Polaky, tak jsem si jista, ze se v Polsku zadne mesity stavet nebudou. Oni jsou tak trochu cholerici a hned tak neco si nenechaji libit. To je hned nejake to povstani nebo rovnou revoluce. Skoda, ze jsou tak zaslepene proamericti.

  • jama50 napsal:

   Také to tak vidím jako lepší variantu.

   V posledním dílu Otázka-odpověď pan Pjakon říká o Rakousku, že bede spoléhat na Rusko. Což bychom měli udělat také.

  • martin bareš napsal:

   gandalfe: hned v úvodníku máš výbornej postřeh!.
   My a Slováci sami, případně dohromady.

   Se šovinistickým a fašistickým Polskem jsou už od konce první světové války zkušenoti nedobré.
   Abychom se nedivili, co si brzy Poláci, obluzení velmocenskými ambicemi k nám dovolí. Já jsem z Liberce a kousek na sever je Frýdlantský výběžek. Tam už je jejich politika velmi cítit! Nemluví se o tom.

   A z globálního pohledu je zajímavý jejich vztah k Sovětskému Rusku a pak po rozpadu k Rusku.

   Není to jen o ubližování velkého souseda nebohému Polsku, jeho dělení, čtvrcení apod. ve vzdálenější historii Historie nelže a je jiná, než nám je předstíráno. Zajatecké tábory po první sv. válce, útok Poláků na Sovětskou Rus, Pilsudski, Beck, představitelé Polska v Londýně za 2.sv.války, atd. Například zábor Polska po Glivici němci? Sověti zabrali ze strategických důvodů část sledující Curzonovu linii.
   Poláci prostě ne.

   I na Maďarsko bych byl opatrný. Extrémně nacionalistický stát. Vzhledem k tomu, že jde o malý národ, to lze pochopit, ale např. jejich vztah ke Slovákům, – „Horním Uhrám“, Arpádyho jazykové zákony z prvního desetiletí minulého století (nevím, zdali se prováděly a jak daleko, tady by mohli napsat Slováci, hrozb naprostého pomaďarštění), taky nic moc.
   V4 je jakýsi imaginární a v budoucnu nefunkční projekt.

   • Novapalo napsal:

    Určite neviete, že Maďari sú geneticky Slováci. Teda pôvodne bol na spoločnom území národ slovanský, ktorému sa hovorilo Uhry. Maďarské špičky intelektuálske to už vedia, že prevzali od Židov tereské nárečie, ktoré na konci 18. storočia umelo vytvorili ako maďarský jazyk aj s celou ich sfalšovanou históriou. Neviete to, že Maďari sú geneticky Slováci a jazyková odlišnosť bude nakoniec úplne vedľajšia? V Maďarčine je viac ako 10 000 slo veľmi podbných slovenčine. A to preto, že boli vytvorené umelo zo slovenčiny. Však každý, kto vie slovensky aj maďarsky, to vie …… !!!!

    • martin bareš napsal:

     novapalo: maďaři, finové a estonci jsou tak zvané ugrofinské národy. Přišly při stěhování národů do Evropy. Tak jsem se to učil v dějepise, který jsem měl docela rád.

     • martin bareš napsal:

      jo: přišly odněkuď z Asie, dnes Rusko.

     • Robo napsal:

      Martin, zabudni na všetko, čo si sa učil v dejepise. Všetko je to siohisTória. Až posledných pár rokov sa dostáva na povrch ozajstná história..

      • Robo napsal:

       ..vlastne ozajstné DEJINY…

       …a Tvoj posledný záver – Rusko…správne!

      • 0^n napsal:

       V pohodě, jsem ochoten zapomenout na vše, co jsem se učil v dějepisu. Konkrétně ta teorie s ugrofinskými národy a jazykovou skupinou mi vždycky přišla taková divná. Finové jsou spíš polorusáci, než cokoliv jiného. Takže jsem úplně nechápal, co společného mají s Maďary, od kterých je dělí úplně jiné národy (z geografického hlediska).

       Ale zásadní otázka zní: odkud čerpat relevantní informace o těch „ozajstných dějinách“, o kterých hovoříš?

       Díky za seznam / odkazy zdrojů.

       • Robo napsal:

        Toto je pomerne zložitá otázka.. relatívne..
        Skús Vladimíra Megre. Skús aj tartaria.sk
        Potom už by si mal byť schopný rozlíšiť ostatné zdroje – ich hodnovernosť..

       • Robo napsal:

        Každopádne, tých zdrojového je dnes už viac, vačšinou však v ruštine.
        Vela dobrých článkov je z ruštiny preložených napríklad na leva-nete..

        Tam sa len radšej nezapájaj do diskuse, bo o nich stratíš ilúzie (s Proudem by sme mohli rozprávať).. :-)))

       • Pepa z Depa napsal:

        doporucuji vsem se projet po evrope navstivit jejich zakladni skoly a mrknouti se na jejich „dejepis“ pòsleze to porovnat s nasim novym a starym ucenim dejepisu a razem se nam velice rychle rosviti …

  • Štefan Šromovský napsal:

   Od Mníchova 1938 sa dôvera tvz.Východných krajín Európy a Srbska nijako neobnovila.A každý kto vidí dianie v €Ú v súvislostiach,musí pochopiť,že koloniálne štáty ako Nemecko,Francúzsko,Španielsko,Portugalsko či Veľká Británia si iba kúpili politikov jednotlivých krajín za judášsky groš-pre nich obrovské majetky-no nekúpili si národy ako také.A čo si budeme navrávať,nikdy nás nepotrebovali ako partnerov ale iba ako dlžníkov,vazalov a otrokov.Takže ak vznikne v každom štáte hnutie ktoré zvrhne svoj proeurópsky režim,vznikne aj pakt ktorý bude protiváhou €Ú.Ani Rusko ani sám pán boh to za nás neurobí,to musíme mi sami vziať do ruky najprv zbraň a potom opäť lopaty a kelne a vybudovať nanovo zruinované ekonomiky a spoločné trhy ktoré za nás a v našom mene zlikvidovali vlastizradcovia v doterajších vládach za výdatnej pomoci podnikateľov a církvi.Len ľudia zo spoločným názorom a záujmom sa vedia dohodnúť,zločinci sa navzájom podrážajú,klamú,podvádzajú a často aj vraždia.

 2. jan napsal:

  Pánové,jak už jsem napsal,Merkelová a Erdogan nějakou smlouvu zplodí o zadržování utečenců o úplném zastavení to určitě nebude.Počkáme si na oslavné ódy Sobotky na Merkelovou,ale skutečnost je jiná.Podle mého názoru,na vystoupení z EU nedojde,Sobotka je nejslabší článek tohoto řetězu.Dnes mě říkal jeden můj známi,že to bude mít Merkelová velice těžké doma,utečenci jsou prý trest pro Německo,že se nechce úplně vzdát obchodování s Ruskem a každopádně USA chtějí zarazit výstavbu druhé větve plynovodu Baltským mořem.

 3. Pepi napsal:

  Norsko neni clenem EU,ale stejne schvaluje vsechny EU direktivy bez vyjimky a to pres to ze Norsko clenstvi v EU odmitlo 3,z toho 2krat skrze referendum.
  Cechum rovnez nezbyva nez zustat podrztaskove a krivopaternici budto nemcu(americanu) nebo rusu,zalezi kdo bude silnejsi.
  Ne vsechny narody maji vlastni narodni staty,je to spis vyjimka.Nejlepsi alternativou bylo Rakousko-Uhersko a to i pro cechy,moravany a slovaky.Byla to „rise stredu“,a mohla byt prostrednikem mezi Ruskem a Evropou,neutralni velmoci.
  Jenomze to se nelibilo zednarskym zivlum jako Masaryk ci Wodrow Wilson.Cesko melo blize kulturne(ac ne rasove)blize k Rakousku,Madarsku a dalsim narodum R.A.nez k zapadni Evrope ci k Rusku(rasove mozna ano,kulturne asi ne).

  • Robo napsal:

   O ruskej kultúre nemáš najmenšie tušenie.
   Ani o ruskej/slovanskej „duši“.

   • proud napsal:

    Pepi je takovej nas popletenej „Blabola“ :-)))))))))))))

    • Robo napsal:

     Ani nie, je to špinavý vlastizrádny blbeček..

     • contumax napsal:

      Robo

      Jsem Nebešťan občan Nebe a prozatím bydlím v tomhle Bordelistánu…

      Jsem vlastizrádce…???

      • Robo napsal:

       Ži si v nebi, Edo. Tvoja voľba.
       Posúdenie Pepiho nechaj niekomu, kto vidí..

       • contumax napsal:

        Robo

        Byl jsem Robo proti vstupu do EU, bylo to v jednom časopise, taková anketa…

        Bylo tam 10 lidí i strejda vlastizrádce Václav Klaus a kupodivu jsme měli fotografie vedle sebe, to bylo v roce 2 004, kdy se měla podepisovat Lisabonská smlouva, kterou strejda a vlastizrádce podepsal ačkoliv se před tím dušoval, že jí nepodepíše …

        Všech 9 lidí souhlasilo…!!!

        Všichni si pochvalovali jaký to bude a já byl silně proti…

        Já jediný ne a zdůvodnil jsem proč ne …

        • Robo napsal:

         Edo, o Tebe si nemyslím, že si s Pepim v rovnakej kategórii…

       • contumax napsal:

        Robo

        Jsem s Tebou víš…

       • contumax napsal:

        Robo

        Jsem i při pepim…

    • martin bareš napsal:

     přesně proude:
     Doporučíme Pepimu: Ludwik Winder: Následník trůnu. Němec, historik, žijící v Praze odešel před nacisty do Anglie, kde za války umřel. Napsal hezkou historickou knihu o posledních 40ti letech habsburské monarchie, Pepi, přečti si.
     Zora Beráková: Konec hodokvasu – o rudolfínské Praze a pak třicetileté válce. pepi přečti si, hezky se to čte.
     Alfred Doeblin (za křestní jméno neručím): Albrecht z Valdštejna – vynikající kniha o první fázi třicetileté války do smrti Albrechta, prostě skvělá věc, taky doporučuju, Peter Erglund (?): název jsem zapomněl: O třicetileté válce, skvělý pohled na válku co to je za hrůzu, navíc pohled z druhé strany, jak švédský historik vidí apokalypsu – Češi pro něj neexistují, tak jako dnes my Češi neexistujeme pro EU – pokud nás neberou jen jako děladla.

   • Ind napsal:

    Skôr ty nemáš žiadne znalosti z dejepisu – to čo pepi napísal odpovedá realite – bohužiaľ celý slovenský dejepis je od začiatku do konca reťaz bohapustých lží……o slovanskej „duši“ a podobných kokotinách si môžeš myslieť čo chceš – je to tvoja blbosť – vymenujem niekoľko prípadov slovanskej „duše“ – Rusko-Poľsko, Poľsko-Česko, Srbsko-Chorvatsko, Srbsko-Slovinsko, SSSR-Československo (68 – keby si nevedel) – tieto romantické nezmysly u mnohých ešte pretrvávajú – ako vidieť…..

    • proud napsal:

     „Skôr ty nemáš žiadne znalosti z dejepisu“………..a jak vsichni vidime,ty je mas perfektni:-)))))))))))))))))))

     • Ind napsal:

      Oproti vím idiotom s vymytými mozgami určite – neviete z histórie vôbec nič…..úbožiaci.

      • Robo napsal:

       Ak ťa učí pán Krystlik veci, čo si napísal mne tu vyššie, tak je prinajlepšom rovnaký pamatenec, ako ty.
       Dosť možné, že je to krysa prezlečená za dejepisca (ak si ho pochopil správne a predsa tu píšeš tie pičoviny). Nakoniec, takých príkladov je nepočítane..

      • contumax napsal:

       Ind

       Ty jsi v kastě “ Pyšných „…???

      • Bogus Sobotka napsal:

       Ind,
       vitej mezi debilama bez znalosti historie, ekonomiky a dalsich veci.
       Poblaznenej kreten Robo s vycucanou jakousi „slovanskou dusi“ a jakesi slovanske Vedy:))

       Pak prostoucky proud a zbytecek teto obskurniho mikro-spolecku :)))

       Jedno maji spolecne, nenavist proti
       zapadu, USA a hlavne jsou to vsechno zidobijci :))
       Takova mikro-particka nanavistniku :D

      • Pepa z Depa napsal:

       dekuji Ind-ovi za pobaveni:

       Ind napsal:
       5.3.2016 (19.17)

       Oproti vím idiotom s vymytými mozgami určite – neviete z histórie vôbec nič…..úbožiaci.

    • Robo napsal:

     http://www.tartaria.sk/poznavanie/2015-11-17-08-17-05

     Toto je jeden z mojich zdrojov (a áno, budem si o tom myslieť, čo chcem).
     A tvoje zdroje? (sio)história? Nepochybne.

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   No ano, ale R-U dávno skončilo a slepit se to už asi nedá. Poslední Císař Karel byl na trůně 2 roky a to se mu to už sypalo pod rukama. Království České začalo mít odtrhávací tendence až po Uhrách… Podle mě R-U nikdy nemělo vyhlašovat válku Srbům. Maďaři a Němci v tom státě tvořili dohromady 45% obyvatel. Šlo taky o 2 největší národy v R-U. Třetí největší národ R-U byli Češi s Moravany(asi 15% obyvatel R-U) a měli cca 60-65% průmyslu R-U. V podstatě 53% obyvatel R-U byli Slované. Několik procent byli Italové. Kdyby došlo k reformě v rámci R-U dle plánů zabitého Ferdinanda a k federalizaci, v podstatě by se R-U stál státem Slovanským a ekonomicky by v něm byli Čechové s Moravany národem nejdominantnějším. Po vyhlášení války Srbům, kteří po zabití Ferdinanda v podstatě splnili všechny ultimativní podmínky Vídně až na jednu (taky si potřebovali zachovat zdání cti) byli Slované nahnáni do válek vůči jiným Slovanům = a to byl už nepřekonatelný problém… Zajímavě o té době píše historik Nikolaj Starikov na Zvědavci. Tu válku nejvíce chtěli podle všeho Anglosasové (jakožto nástroj globálního prediktora) k přeformátování světa. On totiž i vrah Ferdinanda byl prý svobodný zednář…

   • host napsal:

    To je zcela jisté. Tradiční křesťanská monarchie uprostřed Evropy, to byla velká překážka v plánech iluminátů, podobně jako carské Rusko. Taky Rakousko-Uhersko intenzivně rozkládala zevnitř židovská pátá kolona. Když člověk čte Švejka mezi řádky, a přidá další dobové reálie, tak to z toho je patrné.

    Německý živel nikdy nebyl naším nepřítelem, ale židovský živel (tradičně mluvící německy) ano.

    • proud napsal:

     „Německý živel nikdy nebyl naším nepřítelem, ale židovský živel (tradičně mluvící německy) ano.“……….Vystizne napsany,a nejen nasim nepritelem…..

     • proud napsal:

      Snad jen se patri upresnit: „siozidovsky“,z Nemecka presel i do Ameriky,kde ho puvodne taky nechteli.Myslim ze by stalo za to dobre zmapovat jakym zpusobem se mu tohle vsechno tak dari….

      • Robo napsal:

       Pozná vesmírne zákonitosti a zneužívá ich!
       Jeho doba ale skončila.
       Definitivne skončí spojením Slavianov.

      • host napsal:

       Houbeles. To jsou jen laciné iluzionostické triky, kamufláž, lež, podvody a přetvářka. Že jim to my, hloupí gojimové všechno žereme, to je jen naše vlastní blbost.
       Zákonitosti Všehomíra nelze nijak obejít. To je jeden z tragických omylů celého judaizmu, že si mohou udělat z boha svého osobního poskoka. Zatím na to vždy tvrdě doplatili různými pogomy a exody.

  • Ridge napsal:

   Aha, takze smrt tisicu cechu v prvni svetove valce za rakouskouherskou korunu, je vlastne v poradku… Ono je v poradku si nechat vladnout rakouskym mocnarem a vlastne byt moc rad, ze to takhle je. Popliveme pana Masaryka a to, ze se zaslouzil o vznik ceskoslovenskeho statu…

   Pepi, to prece nemyslite vazne…

   • Ind napsal:

    Pan Masaryk bol anglo-americký špión a prispel k smrti (spolu s Benešom, ktorý bol francúzsky špión) miliónov mladých ľudí, keď spolu s chazarmi nahovorili aby USA vstúpili do pre angličanov a francúzov už prehratej vojny – preto museli zomrieť ešte milióny vojakov, ktorí boli väčšinou mladí chlapci, ktorí ešte ani nežili…..
    Pravdu napísal Tomáš Krystlík v knihe Zamlčené dějiny I.-II.

   • gandalf napsal:

    Jedním ze základů Československého státu se stala t. zv. Clevelandská dohoda, kterou podepsali zástupci představitelů Čechů a Sováků v exilu dne 22. října 1915 v Clevelandu. Masarik tam opravdu nefiguroval, to je mýtus. Tato dohoda měla na počátku I. SV prokázat Spojencům společný boj za národní sebeurčení těchto dvou národů válčícího Rakouska-Uherska. Zástupci Slováků to podepslali jen pod podmínkou, že se bude jednat o federaci. V tomto bodě je Masarik a spol. později podvedl a to byl vlastně počátek pozdějších problémů.
    Masarik figuroval až u podpisu Pittsbusrské dohody, která byla podepsána dne 30. května 1918 v americkém Pittsburghu. I když tam Masarik prosadil dílčí změny proti Clevelandské dohodě, tak na duchu dohody se nemělo měnit nic.
    Nakonec se z toho Masarik vykroutil s tím, že smlouva není právně závazná a výsledkem byl tvrdě unitární stát.
    Slováci po celou dobu chtěli to, bylo původně podepsáno!
    Ještě doplním, že ta jednání se vedla asi od roku 1905 a dokonce si myslím, že o tom neměl Masarik ani šajn.

    • gandalf napsal:

     Ještě doplním, že bylo podezření, že z krajanů žijících v zahraničí jen vytal neskutečné částky peněz, které skončily bůh ví kde. Dokonce aby bylo zabráněno vyšetřování byl přijat příslušný zákon, který to zakazoval a byly tam dosti drakonické tresty. Beneš v tom jel asi s ním.
     Zajímavé je, že z původních signatůřů nebyl k vedení nikdo připuštěn. Tak to holt bývá.

     • proud napsal:

      Zajimal by me zdroj ze kteryho to mas.Nejde o zadnou ironii,dobre vim,ze nasi pohlavari nikdy nebyli zadni lidumilove a vlastenci,alespon ti z ty „nedavny“ historie.Jestli jsi padnul na zajimavy dokumenty,rad bych se k nim dostal…..

      • gandalf napsal:

       To myslíš tu historickou /danou/ část, nebo tu o údajné zpronevěře peněz?
       K těm penězům – po ustanovení ČSR se o revizi financí snažili krajané v USA, kteří ty peníze vybírali – chtěli vlastně uzavřít účetní kapitolu /na svou dobu to byly obrovské částky/, ale nikdy se jim to nepodařilo, protože ze strany představitelů ČSR tomu bylo vždy zabráněno, tady to vlastně ani nešlo vzhledem k tomu zákonu. Potom byly všechny důkazy pečlivě odstraněny a historie trochu upravena a tak se zrodil tatíček osvoboditel. Zjímavej by taky byl osud carského zlata.

       • proud napsal:

        Presne to mam na mysli.

       • proud napsal:

        Havel si vlastne zopakoval historii,taky zproneveroval penize zvenku,posilany politickejm veznum……zatimco cekal az mu spadnou do klina restituce,za sluzby sionu……

        • proud napsal:

         Vychcana metoda placeni uzitecnejm idiotum,pana sefa to nestoji ani penny…….

    • Robo napsal:

     Gandalf, to je zaujímavé, dík!

     • Justass napsal:

      gandalf – připojuji se – zajímavé a také dík.

      pro Roba – bratře asi jsi měl pravdu. A to jak s tím Pepi,( bude to troll ) tak možná i s tím Švejkem. Pokud ten dokáže napsat, že Syřané utíkají do Evropy před ruským bombardováním, tak to už mnohé naznačuje.

      No a contumax – z toho se už asi definitivně stal blouznivec Boží. Jeho příspěvky už nemají hlavy ani paty.

      • Robo napsal:

       Zdravia, bratu!
       Premýšľal som, ako my to tu s tými kresťanmi ozdravime a dnes som možno dostal odpoveď na moju otázku!
       Pozri odkaz nižšie. Takáto situácia v novej „Rassénii“ (slovanská únia) má na začiatok veľkú šancu na úspech..:

       http://www.tartaria.sk/hadanie-pravdy/dejiny/2016-03-03-20-40-20

       • Justass napsal:

        No, přečtu si. Zatím jsem to vyřešil s těmi našimi ( pohanskými ) Bohy tak, že jsem si pořídil sošku Boha slunce SVAROGA. Ten vévodí ve vitríně společně s několika desítkami lahví pravé Ruské vodky ( sbírám, ale nepiji ) a na krku nosím přívěšek „Kolovrat“ – což jistě také víš co znamená. :-)

        • Robo napsal:

         No teda, ideš do seba! :-)

         Len s tým „Bohom slnka“ pozor..
         Malé poučenie – ak teda hovoríme o Bohu slnka (Svarog ním nieje v pravom zmysle slova), tak preto, že do slnka môžeme pozerať priamo – nepotrebujeme ničí výklad. Naproti tomu, všetky náboženstvá sú kulty Mesiaca – vždy je tam nejaký prostredník.
         …no ale myslím, že toto sa dočítaš AJ v odkaze vyššie.. :-)

      • contumax napsal:

       Justass

       Tos o mě přehnal, buď střízlivý ve svým názoru na mou osobu…

     • Justass napsal:

      nejdu do sebe – já jsem v sobě odjakživa, resp co jsem rozumu pobral.

   • Pepi napsal:

    Ridge 5.3.(18.15)
    vazne myslim ze R.U.nemelo byt zniceno,ale reformovano.Ve stredni Evrope nikdy neexistoval zadny ciste narodni stat.
    Masaryk byl zednar,stejne jako Wodrow Wilson,vynalezce narodniho statu.
    Zadny stat neni ciste narodni a ani tak nemuze fungovat a zvlast ne v Evrope.
    Na druhou stranu ale neni mozne R.U. obnovit,bohuzel.
    Benes,abych nezapomel,byl rovnez zednar.

 4. host napsal:

  Článek je trefa do černého. Buďto se zařídíme v rámci V4 (případně +Rakousko, Chorvatsko, Slovinsko +rozšířené vztahy s BRICS) nebo prostě zahyneme. Premiéři dotyčných zemí si to už uvědomují, na rozdíl od nového amerického agenta Babiše a pablba Sobotky (nebo ho zastrašili či podplatili).

  • contumax napsal:

   host

   Jo pane host, komu není rady, tomu není pomoci…

   Zatím to vypadá bledě a zdá se mě, že to bude těžší a těžší…

  • proud napsal:

   „(nebo ho zastrašili či podplatili).“………myslim ze funguje oboji spolu,nejdriv zastrasej,nastinej cernou budoucnost a pak ukazou tu „peknou“ a daj na vyber s tim,ze cesty zpatky uz neni.

   • host napsal:

    Proto k Sobotkovi nechovám nenávist (jen mě poněkud ser..). Protože je sám uprostřed smečky hladových vlků. Je to patrné z „merkelovských“ veletočů, které poslední rok prováděl, aby se zavděčil lidem, i iluminátům kteří mu dali nůž na krk.

  • Bogus Sobotka - ekonomicky expert a dobry politik napsal:

   Host

   Buďto se zařídíme v rámci V4 (případně +Rakousko, Chorvatsko, Slovinsko +rozšířené vztahy s BRICS) nebo prostě zahyneme.“

   Hahaha, tyhle ty vlhke sny o BRICS uz jen frci snad na tomhle a dalsich obskurnich serverech :D

   Brazilská samba ustala. Země je na pokraji největší recese v historii.

   Ekonomika Brazílie se loni propadla o 3,8 procenta, nejvíce za posledních 25 let. Ve čtvrtek to uvedl tamní statistický úřad. Zemi trápí nízké ceny ropy i nedůvěra v politickou reprezentaci. Pokud bude tento trend pokračovat i letos, Brazílie zažije nejdelší a nejhlubší recesi od roku 1901, kam sahají záznamy.

   Brazílie prudký pokles ekonomiky

   Rusko výpadek v příjmech z prodeje ropy a plynu spojený s poklesem ekonomiky

   Indie solidní růst – ale růst z pozice, v níž velká část obyvatelstva kálí na zem a to i na ulici

   Čína – zpomalování ekonomiky a to i přes centrálně řízenou manipulaci se statistikami a extrémně nízké ceny surovin, které nějvětší fabrika Světa pro svou potřebu dováží

   Jihoafrická republika – zpomalující ekonomika, vysoká nezaměstnanost, negativní výhled

   Prostě BRICS v dohledné době převálcuje ty staré prohnilé západní kapitalistické ekonomiky, nebo jak se to mezi rusáckými roztleskávačkami říká..hahaha

 5. Eva napsal:

  Tomáš Garrique Masaryk je pouze pseudonym,židovské mimikry – vlastním jménem Tomáš Masařík – Rödlich – židák.

  • contumax napsal:

   Eva

   Podstrčili mu Charlotte emerickou a za pobytu v USA si jej zpracovali k obrazu svému…!!!

   • host napsal:

    Podle mě si ho zpracovali už za pobytu ve Vídni, nebo ještě dřív. Protože NĚKDO ho musel uvést do vyšší společnosti a za tím účelem ho zásobovat hromadami peněz, protože tohle není nikdy zadarmo.

    Pozdější vznik Československa byl prosazen pomocí amerických židů (viz Hilsneriáda), což taky není zadarmo, ale obvykle za drsný lichvářský úrok. Ten ovšem pak platili všichni obyvatelé ČSR v nelítostném asociálním kapitalizmu 1.republiky.

  • Jaris napsal:

   Evo, trefa! Ja uz si pripadam jako cvok, ze stale poukazuji na zidy, ale samozrejme, ze ti zidaci jsou snad pod kazdym kamenem tri.

   • host napsal:

    Za každým kamenem ne, ale za každým svinstvem, podrazem a zlodějinou určitě. A ne tři, ale většinou celá tlupa.
    Je potřeba to přijmout jako empiricky ověřenou skutečnost a dál se tím nezabývat, bo z toho člověk zblbne.

    • Jaris napsal:

     Ne, ne, hoste! Je treba vedet, kdo je zid a co dalal a jak skodil. Doba vyuctovani se zradci prijde a ver mi, ze vetsinou to budou zidi. Uz nikdy nesmi propadnout rostem!

 6. cloud napsal:

  Vystoupit z idiotského spolku EU je skutečně nutnost.Jenom pro psychopatické kriply (europoslance,eurokomisaře)je každý den zlatým dolem jak získat peníze za zhovadilosti, které slušným lidem pouze silně znepříjemňují život.To co v poslední době řeší v Bruselu(ve vztahu co se v Evropě a celkem ve světě děje!!!)je jako řešit zda si minutu před smrtí vyměnit smradlavé fusekle za ještě smradlavější.

 7. petr366 napsal:

  Někde na netu jsem viděl genetickou mapu Evropy.Docela mne překvapilo,že češi a moravané mají nejblíž k maďarům a rusům.Slováci zase k pralesním slovanům z podkarpatské rusi a ukrajiny.Nejčistši slovansky genofond mají údajně polácii.Jo Velkámorava nám koluje furt v krvi.

 8. Paul Durham napsal:

  Přijde imigrant Ali k doktorovi do ordinace.
  Doktor: tak co vám schází pane Ali ?
  Ali: má problém s očima doktore. Vždycky po sexu mne pálí oči .
  Doktor: to nic není pane Ali, to je od slzáku.

  • proud napsal:

   Lepsi by bylo: „bye,bye,Dolaris-padelanys……bye,syfilis-originalis,jenze oni ani neplatej.

   • Jaris napsal:

    Proude, ja se obavam, ze pokud padne dolar, prijde na scenu s okamzitou platnosti bezhotovostni mena pouze s cisly. Statni dluhy si US sama sobe vymaze a bude vymahat dluhy na ostatnich statech. A bude se cachrovat dal, pekne po zidovsku.

 9. Moni napsal:

  Vystoupit nejen z idiotského spolku EU, ale také ze zločínného paktu NATO!!!!! To chceme být spoluvinníci za války, vraždění, a terorismus????

 10. zdena napsal:

  S Poláky se nedá nic dělat společně. oni jsou příliš nafoukaní na jedné straně a příliš rusofobní na straně druhé…. NAVÍC POLÁCI TOUŽÍ PO NAVLÁDĚ… čili by očekávali poslušnost od ostatních…. takže ne…. to bychom si nepomohli…..jsem pro úplné osamostatnění.

 11. clay napsal:

  Repeating an already debunked disinformation
  with no supporting evidence given.
  http://eeas.europa.eu/euvsdisinfo/docs/disinformation_review_15-03-2016_en.pdf

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!