VRAŤTE NÁM TELEVIZI! Shromáždění proti lživému vysílání ČT – 5.3.2016 / VIDEO

dsss-ct

Na demonstraci pořádané DSSS před Českou televizí vystoupili: Lucie Hašková, Jiří Černohorský a Tomáš Vandas. Fotogalerie zde.
47 Komentářů k VRAŤTE NÁM TELEVIZI! Shromáždění proti lživému vysílání ČT – 5.3.2016 / VIDEO

 1. Jan Jinsky napsal:

  Ona televize patřila DSSS? Pokud ano, tak restituovat a z Vandase udělat charismatickou hvězdu. Možná pak DSSS dostane i přes procento hlasů.

 2. Anti-Havel napsal:

  Volební výsledek na Slovensku může vzbuzovat naděje občanů na nějakou změnu i u nás. Ovšem pak se člověk podívá na českou politickou scénu a zapláče.

  Poptávka pro „protisystémových“/protirežimních a anti-establishmentových stranách je tady také velký. Bohužel tu máme DSSS vedenou neschopnou oslovit širší voličskou obec vedenou nekompetentním Vandasem. Pak poměrně nedůvěryhodného Okamuru (z toho důvodu, že u něj nikdo neví, zda to co říká myslí skutečně vážně), Konvičku s jediným programem, že nesnáší muslimy, pak pučisty z Úsvitu, kde jediný normální z nich je Hampl. Potom Adama Bartoše a Národní demokracii – opět volitelné jen pro hard core fanoušky a „konšpirátory“.

  Zleva defacto žádná alternativa neexistuje – Piráty nepočítám, ti jsou plně v souladu s establishmentem. Proto nad nimi nevisí žádná cenzura ani nálepkování. Zelení jsou sice extrémisté, ale plně prosystémoví, probruselští atd.

  • contumax napsal:

   Anti Havel

   Tak si zvolme sebe…!!!

   • Jan Jinsky napsal:

    Dobrý nápad. Založte politickou stranu NWOO. A zkuste přesvědčit lidi, že máte pravdu.

    • Anti-Havel napsal:

     Problém je, že nikdo neví, co je NWO, jakou to má souvislost s bruselskou totalitou, s „uprchlickou krizí“ a dalšími x fenomény se kterými jsme denně konfrontováni. Mainstream to prostě nepustí a každou takovou stranu nebo hnutí bude pro ně velmi jednoduché zdiskreditovat, zesměšnit a „utopit je na lžíci vody.“

     „Zkuste přesvědčit lidi, že máte pravdu…“ o tomhle je politika možná jen v nějakých příručkách o demokracii a politické soutěži pro 4. třídy ZŠ. V reálu je to to poslední o čem by politika byla.

    • contumax napsal:

     Jj

     Dobře ale chce to prachy, leda že bych šel za Mirkem Singrem, známe se z dob socialistického realismu a my oba coby židé si snad s prachama pomůžeme…

     • Jan Jinsky napsal:

      Jo, to jsou potíže růstu. Osobně si myslím, že ani s pytlem peněz byste nic nedokázali, protože umíte jen nadávat na poměry. Ale možná se mýlím. Tak vzhůru do voleb.

     • Jáchym napsal:

      no na nějakou mezižidovskou solidaritu když jde o prachy se moc nespolehej. Jen vzpomeň jak se židi servali o kasičku v pražské synagoze, Sidonovci proti Jelínkovcům, nejen že se vzájmně fyzicky mlátili ale zašli tak daleko že si do fašistů a nacistů nadávali :-).

    • Pepa z Depa napsal:

     Karliku pozor !!! už je taky zas ..

     já opakuji

     Karliku, Karliku, pozor už je tady zas!!!

  • proud napsal:

   Zapomen na zmeny,protoze………..nejsou lidi! Kazdej se kouka prezrat bez ohledu na ostatni. Nebo znas nejakyho vlastence co mu zalezi na vlastnim blahu az teprv skrz blaho naroda?!

 3. proud napsal:

  At si tu tv prome a za me klidne nechaji,beztak ji bude treba az se to u nas zmeni,ke spolupraci s lidma na vedeni a chodu statu.K pravdivymu informovani o deni a zabave na urovni,nic z toho tam dnes stejne neni a dlouho jeste nebude,takze se bez ni v pohode obejdu,aspon lip spim a nemusim se rozcilovat:-)

  • contumax napsal:

   proud

   Klobúk na dole…

   Mluvíš mě z duše proude, je to přesně jak o tom píšeš, jen se člověk zbytečně k vůli fašistický TV rozčiluje…

 4. contumax napsal:

  Před chvílí jsem zahlédl 168 hodin v TV…!!!

  Ta retardovaná “ soudružka SS “ učitelka ještě machrovala…

  Vůbec jí nedošlo, že by se měla omluvit…!!!

  Omluvit se všem obětem 25 – 27 milionům vojáků a civilistů SSSR v II. světové válce…

  Ještě chce jít do politiky…

  Další fašistka…

  Kde se takovýhle ku.vy berou, kdo je vyrábí…???

 5. contumax napsal:

  Ta ČT je naprosto dokonalý fašistický nástroj…!!!

  Nikdo v TV neřekl ve 168 h, že je ta SS učitelka mimo, že popírá všechny oběti ve II. světový válce, že je to výsměch všem těm bojovníkům, mužům a ženám a i dětem, protože i děti bojovaly…

  Vypadá to,že bude muset člověk vzít odsud roha… čím dřív tím líp…!!!

 6. Jan Jinsky napsal:

  Já sem taková prostě režimem podleaceá hnida no.

 7. Ikema Monika napsal:

  Contumax píši ti 1111 : pořad je nemohu dostat přes Google na Nwoo a navíc mě byla vymazána i veškerá pošta !! Na tuto stránku chodím přes starý tablet přes který ale zase nemohu psát mail !!!

 8. Brekeke napsal:

  K proslovu pana Vandase není co dodat, jen souhlas. ČT hanba.

  • Vladislav napsal:

   Vandas je přesně ten „hnusný fašoun“, kterého někdo potřebuje k tomu, aby mohl říct, že jeho odpůrci jsou hnusní fašouni.
   Stará židovská hra na rozděl a panuj, kterou pořád dál a dál ochotně baštíme.

 9. Vaclav Pražák napsal:

  Dvě demonstrace za správnou věc!!! A ani jedné se nemohu zúčastnit.První proti cenzuře internetu,správná věc.Ale pořadatelé ultralevicový zfetovný drdaři,kteří mimo jiné jsou proti soukromému majetku.Protest proti České televizi je na místě ale pořádají ho ultrapravičáci.Navíc je DSSS politické krytí pro Národní Odpor.Tyto svině zleva a z prava nahrávají dnešní totalitě která je pak ukazuje a říká o většině národa že jsou náckové a xenofobové jen proto že tu národ nechce islámskou nadvládu.

  • Vladislav napsal:

   Jak jsem psal jinde: pokud Systém nedokáže ty nebo ony své odpůrce zničit, infiltruje je.
   Takže tito odpůrci získají celkově natolik odpudivý projev, že je pak pro Systém už jen hračkou na ně ukázat a říct:
   - vidíte, KDO je proti nám? My sice občas děláme nějakou menší chybku, to ano – ale pořád jsme stokrát lepší než TOTO.
   Tady jsou ti lidi taky.

   • Paul Durham napsal:

    Každopádně zděšení „systému“ po slovenských volbách není hrané. Gratuluji banskobystrickému hejtmanovi Marianu Kotlebovi a jeho straně – on sám to hezky řekl jednou povolenou větou v televizi : z debaty vítězů mohli hned voliči vidět, co jsou ostatní za komedianty, toto nejsou pro mne partneři. Slováci se probouzejí, nicméně pomalu.
    Ale žlutý trikot v závodě do prdele májí nyní jednoznačně čestí vosli.

   • Koloděj napsal:

    Pro Vladislav
    Kde tady ? Co když bydlíš na Marsu a píšeš sem z psychiatrické kliniky a jsi nasazený

  • proud napsal:

   „kteří mimo jiné jsou proti soukromému majetku.“………..a to ti vadi? Mas k tomu nejakej podrobnej,rozumnej duvod? Ja jich mam vic rozumnejch co jsou proti soukromymu majetku! Samozrejme do nej nepocitam Dum,byt,auta,zahradu,mensi pozemek k vlastnimu rodinnymu hospodareni a podobne,to beru jako soukromy vlastnictvi a je to v poradku.Ale zeme patri statu!Stejne jako voda,priroda,pole,louky atd.Klidne at ji tem kdo chteji hospodarit,pokud budou hospodarit zadarmo pronajme,ale zadny vlastnictvi a pravo prodeje!

   • proud napsal:

    ……….samozrejme za predpokladu ze stat jsme my,narod!

    • proud napsal:

     A vubec nejlepsi by bylo kdyby patrily statu uplne vsechny pozemky,to znamena nesly by koupit!Jen pravo na jejich uzivani kde mas domov,zahradu,zkratka osobni vlastnictvi.Protoze kdo ti chce prodat pudu,ma na to nejaky pravo? On ji stvoril? Stejny plati o prirode,lesich,vode,prirodnich surovinach!!! Nestvoril nic!!! Ale pakovat si tlamu chce,stejne jako ten co chce koupit neco co patri vsem,celymu narodu!!!

   • host napsal:

    Pirátská strana je bohužel čím dál víc infiltrovaná kulturními marxisty. Já jsem je přestal sledovat od doby, kdy mají svého odborníka na práva menšin, který masivně podporoval různé Gay pride. Bohužel i ten jejich Bartoš, kterého jsem měl za fajn člověka poslední dobou blábolí samé politicky korektní, gender nesmysly.

    Židé a zednáři totiž infiltrují a časem ovládnou každou stranu (okamurův Úsvit, ČSSD) a když nemohou, tak ji zničí (sládkovi Republikáni). Často to začíná mediální popravou nebo vyšachováním silného a nezávislého předsedy strany (Lux, Zeman, Paroubek).

 10. Robo napsal:

  Vladislav, zdravia!
  Čítaj – toto by mohlo byť riešenie problému s kresťanmi..

  http://www.tartaria.sk/hadanie-pravdy/dejiny/2016-03-03-20-40-20

 11. O.Ops napsal:

  tak to je husty:/v jednom clanku pisete neco o ukrajinskym nackovi v europarlamentu a v dalsim propagujete ceskou nackovskou dsss O.0

  • Paul Durham napsal:

   Vy jste zaměstnanec kosteleckých uzenin ?

   • Jan Jinsky napsal:

    No, ono to tak je Durhame. Tento web si nevidí do huby. Jednu chvíli oslavuje nácky, podruhé komunisty, potřetí židobijce atd. Hlavně, že to je „proti establishmentu“, USA a EU.

    Ale celkově – názor žádný, jen plivání.

    • Paul Durham napsal:

     čili vlastně je to web naplňující odkaz Protokolů, tak to by vám mělo znít rajsky, vezměte se s prezidentem za ruku a můžete nálepkovat spolu
     http://www.novinky.cz/domaci/396911-zeman-kotlebova-lidova-strana-je-fasisticka.html

     • weissbach napsal:

      S pojmy jako „fašistický, extrémistický, nacistický, rasistický“ se poslední dobou roztrhl pytel. Čím to asi je?
      On je dnes fašista a nacista každý, kdo by chtěl něco udělat pro svou zem, což by za jiných okolností bylo kladně hodnoceno. Odmítat vyprodávat národní bohatství, odnítat živit parazity a chtít stejná práva pro pracující většinu je čirý dnes ale čirý extrémismus…
      Brzy budou podobná označení známkou hrdinství, obětavosti a užitečnosti. Ale čemu se divíme, za protektorátu byli vlastenci a partizáni taky ocejchováni jako bandité a zločinci. To mluví samo za sebe.

     • contumax napsal:

      Paul Durham

      Omyl pane, jste špatně informovaný pane “ Vševěde “

      Žádná žádná zeď nářků neexistuje, je to jen fragment hradby kolem bývalého Šalamounova chrámu…

    • petr napsal:

     Pane Jinsky, Vy jste někdy s nějakým názorem, řešením přišel? Anebo taky jen pliváte? ČT si vidí do huby, když před 89 hájí Moskvu proti Washingtonu a po 89 to samé jen invertovaně? Je dobré, že Korál není konzistentní, kvůli zdání serioznosti. Svět, pojmy se mění a Korál nezapomína na význam, nelipne na pojmech. Byl levičak, ale vidí kam dnešní levice směřuje. Inteligentní člověk nemůže být konzistentní – byl by to blb co se drží pravdy, která už neplatí, jen aby vypadal seriozně.

     • Jan Jinsky napsal:

      Ono to tady je o jednoduchém pohledu na svět. Rusko je dobré, USa EU jsou špatní. Židé jsou zlí, Slované hodní.

      A ve skutečnosti jsou dobří i hajzlové všude. Tento web opravdu podporuje nenávist, je to smutné, ale je to tak.

      • petr napsal:

       Myslím, ze tento web je objektivnejsi, než Hajkuv protiproud. Zde jsem se dozvěděl aj odvrácenou stranu Trumpa. „Rusko je dobre“ – ono když si se sousedem zachraňujete život před padajícím panelakem, nebudete se s nim přitom ještě hádat, ze v noci dělal hluk a nemohl jste spát. VY nevidite nárůst autizmu v USA? Rusko zajisté není svate. Ale nedá se všechno řešit naraz. A co dělá USA je hrozba číslo 1.

   • contumax napsal:

    Paul Durham

    Ach ták a ja si myslel celou dobu , že pan Jj. je zaměstnanec Vambereckých uzenin…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!