Detailní rozbor kampaně na podporu Ukrajiny v Europarlamentu s nacistou v čele

nacek

Novinář Anatolij Šarij publikoval další 16 minutové video, kde detailně ukazuje, jak se hvězda výstavy v Europarlamentu v rámci Ukrajinského týdne otevřeně hlásí k hitlerovskému fašismu. Swastiky, hajlování, schvalování vražd Rusů v Oděse nebo na Donbasu, nacistické historické předměty, hrozba Cyklonem B, atd. Ještě někdo bude tvrdit, že na Ukrajině není fašismus? A co na to naši sluníčkáři a hlavně naši Europoslanci? Napišme jim o tom! Předchozí video zde: http://www.nwoo.org/2016/03/02/co-dela-ukrajinec-s-vytetovanou-svastikou-v-evropskem-parlamentu/
30 Komentářů k Detailní rozbor kampaně na podporu Ukrajiny v Europarlamentu s nacistou v čele

 1. Ondra napsal:

  Kolik kilometrů je z Bruselu do Norimberka?
  Tam by měla být výstava instalována a to natrvalo!

  V procesu v r. 1945-46 byl nacismus, fašismus odsouzen.
  Za zločinecké organizace prohlášeno Gestapo, SS.
  Hanba Europrarlamentu, hanba europoslanci Štětinovi, hanba jeho voličům v Praze.

  A po 70. letech po procesu s nacistickými vrahy znovu jejich pohrobci vylėzají a jsou současnými politiky vyzdvihováni jako vzor?
  Ptám se pro koho, pro čí zájem.
  Kdo mně odpoví.
  Očekávám reakci euroslance Štětiny!

  • admin napsal:

   a napsal jste mu? jaromir.stetina@europarl.europa.eu
   Předpokládám, že na tenhle web nechodí.

  • Jan Jinsky napsal:

   Zrovna tak jako Kotleba, Vandas a spol. Naštěstí Vandas má image strejce, takže to nikdy nikam nedotáhne. Ale je stejně hnědej jako ti náckové z Ukrajiny.

   • Motouz napsal:

    Slovensko si zvolilo strany, které už mají dost lhaní. Na Slovensku je prý nebezpečí nástupu fašismu a xenofobie. Kdo to říká? No přece říkají to ti, co bezvýhradně podporují skutečného fašistu Porošenka na Ukrajině a ještě většího fašistu Erdogana v Turecku. Ti, co umožňují Erdoganovi masakrovat s využitím těžké vojenské techniky civilní obyvatelstvo, ti, co mlčí, když zavírají univerzitní profesory, když proti tomu protestují, ti, co se neozvou, když je konfiskován demokratický tisk a zavírání demokratičtí novináři. Tito výtečníci mají právo někoho obviňovat z fašismu a strašit fašismem?! Vždyť jsou to slouhové té nejnebezpečnější formy fašismu, která nás ohrožuje.

   • smrt napsal:

    Náckové z Ukrajiny taky začali svou nenávist z něčeho konkrátního. To znamená z nasranosti a beznaděje vůči oligarchům. (Není dobré je spojovat s banderovci, či z kyjevskou bandou). Vandas, Kotleba prvotně chtějí, jako každý český invalidní důchodce vyvraždit výlupky typu Bakala Kalousek štětina apod. Což je základní princip vesmíru(!) Potom teprve je na pořadu dne opustit tzv „nacismus“ a vrátit se k poctivé práci a budování smysluplné ekonomiky.
    TAKŽE!! ty se pak vrátíš k původnímu povolání, jako prodavač drog před ZŠ václava havla.

 2. Hum napsal:

  A vadi im Kotleba v nasom parlamente…

  • jan napsal:

   Ještě nevíme,jak se projeví Kotleba ve Slovenském parlamentu,ale hned ho označovat jako fašistu,tak to tvrdí jen Bratislavská kavárna.Víme přece jak to bylo ze Slotou a to byl také exot a SNS je na vzestupu také.Tady v Čechách je označován pražskou kavárnou také kde kdo za fašistu.

 3. konzerva napsal:

  Na rozdíl o těch šašku v čele eu má Kotleba 2 vysoké školy.. Vandas agent Biss ….

  • jojo napsal:

   A navyše je celkom úspešným županom v B.Bystrici, kde odrezal od penazotokov tzv. štandardné strany. No nie je fajn ten „fašista“ ušatý?

  • contumax napsal:

   Konzerva

   To není o charakteru, mít dvě vysoké školy…

   • Vladislav napsal:

    To máš pravdu – to je o schopnostech.

    • Justass napsal:

     Vladislav

     „To máš pravdu – to je o schopnostech.“

     Záleží ovšem o jakých schopnostech Vladislave.
     Pokud jenom o schopnosti naučit se danou látku, či text tak jo. Ale znám mnohých takých, se dvěma tituly, co jsou se svými schopnostmi také všehoschopní. A jiní zase pro praktický život zcela neschopní (to je ta lepší varianta potože obyčejně nejsou svému okolí nebezpeční, krom sobě samému – viz. např. Ransdorf).
     Některé z obou sort jsem měl tu čest v životě osobně poznat, a není o co stát – řek bych.

   • J.P napsal:

    contumax

    Co tym chces akoze povedat ? Ja som hrdy na slovakov ze sme si zvolily vlastenecku a pro narodnu stranu.

    • contumax napsal:

     J. P.

     O tom jsem psal…???

     Nepsal jsem či jste hrdý nebo ne…

    • tomek napsal:

     Kotleba nieje ziadny fasista ale vlastenec . Zanho hovoria aj niake kroky ktore sa mu podarilo presadit v BB kraji a ktorych sa do medii nedostalo ani slova .

  • contumax napsal:

   Dopouštěla se EU zla, dopouští se zla…

   A co se stane…???

   Ta všechna sebevražedná zla, která páchala a páchá a co všechno to zlé přímo a nepřímo podporovala a podporuje se jí několikanásobne s vysokým úrokem vrátí…!!!

   • Marco napsal:

    Doufejme:o)

    • contumax napsal:

     Marco

     Předposlední předposlední válka poté bude poslední přímo na středním východě a to přesně v Izraeli…

     Mocnostem půjde o Jeruzalém…

     • Marco napsal:

      Tak židovská otázka se už nyní řeší. Emigranti houfně napadají Židy a ti se navracejí do Izraele. V Německu už mají stejné postavení, jako před válkou a v případě napadení je policie nechrání!

     • contumax napsal:

      Marco

      Díky byl jsem před dvěma měsíci v Mnichově něco o tom jsem poznal a poté tu doma četl…

      Je to ale už všude, po celý EU…

      Zvláštní tah, na šachovnici dění provedl V. V. Putin, když před pár týdny zval do RF všechny lidi židovské národnosti…

 4. Marco napsal:

  Musíme si zopakovat historii ale tato válka bude díky dnešním informacím tou poslední. Po 2světové se neodsoudili pravé příčiny, nikdo dnes neřekne, že celý Západ podporoval Hitlera a právě proto si musíme zopakovat historii, je nedostatek orgánů pro sbohatlíky a 18letá srdce půjdou na dračku, v Německu je po orgánech veliký hlad. Mrzí mě, že se na to musím koukat a vidět, jak lidé kolem, jdou bezhlavě na porážku s vidinou banánu.
  Jakmile se člověk nezajímá o politiku, začne se politika zajímat o vás:o)

  • contumax napsal:

   Marco

   Kdo nezná své nepřátelé,nezná sama sebe… bych řekl…

   • contumax napsal:

    Justass

    Stalo se, žijeme v jakémsi tmářství, nastala doba temného věku…

    Zlo postupuje, vše se halí do temných lží…

    Chtějí nám ukrást světlo, pravda je světlo…

 5. Justass napsal:

  „Ještě někdo bude tvrdit, že na Ukrajině není fašismus?“

  A nedávno jsme v pořadu Jílkové viděli ty demagogické rusofóbní sráče Kalouska a Koláře, jak si křiví mordy a vysmívají se těm co tvrdí, že na Ukrajině fašismus je.

  A jak funguje! Vládou, parlamentem, médii a částí armády počínaje a fašistickými bataliony konče.

 6. Slonda napsal:

  J.V. Stalin měl říct tuším na Jaltě v únoru v roce 1945 Roosveltovi a Churchilovi větu zhruba v tomto znění: ,,My tu přece budujeme systém, který má udržet mír v Evropě minimálně na 50 let..´´ Vidíme, že se nemýlil a věděl své..Fašismus a jeho financování mu bylo jasné. Po smrti Roosvelta se ti praví odkopali okamžitě. Záchraná akce speciálních jednotek US army, Paper clip (Sponka), vyzvedla v Německu všechno co šlo, včetně prominentů SS a ,,vědy´´. Archívy tajné společnosti Ahnenerbe se jim nepodařilo získat kompletně..Rusové měli manuály a transkrypta o věcech, o níchž dodnes nikdo nechce nijak moc mluvit. Gorby a Jelcin toto a další kódy k raketám předali do USA po ,,přestavbě´´.. tedy prodali to zřejmě kluci vlastenecký… Nic neskončilo v roce 1945. NIC.

 7. martin bareš napsal:

  pro Ondru: Norimberský proces nebyl dělící čárou z pohledu likvidace fašismu. Nevěřme tomu. Já bohužel neznám moc historických fakt.
  Podle mne byl ale Norimberský proces především divadlo pro svět a vyzvednutí Ameriky na piedestal ctností s tím, že „zachráníme z fašismu vše dobré co se dá“. Pragmatická zásada Američanů, kteří se nikdy neštítili ničeho špinavého. To jest zachráníme lidi, co umí, techniku, která je zajímavá, atd.
  Což by nebylo to nejhorší, ale otázka je k čemu. To je vidět od konce té války.

  Pro autora či překladatele.
  Přestaňme nálepkovat, prosím. Myslím, „sluníčkáři, havloidi“.
  Už to vyčpělo a umožňuje to jiným fašounům, kterých je kolem nás spousta, např. Hájek Protiproud, veliká většina příznivců ODS, co si nakradla a pomohla zotročit nás normální lidi, hlupáci z ČSSD, kteří pro kus shnilého žvance půjdou s kýmkoliv proti komukoliv, atd.
  Označování havloid a sluníčkář pomáhá úspěšně se zařadit mezi opozici těm, kteří opozicí nejsou (ale rádi ty slova sluníčkář, havloid křičí) a zradí při první vidině žvance, moci, peněz.

  Stejně jako teď v Racce v Syrii.

 8. clay napsal:

  to je ale trochu jinak. Jedná se o odsouzení příznivců A. Hitlera. Tak potom tomu rozumím, odsuzuje se zde nacismus, ale je to použito jako údajná propagace ze strany Ukrajiny. To jste to ale vážení poněkud otočili, tohle je odsouzení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!