P.C. Roberts: Presstituky v plné jízdě

corporatemediaDnes ráno jsem chvíli poslouchal rozhlasové zprávy na Fox News a pak na NPR (National Public Radio), a stačilo mi to. K nezvratné jistotě o tom, že nacistická propaganda z Hitlerových časů byla nedomrlým odvarem toho, co se jako kontinuální mocný proud valí denodenně do uší a hlav občanů Ameriky.  NPR citovala New York Timesy, Washington Post a další tzv. dobře informované zdroje, všechny ovšem přinášející tu nejsurovější propagandu, jakou si jen můžete představit.


Věděli jste např., že všechny svízele v Sýrii vznikly výhradně působením Rusů a prezidenta Asada, zatímco Američané jsou v té záležitosti bílí jako sníh? Věděli jste, že povyk Britů, požadujících odchod z EU,  nemá vůbec nic co do činění s jejich obavami ze ztráty suverenity britského království a tím též ze znejistění britských občanských svobod, ale že se za ním skrývá jen a jen rasismus?

Věděli jste, že USA bojují s islamským státem (IS), (který samy vytvořily a kterému dodneška pomáhají a navádějí jej k tomu, co má dělat), zatímco Rusové s Asadem útočí proti nevinným „demokratickým rebelům“, kteří se pokoušejí namísto režimu brutálního diktátora (zvoleného velkou většinou Syřanů), zavést do země demokracii?

Věděli jste, že Rusové bombardují školy a nemocnice, jež jsou „vedlejšími škodami“ (collateral damage) v provedení Američanů, ale v domnělém provedení ruském se  obratem ruky mění na válečné zločiny? Obviňovatelé nemají pochopitelně pro svá obvinění žádné důkazy, ale to na váze jejich obvinění nic neubírá.

Bez ohledu na neexistující použití chemických zbraní Asadem „proti svým vlastním lidem“,  a bez ohledu na neexistující atomové zbraně Iránu, opakují hlasy z rozhlasového přijímače o tomtéž jako o existujícím, a také totéž, co jim už o těch věcech americká vláda jednou nakukala. Zvlášť mě v té souvislosti rozladila Karen DeYoungová. Jako mladá reportérka tvrdě kritizovala útoky neokonzervativního státu  v Nikaragui, avšak v okamžiku, kdy se stala vedoucí zahraniční rubriky deníku Washington Post, otočila na čtyřáku a stala se stejnou presstitutkou jako ostatní.

Ale abych se vrátil k tomu, co jste možná dosud nevěděli.

Věděli jste např., že Čína militarizuje Čínské moře? A to tak, že v něm buduje umělé ostrovy s rozjedovými dráhami pro letadla, a že zde dále ukládá i zbraně? A věděli jste, že není žádnou militarizací, když „výjimečná země“ rozmístí 60%  své mohutné námořní flotily v Pacifiku a když prohlásí Jihočínské moře, ležící tisíce mil od pobřeží USA za oblast „amerického národního zájmu, a do dotyčné oblasti vyšle svá válečná plavidla, aby se zde „postavila čínské hrozbě“.

Tohle jste všechno nevěděli? Inu ještě vám stále chybí to, co Ameriané už mají. Demokratická média v demokratických Spojených státech amerických.

Zdroj: http://www.paulcraigroberts.org/
21 Komentářů k P.C. Roberts: Presstituky v plné jízdě

 1. contumax napsal:

  Dobrý článek díky administrátore…

  • contumax napsal:

   Marco

   Tomu věřím či píšeš…

   Nechápu jak jsem mohl za socialistického realismu tak žrát SSA…

   Dnes z hrůzou zjišťuju, že jsem se hluboce mýlil…

   Marco představ si, že na ČT občas dávají pro pamětníky filmy z USA, úplný hovadiny, který nás nemůžou oslovit…

   Ale tím jsem spoznal, že už před 70 léty a i dřív byli emeričani hodně blbý a ještě dál… Charlie Chaplin a jiný němý filmy byly o destrukci, o ničení… většina z toho…

   • Justass napsal:

    contumax

    přestaň už s tím studiem Písma. Evidentně ti to škodí. Už drahnou dobu, tedy mimo jiné, nedokážeš ani ctít vlákno.

    • Pepa z Depa napsal:

     Zlořečený ten, kterýž pro skývu chleba opustí pravdu.

     Bůh nižádnému nebude milosrdný,jedině tomu, kdož bude milosrdný.

     Ne Mojžíš, ne král pozemský, ne papež! Jejich nařízení nezavazují, nejsou-li ve shodě s přikázáními Kristovými.

     Nemá býti věřeno v církev, poněvadž není církev Bohem.

     Papežové zajisté mohou lháti, ale Bůh nelže.

   • Nemo napsal:

    Nevim, co na Chaplinove Kidu (silne socialni tema), na Svetlech velkomesta (socialni tema + nezistna laska k slepe divce), na Moderni dobe (o zotrocovani lidi a automatizaci zivotu), na Diktatorovi (silne protivalecny film toceny uz na zacatku Druhe svetove genocidy – film obsahujici na konci laskyplne poselstvi), fakt nevim, co je na techto filmech destrukcniho. A nevim, proc musite vzdycky lepit hovna na tech par, kteri opravdu proti nelidskymu systemu neco delali (minule tady kdosi supil proto Lennonovi). To delate schvalne, nebo z neznalosti? Chaplin vzesel z chudejch pomeru, platil si vse sam a nebyl Zid. Pouze pod vlivem likvidace Zidu v Berline prohlasil, ze by jim rad byl. Chaplina se SSA v padesatych letech zbavily, dozil ve Svycarsku. Umel davat radost, jeho filmy jsou chytry a poeticky a nechapu ani, co je dnes na nich nepochopitelnyho? Napr. Vlastu Buriana chapete?

   • contumax napsal:

    Justass

    A Ty přestaň někoho osočovat z toho, že věřím, vyčítat Ti snad, že jsi si koupil debilní sochu a budeš se před kusem špalku dřeva pokořovat…!!!

    A co se týče vlákna, tak koukám, že tomu nerozumíš , protože většina lidí tu dělají to samé co já…

    Výčitéj si co chceš…

    • contumax napsal:

     Justass
     Oprava

     vyčítám Ti snad…

     • Justass napsal:

      contumax

      jo koupil jsem sošku Svaroga. Nicméně jako symbol Slovanstva, talisman, chceš – li. Pokořovat ani modlit se před ní nebudu chlapče -já jsem totiž ateista – jak už jsem ostatně tady mnohokrát deklaroval. Víra v kohokoliv, resp. cokoliv, včetně „Otce, Syna i Ducha svatého“ je mi cizí – mimo víru v sebe samého a lidí (živých), kteří si moji víru zaslouží.

      Ale já ti tu tvoji víru neberu, ani nevyčítám. Pokud tuto berličku v životě nutně potřebuješ, tak si ji měj. Jen, jaksi poslední měsíce pozoruji, že z toho hloupneš – býval si lepší diskutér. A navíc nemáš pravdu – to vlákno tady většina dodržuje až na některé jednotlivce – bohužel mezi ně patříš – a před časem nepatřils. V to směru tedy moje „výčitka“.

  • Pepa z Depa napsal:

   Protož, věrný křesťane,

   hledaj pravdy,
   slyš pravdu,
   uč sě pravdě,
   miluj pravdu,
   prav pravdu,
   drž pravdu,
   braň pravdy až do smrti:

   nebť pravda tě vysvobodí od hřiecha,
   od ďábla,
   od smrti dušě
   a konečně od smrti věčné,

   jenž jest odlúčenie věčné od milosti Božie…

 2. Marco napsal:

  Oni se učí i o tom, že USA osvobodili Evropu od nacismu, Rusko bylo jen přítěží, jak jinak.

 3. Ikema Monika napsal:

  Možna ještě nevíte ale měli byste :::Evropská komise plánuje zavést zákaz plateb v hotovosti ! Zástupci Německé Bundesbanky nemají v ECB již žádný vliv. Je potřeba stáhnout co nejdříve 10 procent ze všech uložených peněz evropskych obyvatel formou zvláštní druhové daně ! Pak na sypou od lidi ukradené peníze do bankovních děr a kasino sena nějakou dobu může točit dál !!

  • jan napsal:

   Pamatuji si,co říkalo k vůli měně peněz v roce 1953.
   Prý občané měli příliš mnoho peněz doma a banky neměli peníze na půjčky.Teď zase banky mají příliš mnoho peněz,ale ve špatných investicích,tak je nutno dostat do bank všechny,čisté,zdravé peníze.Možná typická měna nepřichází v úvahu,ale jen postupné znehodnocování.

   • Jaris napsal:

    …a Zapotocky jeste v patek(?) chlacholil lidi, aby neblaznili, ze zadna zadna mena nebude a v pondeli spadla klec.

 4. Pepa z Depa napsal:

  „Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít.“

  „Musíš se snažit vyhnout se svárlivým lidem a vyhledávat lidi soudné, držet se práce, na kterou nestačíš, a nepouštět se do takové, která je nad síly a schopnosti: co děláš, hleď dělat s největší péčí a nadšením. Budeš-li takto jednat, budeš, myslím, nejmíň volán k zodpovědnosti, v nesnázích najdeš nejspíš pomoc a budeš žít bez potíží a bez nebezpečí až do vysokého věku.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!