Mýtus šesti milionů

MYTUS OBALUkázka z knihy: Soudce SS Dr. Konrad Morgen, jako hlavní vyšetřovatel úřadu říšské kriminální policie, navštívil četné tábory v letech 1943 a 1944, včetně Osvětimi. Hovořil důvěrně se stovkami vězňů o tom, jaká zde panuje situace. Pracující vězni dostávali denní dávku po celé roky 1943 a 1944 ne méně než 2750 kalorií, což bylo víc než dvojnásobek průměrné civilní denní dávky v okupovaném Německu během let bezprostředně po roce 1945. Takto popsaná pravidelná strava byla pravidelně dodávána na práci mimo tábor i v táborech. Morgen viděl jen pár pod-vyživených vězňů v nemocnicích, kde byla příčinou nemoc.

 

Tempo růstu a výkon v práci odsouzených byly daleko nižší než u německých civilních dělníků. Prémie byly používány ke zvýšení výroby a v důsledku toho měli vězni často více tabáku než vnější obyvatelstvo nebo dokonce i stráže. Rekreační zařízení
pro vězně v táborech zahrnovaly rádio, knihovnu, noviny, filmy a všechny druhy sportů.

Efektivní práce obhájců, které neobdržely žádné uznání v oficiálních dokumentech v Norimberku, nicméně potvrdila řada významných amerických představitelů, kteří se tímto problémem zabývají. Typický příklad se odráží v komentářích Stephena F. Pintera, který působil jako právník ministerstva války Spojených států v okupačních silách v Německu a Rakousku po dobu šesti let po válce. Učinil následující prohlášení v nejrozšířenějším katolickém časopise: Naše nedělní návštěva, 14. červen 1959:

Byl jsem v Dachau po 17 měsících po válce jako právník amerického ministerstva války a lze konstatovat, že v Dachau nebyly žádné plynové komory. Co bylo ukazováno návštěvníkům a turistům a chybně popsáno jako plynové komory, bylo krematorium. Ani v žádném z ostatních koncentračních táborů v Německu nebyly plynové komory. Bylo nám řečeno, že plynové komory byly v Osvětimi, ale vzhledem k tomu, že to bylo v ruské okupační zóně, nebylo nám dovoleno je zkoumat, Rusové by to nedovolili. Co jsem byl schopen určit během šesti poválečných let v Německu a Rakousku, byl počet zabitých Židů, ale počtu milionů nebylo rozhodně nikdy dosaženo. Hovořil jsem s tisícovkami Židů, kteří byli bývalí vězni v koncentračních táborech v Německu a Rakousku a domnívám se, že jsou  stejně kvalifikovaní jako kdokoli na toto téma.

Kniha k objednání: http://www.bodyartbook.cz/product/knihy/historie/mytus-6-milionu-/109
273 Komentářů k Mýtus šesti milionů

 1. Marc napsal:

  Tak a bude další soudní proces )))Zpochybňovat židovskou vyděračskou páku, to je odvážné...

  • Mirca napsal:

   No tak SE vlastne nemame ceho bat, AZ nas soupnou do FEMA lagru. Jeste tam zacnu kourit.
   Ale taky jsem o tom jiz cetla, ze plynove komory je vymysl. Delali s nima pokusi s drogama. Chodily treba 3dni bez spaknku s tezkejma batohama apod. No, a pan Pepa Mengele si asi taky trosku zalaboratoril.

  • trtkuss napsal:

   Slovanský holokaust verzus zidovsky:
   http://www.czechfreepress.cz/tema-tydne/slovansky-holokaust-verzus-zidovsky-holokaust.html

   a pro ilustraci:
   Mária Tereza, cisárovná a kráľovná (1717-1789):
   “Naďalej sa nevpustí žiadny žid bez ohľadu pod akým menom by tak chcel urobiť bez písomného súhlasu. Nepoznám žiadnych iných, tak problematických škodcov v štáte než je táto rasa, ktorá ožobračuje národ podvodmi, úžerou a požičiavaním peňazí a pácha skutky, ktorých sa čestný muž stráni. Následne musia byť odstránení odtiaľto čo najskôr.”

   • trtkuss napsal:

    Trockého známá Clara Sheridanová napsala 13. prosince 1923 v New York Times:
    „Komunističtí vůdci jsou Židé a Rusko je jimi zcela ovládáno. Jsou v každém městě, v
    každém vládním úřadu, i v redakcích novin. Oni řídí Rusko a jsou
    zodpovědni za vzrůstající antisemitské nálady.“ John Gates (Israel Regentreif) ve své autobiografii The Story of an American Communist poznamenává, že Židé drží absolutně prvořadou roli v ruském a mezinárodním marxistickém hnutí.

   • kolkobudeszit napsal:

    Ako pregnantne napísal pán Ondriáš holokaust Slovanov bol najrozsiahlejší a je neustály v dejinách ľudstva. Len pripomínam video, kde alkoholom ako nástrojom prebieha genocída Slovanov a straty na ľudských životoch sú vyššie ako vo vojnách. Snáď sa Slovjeni zamyslíte sami nad sebou, pretože moslimov od toho chráni náboženstvo zakazujúce alkohol a nie náhodne. I keď máte viac mozgových buniek časom sa Vám s ostanými množstvom vyrovnajú pitím alkoholu. A ak nevyužívate genetické prednosti a vzdelanostné a jazykové dedičstvo predkov správne, veď runy poznal každý Slovjen už pred tisícami rokov, každý vedel čítať a písať(A. Horák „O Slovanech úplne jinak),načo máte tie genetické prednosti – tak sa zmiešajte s už degradovanými. A dievčatá a chlapci, čítajte zákony RITA neustále!
    https://youtu.be/rCORvPx9cR4 История одного обмана – фильм аналогов которого нет в мире!!! Z obsahu: Rusi začali piť až po páde Tratárie, až po 18 stor. po občianskej vojne, alkohol šírila vláda, boli antialkoholické povstania- Romanovci poslali proti nim vojsko, podporovali alkoholizmus, i tak v 19. stor.ľudia v Rusku najmenej pili oproti svetu 4:25 min. graf r. 1885 , 6:15 snaha podplatenými „vedcami“ alkohol šíriť „štúdia o zdravom alkohole“,proti sa postavili velikáni Ruskej vedy Bechterejev… 1914 skoro nič nepili, 1917 suchý zákon predĺžený,1925 za Trockého „rikavka“ povolená spôsobil nárast spotreby, Vedecké fakty: alkohol zlepuje krvinky a tie neprechádzajú vlásočnicami mozgu a neuróny odumierajú, dve pivá zničia 6000 neurónov, alkohol likviduje vajíčka u žien-ich fertilitu a zdravie budúcich detí, vo všetkých starých kultúrach ženy nepili, v r. 1940 už 10x vyššia spotřeba(2l), 1945 5x znížená(1l) nad 1dcl znižovala „rikavka“- vodka bojeschopnosť 29:20min.,v 1950 pili Rusi menej od Angličanov 3x, od Američanov 7x, od Francúzov 10x,… vojnový plán USA r. 1986 cenu ropy znižili za pomoci Saudov z 36 na 12 dolárov na zničenie ZSSR -US (rovnako ako dnes)rozkradli štát a reklamovali akohol a hneď spotreba stúpla z 2litrov na 16litrov do r. 1994 a Rusi začali vymierať rýchlosťou 1 milión za rok …

  • kolkobudeszit napsal:

   Ako pregnantne napísal pán Ondriáš holokaust Slovanov bol najrozsiahlejší a je neustály v dejinách ľudstva. Len pripomínam video, kde alkoholom ako nástrojom prebieha genocída Slovanov a straty na ľudských životoch sú vyššie ako vo vojnách. Snáď sa Slovjeni zamyslíte sami nad sebou, pretože moslimov od toho chráni náboženstvo zakazujúce alkohol a nie náhodne. I keď máte viac mozgových buniek časom sa Vám s ostanými množstvom vyrovnajú pitím alkoholu. A ak nevyužívate genetické prednosti a vzdelanostné a jazykové dedičstvo predkov správne, veď runy poznal každý Slovjen už pred tisícami rokov, každý vedel čítať a písať(A. Horák "O Slovanech úplne jinak),načo máte tie genetické prednosti - tak sa zmiešajte s už degradovanými. A dievčatá čítajte zákony RITA neustále!
   https://youtu.be/rCORvPx9cR4 История одного обмана - фильм аналогов которого нет в мире!!! Z obsahu: Rusi začali piť až po páde Tratárie, až po 18 stor. po občianskej vojne, alkohol šírila vláda, boli antialkoholické povstania- Romanovci poslali proti nim vojsko, podporovali alkoholizmus, i tak v 19. stor.ľudia v Rusku najmenej pili oproti svetu 4:25 min. graf r. 1885 , 6:15 snaha podplatenými "vedcami" alkohol šíriť "štúdia o zdravom alkohole",proti sa postavili velikáni Ruskej vedy Bechterejev... 1914 skoro nič nepili, 1917 suchý zákon predĺžený,1925 za Trockého "rikavka" povolená spôsobil nárast spotreby, Vedecké fakty: alkohol zlepuje krvinky a tie neprechádzajú vlásočnicami mozgu a neuróny odumierajú, dve pivá zničia 6000 neurónov, alkohol likviduje vajíčka u žien-ich fertilitu a zdravie budúcich detí, vo všetkých starých kultúrach ženy nepili, v r. 1940 už 10x vyššia spotřeba(2l), 1945 5x znížená(1l) nad 1dcl znižovala "rikavka"- vodka bojeschopnosť 29:20min.,v 1950 pili Rusi menej od Angličanov 3x, od Američanov 7x, od Francúzov 10x,... vojnový plán USA r. 1986 cenu ropy znižili za pomoci Saudov z 36 na 12 dolárov na zničenie ZSSR -US (rovnako ako dnes)rozkradli štát a reklamovali akohol a hneď spotreba stúpla z 2litrov na 16litrov do r. 1994 a Rusi začali vymierať rýchlosťou 1 milión za rok ... a čo Putin?, nič... riešia chrípky a vakcíny, biznys pre farmáciu...

   • Robo napsal:

    Zákony nechaj demokratom, my máme Kony..

   • Robo napsal:

    Ale inak dobre, Kony Rita je dôležité poznať..nielen ženám, ale i chlapom.

   • Robo napsal:

    "a čo Putin" - za jeho gosudarovania zas stúpa pôrodnosť v RF a aj populácia, chlapče!

   • Michal napsal:

    Sudca Morgan vyšetroval aj korupčný škandál veliteľa KT Buchenwald Kocha, ktorý v snahe zakryť svoje machinácie nechal zavraždiť dvoch židovských väzňov, ktorí mu viedli agendu a vedeli o rozkrádaní. Po vyšetrení bol uznaný vinným a obesený.

 2. Jana napsal:

  Dejepis jsou tlachy psané na zakázku námezdními křiváky typu
  Fendrych a Mitrofanov.

 3. Jan Jinsky napsal:

  Když to říkal revizní lékař SS, tak je to jistě pravda. Jane Korále... za nácka jsem tě až doteď neměl, ale asi jsi. Tohle je opravdový hnůj, zaštiťovat se zprávou lékaře SS.

  • admin napsal:

   Ničím se nezašťiťuju. Informuju o tom, že existují různé pohledy na historii.

   • contumax napsal:

    administrátor

    Předběhl jsi mě o dvě minuty, a chápu co tím chtěl básník říci...

    • contumax napsal:

     Robo

     Ti je hrozně těžký i po 70 letech od konce války znát přesný počet obětí II. světový války...

     Někde se píše, že zahynulo 23 000 000 Rusů, jinde že 27 000 000 Rusů a to samé je o počtu obětí Drážďan 40 000 až 1 000 000 anebo Hiroshima...

   • Jan Jinsky napsal:

    To jistě. Ale tohle je jako bych tady argumentoval vězeňským doktorem z Guantanáma, že waterboarding je vlastně zdraví prospěšná věc.
    I na tomto webu byste měl být schopen jisté kritičnosti. Fakt informace o tom, že lékař SS považoval zacházení s vězni za slušné je... no přinejmenším rezignace na kritické myšlení.

    • admin napsal:

     jde o ukázku z knihy, kterou vystavil vydavatel
     žádný jiný text k dispozici nemám
     kup si knihu :-D

     • Jan Jinsky napsal:

      No nic. Je to tvůj web a dávej sem co uznáš za vhodné. Pokud si dostal zaplaceno za propagaci knihy, pak je to reklama. Pokud ne, pak asi souhlasíš se svědectvím SS doktora.

      • Paul Durham napsal:

       :-) tomu, co předvádíš, říkám vyvolenost, kámo, jidiš über alles

       • Jan Jinsky napsal:

        Durhame, to si fakt myslíš, že tomuto webu přispěje, když se tu publikují historky SS doktora? Pokud ano, pak jsem vyvolený :)

        • contumax napsal:

         Jj

         To jsi vyvolený i když,když o Tobě přemýšlím, v jádru nebudeš zlý, si myslím...

        • contumax napsal:

         I kdyby byl Jj žid, tak co...???

        • mk napsal:

         DYK TA ŽIDOVINA FURT Z JYNSKYHO LEZE JAKO SLÁMA Z GUMÁKY. ŠÍDLO V PYTLI NEUTAJÍŠ, JYNSKY :-DDDD

       • Marie napsal:

        Paule, Jinsky je zidak, ikdyz to zapira... kdykoliv je clanek nebo komentar ohledne zidu, vyskakuje jak pominuty... nema cenu na nej reagovat. Jedine, co si z toho muze clovek odnest, je dukaz, jak zidaci nesnesou pravdu. A jak jsou utocni, protoze jejich vyvolenost jim z jejich pohledu zajistuje nedotknutelnost.

        Prosazovani parazitismu pomoci vydirani holozvastem,uz je to celemu svetu pruhledne ...oni totiz nic jineho neumi nez lhat a vydirat...

        • contumax napsal:

         To je jako francouzský film o italským němcovi...

    • Jáchym napsal:

     Pro: Jan Kinský
     Tady s vámi bez výhrad souhlasím. Je to na považenou psát, že koncentráky byly vlastně údajný relax a dobre vyziti pro vězně - je to nehoráznost. Existuje spousta i dobových filmových dokumentů, kde je jasně vidět neskutečne utrpení vězňů. Snad se ty hrůzy už nebudou opakovat. Jáchym

     • Marie napsal:

      No, otazkou je, zda se da uzit slovo reakreacni zarizeni, ovsem knihovny tam skutecne byly, to vim od svedku, a filmy jim tam promitali take...

      No a otazka sportu, tak maximalne micove hry, ze by vsechny druhy sportu, tomu neverim. Je ale potreba to videt z doboveho hlediska, tj. jake druhy sportu se v te dobe provozovaly, urcite ne zavody motokrosu :-)...

      • Jan Jinsky napsal:

       Marie, jsi prostě zlá, prolhaná baba. Kráva, abych tak řekl, na tebe není možné být slušný. Postavil bych tě před ty, co si koncentrákem prošli, abys jim vysvětlila, jak se mají dobře.
       Opravdu jsi lidský odpad.

       • pedros napsal:

        Marie má pravdu!Že jó,židáčku!
        židák,a přímo židáctvím jako ideologie, je čirá prolhanost.Celé dějiny židáctví jsou nepřetržitý tok lží,klamstev,podvrhů a lstí!Vždyť ten dobytek falšuje i archeologii ke svému prospěchu!
        Těch lží se už během staletí nakupilo tolik,že jedna, osvětimská,je pouhou kapičkou v tom moři podfuků této satanské sekty!

        • contumax napsal:

         pedros

         Přidej si i Ty... jen do nich...

         Likvidovat nejdřív židy, potom romy,potom bezdomovce, potom pidlovoký, potom příliš tlustý, potom příliš hubený,potom plešatý, potom černooký, potom nad 60 let...

        • Eschatolog napsal:

         staci precit knihu zida o vylhanych dejinach zidu

        • Jan Jinsky napsal:

         Pedrosi, tenhle článek jen otevřel stavidla zdejší stoky. Smrdíte usilovně a nelibě.

        • pedros napsal:

         pro jinského!židé mají jednu jen jim vlastní libůstku-označovat nežidy za exkrementy všeho druhu,že jó,židáčku!

     • contumax napsal:

      Jáchym

      Obávám se Jáchyme, že to bude o moc o moc horší...

      Nechci Ti brát naději...

      • pedros napsal:

       Napsal jsem něco o nějaké likvidaci,někoho nebo něčeho???Je to o falšování historie touto sektou samovyvolených.Vhodnější výraz pro ně není!

  • Robo napsal:

   Videl som dobové články - na začiatku vojny - 6.000.000 mŕtvych Židov.
   Uprostred vojny - 6.000.000 mŕtvych Židov. Na konci vojny - 6.000.000 mŕtvych Židov. Je to MINIMÁLNE na zamyslenie. Alebo je zakázané myslieť?

   Mimochodom, koľko vojakov ZSSR tam zomrelo? 28.000.000? 40.000.000?

   • jik napsal:

    Mrtvé sovětské vojáky nejde spočítat. Má to několik důvodů. V prvé řadě Němci pálili i matriky. V druhé řadě Chruščov a jeho sebranka zamaskovali svoje zločiny a hodili je na Stalina a přitom zničili řadu pramenů. A nakonec samotná Sovětská armáda:
    1) rozprášené jednotky se plně odepisovaly, ale přeživší vojáci potom vstupovali do dalších oddílů, kde se jevili jako noví vojáci, podobně tak nějak plynule do vojsk vstupovali i civilové. Viz například Leningrad.
    2) Sovětská armáda brala na stravu především sirotky, ale nejen je, které se tedy dostávaly do stavu vojsk.
    Lze jen odhadovat, to číslo je snad někde mezi 8-12 milióny padlých.

    • Robo napsal:

     Každopádne, mŕtvi boli prevažne Slovania. Tých si berie do pusy dnes kdekto. Na rozdiel od Židov, ktorí sú zákonom chránení..

     • Jarmila napsal:

      Je to tak, stamiliony mrtvých zavražděných Slovanů jsou hovno v trávě- ale židi ždímají již 70 let celý svět za holokaust. Naposled se i můj muž podivil nad tím, že chtějí po francouzských drahách, aby jim zaplatili výpalné za to, že je údajně vezli do plynu. To je prostě neskutečné, co si oni dovolují.

      • Marie napsal:

       Ve sve drzosti nemaji vubec zadne hranice. Proste cokoliv je napadne.

       Prave proto, ze mam dlouhodobe odzkouseno, ze odkazovat je na moralku, slusnost, pocitvost, je absolutne k nicemu a jim k smichu, je potreba tvrdou ruku a poradne pres drzku...

       Klidne se vsadim, ze kdyz by byli deportovani na ostrov, kde by si museli hezkyk vypestovat potravu, tak se vzajemne vyvrazdi kvuli tomu, kdo bude pracovat a kdo pokracovat v parazitovani. A spousta jich spacha sebevrazdu, protoze neunesou ten pad na drzku z vysin, kam si az dovolili vystoupat pres nase zivoty....

       Vubec neni potreba je vrazdit, toto uplne postaci...

    • contumax napsal:

     jik

     1***

     Souhlas***

   • Marie napsal:

    The Holocaust is truly the most well orchestrated and powerful Historical Psy-Op of the 20th century.

    It has served the Zionist's geo-political agenda very well along with successfully creating world wide sympathy, guilt, and monetary compensation.

    The 6 million number is symbolic and fulfills one of their prophesies. This number has stayed constant and cannot be changed or moved. If it's not 6 million exactly than it doesn't fulfill their prophesy that must take place before they could return to the Holy Land.

    - See more at: http://henrymakow.com/2013/11/Zionists-Sacrificed-Jews-in-Holocaust%20.html#sthash.t2VLTyWX.gH6vnXnz.dpuf

    • Marie napsal:

     6 milionu je symbolicke cislo, ktere naplnuje jedno z jejich proroctvi. To cislo zustava konstatni a nemuze se menit, protoze to cislo vyzaduje naplneni proroctvi pred navratem do svate zeme. Poslouzilo to velmi dobre sionisticke geopolitice a uspesne vytvorilo po celem svete litost, vinu a financni kompenzaci. Je to nejlepe zorganizovany a nejmocnejsi podvod 20.stoleti.

     Ja stale rikam, ze kdo umi aspon troche pocitat, tak si tu kravinu nemuze vubec do mozku pustit...

  • Adolf Balík napsal:

   On Korál tu knížku napsal? Nebo alespoň tvrdí, že jí věří?

   • weissbach napsal:

    :-) Přinejmenším by to někdo tak rád "navlékl".

    • Jan Jinsky napsal:

     A pokud by sem dal odkaz na stránky s dětským pornem? Taky to sám nesleduje, tak je z obliga. Je to stejný. Jste zabedněnci.

     • Koloděj napsal:

      Pro : Jan Jinský

      Pane Jinský dětský porno naopak budou brzy dávat v televizi s hvězdičkou

      • admin napsal:

       bez hvězdičky :-(

       • Jan Jinsky napsal:

        Admine, fakt si tohle přestřelil. V podstatě zpochybňuješ utrpení milionů lidí - a je fuk, jetsli to byli Židé nebo ne.

        • Marie napsal:

         Co si to vubec dovolujes si tady hrat na soudce?

         Ta tvoje nadrazenost je nebetycna.....

         Nekde pises, ze "tenhle článek jen otevřel stavidla zdejší stoky. Smrdíte usilovně a nelibě."

         Co jsi to za uchyla, ze lozis opakovane a dobrovolne do smradu???

         Podstata veci je, ze 6 milionu mrtvych zidu v koncentraku je mytus, prokazany nespocitatelnymi dukazy a nejvetsi vahu maji ty, ktere dodali sami zidi. Takze zalez s nejakym odbocovanim od podstaty ke kravine, ze nekdo zppochybnuje utrpeni milionu lidi, protoze utrpeni valky se neda nijak zpochybnit, vole. Hrajes si na inteligenta, ale nikdy ti nedojde, ze pravda se neda ani ukricet ani obejit, proste ta je videt.

         Da se utajit, ale nikdy navzdy, protoze dusledky dozenou kazdou lez ke konci. Na toto si uvedomit ovsem nemas...

     • humanitarni bombardak napsal:

      Jinsky, vies co sa stane, ked icik s erekciou narazi do steny?
      Jinsky,Jinsky...no predsa zlomis si nos...

     • X napsal:

      Kokote Jánský zatrollovany. Je toto vůbec možné? Člověk co sám nic nehledá a jen kritizuje někoho kdo chce ostatním lenivcum ukázat také jiné možnosti než jsou stále predkladany je podle tebe snad odpad.

    • weissbach napsal:

     Kromě toho generovaný biorobot si přece neklade žádné otázky, nepozastavuje se nad nedostatkem logiky a nezpochybňuje "zjevenou pravdu". V takovém případě totiž přestává být biorobotem a začíná být člověkem, což není žádoucí a ve světě zítřka již pro něj nemá být místo.

 4. jik napsal:

  Upřímně řečeno, toto je na úrovni té nány, co vykládá o tom, že Evropu osvobodily USA. Překroucené pitomosti. Osobně oněch 6 miliónů mrtvých nezpochybňuji, ale bylo by dobré říci, že velkou část z nich představovali Slované - tedy my. A mýtem není ani smrt asi 12 miliónů sovětských civilistů, stejně jako asi několika miliónů vojáků, kteří se vzdali (to vše se částečně s těmi 6 milióny překrývá) - vlivem řádění Einsatzgruppen a i samotné armády - naprosto v rozporu se všemi úmluvami. Ne, mnohde dlouho nebyla ani krematoria, jen se mrtvoly svážely na hromady a tam nechávaly hnít. Vlastně ne, to byl podzim 1941 a ono to rychle zmrzlo a až do jara 1942 byl celkem klid. Ale potom to stálo za to! Nesnesitelný smrad byl všude v okruhu 50 km. To píši o Sobiboru. Tak na tom začali pracovat - a skončili maskovací operací, kterou zkusili shodit masakr u Katyně na SSSR.

  Vážená redakce!
  Bylo by dobré, kdybyste si uvědomili, že propagací takovéto špíny podporujete přesně ty síly, proti kterým se stavíte. Tímto podrážíte nejen své vlastní úsilí, ale i úsilí dalších, kteří mají obavu ze současného vývoje.

  • contumax napsal:

   Jik

   Na dva miliony odpůrců nacismu - Němců zmizelo v koncentračních táborech a věznicích... o tom se také moc nepíše...

   • okoloidúci napsal:

    Plne súhlasím s jik a contumax. Prosím tiež admina , aby v záujme zachovania dôverihodnosti webu tento článok odtránil.
    Prajem šťastnú cestu

    • contumax napsal:

     okoloiducí

     Proč by měl dávat článek pryč...???

     Jen ať to tu nechá, alespoň se pozná kdo je kdo, myslím tím ty, kteří jsou naprogramování a ti kteří nejsou naprogramováný...

    • Marie napsal:

     O jake duveryhodnosti to meles???

     Tak si pust "duveryhodnou" televizi a sem nelez, protoze nevidim, ze bys dal hlasovat o tom, kdo chce clanek odstranit a za druhe tedy nemluv..cau, trolle. Taky ti preji stastnou cestu, vsak vis kam...

   • Jarmila napsal:

    A taky se nepíše o tom, jak žid Eisenhower nechal umřít již PO VÁLCE asi 2 miliony mladých Němců hlady za vysokým ostnatým drátem, kde nebyly ani budovy, jen holá zem. To byl taky naprostý holokaust.

  • contumax napsal:

   jik

   To není propagace, administrátor ukazuje právě na jejich ubohost propagace, na druhou stranu barikády...

  • admin napsal:

   Nevím, co všechno v té knize je, nejsem historik a nejsem odborník na to téma. Ale je dobré znát názory z více stran.
   A o to jde.

   • host napsal:

    Taky je dobré nenechat se zavřít kvůli jednomu docela zbytečnému článku. Stwora by mohl vyprávět... a to má dvojí občanství.

    • admin napsal:

     Stwora udělal dobrou práci, na jeho případu je krásně vidět ta prohnilost a pokrytectví. Před pár lety jsem se byl na jednom přelíčení jeho případu podívat.
     Byla to fraška.

     • contumax napsal:

      administrátor

      Skoro všechny soudy jsou fraška i ty nejblbější pře u soudu jsou divadelní hry...

 5. contumax napsal:

  Das heißt überraschend...

 6. arachnid napsal:

  Tak tohle jste přepísk admine.
  Publikovat tohle je jako dát zločinci zbraň do ruky.
  Patrně vás už nebaví provozovat tyhle stránky.

  • contumax napsal:

   arachnid

   Někdy je dobrý použít jejich zbraň právě proti nim...

  • Marie napsal:

   Co to meles za kraviny! Publikovat muzes co chces, tvoje svoboda slova je zarucena prirodou a ne nejakymi pitomci, co ti budou rikat o cem smis a nesmis mluvit!

   Pred par lety jsem publikovala primo rozhovory s zidy, kteri byli potomky lidi, kteri byli svazeni do taboru. Duvodem bylo, ze tam meli byt do te doby nez budou vystehovani.Hitler je nechtel v zemi, ne ze je likvidoval, on je tam svazel pred deportaci. A vetsina z nich odesla do USA.
   Proto jich nikde nechybi zadnych 6 milionu, to je proste kravina, kterou popiraji samotni zide, a je potreba, aby se o tom vedelo!

   Taky se naslo par blbecku, co mne zalovali, ale neuspeli, protoze ja nic netvrdim, jen zverejnuji, co mi rekli sami zidi, a at si je jde nekdo soudit, ja mohu sdelovat informace a sdilet je s kymkoliv.

   Nikdo nema v sobe nenavist vuci zidum za to, ze jsou zide, ale za to, co delaji a to je rozdil, sakra rozdil.

   Az prestanou lhat, podvadet, vydirat, okradat a likvidovat ostatni lidi, nikdo se na ne skarede nepodiva, neni duvod.

   Podivej se na takoveho Wericha. Super herec. Komu vadi,ze byl zid? Nikomu! Je to jedno. Byl chytry clovek a nikomu neskodil. Potapani zidaci ale proste nesnesou, aby jim nekdo poukazal na to, ze delaji neco spatne, a je jim uplne jedno, ze je to pravda.

   A jeste pripominka: U nas zatim neexistuje zakon, ktery by zakazoval publikovani uryvku z knih, a je jedno o cem jsou, takze adminovi nic nehrozi. Naopak je potreba dat prostor vsem nazorum, aby mel clovek na zaklade ceho si pak udelat usudek. Nic vic v tom nehledej. Ty mas strach a siris ho, to je velika chyba.

   Jestlize clovek ztrati odvahu se svobodne vyjadrovat, tak je mrtvy zaziva. Zamysli se nad tim.

   • arachnid napsal:

    Omyl Marie patrně neznáte platné zákony. Nemůžete si publikovat co chcete. http://spcp.prf.cuni.cz/lex/140-61.htm
    Zeptejte se pana Stwory a jiných.
    A nemít strach je hloupost.
    Pomáhá přežít.
    A pište stručněji pokud možno. :)

    • Marie napsal:

     At to ctu kolikrat chci, porad to nelze napasovat na tento pripad.

     Jde o castecnou publikaci jiz publikovaneho. Neni to napadnutelne.

     Kdyz neco publikuji, to automaticky neznamena, ze s tim souhlasim. Proste to publikuji, aby si ctenar udelal nazor sam. To neni trestne.

     Mimochodem cela vlada se provinuje vlastizradou a prokazatelnou, protoze k nam taha nase vrahy a jeste je plati z nasich penez, a my se taky mame bat o tom mluvit?

     Strach ze pomaha prezit? To je omyl a hruby. Ten prave svazuje cloveka, aby se branil a branit se da vzdycky, ovsem je potreba udelat akci v pravy cas....

     Zamysli se nad tim z hlediska nasi situace. Zachrani ti strach zivot pred najatymi vrahy?

     Pripominku ke strucnosti beru, je opravnena, nedari se mi to...

 7. contumax napsal:

  Já ačkoliv jsem židem, souhlasím a jsem plně s umístěním toho to článku na NWOO...

 8. weissbach napsal:

  Co na to říct? Nic!
  O udání se jistě postará nějaká korektní hyena. Podobně jako tady:
  http://www.zvedavec.org/komentare/2016/03/6809-doktora-rogozova-udal-jan-culik.htm

  • Paul Durham napsal:

   Jak prosté : stačí citovat z knihy a hned máme jasněji, kdo je kdo :-)

  • Čech napsal:

   Nedávno jsem Rozogova četl a napadlo mě, že se o něj zřejmě nějaký čulík postará. Holt vzteklým frustátům kvete pšenka jako v podobných dobách už dříve.

  • Joe napsal:

   Parašutisty, kteří odstranili Heydricha zase udal Čurda... docela podobné :-)

 9. Čech napsal:

  Stačí si zajet do Osvětimi a vidět ty haldy brýlí, bot, protéz. Všem mladým pochybovačům o zrůdnosti nacismu VŘELE DOPORUČUJI,ZÁŽITEK NA CELÝ ŽIVOT!

  • admin napsal:

   nejde o zpochybnění hrůznosti nacismu, jde o zpochybnění sionistické propagandy a jejího zneužívání

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    Jistě. Ale problém není v "sionistické propagandě" jejich genocidy. Problém je, že se stejnou měrou nepropagují i další genocidy 20. století... Např. ta poslední ze Rwandy či ta první Arménů... I když se zapomíná na ještě předchozí vybití jakéhosi černošského kmene z Namibii Němci na počátku 20. století... Němci jsou bohužel jediný národ, kterému je genocida židů "otřískávána" pořád o hlavu. A nějak se nemluví o podílu Banderovců, i jiných nacistických kolaborantů. S tématem genocid se prostě pracuje účelově a bohužel se snad až přehnaně pracuje jen s tou židovskou genocidou...

    • Paul Durham napsal:

     konečně, dík

    • weissbach napsal:

     1***

    • Marie napsal:

     Izraelský lid celého světa vyhlašuje Německu obchodní a finanční válku. Čtrnáct milionů Židů stojí pospolu jako jeden muž ve vyhlášení války Německu. Židovský velkoobchodník opustí svou firmu, bankéř burzu, obchodník svůj obchod a nemajetný člověk svůj prostý dům, v rozkazu připojit se společně do svaté války proti Hitlerově lidu.” – Daily Express, 24. března 1933

     Zdokumentovano....zidi vyhlasili valku Hitlerovi, ne naopak. On se jich proste potreboval zbavit, protoze oni tu zemi ovladali prostrednictvim bank. Posbiral jim falesne diplomy doktorske, pravnicke a vyhnal je ze vsech dulezitych postu...
     V te dobe z nich nejvice pachalo sebevrazdy a utikalo do USA. Proto je tolik zidu s nemeckymi jmeny v USA. Potkala jsem jich spousty...

     Zadny holokoust nebyl, jde o holozvast....a ze Nemecko dodnes plati reparace, tak to je pouze z toho duvodu, ze se tam do vlady dostali zidaci, a likviduji to Nemecko co to jde, viz zmrdka ( jeji matka zidovka z Polska ) Merkelova, ktera jede genocidu jak pominuta....

   • contumax napsal:

    Spektator čumilovič puk

    Anglosasové vyhubili za dob koloniálnialismu, který má neustálý pokračování více než za obě světové války dohromady nepočítajíc genocidu indiánů... možná stamilióny...

    • weissbach napsal:

     S ohledem na tehdejší zalidněnost a územní dostupnost to je nesmysl. 20. století má rozhodně suma sumárum vyšší skóre než cca celých 500 let předtím. Jen pro upřesnění těch počtů. Jiná otázka je pokud by se načítala populace v koloniích s ohledem na dnešní natalitu a kojeneckou úmrtnost. Pak by ta čísla byla někde jinde. Konkrétně u Anglosasů, kteří jsou zmiňováni, je třeba to konkretizovat. Takže konkrétně jde o koloniální výboje Britského impéria dejme tomu tak od vlády Alžběty I. do roku 1948, což zahrnuje Severní a Střední Ameriku, některé ostrovy Karibiku, Jižní Afriku, části Západní a Střední Afriky, oblast dnešního Egypta, Sudánu, Palestiny, Jordánska, Iráku, Indie, Pákistánu, Bangladéše, Srí Lanku, Malaysii, pobřeží Jižní Číny.
     Primárně nešlo o likvidaci domorodců, ale o exploataci surovinových zdrojů a kontrolu obchodu s nimi. Z toho se zrodila potřeba dovážet pracovní síly na třtinové plantáže, stavby železnic a dopravních tepen /Panama, Suez, kde participovali Francouzi až do doby než jim to znárodnil Násir. Takže úhlavní nepřátelé Anglie a Francie spolu bojovali, ale jejich elity sdružené v rotshildovských společnostech vesele budovaly globální dominanci, což jim vydrželo dodnes. Jen si od počátku 20. století přenesly realizační strukturu do USA.
     Což navozuje otázku jestli to, co se označuje pojmem Anglosasové, nejsou přesněji anglosionisté.

     • contumax napsal:

      weissbach

      ???

      Nebudu se s Tebou přít, za ta staletí si to můžeš alespoň zhruba spočítat...

      • weissbach napsal:

       Nepřeme se. I Ty si to můžeš spočítat.
       A dát mi zapravdu ;-)

       • contumax napsal:

        weissbach

        Kolik bylo vyvražděných severoamerických indiánů...???

        Zkusme se dopátrat spolu chceš li...???
        Kolik v Africe...???
        Kolik v Jižní Americe...???
        Kolik v Asii...???
        Kolik z různých ostrovů z celýho světa...???

   • Čech napsal:

    adminovi

    Samozřejmě to tak chápu, píši to těm dnešním pochybovačům s vymytými mozky

  • contumax napsal:

   Čech

   Tak ták pane Čech, souhlas...

 10. standa napsal:

  k tematu, tady máme aktuálně hodného pána
  https://www.youtube.com/watch?v=xCHfH0WABTY

  • Marie napsal:

   na pobliti je tento odporny zidak....pry bili lide nevi co je to byt chudy a letos musi skoncit rasismus?

   Rict to mne, tak mu ten svastikovy frnak ohnu naopak! Zrude jedne...

   Jsou tam pod tim videem dobre komentare, a nejsou odlisne od mych...

   Ac se opakuji, nejde to jinak: odchyt nutny!!!!

 11. oKo napsal:

  mel sem to stesti ze i v poktocilejsim veku puberty sem mel pradedecka ktery si zazil 2.sv byl se strany otce a mluvil sem s nim a opravdu je dost pravdepodobne ze zadne koncentraky nebyli zidy sesbiraly a odvezly prave proto aby prezili valku dostali se do "vezeni" pracovali a dostali najist...umrelo jich az par tisic kdyz hitler zacal dostavat na prdel a byli preruseny zasobovaci trati prave do tech taboru "smrti" .... a jako bonus ze strany matky otec jejiho otce byl v SS komandu s nim sem ale nemluvil protoze ho zastrelili a dal vychovaval dedecka nevlastni otec ale i tak si deda pamatuje co mu otec psal s valky a dopisy porad ma a po zadnych zidech i kdyz byl v SS nesli tak jak teda? historie je vylhana a mam obrovske pochybnosti o tom ze vubec nejaci zidi v milionech umreli a taky mi je zahadou kde se najednou vzala populace zidovska v izraeli hned po valce a dost velka?

  • jik napsal:

   Pane, můj tchán měl to potěšení v takových rekreačních zařízení pobývat. Nejprve asi někde v Seredi, potom cestoval na státní útraty tuším, že do Treblinky a nakonec se vydal na pěší výlet do lázní v Bergen Belsenu. A starali se o něj vzorně! Američané ho převzali s pokročilým tyfem, bylo tak o 3 dny.
   Jo, a pokud vím, ti esesáci se o ně v Bergen Belsenu starali tak vzorně, že amíci nejprve podepsali převzetí tábora, potom vyrazili na obhlídku a to, co uviděli je potěšilo natolik, že vyrazili zpátky do tábora esesáků a na místě jim všem poděkovali. Olovem.

   • Robo napsal:

    Netreba chodiť ďaleko - aj dnes vidíme, komu emici olovom ďakujú.

    Áno - kde sa naraz po vojne vzala populácia Izraela?

    To sú čisto logické otazky, aj keď zakázané..

    • Jarmila napsal:

     Není třeba chodit daleko. Stačí to, jak se Američani chovali v Plzni. Prý osvoboditelé. Velké kulové! Ve skutečnosti tam jeli zachraňovat uvízlé vysoce postavené nacisty. Plzeň již byla svobodná, když tam přijeli. Ale oni Plzeňákům úplně vše zakazovali, dokonce jít na pomoc Praze. Pěkný svině už tenkrát.

    • contumax napsal:

     Jarmila

     Američani spálili plný náklaďáky s jídlem pro civilní obyvatelstvo Plzně...

     V Československu američanů zahynulo pouze 16 osob, Rusů min. 350 000 obětí...

     Američani si prý spletli bombardování Drážďan s Plzní hlásila před pár tydny kráva v TV...

     Hitler byl skoro kaput, už se to vědělo na celé frontě a přesto američani bombardovali Prahu, Pardubice, Brno, Plzeň Bratislavu a ještě další místa průmyslu...

     Jak můžou lidé být tak blbý a oslavovat zrádce jako byl Havel nebo Klaus...

    • jik napsal:

     Toto nesrovnávejte. To byli chlapi, co prošli zákopy světové války.

   • contumax napsal:

    jik

    O tom jsem četl někdy v loni, nějaký dokument...

  • contumax napsal:

   Židé jsou rozptýlení po celým světě, odhad 23 000 000...

   Dnešní stát Izrael má kolem 6 000 000 obyvatel...

  • Jaris napsal:

   OKO, zidaci jsou mistri ve frasce, kde hraji ty nejublizenejsi chudaky. Nikdo na svete netrpel podle jejich podani vic nez zidi. Dnes uz se verejne povida, ze v koncentracich trpeli jenom zidi. To ze trpeli jini a v daloko vyssich cislech, to se jaksi nepocita. To je vporadku. A tech pogrom, co za svou existenci zazili a jak si libuji v jejich zvelicovani. Nikdo na svete neni takovym pronasledovanym chudakem, jako prave tahle prolhana chazarska holota. Litujte zida, kdyz je v nesnazich a on vam ukaze, kdo je panem, az se ze svrabu dostane. Dnes je to videt na kazdem kroku, co dokazou s financema, soudnictvim, politikou, skolstvim, umenim, medii. Je mi z jejich jednani a lzi zle.

 12. Spektátor Čumilovič Puk napsal:

  Tak nějak vypadá manipulace s historii. 6 mil. židů samozřejmě nezahynulo jen v koncentrácích - a to je ten hlavní moment! Židé mnohem více hynuli taktéž: na frontách 2WW, byli stříleni a popravováni Banderovci či Běloruskými nacionalisty už ve svých domovech - a i jinými nacistickými kolaboranty (zapomíná se i na účast Krymských Tatarů, Ustašovských Chorvatů a Bosňáků!!!), umírali v ghettech jako třeba Varšavské ghetto... Nehodlám se pouštět do diskusí o 6 milionech - neumím to spočítat (ale věřím, že z matrik a genealogickými postupy to možné je), ale z vyprávění jedné staré dámy, Češky, která byla za 1. republiky služebnou u jedněch židů a moc si je chválila... mám představu, jak se věci museli mít. Když ve městě před válkou bylo nějaké množství židů, a po válce se objevil třeba jen každý desátý...- aby se hlásil o majetky... muselo to být maso... Nicméně největší genocida proběhla u Rusů a vůbec Slovanů a to nejen za 2WW. To probíhalo po celé 20. století... O tom se vůbec nepíše. Genocid Arménů bylo taky několik a taky se celkem přehlíží...

  • contumax napsal:

   Spektator čumilovič puk

   1***

  • host napsal:

   Souhlas. WW2 byl ve skutečnosti holokaust křesťanů (převážně slovanů) financovaný sionisty a židovskými bankéři.

  • contumax napsal:

   host

   Německo hlavně prusko, bylo evagelické, potřebovali se jich zbavit, i proto se hodila II. světová válka ...

   Cíl je katolické církve, cíl vláda Vatikánu...

  • weissbach napsal:

   To je vcelku realistická úvaha. 20. století odstartovalo hned arménskou genocidou, předtím Búrové v Jižní Africe a nepřetržitě jedeme až k dnešní "osvícené" době. Hlavně se zdokonalovala technologie. Od primitivního násilného vybíjení skupin, k vyhlazování etnik a národností až k dnešní likvidaci bílého muže. Dnes jsou genocidy většinou kryty médii, OSN a dalšími globalistům užitečnými organizacemi. Takže od mačet, přes kulomety, pece až ke genetice... Prostě pokrok kam se člověk podívá.

  • Jarmila napsal:

   Spektátore, to je zajímavé, že Slované běžně sloužili u židů, včetně mé matky, ale slyšel jste někdy o tom, že by židi sloužili u Slovanů? :) Slyšel jste někdy nejkratší vtip světa? Žid horníkem.

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    Nu a není to taky naše blbost, že nejsme jako židé? Nu nemyslíte si, že židé budou v blízké budoucnosti nahrazeni Číňany?

   • host napsal:

    Vaše matka sloužila u židů?
    A nemáte v důsledku toho velký nos, tmavé vlnité vlasy a mandlové orientální oči? :-)))
    (ne, jen si dělám legraci, zrovna jsem si vzpomněl na matku Masaryka, která taky sloužila u židů, což se neobešlo bez následků)

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Osvětim osvobozovali Sověti. Stalin byl známý antisemita. Že by falšoval dějiny ve prospěch židů? To mi nedává smysl...

   • contumax napsal:

    Spektator čumilovič puk

    1***

   • Jaris napsal:

    Spektatore, proto se mu zidi msti dodnes. Nakydali na nej hromadu lzi a pravdu zamlceli. Nakonec jako obvykle - mistri lzi.

    • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

     Nevím co na to říci... Hnůj na Stalina kydali i Rusové, Ukrajinci... Až v roce 1959 na jeho adresu pronesl jakousi oslavnou řeč Churchill. Ale to nejspíše proto, že to dělal jako svobodný zednář 33 stupně vůči jinému svobodnému zednáři 33 stupně, když jeho revolta vůči NWO byla zažehnána... Pořád to tvrdím dokola (a i jiní, jako David Icke, Alan Geri atd.), židé jsou biti ze strany NWO stejně jako my... Třeba ultraortodoxní židé si myslí že stát Izrael a sionismus jsou hřích... Mezi židy je hodně antisionistů a našich možných spojenců. Zaslepený antisemitismus složí silám zla proti nám. Neskákejme tomu na špek. On i ten Stalin, ač byl antisemita, tak to měl u sebe pod kontrolou a dokázal se židy spolupracovat ku prospěchu svému i jejich...

     • contumax napsal:

      Spektator čumilovič puk

      Stalin byl moudrý...

      Přesně, v Izraeli je celý stát roztříštěný na různý skupiny...

     • Jaris napsal:

      Nejsem si jista,Spektatore, jestli ti co "kydali hnuj" na Stalina nebyli nakonec rusti nebo ukrajinsti zidaci. Proc si to myslim, protoze to srovnavam s dnesni patou kolonou v Rusku. A ver nebo ne, jsou to zase zidi, kteri podryvaji Rusko, o Ukrajine nemluve. Ta je finis diky zidovskym machinacim. A ze tech zidaku v Rusku ci na Ukrajine neni malo! To co tady pisu, neni zaslepeny antisemitismus, jak by se nekomu mohlo zdat, protoze at se podivam, kam se podivam na vysokych postech jsou sami zidi a jejich sabesgoy boys, kteri skodi, kde se da. Osobne neznam jednoho zida, ktery by byl proti Izraeli a proti zabirani dalsiho uzemi Palestiny. Zidi vzdycky a za vsech okolnosti nerespektuji zakony pokud jsou proti jejich zajmum. Tu hrstku protestujicich zidu, kteri jsou proti zverstvum denodenne pachana na Palestincich, znam akorat tak z fotografii nikoliv z realneho zivota.

   • Petr napsal:

    Stalin mel kolem sebe hodne zidu.

   • Marie napsal:

    Dava to smysl, jen si odstran rozdelovaci bariery, pres ktere je spatne se divat na svet. Nezapomen, ze zidi jsou soudrzni pouze a jenom vuci nezidum, ale mezi sebou se perou jak psi. Vzdycky to tak bylo.... Zid Stalin likvidoval sve soukmenovce ze strachu o svou pozici, stacila jenom pomluva a on nic nevysetroval, primo je nechal oddelat..

    Nakonec se podivej, ze i u nas uz to probiha ohledne Babis. Ten miliardar si nakrdl tolik, ze uz mu sami zidi chteji utnout tipec, nebot zajemcu je moc a on nechce nikoho jineho k lizu pustit...

    Predstav si, ze dokonce Babis mel zaplatit pokutu 6 milionu za cerpani dotaci (neopravnenym zpusobem ). A nakonec pry zaplatil jen 37 tisic. Proc o tom pisi: to magicke cislo 6 milionu ma vypovidajici hodnotu v tom, kdo mu takovou vysi napalil....samozrejme zid.

  • Marie napsal:

   Tomku: To video je skvele hned z nekolika duvodu a opravdu stoji za zhlednuti. Ten zidovsky mlady muz, co ho natocil, je mistr investigativni novinariny, protoze ten ma schopnost pokladat otazky tak, aby se dozvedel pravdu. Velice logicky uvazuje.

   A vynesl navic otazku, proc vlastne doslo ke zkreslovani pravdy.

   Velice mne nastvalo, ze ho za to ortodoxni zidi zmlatili tak, ze byl nejaku dobu na voziku.....

   Dejiny se falsuji jedine kvuli zisku, nic jineho v tom neni a u zidu ani byt nemuze...je to jejich zakon, a vira hlavne, ve ktere jsou odmalicka vychovani. Kdyz se najde mezi nimi takovy, ktery tu pravdu sdeli, okamzite ho likviduji jak pominuti. Hnus..

 13. Justass napsal:

  Jaksi nechápu proč tady někteří blbové nadávají adminovi a někteří obzvláště blbí dokonce do nácků.
  Prostě zveřejnil část knihy a chtěl ukázat i jiný pohled na holocaust, než ten oficiální, stále omílaný, a i proto už spíš kontraverzní. V té ukázce z knihy je citace nejen německého soudce - příslušníka SS, ale i citace Stephena F. Pintera, který působil jako právník ministerstva války Spojených států v okupačních silách v Německu...."

  Jak jinak nazvat vyváženost? Jak jinak si má člověk udělat svůj vlastní názor? Z jednostranných informací, které do nás sypou oficiální kanály si může udělat jen jeden názor a to takový, že opět jednostranný.

  Takže admine dík za tvou práci a blby ignoruj.

  • Jan Jinsky napsal:

   Justassi, první část je svědectví SS-sáka co si chtěl zachránit kožich. Druhá svědectví někoho, kdo je zjevně nekompetentní. Nikdo nikdy neříkal, že v Dachau byly plynové komory. nebyly tam, tak je jasný, že je nenašel. prostě to je sračka - sice budu opět za blbýho trolla, ale tohle je fakt podpora nácků. Heil NWOO!

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    NWOO nejsou nácci. Jen někteří zdejší dobrovolníci holt moc skáčou na špek informacím vypouštěným agenty NWO... Ale nekritizuji, sebekriticky přiznávám, že se to nejednou stalo i mě. A taky nekritizuji, neb jak víme, darovanému koni se na zuby nedívejme... Chápejte, tyto lidi z NWOO nikdo neplatí a stojí proti lidem, za kterými je obrovský kapitál a tak mají dezinformační agenty a všelijaké šmejdy... a mohou tak dělat leccos!

  • Marie napsal:

   To neznas o te potrefene huse? Zidak Jinsky, ikdyz to zapira, je zidak. A pravidelne, bez vyjimky, kdykoliv je clanek nebo pripsevek ohledne zidu, vyskoci jak pero z gauce.

   On sakra dobre vi, ze zadnych 6 milionu zidu nezahynulo v koncentraku.

   • Koloděj napsal:

    Pro Marie : Mimo Tebe nezahynulo, možná ne tolik

    • Marie napsal:

     Nasla jsem vytisk odpovedi jedne ze svedkyn,( z 23.12.2011), kde se vyjadruje k udajnemu dokumentarnimu filmu o likvidaci zidu v Nemecku. A ona pise, ze tam jsou zabery Nemcu a nikoliv zidu. Slo o bombardovani Drazdan, videla fotky vybombardovanych budov a masovych hrobu. V tom filmu o Holocaustu pouzili uplne stejne, popsali je jako mrtve zidy, ikdyz to ve skutecnosti byli Nemci.

     Doslova pise: I watched the documentary about the mass bombing of Dresden, and I saw a photo of bombed out buildings and a mass grave. The Jewish Holocaust movie has used that SAME PHOTO, depicting it as dead Jews, when in reality it was dead Germans.

     Dale rika, ze koncentraky nikdy nebyly bombardovane, a proto je nemozne, aby na tech zaberech byli zide. Vetsina lidi v koncentracich zemrela na tyfus a hlady, protoze privodove cesty byly vybombardovany.

     The reason I know it was Germans is because the Concentration Camps were never bombed; therefore, making this photo impossible to be a photo of dead Holocaust Jews. Most who died in the camps died of Typhus Epidemic and Starvation because of the supply lines being bombed out.

     Dale:
     And also, the fact that Jews were in the camps made them safe from the massive carpet bombings of Germany, that killed 20 million of the 60 million German population in Germany. NOT to mention the millions Eisenhower, the West Point Swedish Jew President, starved to death in fields, leaving these poor MEN, WOMEN AND EVEN OLD PEOPLE AND CHILDREN with no shelter, no food, no water, wallowing in their own excrement.

     Faktem je, ze zide byli v koncentracnich taborech v bezpeci pred kobercovym bombardovanim Nemecka, kdy zahynulo 20 ze 60 milionu Nemcu. Pripomina miliony lidi, ktere mel na svedomi president ( svedsky zid ) Eisenhower, ktere vyhladovel k smrti, a nechal ty ubohe zeny, muze, starce a deti bez jidla, vody a ve vlastnich exkrementech..

     .........

     Je tech svedectvi mnoho, a jestlize je nekdo zverejni, nemuze byt za lhare a uz vubec ne na facky, jak si dementni Jinsky dovoluje na to reagovat.

     Muze jit akorat do riti s tou svou hrou....ale jen at klidne pokracuje, protoze aspon o to vic lidi konecne prohledne, co jsou zac....

 14. host napsal:

  Podle mě si tímto admin naprosto zbytečně koleduje o velký průšvih. Zvlášť když je tomuto přesně na míru ušitý konkrétní paragraf. To je jak dát nepříteli do rukou klacek, aby mě mohl zbít.

  Nehledě na to, že jsou ve článku opravdové nesmysly, koncentráky opravdu nebyly rekreační zařízení a později neměli němci potraviny ani pro vlastní obyvatele, natož pro vězně v koncentráku, takže hladomor tam určitě ke konci války byl.

  Na druhou stranu existence plynových komor nebyla nijak potvrzena, to je známá věc. Rovněž se dochovaly docela pečlivé záznamy o tom, kolik uhlí (na kremaci) se konkrétně do jakého lágru dovezlo. Z toho se dá dost přesně odvodit počet spálených mrtvol, který ale hrubě neodpovídá oficiální propagandě.

  • Marie napsal:

   hoste: jdi do riti se zastrasovanim, demente!

   Nikdo nema pravo ti brat svobodu slova, protoze o te zkurveni siozidi nerozhoduji, ta je od prirody a rikat si muze kazdy, co chce a ty misto, abys obhajoval zakladni lidske pravo, tak tady zastrasujes a nebo jsi tak podelany sam? Oboji je ukazkou toho, ze nejsi normalni clovek a jeste sem lezes strasit?

   Holozvast neni nicim jinym nez prostredkem k vydirani, hra na strunu ublizenosti, velice aktualni byla v dobe, kdy se rozhodovalo o vzniku statu Izrael. Aby to lidi prijali, tak se protlacovala tato lez vickrat denne nez lejno...

   Kdyby si kterakoliv etnicka skupina ( napr. cikani ) rekli, ze chteji take stat, tak by ho dostali? Nedostali, ale zidi prave pouzili tuto lest pro lidi, aby neprotestovali, a korupci v OSN, aby ho dostali.

   Zadny koncentrak neni reakreace, protoze odtud nemuzes volne odchazet, totez plati o FEMA camps v USA. Navic jsi tam pod neustalym dohledem a co do tebe nacpou, nemas jak zkontrolovat... ackoliv, to nemas ani mimo tabor.

   V Michiganu lidem dal dali do vody olovo, nejvic to odneslo deti.. skody na mozku z olova jsou nevratne.. nebo pripomenu tisice cukrovkaru, co dostavaji inzulin a v nem HIV, nebo pripomenu umely virus zika, atd.atd...

   Jde o systematickou genocide populace zeme a ty se chces trepat pred nejakym dementnim paragrafem, ktery vymyslela siozidovska vlada, ktera u nas vladne a pojebani sionisticti presidenti podepisuji I presto, ze jsou protiustavni, tj. pipiraji pravo na svobodu slova?

   Chapes, jak jsi smesny, s tim svym vyblitkem?

   To pripominam proto, ze dve t

   • Marie napsal:

    Jeste dodatek: Tam, kde konci pravo, tam zacina nasili, takze se nalezame presne v tomto bode.

    Proste si tu svobodu a pravo musis vybojovat a dat tem zrudam do drzky a ne se pored pred nimi ohybat, kdyz uz vidis, ze jsou vsichni, vcetne tebe, hnani na jatka a je uplne jedno jestli pred tim budes popirat holozvast a nebo nebudes, rozumis mi?

   • Jan Jinsky napsal:

    Marie, něco k věci by nebylo? Nebo opět jen žluč a nenávist?

   • Jan Jinsky napsal:

    Až na to že ve FEMA nikdo není. Marie, tvoje morálka a vidění světa je zvrácené. Jsi opravdu jak had - plná jedu a nenávisti. Zkus to pozitivněji, jinak si zkracuješ život, tím jak se užíráš a na všem vidíš jen to špatné.

    • Jarmila napsal:

     Jste vůbec normální? A proč asi ty koncentráky FEMA s rakvemi byly dopředu zřízeny? Snad né zase pro židy? Tomu sám nevěříte, že? Asi byly zřízeny pro odbojné Američany, kteří vlastní zbraně.

     • Marie napsal:

      Byla jsem se na jeden podivat, konkretne se to misto jmenuje Palm Springs, v Kalifornii. Nepusti vas dovnitr. Je to hlidane. Otazkou je proc, ze....je tam poust okolo, jezdi tam nakladni vlaky, co je uvnitr nelze videt...

      Take mam dukazy o tom, ze tam lidi svazeji, jedna se o bezdomovce a nezamestnane v prve rade. Psala holka, ze tam nesmite pouzivat ani mobil. Do sveta se vytrubuje, ze to jsou tabory pro postizene prirodnimi katastrofami, jako jsou povodne...
      Koncentrakum se taky rikalo pracovni tabory, ze....

  • Justass napsal:

   host

   admin si vůbec o nic nekoleduje. Překopíroval jen ukázku z knihy, kterou si každý může koupit za pouhých 99,- Kč.
   Možná by si mohl koledovat autor, či vydavatel té knihy.
   Ale ani ten ne - pokud platí zákony stvrzená svoboda projevu - tedy slova i písma. Pokud ne tak jsme právě v něčem co lze právě s tím fašismem srovnat - ne-li přímo v něm.
   Co si však vykoledoval, tak je hýkání něčeho jako pražské kavárny- řek bych.

  • Jaris napsal:

   Hoste, o tom se MUSI mluvit, jinak lez opet zvitezi nad pravdou! Tyhle zakony o mlceni, jak to skutecne bylo je dukaz, ze jde ve vetsine o vymysly a zaroven vydirani strachem, aby se pravda nedostala na povrch.

   • host napsal:

    Podle mě jsou důležitější věci "k mluvení" a nejsou tolik právně riskantní. Já nevím jak vy, ale já dávam přednost variantě, kdy Korál vydává NWOO a řeční na demonstracích, před variantou, kdy Korál bručí 2 roky ve "vyšetřovací" (ve skutečnosti donucovací) vazbě kvůli jednomu nedůležitému článku (o holohoaxu jsou mraky článků i jinde).

    Rath a Kramný. Ani proti jednomu neměli důkazy, přesto je odsoudili. Ratha v rozporu se základními lidskými právy drželi přes 2 roky ve vazbě (kdepak jsou všechny lidskoprávní organizace?).

    Jak jsem řekl. Není nutné dávat svému protivníkovi do ruky hůl, kterou mě pak zbije. A hrdinů, kteří přecenili svoje síly jsou plné hřbitovy, zvlášť ty české. Češi jsou v likvidaci vlastních hrdinů světoví odborníci.

  • contumax napsal:

   host

   1***

 15. Ignác napsal:

  Toto je tenký led autore. Děd mé bývalé přítelkyně, byl v koncentráku poté co ho tam Němci poslali za údajnou sabotáž, kterou měl způsobovat jako pilot Luftwaffe. On ty komory tam viděl a měl tu "čest", být tím, který nakládal mrtvoly na vozy, kde je skládal do zámku po pěti. Sám pochybuji nad číslem 6 milionů. To je dle mne účelová židovština ale ten přezkoumaný 1,3 milionu by mohl sedět.

  • Marie napsal:

   Komory tam nebyly. Nakladat mrtvoly mohl, protoze tam lidi kapali na tyfus a hlady, nebot zasobovaci cesty byly vybombardovany.

   Mne nezajimaji svedectvi pres nekolik dalsich, kteri je mohou zkreslit. Mne zajimaji pouze tech, kteri tam byli a slysim to primo od nich. Promin, ale s plynem je to vymysl a tecka...

 16. Jan Jinsky napsal:

  Jen shrnutí, protože tohle mně opravdu překvapilo. Jana Korála jsem měl za příznivce konspiračních teorií a odpůrce USA, EU a spol. Ale ne za někoho, kdo záměrně uveřejňuje lži.

  K článku - zakládá se na třech tvrzeních z jakési knihy:
  1. doktor SS píše, jak se měli vězni fajn - tomu věříte?
  2. tvrdí se, že v Dachau nebyly plynové komory - to tvrdí všichni. A z toho se dovozuje pochybnost o dalších koncentrácích - čili čistá lež.
  3. Plynové komory v Osvětimi neviděl ten Američan, protože ho tam Rusové nepustili - takže Rusové lžou? Nebo tam prostě jen nebyl?

  celkově je to fakt lež - přeju všem, co tu počítají miliony a pochybují, aby se nikdy nedostali pod ty sprchy. Takovýmito knihami a články k nim směřujeme - podporuje to jen to zlé a ubohé v lidech.

  Jo, a jen na okraj - Žid nejsem. A nejde jen o Židy, v koncentrácích umřelo hromada dalších. Korále, tohle je na pár facek.

  • Robo napsal:

   Bavíme sa tu o tom, že Židia sú zákonom chránení, pretože 6.000.000. To číslo teda dôležité je.

   Ďalej sa bavíme, že Slovanov si blbečkovia do pusy berú napriek tomu, že (minimálne) 28.000.000.

   S tebou argumentovať je ako s volom.

   • Jan Jinsky napsal:

    Koukni, o čem je ten článek. A zkus mi odpovědět. Ne tím, že jiným bylo taky ublíženo.
    Nikdo nezpochybňuje, že ve válce zahynulo okolo 20 milionů lidí ze SSSR.

    Ale, je to podobné, jako bych uveřejnil článek, že blokáda Leningradu byla celkem OK, protože jim tam Němci nosili chleba, polívku a vůbec se o lidi starali, takže se vlastně měli dobře.
    Je to úplně stejná lež jako v tom článku. Zkus nad tím přemýšlet a zapomenout na chvíli, že jsem ten co tě sere a jmenuje se Jinský.

    • admin napsal:

     to není článek, to je upoutávka na knihu, a je to tak dokonce nadepsaný.
     doblba :-(

     • Jan Jinsky napsal:

      To je jedno. Ta upoutávka obsahuje lži. Prostě tohle je ubohý. Ale zveřejňuj si co chceš, jen mně to tentokrát nadzvedlo.
      To, že tu brojíš proti očkování, léčbě rakoviny, blouzníš o ruské holubičí povaze, chemtrails atd - fajn, je to pohled na svět, který budu vždycky napadat, protože je podle mně chybný.

      Ale zpochybňovat utrpení lidí v koncentráku... přeji ti, ať tvůj web skončí - nic jiného si nezaslouží. Podívej se na tu sebranku, co to sem přitahuje - jsou jak krysy z kanálu.

      • Marie napsal:

       Ty vole, tak ty sam se nazyvas krysou z kanalu? To bych od tebe nikdy necekala... LOL.LOL. LOL....

       Jsi tady vylepeny v jednom kuse a jenom soudis, nejen mne, ale dokonce i admina, ktery je na rozdil ode mne slusny.....a ja ti preji, abys skoncil ty a ne tento web a posilam ti poradnou davku negativni energie, od ted budes mit smulu...

      • Marie napsal:

       Specielne pro tebe, chazarsky falusi:
       https://www.youtube.com/watch?v=BlBrW0D6Te0

       Tady v tom videu mas dukazy, primo fyicke, o tom, ze v Osvetimi byl kulturni dum s divadlem, jeviste je tam dodnes a mezi baraky s lidmi dokonce koupaliste se skokanskym mustkem, tudiz to, co se rika v upoutavce knihy, ze tam bylo i nejake rekreacni zarizeni je podlozeny fakt!

       Tak se podivej, kokotku, do zrdcadla, kdo je tady lhar!!

  • weissbach napsal:

   Tak jsem si až do tohoto komentáře říkal, že nemá valného smyslu se k článku nějak vyjadřovat, ale jelikož opět pletete z h...a bič tak v krátkosti:

   -"1. doktor SS píše, jak se měli vězni fajn – tomu věříte?"
   Proč bychom tomu měli automaticky věřit? Je to názor jednoho úředníka poplatný době a funkci /jako dnes/..

   -"2. tvrdí se, že v Dachau nebyly plynové komory – to tvrdí všichni. A z toho se dovozuje pochybnost o dalších koncentrácích – čili čistá lež."
   Tak nevím, jestli umíte číst, ale v článku je jasně: "Typický příklad se odráží v komentářích Stephena F. Pintera, který působil jako právník ministerstva války Spojených států v okupačních silách v Německu a Rakousku po dobu šesti let po válce...atd.
   Co vy si z toho dovozujete je jen vaše věc. Co z toho vyvozují ostatní nechejte na nich.

   -"celkově je to fakt lež – přeju všem, co tu počítají miliony a pochybují, aby se nikdy nedostali pod ty sprchy. Takovýmito knihami a články k nim směřujeme – podporuje to jen to zlé a ubohé v lidech."

   Co je na tom celkově lež? Uveřejněné tvrzení dvou osob je tvrzení dvou osob, nic víc a nic míň. Závěr z toho čemu kdo bude věřit si udělá každý sám. Jako gramotný člověk jsem se tam dočetl o dvou tvrzeních z nichž druhé je věrohodnější než první, protože ten právník Pinter nebyl spojen s nacistickým režimem a neměl důvod účelově zlehčovat. Navíc výslovně mluví o táborech na území Německa.

   - "Jo, a jen na okraj – Žid nejsem. A nejde jen o Židy, v koncentrácích umřelo hromada dalších."

   No, to se všeobecně ví a dokonce se o tom učí/lo/ ve školách, tak to nám nesdělujete nic extra objevného....

   -"Korále, tohle je na pár facek."

   To rozhodně! Měl byste si jich pár hned strouhnout, protože jste ve škole při čtení nedával pozor. Jinak byste nemohl vyrábět tuhle selfmade de-konspiraci...

   • Jan Jinsky napsal:

    No jo, tak si tu knihu přečtěte. Nemá smysl se dál přít. Pokud nevidíte očividnou lež, pak je těžko dál argumentovat.

   • Marie napsal:

    Korale, tohle je na par facek, napsal zidak Jinsky... a ja se musela smat, protoze ten samy holomek pise mne neco o zlucovitosti a sam by rozdaval facky!

    Jak Koral neni nicim vinen. Ale Jinsky je vinen drzosti, za kterou potrebuje tech par facek sam, potapanec nedemokraticky.

    Od roku 1989 u nas siozidi vladnou a zlikvidovali mi uz 4 cleny rodiny a likviduji I mne, a prestoze na to mam dukazy, tak tento uracek sveseny mi tady bude tvrdit, ze lzu!!!

    Takze mne vubec neprekvapuje, ze tento ocas se navazi I do Jana Korala, ktery jenom publikuje praci jinych a sam v te knize nefiguruje ani v nejmensim!

    Tady aspon vidite, jak zakerny tento siozidak je....

   • Justass napsal:

    weissbach

    Správně! On ten troll pitomý měl vždy problémy s logikou a nedokázal udržet myšlenkovou niť psaného textu.

  • Jaris napsal:

   Jinsky, na par facek jsi tady uz davno Ty! Ja bych si prala, abys byl se svymi provokativnimi a v tomto pripade agresivnim komentarem, vymazan.

   • Marie napsal:

    Ne, ne Jaris. Ja se primlouvam, aby se nic nemazalo. Jen at si lidi poctou a hlavne uvedomi, co maji kolem sebe za krysy, at maji sanci se pripravit na vsechno, vcetne pohanskych a barbarskych faltickych vyznavacu, ktere mame kolem sebe...

 17. JosefCZ napsal:

  Tak a donutili jste mně k tomu, abych 100 procentně souhlasil s Jinským a navíc abych byl sprostý. Kurva, byl někdo z vás Chytráků někdy na návštěvě třeba Osvětimi !?!.Nebo to tam podle vás instaloval Barrandov !?! Bože chraň nás od pitomců a přepisování historie havk domluvil jsem:'( :-( :-[

  • Marie napsal:

   Nikdo te nenuti s nikym souhlasit ci nesouhlasit, co to meles za kraviny..

   Osvetim neni dnes zadnym dukazem. Dukazem jsou vypovedi svedku, kteri tam byli. A mohu ti rict, ze jsem si dala praci si prelozit svedectvi I z jazyku, ktere neovladam, a mam jich dostatek k tomu, abych vedela, jaka byla skutecnost. Ti lide se neznaji, ziji v ruznych zemich a jejich vypovedi se shoduji.

   Zadne plynove komory ani jeden z nich neodsouhlasil. Takze co si kde kdo nainstaloval mne nezajima...

  • contumax napsal:

   JozefCZ

   Nebyl jsem tam ale viděl jsem desítky dokumentárních autentických filmů...

   A řeknu jedno : hrůza hrůz...!!!

  • weissbach napsal:

   Nedonutili, to je Vaše svobodná vůle. Kdo tady přepisuje historii? Ta se přepisuje stále. Nikdo tady nezpochybňuje Osvětim. Pokud vím, byla tady řeč o dvou výpovědích nějakých svědků /ať už křivých či ne/, číslech a o tom, že není důvod, aby jedno vyhlazování mělo větší význam než jiné a že je normální o tom přemýšlet. V Osvětimi jsem byl dvakrát i když nedobrovolně a působilo to na mě depresivně. Podobně jako Černobyl, nebo záběry ze zničené Sýrie. Jen mi připadá podivné, kolik energie se věnuje tomu, aby se o tom nesmělo pípnout a kolik lidí se na tom přiživuje.

  • Jarmila napsal:

   Nevím jak Vy, ale já jsem viděla autentické video s mladým židem z Izraele, který si šel zjišťovat pravdu osobně do Osvětimi. A ta pravda byla o tom, že byl šokován z těch lží, které jsou okolo toho. :)

   Jinak bych se chtěla trochu pozastavit kolem té Izraele. Překvapilo mě, kolik je tam chudých lidí. Já jsem se domnívala, že jsou tam všichni boháči- když jsou tedy ti židi. Ale ono ne. Většina lidí jsou tam stejní chudáci jako my všichni, jenom ta jejich "elita" tam řádí jako pominutá.

   • contumax napsal:

    Jarmila

    Makaj na stavbách, jezdí náklaďáky, uklízí na ulici, úplně stejně jako jinde na světě...

    Často demonstrace m vůli zdražování nájmu,elektřiny, služeb atd. atp.

   • Marie napsal:

    Nedej se ale zmylit, ziji tam 2 miliony cizincu, kteri v Izraeli pracuji. Ale mohu potvrdit, ze nejsou vsichni zidi bohati v Izraeli a jsou diskriminovani ti, kteri nepodporuji sionistickou vladu Bibiho, ten je dokonce vyhani, dement jeden.

    Mohu Ti potvrdit, ze zhruba 10 procent z zidu jsou lide, kteri nesouhlasi s politikou Izraele, protoze se boji nasledku. To jsou ti, co maji nejaky mozek a svedomi a uvedomuji si, ze prijde odplata, ktera semele I je, ikdyz se nicim neprovinili. Nevim, jak je to v Izraeli, ale v Kalifornii jsem se pohybovala mezi zidy dnes a denne a mam za tu dobu obrazek .... jedna moje kamaradka (zidovka ) mne pozvala na sve narozeniny a tam probehla obrovska hadka ohledne holocaust.

    Byla o tom, jestli si zid muze dovolit nedrzet basu a hubu, ikdyz vi, ze jde o podvod...

   • weissbach napsal:

    "Překvapilo mě, kolik je tam chudých lidí. Já jsem se domnívala, že jsou tam všichni boháči- když jsou tedy ti židi. Ale ono ne. Většina lidí jsou tam stejní chudáci jako my všichni, jenom ta jejich „elita“ tam řádí jako pominutá."

    Máte dojem, že v této věci šlo někdy o lidi /myslím obyčejného člověka/?
    Svým způsobem ano-o vládu nad ním.

  • humanitarni bombardak napsal:

   historiku JosefeCZ, pocul si niekedy meno Dave Irving? Toho icikovia vylakali do Rakuska a zavreli za "zpochybnovanie" holocaustu, napriek tomu ze v UK to nie je trestny cin a je to Anglican. Precitaj si jeho knihu Kriminal.Tebe pripada normalne tabuizovat sionisticke lzi formou kriminalu za vyjadrenie nesuhlasneho nazoru, zatial co oni mozu pluvat lubovolne prasaciny?

  • Jaris napsal:

   Ano, navstivila jsem Osvetim.

 18. contumax napsal:

  Shema Yisrael...

 19. doktor napsal:

  Ten článek a komentáře je na pár facek - netušil jsem, že se odbojáři,Židé a Sovětští vojáci v koncentrácích rekreovali...Jděte do řiti, mám v rodině umučeného odbojáře..
  Kolik autor a někteří přispěvatelé dostali za to, že vytvořili podmínky pro zásah státních orgánů proti autorům všech příspěvků.Kolik to bylo ????Euro nebo dolary???

 20. martinT napsal:

  ...co furt s těma židama máte ...vás snad někdo znich drží pod krkem nebo co...nechte je čekat na Mesiáše a víc nepotřebují
  ..žiju v malém městečku na moravě a neznám a nerozlišuji jediného žida a nemám ani detektor jak je rozeznat
  ..jste fakt mrdlý...co na tom ku..va záleží

 21. Jan Jinsky napsal:

  Pane Korál, tady vidíte, jakou sběř máte jako obec čtenářskou. Blahopřeji k úspěchu :) A přeji vám, ať se vaše úsilí na poli politiky nikdy nesetká s úspěchem. Věřte, že to tak pro vás bude nejlepší.
  Tyhle hyeny by vás onálepkovaly a poslali do lochu jako jednoho z prvních. Nepasoval byste jim do jejich smrdutých škatulek.

 22. Jan Jinsky napsal:

  Tady něco pro Korála - nealternativní historie. Akorát se to sešlo i datumově. Že se nestydíte.
  http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/smutne-vyroci-nejvetsi-hromadna-vrazda-ceskoslovenskych-obcanu_375258.html

  • humanitarni bombardak napsal:

   Jinsky, also noch einmal - vies co sa stane, ked icik s erekciou narazi do steny?
   Jinsky,Jinsky…no predsa zlomis si nos…

 23. jusla napsal:

  Vsade pod nebeskou klembou vladne dokonaly chaos,situacia je znamenita.
  Mao ce tung
  zidovsk prislovie:tam,kde vladne chaos sa da najviac zarobit.

  • contumax napsal:

   Jusla

   Má kamarádka z předstihem 27 let říkávala za doby socialistického realismu : všechno je v nejlepším nepořádku...

 24. Radio7000000000 napsal:

  Proč Hitler zabil šest milionů Židů?????
  https://youtu.be/xfTvFJEQbVw

  • weissbach napsal:

   U 36 miliónů jsem to přestal počítat....

  • Marie napsal:

   No to je dukaz jako hrom! Diky, ze jsi to sem dal!

   Pozadavek na miliardu dolaru pro pomoc 6 milionum zidu, z celkoveho jejich poctu 12 milionu a uz v roce 1915, byli obetmi, hahaha...

   To je plnych 18 let pred Hitlerem! A v roce 1918 opet, totez cislo jako obeti valky.. Paraziticti dementi natolik zaslepeni vydiranim, ze jim uniklo, ze si to lidi dohledaji. Hitler je nemohl podruhe (ci po kolikate uz?) povrazdit...

   Proto rikam, ze je to mytus, vyderacsky prostredek, jednoduse jde o holozvast....a tecka.

   Moje dukazy se opiraji zasadne o zidovske zdroje, proto nemam vubec zadne obavy o nejake porusovani zakona o popirani holokoustu, a vydani takoveho zakona je samo o sobe dukazem nad dukazy, ze jde o lez...

   A dodam jeden ze svych zdroju, coz je Benjamin H. Freedman, zid ve vysokem postaveni v USA, narozeny v roce 1890, byznysman z New Yorku, ktery se pohyboval v nejvyssich zidovskych kruzich a vladnoucich vrstvach. Ucastnil se jednani a osobne se znal s lidmi, jako napr.: Bernard Baruch, Samuel Untermyer, Woodrow Wilson, Franklin Roosevelt, Joseph Kennedy, John F. Kennedy.. a spoustou dalsich. Jeho odhaleni pravdy o zidech je velmi rozsahle, vydalo by to na nekolik clanku..

   Udelam aspon vyber z jeho citaci:

   • Marie napsal:

    Benjamin H. Freedman o ovladnuti USA siozidy (FED 1913) a jejich vyvolani 1.svetove valky 1914: Britanie, Francie a Rusko proti Nemecku, Rakousko-Uhersku a Turecku..po dvou letech Nemecko valku vyhralo a nabidlo Anglii mirove podminky, aby se vse vratilo do stavu pred valkou. Siozidi v Nemecku, kteri predstavovali vsechny sionisty z ychodni Evropy prichvatali do Britanie a navrhli plan, jak je mozno vysledek valky jeste zvratit, a sice zapojenim do valky USA. Pozadovali za to Palestinu. T\ady je presny text z dokumentace:
    "We will guarantee to bring the United States into the war as your ally, to fight with you on your side, if you will promise us Palestine after you win the war." In other words, they made this deal: "We will get the United States into this war as your ally. The price you must pay is Palestine after you have won the war and defeated Germany, Austria-Hungary, and Turkey."

    Tak se take stalo.

    Do te doby USA byly pratelske vuci Nemecku, ale po teto dohode se pomoci zidy ovladnych medii Nemecko zdemonizovalo ( jaka "nahoda", ze totez probiha dnes proti Rusku ) nechutnymi clanky o tom, jak Nemci vrazdi sestry Cerveneho krize, utrhavaji detatkum rucicky, a tak podobne. Jako kdyz blikne zmenena barva na krizovatce, Wilson bez sebemensiho opravneni vyhlasil Nemecku valku. Takze aby siozidi ziskali Palestinu, musela valka pokracovat a lidi umirat, vcetne americkych vojaku, kteri ani nevedeli, za co bojuji. USA Nemecko tezce vybombardovaly a znicily...tretina nemecke populace zahynula...

    O predani Palestiny zidum se sepsala dohoda, nazvana Balfour Declaration. Po valce, v roce 1919 se |Nemci zucastnili mirove konference v Parizi, kde bylo 117 zidu, vedenych Bernardem Baruchem. ( tady Benjamin pise, ze tam byl osobne ). Teprve az tam se ke svemu udivu Nemecko dozvedelo, ze slo o Palestinu pro zidy, kdyz si tam o naplneni dohody sami rekli.. Byla to jako facka Nemcum, protoze prave u nich se zidi meli nejlip na svete a Nemecko prijalo vsechny zidy, kteri utikali z RUska v roce 1905 pri prvnim pokusu o revoluci.

    Prvni svetova valka nemela zadny jiny duvod nez britskou siozidovskou zavist prosperity Nemecka a zidi si v ni zahrali o Palestinu. Nemecky narod se neprovinil vubec nicim. Souboj sozidovskych byznysu.

    Tehdy bylo v Nemecku kolem 460 tisic zidu, coz bylo asi pul procenta obyvatelstva, presto tu zemi ovladli a znehodnotili marku tak, ze prakticky Nemecko skoupili.
    Nemci je od te doby zacali diskriminovat kdykoliv mohli a nebo vyhybat se jim. Hitler kdyz se dostal k moci, rozhodl se vratit Nemecku jeho drivejsi prosperitu. ( tady pripomenu, ze zidy vyhazel z vlivnych pozic, posbiral jim falesne diplomy a delal obchody se zahranicim bez bankovnich prevodu, takze zidy odstavil od prijmu, coz se jim hrube nelibilo).

    V roce 1933 se v Amstrodamu sesli zastupci zidu z celeho sveta a dohodli se, ze Hitler musi padnout a zidi v Nemecku se musi vratit na sve puvodni pozice ( pripomenu soucasnou dobu, kdy siozidi se snazi odstranit Putina... jedou po celou dobu porad stejnou hru, historie se da snadno odvodit od toho, co sami dnes vidite). A vyhlasili Hitlerovi valku. ( pokracovani )

    • Jarmila napsal:

     Marie, on ten Hitler byl ve skutečnosti nasazen Němcům jako veš do kožichu. Na oko byl jako pro jejich zájmy, ale ve skutečnosti je totálně zničil. A pak si odjel s židovkou Braunovou do Jižní Ameriky, kde s ní zplodil Merkelovou. :) Ještě bych dodala, že Němci jsou tak nějak ve skutečnosti převlečení modroocí Slovani, stejně jako třeba Maďaři. A nejvíc židy štvalo, že to byl již od starověku nepokořený národ.

    • Marie napsal:

     Vypadl internet a cela dalsi prelozena stranka je fuc..no nic, tak se do toho pustim znovu...pan Freedman dale rika:

     Valka proti Hitlerove lidu ( jak Nemcum rikali ) byla nazvana valkou svatou (!), ale spocivala v likvidaci Nemcu vyhladovenim, nebot Nemecko bylo schopno zajistit zivobyti jen asi pro tretinu obyvatelstva, a bylo zavisle na dovozu. Nemecku bylo dano ultimatum k navraceni pozic kazdemu zidovi a odstraneni Hitlera, coz, samozrejme, prijato nebylo, a proto bojkot Nemecka nabral na obratkach. Hlava americkych zidu a reditel konference v Amstrodamu (1933) sel do studii Columbia Broadcasting System , kde odvysilal oznameni o vyhlaseni valky Nemecku, a samozrejme to nazval aktem sebeobrany ( uplne stejne jako blbecek Bush, nez napadl Irak ). No a president Roosevelt mu samozrejme delal advokata...Zbozi, ktere uz bylo v preprave do Nemecka se nahazelo do more ( taky nic noveho ), nikoho nezajimala skoda milionu a milionu dolaru na ucet lidi..a kdyz se nejake zbozi prece jenom dostalo do obehu, tak na ne "aktiviste" dali nalepky "Hitler - vrah".
     Bojkot pokracoval az do roku 1938, kdy doslo k tomu, ze zid z Polska vesel na nemeckou ambasadu v Parizi a zavrazdil tam jejich urednika. To zvedlo vlnu v Nemecku a doslo k poulicnim bitkam se zidy, kdy jim rozbijeli lidi i okna u domu a kramu. Situace se nedala resit jinak nez valkou, protoze zid nikdy neustoupi a hlavne, kdyz prinuti sve vazaly k sankcim, pak je automaticky prinuti i do valky ( tady poukazi na nasi situaci ohledne sankci vuci Rusku a naseho zapojeni do valky proti nemu!!!).
     A zidi rozjeli strunu "antisemitismu", coz byl nesmysl, protoze nikomu v Nemecku zidi nevadili do te doby, nez se zacali chovat jako vlastnici vseho a nakonec zruinovanim marky a skoupenim vseho se jimi stali a a jejich nadrazenost stoupala....

     Takze zidi jsou zodpovedni za obe svetove valky a uz tehdy rikal, ze dojde jejich zasluhou i ke 3.svetove, kdy budou pouzity nuklearni zbrane, jejichz mnozstvi jde do desitek megatun.

     (pokracovani )

     • Jan Jinsky napsal:

      Jo, jo nebýt Židů, tak byl Hitler hodnej tatíček. Marie, tobě bych opravdu dal v televizi tvůj vlastní pořad. Mohlo by se to jmenovat Pohádky Lžibaby z mexické jedové chýše :)

      • Marie napsal:

       Jdi do prdele, dokud jsem na tebe hodna ja...

       Ja tady nepisi sve nazory, ale prekladam vyznamneho zida Benjamina H. Freedmana! Bez si s nim o tom popovidat, jestli vis, kde ma hrob, blbe. Uz nevis, co bys mi prisil a v Mexiku jsem na navsteve, kolikrat ti to mam opakovat?? Muj domov je CR. A bud rad, ze jsem tak daleko, protoze bys uz dostal do kokosu ode mne...za urazky na cti a totalni desrespekt k starsi zene!

       • Jan Jinsky napsal:

        Opakuj, opakuj. Jsi tam léta na návštěvě. A jestli se chováš jako tady, tak tě mají jistě rádi. Překládej dál Marie. A dál zvracej nenávist. Nakonec nic jiného ti ani nejde.

        • Marie napsal:

         Co je ti do toho, kde jsem, hajzle. Staram se ja o totez u tebe? Vidis, jaky jsi primitiv??? Seru na tebe...

        • Jan Jinsky napsal:

         No vidím, jaký jsem primitiv, věru vidím :D

     • Marie napsal:

      Dale rika:

      Jaka jsou fakta o zidech? Rikam jim zidi, protoze jsou znami jako zidi, ale ja vim, kdo jsou, a odkazuji na ne tedy jako na tzv. zidy. 92 procent z tech jsou ve skutecnosti vychodoevropsti chazari. Valecny kmen, ktery zil v srdci Asie. Byli tak posedli valcenim, ze je asiati vystrnadili do vychodni Evropy. Tam si zridili Chazarske kralovstvi na plose zhruba 800 tisic ctverecnich mil. V te dobe jeste Rusko a ani dalsi evropske staty neexistovaly. Kdyz nektere zeme potrebovaly vojsko, kazarske kralovstvi jim klidne pujcilo ( pronajalo ) i 40 tisic bojovniku.
      Byli to falicti vyznavaci, coz je tak odporne, ze do detailu nepujdu... a stejnou viru vyznavali barbari i v jinych zemich. Kazarsky kral zacal byt z te zdegenerovanosti natolik otraveny, ze se rozhodl zavest statni nabozenstvi, nazvane judaismus. Zridil talmudicke skoly, synagogy a zavedl rabiny. Od te doby se jeho lidem rika " Zidi". ( Tady si dovolim poznamku: "Jezis nazaretsky, kral zidovsky"????? Vidite, jaky je to podvod, dodatecne upravovan, otazkou je kdy a kym ).

      (Tak se z pohanskych chazaru stali Zide, ikdyz jimi nebyli. Predstavte si, ze by se meli muslimove, kteri ziji v Cine kvuli tomu meli nazyvat "araby"... tady vidime, jak ten svet dojebali chazari az do takoveho chaosu, kdy z bile udelali cernou a naopak ..)

      pokracovani

      • Marie napsal:

       Freedman dale rika:

       Tihle chazari, asiatsti pohani, turko-fini, byli mongoloidni rasou, vytlacenou z Asie do vychodni Evropy. A protoze jejich kral prijal talmudickou viru, prijali ji i oni. A rikame jim "zidi", ikdyz jsou to ve skutecnosti chazari.

       Nyni si uvedomte, jak hloupi jsou lide v krestanskych zemich, kteri rikaji, ze je potreba napomoci zidum k navratu do jejich svate zeme v Palestine, kde nikdy nezili! Jenom protoze maji kontrolu nad vsemi novinami, casopisy, radii ci televizi a mate jimi dosazene politiky, jenom proto jste dokazali uverit tak obrovske lzi!

       ( moje poznamka: jeden zid z Izraele vykrikoval na videu, ze Palestina je jejich, protoze jim ji dal buh slovy, ze kam jejich noha slapne, bude to jejich...co k tomu dodat???)

       pokracovani (posledni)

   • Radio7000000000 napsal:

    Marie omyl, že neporušujete zákon, jelikož zákon se v naší prohnilé justici vytváří dodatečně, věřte že vím o čem píši, já také pouze sitoval videňského rabína, že stát Izrael je státem teroru, bohužel dostal jsem po třech soudech 1 rok podmínky )))

    To že sionisti zneužívají holocaustu k vydírání světa je mi jasné již dávno a ten kdo stále nevěří, tak doporučuji toto necenzurované video natočené židem!! je to hned to první video!!
    http://radio-7-000-000-000.webnode.cz/video/

 25. Jan Jinsky napsal:

  No nic pane Korál. Tady vidíte, co spustíte takovým článkem. Rasová nenávist, jak když vyšije. Blahopřeji

  • contumax napsal:

   Vladislav

   " Ó jaká moudrost "... !!!

   Moudrý sám sobě a znovu neopakovatelně jede model hasiče a paliče...

   Přesně proti sobě...

   Měl jsem irského sestra a byl bystrého ducha, učil se rychle a chápal...

   Tobě může člověk psát tisíckrát aby jsi mě nechal na pokoji...

   Né necháš mě na pokoji, pořád Tě satan nabadá, tzn. že sám sobě nevládneš...

   Neumíš pozorovat na sobě, jestli jsi to Ty nebo zlý duch...???

   Pokud budeš prudit, pruď si...

   Potkal jsem v životě jiný a odpadly...

   • contumax napsal:

    Vladislav

    Ty jsi musel být od mala šplhoun a práskač...!!!

    Jsi poženštilý až to praská dveřmi...!!!

    Co pořád kňučíš jako hysterka...???

    • Vladislav napsal:

     Šplhoun ani práskač jsem nebyl nikdy.
     Také jsem ale nikdy nebyl to, co ty: nevzdělaný, neúspěšný, zakomplexovaný muž s mizernou prací.
     Rozkládáš tento server. Jsi za to zaplacený?
     Reaguješ skoro na všechno, i když většinou nemáš co říct. A na tebe už nereaguje skoro nikdo.
     Myslím, že to máš jako "úkol". Carské Rusko, bourbonskou Francii, vilémovské Německo, ale i třeba Rakousko-Uhersko (mám-li zůstat geograficky blízko) nedemontovali jen židovští intelektuálové jako Marx, Engels, Lenin, Roberspierre, bankéři jako Jákob Schiff, ale i hrdinové suterénu - pologramotní židovští křiklouni, kterých bylo všude plno a neměli problém se "špinavou prací".
     Kdekoliv se něco "děje", tam neomylně zavětříte svou příležitost - a v další sekundě už jste nachystaní k činu.
     Byl by div, kdyby se takový malý virus se zahnutým rypákem neobjevil i tady.

  • Vladislav napsal:

   Především CHYTÁK na čtenáře, aby se projevili jako popírači holokaustu.
   A naplnili tím skutkovou podstatu jistého trestného činu.
   Být Čulíkem, tak si mnu ruce.
   Nevím, jestli je pan Korál tak naivní, nebo zaplacený. Ale když čtu Contumaxe a vidím, že proti tomu není vůle zasáhnout, jasně vnímám, že ta směrnice, se kterou nwoo.org padá dolů, je neustále prudší a prudší.

  • contumax napsal:

   Jj

   Korál za rasovou nesnášenlivost nemůže, zabrzdi Jane...

  • Marie napsal:

   Od kdy je parazit rasou????

   Neni problem pouzivat spravnejsi nazev pro vas, tj. chazari!

   To slovo zid funguje stejne jako zastupny vyraz pro parazita ci zlodeje, s velkym Z to pouziva uz malokdo...a to prislusnost k vire judaisticke...

   • Jan Jinsky napsal:

    Jo, jo - do plynu s nima. To už jsme tu měli Mařko...

   • Marie napsal:

    Jeste sem dodam neco k zamysleni nad chazarskymi vladami or roku 1989:

    Vite nekdo o zidovskem "svatku" nazvanem Den usmireni?

    To si takhle v tento den zajde kterykoliv zid do synagogy a tam trikrat odrika modlitbu, ktera se nazyva "Kol Nidre".
    A ta ho podle Talmudu zbavuje zodpovednosti za jakykoliv podraz, podvod, lez, slib, prisahu po dobu 12ti mesicu!

    Vidite tu uchylnost a k cemu vlastne slouzi vsechny viry? K zahluseni svedomi!

    Tak si vzpomente na proslovy Havla, na jeho sliby v roce 1989. Podle jeho viry naprosto nezavazne a bez potreby cokoliv dodrzet!

    Takze takoveto kokoty, pardon faluse, si volite za sve zastupce a pak cekate, ze budou nejen dodrzovat sve volebni sliby, ale jeste se citit nejak provinile pri jejich nedodrzovani? Ani nahodou. Oni se ridi vyhradne svou virou, ktera jim to umoznuje, ktera je k tomu vlastne vychovava, aby byli prolhane zrudy...

 26. Vladislav napsal:

  Administrátore, proč je tady sakra tento článek??

  Podle platných zákonů této země je zpochybňování holokaustu Židů za druhé světové války trestným činem, to nevíš?
  Dals to sem z neopatrnosti, nevědomosti nebo jako "chyták"? Morální ubožáci typu dr. Čulíka, pokud by chodili na tento server, by se tady vyřádili:-(

  Chceš tím nahrávat Židům? Jsi velice zadobře se s Židem jménem Contumax, z něhož má jinak většina účastníků této diskuse legraci nebo k němu pociťuje vztek. Už se tady hezky etabloval, snaživě tu vnucuje patologický křesťanský fanatismus, a postupně, krůček po krůčku, tu prosazuje ryze židovský pohled na NWO, což je, jak trefně kdysi napsal Robo, stejné, jako by byl někdo zároveň partyzánem a nacistou...

  Nevedeš to dobře, administrátore. Směřuje to tady k mainstreamu vyvolených, jako i u mnoha dalších "nezávislých" serverů, a nějak se mi nechce zdát, že by se to dělo samovolně...;-(

  • contumax napsal:

   Vladislav

   JEŽÍŠ KRISTUS JE VÍTĚZ... NIC PROTI NĚMU NEZMŮŽEŠ, NIC NEUČINÍŠ PROTI TOMU...!!!

   • Vladislav napsal:

    Administrátore,
    OPRAVDU považuješ za nutné, aby čtenáři tohoto serveru četly podobné výblitky chorého mozku?
    Pokud ano, tak se asi budeš muset smířit s tím, že čtenost tohoto serveru upadne do suterénu. To si přeješ pro "svůj" server?

    • Paul Durham napsal:

     Vážený kolego, v tom co píšete je smutná logika, ale dívejte se na věci pozitivně.
     Dne 8.3.2016 (22.52) napsal Jinsky : "Pane Korál, tady vidíte, jakou sběř máte jako obec čtenářskou." Jako správný obřezanec dělá své mafii čest a dobrou službu. Každý gojim , pokud nemá v hlavě seno - ano jsou i tací, může názorně vidět, co je tato nadřazená mafie zač. Jsme jen sběř. Vycházejte z toho, kam až jako sběř zajdete, dokud si neřeknete : a dost!

     • Paul Durham napsal:

      Dodatek z praxe : kdo neví, jak vypadá nadřazenost a vyvolenost, může se podívat sem :
      http://www.novinky.cz/domaci/397150-babisovo-capi-hnizdo-dostalo-pokutu-sest-milionu-nakonec-platil-jen-37-tisic.html

      • contumax napsal:

       Vladislav

       Buzerante jaký klub, Ty vlastníš tyhle stránky...???

       Ty jsi výjimečný, to si myslíš pouze Ty, jenže jak jsem psal poslední bezdomovec bude na tom líp než Ty a ta Tvá alarevolucionářka Krvavá Méry alias Marie Dikyová geniální stratég celý zeměkoule...!!!

       • Marie napsal:

        Ty geniale ( spis genitale ), kolikrat musis napsat krvava mery alias marie dikyova, aby ses udelal?

        At premyslim jak premyslim, porad vychazi, ze ti to musi delat naramne dobre, kdyz to delas i presto, ze toho maji uz ostatni diskuteri dost a nekdo ti to dokonce napsal...

        Na teto zemekouli neni zadna genialita zapotrebi. Staci normalni , selsky rozum, ktery vi, ze zlodejina vede k valce, a musi se vcas tento jen jinak nazvany parazitismus proste useknout.

        V prirode taky paraziti nevladnou, jestli to nevidis a i ten pes ho z kozichu vykouse...

        Tak jednoduche to cele je a jenom proto, ze ses nechal zamotat do site o velkosti vymysleneho boha, uctivas paralelne i velikastvi parazitu, falickych chazaru...kteri vyznavaji jen maximalni rozezranost . Tecka.

     • Vladislav napsal:

      Ano, máte pravdu. Onen dotyčný se ke svému původu ostatně i sám nejednou přiznal. Je to systém tandemové práce "hodný + zlý", resp. "intelektuál + primitiv". Koho z té dvojice hraje entita jménem Contumax, není tak těžké uhádnout. Nejprve to dělal nenápadně, ale v posledních příspěvcích si s panem Jinským už nepokrytě notují ... zatímco většina ostatních dřívějších diskutérů z těchto stránek postupně mizí. Jejich elitářství je zjevné: nepatříš do našeho klubu = neexistuješ. Existuje pouze jediná pravda - a tu máme my. Židovina jako vyšitá...
      Tímto působením pomalu přestávají tyto stránky fungovat. Entita Contumax obrátí jakoukoliv diskusi v osobní útoky, zatímco entita Jinský, tradičně ignorující věcné protiargumenty, si vždy počká na moment, kdy se může klidně, s typickým dotčením svého etnika, urazit (čímž provádí přenos do osobní roviny taktéž, pouze kultivovaněji).
      Otázka je, jakou roli v tom hraje administrátor. Ten totiž uvedený posun evidentně toleruje, takže mu zřejmě vyhovuje.
      Celkově to dokresluje známý fakt: dnes se odpůrci (zde myšleno server nwoo.org) primárně nezakazují, ani nedehonestují. Dnes se infiltrují a kupují. Je jen otázkou času, kdy tady začnou vycházet i články nabízející "jiný pohled". Možná to ale nebude nutné, protože ještě dříve ztratí nwoo.org 90% čtenářů - jako je ztratily kdysi tak populární Britské listy.

      • Jan Jinsky napsal:

       Vy jste fakt praštění. Jak s vámi někdo nesouhlasí, tak je placen, popřípadě spolupracuje s jinými. S Contumaxovými názory často nesouhlasím, tak jako s jinými.

       A je fakt, že je tu část diskutujících, kteří jsou opravdu zahořklí a nenávistní - jak jsem je nazval - sběř. Pokud někdo nenávidí druhého jen kvůli tomu, jakou má barvu, vyznání atd, je pitomec. HOWGH

      • Jan Jinsky napsal:

       Jo a Vladislave - já věcné argumenty uvedl. Ale dostal jsem opět vynadáno a odpověď žádnou. Tady totiž nejde o argumentaci. je to tu pavlač :)

       • Marie napsal:

        Jinsky zamerne odvadi pozornost od podstaty veci, uz jsem mu to psala davno, nez jsem pochopila, co je zac.

        Yntelygent je to takovy, ze si mysli, jak je v tom dobry. Prdlajs. Parazitismus neni o rase, tvrda kritika zidaku je o jejich zlodejine a nikoliv jejich barve pleti ci etnicke prislusnosti. On to, hajzl, moc dobre vi, ale proste potrebuje diskuzi rozjebat a neustale lidem vnucovat, ze jsou rasisti a nenavistni vuci zidum za to, ze jsou zide.

        Ja verim tomu, ze drtiva vetsina lidi, co sem chodi, toto dokaze videt, a tim, ze to dela stale dokola, vlastne tu kritiku ostatnich jenom potvrzuje.
        Je pravdou, ze na druhou stranu to tady znehodnocuje, odrazuje prispevatele, presne jak to popisujete.

        U admina ocenuji, ze nemaze prispevky, protoze v momente, kdy se to nekde zacne delat,lidi odchazi, viz aktualne.cz. A soucasne se tak dostane do pozice prirazovani se on sam, podle vyberu mazanych prispevku a ikdyz pojede podle spravnych kriterii, bude odsuzovan jeste vice nez je ted, ale vetsinou. Zatim je odsuzovan jen typem Jinsky a o nich lidi uz vedi, co jsou zac.

        Vyber clanku a temat tady povazuji za velmi dobry a sirokozaberovy, coz je prednost tohoto serveru ve srovnani s jinymi.

        Pokud bych se mela zabyvat otazkou, zda tento server nakonec prejde do sluzeb NWO, tak si myslim, ze bud zustane neutralni a nebo prestane, protoze Jan Koral je inteligentni chlap, ktery si uvedomuje, ze by to ctenari poznali. Neshodi se...je to muj nazor. A ten je zalozen na jeho dosavadnich, ikdyz malo cetnych prispevcich do fora. Nikdy se nikam neprirazuje, a to je na nem to nejsympatictejsi, alespon mne tedy...

        Vite, co si uvedomuji posledni dobou? Ze boj je nevyhnutelny, a bude takova mela, ze bude uplne jedno, kdo kam patri, protoze tem zdrogovanym dementum, co se privalili do Evropy je to uplne jedno, kdo je kdo. A podcenuji je i sami zidaci, protoze se pusti i do nich. A nebude to vubec zadny problem je na ne nasmerovat, protoze oni jdou po majetku a ten nejvetsi maji prave zidaci.

        Zirala jsem, kdo vsechno se z zidaku napakoval pri restitucich, mraky mladych, kteri od te doby nemusej vubec nic delat nez jenom otravovat druhe, viz Jinsky...

        • Jarmila napsal:

         No já nevím Marie, chtěla jsem zde dát své tři kapitoly na téma evoluce, ale nezadařilo se. Takže cenzura. Už to ani nezkouším, ale stále věřím tomu, že Jan Korál v tom nejede. Mám ovšem dobrou intuici na lidi, takže uvidíme, co bude dál. Například ohledně Kotleby mám jasno- je to jen další habaďůra na lidi.

       • contumax napsal:

        Jj.

        V lečems Tě chápu a píšeš často dobrý pohled na danou věc...

        Ale tady přeci jde o to, že se úryvek knihy, ve které je podvrh nad podvrhy...

        Je to výsměch všem obětem...

        Proto ten podvrh sem byl daný, aby jsi poznal jaký mají strach z pravdy...

        Pokud neumíš číst mezi řádky Jane...???

        Ptej se kdo tu knihu napsal a proč ji napsal a co napsal...???

        • contumax napsal:

         Jj.

         Oprava

         Stane se, že někdy píšeš rozumně ale i tak si Tě cením...

         A víš proč, je dobrý slyšet i jiný názory i když často s nimi nesouhlasím ...

         Asi by to tady nebylo dobrý, neslaný a nemastný a Ty to tu okeřeňuješ...!!!

         Zjišťuju už delší dobu, že je to takhle dobře...

  • contumax napsal:

   Vladislav

   Administrátor

   " Sakra sakra " tady někdo nechápe... a zase odbočuje

  • contumax napsal:

   Vladislav

   Co administrátora vydíráš a svým způsobem i vyhrožuješ...???

   Si hraješ na ředitele zeměkoule...???

   Ty chceš určovat pravidla...???

   A od kdy...???

   Kdo Tě k tomu ustanovil...???

   Ty sám...???

   Potom jsi poškozený na mozku Ty a podle toho to vypadá že Ti už nic nepomůže, leda že by jsi jel do Izraele a tam mlátil hlavou o zeď nářků aby jsi naříkal nad tou bídou jak jsi omezený v myšlení, aby se Ti rozsvítilo... !!!

   Psychopatie se nedá léčit, psychopati jsou nepoučitelný, takže je to s Tebou hodně špatný...

   Na druhou stranu, dobře Ti tak...!!!

   • contumax napsal:

    Krvavá Méry alias Marie Dikyová

    Ježíš Kristus zvítězil nad satanem a sedí po pravici Boží ale Ty nic nevíš...

    Dobře Bůh učinil, že některé věci před Tebou skryl...

    A druhá věc ředitelko zeměkoule,vůbec máš ztrátu paměti, protože jsi se mohla dozvědět jaký dělám řemeslo...

    Ty jsi přeci chytřejší než celý lidstvo a ještě chytřejší nežli Bůh...

    A znovu Ti píšu a pokolikáté aby jsi člověka nechala na pokoji a jsem li žid či né do toho Ti absolutně ale absolutně vůbec nic není...!!!

    Chceš řídit revoluci z vozíčku z Mexika...???

    Na rozdíl zoufale nepíšu lidem ale mám sociální cítění, což Ty nemáš ani náhodou a vypadá to, že nikdy už mít nebudeš...

    A lidé mě odpovídají a kdyby ne, opět jsi omezená, protože toho moc nevíš a do lidí nevidíš a na to kolik Ti je jsi rozumu moc nepobrala, každému podle míry...

    Pokud jsem víc otevřený, je to má věc, jsem na rozdíl od Tebe normální člověk, který cítí druhý lidi, Ty už necítíš nikoho, tudíž je to s Tebou zlý...!!!

    Mojí řeči, Ty rozumět nemůžeš, protože máš omezený mozek...!!!

    Tak jako ten, který zženštile fňuká a napadá věřící a dělá jako, že on je ten, který sežral Šalamounovo ho.no, a potrpí si na spisovný psaní...

    Jaká marnost,jaká ubohost...

    Poslední žebrák je na tom líp než Vy dva...

   • contumax napsal:

    Krvavá Méry alias Marie Dikyová geniální revolucionářka z Mexika

    Do mé rodiny Vám dvoum nic není...!!!

    A jestli Ti děti vzali židé,v tom případě jsi prolhaná až až...

    Podle toho jak se chováš... aby se zachránili před zrůdou jako jsi Ty tak museli od Tebe utýct...!!!

    Lidi říkávájí, že pes je nejvěrnější zvířecí bytost člověka ale když bude mít zlého pána, který ho týrá a pozná, že je někdo lepší než jeho pán, uteče k někomu kdo je ho má opravdicky rád...!!!

    • contumax napsal:

     Krvavá Méry alias Marie Dikyová geniální revolucionářka zeměkoule...

     Pašuješ alespoň kokain za zbraně...???

     Když už jsi v tom Mexiku, mohla by jsi mít jako vedléjšák docela dobrý prachy ne...???

     • Marie napsal:

      Na obchody s drogami a lidskymi organy jsou tady zidi...coz je verejne tajemstvi a nejen v Mexiku...vsude jinde po svete.. kolik toho kokainu beres, ze se o nej tak zajimas? Drogy jsou pro dementni slabochy, normalni clovek se dopuje aktivitou. Zkusto, gusto. Hned po rano si sam sobe rici: nebud liny...to je prosim nejlepsi droga, jakou muzes si naordinovat a zcela zdarma a hlavne jeji ucinek nevyprchava.. :-) Staci jednou denne, po ranu, misto dementnich modliteb k neexistujicimu bohu a Jezisi, ze ktereho uz jsi tak zblbly, ze bys ho stahl i z krize...jen aby uz konecne prisel...

  • Marie napsal:

   Vladislave: contumax neni zid, on je cvok. Dokonce si vymysli, ze pracuje, ale kdy? Je tady vylepeny dnes a denne. Se podivej na casy, kdy pise...

   Copak nevidis, jak se zoufale snazi lidem pricmrdat, jen aby mu nekdo odpovidal? Vzdyt ty jeho vety sotva davaji smysl...vykriky, nic vic. Vzdyt tady pise i velkymi pismeny ty nejnejsmyslnejsi blaboly jako napr. ze Jezis Kristus je vitez.. ukrizovany clovek je vitez? On nevi vubec, ci je...je zrejme v ustavu...

   • Vladislav napsal:

    Těžko říct, dvakrát se ke svému původu přiznal, ten jeho křesťanský fanatismus taky o něčem vypovídá ... ale duševně nemocný ten člověk je určitě, to tady myslím vidíme všichni.
    Provozovatel tohoto serveru by měl podle mě zvážit, co mu účast takových lidí na diskusi přináší (nebo spíš bere). Diskuse tady z důvodů, které jsi dobře popsala, prostě upadá. Ono opravdu není od věci stanovit určitá pravidla, laťku, jinak to tady bude 90% Contumaxových zvratků a 2-3 jiní lidé, kteří budou pro jistotu mluvit úplně mimo téma.
    Máš pravdu, ten člověk asi nepracuje. Nemá rodinu, přátele. Je tu pořád, i v těch nejneuvěřitelnějších časech. Možná ale naopak práci má - právě psaní diskusních příspěvků na tomto serveru.
    Protože když se nad tím zamyslíš .... to jeho působení fakt jde jedním určitým směrem - a na konci je likvidace této diskuse.

    • contumax napsal:

     Vladislav

     Mýlíš se, nejmíň 10 kráte jsem psal, že jsem Žid, vždy jsem psal s malým ž ale před Tebou vždy s velkým Ž...!!!

     Buzno...!!!

   • contumax napsal:

    Vladislav

    Buzíku dáš člověku pokoj...???

    Nemocnéj jsi Ty když tvrdíš, že Bůh je ďábel...

    Z Tebe mluví rozdvojenost...

    A je vidět, že nevnímaš zrovna tak jako ta Tvá revolucionářka na invalidním vozíku v Mexiku...

    Protože jsem psal občas o tom co dělám...

    Na Tebe se hodí jeden vtip...

    To vám je člověk slušnéj,hezky ustrojený, vždycky zdvořile první pozdraví, mluví jako kniha, píše jako kniha...

    Ale kokóóóót... !!!!!!!

   • contumax napsal:

    Vladislav

    Ty buzerante...!!!

    Když jsem byl na vojně,to Ty jsi byl v knedlíku nebo jako řepa na poli...

    V tý době jsem měl 52 bratranců a sestřenic,a ještě za ta léta další přibyli buzerante...!!!

 27. contumax napsal:

  Vladislav

  Pravda se nedá zabít ani Tebou ani Čulíkem ani soudcem...!!!

  Vidí se mě, že právě Ty nesnášíš pravdu...!!!

 28. jusla napsal:

  Caka nas velke jarne upratovanie,spina je vsade.

  • weissbach napsal:

   Přesně.

   • Marie napsal:

    A jeste ani nemam oficielne pridelene vetrelce a uz jsou zeny v Praze "obohacovany" po vzoru Nemecka!!

    To teprve zacne a jsem zvedava, jak by Ivanka, po svem vlastnim "obohaceni" arabskym semenem chvalila dal Zemana a omlouvala to tim, ze on je sem nezval a byl proti tomu... to ji bude prd platne...

    Kazda spina se da uklidit, ale smrt je nevratna. Proto na lidi kricim, co mi sily staci, ze je nutna okamzita akce, resp. reakce to je. Nejde prijimat jakekoliv kecy, je nutne jednat.

    Vetrelci uz maji dopraveny zasoby uniforem a zbrani do Evropy.
    Dockame se tehoz, co se deje v Syrii. Znasilneni zen a divek zdrogovanci pod samopalem a nasledne uriznuti hlavy a narazeni na kul pred obchod...

    A toto vse se deje pod taktovkou chazaru, tj. tzv. zidu.
    A on se tady nekdo chce zabyvat strachem z tzv. zpochybnovani holozvastu? Smesne. Ano, ve srovnani s hruzami probihajici valky je to k smichu...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!