Záměrem Washingtonu je „rozdělit Sýrii“: US zřídily v rozporu s mezinárodním právem v severní Sýrii leteckou základnu

Iraq-Syria-US-400x271„Pravda o vytváření této pirátské základny na syrském území (1 základna je skoro hotová a druhá vojenská základna se staví) je taková, že US už prakticky štěpí politickou a územní celistvost Sýrie.“ Soudě podle toho, co hlásí kurdská agentura Bas News a Reuters, tak Spojené státy de facto v rozporu s mezinárodním právem upravujícím vztahy mezi  národy a pod záminkou boje s Daesh (tedy s jejich výtvorem) okupovaly část území suverénního státu, Sýrie, bez jakéhokoliv mandátu Damašku, kde nabízí krytí i pro některé přeživší frakce tzv. Svobodné syrské armády, tj. džihádistického gangu pod záštitou svého nadřízeného spojence Fronty al-Nusra.

us_kurds_map-us-base-in-rmeilan-2

Pravda o vytvoření této pirátské základny na syrském území je taková, že US prakticky už rozdělují politickou a územní celistvost Sýrie prováděním naprosto ilegální aktivity bez jakéhokoliv mezinárodního mandátu v rámci projektu, který můžeme definovat jako před-příprava na saúdsko-katarská potrubí do Turecka a do Evropy.

V tomto kontextu se sankcemi, které US zařídily jak na sousední Evropu, tak na Rusko, se Evropa stane čím dál závislejším otrokem diktátorských režimů v Zálivu a tureckého vydírání.

us_kurds_map-us-base-in-rmeilan-4

Evropa tímto způsobem nejenže se jako komplic účastní hrůzných zločinů páchaných proti Syrskému lidu, ale dopouští se také masochistických činů proti svým vlastním zájmům. Nejen proto, že si bude ropu opatřovat dražší a v horší kvalitě, ale také proto, že zvýší migrační vlnu k evropským hranicím, protože obyvatelstvo prchá odtud, kde teroristické gangy posilují svou kontrolu nebo ji tam rozšiřují.

Pochopí snad Evropa, že když padne Sýrie tak, jak ji dnes známe, jako multietnická s mnoha náboženstvími pod presidentem Bashar al-Assadem, tak bude i samotná existence starého kontinentu tak, jak jej dnes známe s jeho historií, tradicemi a kulturou, brzy zpochybněna?

By Syrian Free Press
GlobalResearch, March 07, 2016′
The real Syrian Free Press Network, 7 March 2016

Zdroj: http://www.globalresearch.ca/washingtons-objective-is-to-split-up-syria-u-s-establishes-air-force-base-in-northern-syria-in-violation-of-international-law/5512652
6 Komentářů k Záměrem Washingtonu je „rozdělit Sýrii“: US zřídily v rozporu s mezinárodním právem v severní Sýrii leteckou základnu

 1. arachnid napsal:

  Podle hesla :Yes we can (fuck you whenever we want).

 2. Andy napsal:

  Proto bylo nutné přistoupit na příměří, aby byl klid na dokončení SSA základen v Sýrii a pokračovat tak v plánu udržení území nutných pro trasy plynovodů a ropovodů do Turecka a EU. Tento projekt spolu s TTIP učiní EU dokonale závislou na SSA a tím k udržení USpetrodolaru jako rezervní měny a zabránění bankrotu SSA, který je bez těchto opatření nevyhnutelný. Zároveň se tím má oslabovat Rusko k jeho možnému dobití v budoucnosti.

  • Pepík z orlických hor napsal:

   No ano Andy, tak to je, netřeba hledat dalších kudrlinek.
   Nemohu si pomoci, té celé vůdčí mafii internet stahuje trenýrky.To nejsou Američané, ale / kolonizátoři/.
   Ale stejně si myslím a doufám , že dostanou přes držku.
   Někde jsem dnes četl, že zlo není tak velký , aby sežralo všechno dobro.Werich- —no , doufejme, doufejme…

 3. Čech napsal:

  Skutečný Velikán vždy ví, kdy má odejít a uznat prohru.

 4. gandalf napsal:

  Tak už víme, kudy poteče do Turecka plyn a nic s tím nikdo neudělá. Jak vidno šachy hrají i jinde, než v RF. Kolem základen vznikne ochranné pásmo ovládané spřátelenými Kurdy ……

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!