Vůdci Republikánů s řediteli technických firem piklili proti Trumpovi na tajné schůzce na ostrově NeoConů

YWQ3NTVkMWRlOCMvbUYzeVUzRXhpcGJxMi1sLU1kWXdsaEFOTXFvPS84MHgwOjQwMDB4MjM1Mi8xMjgweDYyMC9maWx0ZXJzOnF1YWxpdHkoNzUpL2h0dHBzOi8vczMuYW1hem9uYXdzLmNvbS9wb2xpY3ltaWMtaW1hZ2VzL2R3OXR1aWZ4NjFhMGp4d3V0djlua2hqMXc2ZXlscWk4YndraHh0Minulý čtvrtek v proslovu proneseném na University of Utah zlořečil Mitt Romney Donaldu Trumpovi v tom, co obnášelo sžíravé zneuctění schopností tohoto miliardáře vést zemi. „Pokud by si Republikáni jako námi nominovaného zvolili Trumpa, náš výhled na bezpečnou a prosperující budoucnost by se nesmírně snížil,“ řekl Romney ve zjevném úsilí hrát na této školní besídce pedagoga.

„Pokud by se plány Donalda Trumpa někdy realizovaly, upadla by tato země do vleklé recese,“ pokračoval Romney s útoky na Trumpa ohledně ekonomiky. „Pár příkladů. Navrhl 35 procentní tarifu podobné pokuty, které by vyvolaly obchodní války, které by zvedly ceny pro spotřebitele, zničily pracovní místa v exportu a podnikatele a podniky všech kategorií by dohnaly k útěku z Ameriky.“

My jsme o tomto příběhu už rozsáhle referovali a pro ty, komu by se líbilo se znovu na ty verbální litanie podívat, podívejte se sem, sem a sem.

Daleko důležitější, než co Romney řekl (konec konců není přeci první člověk, který v podstatě Trumpa prohlásil za demagogického šílence, který nemá co dělat při presidentování), bylo to, co jeho řeč představovala: všeobecnou paniku části Republikánského establišmentu.

O to jde, lidičky. Trump stojí na pokraji vítězství o nominaci, a ač si většina pořád myslí, že Hillary porazit nemůže, jsou národní volby stejně divoká sázka. Jestli se Trump stane ze šaška pro pobavení do devíti měsíců ten Republikány nominovaný, tak není žádný důvod myslet si, že by se nemohl svést na populistické vlně až do Bílého domu.

S tím jak diplomaté celého světa vyslovují své obavy a jak visí reputace Ameriky na vlásku (i když samozřejmě můžeme debatovat o tom, co z té reputace po Bushovi a Obamovi zbylo), tak těžké váhy celé americké politické aristokracie a business komunity překotně zkouší přijít na to, jak Trumpovi jeho hybnost vykolejit. Krátce deus ex machina Michaela Bloomberga se nedá vyvolat a Joe Biden nejspíš nevpadne do této soutěže v červeném Camaru, aby to v posledním okamžiku zachránil, tak co teď?

Tato otázka byla zjevně v agendě výročního Světového fóra Amerického podnikatelského institutu, tj. tajnůstkářské schůzky vedené na mořském ostrově v Georgii.

(dějiště)

„Hlavní téma tohoto pro tisk uzavřeného piklení? Jak zastavit Donalda Trumpa v čele republikánského peletonu,“ píše Huff Post. Tady je seznam účastníků:

 • Apple CEO Tim Cook,
 • Spoluzakladatel Googlu Larry Page,
 • Tvůrce Napsteru a investor do Facebooku Sean Parker,
 • Magnát Tesla Motors a SpaceX Elon Musk
 • Vůdcesenátnívětšiny Mitch McConnell (R-Ky.),
 • politický guru Karl Rove,
 • mluvčí Sněmovny Paul Ryan,
 • GOP senátoři Tom Cotton (Ark.), Cory Gardner (Colo.), Tim Scott (S.C.), Rob Portman (Ohio) a Ben Sasse (Neb.),
 • Předseda komise energetiky a obchodu Fred Upton (Mich.),
 • Rep. Kevin Brady (Texas)
 • Kevin McCarthy (Calif.),
 • Cathy McMorris Rodgers (Wash.),
 • PředsedarozpočtovékomiseTom Price (R-Ga.),
 • Předseda komise finančních služeb Jeb Hensarling (Texas)
 • Diane Black (Tenn.)

„Spektrum toho, co Světové fórum pronásleduje, bylo celé spektrum Donalda Trumpa,“ napsal v emailové zprávě z této konference zakladatel Weekly Standard Bill Kristol, když si úvodní řádek vypůjčil z Komunistického manifestu. „Obavy z jeho vynoření vyvolaly značný zármutek a vedlo se tu dost rozhovorů, některé pronikavě analyzující a hlubokomyslné, o tom, proč si vede tak dobře, a došlo k mnoha projevům nadějí na to, jak by mohl být poražen.“

Heading to AEI World Forum. Lots of interesting guests. It’s off the record, so please do consider my tweets from there off the record!

— Bill Kristol (@BillKristol) 3. Březen 2016

Jak se dalo čekat, zosnovatel za Republikány Karl Rove přednesl prezentaci nastiňující to, o čem říká, že jsou Trumpovy slabiny. Voliči by zažili těžké chvilky, kdyby ho viděli jako „presidenta“, řekl Rove. Kvůli čemuž předpokládáme, že se tak houfují, aby za něj hlasovali.

Každopádně to však podtrhuje to, jak je situace vážná. Amerika se zjevně potýká s krizí identity, načež zvolení zástupci země stejně jako business komunita mají pocit poručnické povinnosti zabránit veřejnosti, aby se u volební urny nedopustila „chyby“.

Zřejmě jim ale nedochází, že tím hrají Trumpovi do karet.

Je to tak, že „establišment“ se pokouší ohnout vůli voličstva.

Jsou to „business zájmy těch v privilegovaných pozicích“ spolu s koupenými a podplacenými politiky, co se staví do cesty populistické revoluci.

A tak dále, a tak dále. Počet komentářů použitelných pro Trumpa je neomezený.

Teď může říci, že se miliardář, který odmítá odemknout iPhone na pomoc boje proti terorismu na americké půdě, mluvčí Sněmovny, Elon Musk a navíc nikdo menší než sám Karl Rove na tomto ostrově pompéznosti tajně sčuchli, aby Americe zabránili uplatnit své právo vybrat si příštího presidenta!

Bylo by těžké upéct lepší povídačku pro pracující třídy Američanů, kdybyste to zkoušeli jinak.

Abychom to krátce shrnuli, jestli se establišment a business komunita bude dále soustřeďovat spíše na to, jak podvrátit demokracii místo toho, jak spíchnout nějaké poselství, které rezonuje u voličů, tak skončí tím, že Trumpovi předají klíče od Bílého domu na stříbrném podnose.

Přičemž si myslíme, že on by to právě takto chtěl, aby tak své klíče dostal.

Akorát, že on by radši, aby ten podnos byl zlatý.

Submitted by TylerDurden on 03/08/2016 12:11 -0500

Zdroj: http://www.zerohedge.com/news/2016-03-08/gop-leaders-tech-execs-plot-against-trump-secret-neocon-island-meeting
10 Komentářů k Vůdci Republikánů s řediteli technických firem piklili proti Trumpovi na tajné schůzce na ostrově NeoConů

 1. Ikema Monika napsal:

  Oni jsi vás už Templejsky Rytíři najdu a vytáhnou i zděr do kterých zalezete !!! Tak jako se dostali až do místnosti Vatikánu a zabili sekretářku amilenku Satana Františka který byl vté době také zalezlí v podzemním sklepení !!! Takže se máte na co těšit a můžete začít také už psát závěti !!

 2. contumax napsal:

  Ikema Monika

  To je zajímavý Moniko, co píšeš opravdu hodně zajímavý …

  Lidé tom skoro nic nevědí ale papežové až na čestný výjimky byli horší než neznabozi…
  Ve spolku přímo s Luciferem…

  Nikdo mě tu nevěří ale největší moc na světě má právě Vatikán, je to tak dobře skryté, že si lidi myslí, že je to směšný nebo ba přímo bláznivý…

  Ale dožijeme se brzo toho, že bude vládnout Vatikán…

  • tojefuck napsal:

   Kdyz tu tak picujete na papeze, tak mi vysvetlete, kdyz je to takovej previt, proc se sesel s Kyrylem po 960+ letech? To vam neprislo dulezity, takove setkani po takove dobe … ja si nemyslim, ze by to byl az takovej previt, prece jenom jeho urychlena vymena za Benedikta, ktery pry slouzil v hitler jungen, je minimalne na zamysleni. To ze to je jezuita je jasne a pokud krestanstvi nebrani jezuite, tak uz asi nikdo. To s tou sekretarkou me pobavilo, na jaky vtipny strance se to psalo?

   • Adolf Balík napsal:

    Nejsem příznivcem ani katolické církve ani žádného papeže. Ale Benedikt byl v Hitlerjungen, protože to pro děti jeho věku za Hitlera bylo povinné. František na druhou stranu byl vrcholný kolaborant na svém prelátském místě s Argentinskou juntou, která se k juntě lísala na rozdíl od třeba chilské církve za dob Pinocheta. František mi připadá jako notorický kolaborant se zlovolnou politickou mocí a dosazenec nějakou barevnou revolucí v té jejich církvi řízenou divnými zákulisními politickými silami.

   • contumax napsal:

    Tojefuck

    Nepíšu to ze sebe, jednak je to v Písmu a psali o tom i jiní kdo je ta šelma že Zjevení Janova, psali o tom jiní přede mnou např. Martin Luther, nebo Jan Hus, Jan Amos Komenský…

    • Adolf Balík napsal:

     Tady se v takových výkladech vyžívají.
     http://www.ragauian.cz/dve-selmy-vladnou-zemi-1/

     • contumax napsal:

      dsx

      Jak víš, že všechna náboženství jsou do jednoho sračka…???

      Ty jsi to někde četl…???

      Nechápu jak můžeš všechno jedním rázem strčit všechno do jednoho pytle…???

      Lidé věřící nasazovali životy ve válkách proto aby bránili své země,svoje rodiny a naši budoucnost a Ty jsi si paušálně usmyslil, že to je tak jak si to myslíš…

  • dsx napsal:

   nesešel se jenom s Kyrylem…. One World religion coming soon.

   btw. jezuité brání svoje zájmy, křesťanství je pochopitelně jedním z nich. Jsou to ovšem především prospěcháři, jak nám historie ukázala…

   p.s Všechna náboženství do 1 jsou sračka. Víra jednotlivce (nikoliv v zasranýho pokrytce hospodina) je důležitá…

 3. Ikema Monika napsal:

  Tomefuk::: Můžete jsi přečíst- Watdoesitmean Nova republika Orgonet SUPERSTATION 95 – dokonce se píše ze sekretářka byla těhotná s Papežem a jeho milenka !! Hotovy neviňátka tento papež odsouzen v Argentyne za zločiny prodeje děti na sex —SATAN —-

 4. Adolf Balík napsal:

  Ti oligarchové se na ten ostrov sletěli 54 soukromými letadly. Skutečný slet temných duší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!