Cameronovi europoslanci nachystáni vyloučit z europarlamentní skupiny německou proti-migrační stranu AfD

cameronNa stranu Alternativa pro Německo (AfD), co je proti masové migraci, je nachystáno vyloučení se skupiny Evropští konzervativci a reformisti (ECR) v Evropském parlamentu. AfD byla součástí této skupiny, k níž patří i poslanci Konzervativní strany Davida Camerona, od roku 2014, ale vedení této skupiny teď vydalo to, co Financial Times popsal jako „úsečné jedno-větné prohlášení“, které praví: „Politbyro ECR se dnes večer sešlo a vyzvalo AfD, aby Skupinu ECR do 31. března opustila, jinak byl naplánován krok jejich vyloučení na příštím zasedání 12. dubna.“

Neexistuje žádné vysvětlení, proč jim říkají, aby odešli, tento krok ale přichází spolu s tím, jak se David Cameron pokouší posílit své vztahy s německou kancléřkou Angelou Merkel, když vede kampaň za zastavení odchodu Británie z Evropské unie (EU).

Breitbart London o snahách tuto stranu vyloučit referoval už minulý měsíc poté, co její vůdkyně řekla, že pohraniční stráž by měla mít možnost k zastavení migrantů ilegálně vstupujících do Německa použít střelných zbraní. Frauke Petry v novinovém interview v lednu řekla, že každý pohraničník „musí ilegální přechody hranic zastavovat a rovněž, je-li to nezbytné, použít i svoji střelnou zbraň.“

Pokračovala, s tím že: „Žádný policista nechce na uprchlíky střílet a ani já to nechci. Ale k prostředkům poslední volby patří i použití ozbrojené síly.“

Tyto komentáře vyvolaly u německého politického establišmentu bouři pohoršení a vůdci ECR se k tomu přidali poté, co europoslankyně Beatrix von Storch vyjádřila své vůdkyni podporu.

Přestože tato strana v roce 2014 získala ve volbách do Europarlamentu sedm křesel, v současnosti má jen dvě poté, co se zbytek odtrhl a přidal se ke straně Aliance za pokrok a obnovu (ALFA) založené nespokojeným bývalým vůdcem AfDBerndem Luckem. Ti europoslanci, co přeběhli k ALFA, jsou pořád členy ECR.

Načasování tohoto vyloučení rovněž přichází jen pár dnů před místními volbami, v nichž Angela Merkel čeká výprask z rukou této strany proti establišmentu i v Badensku-Wüttembersku, které je jinak tradiční baštou vládnoucí strany CDU. AfD rovněž minulou neděli skončila v místních volbách v Hesensku na třetím místě, což spustilo u německé politické třídy poplach. Průzkumy teď předpovídají, že tato strana by po volbách příští neděli mohla vychýlit rovnováhu moci v Porýní Falcku, čímž Merkelové vyvolá ještě větší bolení hlavy.

by NICK HALLETT 9 Mar 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/03/09/david-camerons-meps-set-to-expel-anti-mass-migration-afd-party-from-european-group/
11 Komentářů k Cameronovi europoslanci nachystáni vyloučit z europarlamentní skupiny německou proti-migrační stranu AfD

 1. olaola napsal:

  Evropani jsou tak hloupí, když volí takové vlastizrádce a teroristy podporující jako je Cameron či Merkelová

  • Jaris napsal:

   Ja se obavam, ze volby jsou pokazde lidovou fraskou pro lidi, aby se vlk nazral a koza zustala cela. Nezalezi kolik ma kdo hlasu, ale zalezi, kdo je pocita. No a do voleb EU parlamentu, nema luza co kecat.Tak asi tak.

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    Jaris volby do EU parlamentu jsou eurofraška. Jak referoval Petr Mach ze svobodných, europoslanec nesmí předkládat návrhy zákonů či jejich změn! To může jen a jen Evropská komice – 15ctičlenný nikým nevolený orgán, jehož výmysly do EU parlamentu prolobují týmy úředníků a EU parlament výmysly EK tedy pouze a jen přijímá! Přijaté zákony a směrnice pak musí národní parlamenty členských států v nějaké lhůtě přijmout v místních národních modifikacích… Přijímání daných zákonů vždy doprovází reklamní eurohumbuk, který má voliči vysvětlit, že to je pro něho vlastně pozitivní a dobré… Je to bohužel naivní eurovolič, co si pořád dokola volí své vlastní katy – doslova. Např. D.Cameron byl zvolen za falešný slib referenda o vystoupení z EU. Falešný proto, protože stejnou myšlenku kontinuálně hlásí N.Farage a ten by s tím jinak vyhrál volby, kdyby D.Cameron nezačal hlásit pod tlakem okolností stejnou ideu! Když to voliči politikům pořád baští i s navijákem, pak at se nediví… Zde dokonce není třeba ani čachrovat u volebních komisí při počítání hlasů – je to krajní možnost systému, ke kterému systém přistupuje výjimečně!

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Bohužel je to tak.

  • Eduard Kamensky napsal:

   Cameron je US poskok. On a poláci, to je základ rozkolu evropy.

  • mimozemstanka napsal:

   volby jsou zfalšovaný

 2. jan napsal:

  Perfektní reklama pro AFD.
  Snad to rozvíří po těch spolkových zemích,kde se bude volit.
  Mám obavu,jestli se nezastaví proud utečenců,tak Angličané v referendu odhlasují vystoupení z EU.Podle voleb v Německu,se bude vyvíjet i další věc,dojde k něčemu,aby se mohly volby zrušit ve více státech Evropy.

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Volby už asi nebudou! Série teroristických útoků volby prostě už neumožní – a to bude!

 3. krtek napsal:

  To je demokracie jak vyšitá.

 4. Josef Švejk napsal:

  „Čtyřicet let jsme byli na špatné straně barikády, ve světě, který spěl k zániku. Před čtvrt stoletím jsme přešli na druhou stranu – a je to opět špatně.“(Petr Hájek)
  Naším problémem není občanská neposlušnost. Naším problémem je občanská poslušnost. (Howard Zinn)
  Ergo kladívko: Lidé a národy začnou jednat podle zdravého rozumu, teprve až vyčerpají všechny ostatní možnosti.

 5. Josef Švejk napsal:

  Každý Cameronův europoslanec musí projít zasvěcovacím obřadem – soulož s uříznutou prasečí hlavou – tak jako on sám. Pokud se členové AfD zpěčují, nezbývá než je vyloučit z demokratických struktur!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!