Intenzivní workshop s Michaelem Tellingerem “UBUNTU & Contributionism” v Praze – 31.3.2016

tellingerubuntuJihoafrický archeolog, výzkumník, idealista a politik navštíví v rámci svého evropského turné i Prahu!
V Praze bude workshop ve čtvrtek 31. března 2016 od 18 do 22 hodin -  v Art&Event Gallery Černá labuť, v ulici Na Poříčí 25.
Tyto semináře jsou velmi poučné a inspirující. Zahrnují výklad úplné historie bankovnictví, původu peněz, filozofie spolupráce UBUNTU a jednoduchý akční plán pro politické aktivity strany UBUNTU Party. Workshopy nejsou určeny pouze potenciálním představitelům a uchazečům, ale každému, kdo rezonuje s naším poselstvím a chce se dozvědět více o filozofii UBUNTU a o tom, jak nám může aktivita politické strany pomoct urychlit náš akční plán pro vytvoření hojnosti a prosperity všem.

Michael Tellinger je skutečně zajímavý člověk. V minulosti luštil sumerské hliněné tabulky, 25 let studoval dílo Zecharia Sitchina a v Africe se stal objevitelem mnoha významných archeologických nálezů; s Johanem Heinem například objevili Adamův kalendář. Sám je autorem několika odborných knih. Přednáší v angličtině, ale profesionální simultánní překlad je zajištěný. Co máme společného? Michael Tellinger se narodil u nás – v Karlových Varech a rozumí velmi dobře česky :)
Budeme rádi, pokud pozvánku pošlete i svým známým. Lístky zakoupíte přímo na akci, počet míst je ale omezen. Vaši rezervaci můžete potvrdit emailem na: studio@heavy-duty.cz

 

Tlumočení zajištěno – Nepovinné vstupné – 200 Kč

Michael Tellinger:

Budu se zabývat všemi klíčovými body a navíc tím, co je v našem prohlášení:

 • Elektřina zadarmo pro každé město a obec – jak toho můžeme dosáhnout?
 • Zahájení různých obecních projektů a vytváření nadbytku.
 • Přeměna našich nemocnic v uzdravovací centra.
 • Vysvobození našich vědců a vynálezců.
 • Dramatické pobídky umění a kulturních aktivit.
 • Princip menšinové správy – jak to prospívá našim obcím?
 • Jak přeměnit každé malé město v mocnou pracovní sílu vlastněnou lidmi, ne korporacemi či vládou.

Těším se na vás, v jednotě a souznění

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/1684454481828367/

Michael Tellinger: www.ubuntuparty.org.za

Provizorní web: www.ubuntuparty.cz

Kniha ke stažení: http://www.nwoo.org/download/knihy/UBUNTU-Prispivani-M.Tellinger.pdf

Videa s Michaelem Tellingerem se slovenskými titulky: http://www.nwoo.org/?s=tellinger

Wikipedia: https://en.wikipedia.org/wiki/Michael_Tellinger

Osobní stránka: http://michaeltellinger.com/ 

YouTube kanál: https://www.youtube.com/user/Michaeltellinger/videos

 

ubuntupraha

 

ubuntuEN
23 Komentářů k Intenzivní workshop s Michaelem Tellingerem “UBUNTU & Contributionism” v Praze – 31.3.2016

 1. Petr napsal:

  raději Mint :)

  • Leviathan napsal:

   Pro obce obé, každé je jinak prospěšné.

   • Petr napsal:

    Nic ve zlém.
    To byla jen narážka na verze Linuxu. :)

    Ale teď když tak přemýšlím já vlastně ovládám pět světových jazyků! Tak co kdybych začal dělat přednášky na témata jako tyhle:
    - Važme si svých dětí
    - Važme si svých rodičů
    - Buďme k sobě hodní a úpřímní
    - Mluvme jen pravdu
    - Nikdy neubližujme jiným
    - Vše se v dobré obrátí
    - atd..
    Dobrovolné vstupné bych dal na 190 Kč nebo v zahraničí 15 Eur. Není tu nějakej sponzor?! Projekt vypracuju do dvou týdnů! Nekecám!

  • internety napsal:

   Dokument
   Citizenfour: Občan Snowden

   13. 3. 2016 premiéra, 23:40 – ČT 2
   Opakování 15.3. také nějak kolem 23:45

   - všimněte si času ve kterých takové věci „ODvysílají“ (aby si mohli odškrtnout a přitom to sotva kdo viděl)

 2. ANALfabet napsal:

  Michael rastie kazdym dnom.stare vzorce sa rozpadaju a padaju do zabudnutej historie.ludia su chori. A aj on je liekom..prajem mu vela zdravia.a vam vela trpezlivosti pri nasledovani jeho prikladu.jeho ideologia je uzasna,priam revolucna aka tu za nasho veku nebola hadam nikdy.majte odvahu pochopit a uverit tomu co vravi. On ma pravdu. On to dokazal.a aspolu s takymi odhodlanymi ludmi ako je nassim heremein dokazeme zmenit svet.len stari hadi musia skoncit tyrat ludstvo..may the force be with you..

 3. Zdravím!

  Kdo máte zájem se dozvědět něco o historii, náboženstvích nebo prostě jen něco, co zatím nevíte, tak se můžete podívat na nová úvodní videa – naleznete je na YT kanálu Pravdohoda: https://www.youtube.com/user/Pravdohoda/videos

  Pokud se vám videa líbí, dejte odběr.

 4. Leviathan napsal:

  Slepá víra je vždy začátkem konce věřících. Pochopit znamená zbavit se závislosti víry. Proto studujme DVTR a KSB a věnujme vnímavou pozornost i Mikovi Tellingerovi.

  • proud napsal:

   „Proto studujme DVTR a KSB“……..to by se nejdriv musely stat srozumitelnejma a nejen vysadou particky vychcanku,zrejme rozhodnuty z toho tezit,kdyby to nahodou proslo,proto ani neni snaha udelat to srozumitelny a dat toho lidem vic jak ctvrtinu,odvarek…….co si budeme namlouvat.

  • proud napsal:

   Ovsem tady te nikdo banovat nebude Leviathane,ani sugestivne ovlivnovat a stavet do lajny,jako je to beznou praxi na levanetu !!!

   • proud napsal:

    Navic jsou mi poznatky o svete presne k hovnu! kdyz si neumim udelat poradek doma,ani se o to nesnazim!!! To je levanet!

    • proud napsal:

     Pekne mi lezi v zaludku to sprosty,neuctivy,diktatorsky prase Hog(Hox) co dela podpantoflaka ukrajinskymu dobytku,emigrantovi TauRusovi!Potres si s nima tlapkou ;-)

  • Stabat Mater napsal:

   no kdybych by Contumax tak bych napsal 1****
   Ale takhle napíšu 1***********************

 5. host napsal:

  Malá jaderná elektrárna do každé obce!

  Čezký energetický zákon je navržený tak, aby stavbu malých nezávislých elektráren prakticky znemožňoval a když je v blízkosti obce třeba vodní elektrárna, která by ji mohla levně zásobovat elektřinou, tak stejně všichni platí 5kč/kWh z oficiální sítě ČEZu nebo EONu.

  • Paul Durham napsal:

   Nevím, nevím, znám malou obec, kde se domorodci bránili zuby nehty 5 let , aby měli všichni teplo do domů za netržních 80,-Kč/GJ , aby měli práci u nosu na desítky let a finanční přínos pro obec. A to šlo „jen“ o bioplynovou stanici.
   A pokud bychom nežili v energetickém feudalismu, tak by měli i tu elektriku za 3,- Kč/kW.
   Ale čeští a moravští lidé jsou na sebe velmi empatičtí a milí, když jde o prospěch souseda :-)

   • host napsal:

    Zajímavé. Já měl za to, že bioplynové stanice jsou ziskové jen díky masivním „eko“ dotacím. Pořizovací náklady jsou totiž zcela brutální, pokud se má vyhovět všem normám.

    Na uhelnou nebo vodní elektrárnu by jim nestačily ani ty „zuby-nehty“.
    Mylím, že v zákoně je povinnost jakýkoliv soukromý zdroj na 230V připojit do sítě a dostávat za to tržních 1 kč/kWh a zpětně si elektřinu kupovat za „tržních“ 5 kč/kWh.

    • Paul Durham napsal:

     1,3 MW elektrických a 4MW tepelných 24hodin denně, pořizovací náklady 120 000 000, při za dotovaných 4000,-Kč za 1MWh je to cca 120 000 kč denně na tržbách.
     Mínus servis, mzdy a krmení do fermentoru 50%. Takže
     120 000 000 / 60 000 = cca 5 a půl roku. Když se to řeší přes banku, potom přidejte dalších 3 až 5 let na úroky.
     To byla „jen“ elektrická část. Tepelná část bilanci vylepší.

     • host napsal:

      Jak řešili rozvody? To rozkopali celou vesnici a natáhli teplovodné potrubí?

      Celkově mi to připadá jako další eko nesmysl ve stylu biopaliv, fotovoltaiky a větrníků. S uhelnou elektrárničkou by ta finanční bilance vypadala lépe.

    • Maggie napsal:

     If your arclites are always this helpful, „I’ll be back.“

    • auto insurance napsal:

     Basically, if you want to visit basically, so such features present. quotesthey will also want your business and competition is not your fault. Just the other hand, the quickest route and finding sites that offer free quotes instantly such as a andyou can reduce your cost for you though you only have a dollar value on vehicles that top the list of quotes from independent garages the owner of a reduction papermortgage loan, car loan, it would be significantly cheaper. Lastly, don’t be fooled by impressive looking web sites to get their clients needs top priority. Your car can give your companychanges on your insurance policy comes up with simpler ways to accomplish this you can start the online form, get a sales pitch is done for you. Some of the companycall marketing. Be honest. Haven’t you, many more options you have a policy holder. Damage to the Insurance institute for safety or security devices on your auto insurance for teenagers. evenlike you paying the entire marketplace. Cheap online auto insurance quotes. The lowest quote that you can pay up to 25%. This would be very happy and these companies and homeapartments for rent? Renting a car and comprehensive coverage but in fact, you can see risk the insurance premium. Just like every other company in your local news who loses lifecard that maximizes the reward upfront, and maybe the first insurance provider that offers a safety course, cleaning up your insurance agent and ask your insurer about your car’s parking setuninsured and underinsured motorist cover. Collision Coverage.

    • http://www./ napsal:

     That’s a brilliant answer to an interesting question

    • oregon dmv jobs napsal:

     Jeg har faktisk en veninde, der er kok. Måske skulle jeg lige spørge hende, om hun ikke kunne være kreativ i mit køkken en dag!svar/ blev forresten lidt forvirret over én af dine kommentar.. hvad skulle vi bruge hvad til? :0

   • Paul Durham napsal:

    Fuj to jsem se lekl, potkat sám sebe v čase.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!