Nassim Haramein 2016 – Větší Otázky

nassim-vetsi-otazky

Warpový pohon, cestování časem, paranormální jevy, mimozemšťané? Přidejte se k Ivolve TV’s a Ronovi Jamesovi v pořadu Větší Otázky, který hostí fyzika Nassima Harameina. Nassim zde hovoří o svém jedinečném přístupu k Teorii jednotného pole. Pokud je to pro Vás příliš náročné, přeskočte do druhé poloviny show, kde se mluví o rozbíjení starých paradigmat ve fyzice, paranormálních jevech, otázce mimozemšťanů, warpových pohonů, cestování časem, životě po smrti atd.
50 minutové video se slovenskými titulky.
73 Komentářů k Nassim Haramein 2016 – Větší Otázky

 1. Josef Švejk napsal:

  A máme tu opět našeho experta na cokoliv, nebo něco jiného. Od šoustání ledních medvědů až po čeření betonu, neboli další převratné objevy ve fyzice a objevení nových cestiček mravenců v hluboké džungli.

  • .lak napsal:

   ttipálku

   • kolkobudeszit napsal:

    Nassim Harramein vychádza z objavov Nikoly Teslu, ktorý zrodil našu modernú éru.V koncepcii GP jako „múdry“ dobrý moslim má asi nevedomky potláčať Teslov, teda význam Sĺovjenov na rozvoji světa, jako „nezávislý“ objaviteľ. Ale je ozaj popularizačným prínosom, ale posunú ho do jalova.
    Teslove objavy zničili GP bankári – žili by sme dnes ako v raji – Sfalšovaná Mendelejovova tabuľka, Éter
    5minФЕНОМЕН ФИЗИКИ КОТОРЫЙ СКРЫВАЮТ часть вторая https://youtu.be/UhZkbWgRtqk – plazma
    6min. Четвертое измерение – наглядное объяснение (1/2) https://youtu.be/pQnFJCIVPnY
    Четвертое измерение – наглядное объяснение (2/2) https://youtu.be/vYkNFGZUZew
    7min Гений ПЕРЕЛЬМАН!!
    5minПочему запретили открытие Теслы и кто такой на самом деле Эйнштейн https://youtu.be/JX1xB8pcDAk
    Obsah: Tesla vytvoril reznančný transformátor, z ktorého dostával viac energie – z priestoru jako dodával. Keď to médiá rozniesli mladý bankár žid Werner Baruch prišiel za Morganom a povedal, – „tu v médiách píšu, že niekto chce predávať elektrinu skoro zadarmo, ak to tak pojde ďalej dostaneme sa na mizinu“. A bolo prijaté riešenie o zakázaní tejto technológie! Morgan zastavil podporu Tesovi a všetky Teslove knihy zmizli z knižníc a dokumenty sa utajnili. Bankári dostai inštrukciu – „nepodporovať vývoj, večných zdrojov“. Při akadémiach podporovaných Rothschildom, Rockefelerom… v roznych štátoch, boli vytvorené „vedecké“ komisie, ktoré dodnes potláčajú rozvoj těchto technológií! Práce vedcov v tomto smere sa rýchlo ukončovali! Jako to robili fyzici, v kterých strede stál sám Poincaré. Boli zabití talentovaní ruský fyzici-experimentátori Pilčikov, Filopov. A nakoniec rozplánovaný plán odstránenia z fyziky samotného pojmu „éter“. S týmto cieľom bol vytvorený plán, pod názvom – „špeciálna teória relativity“. Našli to cez svojho rodáka bankára Openheimera ktorý poznal Einsteinovu matku a vedel, že jej syn sa zaoberá fyzikou. Matka mu našla takúto robotu. (z kníh autobiografických) Teória bola vytvorená, čo sa od začiatku javí ako najhrubšia filozofická chyba. (potvrdené Nassim Harameinom a spol. nájdi si videá) Je dnes dokázané, že častice idú rýchlejšie jako svetlo. A to vyvrátilo teóriu relativity a dokázalo, že bola vytvorená a rozšírená, aby nasmerovala fyziku falošným smerom. Hlavný cieľ tejto teórie je dokázateľná objednávka na popretie , aby zastavili rozvoj technológií pre prax. Pretože každý štát, ktorý by mal dostatok energie sa stane nezávislým. Tým by bankári stratili veľkú časť trhu. Lenže peniaze sú pre nich život, nehľadiac na život druhých ľudí!
    3minЧто такое ЭФИР https://youtu.be/GjLX-otgXjg – pohyb planet a Éter Tesla
    1minЭфир в таблице Менделеева https://youtu.be/dZABdIyWod0 – éter bol v Mendelejevovej tabuľke zmizol-existencia éteru potvrdzuje nepravdivosť Einsteinovej teorie
    10minЭфир в таблице Менделееваhttps://youtu.be/jQf_tUvP7oI – Mendelejev zostavil inú tabulku, tiež o skupinách, ale bol tam aj éter – tabulka sa začínala z éterom nie s vodíkom! písal „nie je to chemický element, ale z neho sa vytvárajú všetky, to je základna matéria z ktorej sa formujú jadrá elektrónov“ (a už máme Nassim Harameina) Odhalil 2 zákony – periodicitu a zákon týkajúci sa éteru – ny chem. reakciách sa nezúčastňuje, ale ich ováda..odstránii ho po smrti Mendelejeva 1907 jako ukrytie strategickej konceptuálnej informácie! Tiež inertné plyny zo svojej oddelenej skupiny boli prznené zlúčením s 8 skupinou s prechodnými kovmi-alogicky, Einstein v teórii relativity tvrdí, že éter nie je a potom o 20 rokov, že je-častica 10 na mínus 50 a menej
    2:33hodСкрытые знания и фальсификация в науке https://youtu.be/WNEUctyYZt4
    Эфир в таблице Менделеева
    Pravdivá fyzika
    2:12hod. ПРОЦВЕТАНИЕ! Запрещён к трансляции по ЦТ во всём мире. https://youtu.be/55AdvVbR-Fw

   • kolkobudeszit napsal:

    Snáď každá z diskutujúcich strán má drahé bytosti, či rodičov, starých rodičov či pamätá i prarodičov, alebo iných “starých“ ľudí, ktorých si váži a ktorí prispeli k tomu, že ešte žijeme na vyššej úrovni ako v Afrike… Snáď si uvedomujú, po vzhliadnutí filmu Nassima Harameina, že novodobé dejiny ľudstva sa môžu deliť na obdobie do Nikola Tesly a po Nikola Teslovi. Každý seriózny vedec sa vyjadrí, že Slovjen Tesla vytvoril moderný svet. A snáď si potom uvedomujú tú hrôzu, keď bankári GP rozhodli, že vaše drahé bytosti, predkovia i my budeme žiť ako otroci naďalej v temnote, zničením diela Nikola Tesly, vo vojne, hladoch, genocídach, v dekadencii… čo zas riešia tí čo to spôsobili prostredníctvom mimovládnych zmetencov. To čo Tesla už mal funkčné, teraz po 100 rokoch „objavujú“! Podstatné je, že ak Tesla čerpal už reálne energiu z vákua, bol krok od gravitačných motorov a to by znamenalo hromadný únik otrokov globálneho prediktora z povrchu Zeme, ktorú ovládol nie tak dávno ako his-tória chce ukázať.
    A parazit neovládol Zem, aby mu otroci zmizli! Preto stále i Haramein 30 rokov dumá a stále nelieta, preto ozaj dobrí vedci dumajú a stále nenapájajú energiou mestá z vákua i keď Teslovi to fungovalo už pred 100 rokmi! Pretože ako v prípade Teslu sú neželané tieto technológie bez totálnej kontroly. Tak ich prácu rozbíjajú, ale pokrok nezastavia! V dnešku GP uvoľnil vedu a zatlačil retardačné cirkvi len na krátku dobu, aby ľudia vyvinuli sofistikovanejšie technológie na ovládanie seba samých. Snáď už chápeme, že len „objavujeme“ čo nám parazit dávno zničil e retardoval nás! A už nasadzuje konečných svojich retardátorov – moslimov, ktorých ozaj delí priepastný rozdiel vo všeobecnom vzdelaní a pravdivom vzdelávaní i túžbe po vzdelaní, nielen od nemoslimských bielych, ale i od nemoslimských žltých či nemoslimských čiernych – všade moslimovia predstavovali cielenú retardačnú silu a vzdelanosť moslimského stredovekého sveta je báchorka. Nahrádzajú stredovekú cirkev. Darmo sa snažia v staroslovjenskom „Iráne“ znovu otvoriť „vzdelávanie“ i pre ženy – cieľ je len ovládanie spoločností a nie veda. Zistite si ktoré národy, im čo produkovali. Skúste sa z hocijakým „vzdelaným“ moslimom porozprávať na nejakú obecnú tému. A potom si vážte sami seba i s rozdielnymi názormi! A keď niečo vie okrem „obchodu, fotbalu…“ zistíte, že má hádajte aké korene?

  • Jan Jinsky napsal:

   Ale v tom šoustáni ledních medvědů se se svojí teorií trefil- i medvědice má černou díru

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    A jak vy víte, že je černá?

    • Jan Jinsky napsal:

     Tak, jsem zdejší troll, tak vím všechno, přece

     • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

      No nechtěl jsem urážet, jen vás mám za velkého zastánce kritického myšlení, co nevěří ničemu, na co si osobně nesáhne… Co se týče mě, i já jsem kritickému myšlení nakloněn, leč jsem již dávno dospěl k závěru, že i tento přístup má své limity a že by se člověk neměl „kritickému myšlení“ neměl zase až tolik oddávat, že se stane jedincem s uzavřenou myslí vůči všemu novému. Vezměte si třeba takový chemtrails. Je to nebo není? Zastánce kritického myšlení něco takového bude odmítat, třeba s odůvodněním, že by sami organizátoři si přece nepráškovali na své hlavy nějaké svinstvo… a že tedy jistojistě jde o contrails…, a přitom na netu existuje ohromné množství materiálů, které minimálně stojí za to, abychom vůči fenoménu zaujali velmi ostražitý postoj… – čímž nemyslím, že musíme hned sežrat každou hloupost a kdejaký hoax… Jak píše níže contumax – “ těžko dokazovat nějaké díry ve vesmíru, který se hroutí sami do sebe a pohlcují okolní tělesa natož jaké je barvy… Všechno jsou ti jen teorie, jen dohady, odhady…“

      • proud napsal:

       „Zastánce kritického myšlení něco takového bude odmítat, třeba s odůvodněním, že by sami organizátoři si přece nepráškovali na své hlavy nějaké svinstvo…“……….ale chlape:-),nebude odmitat,to by neslo o kriticky mysleni,ale popirani bez mozku,on to vezme na vedomi a nastuduje si jestli je to mozny,a za jakejch okolnosti,pocenicha kolem toho,nez se rozhodne kam to zaradi,casto se stane,ze prave nepopre,ale ani neodkejve,ale podrzi v potaz,jako puzzle,casem se zaradi:-)

       • proud napsal:

        Jinskej je proste patologickej zpochybnovac,ten bude spekulovat i o otazce jestli se narodil,nebo jestli ho vytahlo slunicko z parezu :-)))))

        • proud napsal:

         …….ale oduvodneni bude tahat z rukavu,hledat nic nikde nebude.

     • proud napsal:

      Spis zdejsi kasparek,bych to videl ja:-)))

   • contumax napsal:

    Spektator čumilovič puk

    Pane Spektator, těžko dokazovat nějaké díry ve vesmíru, který se hroutí sami do sebe a pohlcují okolní tělesa natož jaké je barvy…

    Všechno jsou ti jen teorie, jen dohady, odhady…

    • Jaris napsal:

     …a ja myslela, Contumaxi, ze je to tutovka jako treba, ze je Zeme placata a slunce se otaci kolem ni. Rikal to preci predseda „vedcu“ ne?

    • contumax napsal:

     Jaris

     To je něco jinýho, spousta vědců žije z podvodů…

     To jsi je neodhalila Jaris…???

     Můžeš mě vysvětlit k čemu musíme vědět a jaký to má užitek i když možná jen informativní, který člověka dovede jen k jednomu, že kouká jako výr, protože to jeho myšlení nedokáže pochopit…

     Takže promiň ale dokazovat nějakou blbost a celý život za to brát prachy mě přijde dost neužitečný…

     A víš proč…???

     Protože je i tu na zemi spousta zázraků a spousty lidí žije v chudobě raději bych ty peníze investoval do zemědělství a miniaturních soběstačnych malých družstev…

  • proud napsal:

   Svejku,ale v tom videu je Haramein,ne ty…………. :-)

  • jjakub napsal:

   vis,ze ses dement?

 2. Jan Jinsky napsal:

  Nassim Haramein je úžasný fyzik a prorok. Má jen jednu drobnou nevýhodu. Žádná z jeho předpovědí a tvrzení se nepodařilo dokázat. Ale kvůli tomu se mu nesmíme smát.

  Jo a ten moderátor vypadá, jako by se mu z těch keců chtělo spát.

  • .lak napsal:

   blambulélé r

  • admin napsal:

   jaktože nepodařilo?
   Např tady vysvětluje, jak předpověděl parametry protonu a jak pumpují energii z vakua:
   http://www.nwoo.org/2015/12/05/prednaska-nassim-haramein-2015-the-connected-universe-propojeny-vesmir/
   tak pusť tu svoji uraženou ješitnost k vodě :-D

   • Jan Jinsky napsal:

    On s tím protonem má problém. Podle něj to jsou dvě černé díry na orbitě. Jenže každá věc na orbitě je nestabilní – čili se buď vzdaluje nebo přibližuje. A doposud se nepodařilo zpozorovat rozpad protonu.
    Důkazem myslím něco měřitelného, co se nedá odvodit z již známé teorie. A to se mu zatím nepodařilo. Nejde mi o ješitnost, jen o logiku :)

    • .lak napsal:

     Třeba se to povede v cernu střelmistrům a rozstřelí co tu funguje blbě na vůbec.

    • proud napsal:

     Nepomlouvej,vymysli merak a zmer to,blbe kecat do neceho cemu nerozumim,umim taky a na zlehcovani a srazeni prace druhejch nepotrebujes ani vzdelani!

     • Jan Jinsky napsal:

      Ten merak musi vymyslet Nassim – jinak jen teoretizuje.

      • proud napsal:

       Ne,ten musis vymyslet sam,jinak to nebude nezavisly.Jak se znas,kdyz ho vymysli on,budes tvrdit,ze podvadi,pravda?.No jisteze pravda! :-))))))))))))

       • proud napsal:

        To je totiz to co presne delas…..nic jinyho.Cekas az nekdo neco prohlasi za cerny a jedes si svou bilou,kdyz za bily,jedes si svou cernou,kasparku :-)))))))))))

        • Jan Jinsky napsal:

         Proude, Haramein neco tvrdi, tak to musi dokazat. Ro je jaksi princip vedy a logiky. Jo a taky selskeho rozumu.
         Chapu, ze mne nemusis, ale kvuli tomu se logika nezmeni.

        • proud napsal:

         Pravda ze uz dokazal,ale ty to nechces videt,nejsi holt dobrej v matematice a fyzice :-))))

        • Jan Jinsky napsal:

         kdepak, tady se rozumně diskutovat nedá. Důkazem myslím například vysvětlení stáčení dráhy Merkura nebo důkaz kvantové povahy elektronu štěrbinovým experimentem atd.
         Matematická onanie není důkaz, to by strunová teorie byla dokázaná už asi tak milionkrát :)

        • proud napsal:

         No jisteeeee………Jinsky to rozhodl a matematici a fyzikove balej fidlatka,ty vedy jsou uz zbytecny,kdyz mame Jinskyho:-)))))

        • Jan Jinsky napsal:

         Budeme se dál hádat. Diskuse je nemožná. Holt ti nebylo dáno Proude :D

    • nazdar napsal:

     „ …každá věc na orbitě je nestabilní… „
     U té nestability na orbitě, bude asi hrát roli její míra. Např. Země je na orbitě již pár miliard let a nezdá se, že by to v blízké době mělo skončit. I když uznávám, že věčně to trvat nemusí, věčný je jen Bůh.
     Půjdeme-li dále, lze každou nestabilitu také korigovat zpětnovazebním řízením. Zatím vesmír neznáme natolik, abychom uměli říct, jak funguje. Haramein říká, že každý atom ve vesmíru, je informačně propojen se všemi ostatními, takže ho sledujme dále, on tomu přijde na kloub.

     • proud napsal:

      Zeme na orbite je par miliard let,ale mezi tim tu orbitu uz parkrat poupravila a stalo nas to tehdejsi existenci,puvodne jsme byli bliz slunci,takze ta stabilita tu sice je,ale dost relativni,to znamena,ze vzdycky nejaka:-)))))

    • proton napsal:

     …“A doposud se nepodařilo zpozorovat rozpad protonu.“…

     „Ve fyzice je proton subatomární částice s kladným elementárním elektrickým nábojem tj. 1,6×10−19 C a hmotností 938 MeV/c2 (1,67×10−27 kg, odpovídající přibližně hmotnosti 1836 elektronů). Proton je považován za stabilní částici. Podle některých teorií se však může rozpadat s poločasem rozpadu přes 10 na 35 roků. Ověření této hypotézy je zatím mimo rozlišovací schopnosti současných experimentálních zařízení, rozpad protonu nebyl dosud pozorován.“

     Opravdu je těžké zpozorovat případný rozpad protonu :-)

   • Josef Švejk napsal:

    Sigma Pumpy Hranice, Němčice nad Hanou nabízejí možnost zaměstnání. Je-li takový odborník přes pumpy, měl by se jim ozvat.

    • proud napsal:

     Za tu vejplatu? To bys ho pobavil,jak zije on,o tom se ti nesni,zalet si na Hawai……

     • Josef Švejk napsal:

      Pravda, pravda. O jeho nestrádání se stará množství blbců, jejichž počet stále roste, jak opouštějí dnešní školy stále noví a noví. Je na to přírodní zákon: Za blbost se platí.

      • proud napsal:

       Pritom ti uniklo,ze se snazi o nekonecny mnozstvi energie zdarma pro vsechny,je ji kolem nas „neurekom“ v kazdym atomu,jen si ji umet vzit ;-)

       • Josef Švejk napsal:

        Mnohem užitečnější by byl, kdyby dělal skladníka v Sigma Pumpy Hranice. Zůstalo by po něm víc než jen lejno.

        • proud napsal:

         Tvuj nazor,budiz,ja vidim dal,on na to hlavu ma,aby nam pomohl bliz k nezavislosti na placenejch energiich,fandim tedy radeji jemu nez tem kdo mi kradou cas zivota za almuznu na preziti.

        • Robo napsal:

         Švejku, výnimočne hovoria pravdu.
         Im podobní ľudia nepochybne užitoční niesú..

  • OldNoe napsal:

   J.J. Naopak, skôr sa zdá že v podstate veľa nového ani tak nepovedal, pretože špičková veda sa týmito otázkami zaoberá minimálne od polovice 20. stor. Napríklad profesori Princentonskej univerzity v New Jersey Hugh Everett III. a John A. Wheeler predstavili už v r. 1957 Mnohosvetovú interpretáciu kvantovej mechaniky, v ktorej zdôraznili existenciu paralelne posunutých svetov-realít, ktoré, keďže sa spájali so všetkým živým, nazvali biopoľami. Nehovoriac už o Teslových štvorrozmerných skalárnych vlnách, rešpektujúcich faktor času, ktoré popísal už na prelome 19. a 20. stor. O tejto fyzike vieme tak málo najmä preto, lebo sa schovala do laboratórií vyvíjajúcich zbraňové technológie a sú preto tajné. Sovietski vedci sa napríklad zaoberali energetickou hodnotou plynúceho času, a (niekedy koncom 20. stor.) vyvinuli chronálne žiariče generujúce tok chronónov (chronóny sú elementárne častice, akési atómy času). Skúmali tiež mitogénne žiarenie (používalo sa na prenos chorôb), objavili v bunkách tzv. studenú plazmu, atď. Takže pán Nassim hovoril iba o časti širokého spektra modernej fyziky, v podstate o jej energetických možnostiach. Rozhodne ale nie je „otcom“ spojenia kvantovej mechaniky (pôvodne na báze elementárnych častíc) s fyzikou kvantovej mechaniky vesmíru, pretože na tej sa pracovalo minimálne už od polovice 20. stor.

   • nazdar napsal:

    Jak jsem pochopil jeho přednášky, tak fyzikové zkoumají částice v rámci kvantové teorie, zatímco vesmír vykládají s použitím teorie relativity. Haramein svojí teorií dokázal popsat jak svět částic, tak svět galaxií. Snad odstranil jaderné síly a nahradil je gravitací.
    On vidí vesmír kvartálově, takže se nekonečně člení nejen směrem ven, ke galaxiím, ale také dovnitř, směrem ke stále menším částicím. Zajímavé na tom je, že každý malý kousek prostoru, v sobě může mít nekonečné členění, tedy klidně celý vesmír.

 3. Robo napsal:

  jak si tu tí dvaja trolovia krásne notujú.
  Jeden trol – špecialista, druhý trol všeobecný..

  • Robo napsal:

   a ako skoro vždy v podobných prípadoch – trol špecialista na prvom mieste..

   • Jan Jinsky napsal:

    A Robo, který tomu prd rozumí. NWOO náves – strejci sešli a kecají :D

    • Robo napsal:

     Je to podobné, ako s dejinami, blbečku. Veď aby aj nie, hisTória a „mejnstrémové“ vedy ako také, to je všetko váš výtvor.

     Existujú nejaké dôkazy, ktoré vyvracajú mejnstrémový názor? TÝM HORšIE PRE DôKAZY!

     • Jan Jinsky napsal:

      No jo, védy a Slovani. Důkazy nezvratné a nezpochybnitelné :)

      • Robo napsal:

       No áno, ako isto vieš, minulý rok ste vypálili knižnicu v Rusku (druhú najväčšiu na svete), kde okrem iného bol aj originál Velesovej knihy..napríklad..takto vy nakladate s dôkazmi.

       Lenže vsetko to máte márne, blbečku, už sú aj s tebou len tá skapíňajúca kobyla.

       Mimochodom, o čomkoľvek teba a tebe podobných presvedčovať nemám ambície ani potrebu..

       • Jan Jinsky napsal:

        Robo, v tom je tvůj problém. Pokud nepřesvědčíš ostatní, tak si budou myslet, že věříš nesmyslům. A budou mít asi i pravdu.

        • proud napsal:

         Problem maji ostatni,kdyz si neoverej,co Robo tvrdi,on to overeny ma,neni kecalek co vari z vody jako Jinsky,Pepi,Bogus,Prazak,Svejk…..a podobny :-).Nekteri z nas holt hledaji a skladaji,overujou a promejslej,nez s necim vyrukujou,jinejm staci „svatej mainstream“ a zatim plnej talir,dal nedohlidnou ;-)

 4. ANALfabet napsal:

  No jo.nassim prisiel na velku vec.ludia to nevidia a ti ktori to vidia to radsej nechcu vidiet.ved svet predsa nemoze byt taky jednoduchy.ale ano je.svet sa da popisat jazykom prirody-matematikou.vsetko je len geometria.len vase pojmy sa nedaju inak napisat len ako vseobsiahle blaboly.tak blizko a predsa slepi.ste ako slepci ktorych vedie slepec.nevyviaznete zo sparov smrti.riesenie mate pod nosom.nie je to zlozite. Priroda je stelesnenim boha.vesmir je jeho dielo.len my sme sa oddelili a tapeme v pojmoch.esteze mame tu matematiku.tak sa dostaneme na klb nasim najpotrebnejsim otazkam,ktore si stale este nikto nepoklada.TETRAGRAMATON je jeho meno.ten ktory vytvara hmotnost.nassim zjednotil teoriu pola.dufam ze ho uznaju az po jeho smrti.chudak.bojuje proti selmam.horsie je to dnes ako za galilea.sami buzik co ma hlavne slovo a v hlave naSr.ate!a takito ovladaju svet.niet divu ze smerujeme do pekiel..

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Budu extrémně kritický: Co ty pokusy dokázaly? A co vyvrátily? A byly vůbec správně provedeny? A byly správně interpretovány? Někde jsem četl informaci, že prý pokus, který měl původně dokázat existenci éteru a překvapivě dokázal opak, prý byl od počátku chybný… od těch dob může fyzika a její teorie dost bloudit!

  • Josef Švejk napsal:

   Jste očividně hlava otevřená. Dejte si pozor ať vám nevypadne mozek, či co je to.

 5. Jan Jinsky napsal:

  Je to tu o vire. Ne o dukazech. Teorie relativity a kvantova teorie byly dokazany pokusy. Nejdou zatim sloucit a urcite nepopisuji vesmir uplne. Ale jsou aspon dokazane.
  Teori mnohosvetu, teorie Harameina atd jsou jen teorie. Pokud je neprokazi, tak to je jen mentalni konstrukce.

  Radsi zustanu u logiky nez bych se dal na viru – holt jsem troll :)

  • nazdar napsal:

   Ve fyzice to chodí tak, že někdo přijde s novou teorií, která dokáže objasnit nějaký, dříve nechápaný jev. Poté experimentátoři, se léta snaží tuto teorii buď potvrdit, nebo vyvrátit. Někdy je teorie potvrzena až za desítky let, po jejím předložení. Jelikož dříve nebyli trolové, tak nikdo kolem toho nevykřikoval: “ to neplatí, to není potvrzené“.
   Takže zatím berme za úspěch, že Harameinovy teorie nikdo nevyvrátil, přestože mnoha lidem leží v žaludku.

  • proud napsal:

   To jsi,jinak bys vedel,ze vira a veda nejdou dohromady,ani u Nassima:-))

 6. Zdravím!

  Kdo máte zájem se dozvědět něco o historii, náboženstvích nebo prostě jen něco, co zatím nevíte, tak se můžete podívat na nová úvodní videa – naleznete je na YT kanálu Pravdohoda: https://www.youtube.com/user/Pravdohoda/videos

  Pokud se vám videa líbí, dejte odběr.

  • Josef Švejk napsal:

   Není nad reklamní šoty. Co tak postavit kolem dálnice alespoň 20 billboardů (alias Billových prken)? Vy nevíte, že kdo dnes nemá prkno, jakoby nebyl?
   PS: Co máme dělat, když se nám videa nelíbí?

   • nazdar napsal:

    Zkuste si to pustit ještě jednou. Určitě Vás to chytne:-)

    • Josef Švejk napsal:

     Jestliže někdo potřebuje dělat něčemu reklamu, pak zřejmě to něco nestojí za nic. Až lidé pochopí, že politik na billboardu ztvárněný vlastně dokazuje svou neschopnost k vedení trakaře, natož státu nastane úsvit. Podobné je to s některými videi, včetně experta Nassim Harameina. Mají jen jedno společné, přišli nato, že lidé ve své lenosti a tuposti přestali číst a vzdělávat se. Tak jim předkládají videa, billboardy a jiné obrázky, aby mohli lehčeji konzumovat tupost spolu s konzumací piva.

 7. dusan horak napsal:

  Omlouvám se, že se Vám motám do diskuze, ale o čem p.Nassim přednáší, je v podstatě naprosto v souladu s tím, co jsme se učili na tzv.Silvově metodě někdy v roce 1993 (ten interaktivní vesmír) i když trochu jinými slovy. Takže nemám problém s dokazováním, ale zároveň si na to musí přijít a ohmatat každý sám. Má to však i svá úskalí… Tak budete jen bušit do klávesnic a nebo pro své poznání také něco konkrétního uděláte? Říká to na konci docela jasně. Meditace napoví….

  • Josef Švejk napsal:

   Přesně! Na co se pracně vzdělávat, když můžeme intenzivně meditovat s upřeným pohledem na pupek. Pochopíme tak celý vesmír ve zlomku sekundy!
   A Óm mani padmé húm nám transformuje negativní emoce v pozitivní. Pomůže přetvořit naše nečisté tělo, řeč a mysl v čisté vznešené tělo, řeč a mysl buddhy. Každému se rozsvítí a půjde dále životem jako pochodeň.

 8. aaaff napsal:

  A mňa najviac iritujú na samom spodu tie žvásty ako sa čoho zbavíte, a keď pozriem na odkazový link tak samozrejme čo iné.
  Affiliate linky na všeliaké zázračné lieky ktoré nikomu nepomohli
  ale pomôžu vám vyčistiť peňaženku a potom si búchať hlavu o múr, prečo ste ich radšej neprepili. Najviac sa mi páči magnet na ucho a vtedy prestanete fajčiť. Za 699 KČ. A ešte viac ma idú rozosmiať tie fingované komentáre pod článkom. A kedykoľvek tam kliknete, tak všetci tam napísali pred pár minutami. Affiliate prísavníci sa nezastavia pred ničím.

  • One napsal:

   A vedel si, ze ostiavanim bradavic kazde rano sa ich zbavis do mesiaca? :D to jaa len k tym liekom, co nikomu nepomohli

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!