Nejdražší a největší prádelna v historii lidstva

457942780Není to tak dlouho, co jsme četli, že v Německu se vystěhovávají kostely a místo hledání cesty k Bohu se používají jako prádelny pro imigranty. Už tehdy mi to přišlo zvrhlé a šílené, ale netušil jsem, že to bude mít pokračování. Nyní se místo prádelen pro imigranty zřizuje kolosální prádelna imigrantů

Jistě je docela známý pojem o praní špinavých peněz. Pokud to dobře chápu je cílem takové operace ,,zajistit hodnověrný původ“ peněz, jejich zlegalizování, nebo, můžeme i říci ,,opatřit je správnými doklady“. Je vlastně jedno, jaký je původ těchto peněz, důležité je ,,jaké mají papíry“.

Když jsem slyšel výsledky jednání posledního summitu EU, hned jsem si vzpomenul na praní peněz a uvědomil si, jak snadné je to provést i s lidmi. Není ani třeba žádný speciální prací prášek, stačí ,,dobrá prádelna“ a výsledek je zajištěn. Zvláštní je, že informace o tom, že Turecko se stane nejdražší a největší prádelnou imigrantů, prošla médii bez většího povšimnutí a přece, pokud se toto schválí, bude to dramatický zlom v imigrantské krizi, ale K HORŠÍMU PRO NÁS. Naučili jsme se přijímat výsledky summitů jako zábavné, i když poněkud nudné a stereotypní, ale výborně placené, kulturní vyžití europoslanců. Podle hesla Přijel – viděl – pojedl a odjel, aneb žádné řešení je dobré řešení, protože neublíží, nám byla tato představení jen k posměchu a kritice. Jenže po tomto summitu můžeme s nostalgií vzpomínat na ,,příjemné časy“, kdy se k ničemu nedošlo. Protože poslední ,,výsledek řešení imigrantské krize“, je přesným opakem toho, co bylo slibováno.

V zábavné rovině se můžeme usmívat mechanizmu, kdy si Turci vezmou jednoho imigranta z Řecka, jednoho nám místo něj dají zpět a budeme to nazývat ,,zmenšením krize“. Méně zábavné je, že toto prohození kus za kus má stát miliardy euro. Jakýkoliv humor však končí, když se nad výsledkem této operace trochu zamyslíme.

Dnešním pádným argumentem proti imigrantům je, že jde o protiprávní akt. Imigranti přicházejí protiprávně, násilím se tlačí přes hranice, proti všem platným zákonům Unie. Jen to, že eurovládci pevně zavřou oči a dívají se jinam, případně o tom zakážou veřejně mluvit, umožní, že to i nadále probíhá – ale to nesmaže skutečnost, že je to protizákonné. Co však bude nyní? Imigrant bez dokladů se za mnoho peněz odveze do Turecka, tam bude ,,přeprán“, tedy dají se mu doklady a jako regulérní ,,běženec“ bude vrácen do EU. Tím již přestane být ,,nelegálem“, ale stane se řádným a zákonným žadatelem, kterého budou plně chránit evropské zákony. Neubude ani jeden jediný imigrant, protože každý odvezený bude ihned nahrazený jiným. Mluvit tedy o ,,řešení“ proudu imigrantů, nebo o snížení množství není jistě pravda. Jestliže ani jeden jediný neubude, jaké je to snížení počtu? Takže nic se nezlepší, naopak stávající protizákonné se tímto ,,posvětí“ a stane se řádným. A za tento akt, který bude ,,výhodný“ jen pro imigranty a ty, kteří to budou organizovat, ale nikdy ne pro občany států EU, zaplatí tito občané miliardy euro. Není to ,,neuvěřitelně šílené“? Stáváme se tím ,,největším sdružením masochistů“ v historii lidstva. Dobrovolní flegmatičtí trpitelé….s puncem nedobrovolných spasitelů. Ve všech takových pojmenováních se skrývá tolik protikladů a paradoxů, že jistě stojí za hluboké přemýšlení.

Jenže šílenostem ještě není konec. Turecko, veliký stát s většinovou muslimskou populací s dlouhou a krvavou historií nájezdů na Evropu, současně žádá o téměř okamžité zřízení bezvízového styku. Takže když si tedy shrneme výsledek tohoto úspěšného summitu:

1/ Dáme miliardy za to, že imigranti, kteří dosud byli nelegální a proto bylo možné je vypovědět -budou legalizováni a už proti nim nebude možné právně zakročit. Jejich počet se nezmenší.

2/ Turecko bude moci jednak volně vypouštět nejen ,,vracené zlegalizované imigranty“, ale i další libovolné imigranty, kterým uzná azyl a dále i své vlastní muslimské obyvatelstvo. Takže množství ,,putujících muslimů Evropou“ se může zmnohonásobit a my kromě toho, že se o ně budeme muset po všech stránkách starat, ještě si tučně zaplatíme i to ,,že k nám jdou“. Budeme tedy platit vrátnému, který je sem bude pouštět. A toto se nazývá ,,slibným řešením imigrantské krize“ a má to přinést snížení počtu imigrantů – což se, ale jen jako slovní hříčka stane, protože už se nebudou nazývat imigranti, ale běženci, nebo podobně.

Má to také přinést mír a klid, ale tomu přece nelze uvěřit, jedině snad po předchozím napadení virem Zika, který by člověka konečně zbavil posledního zbytku nesprávné přítěže, tedy mozku. Pak se konečně dostaví štěstí. Znám osobně jednoho takového člověka, on ,,nechytil virus Zika“, jen je prostě ,,slabomyslný“. Když ho někde uvidím na rušné ulici – je to úžasné. Mezi stovkami jdoucích, běžících a klopýtajících lidí se jediný neustále usmívá, on jediný ze všech vypadá jako šťastný.

Je tedy naší poslední nadějí, že snad pozbudeme rozum a že už nebude jen známé filmové pořekadlo ,,my všichni jsme Gogo“, ale štěstí přijde až s výrokem ,,my všichni jsme Zika“?

Jako humorný obrázek z kategorie černého humoru/…šmankote, není to rasistické? Ale když řeknu bílý humor, není to také zase rasistické?/, si představuji následující vizi blízké budoucnosti.

Z Turecka vyjíždí autobus, dojede do Řecka, naloží 50 imigrantů. Dojede zpět do Turecka. Je tam vybudována krásná moderní firma za peníze ,,přátel z EU“. Vše je moderní, hala pojme statisíce lidí. Na běžícím pásu projíždí sekcemi, kde je převléknou, předloží jim seznam identit, aby si vybrali, která se jim líbí. Ono už to bylo trošku na ostudu, když do nedávna měli všichni jedno jméno, stejné datum narození a část z nich s plnovousem tvrdila, že má jen 15 let. Jo dnes už je to něco jiného. Štáb lidí, vybavený počítači z EU, vytváří nádherné nové doklady se všemi razítky a vodoznaky. A na konci haly nasednou všichni do stejného autobusu a hurá zpět do Evropy, ale pozor nyní už jako ,,správní Evropané“. Tak si nedovolte na ně nějak nesprávně ani pomyslet – to by se Vám mohlo trpce vymstít, protože na lid musí být přísnost. To se vědělo už ve středověku a platí to stále…

Z.Fritz

http://cozivotdal.eu/
10 Komentářů k Nejdražší a největší prádelna v historii lidstva

 1. kolkobudeszit napsal:

  Stále Turkiti-Tatári-Turci v dějinách vystupujú jako NIČITELIA! A už snáď každý chápe, že súčasná učebnicová história je podvod jako sú podvodníci Turkiti! Rektor Olomouckej univerzity „pravdu vedia popísať len his-torici, lepšie ako očitý svedkovia dejín, lebo nepoznajú súvislosti“!Před očami sa nám odvíjajú ľživé metódy minulosti v súčasnosti neustále.
  Teda nič sa nemení. Dnešok poznáš len, keď poznáš minulosť!Venujme čas zase na 4 minúty dějín. A uvidíte jako sa zase vytvoril nový Tatársky národ z Bulharov, keď už boli pomoslimštení. Tiež európania sa budú nazývať
  Turkami. A duchovne nimi budú, keď z nich vysajú energiu, cit, a budú asimilovaní rovnanko jako kresťania po páde Byzancie, keď Turecko bolo na 95% kresťanské! Ih potomkovia vytvoria tých „dobrých“ moslimov, teda dobrých otrokov!
  5min Булгары татары wmv https://my.mail.ru/bk/ibrek/video/5344/5943.html Z obsahu: veľka ríša, ktorú založil chan Kubrat v 7. stor. zo starého Bulharského národa Kutrigulovia (Ťurskyj jazyk)-od Dunaja po Volgu-reč Turkitská, popri Urale k severnému moru, Dunajskí Bulhari začali hovoriť Slovjenski, rečou ktorá tam dominovala. Na Volge a Urale si ponechali jazyk, ale stratili názov. Nikto si neuvedomuje, že do r. 1917 sa Tatármi nazývali len turkiti čo žili v Polovecko kičatskych stepiach, turko-mongoly žijúci po celej Tartárii-Litovských, Krymských, Kavkazských-Turkov. Tatármi sa nazývali – slúžiaci tatárov, kasimovských tatárov, ktorý za Ivana Hrozného tvorili značnú časť dvořanstva, ale na Volge žili Bulhari, potom bola revolúcia, ktorú prijali s radosťou Buhari, pretože ciele bolševikov boli zhodné s cieľmi volžských bulharských už moslimov-likvidácia kulaka. Bulharský moslimovia ustanovili sovietsku republiku na Volge a Urale-no v komunizme boli iné ciele revolúcie. V r. 1923 bolo meno Bulhari zakázané, vedúci ich hnutia zastrelení a bola založená Tatárska autonómna republika – a na základe toho začali vydávať pasy Tatár, Tatárka-“niet národa niet problému“ – no pre Bulharov je to cudzie, pretože Tatármi sa nazývali tí, ktorí rozvrátili ich krajinu a zničili hl. Biľar a najstaršie město Bulgar. Prečo to bolo potřebné – boli to dobrí bojovníci, kultúrnymi, pracovitými….
  4min Происхождение татарского народа, касается всех татар! https://my.mail.ru/mail/raf6161/video/_myvideo/32.html

 2. Spektátor Čumilovič Puk napsal:

  No jo, ale vždyť jde o typické dílo z dílny Evropské komise. Takto to má EK za úkol od globálních oligarchů. Čemu se jako kdo diví? Čekal snad někdo něco jiného? Já tedy ne.

 3. Moon napsal:

  Není to ode mne. Napsal to nějaký „Historik“, ale hrozně se mi to líbí…

  Turecko dává europolitikům těžkou nakládačku. Sere jim na hlavu a ještě si za to od nich nechává platit miliardy. Smál bych se tomu, kdyby se nejednalo o celoevropskou tragédii v přímém přenosu.
  Přitom je to tak prosté. Vydíráte nás? Fajn, tak my těch 6 miliard dáme Kurdům na výcvik a výzbroj. Cože, čluny pořád plují? Tak podpoříme Rusko v Sýrii. Pořád plují? Tak uvalíme hospodářské sankce a zastavíme cestovní ruch. Už neplují? Fajn, tak přijmete zpět ten milion, co jste pustili loni.
  Ne?!? Dobře, tak podpoříme vznik samostatného Kurdistánu a vyhostíme z Evropy 5 milionů Turků.
  Co jste říkali? …že je vezmete zpátky a zaplatíte jim dopravu? No vidíte, jak to jde, když se chce, s Vámi je radost jednat…

 4. Jarmila napsal:

  Dneska jsem potkala v Praze 5 čmoudů- nějak jich zničehožnic náhle přibývá. Všichni byli pěkně oblečení a nebylo jim víc než 20 až 30 let.
  Taky jsem si všimla, že náhle v Praze přibývá kebabů- rostou jak houby po dešti.
  A do třetice jsem si všimla, že Praha, která byla 26 let zavalena polonahými slečnami v plavkách, se náhle ze dne na den stala cudnou a dokonce i bilboard ma miss vypadal tal, že byly misskám vidět jenom hlavy.
  Co z toho plyne? že je úplně všechno řízeno z jediného řídícího centra a že komunisti byli těžcí žabaři, proti tomu, co existuje dnes.

  • contumax napsal:

   Jarmila

   Z Vatikánu je to řízený…

   • Jaris napsal:

    Ne, Contumaxi. Za timhle svinstvem, revolucemi a valkami jsou VZDY chazarsti zidi. Vatikanu zvoni hrana, ovecky jim ubyvaji a katolici slabnou den ze dne. Vatikan uz zdaleka nema takove slovo jako kdysi. Sice jsou stale nekrestansky bohati, ale ve svetovem rizeni hraji pouze druhe housle.

 5. weissbach napsal:

  Jisté je, že se provádí Kalergiho plán na likvidaci evropských národů. Evropská komise má své instrukce a řídí se jimi a bude na tom pracovat i nadále. Jen to bude rychlejší a maskovanější. Uprchlíky už v Evropě žerou jen ultraovce, tak prostě změnili taktiku a budou EUROMED, který by trval normální cestou léta, realizovat „přímými dodávkami“ z Turecka, které sem nelegály bude pouštět stejně. My mu za to budeme dávat peníze na další rozvracení Sýrie, likvidaci Kurdů a udržíme ho s jejich pomocí u vesla tak dlouho, dokud nebude Sýrie rozparcelovaná podobně jako Jugoslávie a nebide mít své Kosovo a Bond Steel odkud se budou lifrovat do EU zbraně, drogy a posily pro pátou kolonu, kterou jsme tu vítali s Člověkem v tísni a spojkami velkého bratra Jirkou D. a Aničkou S.
  Freakshow EuroDoom nechť započne…

 6. pražská vlaštovka napsal:

  Jarmila 18:07
  U nás v Dejvicích(Praha 6) už je také kebabárna.
  Přes den tam dlouho nebyla ani noha,v poslední
  době nahuštěno večer kominickýma čepicema a kapucínama a NY černýma kšiltovkama..ty typy znáte-
  jinak Praha temní -jsem zvědavá jak tohle dopadne.
  Jediná záchrana -převrat anebo nás budou honit klackama po lesích jako zvěř.
  Zpráva z tisku:(
  Zbytky bílého obyvatelstva se pokusily o odpor při chránění svých domovů a rodin.
  Byli novými osadníky rozprášeni a pochytaní zlikvidováni…
  jejich obydlí byla okamžitě obsazena vítěznými silami.
  Jejich kostely byly buď strženy ,vypleněny anebo přestavěny na prostorné mešity a modlitebny..
  (tohle budeme jednou číst černè na bílém,když nic neuděláme!!!!!
  vlaštovka(zoufalá)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!