Studio REPORT 11.3.2016

cntv-report2Nechceme slyšet projev Miloše Zemana, rozhodla se TOP 09. Opustí sál – Nová aktivita Angely Merkelové zavání takovým průserem, že se z něho Evropa jen tak nevzpamatuje! Možná tak za tisíc let! – Ve Vídni vznikla skupina samozvaných strážců islámských zvyků. Ženy v nákupním centru v nočních hodinách se musí mít na pozoru – Uprchlíci jsou nezvladatelní. Maďarsko vyhlásilo krizový stav, zuří i Slovinsko, Chorvatsko a další – Zdechovský a jeho zlé zjištění z Německa. Musíme si dát pozor – Merkelová to pěkně schytala od dánského ministra. Německo nemůže rozhodovat za celou EU – Ďábel se nám směje do obličeje: Hromadná masturbace pod orlojem – The Nation: USA jsou připravené podpořit kohokoli proti Rusku, dokonce i Erdogana – 150 let starý mrazivý dopis: Předpověděl obě války i 3. světovou!.
Jeden komentář na Studio REPORT 11.3.2016

  1. jan napsal:

    Zaujal mě ten dopis a tak můžu říci,podvrh.
    Ať už první světová,ale i druhá světová,bylo potrestáno zlo,jak v pohádce.I ta třetí může přijít,zase bude potrestáno zlo,jen se neví,jestli ještě někdo přežije a když přežije,tak mu to bude k ničemu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!