Svoboda slova na iDNES platí jen pro „sluníčkáře“

zrusilikasukuO této smutné pravdě jsem se na blogu společnosti Mafra patřící ministrovi financí panu Babišovi přesvědčil na vlastní kůži. Byl jsem za své názory nejprve vyloučen z hlavní strany a poté, co ani to nestačilo k tomu, aby lidé přestali číst mé články vyhozen a můj blog byl úplně smazán.

Důvodem k vymazání mého blogu a více než stovky článků v něm, byl prý tento můj příspěvek:

http://svobodnenoviny.eu/s-imigranty-neprichazi-zadne-obohaceni-nybrz-jen-same-zlociny-a-sexualni-nasili/

Záhy po vydání tohoto mého článku mi přišla e-mailem tato zpráva:

Vážený pane Kašuko,
protože Váš poslední blog závažným způsobem opět porušil Kodex blogera, a to přesto, že jste byl již na porušování pravidel před stažením z titulní strany upozorňován, rozhodli jsme se Váš blog zcela deaktivovat.

Jedná se konkrétně o tyto body Kodexu:

§ Bloger nesmí propagovat ani vyjadřovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost vůči jednotlivcům či skupinám osob, obzvlášť pak vůči menšinám. Svými články nesmí vyvolávat nebo eskalovat nenávistné nálady. Bloger nesmí propagovat násilí a agresivitu jako prostředek řešení konfliktů.

Na titulní straně blog iDNES.cz nemohou být:

§ články, které se týkají aktuálního politického či společenského dění a nejsou dostatečně zdrojovány, přičemž za relevantní nelze považovat zdroje z nedůvěryhodných webových stránek, hoaxy ap. U závažných témat musí bloger pracovat minimálně se dvěma na sobě nezávislými relevantními a důvěryhodným zdroji

- U prvního jmenovaného bodu kodexu jde o tuto pasáž:
S imigranty nepřichází žádné obohacení, nýbrž jen samé zločiny a sexuální násilí!

Počet zločinů spáchaných imigranty z Afriky a Asie raketově stoupá, v řadě zemí EU není už pro dívky a děti bezpečné chodit do bazénu, do školy, ani na procházku parkem!

Každý den dochází ze strany imigrantů ke krádežím, rabování, znásilňování a vraždám na původním obyvatelstvu Evropy. Imigranti si zatím troufají převážně na ženy a děti bez ochrany mužů, nebo loupí pod pláštíkem noci. To se však může velice brzy změnit, a čím jich bude v Evropě více, tím bude stoupat jejich odvaha, sebevědomí a agresivita! Brzy se můžeme dočkat obrněných SUV s kulomety a černých vlajek IS v ulicích evropských měst, pokud tento zničující příval nezastavíme a nezačneme bránit Evropu, nebo aspoň každý svou vlastní zemi!

- Nedoložení zdrojů se týká zejména tohoto:

- Počet zločinů spáchaných imigranty z Afriky a Asie raketově stoupá
- To, co Brusel z Washingtonem, dělá, však nejsou žádné chyby a omyly, nýbrž desítky let starý plán na zničení příliš samostatných a soběstačných evropských národů, jehož cílem je vytvořit z Evropy zemi bez státních hranic obydlenou rasou světle čokoládových lidí s nižším IQ, která bude stačit na otrockou práci, ale nebude schopná si uvědomovat svou národní identitu, nebo se účinně postavit plánům hrstky mocných, kteří si budou pečlivě střežit svůj vlastní rasový původ a dbát o zachování inteligence dostatečné na ovládání jednolitých mas pronároda, který bude stvořen křížením, aby se ze světa vytratilo to, čemu dnes říkáme vlastenectví, národní hrdost a identita.

S pozdravem
Tereza Janků
Blog a Diskuse iDNES.cz
mediální skupina mafra
Anděl Media Centrum
Karla Engliše 519/11
150 00 Praha 5
tereza.janku@idnes.cz

www.blog.idnes.cz

www.idnes.cz

Rozsudek padl, možnost odvolání žádná! Vyšší „spravedlnosti“ bylo učiněno zadost! Zajímalo by mě, kdo na tom slavném iDNESU má právo rozhodovat, které zdroje jsou relevantní, a které nikoli?!
Celý tento „slavný“ blog je plný multikulturních sluníčkářů, havloidů a karloidů, kteří mohou klidně napsat příspěvky, ve kterých Putina nazývají diktátorem, novým Hitlerem, vrahem, agresorem a mnoha dalšími jmény a Rusko rozvojovou zemí, jejíž vojáci vraždí nevinné civilisty, ženy a děti v Sýrii, na Ukrajině a možná i na Marsu!
Jakto, že v těchto případech iDNES nezasahuje, neptá se na důvěryhodné zdroje a nepožaduje důkazy?! Proč nevadí, když každý Rus, který něco dokázal pro svou zemi, může být nazýván na tomto blogu beztrestně zločincem, padouchem a vrahem a statisíce imigrantů ze všech zemí světa mohou být vydáváni za chudáčky prchající před válkou, přestože je mezi nimi spousta Balkánců a černochů, kteří určitě nejsou ani z Iráku, ani ze Sýrie a nikomu to nevadí?!

Jak je možné, že když někdo poukáže na nesmyslnost, nebo zvrácenost masové imigrace, multikulturismu, nebo americké politiky, která rozvrátila za poslední dvě desetiletí polovinu světa, je na iDNES okamžitě umlčen?!

Naštěstí iDNES není jediný zpravodajský web v ČR a pořád ještě existují lidé, kteří dávají všanc své bezpečí a vydávají takovým jako jsem já, kteří nehodlají plout pohodlně s proudem a není jim lhostejný osud naší země jejich články, přestože tím riskují, že budou za tuto svou odvahu perzekuováni.

Tímto seznamem bych jim chtěl vyjádřit svou úctu a ze srdce jim poděkovat za jejich odvahu:

www.czechfreepress.cz/ladislav-kasuka/ladislav-kasuka/blog.html

www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice

svobodnenoviny.eu

www.nwoo.org

www.tvbezcenzury.com

www.bezpolitickekorektnosti.cz

www.novarepublika.cz

Takže dokud budou existovat lidé, kteří budou mít odvahu provozovat opravdu nezávislé weby, bude hlas vlastenců a nezávislých pořád slyšet bez ohledu na nějaké sluníčkářské iDNES!
35 Komentářů k Svoboda slova na iDNES platí jen pro „sluníčkáře“

 1. kolkobudeszit napsal:

  (oprava)Žiaľ vyzerá to tak, že politickú scénu v ČR zapĺňajú len protičeské strany a na svoju príležitosť čakajú skutočné pročeské strany. Ľudia čo volia ČSSD nie sú vůbec oboznámení s jej Bruselským programom „podpora, homosexuálom, lesbám, pedofilom a odoberanie detí na severský spůsob…“, socialisti tiež v Nórsku etablovali Barnevernet, preto i v detstve zneužívaný Brejvik po nich strieľal a už „socialisti“ rozbili státisíce rodín v Nórsku, Švédsku, Fínsku. Ak si voliči myslia, že to neurobia socialistické strany v ČR a SR tak sa kruto mýlia, stačí vidieť, aké podlosti pokrytectvá obe robia na občanoch. Kresťanské strany prijali migrantov do EU CDU-Merkel a naďalej podporujú! Kalousek pomohol na objednávku cirkvi ukradnúť majetok za stovky miliard kč Čechom i keď boli cirkvi odobrané už za Rakúsko -Uhorska a teda ich dostala protiprávne a na tom sa podieľali súčasné vládne parlamentné strany v ČR. ODS a Fiala vo svojich vyjadreniach stále je „priateľom“ zločineckých sioameričanov, čo nám vozia na lodiach migrantov… Žiadne „klasické“ strany ODS, ČSSD, TOP, Kresťanské… nehája záujmy občanov,ale kapitálu! Snáď sa potomkovia chrabrých Husitov prebudia a znovu zamávajú Európou. Veď to učenie Jána Husa umožnilo, aby „vznikol“ protestantizmus, likvidácia odpustkového biznysu (teraz majú farmaceutický, drogový, zbrojný…) a výroky Luthera „hlavou cirkvi je Ježiš a kto sa na jej čelo iný stavia může byť len Satan…“, čo pápežovou podporou muslimov, ich kriminalite, znásilneniam, genocíde vlastných kresťanov a bielej rasy v EÚ je jednojednoznačne dnes dokázané!Pravda vítězí! Ale za pomoci ĽUDÍ!

  • weissbach napsal:

   Lidi jsou především médii odváděni od toho, aby poznali reálný stav. Jsou udržováni v umělém hypnotickém matrixu, kdy jim „realitu“ zprostředkovávají média, která jsou k tomuto účelu přetvořena z funkce informační na funkci programovací. Proto většina lidí nemá vůbec ponětí o programech, plánech a záměrech toho co se připravuje v Bruselu, nebo v zákulisí parlamentních stran. De facto je politický systém v ČR /a jinde/ jen střídáním figurek beze změny hlavního směru, který určují nikým nevolenou Evropskou komisí majitelé největších korporací a bank. Odtamtud vychází legislativa, která jim usnadňuje expanzi a stále větší moc nad lidmi. Rozdíl v jednotlivých zemích spočívá pouze v tom, jak si jednotlivé partaje, které se vylhaným programem dostaly do vlády určují to, co zrovna prosadí, aby v tom dalí, kteří je vystřídají mohli pokračovat v jiné oblasti. Výsledkem je ale neustálý posun k likvidaci ekonomické, kulturní, duševní a lidské samostatnosti obyvatel jednotlivých států tohoto pekelného spolku. Začalo to jásáním nad evropskými hodnotami, kulturním dedictvím, svobodou pohybu zboží a lidí. Končí to cenzurou, totalitními praktikami, fízlováním, válečným štvaním, zaváděním středověkých praktik, sociálním inženýrstvím, likvidací rodin, vzdělání. Na samém konci bude chaos, bída, vraždění, genocida a exodus přeživších po vypálené zemi…. Protože přesně tam nás vedou…

  • proud napsal:

   „Žiaľ vyzerá to tak, že politickú scénu v ČR zapĺňajú len protičeské strany a na svoju príležitosť čakajú skutočné pročeské strany.“………kdybys byl tak moc hodnej a ukazal mi alespon jednu jedinou spravnou proCeskou stranu……….. :-)

  • Ad Hoc napsal:

   Mnohí ľudia idú na koreň veci tak, že zničia celý strom.

 2. vlkk napsal:

  Mladou frontu Předevčírem čtu jen okrajově. Hlavním důvodem je právě cenzura příspěvků. Před pár lety jsem se párkrát zapojil do diskuze (upozorňuji, že používání vulgárních výrazů a neférové napadání jiných diskutujících zásadně nepoužívám) – měl jsem však jiné názory než většina diskutujících. Po několika dnech jsem se již nemohl přihlásit – hláška „nesprávné heslo“. Toto samozřejmě nebyla pravda – hesla si pamatuji. Požádal jsem tudíž o změnu hesla – toto nešlo, protože (pokud si dobře pamatuji) bylo mé přístupové heslo automaticky uloženo a nešlo změnit. Přihlásil jsem se tedy pod jiným jménem a heslem – po 2 příspěvcích došlo přesně ke stejnému „Vymazání“. Mladá fronta holt jiné názory nepřipouští. Zřejmě pozůstatek z doby, kdy byla pod vlivem SSM => KSČ.

 3. Spektátor Čumilovič Puk napsal:

  Pane Kašuko, co se týče mě, já už IDnes moc nečtu. Zpravodajství je ubohé. Blogy jsou čím dále tím méně zajímavé. Pokud by stejné články, jako vychází na Technetu, či v Hobby začaly vycházet třeba na Parlamentních listech, asi bych IDnes opustil jako čtenář úplně. Pro mě z hlediska zpravodajství jsou dnes jednoznačně špičkou právě Parlamentní listy.

 4. Žabák napsal:

  Jasně, není o čem, klasika. Pan Kašuka píše ostré texty a proto musel ven. Dobře to vyřešil třeba ten Větvička, který píše to samé, ale píše to tím švejkovským stylem, méně ostře a s notnou dávkou cynismu a ironie. To na čechy platí, takže má čtenost a admini mu dávaj pokoj.
  Takže když chcete psát na iděsu pravdu, tak nejlíp švejkovat.

  • Jaris napsal:

   Ladislav Vetvicka pise slezskym narecim, kteremu se rika „po nasymu“ a s kratkym zobakem. Protoze jsem se v tomto kraji narodila, tak je mi tato srandovni polsko-cesko-nemecka hatlamatilka blizka. Vetvicka tohohle nareci vyuziva ke psani svych vtipnych a kritickych clanku.

 5. Petr napsal:

  Bývalá jakože „totalita“ je proti dnešku jen čajíček!

 6. Lex DRUID napsal:

  Nic si z toho Laďo nedělej, oni ti nic nevymazali, jak je ve své třídní nenávisti zcela neprávem a falešně obviňuješ, protože oni nejsou žádní cenzoři a cenzura jako taková je přece v naší prosperující a vzkvétající kapitalisticko-demonkratické společnosti naprosto nemyslitelná. Cenzurovali jen vražedné krvežíznivé bestie komunisti, když nechtěli v mnohatisícových nákladech vydávat mistrovská díla geniálního spisovatele a dramatika Václava Havla.
  Ti, jenž nás osvobodili od totality a jařma zvrácené komunistické ideologie tím, že už tenkrát rozkrádali socialismus (Babiš ve velkém v Podniku zahraničního obchodu, další porevoluční miliardář Rittig už tenkrát tuneloval Potraviny Praha, jen ta Němcová se jim moc nepovedla, ta kradla jen rohlíky v samoobsluze), ti kteří (podle Kalouska) přispěli svojí šikovností k prosperitě a blahobytu jednoho procenta naší svobodné, demokratické a ještě jednou demokratické společnosti, ti nad jejichž pomazanými hlavami slunce nikdy nezapadá a ti kterým vděčíme za vše co máme a co nám ve své velkodušné dobrotivosti poskytují, ti to napsali jasně: „rozhodli jsme se Váš blog zcela deaktivovat“.
  Takže žádná cenzura, ale DEAKTIVACE. Stejně jako se nekrade, ale odklání nebo optimalizuje a stejně jako se nelže, ale kreativně pracuje s pravdou tak už se dnes necenzuruje, ale deaktivuje.
  Harddisk v iDěsu je Babiše a ty máš blbý kecy, co už začínalo číst moc lidí a možná o tom co četli, začínali i přemýšlet. To se tolerovat nebude! Na to máme instrukce z Bruselu! Sice jsme si je v tom Bruselu vymysleli MY, a když ne tak jsme si to alespoň vycucali z palce někde cestou do Prahy, kde už celý nadržený stojí v haptáku fašoun Gabal s blbkou Langšádlovou a homosexuálním pornohercem Jandou a jménem Evropských hodnot nám hajlují na pozdrav.
  Tak se všichni připravte. Maškarní bál skončil. Odkládáme masky.

  Je to úplně všude. Zrovna včera mi necenzurovali, nýbrž jen odstranili komentář k článku Martina Fendrycha na Aktuálně cz
  Aspoň se nenamáhali s nějakým zdůvodňováním. V čem byl protizákonný či jinak společensky nebezpečný posuďte sami. A odpusťte mi tu ironii a nadsázku na začátku. K tomu co se u nás děje se už normálně napsat nic nedá a když to zkusíš, tak tě DEAKTIVUJÍ.

  ———————————————————–
  Předmětný článek o údajné ruské propagandě: http://6b.cz/cdD
  Rusko v Česku. Putin v Česku. Vliv Kremlu je zde čím dál patrnější, hmatatelnější
  3. 3. 12:10 Martin Fendrych – Komentátor Aktuálně cz

  Lex DRUID před dnem
  Odstraněné Aktuálně . cz

  Pan Fendrych má naprostou pravdu. Přesně to samé říkal americký republikánský politik a senátor Joseph Raymond McCarthy, zakladatel „Výborů pro neamerickou činnost“ a otec nechvalně známého honu na údajné americké komunisty tzv. McCarthysmu. Represe amerického mccarthismu se dotkly milionů lidí a skoro rozvrátili americkou společnost. Mezi zasažené osobnosti například patřili: Charlie Chaplin, který pro svoji „neamerickou činnost“ musel z USA emigrovat zpět do Velké Británie, dále Albert Einstein, Allen Ginsberg, Orson Welles nebo dokonce tvůrce americké atomové bomby Robert Oppenheimer.
  Na koho se zaměří hon FendrychoFištejnova „Výboru pro neamerickou činnost v České republice“ ?
  Jenže McCarthy zemřel v polovině minulého století, v roce 1957 na zánět jater způsobený jeho alkoholismem. A jak je na tom Martin Fendrych?
  Josepha McCatrhyho po jeho příchodu do Washingtonu už v roce 1946 silně ovlivnil Ministr námořnictva Spojených států James Forrestal, kterého v září 1947 tehdejší prezident USA Harry Truman jmenoval Ministrem obrany Spojených států amerických. James Forrestal ukončil svůj život 22. května 1949 skokem z okna mrakodrapu s památným výkřikem: „Russian are coming!“ (Rusové jdou!)
  Ve kterém patře bydlí Martin Fendrych?
  A co nám k té „ruské“ propagandě řekne sám prezident USA Ronald Reagan ve svém projevu z roku 1984? To si nenechte ujít! http://6b.cz/oSA

  Místo mého zcenzurovaného příspěvku se v diskusi pod Fendrychovým článkem na Aktuálně . cz objevil tento zcela jistě „slušnější“ a no problem:

  “ Svobodová • před 9 hodinami
  Žvásty místních ruských dezinformátorů Rusákům u nás nepomahají. Lži a nesmysly, které tady ti pitomci šíří, prohlédne i malé dítě. Každý soudný člověk, který vidí, slyší a umí číst, již dávno prohlédl ruské podrazy. Rusáci mohou naverbovat pouze pitomečky, neschopné samostatného myšlení. Sledujte tuto sortu tupců a odhalujte veřejně jejich vlastizrádné iniciativy, jsou ostudou národa a vyvrhelové, pracující v ruském žoldu. Tady se jasně odhalují v domnění, že jsou v anonymitě. To je velký omyl, na každé prase se připravuje vařicí voda.“

  ———————————————————–

  Po opakovaném cenzurování mých příspěvků Českou televizí, Aktuálně . cz a dalšími „demokratickými“ sdělovacími prostředky se tedy musím ptát, jak je to tedy v českých médiích s onou jimi proklamovanou svobodou slova a propagandou, když prostor v nich je jen pro jejich pochvalné a jednostranně proamerické či protiruské komentáře?
  Kde a koho se mám zeptat, kam se odvolat, kdo mi odpoví?

  • Lex DRUID napsal:

   Tak já si odpovím sám – smázli mě kvůli hrubce a stylistickým chybám, tak tedy oprava: (jednoho procenta), Represe rozvrátilY, se TAK musím ptát
   Ale pochybuju, že si toho Fendrych vůbec všiml, takže oprášíme a mírně pozměníme jeden citát:
   Fendrychu a Janků, jste prasata, jste cenzorský prasata, jste hovada!

   • contumax napsal:

    Lex DRUID

    Věřím a hlavně vidím a slyším…
    Má osobní zkušenost staršího data před 12 léty…

    Pracoval jsem v cizině a dopisoval jsem si přes internet o 9/11 s kamarádkou z Phy, která je na indexu a co se mě nestalo… z ničeho nic mě seznam zrušil email bez “ varování “ … místo “ pane překročil jste to a to “ zkusil jsem založit jiný email na seznamu.cz a marně, po víc jak roce jsem to zkusil znovu si udělat účet na seznamu a opět to nešlo…

    A nedávno jsem to opět zkusil a zase nic…

    • Lex DRUID napsal:

     No,já to mám se Seznamem cz přesně obráceně. Seznam se mi skrze různé Lištičky a cookies snaží dostat do počítače horem spodem, dokonce i při instalaci nových programů, ale já jsem ve střehu a vše od Seznamu vytrvale mažu a mažu… :-D :-D
     I pro ten email je Seznam ta nejhorší volba. Zabezpečení rovná se nule a vaše maily si čtou admini pro zkrácení dlouhé chvíle. A řekl bych, že i všichni obchodníci, co si od Seznamu koupili váš seznam. Tajné služby mají seznam od Seznamu přirozeně zdarma. Možná za protislužbu přimhouření oka nad praktikami Seznamu. Brr už to slovo neřeknu, mám vySeznamováno na měsíc dopředu.
     Pro soukromou poštu používám Protonmail a ani nemám potřebu šifrovat. Stačí, že mi do toho nečumí každý jouda a fízl.

  • weissbach napsal:

   Lexi, trefil jste to naprosto přesně. S deaktivací, s McCarthym. Zrovna nedávno jsem si říkal, že to, co dělá Gabal s Langšádlovou a tím sodomitou není nic jiného než snaha tady založit výbor pro neamerickou činnost. Seznamy už vyrábějí, výbory už zakládají, deaktivují příspěvky. Ano, masky se odkládají, smajlíky pomalu střídají vyceněné zuby. Je otázka času kdy podle seznamů začnou deaktivovat fyzicky….

 7. Kadlik napsal:

  Co ktomu dodat ? chce se mi skodolibe rict to mas z toho ze chces psat do Rudyho Prava pravdu :)

  • levak napsal:

   Kdysi jsem v komentari na nejaky clanek nasel:

   K čemu jsou dobré diskuse pod články nařízenými samotnými rozvraceči světa? Akorát jsou jim poskytovány cenné informace pro tvorbu účinějších manipulací s názory lidí.
   Bez protinázorů si to tam trollové v minutě navzájem odsouhlasí a nebude co špízovat, protože diskuse skončí.
   Je mnohem lepší konat. Čím dál víc rozumných lidí napříč celým sociálním spektrem koná. Vyhýbají se úvěrům, zbytečnému utrácení peněz, vzájemně se podporují,
   upevňují svoji svobodu vytvářením potravinové a energetické soběstačnosti, chrání si zdraví jinak, než polykáním pilulek, hledají alternativy za jedovatou kosmetiku,
   nenakupují produkty vyhlášených firem, bojkotují McDonalds a podobné sračky, v létě jezdí na kole, pěstují si vlastní tabák, vyhodili televizi a ignorují všechny svině židům zaprodané.
   Dobře ví, odkud vítr fouká, ale nikde nevyřvávají a nepíší si svoje názory na čelo.
   Rozvraceči NWO škodí tiše a systematicky. Právě pro ně jsou chystány převýchovné koncentráky a oni to moc dobře vědí.
   Jen blbec své názory hlásá pro potřeby fízlů, čímž poskytuje otrokářům bezplatné a přitom velmi cenné služby.

   napsal Moiry 77……..a ja s tim souhlasim…..

   • weissbach napsal:

    Je na tom sice velký kus pravdy. Ale podívejte se na to jinak. Vážně si myslíte, že rozvrátíte NWO, když nebudete v kontaktu s ostatními, že bude stačit vyhodit televizi, vyklidit veřejný prostor pro čirou propagandu, stáhnout se na zahrádku… Omyl. Jen přijmete doborvolně za svůj jejich cíl zahnat vás do defenzívy, do izolace. Kolik asi takových lidí je dnes a kolik bude zítra? To pro NWO nepředstavuje žádný problém v postupu. Tohle by musela dělat drtivá většina obyvatel a nejenom jednoho státu. Protože rozvrátit i takový stát zvenčí nepředstavuje žádný problém. Už jen tím, že „vědoucí“ vyklidí veřejný prostor pro masírku té nevědomé většiny a nebude nikdo kdo řekne: „Je to lež.“ Chápete? Jen tím urychlíte obsílku s pozváním na očipování a většina se vám ještě bude divit, když se budete vzpouzet…
    Takže Vy s tím souhlasíte, ale já musím nesouhlasit! Kde se člověk dosud nevědomý dostane k odkazům, názorům, které ho přivedou k poznání? Půjde za vámi k vám na zahrádku? Nikoli, jen dobrovolně vyklidíte pole pro jeho další udržování v zombimódu….

    • proud napsal:

     Myslim si ze oba mate kus pravdy.Bojkotovat a bojovat s molochem je pravda,stejne tak jako nenechat mu ostatni napospas……

     • levak napsal:

      Ve Skode Auto Mlada Boleslav pracuje +- 25 000 lidi a za rok vyrobi 1 037 000 aut coz je 40 aut na jednoho pracovnika a za poukazky recene „penize“ co za tu praci dostanou ,kdyz vydrzi cely rok nepapat si mohou jedno nechat. A to se vyplati……hlavne se neizolovat…Co bys delal se 40 autama…. :-)

    • Žabák napsal:

     No to je ten defenzivní mód, kterej tady frčel třebas za komančů. Stáhnout se na zahrádku a polibte mi zádel.
     Rozdíl je ale v tom, že komanči byli amatéři a každej věděl co si o nich má myslet. Tyhle šmejdi hrajou jinou ligu a když dělaj brainwashing, tak za tím stojí armáda psychologů a specialistů na marketing. Navíc ta rádoby svoboda, kdy se můžete „rozhodnout“ jestli vás má ojebat pravice nebo levice, jestli si koupíte GMO tam nebo tam a když si můžete na netu a na náměstí rádoby svobodně zademonstrovat a být svobodně odignorován, tak to prostě zblbne hodně lidí a taky by se vám mohlo stát, že až budete meditovat za světový mír na zahrádce, tak za váma začne chodit milá paní a přesvědčovat vás o výhodách očipování a když ji odmítnete, tak za vámi přijdou už ne moc milí páni a přesvědčí vás jinak.

     • proud napsal:

      Delas s tim moc velky cachy,prijdou mily pani a ocipujou te na fleku,jsi chtel rict,po dobrym,nebo po zlym.:-)))))))))).Jenze me to prijde,ze uz ty svinstva v sobe mame,takze cipovani jako takovy uz je alespon pro ne,jen takova zabavka cim nas zamestnat,grandiozne to obesli,protoze vcelku uz ani cipovat neni potreba,staci se zamyslet.

      • proud napsal:

       Uz davno toho muzou,nebo mohly bejt plny vsechny toceny a lahvovy napoje,vodarny i studny,chemtrails,to je panecku vynalez……

    • Jaris napsal:

     Weisbachu, jak znam lidi, tak ti se na ocipovani pohrnou, ze na ne budou stat fronty.Za dobrovolne ocipovani nabidnou zajemcum zdarma par navstev McDonaldu a basu kokakoly.

 8. pozorovatel napsal:

  V Nemecku je cenzúra ešte drsnejšia. Tam nemajú problém zrušiť facebookové konto hnutiu Anonymous s 1,8 miliónmi fanúšikov a 20 miliónmi čitateľov. A navyše cenzúru facebooku zverila vláda do rúk mimovládky, ktorá je notoricky známa svojimi nenávistnými výrokmi na adresu Nemcov a všeobecne bielych ľudí.
  https://diskuter.wordpress.com/2016/03/07/velky-utek-z-facebooku/

  • hitlary clifton napsal:

   Ono sa ti novinari neobavaju, ze ich zacnu ludia mlatit alebo strielat? Zopar vyrazenych zubov, priestrel brucha a zmrdi sa budu bat pisat hovadiny, lebo zivot je viac ako peniaze……..

   Samozrejme s tym vrcholne nesuhlasim, aby niekto bil, resp. strielal novinarov, ktori su straznymi psami demokracie a ktori su najoblubenejsou skupinou v spolocnosti, spolocne s bankarmi a pravnikmi……

   Na druhej strane by sa ale mohla ich menom nazvat nejaka zakladna skola, alebo by sa mohla zaviest specialna prestizna dobroserska cena, resp. novy krater na Marse a tak by sa stali nesmrtelnymi…….

   • Žabák napsal:

    „Samozrejme s tym vrcholne nesuhlasim, aby niekto bil, resp. strielal novinarov, ktori su straznymi psami demokracie a ktori su najoblubenejsou skupinou v spolocnosti, spolocne s bankarmi a pravnikmi……“

    Tááááák urrrrrrrrrrčitě :D :D :D

    • Justass napsal:

     Jak vás pánové čtu, tak – mám zde pár nemovitostí – střelím je (dokud je čas ), a hajdy do Ruska. Tam to celkem znám. Dnes už snad jediná země, kde je Svět ještě v pořádku.

     • Robo napsal:

      Zostaň doma, tu si potrebný a okrem toho, snáď to tu nebude také zlé.
      Snáď sa vydáme na cestu domov…

      • pražská vlaštovka napsal:

       Milý Láďo!
       Jsi tu potřeba víc,než jindy!
       Obdivuji Tě a jsem na Tvé straně!
       Piš dál a rozšiřuj osvětu!Já se o to snažím nepřetržitě a kdybys věděl s čím jsem se už setkala,ale odradit se od pravdy nenechám.
       Nebuď smutný!
       jituš

      • pražská vlaštovka napsal:

       Zdravím Tě Robo!!!!
       sluníčko moje!
       jituš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!