Demokracie budiž zatracena – spiknutí na „Mořském ostrově“ odhaluje hluboký stát

56ddbe631e0000b3007036b9Během dlouhého týdne před primárkami v Mississippi a v Michiganu se obloha nad Mořským ostrovem zatměla korporátními tryskáči. Tim Cook z Applu, Larry Page a Eric Schmidt z Googlu, Sean Parker z Napsteru, Elon Musk z Tesla Motors a další příslušníci super-boháčstva se slétali do tohoto exkluzivního letoviska v Georgii údajně, aby se zúčastnili výročního Světového fóra Amerického podnikatelského institutu (AEI).

Mezi inzerovanými tématy diskuse: „Generace mileniánců, jak moc na nich záleží a co chtějí?“

Taková byla krycí legenda.

Jak odhalil Huffington Post, Mořský ostrov minulý týden v Klášteře hostil tajné konkláve, kde oligarchové spřažení s elitou washingtonských vnitřních kruhů piklili jak zvrátit demokratické rozhodnutí milionů voličů a vyvolat potrat kandidatury Donalda Trumpa.

Z žurnalistů byl na Mořském ostrově Rich Lowry z Nation Review, který právě věnoval celé vydání tématu – „Proti Trumpovi“, a Arthur Sulzberge, vydavatel Trumpo-fobického New York Times.

Bushův guru Karl Rove z FOX News byl po ruce stejně jako mluvčí Paul Ryan, vůdce většiny Mitch McConnell a senátor Lindsey Graham, vyhnaný Trumpem v New Hapshire a hystericky reagující na téma Donalda.

Stejně jako tam byl William Kristol, vydavatel vztekle anti-Trumpovského Weekly Standard, který referoval zpět soudruhům: „Klíčovým úkolem teď, abych parafrázoval Karla Marxe, je méně to, jak Trumpovi porozumět, jako spíše to, jak ho zastavit.“

Kristol předtím tweetnul, že konkláve na Mořském ostrově je „mimo protokol, tak prosím považujte mé tweety odsud za mimo-protokolární.“

Huffington Post odčinil to, že Trumpa shazoval na svých zábavných stránkách, a poskytl národu tu službu, že strhl maskovací síť z „poněkud prohnilého státu.“

To, co jsme na Mořském ostrově spatřili, bylo to, že ta Neoconská centrála AEI přes všechno to mumlání o přinesení požehnání „demokracie“ barbarskému světu věří méně na demokracii a více na trvalou kontrolu nad Americkým národem pomocí vládnoucích elit z vnitřních kruhů Washingtonu.

Když člověk mimo vnitřní kruhy jako Trump tuto kontrolu ohrozí, demokracie je zatracena. Elita se dá dohromady, aby ho shodila, neboť ještě hlouběji než jejich stranické vztahy je zakořeněno bratrství jejich duší v prosazování moci.

Huffington Post odhalil ještě něco – hluboce zakořeněnou korupci, kterou je hlavní město prolezlé.

Americký podnikatelský institut pro výzkum veřejné politiky (AEI) je podle pravidel Finančního úřadu organizací s výjimkou z US zdanění.

Ty korporátní příspěvky AEI obnášející miliony dolarů jsou odečitatelné z daní.

Toto zvláštní privilegium osvobození od daní je uděleno organizacím zřízeným k účelům jako „náboženské, vzdělávací, charitativní, vědecké, literární… nebo prevence krutosti k dětem či ke zvířatům.“

To, co měli spiklenci v Klášteře na Mořském ostrově za lubem, bylo zrovna tak náboženské jako to, co měli za lubem v Petrohradě roku 1917 Bolševici v dívčí škole známé jako Institut Smolnyj.

Na základě toho, co o tom bylo hlášeno, by nebylo extrémismem říci, že to byla konspirace oligarchů, neoconů Válečné strany a dvorních Republikánů za zvrácení výsledků primárek a uvalení takové nominace na tuto stranu, jako odpovídá agendě elity, navzdory projevené vůli členstva.

A tato daňovými poplatníky dotovaná kamarila „Ztrapnit Trumpa“ přináší ještě větší problém.

Amerika teď není Ruskem nebo Egyptem či Čínou.

Ale všechny tyto země teď přistoupí k účelovým krokům, aby odhalily US vazby na nevládní organizace zřízené a operující v jejich metropolích.

Mnoho z těchto neziskovek má financování nalévané k nim od US agentur, jako je Národní nadace pro demokracii (NED), která podporovala „různobarevně kódované revoluce“, jimž se připisuje svržení režimů v Srbsku, na Ukrajině a v Gruzii.

Počátkem 50. let v Íránu a Guatemale tuto práci ještě dělala CIA a Dullesovi bratři.

Ať si člověk o Vladimiru Putinovi myslí cokoliv, může ho ale někdo snad obviňovat za to, že v Moskvě nechce US agentury podporující tamní neziskovky, jejichž nepsaným úkolem je dohlédnout na jeho svržení i s jeho režimem?

A ať si člověk myslí o NED a jejich pobočkách cokoliv, nastal čas, aby se Američané pustili do důkladného přezkoumání od daní osvobozených nadací, think-tanků a institutů veřejné politiky operujících v hlavním městě.

Kolik z nich stejně jako AEI pletichaří, aby předurčily výsledek presidentských voleb, přičemž si užívají osvobození od daní a předvádí se jako by byly spolky nezaujatých učenců a hledačů pravdy?

Kolik z těchto od daní osvobozených think-tanků jsou fasády a propagandistické orgány nadnárodních korporací, které jsou živené z daní odpočitatelnými dolary, dokud se jejich „kmenoví učenci“ nebudou moci přesunout do vládních kanceláří a odvést tu práci, za kterou byli pěkně placeni už dopředu?

Kolik z těchto think-tanků bere cizí peníze, aby v americké metropoli protlačovaly zájmy zahraničních režimů?

Mluvíme o „hlubokých státech“ v Turecku a Egyptě, o neviditelných režimech, které existují v pozadí za veřejným režimem, a ty vládnou zemi bez ohledu na momentálního presidenta či ministerského předsedu.

A co ten „hluboký stát“, co nám vládne, který jsme zahlédli na Mořském ostrově?

Svědomité legislativě demokratické republiky to trvalo dlouho, než vytáhla americký hluboký stát ven na slunce.

Submitted by Tyler Durden on 03/11/2016 22:00 -0500

Submitted by Patrick Buchanan via Buchanan.org,

Zdroj: http://www.zerohedge.com/news/2016-03-11/democracy-be-damned-sea-island-conspiracy-reveals-deep-state

 

Související: http://www.nwoo.org/2016/03/09/vudci-republikanu-s-rediteli-technickych-firem-piklili-proti-trumpovi-na-tajne-schuzce-na-ostrove-neoconu/
13 Komentářů k Demokracie budiž zatracena – spiknutí na „Mořském ostrově“ odhaluje hluboký stát

 1. Spektátor Čumilovič Puk napsal:

  Historie se bude opakovat? Kdysi ve starém Římě byli jacísi bratři Tiberius a Gaius Gracchové – a byli zavražděni tehdejšími elitami. V USA pak Abbé Lincoln a později Kennedové… Mám tedy vážné obavy o zdraví a žitot D.Trumpa, který se vydal, jak se zdá, po podobné dráze, jako jeho mnou jmenovaní předchůdci.

  • Adolf Balík napsal:

   Připočetl bych k tomu Reagana. To byl svého času takový jejich Trump. Nakonec ale prošel a stal se z něj jeden z hlavních presidentů. Potkal ho ale atentát, který sotva přežil, a od atentátu už z něj byla troska, která už moc nevládla a rozjela se mu demence. Týmy, které s sebou přivedl ale částečně vládly v jeho duchu a částečně byly namíchány s establišmentem.

   Jeden z jeho tehdejších mladých spolupracovníků, co se stal jedním z otců Reaganomiky P. C. Roberts a teď je jedním z hlavních konspiračních teoretiků, jehož články tu občas jsou, patřil i ke komisi, co měla nasadit otěže CIA, což se ale nepovedlo. Toto je pokud o Reagana 2.0.

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    Díky za detaily. Ty síly vojensko-průmyslového komplexu musí někdo spoutat. Dokonce v zájmu těch sil jako takových… Jinak USA a Západ brzy skončí, jako kdysi starý Řím!

 2. Paul Durham napsal:

  se divím, že nepozvali Miroslava Sládka, blanického rytíře ve výslužbě :-)

 3. host napsal:

  Drumpf je kapitalistický miliardářský potrat sám o sobě, tam už není co zkazit. Opravdu jsem se nesetkal z žádným byť jen milionářem, který by měl křišťálový charakter. Mamon a charakter, to se navzájem vylučuje, jak již trefně poznamenal před 2000 lety jeden chlápek z Nazareta.

  Kdyby tahle konference byla skutečně tak konspirativní a důležitá, tak by o ní rozhodně nepsaly žádné noviny. Protože by to proběhlo v naprostém utajení.

 4. jan napsal:

  Někdo má lufta,že by se nenechal ovládat,tak raději včas zarazit,I ta rvačka vypadá na zinscenovanou v USA jsou na to machři,naši se to zatím učí.

 5. Ikema Monika napsal:

  Japonska vláda zakázala víza pro IZRAEL bojkotuje i Čina !!!!

 6. Ikema Monika napsal:

  Nemesis hlásí:: stříbro vstouplo o 14 procent a zlato o 20 procent za 2 a půl měsíce banky jdou do háje !!!

 7. Jan Jinsky napsal:

  Mrknul bych na to trošku z perspektivy. Tady je vývoj za posledních 5 let. Nevypadá to na drama
  https://www.bullionvault.com/gold-price-chart.do

 8. Ikema Monika napsal:

  Kdo potřebuje víza rozhoduje a mění stát sám ! Ty asi anglicky absolutně neumíš a jiné weby než-li NWOO neznáš že !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!