Demonstrace na podporu prezidenta Miloše Zemana – PRAHA -12.3.2016 /VIDEO

matejka

Podpora prezidenta ČR Miloše Zemana.  A vyjádření nedůvěry naší vlastizrádné vládě. Vystoupili: Pavel Matějka, Miroslav Sládek, Ivan Kratochvíl, Josef Hörl a další.
7 Komentářů k Demonstrace na podporu prezidenta Miloše Zemana – PRAHA -12.3.2016 /VIDEO

 1. koloděj napsal:

  to tam byli jen ti čtyři řečníci a „další“ znamená osádka policejního vozu a kolemjdoucí ?

  co je to „na podporu“ prezidenta Zemana? On nemá podporu? Kterou jeho myšlenku podporovali? A kdo ? Neslyším, tak mi to z videa ani článku není jasné…

 2. koloděj napsal:

  na IDěs je video mnohem výmluvnější .. asi 300 lidí, z nichž většina vypadá jako zvědaví kolemjdoucí, podepisovale se ufologická petice za anulaci rozdělení ČR … trochu si zablbli i policajti, jinak nic, co by vypadalozajímevě. Někdo si na Zemanovi honí poṕularitu.

 3. jan napsal:

  Koloděj.
  Jedna vlašťovka jaro nedělá.
  Myslím,že je to jen nácvik,coby,kdyby.
  Copak Sládek,asi se domnívá,že všichni ztratili paměť.
  Také se říká,když chceš zmoudřet,musíš zestárnout,co na Sládka sedí a ty šediny mu sluší.

  • Steffi napsal:

   yes i think sputnik made this point in some thread months ago. you wouldnt normally expect someone like ajay to dare clash with srk-yrf on diwali. may be aj&1;#82y7as recent spree of hits gave him the confidence to have a go at him.

 4. proud napsal:

  Za sebe to povim asi tak,ctim rozhodnuti svyho naroda a stojim s nim za Zemanem,ale bejt po mym,nevolil bych mensi zlo,ale ono povestny dobro,novou tvar s hlavnim a nejdulezitejsim rysem: vlastenectvim ,treba zrovna Putinovskyho typu! A naprosto stejne bych pokracoval s „vladou“,protoze v ni nikdo bez vejs jmenovanyho rysu,nema co pohledavat!!!

  Ps: potazmo ke Sladkovi……..bavim se o vlastenectvi,ne o nackovstvi!!!

 5. host napsal:

  Jsem zvědav, copak podnikne Sládek. Jestli mu jen došly prachy co nakradl ze stranické pokladny (což tvrdili jeho odpůrci) a chce si na stará kolena trochu přivydělat v politice. A nebo jestli mu doopravdy jde o zlepšení naší politiky (proč pak ale těch minulých 15 let mlčel?).
  Tady s ním vyšel rozhovor:

  https://beo.sk/rozhovory/2052-miroslav-sladek-zacalo-stahovanie-narodov

 6. Olin napsal:

  Ubuntu je jáš cíl…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!