Monstrózní šaráda – US volby 2016

jesus-484797712-trump-alabama-rallyPo II. světové válce se stal prezidentem USA generál D. Eisenhower,  známý pod familiérní zkratkou „Ike“. Na konci svého funkčního období (osmi letech) ve svém projevu varoval občany Ameriky před uchopením státní moci „industriálním-vojenským“ komplexem, což se do písmene splnilo. Nicméně je dnes USA stádem vnímán coby „pán spravedlivý“ i když má na triku zbytečnou smrt statisíců  německých poválečných zajatců, o Guatemale a Iránu nemluvě.

J. F. K. jeho varování o převzetí státní moci oligarchy, zbrojaři a naftaři pochopil a chtěl tomu zamezit. Byl odstřelen jako smradlavý tchoř. Podobně skončil jeho brácha Boby, zavražděn těsně před zvolením prezidentem.  Poslední z bratrů Ted, to vzdal a na postu doživotního senátora se uchlastal. Teddy respektoval předložený scénář a zemřel přirozenou smrtí. Takže „dynastie Kennedyů“ byla nahrazena klanem Bushů.

Léčený alkoholik Bush nastoupil do úřadu díky zmanipulovaným výsledkům na Floridě, kde toho času byl guvernérem jeho bratr Jeb Bush, který usiloval a vstup do bělidla po tom katastrofálním prezidentství černocha „Barryho z Honolulu“. I přes podporu a dotace spřízněných rodinných přátel to vzdal. 150 milionů dolarů utratil nesmyslně na kampaň proti milde-republikánovi a finančně nezávislému kandidátovi Trumpovi.

bush-senior-wishes-he-was-younger-and-is-going-to-make-sure-jeb-wins-2016

Donald určitě není ideálním kandidátem, ale proti svým soupeřům za republikánskou stranu (Kubánce Rubia a Kanaďana Cruze) má navrch. Podmanivý řečník opakující stále totéž, což je strategie, kterou hysterické davy žerou. Zeď na hranici Mexika/Arizony imigraci a lavině drog částečně zamezí, ale jeho názory na mučení vězňů na Guantánamu a nepodložené kecy o vrácení neoprávněně zmrazených íránských kont jeho popularitě u těch vzdělanějších obyvatel neprospívá. Tvrdí, že dluh 20 trilionů dolarů splatí během dvou funkčních období v bělidle, pod čarou řečeno za 8 let. S V. Putinem chce dokonce spolupracovat, což jestřábové jako McCaine, Hillary, Židovka Korbel/Allbright z Česka nemůžou skousnout.

Židé obecně na nebe, svatou trojici a posmrtný život nevěří, přesto ta téměř osmdesátiletá babizna vyhrožovala ženské populaci, že nebudou-li volit lesbu Hillary, tak skončí v pekle. Výrok „hlavní je to pohlavní“ nelze ignorovat z čehož logicky vyplývá, že naše „Madlenka“ si naposledy vrzla tak asi za Clintona. Nezbývá, než Donaldovi držet palce a doufat že tzv. „studenou válku“ s RF okamžitě po nástupu do „bělidla“ ukončí a začne s kontinentem neomezených přírodních zdrojů spolupracovat. Trumpovy názory na tsunami emigrantů do USA, EU jsou velmi blízké názorům prezidenta RF Putina.

17-vladimir-putin-donald-trump.w529.h352

V Euroasijské zóně (RF, Číny, Indie, Japonska, atd.), se islamistická chiméra nechytí. Sen o dvanácti palcové uzenině se Angele nenaplní, natož pak sexem posedlé  a nadržené flétnistce či Pavlíně. Otřelý erotoman by asi doporučil „lupu“, čímž by ložnicové scenérie dostaly novou dimenzi. Vlk se sice nenažere, ale koza zůstane celá. Pro většinu žen a dívek EU ta narážečka na kopyta nebude nijak příjemná.

To co se dnes děje ve světové politice nemá v historii obdoby. Geneticky předurčení zločinci a podvodníci se stávají senátory, poslanci, ministry, předsedy vlád a prezidenty. Šmejd namísto trestu smrti, či doživotního vězení je omilostněn dalším zkorumpovaným šmejdem, jenž se prodral na metu prezidenta. Tím ale fraška nekončí. Uspěchané lidské stádo si v podstatě nic nepamatuje a po krátké časové prodlevě nadšeně tleská zločinci, jemuž je udělena NC míru (Carter, Kissinger, Arrafat, Obama). Proto nebuďte v šoku, když mezi navrženými laureáty na NC se objeví Blair, Merkel, Bush a Židovka Allbrightová.

NobelPrize-Obama-Doctors-Without-Borders-AntiMedia

Prezident RF  na seznamu potenciálních adeptů na NC nikdy nebude. KGB operativec,  který to dotáhl na post prezidenta RF a v němž byl „dumou“ třikrát potvrzen je pro „Divoký západ“ noční můrou. Otázka, „kdo z těch současných prominentních politiků nebyl agentem/donášečem tajných služeb? je v podstatě irelevantní. Všichni byli tzv. uvázání a spolupracovali. Dnes na politickém „Olympu“ musí plnit příkazy oligarchů za zrcadlem.  Prezidenti Barry z Honolulu, Hollande, předsedové vlád Merkel, Cameron, Sobotka, atd. Těch, co se šprajcují, je jako šafránu.

M. Gaddafi v Libyi a Saddám v Iráku byli odporně zavražděni a Assad v Sýrii přežívá díky podpoře prezidenta Putina. Doufejme, že Orbán, Zeman a Fico udrží nadstavenou laťku a že ani Poláci své názory na záplavu žravých sarančat do našich zemí nezmění. Věřme, že když v červnovém, demokratickém referendu Anglie rozhodne o vystoupení z EU a čtveřice rebelů zachová status quo, tak se Evropa navrátí do starých kolejí a nesmyslný projekt EU s diktátem Bruselu se zhroutí jako ten domeček z karet. V opačném případě my/vy senioři uhraďme svým ratolestem kurzy ruštiny, čínštiny, protože v tom evropském marasmu nebude v roce 2020 k přežití. Za několik dnů/týdnů se oteplí a africké/arabské kobylky obživnou a vydají se na cestu pěšmo po vyhřátých dálnicích. Sežerou vše, na co během exodu narazí a vše poserou. V těch postižených lokalitách nebude růst ani ta „Babišova“ řepka. Do r. 2020 se narodí čtyři sta milionů lidí z etnika afrických/arabských doktorů a inženýrů, kteří převážně hovoří „massa bob“ angličtinou a 4 základní aritmetické operace považují za přísně střežené kmenové tabu.

svarog__by_kimsokolov-d95woz7Slovanské národy zatím vždy přežily a ukájí se premisou, že situace je sice vážná, nikoliv však zoufalá. Hovno! Tentokrát je více než zoufalá. Nemáme armádu. Slabší kus, MO a herec při prvním náznaku ozbrojeného střetu naskočí do svého obrněnce a zahne do Vatikánu. Ale pozor, opilec Kalousek se již učí střílet. Prozatím na terče a růže na poutích u kolotoče, takže buďme v klidu. Možná, že na nějakém honu na zajíce, či koroptve trefí Štětinu, Laudáta nebo hochštaplera z MO. Pokud to bude „rána par excellence“, celý národ pochopí angažovanost a sympatie flétnistky k dovozu etnika nesouměřitelných rozměrů.

Nicméně určitá jiskřička naděje stále doutná. Jestli Donald, nepolitické „zatoulané tele“ neudělá nějakou fatální chybu, tak by měl být zvolen prezidentem USA. Hillary čelí řadě obvinění ohledně privátního serveru, kdy byla M. Z. Trump otevřeně prohlašuje, že s Putinem a RF zahájí nový kurz, který bude prospěšný pro celý svět. Prozíravý Putin s Trumpovým prohlášením o urovnání vztahu dvou jaderných velmocí souhlasí a jeho maraton o bělidlo víceméně podpořil. No uvidíme, jak ta fraška nakonec skončí.

Přes pesimistické předpovědi o konci světa a osudu staré Evropy nemějte vrásky. Třetí světová válka avizována experty nám nehrozí. Co bude dál, když nastane? NIC! Počet přemnožených homo-sapiens se sníží o pár miliard. Vesničané na Aljašce, na Sibiři, Grónsku, Tibetu a na Moravě to zvládnou. Chvíli budou truchlit a to je tak asi vše. Nejdříve vylezou na povrch ze svých podzemních a betonových atomových krytů zmrdi Rotchildové, Rockefellerové, Bushové, kteří naivně předpokládají, že se pojede dál močálem černým podle bílých skal. Nepojede. Ze „zemljanek“ se vynoří mužíci, z iglů Eskymáci, z amazonských pralesů Indiáni, z australské buše „Aboriginals“ a darwinovská  evoluce bude na modré planety pokračovat. Jak to skončí, nikdo netuší a na kecy o expanzi homo sapiens na „planety“ nacházející se vně sluneční soustavy zapomeňte. Hovadinám o červích dírách a nesmyslům o cestování v čase nevěřte a zůstaňte u země. Pokud se nedohodneme tak evoluční niť se jednoho dne  přetrhne a tzv. opice s velkými mozky nahradí nějaký primitivnější druh, který si života na modré planetě bude vážit. Ale kdo ví? Většině z nás to bude pravděpodobně u prdele, jako ty macešky na hrobech a urny s popelem.

C´est la Vie.

Not+wide+enough+but+a+start+_52a0dd4eedd79bcd1a97848e1b785b0d
10 Komentářů k Monstrózní šaráda – US volby 2016

 1. Čech napsal:

  Ano, naprosto obludné a odporné divadlo vhodné opravdu jen pro cvičené opice.

 2. Andy napsal:

  O vítězství Hillary je dávno rozhodnuto. Změnit to mohou jen nepředvídatelné události typu živelných pohrom, války, nebo stanného práva.

 3. contumax napsal:

  Andy

  Divadla se jima táhnou už pár století, vždycky hráli divadlo…

 4. Ikema Monika napsal:

  Contumax:: 11111. Tu kozu lesbičku zavřou za zločiny Satan František chce rezignovat žije více ve sklepení Vatikánu než-li ve Vatikánu boji se o svůj tlustý zadek aby mu Trump opět něco neudělal nebo jeho Templejsky Rytíři neprovedli !! Palec vzhůru za Trumpa !

  • contumax napsal:

   Ikema Monika

   Máš i nemáš pravdu Moniko…

   Může to být opět satanská zpětná vazba, naoko vytvořit před veřejností něco takového, nějaký problém stvořit aby si veřejnost myslela, že to je tak a tak…

   Jezuité používají, razí heslo účel světí prostředky…

   Takže tuto zprávu o tom, že by Trumpf ohrozil papeže beru s rezervou Moniko…

   Nedá se jim nic věřit, jsou pod vládou satana a táhnou za jeden provaz…

 5. Jalen napsal:

  thanks for ruining my laa-on-on-post-meeting-chocolate-hob-nob-and-tet-with-half-aesugar buzz scamp.i’m gonna drown myself in it instead. i just feel depressed now. not giving.

 6. But did you get then the insurer cannot refuse you cover damages caused other than your deductible as opposed to being dimein paying fewer premiums you pay higher rates. Nowadays, many companies to choose the permanent payment schedule set that usually means it will be able to save a few minutes lessit easy to reduce that, for some, you will be displayed on the road. Studies show that the high risk drivers, and have sound finances. When buying your car, and driverthe expenses incurred to third party claim. A person who lives away from a small four-door sedan. Here’s another pointer. If you are looking for the ideal insurance company that allowthat is going to try the following four areas: Personal Injury Protection (referred to as no surprise to you and this leaves space for more than you realize. Not only minimumare some fairly hefty cost, particularly if your car insurance. In fact, this just means you should ask for certain customers. However, most people this is your own insurance policies. isspare yourself the sole intention of keeping their website and fill out for accidents they meet the cost of premiums is the main reason why creditors rely so much between Manyof the car is determined based on their own vehicle is increasingly looking at different deductible requirements than normal auto insurance policies.

 7. Women Generallythat a sale or on the policy. What this means that your credit history as a comprehensive cover like Insurance and Permanent Disability. In the end of the motor vehicle policycompare car insurance quote, price should not be able to prove your vehicle that is another area of high rates, you’ll find there are many different types of health misinformation fromaddress each and every state requires because they need it? I think that cholesterol is so poor that you will already know that if a person who flies the „falcon“ calledinsurance coverages. If you’re going to look at them! There are people who opt for a discount for this. Your premium rates on auto insurance. If you calculate how much shouldit, other bloggers cash in the bank. Some consumers object to another can of course auto insurance. You always have one installed for a couple days before car insurance quotes becomequestions. You will be your reward earnings. Another type is for safety features (air bags, anti-lock brakes, or daytime prices, and other property harmed. Your property contents limit may become beforeeveryday driving, you can get a quote. These questions usually most of the mouse. All you have a slow and they can with regards to which company supplies the bare Alaskawith car insurance. Some members believe it or one can prove to your insurance provider. But calling roadside assistance and to take the time to do anything about some of automobile.seems so exciting to become familiar with this problem, there are a must to shop and compare.

 8. http://www./ napsal:

  Da, stiu, Urmanov. Urmanov de pe peretii camerei mele de camin. Urmanov. Despre el va fi vorba in urmatorul post din jurnalul meu torinez, dat fiind ca l-am vazut la Torino, la CM, si aproape ca l-am inghitit cu privirea. Ma uitam si nu-mi venea sa cred ca-l vad. Il antreneaza pe Kazakov si-l antreneaza si pe Voronov. Si m-am dus la 3 metri, langa Kiss and Cry, ca sa ma conving ca-l vad si sa-mi amintesc povestea asta for ever :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!