Tábor Lidu v Táboře – 12.3.2016 /VIDEO

taborvtabore

Na demonstraci proti přijímání ilegálních migrantů vystoupili: Ivan Cícha, Ladislav Havlíček, Adam Bartoš, Lucie Hašková, Pavel Matějný, Jan Skácel, Alena Drvotová.
Pořádali: Národní demokracie a Generace identity
39 Komentářů k Tábor Lidu v Táboře – 12.3.2016 /VIDEO

 1. Jan Čáka napsal:

  Vyjádřím se
  Upřímě řečeno jsem si jeden čas myslel že Jan Korál šéfredaktor tohoto servru je proti nám nacionalistům a katolíkům.Jsem opravdu mile potěšen že zveřejňuje naše akce a že jak se zdá za poslední rok pochopil spoustu věcí.Ani jsem nevěřil tomu že tomu porozumí.
  Opravdu ze srdce mám radost že web NWOO se uveřejňuje naše akce.Vím že některé mé projevy jsou drsnější ale vždycky mě potěší že mi někdo po nějakém čase dá za pravdu.Ano tušil jsem že Korál není nějakej antifašistickej blbec.V jádru.Kolikrát nějaká snahá smysl má.

  • admin napsal:

   Aby bylo jasno:
   jsem proti fašistům, protože neuznávám nadřazenost některého národa nebo etnika nad jiným – takže jsem antifašista a antirasista
   jsem proti jakémukoliv náboženství, protože každé náboženství je vymývání mozků, učení dogmat a trestání individuální svobody – takže jsem i proti katolíkům
   jsem obecně proti blbcům jakéhokoliv druhu
   a tohle je tu především proto, aby lidé věděli, co se děje a mohli si udělat vlastní názor, tedy nikoliv proto, že bych se vším souhlasil a všechno podporoval

   • Žabák napsal:

    Chápu jak to myslíte, ale ve skutečnosti rasista je ten, kdo věří v rozdílnost ras. Např: že jezevčík asi nepoběží tak rychle jako chrt anebo, že osel není úplně nejlepší skokan přes překážky. Ono se to slovo rasista časem posunulo stejně jako svastika, což je prastarý symbol slunce známý po celém světě, dnes slouží jako znak nacismu, což je tragédie.

    Jen tak můj pohled na věc.

    • Ad Hoc napsal:

     Žabák napsal:
     13.3.2016 (20.14)
     ..ve skutečnosti rasista je ten, kdo věří v rozdílnost ras.

     1***

     • proud napsal:

      Podle toho jsem rasistou! Ovsem jina rasa mi nevadi a nevidim zadnej duvod ji skodit,paklize je to oboustranny a neni to ode me jen jednosmerka.Nicmene jsme u „slovickareni“.

   • contumax napsal:

    Administrátor

    Za 1 ***

   • Jan Čáka napsal:

    Jane Korále Já ti nerozumím-Jsi to skutečně ty? Nacionalismus nenadřazuje národ.Nacionalismus je v podsatě láska k vlasti.
    Prosím neurážej naší katolickou církev.Mě klidně jo ale prosím na katolickou víru nešahej.Našemu národu a světu víra hodně pomohla.Třeba jsme měli statečné rytíře křižáky co nám nejednou hodně pomohli.
    K tobě Když píšeš že jsi proti nám tak proč jsi před x lety šel se mnou na té demonstraci proti radaru.Nevadilo ti to jít se mnou několik kilometrů po Praze v průvodu.Dále jsi hovořil na Táboru Lidu nebo jsi měl projev na další akci Národní Demokracie.Tak když jsi proti nám tak proč chodíš na naše akce? Netrpíš schyzofrenií???
    Už jsem ti dávno odpustil to že sis mě odebral z přátel na facebocu.Vzpomeň na naší diskuzi.Jak jsem ti tenkrát říkal dělej to co cítíš ve svém srdci hledej víc to s čím se lidi zhodnou než s čím se rozchází.Na rozdíl od Tebe jsem vždycky věděl co chci a za čím si jdu.Zkus to taky mít pevné a jasné postoje.Jestli příjdeš zase na naší akci tak nevim jak chceš tyhle své úlety v podobě tohoto komentáře vysvětlovat.Zkus se sebou něco udělat.Vyhazovat tě nebudu jestli mezi nás zase příjdeš ale opravdu se ZAMYSLI.

    • Milan napsal:

     Katolická církev má velmi temnou minulost, má na rukách spousty krve. A křižáci byli vrazi, loupežníci a teroristé, stejně jako dnes islamisti.

     • Jan Čáka napsal:

      Milane Mýlíš se.Když by církev nějaká špatná a křižáci loupežníci tak bych se k Církvi nikdy nehlásil.Stojím si za tím že katolická církev má vynikající minulost.Vim že nám tu historii závidíš protože organizace kde jsi ty jestli v nějaký jsi není tak úspěšná.

   • Ad Hoc napsal:

    pokud admin maze prispevky ctenaru, pourazi je, povysuje se nad ne..

    !!nelze s nim v tomto souhlasit:

    ..“tohle je tu především proto, aby lidé věděli, co se děje a mohli si udělat vlastní názor“

    (volne prelozeno:
    vlastní názor – adminuff názor)

    popravde admine .. tomu se rika pokrytectvi …

    - slovo: „PROTI“ – hovori jasne kdo jsi za cloveka
    - ze lide co jsou „proti“ (je uplne jedno proti cemu) opominaji nejen pred svetem ale predevsim sami pred sebou PRO co to vlastne jsou ono nicit svet druhych to jak vidno dokaze celkem dost lidi

    T. Mark tenkrat napsal:
    „Máme rádi lidi, kteří nám od plic řeknou, co si o nás myslí. Za předpokladu, že si myslí totéž co my.“

    Jan Čáka napsal:
    14.3.2016 (13.09)
    Když píšeš že jsi proti nám tak proč jsi před x lety šel se mnou na té demonstraci proti radaru?
    Našemu národu a světu víra hodně pomohla.
    Netrpíš schyzofrenií???

    ***************************************
    Zkus to taky mít pevné a jasné postoje.
    ***************************************

    Jestli příjdeš zase na naší akci tak nevim jak chceš tyhle své úlety v podobě tohoto komentáře vysvětlovat.
    …opravdu se ZAMYSLI.

    Janek Hus napsal:

    Tak jako hejno krkavců snesli se na tuto zemi, aby vyklovali každé zrnko zlata a stříbra.
    Nemají slitování.
    Jejich srdce zjedovatěla touhou po bohatství.
    Se vším kupčí, všechno prodávají.
    Chceš pokřtít dítě?
    Zaplať!
    Chceš loupit a vraždit?
    Zaplať a bude ti odpuštěno.
    Ale pak, kdyby sám ďábel zaplatil, vstoupil by na nebesa?
    A za peníze takto vydřené z chudého lidu koně krásné chovají,
    čeleď nepotřebnou drží, v kostky hrají a na své kuběny kožichy drahé věší,
    zatímco Kristus chodil bos a neměl, kde by hlavu složil.
    Však poznejte se, vy zloději chudého lidu, neboť Bůh i lid vás vidí.

    Ocividne tomuhle Jankovi neslo o nabozenstvi atp
    nybrz zcela jiste o narod a predevsim pravdu ..

    admine..

    ..Jsi take proti tomuto cloveku = proti tomu co hlasal ??????

   • host napsal:

    Ateizmus je novodobý židovský vynález, který u nás masivně prosazovali zednáři a lidé na ně napojení. Konkrétně třeba Masaryk/Redlich a l(ž)idé okolo něj. Tento zednářský boj proti gojimským etickým hodnotám obsaženým v křesťanství pak nazývali maskovaně „bojem proti klerikalizmu“. To vše s cílem udělat z nás prospěchářské zvířata bez jakékoliv morálky. Což se jim docela daří.

    Lidé měli nějaké primitivní animistické náboženství už od paleolitu. To se pak tisíce let vyvíjelo až do podoby moderního monoteizmu. Takže lidé vždy měli nějaké náboženství. A tvrdit, že náboženství je přežitek je stejné jako další iluminátská tvrzení typu „heterosexuální rodina je archaický přežitek a jen zpátečnické zkostnatělé organizace jako je Církev tvrdí opak“.

    zkráceně:

    Ateizmus vznikl, když (gojimský) hlupák potkal (židovského) podvodníka.

   • Jan Sládek napsal:

    Měl jsem již delší dobu podezření, že pan Korál je jen zakuklený neomarxista, anarchista a milovník drog převlečený za konspirátora. Zde mi to svým prohlášním defacto potvrdil. Jsem rád, že jsem nikdy neposlal a nepošlu ani korunu.

 2. weissbach napsal:

  Mám-li být upřímný, tak mi pan Matějný přijde jako provokatér, ale možná jsem jen paranoidní…

 3. Jan Čáka napsal:

  No to paranoidní jsi.
  Když se to tak vezme tak mnoho řečníků mluví tiše a často velmi opatrně.Lidé jako je Matějný nebo Černohorský dokážou dav povzbudit.Z určitého pohledu je to špatně moc neopatrné ale v praxi když budeš na tom náměstí tak to pochopíš že tohle má grády…..

  • weissbach napsal:

   Pánové, jako správný paranoik ještě dodám, že výskyt pana Matějného a Miroslava Sládka nepochybně ubere hlasy každé potenciální opozici, která se s nimi spojí a současně i té, která se s nimi nespojí. Takže v každém případě plus pro propagandu masmédií pro které to je vítané sousto. Jde o to, že jim stačí navléknout bílé ponožky a hnědé košile o což se média v té či oné podobě rády postarají a mají dost střeliva, které jim vystačí k bombardování vlastenců minimálně do příštích voleb. Nehodnotím, co má nebo nemá grády, ale jaký bude výsledný vymalovaný plakát… Jestli si tedy rozumíme oč jde…. Zvlášť ty jeho výkřiky o věšení spolu s formou přednesu a celkovým zjevem musí profesionální usměrňovače stádního výcviku v ČT a spol uvádět v nadšené vytržení.
   Realita dnešní doby je žel taková, že se neposuzuje jen to, co se říká, ale taky kdo to říká. To je fakt.
   Můžu mít 100x pravdu v obsahu, ale pokud to budu prezentovat formou a projevem Ernsta Rohma, je vymalováno.
   Takžre moje paranoia se týká především toho, jak to působí na lidi, ne na mě.

 4. Jana Karásková napsal:

  Také jsem vystoupila. Před zbytkem lidí, který vydržel v té zimě na náměstí. Teprve se kouknu, jestli to kamarád nahrál na kameru. Neměla jsem nacionalistický projev, přečetla jsem text, který jsem předtím rozdala zástupcům těch iniciativ, které se vydali na pochod. Byl v něm i můj bratr a jeho přátelé. Jsou asi pod vlivem masmédií, volili knížete a milují dodnes Havla.

 5. Jana Karásková napsal:

  Text: „Jmenuji se Jana Karásková, od roku 2009 spolupracuji s alternativními médii. Jako zásadní věc vidím informovat veřejnost o pozadí válek na Blízkém východě. Česká televize stejně jako americká, britská a mnohé další bohužel o mnohém neinformuje, dokonce úmyslně cenzuruje a šíří propagandu.

  Generální ředitel Petr Dvořák v roce 2012 výslovně odmítl odvysílat svědectví amerického generála Wesley Clarka, bývalého šéfa NATO, který v roce 2007 veřejnosti sdělil, co se v září 2001 dozvěděl o příkazu napadnout Irák a o pár týdnů později i o příkazu (zaslaném do Pentagonu) rozvrátit další země – Libyi, Sýrii, Libanon, Somálsko, Súdán a zaútočit nakonec na Irán. Jmenoval vlastizrádce – plánovače Projektu pro Nové americké století… Cheney, Bush, Wolfowitz a další by měli stanout před válečným tribunálem.

  Ke zneužití náboženských textů nedochází jen při terorismu ve jménu džihádu. Prezident Bush se považoval za Bohem vyvoleného k tomu, aby vytáhl na Magoga – Irák. To před útokem na Irák sdělil šokovanému francouzskému prezidentu Chiracovi. Na Blízkém východě je již přes milion mrtvých, rodí se tam znetvořené děti kvůli ochuzenému uranu, miliony lidí jsou na útěku. Američané pomohli vyzbrojit a zásobovat Islámský stát, jehož bojovníci proudí nyní i do Evropy.

  Opakovaně jsme od roku 2009 žádali vedení České televize o odvysílání dokumentů expertů – stavbařů, pilotů, hasičů – a pozůstalých o pozadí teroristických útoku z 11. září 2001. Nikdy nebyly odvysílány. O tom, že šlo o útok organizovaný tajnými službami několika zemí s cílem rozvratu Blízkého východu, dnes už ví možná stamiliony lidí. Je tomu tak pouze kvůli (dosud svobodnému) internetu.

  Nejdůležitější podle mne je, aby lidé věděli, jaká hra se s nimi hraje. Možná je čas na další sbírku Národ sobě – aby došlo k šíření důležitých informací. Třeba přes televize umístěné na veřejných místech, přes LED velkoplošné obrazovky. Lidi by taková iniciativa mohla spojit, protože dnes mnozí vnímají – nejen kvůli vlně milionů uprchlíků a migrantů – ohrožení svobody, ekonomické soběstačnosti, dokonce i svého zdraví a života. Koncesionářské poplatky ČT činí přes 5 miliard, mohli bychom tlačit na to, aby 10% nebo 20 % z poplatku měl občan možnost posílat nějaké alternativě dle vlastní volby.

  Kvůli cenzuře informací jsme se s kolegy opakovaně obraceli se stížnostmi na Radu ČT, jezdili jsme i na její jednání. Nikdy nám nepomohla. V roce 2012 jsme na vedení ČT podali kvůli cenzuře trestní oznámení, státní zástupkyně nám odpověděla, že porušení Zákona o ČT není trestně postižitelné. Přitom existuje paragraf o napomáhání zavlékání národa do války a Česká republika jako součást NATO do útočných válek zatažena byla.
  Nejsem zastáncem principu kolektivní viny a trestu, nevidím obecně muslimy jako nepřátele, vidím většinu z nich jako oběti. Jako oběti plánů psychopatů, kterými se můžeme stát i my. Projev generála Clarka by měli vidět – s arabskými titulky – všichni, kdo museli ze svých zemí před válkou utéct. Měli bychom se i s nimi spojit proti těm, kdo války naplánovali a spustili. Těm na životech obyčejných lidí – ať už muslimů, křesťanů, židů, buddhistů či ateistů vůbec nezáleží. Zneužívají lidi, včetně vojáků, a dělají to s významnou pomocí propagandy přes masmédia. O tom, proč skončila v USA v 90. letech svoboda médií mluví často P.C. Roberts.

  Placení teroristé jsou velice nebezpeční, ale informace o tom, kdo je platí, do médií nejdou. Podle whistelblowera Scotta Bennetta jsou mnozí teroristé placení přes švýcarskou banku Union, s bývalým zaměstnancem banky Bredem Birkenfeldem napsal všem členům Kongresu, odepsal mu pouze jediný – Rand Paul. To, co o financování teriristů zjistili, nakonec zveřejnil dopisem adresovaným rodičům zabitých amerických vojáků.

  Zisk z válek má především americký zbrojní průmysl – Military Industrial Complex, ropné společnosti, a ti, kdo obchodují s drogami. Ti by měli hradit následky zničené infrastruktury napadených zemí, deportaci násilníků, pobyt skutečných uprchlíků, výstavbu zničených měst a návrat uprchlíků do jejich domovů. Mrtvým lidem ale život už nikdo nevrátí.

 6. Jan B.D. napsal:

  jana karásková: nechtěla byste něco napsat pro časopis šifra? jsou otevření novým tématům.

  • Ad Hoc napsal:

   ale t nekdo potrebuje dalsi platici ctenare .. uz jim nestaci ty prachy z reklam

   kdyby jste byly co k cemu tak udelate Jane „reklamu“ a date ve vem casopisu odkazy sem

   nojo
   jenze vlastne vy to chcete pro sebe a ne pro lidi proto bude miliony alternativnich casopisu, stranek, vseho druhu ktere ve skutecnosti jsou vasim „buznisem a zivobitim“ …
   jak vystizny nazev SVEDOMI…

   • weissbach napsal:

    Čím více alternativních časopisů, stránek a serverů bude, tím lépe! Z mnoha důvodů.

    • Ad Hoc napsal:

     Příručky mají jisté použití, ale nesmějí se zaměňovat se životem.

     Fanatik je ten, kto zdvojnásobí svoje úsilie, keď zabudol na svoje ciele.

     vice alternativ = mene pravdy

     to proto ze někdo rád aby byl chaos, lide nejednotni, hledáni pravdy by bylo co nejtězši, nejlepe aby ji lide vubec nenasly .. pod rouškou vaseho pseudo alternativniho dobrodinni…

     weissbachu…Kolika lidem jsi dnes řekl, že je máš rád?

     ..nic noveho pod sluncem :

     „Kde blb, tam nebezpečno.“

     „Šťasten být neumíš, protože po tom, co nemáš, se ženeš, a co máš, na to zapomínáš.“

     „Bláznovství obchází kolem světa jako slunce. Není místa, kde by nesvítilo.“

     „Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.

     „Občas vážně nevím, jestli svět řídí chytří lidé, kteří si z nás utahují, nebo imbecilové, kteří to myslí vážně.“

     „Všechno, co opravdu potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské školce.“

     „Čím jsem starší, tím méně si všímám, co lidé říkají, myslí si a v co doufají.
     Všímám si toho, co dělají, jak žijí a o co usilují.“

     • proud napsal:

      Dovolim si i svuj nazor,prestoze otazka byla na Weissbacha.Nejsem lhar ani pokrytec,nebo pobouchanej slunickar,proto nerikam lidem na potkani ze je mam rad,kdyz tomu tak neni,nelzu jim.Chovam se k nim neutralne,jak je to spravny a jak to ma bejt! Moje chovani ke kazdymu jednotlivci se odviji od jeho chovani k druhejm,nebo ke me,jak to ma bejt,je tedy bud pratelsky,nebo zustane neutralni,nebo je nepratelsky!

      • Ad Hoc napsal:

       kolik lidi tedy mas rad ty proude??

       .. kdyz uz jsi mi odpovidal…mohl jsi i dopsat tu cislovku kolik ..

       neprimo jsi potvrdil ze slepe soudis lidi … i kdyz jsi predtim psal ze neutralne … ;)

       Kto veľa prachu víri, musí tiež veľa prachu zhltnúť.

     • weissbach napsal:

      „weissbachu…Kolika lidem jsi dnes řekl, že je máš rád?“

      V první řadě je rozdíl mezi dělat a říkat. Takže raději dělám, než říkám…
      Je takové rčení: „Pravá láska v ústech nepřebývá…“

      Ale k tématu.
      Citáty jsou sice poučné a nic proti, ovšem s myšlenkou v příspěvku se popasovat jak?
      Alternativní servery jsou jako lidi. Různí. Každý tomu dává svoje. To mi přijde naprosto normální. Pět unisono je podezřelé. Vaší teorii neodpovídá realita, protože unisono jednolitý chór pěje pouze propaganda, služka zla.
      Co Vám vadí? Lidské chyb, omylný člověk? Všude je něco. Dokonalosti pomálu.
      Každý ať dělá co cítí, co má,co musí a co považuje za správné.

      No a čistě přízemně a prakticky: Informace se šíří a přebrat si je musí každý sám. A co je snazší kontrolovat a vypnout. Jednoho nebo tisíce?

      • Ad Hoc napsal:

       hmn..takze nemas rad nikoho a jeste to zatajujes a vymlouvas se .. ok pisu si.. 0

       vsichni kdo maji radi to take radi reknou
       to jen falesnik se vykrucuje i kdyz se nic zleho nedeje
       jak ty pises tak je videt co jsi zac..

       vic neni treba dodavat … dakujem

       rada:
       Staň sa čestným človekem a mužeš si byť jist, že na svete je o jedného darebáka menej.

       • weissbach napsal:

        Krátce:
        Mnoho citátů, rychlé soudy… A?

        • weissbach napsal:

         Uplatnil byste se jako kádrovák, dnes jako personalista. A ještě by se Vám to líbilo.
         Mě to ale nebaví hrát tenhle slovní ping pong o ničem. Ohodntil jste tu kde koho, ale hlavy a paty to nemělo. Kvituji, že máte rád citáty. To je ušlechtilé. Jen si nemusíte pořád měnit nick.

 7. Holy napsal:

  Era politickych procesu je zpet!!!
  narodnidemokracie.cz/soud-s-narodnimi-demokraty-uz-brzy/#more-5961

  Kdo bude novy Karel Vas ci Roland Freisler?
  Kdy nas za myslenky a vyroky opet zacnou upalovat, veset a strilet?

  • weissbach napsal:

   „Kdo bude novy Karel Vas ci Roland Freisler?“

   Hádejte! Tady máte workshop kde se na tom pracuje: http://www.evropskehodnoty.cz/kremelska-propaganda-dokazeme-ochranit-narodni-zajmy/

   „Kdy nas za myslenky a vyroky opet zacnou upalovat, veset a strilet?“

   Myslíte oficiálně? Dřív než bychom čekali…

  • host napsal:

   Bartoš si holt sám naběhl na vidle. Jak jsem tu nedávno psal, tohle považuju za iracionální jednání. Komu tím pomohl, že kázal v Polné o židovské otázce? Nikomu. Jen uspíší konec jeho Národní demokracie a stáhne sebou všechny idealisty, kteří mu pomáhali (pokud tedy není už zcela obklopen konfidenty a příslušníky).

   Myslím si, že soudruzi v synagoze se smějí až se za břicho popadají, jak Bartoš odvedl většinu špinavé práce za ně a ještě přitom zdiskreditoval všechny konspirační teoretiky a weby široko daleko.
   Kdyby chazaři neměli Bartoše, tak by si ho snad museli vyrobit.

   • Jan Čáka napsal:

    Proč myslíš?Vždyť tenkrát se Český Národ spojil proti židům a svým způsobem jsme my Češi byly zajedno v tom že žid Leopold Hilzdner zabil Anežku Hrůzovou.
    Je 21 století a zde tyhle názory už jsou společensky OK.Nevidím důvod proč by tímto utrpěla Národní Demokracie.Kdyby strana Národní Demokracie podporovala Israel nebo něco podobného štítil bych se té strany.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!