Konspirační teoretikové znovu v Reflexu předmětem J.X.Doležala – odpad jako vždy

spiknuti-fxd-reflexOpět po delší době se objevil v jednom z únorových čísel Reflexu článek na téma tzv. Konspiračních teorií. Opět od "specialisty" na tuto oblast J.X. Doležala. A bohužel se jedná o ještě větší odpad, než v předchozích případech. JXD si naprosto nehorázně vymýšlí a pomlouvá. Jak už víme dlouhou dobu, lze od něj čekat cokoliv, jen ne kvalitní novinařinu.

Faktem je to, že mne JXD kontaktoval cca 2 měsíce před otištěním článku (z nějakého nepochopitelného důvodu psal na adresu eshop @ nwoo.org místo na adresu, kterou používám jako administrátor, tj. nwoo @ nwoo.org) a i když jsem zvažoval, že mu přeci jen odpovím, tak jsem to nakonec neudělal, protože už několik šancí dostal a dopadlo to bídně. A svou špatnou pověst nyní ponížil ještě více.

Článek se jmenuje "Svět je jedno spiknutí" s podtitulem "Katalog nejoblíbenějších paranoidních bludů angažovaných konspirativců".

Obsahem jsou stručné profily Petra Hájka, Jany Karáskové a mne (Jan Korál) a k tomu několik odstavců o nejběžnějších konspiračních teoriích. Ty jsou samozřejmě napsány - jak jinak - v zesměšňujícím stylu.

První kapitoly o NWO, Bilderbergu a bankéřích jsou ještě napsány celkem přijatelně.

Z kapitoly o Chemtrails si dělá vyloženě legraci, když o nám připisuje tvrzení, že letadla rozprašují drogy a ještě k tomu, že se jedná o všechna letadla.

Ve stejném duchu je pasáž o mimozemšťanech a Oblasti 51. Mýtus o ufonech v Area 51 prý vznikl kvůli kruhovým maketám mající za úkol mást ruské špionážní družice.

O očkování prý všichni tvrdíme, že způsobuje autismus a tento mýtus byl prý vyvrácen na základě falzifikátu britského lékaře Andrewa Jeremy Wakefielda.

Základem tvrzení, že Američané nebyli na Měsíci, je prý fakt, že vlajka na videích z Měsíce nevisí, ale vlaje.

O 11. září 2001 tvrdí, že proběhlo "nezávislé mezinárodní vyšetřování".

Když o serveru NWOO.org píše jako o "nejsystematičtějším serveru" a o mé osobě jako o "duši většiny akcí a demonstrací a přirozeném vůdci, který nejeví v chování žádné excesy", tak mi to sice mírně lichotí :-D , ale mé mínění o práci JXD to nemění.

Celkově opakuje JXD v této oblasti stále stejné věci: Tak zvané konspirační teorie jsou očividné nesmysly mající jednoduché vysvětlení a ti, kteří jim věří jsou prostoduší zoufalci. Jedná se jako obvykle o směs pravd, polopravd a lží.

Myslím si, že každý čtenář našeho webu s vlastním rozumem si udělá dost rychle obrázek o tom, kdo prostoduchý je a kdo ne.

Tož si počtěte: reflex-nwo-jxd-unor-2016

 
62 Komentářů k Konspirační teoretikové znovu v Reflexu předmětem J.X.Doležala – odpad jako vždy

 1. weissbach napsal:

  Tož si nepočtu, protože k tomu, aby člověk články podobného typu četl by měly mít splněn alespoň minimální požadavek na informovanost, což v případě J.X-e nelze očekávat. Pro mě je spíš překvapením, že je ještě schopen koncipovat nějaký souvislejší text. Ostatně si myslím, že sem na stránky chodí pravidelně pod nickem Jan Jinský a s alter egem Bogus Sobotka. Dokonce v článku používá i podobné výrazy.

  • Jan Jinsky napsal:

   Jasně, a protože se Doležal stydí, tak používá nick Jan Jinsky popř. Sobotka. Weissbachu, weissbachu... co se tu nevymyslí.

   No a není s podivem, že se opakuje, nesmysl zůstává nesmyslem - na tom se nedá příliš změnit :)

  • Ad Hoc napsal:

   Okrem cudzích nepríjemností vraj existujú aj iné radosti.

   Všade klamstvo, iba v mlieku voda.

   Ak chcete vychovať človeka, začnite jeho starou mamou.

   Najlepšie by bolo vôbec sa nenarodiť, ale to sa podarí len málokomu.

  • Justass napsal:

   weissbach

   Ten se ozve vždycky. Čeká za bukem jak vydělat nějaký ten šekel. Jako vedlejšák u toho trollování může být prakticky kdokoliv,spíš však cokoliv takže není vůbec vyloučeno, že je to i to J.X... .

 2. contumax napsal:

  J. X.

  Je zoufalec z vyhuleným mozkem...

 3. Jan B.D. napsal:

  vždycky mě baví, jak do všeho zamontujou putina.

 4. proud napsal:

  Co chcete od fetaka JXD :-)))))))))))))))))))))

  • proud napsal:

   Ale alespon se zatim zivi sam,ne jak spousty fetek co zijou na ukor pracujicich,i kdyz holt placa nesmysly,ale to kazdej "postizenej".

  • Ad Hoc napsal:

   Občas robíme chyby také neinteligentné,
   že sa z nich nikto nemôže ani poučiť.

  • contumax napsal:

   Proud

   Vyhulenci a zvlášť ti, kteří podporují nacismus jsou potřebný proude...

 5. martin bareš napsal:

  Tak tak všichni přede mnou.
  JXD: kdysi jsem narazil na článek "Krajina za tunelem" od tohoto psavce. Teď nechci urazit pražáky, prosím. Ale připadlo mi, jako když nějakej vůl z velkoměsta vyrazí do přírody a rozhlídne se a vidí, co vidí normální lidi od tý doby, co jdou ven.

  Jedná se o Frýdlantsko, moc hezkou krajinu kolem řeky Smědé a tunelem je raspenavský, kterým projíždí vlak z Liberce na Frýdlant a začíná za Oldřichovem.
  A tenhle pablízek se rozjel objevovat svět.
  Asi zrovna neinhaloval toluen.

  Jinak ten článek asi 20 let starý a těžko dohledatelný, taky přispěl k mému osvobozování od medií.

  Takže i JXD malý díkes.

 6. napsal:

  A to bych si myslel, že hulič bude myslet jinak. Ale on je asi už přehulenej a moc mu to nemyslí.

 7. Kolemjdoucí napsal:

  Neodsuzujme JXD, je stále deprivovaný z rozchodu se svojí bývalou. Nemůže už tak dále zažívat vyvcholení svých sexuálaních fantazií spojených s lízáním menstruující ženy.

  • napsal:

   :) vtipné.

   • Jeanne napsal:

    I don’t know Kevin. I just thought it a bit unusual for one 13-year-old or so (how old is he?) who is gay to tell another 13-year-old that he will stand up for you if you are being bullied for being gay. He may well be in the closet, but what happens if you open that closet door and Kevin isn’t in it#8&?I217;m just telling you to proceed with caution. I may be all wet and if I am, I’m sure somebody on this thread will tell me.

 8. Jura11 napsal:

  Honzo, jxd ti rozjel zdarma předvolební kampaň.

  Je jen otázka, jestli to využijeme nebo odlozime na příští volby.

 9. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Tento podivný Doležal (znám jich víc) je zoufalec na rozhraní "blb z přesvědčení" a "škodlivý idiot".Mele něco o konspiračních teoriích,neb je to žádoucí a k udržení si místa v tom týmu přechytralých zblblíků v redakci Reflexu,nezbytné.Doba a košer politici si to žádá....
  Laje konspiracím a sám přitom nosí sebou P 38-ku a paranoidně žmoulá upocenou a třesoucí se rukou po mariachuaně její bakelitové střenky....je to vůl,který stejně brzo skončí v blázinci,nebo s přelámanými kostmi...

  • martin bareš napsal:

   Benzin: "tento podivný Doležal (znám jich víc)".

   Tady přidám do kartotéky žádaných po budoucím převratu ať krvavém, či nekrvavém, jistého Bohumila Doležala, hrdě osloveného radiem Impulz jako spisovatele s gratulací k narozeninám.

   Tento škodič, kdysi velel "Demokratické iniciativě", ve které jsem jako pěšák sloužil. Jeho zajímavá a na tělo kritika laxních lidových mas, lačnících jen po vyšších premiích než mají delničtí kolegové, mě před převratem oslovila tak jsem se stal členem této Mandlerovsko-Doležalovské buňky. I jeho mírná předpřevratová kritika Havla s jeho intelektuálskými výstřely a báchorkami se mi líbila.

   Tento dnes fašoun skončil jako obhajovatel Kosovské tragedie, jeho uznání fašounem Topolánkém dalšími primitivními antikomunistickými excesy. Prostě blb Štetinovského ražení.

   Pro mne a nejen pro mne je to i poučení, jak budoucí ambiciozní politik bez charakteru řeční a ohlupuje a když má prestiž či koryto, tak ukáže, co ve skutečnosti je.

   Zapsat Bohumil Doležal do notýsku, vést si evidenci této škodné v českém revíru.

   • weissbach napsal:

    Taky ho sleduji už několik let a musím s Vámi Martine souhlasit. Ten člověk se postupně vyvinul od kritiky pseudolevice až k schwarzenbergismu-štetinismu. Fanatický rusofob, pravděpodobně schopný prosazovat fyzické pronásledování údajných agentů Kremlu.

 10. mene tekel napsal:

  jen klid Jene, v dlouhodobějším horizontu se potvrdí většina oněch tzv. konspirací..historie je na naší straně a nakonec nám dá zapravdu a kdo se směje naposled...
  http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/397437-priroda-jako-superzbran-pro-bojove-akce-uz-neni-davno-fantazii.html

 11. Jan Jinsky napsal:

  Hlavne ze vy jste v poradku :) Dolezal je fakt jinej, takze vas zakonite musi desne srat. A k tomu sahl na svate pravdy typu chemtrails :D

  • admin napsal:

   Problém je v tom, že nemáme žádné "svaté pravdy", alespoň tedy pokud budu mluvit za sebe.
   Co znám Janu Karáskovou, tak také není dogmatik a také umí změnit názor, když zjistí, že se mýlí.
   U Petra Hájka nevím, za něj se vyjadřovat nemůžu, protože ho neznám tak dobře.
   Opakovaně se děje to, že tihle lidi, co o nás píšou, tak vůbec nechápou, jak a proč děláme to co děláme, a často je to vůbec nezajímá a zajímá je akorát splnění zadání, tj. napsání pomlouvačného textu.
   Nechápou tedy, že velmi pečlivě rozlišuju mezi informací, faktem, názorem a dojmem. Je evidentní, že lidi jako JXD se nikdy nenamáhali zjistit pravdu o věcech, o kterých píšou jako o konspiračních teoriích. A pokud ano, tak z jejich produktů to rozhodně vidět není.

   • Jan Jinsky napsal:

    Pane Korál, kdysi jsem viděl vaši debatu s Doležalem. Je fakt, že jste mu ani jeden (byli jste tam asi 3 nebo 4 v hospodě) nebyli schopni odpovědět na jeho otázky. Nedivte se, že to na důvěryhodnosti nepřidá.

    Je to o zálibě v konspiracích a přesvědčení, že Rusko je lepší než Západ. Ale je to jen přesvědčení, proto je snadné to napadat.

    • Boyar napsal:

     Jan Jinsky napsal:
     15.3.2016 (22.23)

     Souhlas, bavíme se o kravinách.

     • Boyar napsal:

      „Vždycky bylo, je, a já se domnívám, že i bude na světě lidí víc hloupých a nevzdělaných, než chytrých a vzdělaných, i když chytrost a vzdělanost nejsou na sobě přímo závislé. Já znám mnoho vzdělaných hlupáků.“

    • Jana Karásková napsal:

     "nebyli schopni odpovědět na jeho otázky"

     to je bohužel pravda... kluci mne tam tenkrát nepozvali, jinak bych s tématem 11.září J.X.D. převálcovala... včetně toho že jsme měli oslovit J. Boudníka... protože Boudníka jsem v r. 2009 oslovila... místo argumentů k 911 mi napsal něco o Paroubkovi :)

     Když jsem viděla ten rozhovor, hodně jsem trpěla... a i proto jsem kývla na to, aby za mnou J.X.D. přijel o pár let později... to už ovšem nechtěl žádný argument slyšet...

 12. Paul Durham napsal:

  přišlo mi mejlem:

  Takže najednou velký OBRAT, naši lékaři a sestry, se vracejí z Německa zpátky do České Republiky, jelikož nezvládají situaci v nemocnicích v Německu, kde většina utečenců má AIDS, Syfilis, žloutenku typu C a otevřenou Tuberkulózu.
  TOHLE SI VŠICHNI PŘEČTĚTE AŽ DO KONCE ...svědectví zdravotní sestry pracující v německé nemocnici - doporučuju přečíst, je to úplně čerstvé... Včera jsme měli v nemocnici poradu, situace jak u nás, tak i v dalších nemocnicích v Mnichově je neudržitelná. Pohotovost na klinikách nezvládá a tak vše začínají posílat do nemocnic. Řada muslimů odmítá k ošetření ženský personál a MY ženy zas říkáme, že mezi ty zvířata zvláště z Afriky, nepůjdeme.
  Vztahy mezi personálem a imigranty začínají být stále horší a horší, od minulého víkendu musí s imigranty chodit do nemocnice policajti se psy. Mají AIDS, syfilis, otevřenou TBC a spousty exotických nemocí, co v Evropě neznáme a neumíme léčit.
  Pokud dostanou recept, tak v lékárně zjistí, že musí vše zaplatit hotově. Dochází tam k neuvěřitelným výstupům zvláště, když se jedná o léky pro děti. Děti nechávají personálu v lékárnách se slovy: " tak si je zde vylečte sami."
  Takže policie už nehlídá jenom kliniky a nemocnice, ale už i velké lékárny. Na poradě jsme otevřeně říkali, kde jsou ti, co je vítali do TV kamer s transparenty na nádraží ? Ano, hranice se sice zatím zavřely, ale milion už tu je a rozhodně se jich nezbavíme. Doteď byla v celém Německu nezaměstnanost 2,2 mil., teď bude nejméně 3,5 mil. Většina těchto lidí je naprosto nezaměstnatelná. Těch lidí se vzděláním je úplné minimum, navíc jejich ženy většinou vůbec nepracují. Odhaduji, že každá desátá je těhotná, stovky tisíc z nich přinesli s sebou kojence a malé děti do 6 let naprosto zbídačelé a zanedbané.
  Pokud to bude pokračovat a Německo znovu otevře hranice, tak jedu domů, za takové situace mě zde nikdo neudrží ani plat 2x větší, než u nás. Já jsem jela do Německa, ne do Afriky ani na Blízký východ. Sám profesor našeho oddělení nám říkal, že je mu smutno, když zde vidí uklízečku, co tu za 800 Euro uklízí už léta každý den a pak zde potkává na chodbách mladé kluky, co jen čekají s nataženou rukou, v&s caron;e chtě jí zdarma, když to nedostanou, začnou dělat bordel. Tohle opravdu nemám zapotřebí. Ale zase se bojím, když se vrátím, aby to nebylo za nějaký čas úplně stejné u nás.
  Oni totiž když to nezvládají Němci se svou povahou, tak u nás by to byl totální chaos. Nikdo, kdo s nimi nepřišel do styku, neví, co jsou zejména uprchlíci z Afriky za zvířata a jak si muslimové vyskakují na zdejší personál ohledně svého náboženství. Ještě stále nemá zdejší personál nemoci, které si sem přivezli, ale při takovém množství stovek pacientů každý den je to jen otázka času.
  V nemocnici v Porýní napadli nožema imi granti personál, když tam předali 8 měsíců staré dítě na pokraji smrti, které tahali přes půl Evropy 3 měsíce. Dítě za dva dny zemřelo, přestože mu byla poskytnuta špičková péče na jedné z nejlepších dětských klinik v Německu. Lékař musel být operován a dvě sestry leží na jednotce intenzivní péče. Nikdo z nich nebyl potrestán. Ve zdejším tisku se o tom nesmí psát, takže to víme prostřednictvím emailové pošty. Coby se asi stalo Němci, kdyby pobodal doktora a sestry nožem ? Nebo kdyby chrstnul sestře do obličeje svou moč a ohrozil jí nakažením? Minimálně by šel okamžitě do vězení a později k s oudu. U těchto lidí se zatím nic neděje.
  A tak se ptám: Kde jsou ti vítači a přijímači na nádražích? Pěkně doma si užívají své vydělané peníze z neziskovek a těší se na další vlaky a svůj další příjem za akce "vítaní na nádražích". Všechny tyto vítače bych nahnala nejprve k nám do nemocnice na akutní příjem jako lapiduchy a potom do jedné budovy k imigrantům a ať se tam o ně starají. Bez ozbrojené policie, bez policejních psů, které jsou dnes v každé nemocnici zde v Bavorsku a bez zdravotního personálu.

  • weissbach napsal:

   Bingo!

  • contumax napsal:

   houbeer

   Je kouření trávy a je kouření trávy... někdo se z trávy otraví...

   Někdo se z trávy doslova otraví,hulí celý den a do toho pije alkohol...

   Co mu to udělá z mozkem...???

   Pak mám pár kamarádů a ti si to dají výjimečně a spíš z nějakého meditačního důvodu...

   Já pro změnu nekouřím trávu, jo kdysi jen párkrát a to jen z čiré zvědavosti...

   • contumax napsal:

    Houbeer

    Víš co je mě to úplně fuk co hulíš...!!!

    Já vím svý o mejch znamejch jak si vyhulili mozek...

  • martin bareš napsal:

   Tohle je hodně drsný čtení. Čekat u otevřenejch dveří, který nikdo nechce zavřít.

  • Boyar napsal:

   moc hezky..

 13. houbeer napsal:

  Hola hoj,bojovníci-jo to je mi ale mela v tom německu,uz aby se lidi pohnuli k akci,vzdyt asi tam maji problemy na vice mistech... A contumaxi-take kourim trávu,pan koral take a spoustu bezva inteligentních,rizumnych lidi taky! A waisbach- skunk je z 60%sativa!z dob 80.tych,prosim neblbnete,jak rad se informujeteetak by jste mmohl kdyz se chcete otrit o ganju- sativy jsou rovnikove,velice vzacne u nás,v podstate nedopestovatelne....a kurna to jako si nedate jointa? A ty proude taky prudis?B-)

  • weissbach napsal:

   Klid kámo... :-)
   Já se o nic neotírám. To záleží na křížení kolik % je sativa a kolik indika...
   Chlape, máte mylné informace!
   Sativa tu roste docela běžně. Indika původně Indie, Afganistán, Pakistán. Kříženci po celém světě, v chladnějších oblastech taky, ale pod lampou.
   Jste si to prohodil... To máte z toho skanku.... ;-)

   • contumax napsal:

    weissbach

    Víš co se říkává poturčenec horší Turka...

    • houbeer napsal:

     Podle castky vybrane pro tento mesic bych te tu necekal nez se prihodi neco?!-pozir aby ti neuhnily ruce kdyz tedkom je tu urcite satan....666bububunejdy mi přijdou tve komenty fajn,nekdy jen takive cmrndani z nudy,nepřímo kolikrate vuci nekomu.hmm to je odvaha :)

   • houbeer napsal:

    Jj jsem v klidu,tedy mam 5deti,farmu,tzn.klid je nekdy vzácný.-takze dle meho studia se odniz indiky tahne od vami zmíněných zemi,dale pres irak,iran,turecko,slovinsko,bulharsko,maďarsko,slovensko az k nam na moravu,osobne jsem jezdil na caras,stari pokecali,pak sklipek,mno to byly pohodove dny....sativy jsou dliuho kvetouci odrudy,jih indie,thai,mex,guatem.,atd.to co roste plane u nas je "kořen" z pak-indie! Jestli jsem se vas dotkl,sry-ale me prislo a nemam rad kdyz se pouzivaji sliva typu vuhulenci,nebo ze nekdo neco ma ze skunku....JXD je pako,znam ho osobne,fasoun a zadnej hipihulic.dle meho ganja tak trochu umocnuje stav mysli-ne vzdy- a tak ho to hodilo jeste vice do hoven,pac on je oroste blbej,jak se za mlada naparoval v crossu,hehe.

    • weissbach napsal:

     Nemám nic proti ctitelům posvátné byliny... Termín vyhulenci nepoužívám. I když taky existují.
     Jinak s trávou je to jako s vínem. Všeho s mírou. Je to kulturní dědictví lidstva. Dokonce máme v mozku speciálně vyvinutý receptor na THC, což mluví samo za sebe.

     • houbeer napsal:

      Tak se shodneme,to je pekne-jo muze to byt jako s vinem ci dobrym pivem,ci jako se spoustou latek-nic se nesmi přehánět,kazdemu svedci neco trochu jinak apod,ja si i buchtu,susenky a dortik upeču,detem hlavne ale i ja rad sladky-velice casto je u nas snidane sladka,...aby zivot nebyl jen černobílí,jako s temi konsp.teoriemi,je jich hafec,ale rozhodne se da vybrat to co nam "sedi"jEden nemuze obsahnout vsechny teze..

 14. weissbach napsal:

  A co tahle konspirační teorie:
  Do zahraničí směřuje náš export v hodnotě asi 3600 miliard Kč za rok. Při paritě kupní síly by za to mělo být 3600 : 17 = 212 miliard euro. V kurzu dosažitelném bez negativní intervence by to bylo 3600 : 23 = 156.5 miliard euro. Ve vnuceném kurzu 27 Kč/euro to je 133 miliard euro. To stačí v zahraničí k nakoupení zboží v hodnotě jen 63% hodnoty vývozu oproti 74% bez intervence. Dovezena bude o 15% menší hodnota, než při kurzu bez intervence. Je třeba dodat, že objem exportu by byl při méně dumpingových cenách o asi 5% menší, ale za tento menší objem bychom dostali a dovezli o 10% více, než za celý vývoz po intervenci.

  To znamená, že intervence ČNB přerušila zotavování kurzu koruny a vrátila její kurz hluboko zpět a guvernér Singer neuvedl, neboť nemohl uvést, nic, co by mohlo ospravedlňovat postup, který způsobí jen v zahraničním obchodě ztrátu navíc ve výši 3600 x 0.15 = 540 miliard Kč za rok. To je částka, která by stačila k zaplacení celého veřejného zdravotnictví a ke zvýšení všech důchodů o 50% k tomu.

 15. R napsal:

  On ještě někdo čte reflex??:-o

 16. Jana Karásková napsal:

  Jak J.X.D. žadonil než napsal ten článek... pořád otravoval asi týden, abych mu řekla názor na Putina a chemtrails...chtěla bych to čísko sehnat, do archivu... až budu psát článek o vzniku nálepky "konspirační teorie" - Memo CIA z r. 1967 - k ovlivnění redaktorů.. už se moc psalo o tom, jak nedůvěryhodné jsou závěry Warrenovy komise vyšetřující atentát na J.F.Kennedyho.

  Ani jsem tento článek Reflexu nenašla na netu. Je dobře, že se přes J.X.D. šíří info k tolika lidem :)

  Tento článek z r. 2012 napsal někdo jiný... asi musí povinně jednou za čas neco takového vyprodukovat... o tom, jak jsme nebezpeční...
  http://www.reflex.cz/clanek/komentare/46714/diagnoza-verim-konspiracnim-teoriim.html

 17. Jana Karásková napsal:

  Ani Honza, ani já jsme mu neposkytli rozhovor. A to mi sliboval dokonce
  ..."1200 znaků s mezerami bez jakéhokoliv redakčního zásahu, na otázku: Jak jste přišla na to, že Putin má vlastně pravdu? Předem díky!"

  "na jednu stranu si stěžujete, že nejste v mediích, na druhou stranu když vám nabídnu možnost vyjádřit se k Putinovi, odmítáte. Nechápu."

  Já se k Putinovi neměla zájem vyjadřovat, ale poslala jsem mu něco od doc. Němce.

  A později něco k chemtrails... je vidět, co on je potom o tom schopen napsat...
  Mohlo by Vás zajímat Emotikona smile
  http://www.nwoo.org/2015/12/15/saudska-princezna-otevrene-mluvi-proti-chemtrails-a-geoinzenyrstvi/
  Saúdská princezna otevřeně mluví proti Chemtrails a geoinženýrství | NWOO.ORG
  Na nedávné Istanbulské bezpečnostní konferenci (3-5 prosinec), se náš neohrožený občanský žurnalista, Patrick Roddie, setkal s členem Saudské královské rodiny, plným jménem HRH Princezna Basmah Bint Saud bin Abdul Aziz Al Saud. Častěji vystupuje pod jménem Princezna Basmah Bint Saud. Ona je obraz mo…
  nwoo.org
  11. LEDEN 20:02
  Něco pro Vás k chemtrails... dala jsem to do diskuse pod toto video na stream.cz

  https://www.stream.cz/teorie-spiknuti/10008699-chemtrails-letadla-smrti?fb_comment_id=fbc_1012428878815976_1013080832084114_1013080832084114#f43f85da8

  Evangelický pastor Williams, který sloužil na aljašském ropovodu a zná členy elit už před několika lety tvrdil, jak se chystali rozprášit z letadel virus na Čínu, vtipkovali o tom na poradě i před ním. Měli k němu důvěru... někteří se mu před smrtí vyzpovídali z jiných věcí. Mimochodem nevím zda SARS nebo ptačí chřipka se prý rozšířily v Číně podivně rychle ve více provinciích najednou. Podle /pravděpodobně zavražděného / zbojního inspektora Davida Kelly jsou už dávno vyrobeny viry, které jsou účinné jen na některá etnika /přesně jak o tom v r. 1997 promluvil bývalý ministr obrany USA Cohen/. Kelly psal knihu nejen o tom, jak Blairovi řekl, že Irák nemá biologické zbraně, ale i o kšeftech s antraxem, o podivných obchodech JAR s Izraelelm... Jenže tesně před jejícm vydáním se stalo, že "spáchal sebevraždu" a počítač s textem knihy zabavila kriminálka. Natočte o tom další díl Teorie spiknutí.

  Secretary of Defense William S. Cohen April 28, 1997

  "some scientists in their laboratories trying to devise certain types of pathogens that would be ethnic specific so that they could just eliminate certain ethnic groups and races; and others are designing some sort of engineering, some sort of insects that can destroy specific crops. Others are engaging even in an eco- type of terrorism whereby they can alter the climate, set off earthquakes, volcanoes remotely through the use of electromagnetic waves...It's real..."
  To viselo na webu Department of Defense... poslala jsem to geofyzikům z AV...

  Bývalý agent CIA a NSA Griffin s nejvyššími prověrkami mluvil o chemtrails zbraních / prý že umí nejen působit výbuchy sopek, zemětřesení, řídit trasy hurikánů, počasí, ale i působit na frekvenci mozkových vln, nebo vypnout elektrické sítě celých měst/

  Ex-zamestnanec CIA a NSA rozpráva o Chemtrails a skalárních zbraních
  http://www.youtube.com/watch?v=Y1ZZYaa19g8&feature=related
  http://www.youtube.com/watch?v=3MS9MPcUNkc
  http://www.youtube.com/watch?v=qfIKLGuLtuA&feature=related

  ...

  Zajímavé je, že potom, co tento záznam z webu DoD (slova amerického ministra obrany Cohena) okomentoval i B. Fulford /bývalý redaktor Forbesu/ tak z webu DoD zmizel.. ale myslím, že tam už byl znovu, zkuste si to sám najít...

  Patent US3784099 - Air pollution control method
  http://www.google.com/patents/US3784099

  Pilots, Doctors and Scientists Tell the Truth About Chemtrails
  https://www.youtube.com/watch?v=FeTaejpg18g&feature=share

  https://www.facebook.com/GlobalMarchAgainstChemtrailsAndGeoengineering/photos/a.121866538021806.1073741830.120482964826830/489507814591008/

 18. Slonda napsal:

  JXD komentovat nemá cenu.. .. Konspirační teorie, hm.. Už jenom to názvosloví - Konspirační... Konspirace je komplot, tajná dohoda. Například konspirační byty jsou pro struktury tajných setkání ,,na oko´´ drženy subjektem A, ale jsou převážně využívány subjektem B.. Na vizitce je Novák majitel a obyvatel bytu, ale často tam dochází Jarda, Božena a Franta, Novák sporadicky. Jasné. Z čisté logiky tedy vyplývá, že lidem, kterým padají baráky na hlavu (9/11), mají pramálo důvodů zaměňovat subjekty a míchat s fakty, tak jako ti, kterým to přináší ,,jisté benefity´´ politické anebo jiné… Chtějí vědět, co tam k sakru dělala Božena s Jardou o půl noci z úterka na středu, zatímco Novák měl prý údajně po noční..  Názvoslovím zmateš pomatence bez empatie a z hledačů pravdy uděláš idioty.. teda snažíš se. A to dělá i JXD.

 19. corgon napsal:

  Najväčšia konšpiračná teória je že JXD je normálny.

 20. host napsal:

  Chazarským potratem jménem J.X.Doležal jsem se přestal zabývat už před lety, kdy jsem pochopil, zakoho vlastně kope.
  A v čí prospěch vyrábí z české mládeže feťáky a trosky.

 21. Jana Karásková napsal:

  A ještě napíše, že Hájek a Korál uvažují (ne rozdíl od Karáskové) racionálně :)

  Tak proč on ani ty jejich rozumné racionální úvahy nebere vážně?

 22. Libor napsal:

  Číst články JXD, natožpak přikládat jim nějaký význam, je pouze ztrátou času.
  Toho exota jsem dříve nesledoval, takže nyní nedokážu říct, zda se u něj jedná o soustavnou pomatenost, nebo o současnou stařeckou demenci.

 23. Ignác napsal:

  Jen důkaz, že konspirační teoretici se dotkli pravdy.

 24. Jana Karásková napsal:

  Zajímalo by mne, kolik by stály náklady na speciální výtisk (forma časopisu) s nákladem třeba 10 000 ks.

  Chtělo by zveřejnit výplody některých presstitutů (a některých psychiatrů - Cimický, Hoschl) na téma konspirační teorie ve světle toho, co prozradil Udo Ulfkotte a ve světle memoranda CIA z r. 1967, které mělo za cíl dehonestovat ty, kteří nevěřili Warrenově komisi zprávu o atentáru na J.F.Kennedyho. Mělo dojít k ovlivnování redaktorů a byla navržena nálepka "konspirační teorie".

  Archivuji si to. A také mám z Rady ČT to kuriozní vysvětlení generálního ředitele ČT Dvořáka - podle něj je jen "mediální zkratka" zastánce Hnutí za pravdu o 11. září (911ForTruth) nazývat výrazem "spiklenci".

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!