Studio REPORT 14.3.2016

cntv-report2Stovky lidí vyšly na mítink v Berlíně proti politice Merkelové – Reportáž Zdeňka Chytry z Berlína – Maďaři zasáhli na hranicích proti migrantům. Tři sta lidí bylo zraněno – Demonstrace na podporu prezidenta Miloše Zemana – Sestřih z demonstrace 12.3.2016 v Praze na Klárově.
9 Komentářů k Studio REPORT 14.3.2016

 1. Bogus Sobotka napsal:

  Tohle se vam asi libit nebude:

  Tři miliony lidí vyšly v neděli do ulic dvou set brazilských měst. Účastníci protestů demonstrovali za odstoupení brazilské prezidentky Dilmy Rousseffové. Kritici prezidentky požadují, aby rezignovala kvůli politické krizi, kterou prohloubil rozsáhlý korupční skandál.

  Rozsah demonstrací podle komentářů zahraničních médií zvýšil tlak na prezidentku, pro kterou bude obtížné udržet se u moci. Nejvíce demonstrantů, 1,4 milionu, se sešlo v ulicích Sao Paula.

  „Pryč s Dilmou!“ znělo také například z davu asi milionu demonstrantů, kteří se sešli v Riu de Janeiro. „Víkend byl pro vládu velmi špatný. Demonstrace byly mohutné. Je to ten nejhorší scénář (pro prezidentku),“ řekl agentuře AFP místní analytik Sergio Praça.

  Ach jo, a tak melo byt v tom BRICSu krasne :D

  • pedros napsal:

   beesi-říct ti,že jseš debil,je …no jseš debil.Co víc..?

   • antipedros napsal:

    Hmm , no jsi debil . Co víc .. ?

    Nemůžeš kreténe respektovat jeho názor ? Trubko :-)

    • Justass napsal:

     To není jeho názor! On ho jenom převzal, resp. zkopíroval (ostatně jako vždy).pedros to co zkopíroval zcela jistě zná. Takže debilem ho nazval proto, že mu není jasné proč to kopíruje sem, když to všichni znají z mediální žumpy. Takže co by měl pedros respektovat?

  • Ad Hoc napsal:

   „Tvůj život je jako prázdná sklenice a je jen na tobě, čím si ji naplníš, protože nakonec si to stejně vypiješ sám.“

 2. Jindřich napsal:

  BRICS je velmi mladé uskupení – může být, že čistí řady. Napadlo tě to?

 3. Ivana napsal:

  No jo, Pražáci se mají jak prasata v žitě a vůbec jim nedochází, že to může brzy skončit. Proto ty své líné zadky nezvednou a demonstrovat nepůjdou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!