Medzinárodná konferencia – Energia života – praveké technológie v službách ľudstva – 1.–3.4.2016

animacia-energiazivota

Energia života – medzinárodná konferencia 1. – 3.4.2016
Kultúrne stredisko, Vajnorská 21, 831 03 Bratislava.
Vysotupí:  Klaus Dona, Janez Pelko, Martina Turiničová, Semir Osmanagich, Peter Staněk, Hana Sar Blochová, Jaroslav Růžička, Valery Uvarov

Stránky se všemi informacemi: http://nasasvetelna.sk/

Program konference:

Piatok 1.4.2016
slávnostné otvorenie, prednáška Valery Uvarov

Sobota 2.4 – Deň venovaný pyramídam v Bosne a Hercegovine
prednášky: Klaus Dona, Janez Pelko, Martina Turiničová, Semir Osmanagich, Peter Staněk

Nedeľa 3.4 – Deň venovaný slovenským a českým pyramídam
slávnostná ceremónia na hrade Devín, prednášky: Martina Turiničová, Hana Sar Blochová, Jaroslav Růžička, Valery Uvarov, slávnostné ukončenie

Podrobný program a viac informácii.
Kúpa vstupeniek.

plagat A2.indd

Ďalšie informácie nájdete aj na Facebooku:
ENERGIA ŽIVOTA – medzinárodná konferencia
Energia života
Aj Slovensko má pyramídy
Pyramídy Visoko, Bosna a Hercegovina

 
13 Komentářů k Medzinárodná konferencia – Energia života – praveké technológie v službách ľudstva – 1.–3.4.2016

 1. A je to napsal:

  Ve Védské kultuře je popsáno vše.Mnozí a skoro všichni se zabývají odpadem minulosti od letopočtu 0.Přitom pravdu a celou vědu před 0 letopočtem nikdo nezná.Je jisté, že od 0 letopočtu a 1000 let před ním, nastala éra násilí a postupná zkáza lidstva.To, co současná věda zná, ví a používá je zcela neúčinné a nepotřebné.Žijeme stále primitivním životem a chvástáme se předpotopním zánikem.

 2. Aldan napsal:

  Největší pyramidu v Evropě postavili před cca 10.000 lety lidé, možná obři na území dnešního Švýcarska. Pozůstatky jsou známé jako hora Matterhorn.

  • Josef Švejk napsal:

   Ano, ale nebylo to před 10 000 lety ale před 70 000 000 lety a nebyli to obři, ale brontosauři. Prý se u toho mohli uchechtat při představě, jak to jednou budou kdejací pitomci komentovat a ještě se při tom budou nazývat homo sapiens sapiens.

   • Jan Jinsky napsal:

    Švejku, tomuhle bych se nesmál. Týral je Tyranosaurus a tvrdil, že až to postaví, tak zabrání NWO pro všechny brontosaury. Bohužel při té stavbě vymřeli samou námahou. Chudáci...

   • Robo napsal:

    Švejku, je mi z teba na zvracanie.
    Kokotov, ako ty, raz budeme súdiť. Pretože toto nerobíš len z vlastnej nekonečnej tuposti.

    • Jan Jinsky napsal:

     Robo, a to si fakt myslíš, že Matterhorn někdo postavil??

     • Robo napsal:

      Neviem, o Matterhorn som.sa niekdy nezaujímal. A ak áno (pyramída), nemyslím, že to boli obri. Minimálne nie v klasickom zmysle.

      To je však podružné, o to vám dvom "židákom" (so Švejkom) nejde.

    • Josef Švejk napsal:

     Je dobré když blbec blbce podpoří. Je to solidární a alespoň trochu to vylepší jejich hořký úděl.

 3. Paul Durham napsal:

  To je fakt prdel, zadejte si do vyhledávače icikseznam "pyramidový ostřič žiletek" a narazíte povětšinou na zavádějící kokotiny pro stádo bez paměti.
  On se totiž za první republiky a ještě i chvilku po druhé válce ten pyramidový ostřič žiletek vyráběl a fungoval. Můj prastrýc ho měl a moc si ho chválil, byla to taková potištěná pyramida z papundeklu asi 10 cm vysoká s vnitřním lůžkem pro žiletku a stavěla se podle šipky k severu. To ještě byly žiletky a ne machy3. Jako dítě jsem se ho ptal, jak to funguje. Nevěděl jak, ale fungovalo to , proto to používal.
  Ony ty pyramidy byly asi stavěny jen tak z dlouhé chvíle, protože naše předky už nebavilo plivat do vzduchu a pak to chytat zpět.

 4. ANALfabet napsal:

  desiatky zaniknutých civilizácií uctievali múdrosť o prírode, o fungovaní geometrie priestoru, o podstate vesmíru, o jeho osude, o jeho príčine a jeho ceste.boli v súlade s cestou, pretože ju poznali. väčšinou ale koniec civilizácií je strastiplný, lebo sa vyvinu technológie a múdrosť ducha zostane nepovšimnutá.takisto často uctievali aj "bohov" ktori im túto múdrosť zanechali.o histórii nevieme nič, vieme iba len to málo o pustatine, ktorú sme zanechali v tomto letopočte a chválime sa s tým, aby sme neuvideli čo sa dialo predtým. vlastná pýcha a nezáujem nás dostali do spoločnosti démonov a vysávačov energie, ktorí nás vlastnia, my sami sme im predali kontrolu. zapredali sme duše farebnym papierikom, ktoré sa aj tak tlačia všetky na dlh a bez krytia. žijeme prázdne životy, bez poznania, bez múdrosti, bez pokory, naplnení len myšlienkami a odsúvajúc strach zo smrti do dalekej budúcnosti. netrápia nás zmysluplné veci, nevieme kde ich hladať, namiesto toho sme preplnili životy prepychom, závisťou, hnevom a nepokojom. tento nesúlad vníma naša Zem už dlho. Zem pomáha všetkym a ukazuje svoju mudrosť všetkým bytostiam. kiežby sme mali ale otvorené srdce všetci a počúvali Ju. presýpacie hodinky už ochvílu dosypú posledné zrnká, kto vás potom ochráni pred pánom smrti? nezbierajte peniaze a nedrepte na myšlienkach ale radšej rozjímajte nad večnosťou , ktora je vo vašom strede a v ktorej sa prejavujete ako pominuteľné tela na povrchu matky Zeme. Spojenie so zemou je podstatné. Bez Zeme nedosiahnete nič, preto ju zahrňte do svojho rozjímania ako svoju pravú matku. Áno, príroda je tá bytosť, ktorú by sme mali vzývať, namiesto toho ju znásilňujeme a podriaďujeme ju našim záujmom. Už trpela dosť. a čoskoro dá o sebe vedieť. my sme len malou chorobou na jej povrchu od jej počiatku. Ona sa bez nás zaobíde. My sme bez nej dokonale v PR_ELI. čoskoro sa misky váh pretočia na druhú stranu. nikto vám už potom nepomôže, budete to vnímat ako katastrofu, ale len bytosť so silným vhľadom zostane nepohnutá a bude vnímať dokonalý rád všetkého , aj ked naokolo bude chaos. meditujte o pominuteľnosti, tá vás privedie k vašej múdrosti. kiežby aspoň jedna bytosť si zobrala niečo z tohto do svojho vnutra. modlim sa za nas za všetkych. meditujte o smrti, o pominutelnosti všetkého, potom sa vám začne ukazovať večná pravda vo vás a to, kým skutočne ste.

  ...may the force be with you...

 5. Roman napsal:

  Souhlasím, velice pėkně napsané

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!