Blbci největší aneb Václav Havel a Nový světový řád

blbcinejvetsi

Je osudem českého národa být neustále okrádanými hlupáky? Komentovaná 2 hodinová videokoláž z r. 2013 podrobně popisuje osudy Československého státu po 2. světové válce a především podvodný Sametový převrat sloužící k uchopení vlády nad Českou republikou západním kapitálem, sionistickými médii a jejich loutkami.

Ke stažení: http://uloz.to/xr5BNPbc/blbci-nejvetsi-vaclav-havel-a-novy-svetovy-rad-flv
70 Komentářů k Blbci největší aneb Václav Havel a Nový světový řád

 1. jogín napsal:

  Teď máme soustředěný útok na Babiše. Ten bude mít jako výsledek růst jeho popularity, stejně jako u Zemana. Nejsem sice přesvědčem o správnosti jeho budoucího směřování, ale zatím fungoval podstatně líp než všichni jeho předchůdci. A zuřivost medií i partají ukazuje, že se ho všichni bojí. V každém případě je lepší, než zbírka slizáků ze socdem.

  • admin napsal:

   Zdání klame. Je to gauner nové generace.
   Sionisticko-zednářská technologie založená na ovládání pomocí symbolů končí, nastupují technologie fyzické manipulace mozku.
   A Babiš je přechodem k téhle nové éře.

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Útoky na Babiše nejsou útoky "systému" vůči nepohodlnému člověku. To si jen konkurenti mezi sebou řeší své neshody. Představte si vlčí smečku, a tam se vlci taky občas servou mezi sebou - ale jinak při lovu na ovce svorně spolupracují...

   • Jarmila napsal:

    Osobně považuji Babiše za svini non plus ultra. Větší svině než je Babiš snad zde ani již neexistuje (snad jen Kalousek). On nás bude klidně krmit GMO a ještě nás ve svých Babišovkách přesvědčí, jak je to vše velmi zdravé.

    • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

     Ano. Jenže je u nás nyní nejpopulárnější politik. Koukolík dělí lidi na 3 skupiny: lidi, démoni a zombie. Řekněme, že třeba Vy jste člověk. Babiš či Bakala jsou démoni - mají v hlavách mozek a používají jej bez jakýchkoli morálních zábran. Nu a ta nezajímající se část Babišových obdivovatelů či voličů Kalouska jsou jisto jistě zombíe - mozek mají z konzumu v hlavách na kaši.

    • petr napsal:

     Neexistuje vetsi mensi,vsechno to jsou paraziti.

  • Masrtin napsal:

   ty ses asi posral, jogíne, seš opravdu jogín ?
   jako správnej jogín bys neměl jíst maso.. Co dělá Babiš ?
   jeden z jeho velkejch kšeftů je masná výroba, takže se podílí na masověm vraždění nebohých tvorů a navíc - jak skvěle to prospívá zdraví a znečišťování život. prostředí a zejměna vody ? Přímo parádně..
   Co má dále za bisnis : chemie - tedy něco, čeho bychom se měli zbavit a bez minimálně 90% chemické výroby se můžeme obejít, jak asi nám prospívají ty jeho chemické jedy ? Jak prospívají přírodě ?
   Další bisnis : pekárny.. Máš nápad, že by nějaký jeho výrobek z pekárny byl zdraví prospěšný ? pak si zjisti složení, která všechna aditiva přidává do těsta, dále je to všechno bílá mouka a pokud je to tmavé, tak jen proto, že do toho přidal karamel. Skutečně celozrnné pečivo zatím je pro něj sci-fi. Takže produkty s nulovou výživnou hodnotou a škodlivými látkami, to jsou Babišovy pekárny.
   Dále znám pána, kterej mi říkal o tom, že má důkazy, že Babiš spolupracuje s Monsanto..
   Řepka - další jeho gigapodvodný bisnis, nehledě na to, že umírají desítky tisíc zvěře kvůli tomuto "projektu".
   Myslím, že tohle úplně stačí, zeptám se jogíne : Můžeš těmi nejhoršími prostředky a aktivitami dosahovat pozitivních výsledků ?
   Asi mi řekneš, že máš na mysli jeho politickou činnost. Na to už ale nemám nervy, na to tu není prostor, pokud si myslíš, že v politice si vede dobře, tak raděj zatím mlčím - ten člověk je splozenec pekel a nikdy pro tebe ani pro nikoho jinyho nic dobrého nechtěl udělat. Je to zosobněná faleš, lhář, manipulátor, jeho televize Óčko je spíše satanickej projekt, kde jsou v různých klipech propagovány satanické symboly, nemluvě o tom, že je to fakt způsob, jak debilizovat a degradovat lidi.
   Najdi si fotku z jeho mládí - je to ksicht lišky a ten mu pochopitelně zůstal,ale opravdu lstivé lišky, je to jen maska nasazená na tělo, není to člověk, je to poloandroid... Na své "podnikání" dostal v začátcích obrovský úvěr, který nevrátil, takže odkud vítr asi vane, pane ?

  • Alex77 napsal:

   Jen pro upřesnění. Ten soustředěný útok na Babiše není až teď, ale od r. 2011, tedy od té doby co vstoupil do politiky. A je veden zleva i zprava. Pracně budovaný negativní mediální obraz je jednou ze standardních metod kmotrů v pozadí politiky a jejich mediálnich agentů proti komukoliv na koho Sorosovy NGO ukážou. Tím nechci říci, že by B. měl mít ve všech ohledech nahlížen pouze pozitivně. V každém případě však svůj boj o voliče opírá spíše o reálné a splnitelné cíle a podle reakcí svého okolí tuším, že voliči to už i přes onu trvalou negatovní mediální propagandu zaznamenali.

 2. stana napsal:

  to je dneska zase humus na obloze, fuj...

  • contumax napsal:

   Stana

   Už od rozednění, lítají v noci aby si toho lidé málo všimli...

   • Boyar napsal:

    uz 14 dnu pozorujeme na jihozapade evropy znacny posun vyvoje - chemtrails ... jiz se rozptyluje mnohem drive skoro jako contrails
    bohuzel ne uplne a nebe neni ciste ...

 3. contumax napsal:

  Večer se na to moc rád podívám... to bude...

 4. Miloslav Dědek napsal:

  Budoucnost se nedá věrohodně předpovědět, ale je možné ji vytvořit.
  Navrhuji vytvořit následující globální budoucnost: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

 5. Vlado48 napsal:

  Súdruha STB NeBureše nesnáším od začátku jeho předvolební kampaně a od doby kdy se prokoblihoval pomocí zaměstnanců svých firem do vlády tak k němu cítím odpor. Vždyť on do vlády a politiky vůbec nechtěl a funkci ministra financí vzal s největším přemáháním, přece nebude rozhodovat o dotacích sám sobě.

  • Holy napsal:

   V 80. letech probehly 2 cistky konfidentu. Soudruzi nacelnici kradli penize za cerne konfidentske duse. Nejdrive jich bylo 3800. Po prvni cistce neco pres 2000. Po 2. ciste z tech samych duvodu jich zbylo necelych 600. A jak to nahoda, ze kristalove cisty Bures obstal i po 2. cistce stale jako placeny konfident. Slovaci se nam smeji co jsme za blbe, Ze oni ho z SK vyhnali a my si tugle sionistickou ves nasadime do kozichu. Jeho firmy jsou stejne placene ze stanich penez, takze znarodnit a je to ok .Stat jako firma bude platit dvojnasob.

 6. A je to napsal:

  Chemtralsu požehnadě!Předevčírem při nulovém mrazu se nedalo dýchat.V noci to házejí přímo na města a ve dne mimo města.Dnes na modré obloze byli je chemtrals mraky a létá se ostošet mimo koridor v zakázaných oblastech.

 7. Paul Durham napsal:

  http://www.czechfreepress.cz/slovensko/kotleba-v-bratislave-to-si-musite-poslechnout.html

  Kotleba se ptá : ako je to možné ?
  Odpovídám : snadno díky kreténismu "vobyčejnejch " lidí.

 8. Venca napsal:

  V každém případě souhlasíme s názorem jedné tmavovlasé zpěvačky, že Václav Havel byl šarmantní intelektuál s voňavými myšlenkami, bez kterého bychom dodnes neměli mobily a počítače.

 9. lada napsal:

  Lze si jen přát, aby nakradené megapeníze přinesly zlodějům jako jsou havel či klaus, tošovský, rychetský a mnoho dalších
  jen zmar, neštěstí a choroby.Nízký stav duše.
  Film je velmi drastický a depresivní.Jak už pravda v naší podivné zemi bývá.
  Jednou se bude promítat ve školách...
  Děkujeme autorovi.

  • Eschatolog napsal:

   Podivejte se na dnesni dil cetnickych humoresek ( ct1 ve 20.00 ) , to je katechismus par excellence. Doporucuji vsem.

   • Paul Durham napsal:

    tak jsem to shlédnul, vznešení, milí, citliví, vzdělaní jidiš, obchodníci a milovníci his_torie, malinko lháři a podvodníci - ale to pro dobrou věc ( samozřejmě , jak jinak ), zdegenerovaný aristokrat nejasného rodokmenu, a moravská negramotná zvířata co by gojim utápějící se v chlastu a závisti , prostě klasický obrázek Brna a jeho okolí :-)

 10. Justass napsal:

  Nevím. Na Babiše mám zatím neutrální názor. vycházím však z logiky, že člověk na kterého útočí až s perverzní důsledností
  takové profláknuté "kapacity" jako kalousek se svou ČT, či ODS jako taková, stojí na opačném pólu jako ONI. Takže nemůže být špatným člověkem, když ten jejich pól představuje
  v podstatě už ověřeně páchané zlo. Co mi na něm asi vadí, je to absolvované školení u kolonizátora v USA. Ovšem zase na druhou stranu je to pro úředníky kolonie jaksi daná povinnost. Takže nevím - počkám uvidíme. Vyjadřovat se o něm jako o gaunerovi však zatím nehodlám.

  • proud napsal:

   Nanekoho kdo zasral pole vojteskou a repkou,bioplynkama,misto jidlem pro lidi,mit neutralni nazor nemuzu,kdybych se snazil sebevic! Hodil nas na vidle zapadu,podporuje nasi zavislost na nem!Az nezavezou supermarkety ani zapadnim odpadem,vime komu podekovat,kdyz bysme mohli jinak mit celkem zdravy,vlastni jidlo!

 11. Justass napsal:

  No, mít vlastní surovinu pro výrobu biopaliv, kterážto jsou předepsána každé zemi direktivně z EU zase tak špatný čin není, natož potom zločin. Cukrovku tam místo toho nemáme, páč cukrovarnictví nám rovněž zlikvidovala EU. Na obilí jsou kvóty, rovněž z EU. Takže co by měl na těch polích babiš sázet proude? Raději svůj, jistě spravedlivý hněv, adresuj k EU a k těm co nás do ní zatáhli - řek bych

  • Robo napsal:

   GMO, sračky, likvidácia malých podnikateľov, plná podpora Agendy 21, krádeže pôdy, ...

   http://tnit.fr/book/katechismus.htm

  • Robo napsal:

   ...migranti...

  • proud napsal:

   Nikoliv! Tvoje odpoved je "Raději svůj, jistě spravedlivý hněv, adresuj k EU a k těm co nás do ní zatáhli" "typicka"(nic ve zlym),jenze hlavni vina neni na nich,jsou vinni jen tim,ze vyuzili nase ovcanstvi a drzhubectvi bez hroziciho jim trestu,udelali a delaji to co je nechame delat,samozrejme ke spokojenosti svejch sefu a hlavne vlastnich pormonek.To vsechno prave z duvodu kterej jsi napsal a ja ocitoval!Jelikoz kdybysme jim dali ustni varovani a pak v pripade ze by to nepomohlo je vyhazeli od zlabu(z oken),neudelali by to! Kde je tedy ona hlavni vina??! Jsme to my vsichni,nebo se pletu?!Jeste si zjisti pravdu o biopalivu!Jak moc je dobry a vhodny,a hlavne "levnejsi",neni tezky na to prijit i bez hledani.

   • jan nowak napsal:

    ..tak wstáwat hoši - á cvičit !

   • Justass napsal:

    No využili. No a co. Můžeš zorganizovat VŘSR a věšet a znárodňovat. Já osobně bych byl pro - tedy to znárodňování a zabavování neoprávněně, spíše však nemorálně získaného majetku. Babiše nemiluju, ale ten hon na něho se mi prostě zajídá. Páč adeptů na polovačku je tady víc, mnohem víc, kteří by měli stát v první lajně.

 12. Torena napsal:

  Ateistický národ jako Češi jsou pro Žida nejsnadněji ovladatelným.

  • Jaris napsal:

   Torena, lepe to rict nejde. To je to, co vetsina lidi nechce chapat.

   • Justass napsal:

    Torena-Jaris. Omyl!! Je to právě naopak. Vy jste ovládáni mnohem snadněji. A to písmem, které pro vás sesmolili právě ONI. Ateista, tomu je nějaké písmo šuma-fuk. Jste ovládání, ale jaksi zaslepeni svojí vírou o tom nevíte, nebo si to jen nechcete připustit.

 13. peter napsal:

  Neviem prečo sa stále Havlovi prisudzujú také velké zásluhy pri prevrate,najväčší hajzel je Gorbačov, to on sa zaslúžil za to že došlo k zmene v Europe,Havel bol len obyčajný alkoholik,ktorého platili západné centraly aby vyvijal protištátnu činnosť,a sám ani nevedel, ako mu to všetko padlo k nohám, po zrade Gorbačova.Žial na prevrate máme podiel všetci Tý, ktorý sme ostali doma sedieť, a nechali pár tisíc ľudí rozhodovať o naších osudoch,a ďalej sedime doma a čakáme kto to za nás spraví.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!