Dohoda EU s Tureckem je evropským pohřbem!

FCF4FBF4-A3FE-4444-9EAE-325CCAF174F8_cx0_cy9_cw0_mw1024_mh1024_sVýsledkem summitu EU s Tureckem v Bruselu z 18. 3. 2016 je dohoda, která učiní z velké části Evropy nejdéle do deseti let islámské kalifáty fungující pod taktovkou novodobé osmanské říše! To, co Tusk a Merkelová prezentují jako úspěch evropské diplomacie je prachobyčejná zrada a budoucnost, která Evropu díky této dohodě s Turky čeká, rozhodně nebude růžová!

Ve zkratce jde o to, že Turci převezmou z Řecka ilegální uprchlíky, kteří se odtamtud nyní nemohou dostat dále do Evropy a pošlou za ně stejné množství jiných, které už nebude nikdo zadržovat, jelikož se stanou legálními a budou se dle kvót určených Bruselem vesele přerozdělovat po zemích celé Evropy!

Imigranti se tedy již nebudou muset dostávat do Evropy v gumových člunech, nebo přelézat nějaké ploty, nýbrž k nám budou pohodlně dodáváni z Turecka letadly a vlaky a jejich morální kredit a nárok na azyl bude prověřovat Turecko, tedy země, jejíž prezident označil ateismus za rovný terorismu, a která obchoduje s Daiš a podporuje Al Kaídu!

Největší tragédií Evropy však je, že všechny tyto informace jsou cca 70% Evropanů úplně fuk! Systém totiž vychoval z lidí bečící ovce, zajímající se převážně jen o výši výplaty, o mistrovství světa v hokeji, o nějaký ten seriál v televizi, hru na počítači, nebo chlastačku v hospodě!

Co se děje mimo okruh jejich osobního zájmu, mimo bublinu netečnosti, kterou si kolem sebe každý z nich vytvořil, je vůbec nezajímá! Většina lidí tak vůbec neřeší co se děje někde jinde, ani si nepřipouští, že nějaké znásilňování v Německu, rabování v Itálii, vraždění ve Švédsku, nebo jiné věci, které se v současnosti odehrávají kousíček od našich hranic, přímo zde v Evropě se jich nějak týkají!

Všichni velice brzy za tuto netečnost zaplatíme velmi vysokou daň. Evropskou kulturu čeká smrtící gangréna islamismu, která jí zachvátí a jenom tak nepustí. Lidé se budou muset přizpůsobit a nechat se zotročit, případně utéct, nebo bojovat, což však nebude lehké, protože překážky v boji za jejich svobodu a kulturu jim bude znesnadňovat jejich vlastní kolaborantská vláda!

Státům, jako je ČR a ostatní země V4 tedy nezbývá po dnešním dni jiná volba, než z Evropské unie co nejrychleji odejít, nebo v ní zůstat a „zemřít“ společně s ní!
207 Komentářů k Dohoda EU s Tureckem je evropským pohřbem!

 1. Holy napsal:

  Ven z EU!!!

  I H N E D !!!!

 2. Spektátor Čumilovič Puk napsal:

  Jak já bych mohl pomoci?
  V poslední době jsem podepisoval jednu petici za druhou. Chodil na různé demonstrace.
  Rozmlouvám s různými lidmi…
  Občas pošlu nějakou kačku na provoz nějakého toho altermédia. A to je asi tak vše, co mohu v rámci svých nevalných osobních schopností.
  A protože se setkávám celkem často s dost novými lidmí, celkem často zavádím s nimi na témata NWO, imigrace a vystoupení z EU řeč.
  Z osobní zkušenosti mohu potvrdit, že věta: „Největší tragédií Evropy však je, že všechny tyto informace jsou cca 70% Evropanů úplně fuk!“ je naprosto pravdivá! Ostatně tento článek si dosud za cca 45 minut přečetlo 137 lidí. To znamená, že z 10 500 000 obyvatel České rep. si za hodinu našlo čas kouknou se sem pár příčetných jedinců. Zbytek čumí na televizi, souloží, chlastá, a někdo i pracuje, jako třeba doktoři či hasiči… Víme, že tento web má cca 30-40 000 návštěvníků = cca 1 občan ČR z 260 se zajímá o tento web, který je však mnohem lepší než třeba IDnes, kam se chodí dívat na 3 mil. čtenářů. Článek je absolutně pravdivý. Zvolání: „Pryč z EU.“ je taky pravdivé, leč zoufalé. Zde nestačí toto psát na diskusi tohoto webu. Zde je třeba tuto myšlenku šířit po lidech – a zejména těch, co si myslí něco jiného.

  • contumax napsal:

   1***

  • admin napsal:

   ono těch 137 lidí bych vynásobil asi tak 1000 x ve smyslu toho, kolik lidí si dnes tento problém v závislosti na výsledku dnešního eu summitu uvědomilo a ještě 10x tolik, kolik už to chápe. Ale pořád to nestačí.

   • Eschatolog napsal:

    Ale pratele, 10 milionu bez kecu poslechne tech 137 , kdyz tech 137 bude mit 137 spravnych razitek – rika se tomu „system“.

    • weissbach napsal:

     Jo

    • Boyar napsal:

     Eschatolog napsal:
     18.3.2016 (22.39)
     Ale pratele, 10 milionu bez kecu poslechne tech 137 , kdyz tech 137 bude mit 137 spravnych razitek – rika se tomu „system“.

     Boyar napsal :
     Estacholog vam zde zcela jiste nepise pravdu..
     pise ze na to nemate a nazval vas prateli ten pokrytec
     .. snazi se vas udrzet v slepote a otroctvi
     je jen a jen na kazdem jedinci jak se k zivotu postavi

     Jan Hus napsal :
     „Mluvte pravdu, hajte pravdu a braňte pravdu až do smrti!
     Netřeba poslouchat vrchnosti duchovní ani světské, nařizuje-li neprávem anebo žije-li v hříchu. Ani císaře.
     Neodvolám, protože jste mě nepřesvědčili.
     Nemám volby mezi životem a upálením, mohu volit jen mezi pravdou a lží.
     A pravdě chci zůstat věren do smrti.
     Za jednoho mučedníka povstane jich dvanáct nových.“

     Matouš 5-20 napsal:
     Nebude-li vaše spravedlnost o mnoho přesahovat spravedlnost zákoníků a farizeů, jistě nevejdete do království nebeského.

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    Ano 137 000 nebo 1 370 000 z 10 500 000 lidí je pořád málo. Je to menšina! To je náš problém. My potřebujeme min. 6-7 mil. lidí, co to budou naléhavě sžíravě pociťovat jako svůj osobní problém a co k tomu nebudou neteční! A to si jen tak tak budeme moci zachránit holou řiť! Když se podíváte na západ od nás, víte, že tam je to teprve v pr..li! A to smradlavé odtud brzy přeteče sem… A tamní démoni převlečení za sluníčkáře problém přiživují ještě více a více, nu a tamní zombie většina, co má z konzumu mozek na kaši…. se pořád honí za konzumem, vrší majetky atd. a neuvědomuje si, že o to vše brzy přijde… To je panečku tragédie! Úplně mi to připomíná židy v Německu po nástupu Hitlera k moci – místo toho, aby vše prodali a zdrhali, pořád kšeftovali a kupčili…, a ještě když si balili kufry na cestu do koncentráku nevěřili tomu, co se jim děje… Já to říkám lidem kolem – vys..te se na to a dávejte svou energii na záchranu naší země neb Sobotkové, co jste si vy blbouni zvolili, to nebudou dělat.

  • Zdenka napsal:

   Přesně, dělám to samé. Ale co dál?

 3. pražská vlaštovka napsal:

  Osvětová činnost u jednotlivců i v zahraničí je zintenzivněna a funguje.
  Víc už normální pěšec ,jako já kupř.,nemůže dělat.Prostě nemůže.Chodit na demo,nechat se masit
  kreténama,kteří nemají ani zbla představivosti a vlastenectví,lásku k řeči -ke svému původu,k zemi-
  nedovedou si představit DOSAH toho všeho,co se na nás řítí.Já už nemám slov…
  Kdybych byla mladší,tak bych odjela ze střední Evropy pryč.Hlavně z Rakouska.Co má člověk dělat?
  Mám tu děti -z toho jedno ještě nezaopatřené..Tady je už půl miliónu nezaměstnaných a to je jistě černá cifra.Kdo si koupí dneska obrazy?Co má smysl?
  Co má dělat taková žena,matka -jako já?Kam mám jít?Vůbec si nevím rady.
  zoufalá jituš

 4. Zighartice napsal:

  Dohoda, ke které dospěly členské státy Evropské unie a Turecko a která má přispět ke zmírnění nekontrolovaného toku migrantů do Evropy, má podle dokumentu zveřejněného na internetové stránce Evropské rady devět bodů:

  1) Všichni noví neregulérní migranti přijíždějící z Turecka na řecké ostrovy budou od 20. března 2016 vraceni do Turecka. To bude probíhat plně v souladu se standardy EU a mezinárodním právem, takže je vyloučeno jakékoli kolektivní vyhoštění. Všichni migranti budou chráněni v souladu s příslušnými mezinárodními normami a s ohledem na zásadu „nenavracení“. Bude se jednat o dočasné a mimořádné opatření, které je nezbytné pro ukončení lidského utrpení a obnovení veřejného pořádku. Migranti, kteří přijedou na řecké ostrovy, budou řádně registrováni, a každá žádost o azyl bude zpracována individuálně řeckými orgány v souladu se směrnicí o azylovém řízení, a to ve spolupráci s Úřadem vysokého komisaře OSN pro uprchlíky. Migranti, kteří nepožádají o azyl, nebo jejichž žádost byla shledána nedůvodnou nebo nepřípustnou v souladu s uvedenou směrnicí, budou vráceni do Turecka. Turecko a Řecko se dohodnou na přítomnosti svých úředníků na území druhé země dle potřeby pro zajištění hladké spolupráce mezi oběma státy. Náklady ponese EU.

  2) Za každého syrského uprchlíka vráceného do Turecka z řeckých ostrovů bude jiný Syřan přemístěn z Turecka do EU, a to pokud možno v ten samý den. Přednost dostanou ti migranti, kteří předtím nevstoupili nebo se nepokusili vstoupit do EU neregulérním způsobem. Relokace se bude řídit především závazky zemí EU z července loňského roku, které mají zajistit pro uprchlíky ještě 18 tisíc míst. Další místa mají být poskytnuta na dobrovolné bázi, a to nanejvýš pro dalších 54 tisíc osob.

  3) Turecko přijme veškerá nezbytná opatření, aby přerušilo nové námořní nebo pozemní trasy pro neregulérní migraci z Turecka do EU a bude spolupracovat se sousedními státy a s EU.

  4) Poté co neregulérní překračování hranice mezi Tureckem a EU skončí nebo alespoň se výrazně a trvale sníží, bude uveden v činnost plán dobrovolného humanitárního příjmu, který členské státy EU budou plnit na dobrovolném základě.

  5) Rušení vízového režimu pro turecké občany cestující do EU nastane nejpozději do konce června 2016 za předpokladu, že budou splněny všechny ukazatele. Turecko bude muset přijmout nezbytné kroky pro splnění zbývajících požadavků, aby umožnilo Komisi koncem dubna podat příslušný návrh na uskutečnění tohoto plánu, který bude schvalovat Evropský parlament a Evropská rada.

  6) EU v úzké spolupráci s Tureckem urychlí do konce března vyplácení původně slíbených tří miliard eur na boj proti uprchlické krizi v Turecku a na financování dalších projektů pro osoby pod dočasnou ochranou. První seznam konkrétních projektů pro uprchlíky, zejména v oblasti zdravotnictví, vzdělávání, infrastruktury, zajištění potravin a nákladů na živobytí, bude společně vypracován v rámci jednoho týdne. Jakmile budou tyto peníze využity a za předpokladu, že budou splněny všechny závazky, EU uvolní další tři miliardy eur do konce roku 2018.

  7) Evropská unie a Turecka vítají probíhající práci na modernizaci celní unie.

  8) Evropská unie a Turecko znovu potvrdily svůj závazek opětovného oživení procesu vstupu Turecka do EU. Po otevření jedné z kapitol má být otevřena ještě jedna během nynějšího nizozemského předsednictví.

  9) Evropská unie a její členské státy budou spolupracovat s Tureckem na zlepšení humanitárních podmínek v Sýrii, zejména v určitých oblastech blízko turecké hranice, které by umožnily místním obyvatelům a uprchlíkům vyskytujícím se v oblasti, aby byli ve větším bezpečí.

  Plnění těchto bodů bude předmětem každoměsíčního hodnocení.

  Pokud to přeložím do srozumitelného jazyka, tak mi z toho vychází toto: Všichni, kdo se chtějí dostat do Evropy si pořídí u padělatelů doklady o tom, že jsou z oblasti, kde zuří válka a Evropa je bez jakýchkoliv dalších okolků pustí na své území!!! To že EU podepsala Turkovy všechno co si nadiktoval a to bez záruky to je nějaká dohoda? To je dle mne spíše kapitulace. Zarazí ilegální migraci tím, že je sem všechny pustí legálně. To je teda něco. Vůbec ničeho nedosáhli. Zločiné Turecko pod vládou diktátora přijmou do EU, hlavně že Rus a Asad je ten špatnej. Jste jen banda pokrytců, celé vedení EU. Doufám že vám tu vaší podporu Turka dají Španělé a následně Britové v referendu pořádně sežrat. A doufám že půjdem z tohoto zločiného paktu hned za nimi.

  • pražská vlaštovka napsal:

   Zighartice:
   Ano ,to moje naděje-jedinà.
   To,že vystoupíme okamžitě z EU a budeme mít SVOJE ZÁKONY!
   j.

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Vám to nedochází. To není kapitulace! To je zrada! Dlouhodobě a pečlivě plánovaná. V jedné verzi v rámci EUROMEDu jsem před několika lety četl, že Brusel chce do EU nacpat 159 miliónů muslimů do roku 2025! Tenkrát jsem si to nedovedl představit, jak to někdo chce technicky realizovat. A vida, oni na tom čile pracují. Druhá varianta byla přijmout do roku 2050 50-80 miliónů muslimů. Ta se mi zdála pravděpodobná, ale po posledních událostech si jsem jist, že NWO přepnulo na vyšší rychlost a jede těch 160 mil / do 10 let! Doufáte ve volby – ale aby zde nějaké volby ještě vůbec kdy byly!

   • weissbach napsal:

    No přesně, právě jsem to dopsal….

    • weissbach napsal:

     Volby?
     Já myslím, že jsou naprosto klidní a v Německu sílí hlasy, že volební výsledky se připravili už 3 měsíce předem, aby to vypadalo, že opozice posílila a Merkelová zůstala dál u moci. Těžko si lze představit, že Němci opravdu volili vlastní likvidaci a islamizaci:
     http://sciencefiles.org/2016/03/12/wahlbetrug-in-freiburg-ist-die-landtagswahl-schon-heute-ausgezaehlt/
     Když si to dáte do souvislosti jak Merkelová zlikvidovala energetickou politiku Evropy větrníky a solárními panely, jak likvidují zemědělství a průmysl sankcemi proti Rusku, jak ekonomika EU jde ke dnu, s jakými středověkými a zločinnými režimy se paktují, pak pochopíte co je to za spolek a komu slouží a co nás čeká.

     • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

      Jo to jsem taky zaznamenal. Podvádějí úplně vědecky.

     • Jaris napsal:

      No Weisbachu, to je uplne jasne, ze ty „predvolby“ jsou podvod jako hrom. Z videii a reportazi jsem si jista, ze jsou Nemci jako jeden muz proti zidovici merkelove. Mam take podezreni, ze je lesba.

      • Jan Jinsky napsal:

       Tomu se rika vyberovy efekt. Ctes a koukas jen na to, co se ti libi.
       To je jako bych si utvoril obrazek sveta podle NWOO webu. Pak bych vysel ven a marne shanel ty tisice uprchliku v CR.

       • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

        No právě výběrovy efekt – i vy jste se stal jeho obětí… a neumíte domýšlet trendy a důsledky… co není dnes, to se za 2 měsíce sem může přihnat jak velká voda…

       • Jaris napsal:

        Jinsky, ja uz se tesim na to,az jednou pochopis o jake zlo jde a ja Ti pak napisu „I told you so“.

        • Jan Jinsky napsal:

         Jaris, objektivně vzato, se tady uveřejňované články většinou míjejí s realitou. Vím. že budu za trolla, ale fakt je většina zdejších informací a předpovědí mimo mísu.

         Měj se fajn – because I told you so.

        • Jaris napsal:

         Jinsky, ja bych rekla, ze tak trictvrte informaci je pravdivych a potvrzenych jinymi medii. To, ze jsi neverici Tomas jeste neznamena, ze zdejsi clanky jsou jakesi „babske tlachy“.

        • Jan Jinsky napsal:

         Potvrzenim pravdivosti nemyslim souhlas na Orgonetu a AC24, ale realitu :)

        • Marie napsal:

         Jaris, promin, ale vetsi hloupost jsi ani nemohla jinskemu napsat! Nahrala sis na perfektni smec! A on se rehta…

         Pri sve vire v dobro si vubec neuvedomujes, ze jde o hloupost.
         Copak nevis, ze jinsky patri k organizatorum toho, podle tebe, zla a moc dobre vi, co dela a o jake zlo jde, a proto kdyz pises, ze se tesis na to, az jednou pochopi, o jake zlo jde a ze mu pak napises, zes mu to rikala!

         Blahoslavena prostoto? Spis dobrota z tebe udelala tak hloupou, jak presne potrebovali…uctivas jimi vymysleneho boha a tudiz rozdelujes na dobro a zlo podle jejich pravidel, ti podstrcenych!

         Dobrak je hlupak! Pamatuj si to.

         Jedina varianta je spravedlnost, tedy rovnovaha, a musis byt i zla, abys tu rovnovahu mohla udrzovat. Ty se toho ovsem ve jmenu podstrcene viry vzdavas, a tudiz se vzdavas sveho zivota!

         Takze se vratim k tomu, co jsi napsala: Nebude zadna takova situace, ze az on pochopi, tak ty mu napises, ze jsi mela pravdu! Copak nevidis kolem sebe? Kazdy tzv. dobrak si mysli, ze jsou na svete jen lide, kteri si neuvedomuji, ze pachaji zlo. HOVNO! Moc dobre to vedi, jenze oni vedi take to, co ty nevis: ze jim nic nehrozi, nikdo dobraky=hlupaky zachranovat nebude a oni vyhraji.

         On uz vyhrava ted, protoze se ti chechta, kdyz si precte, co jsi mu napsala!

         Nebyt blaznu, co jim na tu jejich hru s bohem skocili, tak by nikdy svet nemohli dotahnout do takoveho bordelu, jenze vy se dobrovolne paralyzujete a jeste si myslite, ze to nekdo pochopi? Ne. Mas snad v minulosti tisice a tisice prikladu, ne?

        • Jaris napsal:

         Marie, muj zivot s Bohem je krasny. Nikomu tim neskodim, nikoho nenapadam, nikomu ho nevnucuji. Jsem duchovne zalozena. Je to moje bohatstvi.

        • Jaris napsal:

         Pro Petra. Muj muz je moje zlaticko. Jsme spolu 40 let a k vasim tricetinam gratuluji.

       • Boyar napsal:

        Jan Jinsky napsal:
        19.3.2016 (8.22)
        Tomu se rika vyberovy efekt. Ctes a koukas jen na to, co se ti libi..

        Boyar napsal:
        to je lez jako vez …

        popravde :
        Ctu a koukam na to co se mi tu nelibi!!!
        .. tot nwoo verny trollista neznaboh Janek Jinsky ..

        ..ted uz ale jednu starsi pisen ..jiste zname vsichni drive narozeni..a nemusime az na vlachovku..

        https://www.youtube.com/verify_controversy?next_url=/watch%3Fv%3DGBbZA0ZQF6I%26bpctr%3D1419261997
        Následující obsah byl identifikován komunitou YouTube jako potenciálně urážlivý nebo nevhodný. Rozmyslete si sledování tohoto videa.

        • petr napsal:

         Jaris a co na to manzel?Ja uz kolem 30let ziji s manzelkou. Je to prekrasne.Nikomu se nevnucujeme, nikoho nenapadame ani nikomu neublizujeme.Nas zivot je krasny.

      • jan nowak napsal:

       …nebo buzna- tranďák

  • weissbach napsal:

   Já Vás doplním. Není to kapitulace, nýbrž podraz na Evropany. Od počátku tady nejde o zabrždění a nebo zastavení migrační vlny, ale o její zintenzívnění a hlavně formální legalizaci. Odteď již bude plně legální a v rámci „evropských sdantartů“.
   Teď již se budou vracet zoufalci a místo nich nám zločinecká spiklenecká klika /Washington-Brusel-Ankara-OSN/ bude lifrovat desítky tisíc vybraných likvidátorů našich zemí. Teď se bude tvrdě a nekompromisně tlačit na trvalé kvóty.
   Ještě máme chvíli času na minimalizaci škod pokud se masově vzepřeme a sundáme současnou vládu. Pokud ne, je s námi ámen. Oni to bohužel s naší likvidací myslí naprosto vážně, ale pořád si to lidi nejen u nás neuvědomují. Oni Merklovou a spol považují pouze za sluníčkářské pomatence. To je ale omyl. Je to banda predátorů, která ví co dělá. Když padnou, vymění je okamžitě jiní, hraje se o čas a o to udržet obyvatele co nejdéle v klidu dokud nebude zajištěna nezvratnost přeměny.
   My to Turecku všechno tímto trikem zaplatíme. Konkrétně: válku proti Sýrii a Kurdům, potírání opozice, další upevnění islámofašismu v Turecku, výcvik a logistiku IS, legální přesuny IS bojovníků do Evropy atd. Dosažení betvízového pro Turky znamená konečnou. Všechno to navlékli tak, aby k tomu došlo. To je bez debat.
   Budoucnost je velmi chmurná.
   https://www.youtube.com/watch?v=B0_YzXl4aYs

   • weissbach napsal:

    Kromě toho je příprava majdanu u nás v plném proudu a chystá se puč Sobotka-Bělobrádek-Kalousek za tiché podpory ODS, KSČM a Úsvitu. A to Babiše nemám rád…

   • petr napsal:

    souhlasím. musíme povstat a zajistit vystoupení z EU. jinak až sem dojdou ty turci bude občanská válka

    • Jaris napsal:

     Petre, ta bude. Na to muzes vzit jed. Cesi by se meli pripravovat. Zajistit zbrane, trvanlive potraviny, toaletni potreby a lekarnicky s prvni pomoci. Doba je velmi vazna a evropsti politici tahnou vesmes za jeden provaz nastolit NWO.

     • Jan Jinsky napsal:

      Já bys s tím vydržel. Tady občanské nepokoje a katastrofy nastávají se železnou pravidelností. Naštěstí si jich nikdo nevšimne, protože se odehrávají jen ve zdejší NWOO kavárně.

      • Jaris napsal:

       Jinsky, ja jsem toho nazoru, byt pripraven a tesit se z toho, kdyz se nic zleho nestane.A jdi uz spat. Dobrou noc.

       • Marie napsal:

        Jaris: on si z Tebe vylozenou prdel a ty mu na to reagujes a jeste blbe…promin, ale v ramci spravedlnosti se musim toho parchanta zastat: nemuzes mu rikat, aby sel spat….

        Mimochodem, na valku neni clovek pripraven nikdy, protoze kdyz si tvuj dum vetrlci vyberou a vyvrazdi vas, tak jsou ti zasoby potravin k nicemu, a to ostatni, o cem jsi psala, taktez.

        A zbrane? Kde chces vzit zbrane a i kdo je ma, tak si proti ozbrojencum, kteri jsou vycviceni a ve vetsine, si nikdo ani neskrtne..

        Tebe ta vira v boha znicila do te miry, ze klidne napises, ze jsi s nim stastna… Jak muzes byt stastna, kdyz jeho prikazani neplnis. To se netyka jenom Tebe, ale vsech tzv. vericich. Pokud nekdo ( dle bozich prikazani ) miluje bliznio sveho, tak mu nemuze nechat ublizovat a nebo dokonce vrazdit. A panbozkarum je to jedno! A proc je jim to jedno? Protoze prece panbu ty zle potresta. Toto je ten nejhorsi element u vericich a je jedno, ktereho boha vyznavaji. Uzamceni ve svem snu. Jenze ten je fake, tedy falesny. A nebyt tohoto, tak by to zlo, kdyz pouziji tvuj termin ( muj je rozezranost) nemohlo na svete prevladat, protoze uz pri prvnim ublizovani bliznimu by nastala reakce ostatnich a zastavilo se to. Vcas. A co je nedulezitejsi, to zlo by se nerozmohlo po celem svete. Vira je sen, kvuli kteremu lidi nedohlednou realitu, a proto ji neresi.

        • Jaris napsal:

         Mozna si ze mne Jinsky dela srandu, mozna ne. To je mi celkem jedno.
         Co se tyce „miluj blizniho sveho“, to je vporadku, pokud mne ta osoba nebude ohrozovat. Pokud ano, mam pravo na sebeobranu. To je prave ten omyl, ze si lide mysli, ze krestane jsou jakasi rosolovita hmota nebo fackovaci panak. Nejsou! I Jezis Kristus byl „nasilnik“ kdyz obracel stoly u chramu zidovskym vekslakum pri dvou prilezitostech. Nemam rada nasili, ale take nedopustim, aby nasili bylo pachano na mne. Samozrejme, ze se slusny clovek nejdrive snazi domluvit s protivnikem. Pokud to selze, jsou dve moznosti, podridit se a nebo se branit. Ja jsem pro tu druhou variantu.
         Zlo prevlada na svete z toho duvodu, protoze Zemi ovlada Satan. Tomu ty ovsem neveris. Ja ano.

        • Jan Jinsky napsal:

         Marie, svet nevypada dle tvych prani, tak te kazdy stve. Zkus zmenit pohled, bude lip.

      • Pepa z Depa napsal:

       pravda.. jedna z nej katastrov ve zdejsi kavarne“ se jmenuje Janek JINSKY

    • petr napsal:

     Toz synku povstan.

  • Marie napsal:

   Zighartice: To, co vypustili mezi lidi je uplne o necem jinem, nez se dohodli, nerika se nam pravda uz dlouho…

   Asi te zklamu, ale ani referendum uz ted nepomuze, protoze i kdyby nakrasne nejaky ten zakon o nem vyprdli, tak to referendum stejne zmanipuluji!

   Budiz ti dukazem Irsko, ktere udajne v referendu rozhodlo, ze snatky gaju a leseb jsou O. K.!! A pritom, kde jsem se zeptala nebo zacetla, vsude byli proti tomu…to se proste udela tzv. pruzkum, kdy se lidem predhodi lzivy vysledek jako pul na pul! No a pak uz je to brnkacka predlozit zkresleny vysledek, ktery je jen malo nad 50 procent a lidi budou drzet hubu, protoze si reknou, ze ta polovina byla pro!!

   A nedelej si iluze o Britanii. Zadny vystup se konat nebude.
   Prave kvuli tomu, aby vetrelci mohli mit volny pohyb po cele EU, to nenechaji projit tu vuli lidu v referendu…

  • Maňas napsal:

   ze by.. dedukce Maňase ?! :

   http://politica.elpais.com/politica/2016/03/03/actualidad/1457020923_142693.html

   Relokace se bude řídit především závazky zemí EU z července loňského roku, které mají zajistit pro uprchlíky ještě 18 tisíc míst.

   - jedna se tedy o pocet (priblizny) vojaku
   (18.000 az 20.000)
   ktery na tomto zakladne legalne a oficialne vstoupi do evropy…

 5. Marie napsal:

  Já bych vydržel. Kašuka jako obvykle lže a vy to žerete. Není to tak, že za každého vráceného uprchlíka se do Evropy dostane jiný. Za každého vráceného Syřana se do Evropy dostane jeden Syřan. Možná to vypadá jako jemný rozdíl, ale rozdíl to je zásadní.

  A taky, pokud uprchlíci budou zabrždění v Turecku, tak si rozmyslí cestu.
  Není to dokonalé řešení, ale naše vystoupení z EU by vyřešilo úplné kulové. Maximálně bychom se zadrátovali a co pak??

  • pražská vlaštovka napsal:

   Maru,
   myslím,že jsi v tomto idealistkou!Ty ,taková chytrá hlavička!Já bych jim nevěřila vůbec nic!!!!
   jituš zdraví

   • Marie napsal:

    Jitus: to jsem nepsala ja! To neni poprve, ze za mne nekdo pise, a zacinam toho mit dost…

    Asi pozadam admina, aby zavedl registraci a toho, kdo ze stejne IP posle vice jmen, okamzite zablokovat…

    Je neuveritelne, jake se z lidi u nas staly svine, ktere je potreba vymlatit, zrudy jedny… at se tady kdo chce vzteka nad mym slovnikem, jinak to nejde. Takovy bordel na svete nikdy nebyla a musi se to zastavit!!!

    • Marie napsal:

     P.S. to napsal chlap, a nedivila bych se, ze Jinsky… uz nevi, jak by mne zdiskreditoval… a contumax je dalsi takovy, co tady pise pod vice nicky, napr. pozorovatel.

     Jak mi tady psal, abych se sla obesit…

     Nema IQ na to, aby si uvedomil, ze i podle stylistiky se da poznat, kdo pise, zvlaste kdyz uz se tady zname..

     Takze se nedej napalit nekym, kdo pouziva me jmeno, navic ja nemam diakritiku…

     P.S. Moje nazory se nemeni a neni sance, ze bych je zmenila, jsou podlozene…

     Co se tyka situace v Evrope, to jsem psala uz davno, ze jde o nasi likvidaci a vsichni politici v tom jedou, vcetne Zemana, akorat hraji divadlo!

     Vzpominas, jak jsem se vztekala na Orteka, ktery opakovane komentoval Merkelovou, ze kdy ji neco dojde?? To je uplne absurdni, nebot ona prece dostala pred par lety cenu za naplnovani plan Kalergiho a nejen ona, dalsi uraci z EU!

     Pablb, co si tady rika contumax porad vypisuje, ze jsem krvava mery, ale hnup nechape, ze je to uz na hrane, ze kdyz je nezlikvidujeme, tak to udelaji oni nam. Tady neni jina varianta!

     A jeste si nekdo mysli, ze volbami se da neco vyresit, tak akorat hovno! Oni to nedopusti, aby jim to uteklo z oprati a ty volby jsou uz dnes rozhodnute, nema cenu vubec k nim chodit…

     Lidi uz nacouvali ke gilotine, tak to je, a dokud mohli neco udelat, tak nas, co jsme je presvedcovali k akci, akorat urazeli a nadavali nam…

     Co se tyka toho vraceni a prijimani na misto nich jinych vetrelcu, to jsou prave ti navybirani, ktere potrebuji dostat do Evropy k nasi likvidaci.

     • Marie napsal:

      Jeste dodatek: Proc, kristusaka jeho, nikdo nepremysli v poloze male matematiky??

      149 milionu nasilne verbeze dotahnou do Evropy a kam je daji a kde naberou penize na to, kdyz kazda zeme je zadluzena?? Toto je zakladni otazka, kterou by se mel kazdy clovek zabyvat a kaslat na nejake kydy Zemanovi.

      Proste nas vylikviduji a zaberou majetky a je vyreseno!

      P.S. Pojed do Ruska, co rikas???

      • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

       Ano Marie, plně souhlasím. Já to říkám lidem kolem sebe pořád – vys..te se na honění za konzumem a mamonem, teď nám jde i jen o holý život… Panečku, ti tupci kolem mě budou čučet až budou své nahamouněné domy a byty odevzdávat muslimům a až se budou muset dívat, jak si na tržištích s otroky přebírají jejich děti, dcery a ženy (kluky budou kastrovat, jak jinak).

       • Jan Jinsky napsal:

        Ano, tak to bude … dalsi kravina by nebyla?

        • petr napsal:

         Byla , ale nikdo vas nebere vazne.

        • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

         Budu nekonečně rád, když to kravina bude! Milionkrát radši budu za blba, než aby se mé vidění budoucnosti naplnilo…

     • contumax napsal:

      Krvavá Méry alias Marie Dikyová

      Jsi paranoidní a lzeš, nikdy jsem se za pozorovatele nevydávál…!!!

      • Boyar napsal:

       contumax napsal:
       19.3.2016 (8.31)
       Krvavá Méry alias Marie Dikyová

       Jsi paranoidní a lzeš, nikdy jsem se za pozorovatele nevydávál…!!!

       kontiku bud ostrazity a predevsim proziravi clovek

       za marii se casto nekdo cizi vydava
       a tak nas cechoslovaky rozdeluje jeste vice nez doposud …ale jen pokud se nechame !!!

      • Marie napsal:

       A nikdy jsi mi nepsal, at se jdu obesit… jasne, jsi ubozak…

  • Marie napsal:

   Jinsky, jdi do riti s pouzivanim meho jmena! Napisi adminovi, at zavede registrace, at maji tady curaci utrum!

   • Jan Jinsky napsal:

    Ahoj Marie, ano ten prispevek nahore jsem napsal ha. Pod mym nickem tu taky nekdo pise a ty to horlive komentujes. Jen jsem ti chtel ukazat jak snadny je vydavat se za jineho.

    K tvym nazorum – nic noveho, porad jsi sud jedu.

    • contumax napsal:

     Jj.

     1***

    • jan nowak napsal:

     Máš žlutej špendlik Bahňáku…
     Abych ti ho nezapíchnul do pudele -
     …/řekl Rudý Teror/
     Jar. Foglar Stínadla se bouří 2

     malý demon

    • Marie napsal:

     Ty mne nemas co ukazovat, ja te poznam, jako kazdou jinou smradlavou siozidovskou drzku, ktera neumi nic jineho nez podvadet, lhat, krast a nadrazovat se a nebo se nechat litovat, aby se dalo vydirat.

     Opakovane jsem ti psala, ze zida poznam, aniz bych ho videla. Staci mi par radek, tak jste pruhledni, ty odporne hovado…

     Tady si hrajes na inteligenta, ale jsi obycejne prasisko, ktere se nestiti jakehokoliv podvodu, a pritom se nadrazuje poctivym a pravdomluvnym lidem.

     Zaplatis za to, pamtuj si to….

     Zkurvene siozidovske vlady zorganizovaly prisun nenazranych hovad za ucelem naseho vyvrazdeni, ale jedna vec je jista, ze staci nektere na vas nasmerovat, protoze oni prisli za majetkem, a vy ho mate nakradeneho nejvice…Staci jim dat jen adresy….

     • weissbach napsal:

      Prasisko zní skoro mazlivě…
      Já tak někdy říkám psovi, když se rozvaluje na sluníčku.
      Nic ve zlém… ;-)

     • Jan Jinsky napsal:

      Nepoznala si, kdyz to psal nekdo jiny. Marie, jsi proste stara sprosta a nestastna jezibaba. Je mi te skoro lito. Takova cerna duse…

      • petr napsal:

       Jinsky, to ze tu trolujete. Kazdy se musi nejak zivit.No a ti mene schopni musi trolovat.To se da prejit. Ale psat pod jinym jmenem? Co jste zac? Jste clovek bez jakekoli osobnosti.Pisete pod jinym jmenem a obeti nadavate?

       • Marie napsal:

        Troluje ve spolupraci s magorem, co si rika Bogus Sobotka, a ten tady obcas pise i jeho jmenem, kdyz je jinsky jinde… ovsem ten je magor jeste horsi, a navic neumi uz ceskou gramatiku… oba dva jsou to odporne zrudy, ktere se navazi do lidi, kteri pisi pravdu, protoze tu zidaci nesnesou, aby jim nekdo hazel na nos, jsou prilis povyseni, u nich je kazdy luzou a luza jim prece nebude kecat do jejich lhani, ze…. viz vymysleny holozvast…

        Pravidelne, kdyz o tom pisi, jinsky se muze posrat vzteky…..

        Pripravili pro Evropany genocidu, a ted si mysli, ze lidi ukecaji, ze se nic nedeje… pohodicka, ze….( pro ne samozrejme ) a kdo varuje a krici, ten je u nich lhar a „cerna duse“.

        Pan Kasuka napsal clanek, se kterym souhlasim a mnohokrat jsem uz psala totez, vsechny jeho clanky ctu a souhlasim s nimi. A blbecek, co rika Jinsky, napise mym jmenem, ze lze?

        Okamzite jsem poznala, ze to napsal on. Znam jeho formulace …. je to odporna zruda, parazit, ktere je potreba vyhubit, protoze nic jineho nam nechystaji, musime byt rychlejsi…

        Spravne pravidlo ma Putin. Kdyz je boj nevyhnutelny, je treba byt tim, kdo zasadi ranu prvni.. Jsme ve valce a lidi porad chrni, a tito jinsti maji za ukol je v tom spanku udrzovat az do momentu dotlaceni ke gilotine, jak rikavam…

  • petr napsal:

   Marie to jste psala Vy. To snad ne.

 6. proud napsal:

  V poradku,takova EU potrebovala pohrbit jeste nez vubec vznikla,zanikem toho telesa totiz Evropa nezajde,ale zvedne se ze sracek do kterejch ho ona umela EU uvrhla.Kdo je v Evrope,je Evropou i bez tech zlodeju co jecej chytte zlodeje.

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Přesně. Švýcarsko není v EU a přece je v Evropě. Británie chystá referendum. Když by se z více státu ozval hlas, že taky chystají referendum, myslím, že by se to začalo fakt sypat… A Marie, aby se nakonec neukázalo, že na světě žije 150 miliónů Syřanů…

   • Marie napsal:

    Ten prispevek s diakritikou neni ode mne! Uz ponekolikate se za mne tady hajzl trolsky vydava, ja si neprotirecim ci nelzu do kapsy a moje nazory tady uz za meho delsiho vyskytu zde prece znate!

    • petr napsal:

     Prominte za ten prispevek trochu vys. Ale jmeno mne zmatlo. Ac Jinsky neni muj oblibenec jsem proti aby se nekdo podepisoval jeho jmenem. Proste take veci se nedelaji. Take tu pise druhy Petr, ale on pise pod svym jmenem jak ja. A navic za jeho prispevky bych se nestydel. Berte to tak,kazdy se musime vyrovnat se svym svedomim.

    • Jaris napsal:

     Urcite by se melo neco udelat, aby jmena nebyla zneuzivana. Zarazit nekomu, aby se bavil na nas ucet.

     • Jan Jinsky napsal:

      Staci zavest prihlaseni pod heslem. Ale je to asi fuk. Bude to porad stejna kecarna

      • Marie napsal:

       Ne nestaci… je potreba takove jinske alias sobotky ci contumaxe zlikvidovat uplne, protoze jsou to paraziti, kteri misto prace vymysleji likvidaci poctivych lidi… tak to je, celosvetove!

     • proud napsal:

      To je prave ucel zneuzivani nicku,aby se neco udelalo a mohlo se rict: Rvete po svobode a vida jak jste sami zacli smirovat a zakazovat :-).Neni treba,staci bejt poctivejma a k prispevku co neni ode me,kdyz ho objevim,prilipnout jednoduchou poznamecku: NENI ODE MNE,nebo JE ODE MNE,paklize bude neco spornyho.Ucme se poradit si sami,bez „pantaty s holi“,vsak tu hul muze vzit kazdej z nas,preci.:-).

      • jan nowak napsal:

       …IX holí, mi dnes wytahla kartářka !
       A nejsou prej jen k podpírání !
       …a neudělj hluk, to říkám já !

       malý demon

      • Jaris napsal:

       Dobry napad, Proude!

      • petr napsal:

       Ale Proude to proste nejde. Vy oldtimers,vetsinou poznate kdo co pise.Takze nechte to jak je a kazdy piste za sebe.

      • Marie napsal:

       To jsi vedle, parazit, ktery nemusi pracovat, ti klidne pod prispevek tvym jmenem dopise za tebe: je ode mne. A bude gulas jeste vetsi!

       Nezapominej, ze ve vytvareni chaosu jsou zidi mistri sveta, na ne nemame, protoze jsme cela leta dreli,zatimco oni uz po tisicileti, ano, tak dlouho, si predavaji z generace na generaci praktiky, jak podvadet.

       Necetl jsi nikdy vynatky z Talmudu nebo aspon Protokoly sionskych mudrcu? Tam presne najdes tyto praktiky popsane, takze tak…

       Uz jsme to nekolikrat psala: S parazitem se neda jinak nez ho zlikvidovat. To prece vidis i v prirode. Vidis, ze by se pes domlouval s blechou? Vykousne ji a hotovo.

       Nebo zkus domluvit pijavici…aby odesla.

       • proud napsal:

        „To jsi vedle, parazit, ktery nemusi pracovat, ti klidne pod prispevek tvym jmenem dopise za tebe: je ode mne. A bude gulas jeste vetsi!“………nebude.Spis se zeptej co jsem jeste necetl,nebo nevidel,bude to kratsi:-).Ono nejde az tak o to neco precist,jako spis o to to promyslet a zaradit do puzzle deni,pricin a nasledku a najit ty priciny,nasledeky jsou dobry jen k tomu ze nam pomahaj ty priciny najit,odstranovat je,je ale ztratou casu kdyz priciny zustanou.

       • proud napsal:

        No:-),jenze nejsme psi:-) a staci nam naucit se „parazity“ ignorovat a jet si to svoje,odumrou na ubyte,ale dej se do nich po tvym a uvidis jak s tebou zatocej,zapominas v jaky zijeme dobe!Oni se dokazali sjednotit proti nam i pres rozbroje mezi sebou,my to nedokazali,coz znamena,ze jsme jeste hodne pozadu a to je potreba dohnat driv,nez vzit klacek do ruky.Tomu je potreba i prizpusobit zpusob „boje“,ten tvuj je jasnou sebevrazdou,alespon prozatim a s „materialem“ kterej je k dispozici.

 7. ochránce napsal:

  Nepanikařte.Většina z vás má pravdu.A volby,předčasné nebo včasné,nic nevyřeší ani nemohou.Pořizujte si zbraně a naučte se s nimi taky zacházet.Je to bohužel smutné,ale bez revoluce se z toho nedostaneme.I Fico to přijal.Jedině Orbán poslouchá hlas svého svědomí.Pochopte,že jde o naše ůplné zničení.Pokud si nevyřídíme ůčty z touto vládou a neposadíme ji do kriminálu,je konec.Opakuji.Je to definitivní konec Evropy a také Českého a Slovenského národa.Takže sdílejte,zajímejte se o domobranu a pořizujte si zbraně.Nějaké referendum je zbytečné.Je totiž nerealizovatelné.Vše je řízeno systematicky a naplánováno už před mnoha lety.Ani si neumíte nikdo představit co nás čeká.Kdybyste to věděli tak si hodíte mašli s celou rodinou.Sládek to řekl na demonstraci velmi dobře a výstižně.Jedině revoluce nás může zachránit.Ale určitě ne ta sametová.Připravujte se.Bude boj a poteče krev.Nesmíme se dát zotročit,očipovat a posléze nechat zlikvidovat.Hitler a jeho koncentráky nejsou ničím, proti tomu co je uchystáno pro nás.Mluvte s lidmi kolem vás.Upozorňujte je na hrůzy,které nám politici nachystali.Pokud se nepostavíme našim politikům a vládě se zbraní v ruce,nikdy neodejdou.Vědí totiž moc dobře,co by je čekalo,kdyby to pustili.Trest smrti a soudce Lynch!

  • petr napsal:

   Uz je pozde.Zadne zbrane nebudou zadne revoluce nebudou. Proste lide jsou neschopni se postavit jako masa.Lidi zajima sport a ne politika. Lide chcou mit plne pupky .Nebo si myslite ze vas Sladek veme flintu a za cenu vlastni obeti pujde v cele? Jedini schopni a ne budiz k nicemu,jsou vydavatele tkz alternativnich stranek.

   • proud napsal:

    Pozde je jen pro ty kdo rezignovali,osobne jsem pro,ze clovek se ma mit cim branit,ale velice a velice s rozumem!Mit zbran svadi k tomu po ni sahnout i kdyz to jeste davno neni potreba.Mit zbran znamena veliky sebeovladani a umeni pouzivat hlavu.Protoze nikdy netahej zbran,kdyz ji nehodlas pouzit.Tedy ani na straseni a vyhrozovani.Ty veci si musi nejdriv kazdej dobre porovnat v hlave,nez si neco takovyho poridi.

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    1***

   • contumax napsal:

    petr

    Správně, s tím souhlasím co píšeš…!!!

   • weissbach napsal:

    Prosím nerezignovat! To by se jim hodilo nejvíc. Ani omylem!

    • contumax napsal:

     weissbach

     ŽÁDNÝ VZDÁVÁNÍ SE SAMA SEBE, ŽÁDNÝ ODEVZDÁVÁNÍ SVÝHO ŽIVOTA A SVÉ VROZENÉ SVOBODY VŮBEC NIKOMU…!!!

  • contumax napsal:

   Ochránce

   1*******

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Vy jste asi článek nečetl pozorně… „ZDE JE NEJVĚTŠÍ TRAGÉDIE, ŽE 70% EVROPANŮ JE SOUČASNÉ DĚNÍ BUŘT“ chápete? Ano oni budou někde mluvit o tom, že ne…, ale jejich činy (tedy nečinnost) je usvědčují! Článek za posledních 12 hodin přečetlo přes 1000 lidí. Co to je? Vyčůráte se na poušti a budete si myslet, že bude zalitá…?

   • weissbach napsal:

    Oni celkem logicky počítají s tím, že se to nedotklo přímo dostatečného počtu lidí, kterým je to tudíž jedno, jelikož žijí v mediální hypnoze a o realitě nemají páru. A taky počítají s tím, že až se to dotkne i těch 70%, bude už pozdě.

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Naopak! Panika nyní je naprosto na místě! Až tady poteče krev tak panika sice vypukne, ale v nevhodný okamžik, neb právě v tom momentě je třeba opak…

 8. Ikema Monika napsal:

  Možna že nevíte ale měli byste ! V Syrii se stavy pod dohledem Ruska tábory pro lidi kteŕi se vy stěhovaly do Evropy a Asad se zaručuje ojejich bezpečnost a bude žádat EU o vrácení všech svých uprchlíků do své vlasti ! Mezi migranti v Evropě je dnes přes 10. 000 bojovníků Isis poslalo je právě Turecko a rozdalo každému i Syrské pasy jelikož EU přijímá právě Syřani a nijak to nekontroluje ! Vládu v Turecku postupně přebírá Davutoglu a Turecko již nemá peníze takže chystá další podraz na Řecko! Utečence nebude vozit do Turecka ale vyveze vše do Libye ! Podrobné mluví dnešní PJAKIN –

 9. Jozef napsal:

  Nepripadá vám to celé nekako povedomé?
  Zrada na suverénych štátoch o nás bez nás (príjmať utečencov). Ústupky šialencovi, ktorý vydiera Europu.
  Zabezpečili sme mier mával s kusom papiera Neville Chamberlain, teraz je to dohoda s Tureckom. Ja mám obavy, že tu už nepomôžu žiadne voľby Euurópa si tento kalich vypije až do dna.
  Ako vraví Pjakin technika je iná ale metodológia tá istá.
  A Turrecko je toho príkladom.

 10. mirec napsal:

  Jediný spôsob ako sa na vlnu migrantov v Čechách a na Slovensku pripraviť je ozbrojiť sa! Nijaká polícia ani armáda Vám nikdy nepomôže!

  • Jaris napsal:

   Mirec, jenze to chce dobrou organizaci a schopneho vudce. Jednotlivci toho mnoho nezmuzou. Jinak souhlasim. Propravovat se na vojensky konflikt. Zbrane, zasoby trvanliveho jidla, zakladni toaletni potreby a medicinske potreby.

  • proud napsal:

   V prvni rade to chce udelat si poradek v zastupitelstvu a tyhle veci resit hlasem naroda ,legalne.Vyzvat k obrane vlasti,pokrejt hranice a chovat se pritom ale „kulturne“,podle nejakejch dobrejch pravidel,nejsme barbari i kdyz se barbarum hodlame branit.

 11. jan napsal:

  Zdravím osoby ze zdravím rozumem.
  Po podpisu této smlouvy,už musíme legálně,bez odmlouvání přijímat utečence.Oblbovat nás čísly,že se bude jednat snad okolo 50tisíc utečenců,tak to dává špatnou vizitku celé EU.Jak popisuje Zighartice body přijaté smlouvy,podle mne chybí tam ten bod,kdo nebo jak budou rozdělovány utečenci,které Turecko označí jako Sýrské občany.Sobotka je jasný posera,čekám co Babiš a měl by šanci Sobotku vynulovat.Zajímavá situace nastane i na Slovensku,Kotlebovi dali do rukou hodně silnou zbraň.

  • proud napsal:

   Paklize se narod shodne ze smlouva je vlastizradna a jeji podpis vlastizradou,jako by nebyla.Jenze a zase znova: To by narod musel bejt narodem a musel by umet drzet pohromade kdyz je potreba!To je zaklad,bez nej je to „kazdej sam za sebe“,tedy z narodniho hlediska,KONECNA,zachranej se jen schopny jedinci a skupiny.

   • weissbach napsal:

    Ale shodne se národ na něčem? Vždyť jsou infiltrovaní všude a rozesí…í to tu od rána do večera, aby se tu neshodl nikdo na ničem. Tu taktiku mají propracovanou a funguje. Jak se objeví někdos něčím, co by lidi sjednotilo už se kolem rojí…

    • proud napsal:

     Jenze weissbachu,to prece neni o nich,kdo se chce shodnout,shodne se!Jestli do toho nekdo remca,tak at si remca,jeho vec.Kdo ho bere vazne,neni proste jeste zralej na prevzeti vlastni zodpovednosti a se sobe rovnejma do toho jit.Ber to jako prirozenej vyber,ja se remcalama akorat bavim :-),navic,sice vzacne,ale sem tam placnou i neco k zamysleni a dobrouseni.Navic jsou krasnym prikladem toho jak to vypada,kdyz clovek sam nemysli,ale prebira cisi vymysleny,aniz by to sam prefiltroval,jsou poucni :-)

    • proud napsal:

     Je to prosty,dokud se neshodne,musis makat na tom,aby se shodl,to znamena,aby kazdej jedinec zacal pouzivat vlastni hlavu a dosel k tomu co je potreba,pak na nej bude spolehnuti.Do ty doby musis bejt pripravenej jednat sam za sebe,nebo se skupinou „probuzenejch“ a zachranit si tak vlastni kozich,ovsem s cistym svedomim a stiotem,zes to nevzdal a pro druhy jsi udelal co jsi mohl,kterejm nepomuzes,nemuzes za ne,protoze komu neni rady,tomu neni pomoci.

   • contumax napsal:

    Proud

    1***

   • petr napsal:

    Proude vy Jste vazne taky naivni? Diky sdelovacim medii se z naroda stalo co se stalo formovatelne hovno. Neni to problem nejake Ceske republiky , ale celeho sveta. Letos jsme meli v Canade volby. Rikamsi ze konecne pujdu volit. Zacal jsem cist programy stran. Samozdrejme muj hlas nikdo nedostal. Ptal jsem se znamych proc volili koho volili. Protoze to je mensi zlo. Volit nejdete proto aste volili stranu ktera Vam vyhovuje, ale jdete volit mensi zlo.

    • proud napsal:

     Nemyslim si ze jsem naivni,jen hledam mozny cesty.Kdyz se rozhlidnes kolem sebe,prijdes na to ze to maj sikovne zarizeny,aby kazdej kdo chce zmenu byl za naivku :-).Jakmile se podari lidi naucit samostatne myslet a hodnotit,prejimat vlastni zodpovednost sam za sebe a nehazet ji na jiny,prijdou rychle na to jak byli manipulovany a rozdelovany,nepotrebujes je sjednocovat,protoze kazdej sam za sebe prijde na podobnou vec jako kazdej dalsi a jednota je na svete „spontanne“,to ti taky prijde naivni? ;-)

     • petr napsal:

      Proude, prijde.Jak budete ucit lidi samostatne myslet? Proude, prosel jsem kus sveta,poznal hodne lidi.Ale malo kdo ma zajem naucit se samostatne myslet. Prvni problem,je naucit tyto lidi vubec myslet. Lidem se libi jit v kolejich. Prave proto pisu ze jste naiva.Kolik lidi jste polepsil?

 12. proud napsal:

  „Po podpisu této smlouvy,už musíme legálně,bez odmlouvání přijímat utečence.“……..v dnesni dobe podpisem smlouvy nemusime vubec nic!!! Jako na ne kaslou vsichni ostatni!!! Plnej je jen vlezdoprdelkove!

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   1***
   Ano, ty smlouvy se dělají jen na oblbování… R.Sulík v německých televizích pořád dokola mluví o tom, že EU je smluvní a nikoli solidární společenství, ale že se ty smlouvy nedodržují… No elity nemůžou na nás úplně otevřeně vybalit svou svévoli, prostě to potřebují různě zahalovat…

 13. Stanislav napsal:

  Konečně vznikla nějaká opozice k NWO, tomu hnusu který finanční oligarchie spáchala a který vede v Evropě ke konci civilizace

 14. bob napsal:

  Nejvyšší čas vypadnout z tohoto spolku neboť nastává zkáza civilizace
  v celé evropě pod praporem těch pomatenců z Bruselu za přispění
  našeho ministerského předsedy a jeho nohsledů

 15. Zighartice napsal:

  Dohoda, nedohoda, výměna 1 za 1 je výsledkem jednání evropských špiček až z EU,podle této dohody se má přijmout ročně AŽ 72 tisíc migrantů,převážně syřanů,z toho vyplývají jednoduché počty 72 000 : 28 = 2 571 migrantů na každou zemi osmadvacítky EU, to jsou oficiální čísla zveřejněná samotnou EU. Jedna ze zásadních otázek je také skutečnost, že koncepce dohody-nedohodyy postrádá na jak dlouho, potažmo na kolik let bude tato dohoda-nedohoda platit, ale nikde se nedozvíme jestli je to přijetí migrantů “ dočasně „nebo na „věčné časy a nikdy jinak“!!!!! Imigranti se tedy již nebudou muset dostávat do Evropy v gumových člunech, nebo přelézat nějaké ploty, nýbrž k nám budou pohodlně dodáváni z Turecka letadly a vlaky a jejich morální kredit a nárok na azyl bude prověřovat Turecko, tedy země, jejíž prezident označil ateismus za rovný terorismu, a která obchoduje s Daeš a podporuje Al Kaidu!
  Všichni velice brzy za tuto netečnost zaplatíme velmi vysokou daň. Evropskou kulturu čeká smrtící gangréna islamismu, která jí zachvátí a jenom tak nepustí. Lidé se budou muset přizpůsobit a nechat se zotročit, případně utéct, nebo bojovat, což však nebude lehké, protože překážky v boji za jejich svobodu a kulturu jim bude znesnadňovat jejich vlastní kolaborantská vláda! A Spojené státy označily páteční dohodu Evropské unie a Turecka, která má zmírnit migrační krizi, za důležitý krok vpřed. Ještě aby ne. Společnosti roztrhala a na nesčetné mylné cesty svedla kultura smrti. Skrytý neoglobalismus, jenž sám sebe zasvětil smrti, znovu ukazuje svoji zrůdnou podstatu v podrobovačné, diktátorské politice spojené se zneuctíváním národů a s loupením přirozeně zděděných práv být člověkem. Evropa sprintuje do náručí islámského středověku.

  • weissbach napsal:

   No jistě. Celý tanec je na oblbnutí a uspání reptalů a legalizaci přísunu a to tak, že trvale. A když je to legální, tak se to nesmí kritizovat a musí se plnit. A když se plní jedno, musí se plnit u druhé a brzy vznikne potřeba jednotného řešení bez vyjímek…. V duchu nejlepších humanistických tradic svobodné Evropy. K tomu nám dopomáhej Barak, Hillary a FED..

   • weissbach napsal:

    Hitlary

    • weissbach napsal:

     A tady máme scénář poměrně blízké budoucnosti http://pravyprostor.cz/muslimove-v-norsku-nyni-pozaduji-samostatny-stat/

      • weissbach napsal:

       Skoro se chce říct: dobře jim tak, ale protože to tu bude s takovou rychleji než by jeden čekal, tak to neřeknu. Ale poradil bych jim, aby si vzali válečky na nudle a šli osobně poděkovat Barbaře Specter a jejím soukmenovcům a nezapomněli ani na Angelinu.
       http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/381092/svedove-ze-strachu-neposilaji-deti-do-skoly-biji-je-tam-potomci-uprchliku.html

       Tohle je přímo diagnóza:
       „Případ šikany zveřejnil švédský server Kristianstadsbladet, který referuje o dění ve městečku Kristianstad a okolí. Děti uprchlíků tu údajně brutálně bijí a ponižují spolužáky, a to klidně i o několik tříd mladší. Někteří rodiče proto ze strachu o své potomky nepouštějí děti do školy, ředitelka radí znepokojeným rodičům, aby se pokusili imigranty „pochopit“.

       O tom pochopení něco vím, protože když jsme jako děti museli před 40 lety chodit celé 4 roky každý den na jinou autobusovou zastávku v jednom okresním městě aby nás plivanci a pěstmi nezpracovával dav 3-5 pokérovaných dospělých snědých chlápků o 10 let starších, mstících nedostatek pochopení k dobrovolnému odevzdávání kapesného a svačin jejich mladším sourozencům, docela vím o čem je řeč.

       • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

        1*** Jen dodám – švédské dětičky si užívají něco ještě horšího… ono totiž to co napsal nějaký nevýznamný lokální plátek bude jen příslovečná špička ledovce v té obrovské multi-kulti mediální cenzuře… švédští rodiče odhaduji musí být již hrozně zoufalí – neposílat děcka do škol v té zemi znamená koledovat si o jejich krádež sociálkou… a kritizovat otevřeně multi-kulti politiku je skoro tutovka…

        • contumax napsal:

         Petr K

         Pane Petr

         Tohle vím už dlouhá léta, jenže spící panny se mě budit nechce, zkoušel jsem to pár let ale se zlou jsem se potázal ještě mě obvinili z toho, že proč je budím, když se jim zdál tak příjemný sen…!!!

         Po probuzení vstanou a „sen pokračuje“ zhmotní se do nevědomosti…

        • contumax napsal:

         Spektator čumilovič puk

         Nejhorší že všeho je a bude, že ti lidé nechtějí za žádnou cenu pochopit, že je čeká hrozný zlo…

         Částé odpovědi : to se nestane, a možná někdy za 50 let…

         Anebo možná až naši vnoučata,žádná válka nehrozí, žádný hladomory v Evropě nebudou…

         A Jugoslávii bylo co…???

         Když jim řeknu, že to bylo před naším zapraží, a že by se měli nad tím zamyslet a pochopit, že všechno spolu souvisí i mlčení k nespravedlivé válce označí mě shovívavě za idealistu… anebo rovnou za cvoka…

 16. Ikema Monika napsal:

  Měli by jste se podívat na Novou Republiku :: video Anketa Tureckých občanu : Oni vyloženě říkají že se těší až ty zvířata vEvrope budou zabíjet že mi nejsme lidi jelikož neviznávame ˇAlaha !! Na to by se mělo podívat cela EU !!!

  • contumax napsal:

   Ikema Monika

   1***

   Z obou stran se vede mediální válka, oni, jen někteří nás nazývají zvířaty a odsud jen někteří je také nazývají zvířaty…

 17. Petr K napsal:

  Vážně nechápu zdejší lamentace o tragických omylech, či zradě EU. Na webu NWO bych očekával větší schopnost vnímat realitu. Je to přeci jasný záměr, zaplavit Evropu agresory, zde se skvěle hodí musulmané, vyvolat občanské nepokoje a války a pak tvrdě zasáhnout a zbavit poddané veškerých práv. To si vážně myslíte, že neofeudální loutkáři, ovládající politické maňásky, dopustí, aby kdokoliv vypustil jejich rybník ??? Potřebují přeci snížit populaci lidstva a pádný důvod pro stanné právo, které se záhy ukáže být již trvalým. Totéž se děje přeci i v USA, kde loutkáři zjistili, že Američany neoblbnou 11. zářím natolik, aby mohli neomezeně bačovat. Pokud považujete ty, kteří řídí vaše životy a mají nad vámi moc, za hlupáky, pak jste imbecilní otroci, kterým dosud nedocvakla tvrdá realita. Ave

  • petr napsal:

   V tom mas Petre pravdu. Oni nam vladou a my je oznacujeme hlupaky? Jsme my hlupaci? Ja si myslim ze ne. My jsme jen rozezrani. A bojime se o to prijit.Velke procento lidi vidi ten maras. Ale nepovstanou , proto ze se mame porad dobre a lide si neuvjedomuji ze si podkopavaji svoje zaklady . Je to proste system zaby.

 18. lada napsal:

  Infiltruje nás, Evropu, islamistická armáda, poschovávaná mezi migranty. A nyní to už budou jenom válečníci Daeš, posílaní svým spojencem Tureckem k nám, do našich zemí, na naše občany, a to za aktivní účasti“ lídrů “ EU.

 19. jan nowak napsal:

  …muj koment v 09:15 vůbec nebyl pro tebe,
  natož o tobe- Contumax!
  Z tebe jen wrhnu Tureckou šawli :-Q ~~~~~

 20. Andy napsal:

  Přesně toto jsem před dvěma týdny předpokládal, že se stane, protože všichni ti šašci jsou zavázaní Bilderbergu, kde se to rozhodlo již před léty a loni v létě to znovu potvrdili. Hodně lidí mi to nevěřilo. Když si někdo usmyslí vytvořit EU jako první krok ke vzniku NWO a zlikvidovat jednotlivé státy, tak to nebudou měnit, když jsou na nejlepší cestě k cíli. EU nenechají rozpadnout a ani nevěřím, že Britové z EU odejdou. Pokud to referendum dopadne v neprospěch EU, tak se znovu zopakuje. To už tu před pár lety bylo a taky na Britských ostrovech. Tohle nesmí dopadnout jinak. O to se EUdruzi z Bruselu a teroristi z Biderbergu postarají. Žijeme ve světě, kde politici jsou naprosto bezvýznamné loutky a nějaké petice, nebo referenda nemohou nic změnit. Žijeme v totalitě, kde jen málokdo ví, kdo tahá za nitky a jaké jsou jejich cíle. Pokud jim bude všechno vycházet tak, jako dosud, tak bych nechtěl být v kůži našich dětí a už vůbec ne vnuků.

 21. Zighartice napsal:

  Sýrie – Kurdové vyhlásili federaci! O syrském rozhodnutí Putina věděli tři lidé: Šojgu, Lavrov a Kissinger. Evropo, zoufalý Erdogan tě zavalí uprchlíky. Putin USA: „Až budu chtít znát váš názor, řeknu vám ho“

  Rusko k šoku celého světa ohlásilo odchod ze Sýrie a je tady další zpráva z kategorie šokujících: „Kurdové na severu Sýrie vyhlásí federaci“. No, blik – konečně kamínek, po jehož vložení mozaika dostává podobu! Aby nebylo málo, současně se objeví zpráva, že Sergej Lavrov chválí kanál RT za to, jakou práci odvádí v upozorňování na situaci tureckých Kurdů. Čímž zde máme v souhrnu odkaz na ty dvě země, které v poslední době nejvíce plní stránky novin: Sýrii a Turecko. K tomu si předejme Irák, ve kterém celé blízkovýchodní dění vznikem tvz. ISIL začalo a k tomu Írán, přes který došlo k vrcholu blízkovýchodního dění loňskou jadernou dohodou světa s Íránem (a po ní ke zrušení anti-íránských sankcí). K tomu nezapomeňme na Libyi, která opět začíná být aktuální (snad symbolicky v ní má být celé dění ukončeno) a k tomu si přidejme nejen nastupující význam Číny, ale – a to především – islamizaci Evropy. A všechny kamínky najednou tvoří mozaiku, tzn. komplexní obrázek naší současnosti. Jistě, ještě v ní chybí Ukrajina, ale ta už je součástí zcela jiné mozaiky – mozaiky, ve které jde o Rusko (a mozaiky mnohem významnější, protože přes něj jde o Lidstvo coby celek!). Ale po pořádku a má-li být současnost pochopena, tak z vyšší perspektivy. A to znamená začít u tzv. globálních elity.

  Šetřící žárovky, šetřící vysavače, šetrné splachování, sociální byty, ekologické zateplování domů, ekologické konference – uvědomuje si někdo, že za vším stojí likvidace amerického stylu života, který lze nazvat také konzumním stylem života? A že jde o styl života, který se globalisté rozhodli zastavit jako nežádoucí, neboť z lidstva vytvořil tvory, kteří – slovy Pjakina – „planetu žerou jako sarančata“? A protože planetě nejvíce škodící kulturou je kultura euroamerická (a klidně si za to dosaďme označení „křesťanská kultura“, k čemuž já dodávám, že je to ta nejhorší kultura, která kdy na světě byla, což ale zřejmě byl účel jejího vytvoření!) a protože tuto kulturu nejde předělat, rozhodli se globální vůdcové ji zrušit – vyměnit. Dlouho zastávám názor, že není lepšího prostředku, jak sjednotit davy napříč hranicemi, než je náboženství. A náboženství je proto prostředkem, kterým globální vůdcové mohou nejlépe manipulovat davy. Od dávných dob jsou proto národy ovládány na jedné straně křesťanstvím a na druhé islámem (že obě náboženství byla uměle vytvořená, to by bylo na samostatný článek a ostatně to zde již bylo dostatečně komentováno), pro současnost však je důležité to, že zatímco křesťané mají vysoké nároky na konzum a tedy spotřebu přírodních zdrojů, muslimské potřeby jsou v tomto směru minimální. A proč tedy předělávat křesťany, když mnohem jednodušší je vyměnit je za muslimy! A tím se dostáváme k islamizaci Evropy a ke globalizační politice, jejíž vrcholnou představitelkou je Angela Merkelová. Ale pozor, protože to není celé – od dob křesťanství lidstvo nevynalezlo lepší ideologii, což je marxismus více odkaz č.1 níže. Což můžeme shrnout asi tak, že konečným cílem není vítězství islámu nad křesťanstvím, ale vítězství marxismu (ateismu) nad všemi náboženstvími! Základní otázka ale zní, jak provést obojí, tzn. 1) zrušit „nenažraná sarančata“ , tedy křesťany a zároveň zrušit i muslimy (a proto zrušit hlavní centrum zbytku Osmanské říše, udržované od konce WW1 i WW2 – Turecko). I vznikl plán na překreslení hranic Blízkého východu, který má zabít dvě mouchy jednou ranou: 1) přistěhovaleckou politikou zruší křesťanskou Evropu (totéž se přistěhovaleckou politikou má stát s USA) a 2) přes Írán bude ve světě zavedena ideologie islámu a následně přes Čínu (a její spojenectví s Íránem) pak konečná ideologie celosvětového marxismu (a opakuji, že není náhoda, že v Číně se setkaly dva základní -ismy 20. století, kapitalismus a komunismus). Tzn. ateistická ideologie, ve které nikdo nebude potřebovat peníze (bude stačit čipování?), ve které si všichni budou rovni (základní příjem?) a se kterou na zeměkouli nastane to, co jehovisté-marxisté-komunisté na každém rohu propagují jako „Ráj na Zemi“. Za území a především za národ, přes který má k této globální změně dojít, byli vybráni Kurdové. Budu se opakovat, že je to národ, který vyznává kult Slunce a satanismu a že je to národ, který je nejhustěji osídlen na území kolem kořenů naší biblické kultury – kolem hory Ararat, na které měl přistát Noe po tzv. Potopě světa. Že je to národ, který uctívá kult Adama (homosexualita?) a že v souhrnu národ, který může zavést příští vůdčí světovou ideologii a s ní jak tolik zmiňovaný kult Slunce (sluníčkářů) a satana, tak následně i marxismus. Protože v souhrnu je to národ, který uctívá nejen nejstarší náboženství, ale zároveň nemá problém uctívat všechna náboženství světa.

  Shrňme si, že globální vůdcové už dlouho pracují na tom, jak zastavit to, co se jmenuje „věčný růst“. Za tím účelem vymysleli marxismus a přes Lenina jej jako na první národ zavedli na Slovany s tím, že z Ruska bude zaveden na celou Evropu. A to především s pomocí Německa, ve kterém vznikl, resp. s pomocí německého spojence Francie, kde globalistům za tím účelem předtím posloužila jak Francouzská revoluce, tak potažmo i Napoleon. K tomu si doplňme, že marxismus = v podstatě sionismus. A k tomu si doplňme, že to byl Stalin („stalinismus“), kdo toto tažení nejen v Rusku (SSSR), ale i v části Evropy zastavil. Výsledkem stalinismu bylo, že marxismus a s ním „zastavení růstu“ se nekonalo, ba naopak stalinovský socialismus dovedl Západ a Východ k soutěživosti. A s ní došlo k soupeření dvou velmoci až natolik, že Rusko (SSSR) USA technologicky předběhlo – když ne jinak, tak zcela jistě v kosmických programech. Stalin způsobil to, co lze z pohledu globalistů (a z pohledu zavádění marxismu) nazvat jako zpoždění. Svým způsobem stejnou měrou přispěl i Hitler, na kterého se ve sjednocení Evropy a pokoření Ruska sázelo stejně, jako na Napoleona a Lenina. Ale ani Hitler neuspěl a to nejen tím, že v první fázi si porozuměl se Stalinem především v otázce antisionismu (a proto i v otázce Polska, nemluvě o tom, že kromě Slovanů a židů vraždil i svobodné zednáře, ale který stejně jako Napoleon narazil na Rusy těsně před Moskvou (dokonce na stejném místě). Stalin i Hitler udělali marxistickým globalizačním zájmům čáru přes rozpočet tím, že 1) v případě Stalina museli příznivci věčného růstu přistoupit na kompromis, že nikoliv marxismus, ale stalinismus bude velet půlce Evropy a 2) v případě Hitlera musel počkat nějakých cca 50 let, než se zapomene na zvěrstva fašismu a aby mohlo dojít k novému sjednocení Německa tak, aby velké Německo opět stálo v čele dalšího pokusu jak o sjednocení Evropy, tak opětovného tažení na Rusko. V souhrnu aby Německo stálo v čele opětovného pokusu o zavedení marxismu jak v Evropě, tak v Rusku. A opětovně aby řešilo i rasovou otázku Evropy, tentokrát ale vše „sametově“! A možná i ti, kteří nerozumí rusky, pochopí i jen vizuálně, o čem je ruské video „Zákon času – čtvrtý stupeň řízení lidstva“ (čas 19:15) a pochopí, o čem je současné překreslování dějin a s ním davové vymývání mozků: Dávno tomu globální vůdcové nejen připravovali tzv. disidenty, ale především čekali na „správného“ vůdce v Rusku. A ten přišel s Gorbačovem a s jeho Perestrojkou, ještě před ním s Lechem Valesou (o kterém je stále více odhalováno, že to byl příslušník KGB). V neposlední řadě si ale globální vůdcové museli počkat i na „správného“ papeže, kterým se stal globalista Polák Jan Pavel II. Přes veškeré snahy však zájmy globalistů o zavedení celosvětového marxismu nabraly takové zpoždění, že ekonomický růst se jim vymkl z rukou. Ba co je mnohem horší – z rukou se jim vymkl jejich základní mocenský nástroj – Spojené státy. Když po nástupu Gorbačova padl komunismus a následně se rozpadl SSSR, globalisté začali přesouvat centrum světa z USA do Číny, ve které už měli marxismus nachystaný. Předání hegemonie Číně a přes ní celosvětové zavedení marxismu však šlo ruku v ruce s překreslováním hranic Blízkého východu. Proto vznikl plán „Sedm zemí do pěti let“, jehož výsledkem má být nahrazení Saúdské Arábie Íránem, k tomu odstavení Ukrajiny a Turecka co by ruských energetických trubek do Evropy a jejich nahrazení Kurdistánem. Spojené státy ovšem nepochopily, že vytvářením Kurdistánu nejde o pokračování jejich hegemonie a jejich dolaru, ale o ukončení osmanských ambicí Turecka na straně jedné a o zrušení evropské křesťanské kultury přes migranty na straně druhé. Spojené státy nepochopily, že na Blízkém východě nejde o jejich zájmy, ale že vytvořením Kurdistánu tam mají pouze splnit globalizační úkol. A že součástí tohoto úkolu je i ukončení dosavadní dominující podoby islámu – sunnitů v čele se SA a Tureckem (spojenci USA) a místo toho nástup šíitů v čele s Íránem (a jeho spojenců, ať už to v budoucnu bude Čína, jak si přeje GP, či Rusko, které do hry vstoupilo přes Sýrii a slovy Putina (což se údajně naučil v ulicích Petrohradu) větou : „Jestli draka neizbežna, nado biť pervým“. Než se z této velmi široké časové perspektivy vrátím do současného dění kolem Turecka a Sýrie a tím k roli Ruska a Kurdistánu, musím opět připomenout dávný článek, ve kterém je – dle mého – popsána celá pointa doby po roce 1989, a to článek s plánem „Sedm zemí do pěti let“ viz odkaz č.2 níže. V něm je popsán jak energetický význam Íránu a v souvislosti s energetickými trubkami i roli Ukrajiny a Turecka, tak i význam Kurdistánu, který má obě tyto země jakožto zásadní energetický uzel nahradit. Ale především chci upozornit na mapy o překreslování hranic Blízkého východu, které umístěné do závěru zmiňovaného článku. Z nich je totiž maximálně zjevné, jak už dávno tomu vznikl plán na vytvoření Kurdistánu, jehož hranice mají zahrnovat přesně to území, které ovládl tzv. ISIL a které „náhodou“ zahrnuje přesně ty oblasti, které oplývají největšími zdroji ropy – plus ropnými terminály. O tomto tématu pojednává obšírně článek „Schyluje se k boji buď anebo“ viz odkaz č.3 níže. A dnes zde máme dvě zásadní zprávy – první, že Rusko odchází ze Sýrie a druhou, že Kurdové na severu Sýrie se chystají vyhlásit federaci. Ač se to nezdá, obě zprávy spolu velmi souvisí (ba co víc, velmi souvisí i s uprchlickou krizí v Evropě a s politikou Angely Merkelové, protože obě velmi souvisí s Tureckem). Průšvih je, že kdo není schopen širokospektrálního pohledu na celé dění, ten nechopí, jak všechny události navzájem souvisí. A protože toho nejsou schopny ani USA, nelze se divit, že ani náhodou toho nejsou schopni politici EU, české (obzvláště našeho Zaorálka, který poslední dobou „perlí“, seč může) nevyjímaje!

  Když se vrátíme do doby, kdy Rusko do Sýrie vstoupilo, tedy do 28. října 2015, kdy Putin pronesl svůj projev na půdě OSN, po kterém došlo k jeho zcela soukromé schůzce s Obamou a když postoupíme do současných dnů, kdy Rusko zcela nečekaně ze Sýrie odstoupilo, tak před sebou máme ukázku významu Ruska na světové scéně za vlády Putina. A jestliže nástupu Ruska v Sýrii předcházel nejen Putinův projev, ale i Putinova schůzka s Obamou, tak odstoupení Ruska ze Sýrie předcházela jiná schůzka – schůzka Putina s bývalým ministrem zahraničí USA, s H. Kissingerem. Rozhodnutí Vladimíra Putina o odstoupení ruských jednotek z území Sýrie bylo naprostým překvapením i pro nejbližší okolí. Pouze dva lidé věděli o záměru prezidenta oznámit stažení vojsk – Sergej Lavrov a Sergej Šojgu. Ale existovala ještě třetí osoba, která o tomto rozhodnutí věděla – Henry Kissinger. Bývalý americký ministr zahraničí letěl v únoru do Moskvy s jediným cílem, jak již psaly stránky „antifašismus“ – zastavit souboj Ruska a Spojených států až k případné jaderné válce. Proto zástupce americké vládnoucí elity přijel do Moskvy navázat dialog mezi ruským prezidentem a těmi americkými elitami, které se rozhodly zpomalit nebezpečné hry Washingtonu kolem Ukrajiny a Sýrie a které hrozily otevřením ozbrojeného konfliktu mezi NATO a Ruskem. Co jen svět musel ustát provokací ze strany Turecka sestřelením ruského vojenského letadla! Prvním signálem neoficiální dohody mezi USA a Ruskem se stal slavný projev Obamy, zveřejněný v časopise American Journal of Atlantis. Podle některých zpráv, obsahu tohoto projevu předcházela práce původních tvůrců USA s Barackem Obamou. V něm Obama vysvětlil, že USA přes Ukrajinu vytvořily ropnou zbraň proti Moskvě, ale že to ve výsledku představovalo nejen komplikace pro USA, ale i ohrožení globální ekonomiky. Hra s ropou přinesla ztráty nejen ropným společnostem, ale i bankám a odnesla je i Saúdská Arábie se svými sobeckými zájmy. Obama všeobecně vysvětloval, že tuto politiku je třeba zastavit poté, kdy byl doveden ke kajícnému projevu, ve kterém se snažil vysvětlit obyčejným Američanům, že lituje, že za USA naletěl takovým bláznům, jakými jsou Erdogan, Sarkozy či Cameron. A Ukrajinu označil za území v zóně ruského vlivu. Pořád ale jsme nejen ve velmi širokospektrální minulosti, ale i v minulosti „podzim 2015 – až únor 2016“. A v tomto pohledu se velmi zásadní událost odehrála 22. (!) února, kdy bylo na území Sýrie oznámeno příměří mezi USA a Ruskem. Toto příměří vcelku v pohodě a bez jakýchkoliv radikálních událostí trvalo až do současného obnovení ženevských rozhovorů o Sýrii. V nich se jako blesk z čistého nebe objevila zpráva, že Rusko se ze Sýrie stahuje. A hned druhý den na to zpráva, že syrští Kurdové vyhlásí federaci. Mapa, o které si přinejmenším v případě Sýrie už i vrabci štěbetají, se tak stále více přibližuje realitě: Ať už to se syrskými Kurdy dopadne jakkoliv, jisté je, že vznik Kurdistánu jde do finále. Je totiž jen otázkou času, kdy se přidají iráčtí, íránští a především turečtí Kurdové (a připomínám pochvalu Lavrova kanálu RT za to, jakou roli plní v upozorňování na osud tureckých Kurdů.

  Nyní si celou situaci shrňme. V prvé řadě zde máme staletími se táhnoucí globální moc , která ze všeho nejvíce potřebuje zastavit konzumní styl života, tzn. americký styl, kterým žijí USA a Evropa. Za tím účelem hází evroamerickou kulturu přes palubu a postupně ji mění za primitivní kulturu přistěhovalců – v Evropě i v USA mění křesťanskou kulturu za kulturu muslimskou, v podstatě však má ve finále jít o vytvoření ateistické kultury marxistické (jezuitské – viz jezuita papež František, pocházející z jižní Ameriky). Evropa jakožto současný mozek světa (hlavní představitel pokroku) je nadále nežádoucí, proto především v ní jde o zastavení růstu, proto tedy o islamizaci a potažmo o zavedení marxismu (opět s Německem v čele o vytvoření Evropského svazu socialistických republik – ESSR). Za tím účelem je potřeba 1) Evropu pro začátek islamizovat a 2) nahradit vůdčí roli USA a Evropy Čínou a Íránem. Tato změna je možná pouze přes Blízký východ. Proto je potřeba zrušit spojence USA na Blízkém východě a do popředí dostat spojence Číny. K tomu však je nutné finálně využít dávný konflikt mezi křesťany a muslimy a v něm, jak jinak, Turecko, přes jehož Cařihrad-Konstantinopol-Istanbul byl tento globalizační konflikt hrocen už za křižáckých válek. Prostředníkem, který má spojit křesťanství a islám, ale i satanismus a marxismus, se má stát Kurdistán a Kurdové (nemluvě o tom, jak se na tomto území propojí veškeré největší světové energetické zdroje). Úkolem vytvoření Kurdistánu jsou pověřeny USA (tento dlouholetý vykonavatel globální politiky, resp. četník světa), ty ovšem nic nepochopily a na Blízkém východě dovedly stav k vyvoláním celosvětové války (viz na poslední chvíli zastavené bombardování Sýrie poté, co údajně Asad použil chemické zbraně) Rusko, které pochopilo, o co jde, vstupuje do hry nejen v Sýrii 2013, ale i projevem Putina na půdě OSN 2015, což Obama, neschopný si poradit s domácími elitami, kvituje soukromou schůzkou s Putinem. Další den na to Rusko vstupuje do Sýrie a během půl roku připravuje půdu k tomu, o co globálním elitám jde – ke vzniku Kurdistánu. Mezitím Turecku nabízí záchranu v takovém jeho příštím a nezvratném rozpadu, jaký pro něj naplánovali příznivci věčného růstu, ale Erdogan je hluchý a slepý a v naději, že na pomoc mu přijdou USA a NATO, Rusko zrazuje (sestřeluje jeho letadlo). O to jednodušeji může Rusko naplnit úkol elity k odstavení Turecka, který USA nejen neuměly, ale jako spojenec NATO ani nebyly schopny splnit. S pomocí Ruska globální elity realizují další část plánu – jadernou dohodu s Íránem a odstranění anti íránských sankcí. USA nepřestávají Rusku děkovat jak za Írán, tak za Sýrii, ale tím kdo Rusku děkuje, nejsou státní elity USA, ale globální elity USA – pouze ty si uvědomují, že bez Ruska by globální zájmy nenaplnily!

  Mnozí mají dojem, že Putin řídí Rusko na vlnách globalizace ve stylu NWO a že to, že nedávno v Rusku otevřel největší evropskou mešitu je toho důkazem, dokonce že toho snad je důkazem setkání patriarchy Kiriila s papežem Františkem. Dlouhodobým pozorováním si dovolím tvrdit, že to je veliký omyl! Kdo se na Rusko podívá z hlediska dlouhodobé historie ten by si měl uvědomit, že Rusko jakožto věčný outsider, kterému globalisté určili osud podobný americkým indiánům, se za 1) po Gorbačovi a Jelcinovi zvedlo z odepsaného dna a 2) zvedlo se až tak, že se stalo globálním hráčem, který jediný je schopen pochopit, o co vlastně globálním elitám jde, ba co více, který jediný je schopen představy globálních elit naplnit. Každý „outsider“ (outsider v uvozovkách, protože když někdo porazí Napoleona, Lenina i Hitlera a dokáže to, co dokázalo Rusko, tak to žádný outsider není!) by se chytil příležitosti konečně to tomu, kdo s ním po staletí hraje ty velké globální šachy, ukázat. A myslím, že přesně to předvedlo „putinovské“ Rusko v Sýrii (a že o to běží i v případě patriarchy Kirilla). Putin v Sýrii právě odehrál svůj veliký šach, kterému rozumí pouze globální elita. Nic to ale nemění na faktu, že globální elita – ač vděčná za ruskou roli v Sýrii a v Turecku – se souboje s Ruskem nevzdala a že na šachovnici jménem „Ukrajina“ s ním chystá svou příští hru (viz pět principů vztahů EU s Ruskem, jak je formulovala Mogherini viz odkaz č.4 níže. Jak je psáno v úvodu, to už je zcela jiná mozaika. Ta ale má od dob Gorbarčova a Jelcina jednu zásadní změnu: Rusko přes Sýrii ukázalo, že je mnohem dále, než USA. Což znamená, že je i mnohem, mnohem dále, než Ukrajina, kterou USA řídí! A evropští politici, kteří přes Ukrajinu jedou proti Rusku a kteří navíc platí Turecku v naději, že tak zastaví uprchlickou vlnu, ba co je nejhorší – pějí na notu USA, toť další evropské neštěstí, srovnatelné s Napoleonem, Leninem i Hitlerem. Zástupci tří kurdských regionů na severu Sýrie schválili vytvoření autonomní federace. Nedbali tak na odmítavé stanovisko režimu syrského prezidenta Bašára Asada, které tlumočili jeho vyjednavači na konferenci v Ženevě. Damašek považuje vznik kurdské federace za nelegální. Kurdové se rozhodli vytvořit federaci tří regionů krátce poté, co se ministři zahraničí Ruska a USA shodli, že je třeba, aby oba státy více spolupracovaly na řešení syrské krize. A stále více začínám mít dojem, že Rusko Asada „opustilo“ právě proto, že tuto nutnost nechtěl pochopit…Kurdové se stále více hlásí o slovo a dle mého teprve nyní začne být v Turecku rušno. A podotýkám, že Turecko nemá v ruce žádný trumf, jak světu bránit v podpoře Kurdů a vzniku KUrdistánu – pouze ty uprchlíky. Nijak si tím nepomůže, ale je to alespoň něco „na revanš“.

  PS – v komentáři je psáno o křesťanech = o křesťanství = jako o euroamerické kultuře, o Ježíšovi v něm není psáno nic…! Křesťanskou kulturou je myšlen euroamerický národ, bez ohledu na to, kolik v něm je skutečně věřících křesťanů. A i když se podívám na věřící křesťany, až na výjimky, všichni žijí zcela konzumním životem a v tom mezi nimi a ateisty není rozdílu.

  1) https://is.muni.cz/el/1421/jaro2009/HIB0361/Josef_Lukl_Hromadka.pdf

  2) http://aeronet.cz/news/sedm-zemi-do-peti-let-a-americky-dolar-vstava-z-mrtvych-ukrajina-splnila-ucel-isil-dobyva-irak-a-syrii-prave-dobyva-strategickou-kobani-turecko-dela-mrtveho-brouka-kurdistan-se-raduje-jeste-mu/

  3) http://aeronet.cz/news/schyluje-se-k-boji-bud-anebo-nemecko-uzavrelo-pakt-s-ruskem-a-vitezem-se-stava/

  4) http://cz.sputniknews.com/politika/20160314/2574625/eu-pet-zasady-vztahy-rusko.html

 22. Zighartice napsal:

  Putin USA: „Až budu chtít znát váš názor, řeknu vám ho“

  Rusko k šoku celého světa ohlásilo odchod ze Sýrie a je tady další zpráva z kategorie šokujících: „Kurdové na severu Sýrie vyhlásí federaci“. No, blik – konečně kamínek, po jehož vložení mozaika dostává podobu! Aby nebylo málo, současně se objeví zpráva, že Sergej Lavrov chválí kanál RT za to, jakou práci odvádí v upozorňování na situaci tureckých Kurdů. Čímž zde máme v souhrnu odkaz na ty dvě země, které v poslední době nejvíce plní stránky novin: Sýrii a Turecko. K tomu si předejme Irák, ve kterém celé blízkovýchodní dění vznikem tvz. ISIL začalo a k tomu Írán, přes který došlo k vrcholu blízkovýchodního dění loňskou jadernou dohodou světa s Íránem (a po ní ke zrušení anti-íránských sankcí). K tomu nezapomeňme na Libyi, která opět začíná být aktuální (snad symbolicky v ní má být celé dění ukončeno) a k tomu si přidejme nejen nastupující význam Číny, ale – a to především – islamizaci Evropy. A všechny kamínky najednou tvoří mozaiku, tzn. komplexní obrázek naší současnosti. Jistě, ještě v ní chybí Ukrajina, ale ta už je součástí zcela jiné mozaiky – mozaiky, ve které jde o Rusko (a mozaiky mnohem významnější, protože přes něj jde o Lidstvo coby celek!). Ale po pořádku a má-li být současnost pochopena, tak z vyšší perspektivy. A to znamená začít u tzv. globálních elity.

  Šetřící žárovky, šetřící vysavače, šetrné splachování, sociální byty, ekologické zateplování domů, ekologické konference – uvědomuje si někdo, že za vším stojí likvidace amerického stylu života, který lze nazvat také konzumním stylem života? A že jde o styl života, který se globalisté rozhodli zastavit jako nežádoucí, neboť z lidstva vytvořil tvory, kteří – slovy Pjakina – „planetu žerou jako sarančata“? A protože planetě nejvíce škodící kulturou je kultura euroamerická (a klidně si za to dosaďme označení „křesťanská kultura“, k čemuž já dodávám, že je to ta nejhorší kultura, která kdy na světě byla, což ale zřejmě byl účel jejího vytvoření!) a protože tuto kulturu nejde předělat, rozhodli se globální vůdcové ji zrušit – vyměnit. Dlouho zastávám názor, že není lepšího prostředku, jak sjednotit davy napříč hranicemi, než je náboženství. A náboženství je proto prostředkem, kterým globální vůdcové mohou nejlépe manipulovat davy. Od dávných dob jsou proto národy ovládány na jedné straně křesťanstvím a na druhé islámem (že obě náboženství byla uměle vytvořená, to by bylo na samostatný článek a ostatně to zde již bylo dostatečně komentováno), pro současnost však je důležité to, že zatímco křesťané mají vysoké nároky na konzum a tedy spotřebu přírodních zdrojů, muslimské potřeby jsou v tomto směru minimální. A proč tedy předělávat křesťany, když mnohem jednodušší je vyměnit je za muslimy! A tím se dostáváme k islamizaci Evropy a ke globalizační politice, jejíž vrcholnou představitelkou je Angela Merkelová. Ale pozor, protože to není celé – od dob křesťanství lidstvo nevynalezlo lepší ideologii, což je marxismus více odkaz č.1 níže. Což můžeme shrnout asi tak, že konečným cílem není vítězství islámu nad křesťanstvím, ale vítězství marxismu (ateismu) nad všemi náboženstvími! Základní otázka ale zní, jak provést obojí, tzn. 1) zrušit „nenažraná sarančata“ , tedy křesťany a zároveň zrušit i muslimy (a proto zrušit hlavní centrum zbytku Osmanské říše, udržované od konce WW1 i WW2 – Turecko). I vznikl plán na překreslení hranic Blízkého východu, který má zabít dvě mouchy jednou ranou: 1) přistěhovaleckou politikou zruší křesťanskou Evropu (totéž se přistěhovaleckou politikou má stát s USA) a 2) přes Írán bude ve světě zavedena ideologie islámu a následně přes Čínu (a její spojenectví s Íránem) pak konečná ideologie celosvětového marxismu (a opakuji, že není náhoda, že v Číně se setkaly dva základní -ismy 20. století, kapitalismus a komunismus). Tzn. ateistická ideologie, ve které nikdo nebude potřebovat peníze (bude stačit čipování?), ve které si všichni budou rovni (základní příjem?) a se kterou na zeměkouli nastane to, co jehovisté-marxisté-komunisté na každém rohu propagují jako „Ráj na Zemi“. Za území a především za národ, přes který má k této globální změně dojít, byli vybráni Kurdové. Budu se opakovat, že je to národ, který vyznává kult Slunce a satanismu a že je to národ, který je nejhustěji osídlen na území kolem kořenů naší biblické kultury – kolem hory Ararat, na které měl přistát Noe po tzv. Potopě světa. Že je to národ, který uctívá kult Adama (homosexualita?) a že v souhrnu národ, který může zavést příští vůdčí světovou ideologii a s ní jak tolik zmiňovaný kult Slunce (sluníčkářů) a satana, tak následně i marxismus. Protože v souhrnu je to národ, který uctívá nejen nejstarší náboženství, ale zároveň nemá problém uctívat všechna náboženství světa.

  Shrňme si, že globální vůdcové už dlouho pracují na tom, jak zastavit to, co se jmenuje „věčný růst“. Za tím účelem vymysleli marxismus a přes Lenina jej jako na první národ zavedli na Slovany s tím, že z Ruska bude zaveden na celou Evropu. A to především s pomocí Německa, ve kterém vznikl, resp. s pomocí německého spojence Francie, kde globalistům za tím účelem předtím posloužila jak Francouzská revoluce, tak potažmo i Napoleon. K tomu si doplňme, že marxismus = v podstatě sionismus. A k tomu si doplňme, že to byl Stalin („stalinismus“), kdo toto tažení nejen v Rusku (SSSR), ale i v části Evropy zastavil. Výsledkem stalinismu bylo, že marxismus a s ním „zastavení růstu“ se nekonalo, ba naopak stalinovský socialismus dovedl Západ a Východ k soutěživosti. A s ní došlo k soupeření dvou velmoci až natolik, že Rusko (SSSR) USA technologicky předběhlo – když ne jinak, tak zcela jistě v kosmických programech. Stalin způsobil to, co lze z pohledu globalistů (a z pohledu zavádění marxismu) nazvat jako zpoždění. Svým způsobem stejnou měrou přispěl i Hitler, na kterého se ve sjednocení Evropy a pokoření Ruska sázelo stejně, jako na Napoleona a Lenina. Ale ani Hitler neuspěl a to nejen tím, že v první fázi si porozuměl se Stalinem především v otázce antisionismu (a proto i v otázce Polska, nemluvě o tom, že kromě Slovanů a židů vraždil i svobodné zednáře, ale který stejně jako Napoleon narazil na Rusy těsně před Moskvou (dokonce na stejném místě). Stalin i Hitler udělali marxistickým globalizačním zájmům čáru přes rozpočet tím, že 1) v případě Stalina museli příznivci věčného růstu přistoupit na kompromis, že nikoliv marxismus, ale stalinismus bude velet půlce Evropy a 2) v případě Hitlera musel počkat nějakých cca 50 let, než se zapomene na zvěrstva fašismu a aby mohlo dojít k novému sjednocení Německa tak, aby velké Německo opět stálo v čele dalšího pokusu jak o sjednocení Evropy, tak opětovného tažení na Rusko. V souhrnu aby Německo stálo v čele opětovného pokusu o zavedení marxismu jak v Evropě, tak v Rusku. A opětovně aby řešilo i rasovou otázku Evropy, tentokrát ale vše „sametově“! A možná i ti, kteří nerozumí rusky, pochopí i jen vizuálně, o čem je ruské video „Zákon času – čtvrtý stupeň řízení lidstva“ (čas 19:15) a pochopí, o čem je současné překreslování dějin a s ním davové vymývání mozků: Dávno tomu globální vůdcové nejen připravovali tzv. disidenty, ale především čekali na „správného“ vůdce v Rusku. A ten přišel s Gorbačovem a s jeho Perestrojkou, ještě před ním s Lechem Valesou (o kterém je stále více odhalováno, že to byl příslušník KGB). V neposlední řadě si ale globální vůdcové museli počkat i na „správného“ papeže, kterým se stal globalista Polák Jan Pavel II. Přes veškeré snahy však zájmy globalistů o zavedení celosvětového marxismu nabraly takové zpoždění, že ekonomický růst se jim vymkl z rukou. Ba co je mnohem horší – z rukou se jim vymkl jejich základní mocenský nástroj – Spojené státy. Když po nástupu Gorbačova padl komunismus a následně se rozpadl SSSR, globalisté začali přesouvat centrum světa z USA do Číny, ve které už měli marxismus nachystaný. Předání hegemonie Číně a přes ní celosvětové zavedení marxismu však šlo ruku v ruce s překreslováním hranic Blízkého východu. Proto vznikl plán „Sedm zemí do pěti let“, jehož výsledkem má být nahrazení Saúdské Arábie Íránem, k tomu odstavení Ukrajiny a Turecka co by ruských energetických trubek do Evropy a jejich nahrazení Kurdistánem. Spojené státy ovšem nepochopily, že vytvářením Kurdistánu nejde o pokračování jejich hegemonie a jejich dolaru, ale o ukončení osmanských ambicí Turecka na straně jedné a o zrušení evropské křesťanské kultury přes migranty na straně druhé. Spojené státy nepochopily, že na Blízkém východě nejde o jejich zájmy, ale že vytvořením Kurdistánu tam mají pouze splnit globalizační úkol. A že součástí tohoto úkolu je i ukončení dosavadní dominující podoby islámu – sunnitů v čele se SA a Tureckem (spojenci USA) a místo toho nástup šíitů v čele s Íránem (a jeho spojenců, ať už to v budoucnu bude Čína, jak si přeje GP, či Rusko, které do hry vstoupilo přes Sýrii a slovy Putina (což se údajně naučil v ulicích Petrohradu) větou : „Jestli draka neizbežna, nado biť pervým“. Než se z této velmi široké časové perspektivy vrátím do současného dění kolem Turecka a Sýrie a tím k roli Ruska a Kurdistánu, musím opět připomenout dávný článek, ve kterém je – dle mého – popsána celá pointa doby po roce 1989, a to článek s plánem „Sedm zemí do pěti let“ viz odkaz č.2 níže. V něm je popsán jak energetický význam Íránu a v souvislosti s energetickými trubkami i roli Ukrajiny a Turecka, tak i význam Kurdistánu, který má obě tyto země jakožto zásadní energetický uzel nahradit. Ale především chci upozornit na mapy o překreslování hranic Blízkého východu, které umístěné do závěru zmiňovaného článku. Z nich je totiž maximálně zjevné, jak už dávno tomu vznikl plán na vytvoření Kurdistánu, jehož hranice mají zahrnovat přesně to území, které ovládl tzv. ISIL a které „náhodou“ zahrnuje přesně ty oblasti, které oplývají největšími zdroji ropy – plus ropnými terminály. O tomto tématu pojednává obšírně článek „Schyluje se k boji buď anebo“ viz odkaz č.3 níže. A dnes zde máme dvě zásadní zprávy – první, že Rusko odchází ze Sýrie a druhou, že Kurdové na severu Sýrie se chystají vyhlásit federaci. Ač se to nezdá, obě zprávy spolu velmi souvisí (ba co víc, velmi souvisí i s uprchlickou krizí v Evropě a s politikou Angely Merkelové, protože obě velmi souvisí s Tureckem). Průšvih je, že kdo není schopen širokospektrálního pohledu na celé dění, ten nechopí, jak všechny události navzájem souvisí. A protože toho nejsou schopny ani USA, nelze se divit, že ani náhodou toho nejsou schopni politici EU, české (obzvláště našeho Zaorálka, který poslední dobou „perlí“, seč může) nevyjímaje!

  Když se vrátíme do doby, kdy Rusko do Sýrie vstoupilo, tedy do 28. října 2015, kdy Putin pronesl svůj projev na půdě OSN, po kterém došlo k jeho zcela soukromé schůzce s Obamou a když postoupíme do současných dnů, kdy Rusko zcela nečekaně ze Sýrie odstoupilo, tak před sebou máme ukázku významu Ruska na světové scéně za vlády Putina. A jestliže nástupu Ruska v Sýrii předcházel nejen Putinův projev, ale i Putinova schůzka s Obamou, tak odstoupení Ruska ze Sýrie předcházela jiná schůzka – schůzka Putina s bývalým ministrem zahraničí USA, s H. Kissingerem. Rozhodnutí Vladimíra Putina o odstoupení ruských jednotek z území Sýrie bylo naprostým překvapením i pro nejbližší okolí. Pouze dva lidé věděli o záměru prezidenta oznámit stažení vojsk – Sergej Lavrov a Sergej Šojgu. Ale existovala ještě třetí osoba, která o tomto rozhodnutí věděla – Henry Kissinger. Bývalý americký ministr zahraničí letěl v únoru do Moskvy s jediným cílem, jak již psaly stránky „antifašismus“ – zastavit souboj Ruska a Spojených států až k případné jaderné válce. Proto zástupce americké vládnoucí elity přijel do Moskvy navázat dialog mezi ruským prezidentem a těmi americkými elitami, které se rozhodly zpomalit nebezpečné hry Washingtonu kolem Ukrajiny a Sýrie a které hrozily otevřením ozbrojeného konfliktu mezi NATO a Ruskem. Co jen svět musel ustát provokací ze strany Turecka sestřelením ruského vojenského letadla! Prvním signálem neoficiální dohody mezi USA a Ruskem se stal slavný projev Obamy, zveřejněný v časopise American Journal of Atlantis. Podle některých zpráv, obsahu tohoto projevu předcházela práce původních tvůrců USA s Barackem Obamou. V něm Obama vysvětlil, že USA přes Ukrajinu vytvořily ropnou zbraň proti Moskvě, ale že to ve výsledku představovalo nejen komplikace pro USA, ale i ohrožení globální ekonomiky. Hra s ropou přinesla ztráty nejen ropným společnostem, ale i bankám a odnesla je i Saúdská Arábie se svými sobeckými zájmy. Obama všeobecně vysvětloval, že tuto politiku je třeba zastavit poté, kdy byl doveden ke kajícnému projevu, ve kterém se snažil vysvětlit obyčejným Američanům, že lituje, že za USA naletěl takovým bláznům, jakými jsou Erdogan, Sarkozy či Cameron. A Ukrajinu označil za území v zóně ruského vlivu. Pořád ale jsme nejen ve velmi širokospektrální minulosti, ale i v minulosti „podzim 2015 – až únor 2016“. A v tomto pohledu se velmi zásadní událost odehrála 22. (!) února, kdy bylo na území Sýrie oznámeno příměří mezi USA a Ruskem. Toto příměří vcelku v pohodě a bez jakýchkoliv radikálních událostí trvalo až do současného obnovení ženevských rozhovorů o Sýrii. V nich se jako blesk z čistého nebe objevila zpráva, že Rusko se ze Sýrie stahuje. A hned druhý den na to zpráva, že syrští Kurdové vyhlásí federaci. Mapa, o které si přinejmenším v případě Sýrie už i vrabci štěbetají, se tak stále více přibližuje realitě: Ať už to se syrskými Kurdy dopadne jakkoliv, jisté je, že vznik Kurdistánu jde do finále. Je totiž jen otázkou času, kdy se přidají iráčtí, íránští a především turečtí Kurdové (a připomínám pochvalu Lavrova kanálu RT za to, jakou roli plní v upozorňování na osud tureckých Kurdů).

  Nyní si celou situaci shrňme. V prvé řadě zde máme staletími se táhnoucí globální moc , která ze všeho nejvíce potřebuje zastavit konzumní styl života, tzn. americký styl, kterým žijí USA a Evropa. Za tím účelem hází evroamerickou kulturu přes palubu a postupně ji mění za primitivní kulturu přistěhovalců – v Evropě i v USA mění křesťanskou kulturu za kulturu muslimskou, v podstatě však má ve finále jít o vytvoření ateistické kultury marxistické (jezuitské – viz jezuita papež František, pocházející z jižní Ameriky). Evropa jakožto současný mozek světa (hlavní představitel pokroku) je nadále nežádoucí, proto především v ní jde o zastavení růstu, proto tedy o islamizaci a potažmo o zavedení marxismu (opět s Německem v čele o vytvoření Evropského svazu socialistických republik – ESSR). Za tím účelem je potřeba 1) Evropu pro začátek islamizovat a 2) nahradit vůdčí roli USA a Evropy Čínou a Íránem. Tato změna je možná pouze přes Blízký východ. Proto je potřeba zrušit spojence USA na Blízkém východě a do popředí dostat spojence Číny. K tomu však je nutné finálně využít dávný konflikt mezi křesťany a muslimy a v něm, jak jinak, Turecko, přes jehož Cařihrad-Konstantinopol-Istanbul byl tento globalizační konflikt hrocen už za křižáckých válek. Prostředníkem, který má spojit křesťanství a islám, ale i satanismus a marxismus, se má stát Kurdistán a Kurdové (nemluvě o tom, jak se na tomto území propojí veškeré největší světové energetické zdroje). Úkolem vytvoření Kurdistánu jsou pověřeny USA (tento dlouholetý vykonavatel globální politiky, resp. četník světa), ty ovšem nic nepochopily a na Blízkém východě dovedly stav k vyvoláním celosvětové války (viz na poslední chvíli zastavené bombardování Sýrie poté, co údajně Asad použil chemické zbraně) Rusko, které pochopilo, o co jde, vstupuje do hry nejen v Sýrii 2013, ale i projevem Putina na půdě OSN 2015, což Obama, neschopný si poradit s domácími elitami, kvituje soukromou schůzkou s Putinem. Další den na to Rusko vstupuje do Sýrie a během půl roku připravuje půdu k tomu, o co globálním elitám jde – ke vzniku Kurdistánu. Mezitím Turecku nabízí záchranu v takovém jeho příštím a nezvratném rozpadu, jaký pro něj naplánovali příznivci věčného růstu, ale Erdogan je hluchý a slepý a v naději, že na pomoc mu přijdou USA a NATO, Rusko zrazuje (sestřeluje jeho letadlo). O to jednodušeji může Rusko naplnit úkol elity k odstavení Turecka, který USA nejen neuměly, ale jako spojenec NATO ani nebyly schopny splnit. S pomocí Ruska globální elity realizují další část plánu – jadernou dohodu s Íránem a odstranění anti íránských sankcí. USA nepřestávají Rusku děkovat jak za Írán, tak za Sýrii, ale tím kdo Rusku děkuje, nejsou státní elity USA, ale globální elity USA – pouze ty si uvědomují, že bez Ruska by globální zájmy nenaplnily!

  Mnozí mají dojem, že Putin řídí Rusko na vlnách globalizace ve stylu NWO a že to, že nedávno v Rusku otevřel největší evropskou mešitu je toho důkazem, dokonce že toho snad je důkazem setkání patriarchy Kiriila s papežem Františkem. Dlouhodobým pozorováním si dovolím tvrdit, že to je veliký omyl! Kdo se na Rusko podívá z hlediska dlouhodobé historie ten by si měl uvědomit, že Rusko jakožto věčný outsider, kterému globalisté určili osud podobný americkým indiánům, se za 1) po Gorbačovi a Jelcinovi zvedlo z odepsaného dna a 2) zvedlo se až tak, že se stalo globálním hráčem, který jediný je schopen pochopit, o co vlastně globálním elitám jde, ba co více, který jediný je schopen představy globálních elit naplnit. Každý „outsider“ (outsider v uvozovkách, protože když někdo porazí Napoleona, Lenina i Hitlera a dokáže to, co dokázalo Rusko, tak to žádný outsider není!) by se chytil příležitosti konečně to tomu, kdo s ním po staletí hraje ty velké globální šachy, ukázat. A myslím, že přesně to předvedlo „putinovské“ Rusko v Sýrii (a že o to běží i v případě patriarchy Kirilla). Putin v Sýrii právě odehrál svůj veliký šach, kterému rozumí pouze globální elita. Nic to ale nemění na faktu, že globální elita – ač vděčná za ruskou roli v Sýrii a v Turecku – se souboje s Ruskem nevzdala a že na šachovnici jménem „Ukrajina“ s ním chystá svou příští hru (viz pět principů vztahů EU s Ruskem, jak je formulovala Mogherini viz odkaz č.4 níže. Jak je psáno v úvodu, to už je zcela jiná mozaika. Ta ale má od dob Gorbarčova a Jelcina jednu zásadní změnu: Rusko přes Sýrii ukázalo, že je mnohem dále, než USA. Což znamená, že je i mnohem, mnohem dále, než Ukrajina, kterou USA řídí! A evropští politici, kteří přes Ukrajinu jedou proti Rusku a kteří navíc platí Turecku v naději, že tak zastaví uprchlickou vlnu, ba co je nejhorší – pějí na notu USA, toť další evropské neštěstí, srovnatelné s Napoleonem, Leninem i Hitlerem. Zástupci tří kurdských regionů na severu Sýrie schválili vytvoření autonomní federace. Nedbali tak na odmítavé stanovisko režimu syrského prezidenta Bašára Asada, které tlumočili jeho vyjednavači na konferenci v Ženevě. Damašek považuje vznik kurdské federace za nelegální. Kurdové se rozhodli vytvořit federaci tří regionů krátce poté, co se ministři zahraničí Ruska a USA shodli, že je třeba, aby oba státy více spolupracovaly na řešení syrské krize. A stále více začínám mít dojem, že Rusko Asada „opustilo“ právě proto, že tuto nutnost nechtěl pochopit…Kurdové se stále více hlásí o slovo a dle mého teprve nyní začne být v Turecku rušno. A podotýkám, že Turecko nemá v ruce žádný trumf, jak světu bránit v podpoře Kurdů a vzniku KUrdistánu – pouze ty uprchlíky. Nijak si tím nepomůže, ale je to alespoň něco „na revanš“.

  PS – v komentáři je psáno o křesťanech = o křesťanství = jako o euroamerické kultuře, o Ježíšovi v něm není psáno nic…! Křesťanskou kulturou je myšlen euroamerický národ, bez ohledu na to, kolik v něm je skutečně věřících křesťanů. A i když se podívám na věřící křesťany, až na výjimky, všichni žijí zcela konzumním životem a v tom mezi nimi a ateisty není rozdílu.

   • contumax napsal:

    Zighartice

    Napsal jsi toho mnoho a dal jsi i sem i odkazy, ale není to tak jak to píšeš, hlavně jsi podcenil křesťany, kteří se Ti zdají slabý ale jen se zdají být slabý…

    Zdání klame, bude zle podle Písma je všechno předpovězeno i rozpad všech státu… Tedy i EU,přečti si knihu Daniele 11 kapitolu a budeš vědět víc…

    Před tím, ještě totiž nenastal ten pravý čas a probuzení křesťanů a po hrozný totalitě budou nejvíc bojovat křesťané až do posledního muže…

    A věř, že nejsou tací jak si většina myslí…

   • contumax napsal:

    Jaris

    Ano upadá víra ale povstane, povstane ostatek o tom slovu z Bible něco víš…???

    Ostatek jsou ti, kteří před šelmou nebudou klekat a naopak budou proti ní bojovat s mečem v ruce…!!!

    Bůh nám pomáhej Jaris…!!!

  • Jaris napsal:

   Zighartice, nesouhlasim s tim, ze Evropa je krestanska a ze je to to nejhorsi, co mohlo Evropu potkat. Tak zaprve, Evropa davno krestanska neni. Krestanstvi se vytratilo a nahradil ho materialisticky konzumerizmus ruku v ruce s ateismem. Tohle je prava zhouba Evropy. Zadruhe, kdyby totiz Evropa byla krestanska, uz davno by bojovala proti muslimske invazi a zadne orientalni kultury by nemely sanci se v Evrope napevno usadit a rozkazovat. Nebylo by dovoleno zidum byt ve vlade a byli by drzeni pod kontrolou. Krestanstvi nikdy nehlasalo zit v prepychu a bohatstvi, naopak ucilo skromnosti. Kdysi obycejni lide zili skutecne skromne(samozrejme az na slechtu a cirkev, a ti byli v mensine). Krestanstvi nam zanechalo bohate dedictvi, kterym vetsina Evropanu dnes pohrda a nebo se za nej stydia sype si na hlavu popel. Krestansvi Evropu naopak sjednotilo a vybudovalo, ze se z ni stala perla sveta. Ti, kteri tohle popiraji si jsou vlastnimi zradci. Ten chaos, ktery Evropou v dnesni dobe zmita je jen proto, ze Evropa prestala byt krestanska! Kde neni disciplina a rad, tam je jednoduse receno zmatek s neporadkem.

   • contumax napsal:

    Jaris

    1***

    Výborně…

    • contumax napsal:

     Zighartice

     Ti vědí všichni upřímně věřící křesťané, že Vatikán je pod vládou satana, nic nového jsi o tomto nenapsal, vědí ti i náctiletí…

     Písmo ve Zjevení Janově i o Vatikánu píše, že je to ta šelma z moře…

   • Zighartice napsal:

    Jaris:
    Rozpor plyne možná jen z různého chápání termínů. …původní Kristovo křesťanství je něco jiného než současný papežský katolicismus. Ve skutečnosti je Kristovo jméno pro Vatikán pouhou „maskou beránka“. …původní Kristovo křesťanství, se nejmenovalo křesťanství a přinesl je Ježíš Kristus jako tzv. zasvěcenec… a jak bohužel musím stále opakovat: ve zkratce to bylo o „poznání sama-sebe“ jako duše. Kristus byl ve skutečnosti tzv. zasvěcenec, vychovaný ve skupině Esejců (proč myslíte že v Bibli není nic o jeho mládí?), která ochraňovala prastaré duchovní poznání: POZNEJTE SAMI SEBE A POZNÁTE VŠECHNO! KDYŽ CHCETE ZMĚNIT SVĚT, NEJDŘÍVE ZMĚŇTE SAMI SEBE!…a o tom to VŠECHNO je!!! Chápu, že pro většinu lidí je to neuvěřitelné, protože se ve škole a v dětství naučili že tzv. křesťanství je něco… nicméně ubezpečuji vás, že římsko-katolická cézaro-papežská církev (i její satelitní křesťanské církve), je jen falešnou a NEFUNKČNÍ napodobeninou originálního Kristova učení o poznání-sama-sebe. Tato manipulace proběhla ve 4. století, kdy se církev stala státní a začala sloužit k ovládání duší, tj. lidí. Původní křesťanství lze nalézt v Tomášově evangeliu a u Origena, který psal okolo roku 200 a ještě znal původní pravdu… Upozorňuji raději hned, že toto čtení viz níže není pro fanatiky, kteří slepě věří v náboženství hmoty a materialismu…

    • proud napsal:

     “ ve zkratce to bylo o „poznání sama-sebe“ jako duše. „………aaa,tak to jsme ovsem okamzite naprosto nekde jinde s Kristem,v tom pripade bych na nej i uveril,radil dulezitou a praktickou vec: poznej sebe,zacni sebou,o tom to vsechno je!

    • proud napsal:

     Pekne 1***

    • soudce napsal:

     Klobouk dolů Zighartice :-)

    • contumax napsal:

     Zighartice

     Když se křesťané nechali oblbnout, jenže máš zighartice špatný úsudek, protože mnoho křesťanů bojovalo proti Vatikánu a ještě bude…!!!

    • Jaris napsal:

     Zighartice, Jezis byl podle Bible vychovavan v rodine tesare Jozefa a jeho zeny Marie, kteri byli vicemene jeho pestouny. O Kristove detstvi je tam akorat zminka, ze jako dvanactilety se ztratil rodicum, kteri ho nasli v Chramu zive diskutujiciho s ucenci zakonu.Ti byli prekvapeni Kristovymi znalostmi. Zrejme nebylo dulezite zdlouhave popisovat, jak Kristus hraval kulicky nebo si hral na schovavanou s ostatnima detma. Nikde v Bibli jsem nenasla banalni vetu – „poznej sam sebe“, kterou udajne rekl JK. Tahle slova patri spise k prazdnym filozofickym otazkam. Dala jsem stranou novodobe spisy, ktere jsem cetle a ktere se snazi podryt autenticitu Pisem Svatych. Vsechny dulezite veci i historie je v Bibli podrobne popsana. (Prirovnala bych to jako takovy zakladni recept na jablkovy kolac, kdy nekteri pekari pridaji do receptu jeste jine ingredience, ale porad to bude ten obycejny jablecny kolac jako zaklad. Tamty ostatni pridavky nejsou jaksi dulezite.)
     Muj prispevek se tykal hlavne krestanstvi jako celku, ktere Evropu spojovalo. Jde jak o katolicizmus tak i o protestantizmus. Koreny maji spolecne. Ikdyz se mezi sebou handrkovali, tak pri ohrozeni se spojili proti vetrelcum. Nikdy neexistovala vlada ci system, ktery by byl stoprocentne uspokojivy pro celou spolecnost. Avsak system dnesniho ateismu a nenazraneho materializmu je ten nejhorsi za celou historii, ktery prinesl chaos,rozdeleni spolecnosti, zniceni tradicnich rodin, tradic kulturnich, dekadenci umeni a mnoho jinych destruktivnich jevu.

     • Zighartice napsal:

      Ti co chodí hledat boha do kostela, nebo si jej kupují a jsou hrdí na křestanskou kulturu? Slovanské obrazové písmo, architektura, jednání společnosti, znalosti vesmíru a energie a otevřeného vědomí…toto je to co nám křestanství zničilo a ničí doteď.
      I v Talmudu se dočtete, že se jedná o přírodní naboženství čili mnohobožství. Bohužel židé byly také zmanipulováni satanisty. V koránu je alláh jménem boha sjednotitele přirodních bohů .
      Křestantví je to, co učil Ježíš a ne žádné jeho uctívání jako spasitele a člověka, který na sebe bere hříchy lidstva. Ti co o něm takto smýšlí jsou slabí duchem a vysmívají se jeho učení absolutního otevřéneho vědomí, lásky a pravdy, morálnosti. Vážně si myslíte, že byl tak hloupý, že nevěděl, že za vás život nikdo jiný než Vy žít nebude? Každý člověk si musí životní situace prožít čili procítit , uvědomit, ponaučit se a povyrůst – dospět a nedělat ty samé chyby znovu a znovu a nalhávat si něco. Moderní náboženství potřebuje krmit boj mezi pravdou a lží a potřebuje vyvolené tlupy zmanipulovaných konzumních egoistů, sexualních zvrhliků, co praktikují sex a neznají o něm víc než, že je nečistý, protože neumí dosáhnout orgasmu – splynutí s partnerem/kou bez ejakulace a tudíž dochazí ke ztrátě energie a čistoty. Samozřejmě se nebavím o sexu za účelem zplodit děti .
      Celá slovanská kultura spěje k zániku a i další kultury světa uctívají Ježíšovu mrtvolu na kříži. To je čistý necro-ismus. Hostie a víno – tělo a krev pána symbolicky podávany – to je kanibalismus.
      Symbol kříze – nečinný útvar, ve kterém energie nekoluje – jako v jing jang , kolovratu atd., a tedy energie stojí, vědomí, ani schopnosti se nevyvíjí.
      A co teprve společnost, kde jsou si žena a muž rovni, vědomá sexualita …žijeme ve společnosti ovládané satanisty.

      • Zighartice napsal:

       Jak se stalo, že světu vládnou židé (a Židé), to je na jiné téma, nic to ale nemění na tom, že jsou to především a v prvé řadě křesťané (=tzv.křesťanská kultura=evroamerická kultura), která tuto moc umožnila! Ať už jsou to křesťané co by věřící lidé či „křesťané“ nevěřící a pouze co by součást křesťanské (evromarické kultury), všichni mají společné jedno: nejen křižácké a jiné války s Biblí v podpaží (viz genocida Indiánů a zotročování a kolononizace Afriky a Asie), ale především mají společné to, že svými životy jako nikdo jiný podporují lichvu! O čem jiném jsou ty fronty před hypermartkety, boje ve frontách na slevy a k tomu plýtvání vodou, elektřinou, potravinami atd? Ve finále dojdeme k tomu, že rozdíl mezi křesťany a muslimy vůbec není ve víře, ale pouze v tom, že zatímco jedni vodu káží a víno pijí, druzí jsou vděčni i jen za vodu… Ještě jinak: jedni „ve jménu Boha“ chtějí ubránit svůj blahobyt (a trvám si na tom, že jsou nenažraný přesně tak, jak to systém potřeboval), druzí chtějí stejný blahobyt „ve jménu Boha“ získat. A o tom je celá ta „víra“ obou stran! Jistě – na obou stranách existují skuteční věřící, ale pokud bude existovat tak obrovský rozdíl mezi „vodu káže, víno pije“, tak na obě náboženství nebudu mít jiný pohled, než ten, který mám. A opakuji – křesťané jsou těmi, kteří přes konzum nejvíce živí systém, který se je právě chystá zlikvidovat! A to právě proto, že jejich konzum se sice hodil (ovce to jako správné ovce nepochopily), ale co více již není žádoucí. A zmanipulovaným a na systému zcela závislým ovcím nezbývá nic jiného, než jít do boje, což je přesně to, s čím se počítalo a vo co go!
       Jinak ke křesťanské víře mám ještě jeden dodatek, cituji:

       „V den Posledního soudu budete štastni, až se se mnou setkáte.
       Ten kdo zemře v lásce ke mně, toho vpustím doprostřed ráje svých
       přání a rozkoší. Avšak ten, kdo zemře, zanedbávaje mne, bude vržen
       do muk, utrpení a soužení. Říkám, že jsem pouze jediný a vznešený.
       Stvořím a proslavím ty, kterým přeji. Velebte mne samotného, protože
       vše existuje z mé vůle. I vesmír je ozářen množstvím mých darů. Jsem
       král, který velebí sám sebe a veškerá hojnost stvoření jest na můj
       rozkaz. Představil jsem se vám lidé trochu mně podobní. Tak pravil
       Šajtan.“

       Citace je z „Knihy zjevení“ Jezidů Al-Džilva, nejstaršího náboženství na světě, vzniklého pod horou Ararat dávno před judaismem a křesťanstvím.

      • Jaris napsal:

       Zighartice, jsem hrda na krestanskou kulturu a do kostela nechodim tudiz se nezucastnuji zadnych kostelnich ritualu.Zaroven mne tesi i muj slovansky puvod. Kriz povazuji za nastroj smrti a nikoli zivota. Modlarstvi se take neoddavam. Jezis Kristus je Spasitelem lidstva v tom slova smyslu, ze premohl smrt. Kvuli tomu prisel na Zem a kvuli tomu zemrel. Byl to vlastne boj mezi nim a dablem, ktery smrt lidem prinesl. Jezise Buh Hospodin/Jehova/YHWH – jeho otec, vzkrisil a vzal k sobe.
       Dejme tomu, ze nekonecny zivot, ktery byl dan do vinku Adamovi a Eve, je vzacna perla. Protoze oba porusili smlouvu a snedli ovoce ze zakazaneho stromu(mozna si porusili DNA), tato perla byla ztracena a spadla do bezedneho jezera. Adam s Evou po nejakem case skutecne zemreli a tuto vadu prenesli na vsechny budouci generace az do dnesnich dnu. Proto se na scene objevil Jezis Kristus, ktery se nabidl, ze tu perlu zivota pro lidi vylovi z jezera smrti. Byl si vedom, ze je to jizdenka pouze pro jednu cestu. Ten zivot se Jezisi podarilo vynest zpet. Perfektni Adam zivot ztratil, perfektni Jezis Kristus zivot vyplatil pro budouci generace.

     • contumax napsal:

      Jaris

      Převýborně…!!!

 23. jan nowak napsal:

  To: Zighartice
  To, jakože přecházíme z věku Ryb/a šupin na očích../
  do Vodnáře, žejo !
  …takže s Pánem bohem, cocotmax…

  • Zighartice napsal:

   nick: „jan nowak“

   Pokud ke komentáři i k článku nemáte nic diskusně konstruktivního, tak váš „děs běs“ je pro mě naprosto o ničem. Moje „imaginace“ má možná mnohem blíže k realitě, než vaše alter ego.
   Ve výsledku jde asi o toto: kritizovat komentáře a články je povoleno nebo nikoliv? Samozřejmě, že je dovoleno a nebráním se žádné kritice – pokud ovšem jde o diskusi, nikoliv pouze o štěk, viz váš komentář. Tak už jen dodám, že vy snad máte jasno ve všem, co se děje – tedy i kolem té Sýrie a odchodu Ruska. A po vašich invektivech už v tom budou mít jasno i ostatní…

 24. maya napsal:

  nuz co stane sa len to co sa ma stat, nezastavite to, nemecko bude tretikrat vypalene a na prahu atomovka. staci si citat proroctva.., ani mocni ani chudobni proti nim nic nezmozu, max pomahaju s ich vyplnanim. kazdy si ale moze pred tym vybrat stranu, dobro al zlo, t j to jedine co mozme, nic ine nam uz neostalo len slobodna vola

  • contumax napsal:

   maya

   Stejně si pořád myslím,že se jistí křesťané zvednou a pokud ne… tak jsme ztracení…!!!

   A co ten ostatek ti věřící maya… víš o něm…???

   • petr napsal:

    Srandisto krestani neexistuji,neboli „Snadneji projde bohac uchem jehly , nezli branou nebeskou.‘ Znam hodne krestanu a vsichni jsou bohati.

    • contumax napsal:

     Petr

     Co si tím chtěl říct…???

     • contumax napsal:

      maya

      Mockrát děkuji, rád bych Ti vypsal několik veršů z Písma… která mě, nám věřícím doslova nařizuje bránit sebe a své blízké..

      Chceš li dávám Ti sem email : jozue137@gmail.com

      P. S. Kazatelům, tedy jen některým říkávám kazitelé… a vím proč…

      • maya napsal:

       tak vies, je viac verzii Pisma, potom su neofic spravy ako tato stranka, veci si treba spajat, pouzivat intuiciu a zdravy rozum. kazdy ma asi tu svoju verziu ako si nieco vylozi, ja nikoho nepresviedcam, zijem tak ako to citim :) Kazdy si bude sam zodpovedat za svoje skutky raz.
       Tym ze clovek bude bojovat, bude len podporovat toho kt xce aby bojoval, rozdavanim bolesti a vlast negativitou bude zivit Toho Zleho a Ten ho nakoniec znici. Prikazanie: Nezabijes, ti nic nehovori? Nemyslim ze tento svet pokracuje smerom, ze clovek sa ma chut drzat ho zubami nechtami, pokial teda veri na vzkriesenie dobrych k zivotu. Vsetci sme tu len docasne, tato krasna planeta je len trenazer aby sme sa tu nieco naucili, pochopili a vratime sa tam odkial sme prisli, niektori si oddychnu v hrobe kym sa dockaju sudu, ini vymenia svoje teles. telo za duchovne a hore ich uz cakaju. Smrti sa netreba bat, je to len prechod z jedneho stavu do ineho, su aj o dost horsie veci ako smrt.

       • contumax napsal:

        maya

        Díky Ti, že je víc verzí Písma o tom vím, jenže mnoho křesťanů čte Písmo opravdu nedobře…

        Myslíš si maya , že se člověk nesmí bránit anebo se jen tak nechat zabít …???

        • maya napsal:

         to je predcasna otazka, urcite sa netreba nechat zabit len tak, ale ani netreba ist zamerne vrazdit ci amikov, ci moslimov. myslim ze v sebaobrane clovek reaguje aj tak pudovo bud utekom alebo utokom, myslim telo na telo.
         citaj Pisma poriadne, z hrozy a chaosu vznikne novy poriadok a nova viera. potom sa uvidi kdo je pravy krestan a ma porozumenie ci sa necha oznackovat ako dobytok al si vybere napr. gilotinu :D A Praha si svoj osud zasluzi nakolko je centrom okultizmu a hriechu gejov, podobne ako sa Rim utopi v bahne, Londyn v mori, Pariz v ohni. Mne bude luto hlavne tych architekt. pamiatok, co uz.

     • petr napsal:

      Ze vsichni mame majetky na kterych lpime. A nebo to bohatstvi rozdelime mezi chude?

      • weissbach napsal:

       „A nebo to bohatstvi rozdelime mezi chude?“

       Proč? Bohatství je možné sdílet, rozdávat zadarmo je čuňárna.

    • Boyar napsal:

     petr napsal:
     20.3.2016 (0.27)
     Srandisto krestani neexistuji,neboli „Snadneji projde bohac uchem jehly , nezli branou nebeskou.‘ Znam hodne krestanu a vsichni jsou bohati.

     neco od nas „krestanu“ pro tebe Petre
     a o tom co jest bohatstvi a kdo jsou ti “ bohati krestane“ ktere znas ty.. Petre:

     MT 6

     19
     Neukládejte si poklady na zemi, kde je ničí mol a rez a kde je zloději vykopávají a kradou.
     20
     Ukládejte si poklady v nebi, kde je neničí mol ani rez a kde je zloději nevykopávají a nekradou.
     21
     Neboť kde je tvůj poklad, tam bude i tvé srdce.

     22
     Světlem těla je oko.
     Je-li tedy tvé oko čisté, celé tvé tělo bude mít světlo.
     23
     Je-li však tvé oko špatné, celé tvé tělo bude ve tmě. Jestliže i světlo v tobě je temné, jak velká bude potom tma?
     24
     Nikdo nemůže sloužit dvěma pánům.
     Neboť jednoho bude nenávidět a druhého milovat, k jednomu se přidá a druhým pohrdne.
     Nemůžete sloužit Bohu i majetku.
     25
     Proto vám pravím:
     Nemějte starost o svůj život, co budete jíst, ani o tělo, co budete mít na sebe.
     Což není život víc než pokrm a tělo víc než oděv?
     26
     Pohleďte na nebeské ptactvo:
     neseje, nežne, nesklízí do stodol, a přece je váš nebeský Otec živí.

     Což vy nejste o mnoho cennější?

     • petr napsal:

      Neukládejte si poklady na zemi, kde je ničí mol a rez a kde je zloději vykopávají a kradou.Boyare,to ne mi . Ja se za krestana nepovazuji. . To by jste mel papezovi.Ukládejte si poklady v nebi-kde je nebe? Adresu?Nikdo nemůže sloužit dvěma pánům.-Sprymari. Jdete si pokecat do parlamentu.Proto vám pravím:
      Nemějte starost o svůj život, co budete jíst, ani o tělo, co budete mít na sebe.
      Což není život víc než pokrm a tělo víc než oděv? Jdete to rici vladcum teto planety.Co mi pisete tyto nesmysly? Ze mne krestana neudelate.

   • proud napsal:

    Upiras se spatnym smerem a marne v nej doufas……jinej vlastne neznas,zkus taky neco jinyho nez nabozenstvi,proto netreba zahazovat viru.

   • maya napsal:

    contumax, nepochopila som tvoj prispevok, krestania predsa nebojuju, toto nie je o boji ale o vybere, za nas budu bojovat silnejsi so seberovnymi, t.j. anjeli vs demoni. aky ostatok, aki veriaci? veriaci su krestania, nemusia byt katolici, evanjelici, pravoslavni, ale maju to v srdci, citia to, maju este svedomie. ved jezis povedal ako sa mame spravat, je to v biblii, ak niekdo hlada navody na zivot. vsetko je tam na nas uzitok hlavne z dlhodob. hladiska

 25. Carlos IV napsal:

  Tady to mate cerne na bilem – nejaky duvod se vzdycky najde :-)http://zpravy.aktualne.cz/domaci/pocet-obyvatel-v-cesku-se-loni-kvuli-imigraci-zvysil-na-10-5/r~7acfe910ef3f11e59d7b0025900fea04/

 26. Šromovský Štefan napsal:

  Takúto potupu nezažila €urópa od bitky pri Moháči.

 27. Carlos IV napsal:

  A to jeste neni vsechno – viz tady:

  „Do Německa v roce 2015 přišly téměř dva miliony přistěhovalců včetně asi 1,1 milionu žadatelů o azyl, ze země se naopak odstěhovalo 860 000 cizích státních příslušníků.

  V předběžné analýze to dnes oznámil německý statistický úřad Destatis s tím, že míra přistěhovalectví byla loni vůbec nejvyšší od doby, co se takové záznamy vedou. Podle agentury DPA lze očekávat, že po zpřesnění bude skutečná statistika ještě vyšší.“

  Tedy – me laicke vysvetleni: Ti „vice prizpusobivi vyklizeji pozice pro ty mene prizpusobive“

  Aneb jak rekl G B Shaw: „prizpusobivy clovek se snazi adaptovat na okolni podminky, kdezto neprizpusobivy se snazi prizpusobit okolni svet k obrazu svemu. Proto veskery pokrok zavisi na tom neprizpusobivem“.
  Smutna to ironie….

  http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1958-21-cilu-iluminatu-a-vyboru-300.aspx
  (doporucuji precist a dat do souvislosti)

 28. technotronik napsal:

  1)
  Tady to nesu v paketu.
  2)
  Co tam máš, v tom paketu?
  1)
  Jo, to já nevím.
  2)
  No tak vidíš!!!
  Nevíš a mluvíš!!!

  Carlos IV napsal:
  21.3.2016 (14.42)
  A to jeste neni vsechno – viz tady:
  …bla bla
  …bla bla

  vynatek z tveho odkazu ktery jsi doporucil precist a dat do souvislosti :

  4. Vybudovat systém řízení každé jednotlivé osoby prostřednictvím kontroly mysli, tedy systém,
  jemuž dal Zbignew Brzezinski název
  TECHNOTRONIKA.

  (hned jsem si vzpomel na hity jako = Pump Up The Jam
  dal do souvislosti…
  https://www.youtube.com/watch?v=9EcjWd-O4jI)

  Tato technika má za účel stvořit lidi,
  kteří by se podobali robotům a vytvořit takový systém,
  vedle něhož by teror Felixe Dzeržinského působil jako dětská hra.

  jj ;) neco na tom bude kajocuatro ..

 29. jan nowak napsal:

  A taky TRON byl pašák..,a je i dwojka…

 30. Smithd978 napsal:

  At this time it seems like Movable Type is the best blogging platform available right now. from what I’ve read Is that what you are using on your blog? dekkddkefcbdebdb

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!