ERDOGAN: ‚DEMOKRACIE, SVOBODA A VLÁDA ZÁKONA‘ UŽ NEMAJÍ ŽÁDNOU HODNOTU

6a00d8341c72e153ef01b8d16a571b970c-800wiTurecký president Recep Tayyip Erdogan prohlásil, že demokracie, svoboda a vláda zákona už nemají žádnou hodnotu. Turecký vůdce rovněž dodal, že ti, kdo nepodporují tureckou vládu, jsou „nepřáteli“ Turecka.

„Demokracie, svoboda a vláda zákona… Pro nás tato slova už nemají absolutně žádnou hodnotu. Ti, kdo stojí na naší straně v boji proti terorismu, jsou našimi přáteli. Ti, kdo jsou na opačné straně, jsou našimi nepřáteli,“ řekl podle tiskové agentury DPA 16. března Recep Tayyip Erdogan.

Turecko podle Erdogana vyšle ještě více vojsk k rozdrcení kurdského povstání na jihovýchodě země.

Ankara prohlašuje všechny kurdské milice, které jsou široce rozšířeny po Sýrii a Iráku, za přímé národní ohrožení. Erdogan zopakoval, že Turecko bude na Kurdy útočit všude.

„Ať utečete kamkoliv, naši vojáci, policisté a vesnické gardy si vás tam najdou a provedou s vámi, co je nezbytné,“ řekl Erdogan, když mluvil o kurdských militantech.

Rovněž volal po „hladkém“ skoncování s imunitou pro-kurdských politiků proti trestnímu stíhání.

Zdroj: https://southfront.org/erdogan-democracy-freedom-and-the-rule-of-law-have-no-value/

 
8 Komentářů k ERDOGAN: ‚DEMOKRACIE, SVOBODA A VLÁDA ZÁKONA‘ UŽ NEMAJÍ ŽÁDNOU HODNOTU

 1. To,co tu spomina tento Vygrc nikdy ziadnu hodnotu ani nemalo.
  Ked sa pozremie akeho podnikatelskeho ducha ma jeho rodina,
  vo vztahu zranenych daes bojovnikov(osetrovanych v turecku) alebo cisternova autostrada jeho syna,tak nech uz konecne
  zavre chrap.

 2. proud napsal:

  Kdyz je podle Erdogana svobodou a demokracii podpora terorismu a obohacovani se na kradeny rope,pak jsem tedy nepritelem Turecka,takovy „svobody,o demokracii“ ani nemluve!Co mu na tom kurva neni jasny?,od vladniho cinitele bych cekal krapet vic neceho v hlave a soudnosti!Skoda ze je Putin takovej lidumil a nerozstrilel mu nejakej soukromej mejdan kde se nachazel s celou svou povedenou,zlodejskou rodinkou.

 3. Ikema Monika napsal:

  Vládu v Turecku postupně přebírá trpaslík Davutoglu Erdogána vrchní elita již odstavuje ! Více o tom mluví i dnešní Pjakin !!!

  • jan napsal:

   Moniko.
   To je známá taktika,trochu dostat z očí Erdogana.
   Jak víme celé to snažení,aby Turecko pohltilo BV,je Erdoganovím výmyslem a cílem,to si určitě nenechá vzít.

 4. Marian napsal:

  Treba ich rychlo prijat do EU. Zdielaju nase hodnoty.

 5. Solis napsal:

  Jsem přítelem Turecka a slušných civilizovaných turků ale nepřítelem turecké vlády gaunerů. Erdogan mi nebude vnucovat jiný model svými trapnými řečmi úplného šílence, který je odsouzen k pádu do propasti a do propadliště dějin. Vzpomněl jsem si na skvělou tureckou nadávku, kterou mně naučili turečtí přátelé ještě na vejšce: Yarak Baši. To druhé slovo znamená hlava. To první je tak neslušné, že je ponechám nepřeložené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!