Alexandr Dugin: Co je s Evropou špatně?

Russian-political-scientist-Aleksandr-Dugin

Ruský filosof odpovídá na otázku krize současné západní civilizace tím, že obviňuje současnou vládnoucí ideologii totalitárního liberalismu z úsilí o totální rozložení nejdříve lidské společnosti a pak i identity jednotlivce. Podle liberalismu je nutné se od veškeré identity osvobodit a to až do úrovně samotného lidství, což je transhumanismus. Ten, kdo se nechce liberalizovat a zachovat si nějakou identitu, je vyloučen jako extrémista. Řešením je filosofie usilující o organická společenství založená na skutečné demokracii. Dále se zabývá nadcházejícím ekonomickým kolapsem a jeho řešením.

Jedná se o původně ruský text přeložený do angličtiny, následně namluvený a opatřený českými titulky :-)
55 Komentářů k Alexandr Dugin: Co je s Evropou špatně?

 1. hitlary clifton napsal:

  Europu treba trosku deratizovat od liberalneho svinstva. A nie tahat sem vahabistickych kozojebcov, ktorych vedci zistili ze zena je cicavec......

  • Putinka napsal:

   Naprostý souhlas, Hitlary...myslím si to samé

   • Justass napsal:

    Video jasně a přesně shrnuje podstatu věci, resp vyhmátlo stručně a přehledně jádro problémů dnešního světa. Přímo a nekompromisně ukázalo síly zla a síly dobra. Ne, že bychom je neznali, ale takhle jasně, stručně, fundovaně a přehledně řečeno, to má tu správnou údernost. - Dík

  • Stribog napsal:

   Ty kozojeby sem tahají proto, že potřebují Evropu, ale i USA zničit. A na troskách těchto civilizací postavit novou globální kulturu. Dugin má pravdu, když tvrdí, že to povede k trashumanismu. Lépe to asi vysvětluje Zaznobin. To, co se nepodařilo svého času eugenickému hnutí, kdy Bertrand Russell mluvil o tom, že jednou budou elity natolik intelektuálně vzdáleny lidu, že povstání proti nim bude stejně nemyslitelné, jako povstání ovcí proti konzumaci skopového, se přiblížilo na dosah díky rozvoji technosféry. Úroveň naší technosféry brzy dosáhne bodu, kdy bude možný přenos vědomí do počítače a umělá inteligence dosáhne té lidské. Už dnes existují technologie na prodlužování života i vylepšení lidského těla.
   Má vzniknout civilizace, kde vedle nesmrtelných na umělou inteligenci napojených bohů bude žít redukovaná populace obslužných otroků. Sedí na to Homérův popis Atlantidy, ale vlastně celá řecká mytologie. Celý ten neohegeliánský, globalistický projekt multikulturalismu k tomu směřuje. Hegeliánci nikdy nezklamou v matení pojmů. Nejedná se o multikulturu, ale samozřejmě unifikovanou globální monokulturu, které chtějí likvidací tradic, rodiny, narodního státu i míšením kutur a etnik pomoci na svět. Podmínkou je obecná genocida zejména bílé křesťanské populace, která zde léta probíhá na mnoha úrovních. Podporou LGTB komunity a feministického hnutí počínaje, juvenální justicí, hormonální antikoncepcí a nastavením reprodukci nevhodných socioekomických parametrů konče. Pokus o stvoření jakési islamizované Afropy, který dnes vidíme je projevem tvrdé fáze projektu.
   Jenže neoglobalistům ten projekt selhává protože se jim nepodařilo v devadesátých letech zničit Rusko. A Rusko je nositelem alternativní globální koncepce razící multipolaritu a zachování kultur. Na stranu ruské globální koncepce se začínají přidávat i někteří globalisté. To, že v novém Solovjovově filmu Světový řád dostává prostor Dominique Strauss-Kahn není náhoda.

   • Marie napsal:

    Zadni nesmrtelni bozi neexistuji... to jsi nabral kde...

    Ano zpomalit starnuti se jim podarilo, ale nesmrtelnost neni mozna..

    • Stribog napsal:

     Nikde netvrdím nic o tom, že existují. Tvrdím jen, že řecká mythologie popisuje civilizaci nesmrtelných bohů a lidských otroků a uvádím ji jako model splečnosti, o kterou se neoglobalisté a transhumanisté pokouší. Tvrdím, že se transhumanisté o nesmrtelnost snaží, že se naše technologie blíží bodu, kdy něco takového bude možné. 25-30 let. Pohledejte film Elysium. To je cca jejich představa budoucnosti.

 2. Příslušník PČR napsal:

  Sdělení příslušníka Policie České republiky.

  Vážení přátelé,s ohledem na současnou situaci s imigranty reaguji na stávající dění.
  Jsem u PČR zaměstnán od roku 2008.Nezamlouvá se mi uspořádání ani vedení nejdůležitější obranné složky České Republiky.
  Podle veřejně netajných údajů disponovala Veřejná Bezpečnost před rozdělením ČSSR asi,co do počtu 24 tisíci příslušníky.
  Po rozdělení obou států,k současnému datu,je nás,co do počtu víc než 45.000 ,--tisíc,a počet nově přijímaných uchazečů neklesá v žádném případě.
  Dle zjištěných údajů a dat a osobní zkušenosti,jsme coby bezpečnostní sbor a složka ochrany občanů vyzbrojováni zbraněmi,prioritně sloužícími na potlačování demonstrací.
  V situaci migrační vlny máme vydány interní příkazy Policejním prezídiem,Vládou České republiky v.z. ministerským předsedou B.Sobotkou.
  Odsouhlaseno na tajném jednání Parlamentem ČR včetně Senátu většinovým počtem hlasů!

  Úhlem pohledu,se zákonodárné složky státu zaručily za beztrestnost nových příchozích na úkor a k tíži obyvatelstva.
  Z pochopitelných důvodů nemohu uvést jméno ani hodnost.

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   Díky za příspěvek, jehož obsah pro mě není v ničem překvapující. Vlastně bych se hrozně divil, kdyby to bylo jinak.

  • Jaris napsal:

   Chce to obcanskou neposlusnost a v pripade povstani proti zradcovske vlade podporit lid a pridat se k nemu. Vase pomoc bude nutna! Diky za zpravu.

  • Stribog napsal:

   Díky příslušníku. Ať jste reálný nebo ne, zní to logicky. Sám mám možnost s některými politicty mluvit. Jediné co se k tomu dá říci - české četnictvo až na vyjímky vždy v těžkých chvílích drželo s českým lidem.
   Vím, že jsou na některých záložních místech u PČR drženi psychopaté, lidé všelijak namočení, kteří by v takové situaci mohli převzít velení. Přes veškerý výcvik, který je namířen na obranu systému proti lidem nevěřím, že by policisté proti lidem šli.

 3. Pepa z Depa napsal:

  45000...
  to pises jako v CR a SR dohromady???
  nejake odkazy- podklady k tem udajum ???

  • contumax napsal:

   Příslušnik PČR a Pepa z depa

   To odpovídá těch 45 000, tvrdilo se, že jich je 40 000...

   5 000 jich může být "něčím krytý", třeba speciální jednotky na speciální akce...

   Jasný mě je jedno,že se s policie nenápadně stává militarizovaná policie...

   A musí tam být mezi různými skupinami i vnitřní boj....

   Ale to už jsem jinde...

   • contumax napsal:

    Příslušnik PČR

    Chtělo by to s Vámi, těmi čestnými se spojit ...

    Bylo by dobré aby jste požádal administrátora aby Vaše příspěvky do 48 h smazal...

    V RF žel není mezinárodní soud, leda že by šlo RF o jeho ohrožení situací v EU...

    • Marie napsal:

     Co tady placas? Proc by mel zadat admina o smazani prispevku? Neni hloupy, aby to posilal ze sve IP adresy...na to takovi jinsti ci bogusove sobotkovic primo cekaji...podelane zrudy, kterym ty tleskas...

  • Marie napsal:

   ne.. jen v CR, a ten pocet bude narustat o tzv. vladni agenty, to se kopiruje z USA, pisi o tom u jineho clanku.

   Obama za tim ucelem propousti z veznic narkomany a prijima je do vladnich sluzeb na likvidaci lidi... snad si nemyslis, ze jsou to skutecni policajti, co strileji na ulicich lidi..

 4. Příslušník PČR napsal:

  Pouze ČR,odkaz nebo oficiální podklad nemohu zaslat.Nedožil bych se s rodinou rána.

  • Jan Jinsky napsal:

   Tak tohle jiste psal policajt - to nevidite, ze jen keca?

   • contumax napsal:

    Jj.

    Ale vidím a dokonce i to co nevidíš Ty jj. ...

   • Jaris napsal:

    Jinsky, co Te vede k tomuto definitivnimu nazoru? Na vsichni policajti jsou vygumovani.

    • Jan Jinsky napsal:

     Umíte si představit tajné zasedání Parlamentu a Senátu? Z kterého se nic nevynese? Jsou to povídačky, ale klidně tomu věřte a nadávejte, jak je to hrozné. Nic se tím nezkazí.

   • Marie napsal:

    A v cem keca, sionisticky demente? Vlastizrada nejhorsiho druhu, protoze cela siovlada jede nasi genocidu a ty to moc dobre vis, zrudo! Viditelna genocida vsem a ty budes rikat opak? At ti uschnou obe koule, zmrde...

 5. příslušník PČR napsal:

  Archiv od r. 2008 zašlu Vrchnímu soudu RF a agentuře RT,automaticky v případě nepřihlášení a ev. smrti nešťastnou náhodou,což je zde zvykem,když se zbavují nepohodlných osob.Je to čistá vlastizrada vrcholných představitelů České republiky a součástí je rovněž oficiální žádost jménem všech čestných příslušníků Policie České Republiky o vojenskou pomoc a intervenci v rámci zachování Slovanského ČeskoSlovenského národa a jemu mezinárodně přiznaného nároku na vlastní zemi a Vlast.

 6. mm napsal:

  Pan přslušník zeptám se senatorů jestli takové jednání vedly, aby se Vám dalo věřit.

  • Marie napsal:

   Jdi do riti, ty nevidis vlastizradu? Neni potreba ani nic overovat. Ma to vubec cenu, aby policajti se za takovy narod postavili, kdyz jim ani neveri? Tady je zakopany pes, ze narod z velke casti zdegeneroval...

   Zadost RF o vojenskou pomoc a intervenci je potreba nadale posilat musi nas byt hodne, uz jsem o to opakovane zadala vsechny, par stovek nestaci! Nejlepe postou, ale i emailem ( nikoliv z domova, ale z kterekoliv internetove kavarny, kde si otevrete email na jakekoliv jmeno) proste jde o projeveni zajmu, kdo se boji, nemusi uvadet sve prave jmeno...

   Myslete na sve deti!!! Nechcete je prece videt umirat z rukou zdegenerovanych narkomanu!

   • clovicek napsal:

    je treba upozornit vsechny kdo pouzivaji jiny internet nezli ten svuj
    v blizkosti techto ..cybercafe, knihoven atp ..jsou vsude kamery ... pri takove akci
    vemte si salu, bryle cepici do cepice vmontujde infra led zadna kamera vam neuvidi do obliceje a natoci jen ostre svetlo... tez doporucuji svrchni obleceni na rychlou vymenu vpripade ocekavanych problemu ... bunda kalhoty pripadne i boty a tez dalsi cepice ryle sala ... tot vse

    • Jan Jinsky napsal:

     Popřípadě bych doporučil neviditelný plášť Harryho Pottera - ale po použití spálit za svitu Měsíce!!!

 7. Zighartice napsal:

  Turecko rozpoutalo genocidu Kurdů! Televize RT uveřejnila šokující záběry z tureckého města, které vypadá jako Aleppo v Sýrii! A tohle chce do EU? V zemi, která je členskou zemí NATO a v zemi, která chce vstoupit do EU. Opravdu chceme do EU zemi, která po genocidě Arménů teď rozjíždí i genocidu Kurdů? Turecko by nejen nemělo být za současné Erdoganovy diktatury přijato za člena EU, ale mělo by být i vyloučeno z NATO. Země, která destabilizuje blízkovýchodní region a která provádí ve své historii už druhou genocidu jiného národa, to je opravdu moc. Na Turecko musí být uvaleny sankce a evropští politici musí uvalit sankce i na vrcholné představitele Turecka. Konec vyjednávání s Ankarou o uprchlících, uzavření hranic s Tureckem. Bylo by dobré i vyvolat demonstrace před tureckým velvyslanectvím a začít bojkotovat turecké provozovny a restaurace. Turecko představuje bezpečnostní hrozbu pro celou evropskou kulturu a každý občan ČR může pomoci. Nekupujte zájezdy a dovolené do Turecka. Když evropští politici nic nedělají a podávají si ruce s tureckým masovým vrahem, musí občané začít jednat sami. Turecko, které provádí genocidu pod praporem NATO na svém vlastním území, nemá v EU co pohledávat. A čeští „novináři, analytici a experti“ typu Luboše Palaty, Vladimíra Votápka, Anny Barochové, Oldřicha Manerta, Martina Fendrycha… budou psát „komentáře a analýzy“, kde budou mlžit, překrucovat a odvádět pozornost k zástupným tématům např kolikže zvířátek a toalet pro invalidy se vlastně nachází v čapím hnízdě. A psát články a skrývat se pod nicneříkající značky typu lziDnes, CTK, Aktuanalne atd...

  https://youtu.be/9BhAjkxjFQ0

 8. Zighartice napsal:

  Co je s Evropou špatně? Krátké video z blízké budoucnosti o tom, jak bude vypadat vzdělávání v multikulturně vyrovnané a rasově integrované Evropě. Nic pro slabé povahy...

  https://www.youtube.com/watch?v=OOtdAQLYP4I

  • Marie napsal:

   z diskuze:
   Volá chlapeček do Radiožurnálu: „K smrti nenávidím ostatní rasy! Jsem rasista?“
   Moderátor se vážně zamyslí: „To je složitá otázka. Pokud jsi žid, tak jsi ortodoxní; pokud jsi muslim, tak jsi pravý mudžahedín; pokud jsi Japonec, tak jsi vlastenec a patriot; pokud jsi černoch, tak jsi nevinná oběť bílého teroru; ale pokud jsi běloch, tak jsi ZASRANÁ FAŠISTICKÁ SVINĚ!!“

 9. PČR,AČR napsal:

  Mohu potvrdit informace kolegy,vláda rovněž vydala zvláštní vnitřní předpis pro bezpečnostní složky v případě mimořádných situací,který počítá se střelbou do protestujícího davu,doslova cituji "vzedmutí násilností a vlny protiimigračních nálad".Není o čem pochybovat,proti komu je předpis směrován.Podobné nařízení má i armáda ČR.
  Je to neakceptovatelná genocida národa a vlastizrada nejtěžšího kalibru.
  Šiřte,prosím,mezi co nejvíce občanů,je na čase to zastavit!

  • clovicek napsal:

   ty policisto sem - (mezi lidi) musis dostat ty veskere podklady o kterych pises.. pripadne velice hromadne nakopìrovat na bezne kopirce bez optickych zavad a roznest po lidech jak to udelas je ejn na tobe kady ted budeme viceme pracovat samostatne protoze jakekoliv domlouvani je vzdy sledovano at mene ci vice ...
   net brzo spadne zustanou nam jen ty papiry a tuzka a to co si pamatujeme ...

  • Miriam napsal:

   Akurát, že príspevok od príslušníka PZ ČR a príspevok od PČR,AČR je s veľkou pravdepodobnosťou písaný jedným človekom. Je to divné, ale je to tak, že obaja nedávate medzeru po čiarke vo všetkých vetách, ani za bodkami na konci viet. Keď som si to kopírovala, tak to vyskočilo. Píše to jeden človek, pretože je nepravdepodobné, že by rovnako písali dvaja policajti :-)) Alebo sedíte vedľa seba a len jeden to píše? :-D
   To ovšem nič nemení na fakte, ktorý zdeľujete. Len to hovorí o Vás a Vašom spôsobe, ako zvýšiť, či vyvolať naliehavosť správy.
   Možno by nebolo zlé si pohovoriť aj s kamarátmi u polície a v armáde, kto tam niekoho osobne pozná, na tú tému. Určite sa s nimi ľudia snažia komunikovať, ak sú v dobrom vzťahu...
   Všade sú aj normálni ľudia, ktorí by sa vzopreli, aj slabosi, či magori bez citu, ktorí by príkazy plnili. S tým treba rátať...

   • Marie napsal:

    Policiste maji taky rodiny a deti, takze jsou ve stejnem ohrozeni zivota od privandrovalcu, neb ti jdou po majetku.

    Meli by vsichni chranit sve obcany.

    Jiste je jedno, ze ted jeste lze neco udelat. Az privandrovalce z Nemecka k nam privezou a daji jim zbrane, uz nezvladnou ani policiste vubec nic. Tech kobylek bude nejmene 3x tolik, co policistu.

 10. hel napsal:

  nečtu to už ani, je mi zle...brusel zatknul teroristu z paříže a už tady má v odpověď několik výbuchů opět se spoustou mrtvých..eVropa je ve válce, ve které jí předem (i teď průběžně) zradili její vůdci..nedá se na to dívat:-(((...a lidi jsou bezbranní jako ovce před porážkou!!...včera jsem před rozhlasem viděla snad kilometrovou frontu na podpis gabriely soukalové, několik tisíc lidí se sjelo z celé země i s dětmi a dárečky...já jí taky fandím, ale kolik z těch lidí by přišlo na demonstraci proti své idiotské zaprodané vládě, kdy sobotka řeší, jak pomoci vražedkyni savčenko a největším nepřítelem je rusko...no, mám vztek ! Kdo je probudí ?! gábina to asi nebude..

  • Zighartice napsal:

   Mně to tady také připadá jako Pearl Harbor někdy v listopadu, pohodička, jsme za vodou, nás se to netýká, jsme daleko, pak přišel mikulášský pozdrav z nebes a to pak bylo probuzení..
   Dnes už nikdo netápe, jakou hru hraje EU se svými novými satelity…

   • hel napsal:

    no mě fascinovalo, že tisíce lidí dokáží několik hodin na ulici dobrovolně mrznout a čekat na podpis..já chápu, že nechtějí nepříjemné zprávy a že gabča je sympaťanda a hezky se kouká na ní i na biatlon, je to parádní únik od reality mj...že je politika nebaví a nerozumí jí, že je politici zklamali a snaží se nacházet dobré zprávy jinde...ale nejde se chovat jako pštros a to oni dělají a ani o tom neví..

 11. Justass napsal:

  Příslušník PČR.

  Ano mohu potvrdit! S těmi čísly o počtu příslušníků PČR a policie ČSSR jsem se už setkal před nějakými 15 - ti léty.
  Tehdy jsem psal na toto téma příspěvky do diskusí ve smyslu
  "No, to mi povídejte báchorky o policejním státě za komančů."
  Nicméně stále nevím, zda se ta čísla počtu příslušníků
  "té doby" vztahují na celou federaci nebo jen na Čechy a Moravu". pak by to bylo ještě víc zdrcující. Protože pokud se vztahují na celou tehdejší republiku, tak musíme z těch 24 000 odečíst cca 1/3 a to je - 8 000 = 18 000 pro Čechy a Moravu. Takže teď je nás bratru NA NÁS cca 2,5 x víc policajtů jako za tzv. totalitního policejního státu. No potěš pánbůh říkám jako ateista.
  Nicméně si nemyslím, že by dnešní policajti šli proti lidem, kdyby došlo k bouchnutí sazí. Ostatně stejně jako "tehdy". Marginálie na Národní třídě vynechávám, coby divadlo nemorálních autorů typu pana Havla.

 12. Zighartice napsal:

  Předvelikonoční teror

  Co se doposud ví:
  (AKTUALIZACE 10:59)

  09:00
  Exploze otřásly odletovou halou bruselského letiště Zaventem před osmou hodinou ráno. Došlo k nim podle dostupných informací u přepážky společnosti American Airlines. Na místě jsou sanitky i policejní vozy. Informace o počtu obětí se rozcházejí. Belgická televize s odvoláním na hasiče hovoří o 11 mrtvých a 20 zraněných.

  9:06
  Belgický ministr vnitra Jan Jambon v pondělí varoval, že zatčení islamisty může vyvolat odvetný útok jiné teroristické buňky, a proto jsou bezpečnostní složky v pohotovosti. Úřady ale možnou souvislost mezi oběma událostmi zatím nekomentovaly.

  9:07
  Belgická policie prozatím potvrdila, že zemřel jeden člověk. Server La Derniere Heure ale uvádí, že na místě je až 11 mrtvých a 25 zraněných. Exploze otřásla odletovou halou kolem osmé hodiny ráno.

  9:10
  Úřady zastavily vlakový provoz na letiště. Policie terminál evakuuje.

  9:12
  „Nejdříve se ozvala jedna exploze, všichni začali utíkat. Potom se ozvala druhá,“ uvedli svědci, kteří byli v kavárně Starbucks. Další tvrdí, že někdo krátce před výbuchy vykřikoval něco v arabštině, píše La Libre Belgique.

  9:21
  Kvůli podezření na teroristický útok je v celé Belgii vyhlášen nejvyšší stupeň pohotovosti.

  9:22
  Belgické úřady zvýšily ostrahu na dalším bruselském letišti Charleroi.

  9:30
  Další výbuch ochromil stanici metra v centru Bruselu nedaleko sídla evropských institucí, píše agentura Reuters.

  9:32
  Exploze se odehrála ve stanici Maelbeek.

  9:34
  Městský dopravní úřad potvrdil, že všechny stanice metra v Bruselu jsou uzavřeny.

  9:37
  Detaily k výbuchu v metru: Kolem 9:15 se ozvala exploze na stanici metra Maelbeek kousek od evropských institucí. Zakrvácení lidé utíkali z metra, popisují svědci podle Le Soir.be.

  9:48
  Belgická veřejnoprávní televize VRT mluví o tom, že se na letišti Zaventen teroristé spáchali sebevražedný útok.

  10:15
  Brusel zastavil veškerou hromadnou dopravu ve městě, píše agentura Reuters. Lidé mají zůstat tam, kde jsou.

  10:18
  Zpráva o útoku na bruselském letišti zatřásla burzovními hodnotami aerolinek. Air France KLM ztratily 4,8%, německá Lufthansa 2,6%, britské EasyJet a Ryanair téměř o 4%, stejně, jako International Consolidated Airlines Group. Podobně ztratily také China Eastern Airlines.

  10:20
  V Bruselu nejezdí metro, tramvaje ani autobusy. Uzavřely se také muzea. Úřady zavřely také evropské instituce.

  10:32
  Belgický prokurátor potvrdil, že útok na letišti má na svědomí sebevražedný atentátník. Zemřelo 13 lidí, dalších 35 bylo zraněno, píše server Le Figaro.

  10:40
  Prozatím není jasné, zda si výbuch bomby na stanici metra Maelbeek vyžádal mrtvé, rádio BFM ale hovoří až o deseti obětech. Známy nejsou ani údaje o zraněných. Lékaři je ošetřují na chodnících, na místě stále ještě zasahují pyrotechnici.

  10:42
  Kvůli sérii výbuchů v belgické metropoli se zvýšila bezpečnostní opatření i v Česku. V metru i na všech českých mezinárodních letištích je více policistů a provádějí se pyrotechnické kontroly. Kvůli útokům v Bruselu se také mimořádně sejde premiér Bohuslav Sobotka s ministrem vnitra, zástupci tajných služeb a policie. Podle ministerstva zahraničí v Bruselu žádní Češi zraněni nebyli.
  (místo toho aby uzavřeli před teroristy hranice ČR, tak Sobotka a jemu podobní je sem zvou. Pak směšně nechají hlídat letiště. No nic neuhlídají, ale říkejte to člověku s amputovaným mozkem!!!!!

  10:47
  Mobilní sítě v Bruselu jsou přetíženy.

  10:51
  Belgická média informují, že bomba explodovala ve chvíli, kdy se ve stanici metra Maelbeek zastavila souprava. Mezi stanicemi Maelbeek a Schuman, které leží jen kousek od evropských institucí, panuje chaos – je tam hodně raněných, možná i mrtví. Nic ale není ještě oficiálně potvrzeno.

  10:51
  „Zůstaňte, kde jste,“ vyzývají belgické úřady obyvatele Bruselu. Ve městě nefunguje hromadná doprava, zavřená jsou i nádraží.

  • Jaris napsal:

   Prala bych si, aby byl poradny utok proveden na parlament EU, kdy jsou pritomni vsichni darmozrouti. To by se Evrope oddechlo. S utokem na civilni obyvatelstvo nesouhlasim.

 13. houbeer napsal:

  Jo policajti!-jsou to zajiste take lidé,ale....na czekteku bylo co?-hazet slzak,mlatit a nicit to bylo hlavni naplni prace.podporit pahrobka a znicit akci mladych lidi.a jak je nahaneli v lesích!tak jestli ty stovky cajtu stsle slouží,tak cekejte tvrdy zasah proti jakékoliv akci!

  • clovicek napsal:

   houbeer napsal:
   22.3.2016 (11.36)

   Jo policajti!-jsou to zajiste take lidé,ale….na czekteku bylo co?-hazet slzak,mlatit a nicit to bylo hlavni naplni prace.podporit pahrobka a znicit akci mladych lidi.a jak je nahaneli v lesích!tak jestli ty stovky cajtu stsle slouží,tak cekejte tvrdy zasah proti jakékoliv akci!

   Pravda
   omlouvam se vsem za predesly text
   samo se to skopcilo vsechno
   prosim admina za smazani tohto neuzitecneho prispevku :

   clovicek napsal:
   22.3.2016 (11.44)

   diky

   • proud napsal:

    Omluva se neprijima! To by pak kazdej mohl delat voloviny a omlouvat se za ne!Rika se tomu zneuziti omluvy z pitomosti!

    • houbeer napsal:

     Ale no tak ;)))) muze se to stat,pise pravděpodobně z tel. A to ke nekdy peklo,sam nekdy mam trable s netem,kopírováním,vkladanim kam chci apod. Za me omluva ok!-jen jsem soupnul dolu a prejel jsem to hnedle.jo na presdrzku by to bylo kdyby nneměl koule se omluvit

 14. proud napsal:

  clovicek : nauc se s pocitacem idiote ze 4 tridy zakladni skoly!!! To se jen tak nevidi,takova pitomost:-)))))))))

 15. Zighartice napsal:

  Předvelikonoční teror
  AKTUALIZACE 13:17

  11:10
  Belgický prokurátor oficiálně potvrdil, že výbuch na bruselském letišti byl teroristický útok spáchaný sebevražedným atentátníkem, informuje agentura Reuters.

  11:16
  V reakci na bruselské útoky se zvýšila policejní ostraha i na letištích a nádražích v New Yorku, píše Reuters.

  11:57
  Z dostupných informací tedy prozatím vyplývá:
  Mrtvých je celkem 28, raněných 90.
  13 lidí zemřelo na letišti v Bruselu, 15 při útoku v metru v centru města.
  55 lidí utrpělo zranění v metru, 35 na letišti.

  12:32
  Ministerstvo zdravotnictví upřesnilo bilanci útoků v Bruselu.
  Na letišti podle něj přišlo o život 11 lidí, 15 ve stanici metra. Dalších 136 lidí bylo zraněno.

  • Paul Durham napsal:

   Nejlepší bude sebrat všem myslivcům v EU brokovnice, aby se výbuchy v metru nemohly opakovat. EU již nemá mandát, cokoliv komukoliv nařizovat. EU je mrtvá. Kdo to nechápe , bude brzy mrtvý též.

 16. Jan Kádek napsal:

  Alexandr Dugin; VELKÁ VÁLKA KONTINENTŮ

  http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Velka_valka_
  kontinentu.pdf

  Stahujte z internetové stránky:
  Spiknutí proti Církvi a lidstvu

  • Jan Kádek napsal:

   Oprava:

   Alexandr Dugin; VELKÁ VÁLKA KONTINENTŮ

   Klikněte a stahujte z této adresy:
   http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com

   • Justass napsal:

    Když nevěřím v Boha, tak nemohu ani věřit v nějakého Bohočlověka. Je to stejné tmářství jako u všech církví, tedy i Islamismu a Judaismu. Tmářství
    napsané písmem Bible, Koránu, či Talmudu (či co to mají pejzatí za knihu) z jednoho zdroje k jedinému účelu - rozděl a panuj. Rozuměj rozděl ovce a pas je, stříhej je, zabíjej je, ponoukej je aby se zabíjeli navzájem.

    Věřit se dá jen přírodě, kteréžto jsme součástí.
    Ta nezklame, jen dává a nic po nás nevyžaduje, krom trošky odpovědnosti. Tak to chápali naši předci, než přišli různí pasáci s různými písmy aby z nás, resp. z vás udělali ty ovce k pasení.
    A tak to chápeme i my. Na vás je aby jste to pochopili rovněž. Čím dříve tím lépe pro nás všechny - řek bych.

 17. Jaris napsal:

  Co je spatne s Evropou? VSECHNO. Vladnou tam kreatury, ktere pracuji ve prospech NWO a co je jeste horsi, ze vetsina obyvatel necinne prihlizi a je presvedcena, ze se jich to netyka a ze zadne nebezpeci nehrozi. Timto lamu hul nad celou neschopnou Evropou prihlizejici na svou vlastni zkazu.

 18. David Hassan napsal:

  Chcete byť členom Iluminátov ako bratstvo, ktoré vás bohatý a slávny vo svete a majú právomoc kontrolovať ľudí na vyvýšenom mieste v celosvetovom .Are Ste obchodné muž alebo žena, výtvarník, politické, hudobník, študent sa budete chcieť byť bohatý, slávny, mocný v živote, pripojiť Ilumináti bratstvo kult dnes a získať okamžitý bohatý sumu. 2 milióny dolárov za týždeň, a bez home.any, kde sa rozhodnete žiť v tomto svete, a tiež získať 10.000.000 U.S. doláre mesačne ako plat% u2026 výhody, ktoré voči novým členom, ktorí sa pripoja Illuminati. 1. Peňažná odmena USD $ 500,000 USD 2. Nový elegantný auto snov v hodnote USD $ 300,000 USD 3.A Dream House kúpil v krajine svojho vlastného výberu 4. Jeden mesiac dovolenku (plne splatený) do svojho sna turistickej destinácie. 5.One rok Golf Členstvo balíček 6.A VIP zaobchádzanie na všetkých letiskách v celkovej zmene životného štýlu 8.Access World 7.a k Bohemian Grove 9.Monthly zaplatení $ 1.000.000 USD na váš bankový účet každý mesiac ako člen 10.One Month rezervovať Stretnutie s Top 5 svetových vodcov a Top 5 Celebrity vo svete. Ak máte záujem email agent.ericfrank@gmail.com jack pri m alebo volajte WhatsApp 2349037314769 ..Y.M.C.B RICH FORE EVER

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!