Stropnický versus Putin: Komu a jak se bránit?

Jednomu z dalších, dosud neúspěšně hledaných“ kandidátů na protikandidáta Zemana v příštích prezidentských volbách, ministrovi obrany Stropnickému se „povedl“ výrok, kterým vytvořil dosavadní rekord v kategorii hlupství. Vychutnejme si jeho výkon:

„Od maďarského ministra obrany mám informaci, kterou nemohu stoprocentně potvrdit, ale nemám důvod jí nevěřit, že na území Balkánu byly v nemalém množství přistaveny autobusyNikdo neví, odkud se tam vzaly, ale dost pravděpodobně byly financovány Ruskem. Posun lidí k té vytoužené schnengenské hranici se odehrával i tímto způsobem,“ řekl Stropnický MF DNES. Podle něj tak není vyloučeno, že Rusko financuje příliv uprchlíků do Evropské unie. „Nemůžu to nijak dokázat, ale můžeme si klást otázky, komu současná masivní kampaň vůči Evropské unii asi slouží. A můžu říct, že jednotná a pevná Unie rozhodně přáním Ruské federace není,“ dodal český ministr.“

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-ministrem-obrany-stropnickym-v-mf-dnes-fwr-/domaci.aspx?c=A151010_094343_domaci_bur

Nebudu tento intelektuální výkon, „logiku“ uvažování, s níž Stropnický uvažuje, komentovat. Tím bych čtenáře připravil o zážitek z pokusu o porozumění tomu, co kandidát na protikandidáta říká. Místo toho pro srovnání uvedu, co v souvislosti s nelegální migrací uvedl nedávno ruský prezident Putin:

„Velkou pozornost si zaslouží situace s nezákonnou migrací. To je komplexní úkol“, řekl Putin během vystoupení na zasedání MV. „Vidíme, co se děje na hranicích Evropské unie. Takový horký problém, díky Bohu, nemáme, také zásluhou vašeho úsilí. Ale nelze dopustit, aby se něco podobného stalo u nás, ačkoliv chápeme, že máme velký problém: u nás jsou miliony migrantů, především samozřejmě z republik bývalého Sovětského svazu… je třeba jednat tak, aby lidé žili v normálních podmínkách, pracovali tam, kde je přijímají do práce, aby dodržovali zákony Ruské federace, tradice národů, mezi nimiž žijí… Tak, aby to nevytvářelo problémy na trhu práce u nás uvnitř Ruska, aby to nevyvolávalo podráždění občanů Ruské federace. To je velmi jemná, specifická, ale mimořádně důležitá práce, která je důležitá i v ekonomické sféře, i ve sféře sociální stability“, řekl Putin. „Prosím, aby byla zajištěna úzká spolupráce všech zainteresovaných struktur a operativní řešení otázek, spojených s odhalováním a mařením přestupků v této sféře„.

Zdroj: http://megazine.cz/2016/03/putin-situaci-s-uprchliky-ktera-je-v-eu-bych-v-rusku-nikdy-nedopustil/

Co by za to dal občan Česka, Rakouska, Maďarska, Německa, vlastně každé země „jednotné a pevné EU“,kdyby to, co říká Putin na adresu institucí Ruské federace, řekl některý z europolitiků. Místo toho jsme přesvědčování (a to i s využitím lživých a prefabrikovaných zpravodajských materiálů), že:

1. Shengenskou hranici nelze chránit.

2. Musíme pouštět uprchlíky pod tlakem a bez jakéhokoli prověření.

3. Uprchlíci neporušují zákony a nevyvolávají tím podráždění obyvatel EU.

4. Budeme muset své zákony, své tradice, své vyznání přizpůsobit jim.

A tak dále a tak dále.

Tak se ptám: Je celáeuroreprezentace Putinovskou expoziturou?

V logice Stropnického nepochybně ano.

O čem tento případ svědčí? O tom, že tak vrcholný představitel státu, jakým je ministr obrany (obrany, tj. ten, kdo má zajistit bezpečnost v jakékoli válce, i té, která je vedenna migračními zbraněmi):

1. Vůbec nechápe, co se odehrává.

2. Nejeneže nechápe, co se odehrává, kdo za tím stojí, kdo je tím nepřítelem, ale on to ani chápat nechce.

3. Místo, aby se pokusil střízlivě uvažovat, posluhuje tomu zlu, ze kterého hrozba pochází, a vymýšlí konspirační teorie toho nejprimitivnějšího rázu, aby přidal svůj hlas ke známému „zloděj volá, chyťe zloděje“.

Co z toho vyplývá? To, že si nemůžeme o současné euroreprezentaci a bohužel i o většině naší české politické reprezentace dělat iluze. Ona nám patrně příliš nepomůže. Budeme se muset uchránit a zachránit bez její pomoci (a možná i proti ní, v což, doufám, vývoj situace nepřeroste).

Co je z tohoto hlediska hlavní? Musíme přesně vědět, o co jde. Odkud zlo pochází, jak funguje, kdo je jeho nositelem, jak nad ním zvítězit. A tady nás čeká trpělivé rozpoznávání mechanismů moci (které nemá nis společného s vyvolávání anymozit či nenávisti k někomu nějak ocejchovanému). Tady jsem se to pokusil pojmenovat (při příležitosti loňského výročí naší republiky):

http://radimvalencik.pise.cz/2846-podstata-soucasne-moci-uvaha-k-vyroci-28-10.html

Teď je naší hlavní zbraní chtění a schopnost chápat a poznávat. Dosáhnout několikanásobné převahy proti hlupství, kterým jsme ovládáni. Hlupství, které vyrostlo ze současné moci a které – jak je vidět i na příkladu, který jsem rozebral – rychle degeneruje.

V úvodu monografie, kterou náš tým jako inovovanou vydává každoročně náš tým, jsem napsal:

„Podle našeho názoru, který prolíná následujícím textem, se rozhodující střet odehraje mezi HLUPSTVÍM a ROZUMEM. Mezi těmi, kteří slouží zlu moci vyrůstajícímu ze současných poměrů a kteří v důsledku toho podléhají stále větší omezenosti v chápání reality (tj. stávají se nositeli hlupství), a normálními lidmi, kteří si začínají uvědomovat a budou si stále více uvědomovat, o co jde, jaké hry se hrají, kteří jsou schopni používat a s využitím zkušeností kultivovat svůj rozum. Mnohým z těch prvních už není pomoci. Mnohem důležitější však je, jak důrazní a aktivní budou ti normální, ti, jejichž jedinou, ale naprosto dostačující zbraní, je rozum, pokud ho budou používat. A dokážou si třeba přiznat i to, že „zase naletěli“. I to je dobrý začátek použití rozumu.“

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3262-stropnicky-versus-putin-komu-a-jak-se-branit.html
43 Komentářů k Stropnický versus Putin: Komu a jak se bránit?

 1. ondra napsal:

  jeho rodina umí dobře na internetu pronajímat pěknou chatu v Říčkách v Orl. h.
  on sám však nedokáže ani naverbobvat do Armády České republiky vítače „Dragounské jízdy“ z dubna 2015, nosiče štrůdlů a českých bubuchet a českého piva pro americké vojáky, mávače vlajkami „hvězdy a pruhy“, jejich syny a dcery, vbuky a vnučky, kterí se
  jž loni chtěli stát „kanónenfutrem“ na východě Evropy, kam se NATO rozšířilo

  a tak pomlouvá a okopává kotníky

  • Pepa z Depa napsal:

   nejak jsem to asi prehledl tak mi prosim vas nekdo zkuseny napovezte

   O jaky serial ci film se jedna dnes ¿?!?¿

  • Hansen napsal:

   Pani Cesi, kde ste taketo ozrate hovado zobrali, ved to je kompletne vysmech naroda. Nie iba ze alkoholik, ale este aj vymlete hovado, co pojde presadzovat americke kraviny s vaznou tvarou, aj ked pri tom vyzera ako imbecil. On aj vyzeraaj je. To je to zmutne. Taketo kreatury dnes reprezentuju EU a narody. Urcite je Juncker jeho kolega od flase vodky, kde nezalezi na kvalite ale kvantite.

 2. mk napsal:

  Hoďte tomu pejzatému komediantu pár drobných, hlavně ať s celou to jeho kibbutz family naskáčí do naší opancéřované limuzíny a rychle s nimi do Ruzyně na Chrchlák – a posadit na letadlo do Tel Avívu – bez zpáteční letenky.

 3. Holy napsal:

  Komenidanta zazente praseci krvi a Putina privetjete chlebem a soli jak se na Slovany slusi.

 4. contumax napsal:

  Tento obličej je vypovídající až až…

  Děkuji ne…!!!

  • Jan napsal:

   To je fakt. Je to to hrůza.

   • contumax napsal:

    Ikema Monika

    Nemůžu si pomoct, já tyhle a jemu podobný vnímám jako nějaké zloduchy, jako škodnou, jako lidský odpad…!!!

    To už i obyčejní zloději nebo děvky mají určitý pravidla…

    Ale tihle vůbec žádný nemají…!!!

  • Hansen napsal:

   Notoricky alkoholik a a fetakm kde ste cesi takuto zumpu zobrali???

   • Marie napsal:

    Je to viditelny alkoholik, to nelze prehlednout. Kdopak ho asi jmenoval na post…. stejny alkoholik…

 5. mimozemstanka napsal:

  a co když to hraje že je protiruske ?

  • Marie napsal:

   Ty asi opravdu budes mimozemstanka :-)))))))

   V politice se hraje o zisk. Jaky zisk bys v te jeho pripadne hre videla?

 6. Ikema Monika napsal:

  Tohoto holoubka potkat na ulici tak jdu zvracet odpornej ksicht !

  • Marie napsal:

   Ja bych mu dala do tlamy, ze by nevstal. Za tu drzost vuci Rusku. Svine jedna. Mozna by nebyl ani na svete, kdyby nas Ruda armada neosvobodila… a takto se odvdecuje.

   Jeden z nejodpornejsich zidu, ktere znam….

 7. pražská vlaštovka napsal:

  V obličeji se mu zrcadlí to,co je…
  Pokřivená,zmačkaná,onemocnělá,nespokojená,uzlobená a neradostná tvář…
  Vnitřní rozpolcenost a vztek…zasáhlej žaludek a zažívání-určitě stálá zácpa ,jak nechce ani to h…o pustit..
  je to hnusnej chlap
  j.

 8. Zighartice napsal:

  Tuzemská politická reprezentace ruku v ruce s EU ve svém servilním postavení vůči globálním i americkým elitám spolupracuje na likvidaci západní civilizace a islamizaci Evropy. Rozvrátili jsme Arabům jejich domovy, bumerang se vrací a teď oni rozvrátí ty naše. Oko za oko, zub za zub. Je to neúprosná matematika zla. Čirého, zkapalněného zla, které pohlcuje veškeré naděje. Likvidace Evropy nastartovaná v roce 2011 nyní přechází do další fáze. Multikulturní autogenocida a převýchova národů v Evropě. Vymývání mozků dětem na školách, multikulti inkluze a omezování svobody, špehování, elektronické evidence tržeb, dosazování oligarchů a podnikatelů do nejvyšších politických struktur států.
  Demokracie a svoboda jsou fráze, které elitám pomohly v Evropě instalovat novodobou totalitu EU, neofeudální bankovní samoděržaví amerických elit, které už chtějí vědět všechno i o účtech evropských střadatelů. Nejenom psi mají čipy, brzy už i občané EU a USA. Na Pražském hradě vyroste brzy i první minaret. V rámci evropské integrace muslimů a rovnoprávnosti si už brzy začnou i čeští občané 5x denně mlátit své hlavy v předklonu o kobereček natočený k Mekce.
  Až tohle všechno přijde, málokdo si vzpomene, že na začátku bylo Arabské jaro a rozvrat zemí v severní Africe a na Blízkém východě. Málokdo si vzpomene, že to byli politici ČR a EU, kteří proces rozvratu arabských zemí nastartovali. A že to byli občané EU, kteří mlčeli, kteří jim to dovolili, kteří neprotestovali. Zlo přichází se slovy o svobodě a demokracii. Jakmile uslyšíte provařené politiky mluvit o svobodě a demokracii, utíkejte i s rodinou někam hodně daleko.
  Dovolím si ještě poukázat na dokument, který by i těm největším slepcům mohl otevřít oči. Je to americký dokument z roku 1943, který vzdává hold ruskému lidu a sovětské armádě. Ač jeho hlavním mottem je úloha Ruska v boji proti Hitlerovi, zaznívají v něm i skutečné pravdy o historii Ruska. Dokument snad všem otevře oči – nejen tím, že je z roku 1943, ale především tím, že je americký. Věřím, že jsou to dostatečné argumenty k tomu, aby nebyl považován za součást současné ruské propagandy! Dokument v ruském znění s názvem „O síle a velikosti Ruska“ (bohužel, za 7 měsíců má jen nějakých 330 shlédnutí) je součástí série. V české verzi existuje pouze ve formě ke stažení: http://uloz.to/xjxf2DcE/druha-svetova-valka-5-bitva-o-rusko-avi. A velmi doporučuji. Každý, kdo tento velmi autentický dokument shlédne, pochopí, že fandění Rusku není o rusofilii, ale o tom, že kdo je člověkem se svědomím, ten nemůže jinak! (A nejde mi při této příležitosti v úctě nepřipomenout Márii Ritomskou).

 9. Karel 4 napsal:

  V hloupé hlavě, hloupého ministra obrany se nemůže zrodit něco, co by dávalo smysl. Tato hlava je pouze na to, aby produkovala to, co jedna paní povídala, aniž si tyto povídačky zpětně ověří. Kdyby se jednalo o jedince s průměrným myšlením, dokázal by vydedukovat, že Putin není tak hodný člověk, jak si u nás někteří myslí, ale , že je to liška podšitá, který to má dobře spočítané. Veškeré, problémy, včetně ekonomických kolem migrantů způsobují nemalé problémy všem státům EU. Pro Rusko, jako pro USA je výhodné, aby EU nebyla silná, ale naopak zranitelná. Nekontrolovaným příchodem migrantů do zemí EU, se bude soudržnost těchto zemí rozpadat a každý bude bojovat za svoje teritorium. Dojde k nenávisti mezi jednotlivými státy EU a to bude její zánik a nástup Ruska, které s minimálním odporem si podrobí celou Evropu. A to je PUTIN.

  • pražská vlaštovka napsal:

   Karel IV -11:52
   Už aby to bylo…!( i „nehodný“ Putin je mi tisíckrát milejší!!!
   j.

  • Zighartice napsal:

   Já bych Vám rád připomenul jednu věc, kterou si dle mého rovněž málokdo uvědomuje a to, že Rusko vstoupilo do boje o svou příští budoucnost! Rozpadem SSSR bylo zahájeno vyřazení Ruska ze světového dění a to hlavní, čím k tomu mělo dojít, je ta dokola se táhnoucí snaha, aby Evropa byla zbavena energetické závislosti na Rusku! To je ta hlavní dokola hraná písnička o všech těch plynovodech a ropovodech, které se různě plánují a realizují-nerealizují. Jak se dění hrotilo, Rusko nemělo jinou možnost, než vstoupit do hry. Kdo pořád ještě nepochopil Putinova slova, která Pjakin tolik zdůrazňuje „Jestli draka neizbežna, nado biť pervým“ – Jestli je souboj nezbytný, udeř jako první. A protože USA to na Blízkém východě podělaly a obzvláště přes Turecko to hrotily k velikému konfliktu (protože hlavně nepochopily, že o ně vůbec nejde), vstoupilo Rusko a blízkovýchodní situaci dostalo do takového stavu,v jakém je dnes. Velmi zjevným faktem je, že Američanů už mají všichni dost a že stále více všichni přicházejí na to, že USA nemají přátelé, ale pouze zájmy!
   Lidi zlatý, neblbněte! Naše slovanské země a národy, vč. ztracených izraelských kmenů, o nichž se už vůbec nemluví, tolik trpěli. Trpěli a krváceli výhradně obyčejní poctivci, pracovití tátové a mámy od rodin a lidi, kteří patřili k sobě, ctili rody, kmeny, národ… Vtělená zodpovědnost! Neutekli od válek, když je v jejich zemi navštívila, neemigrovali. Nikdo jim to nenařídil befelem, řídí se srdcem, vědí, že mají trpět a že to má smysl. Husiti, vojáci Rudé armády, apod., kteří se nechají zabít, než aby zapřeli svého jediného pravého krále – toho Ukřižovaného!
   Na těch stojí veškerá tíha světa, na jejich zádech se disputuje o blbostech stovky a tisíce let. Za tyhle vede Putin jako finální slovanský král a ochranitel válku u Armageddonu. O tyhle lidi nám jde!
   Jděte do těch kurníků, továren, ke kasám, na pracoviště těch lidí, co honí každou korunu, aby uživili své rodiny, jim říct, ať si vezmou baťůžky a jdou přes Kolu hledat Hyperboreu. A do těch baťohů, jim řekněte, že si nesmí vzít řízek a čutoru, ale svazky KSB či fras ví čeho. A spisy Marxe pochopitelně, aby to mohli porovnávat cestou. A že na tý bájný půdě, co je kilometry pod vodou a ledem, možná najdou „posvátnou“ kůstku nebo nehet svého bývalého těla a že si ho mají postavit doma v baráku, co jim mezi tím sebral exekutor, na nějaké místo a že to je ten smysl života. Anebo, že konečně zjistí, kdo a proč je tak dlouho lynčoval a obelhával (nebyl to náhodou Satan?). Nebo co na hromadnou meditaci do Thajska? Slyšíte se?
   Napněte síly k ochraně těchhle pracovitých včeliček tak, jak to dělá Putin. Čekejte raději doma na telefonu a nechte se překvapit, až vám bude sdělena ta velká zpráva. Možná budete překvapeni, odkud přijde.
   „stupeň řízení“ a „stupeň ovládnutí lidstva“ – cítíte ten rozdíl?

 10. Jaris napsal:

  Na ksichte zidackeho parazita Stropnickeho se odrazi zloba, nenavist a neuspech. Ani ty penize, co bere, ho netesi.Uz delsi dobu vypada, ze ho suzuje nemoc a da se rici, ze je to lidska troska.

 11. Paul Durham napsal:

  ten exemplář asi vypadl ze zootropolis , mimochodem luxusní multikulti animovaná masírka pro děti právě v kinech : dravci žerou zelí a mrkev , protože jsou tolerantní k býložravcům a všichni žijí šťastně v novém světě zootropolis , to byste se posrali za 190,-

 12. jan napsal:

  Má to být vděk Babiše pražské kavárně,když si vybral z jejich řad člověka na ministerské křeslo.Zřejmě chtějí víc,když do něj šijí ohledně Č.H.Spíš to vypadá,že na pražskou kavárnu,má větší vliv Bakala,asi mu dost uškodil a některým politikům také,když ho opouští Sobotka i Bělobrádek.

 13. Josef Švejk napsal:

  Nejen Stropnickým je živen český člověk. Dobře si prohlédněte výkvět národa:
  http://www.nasipolitici.cz/cs/lide/instituce/vlada-cr?gclid=CJva6J3b0csCFeop0wodpyUOUA
  A vzpomeňte kolik takových výkvětů od 89tého pracovalo usilovně pro vaše dobro. Tak nějak to dopadne, když voli volí voly.

  • Pepa z Depa napsal:

   Josef Švejk napsal:
   21.3.2016 (12.48)
   Nejen Stropnickým je živen český člověk. Dobře si prohlédněte výkvět národa:

   jezismarjajosefe
   ..tohle ale uz neni vtipne svejku …kdyz je vidim – je mi zle …

 14. A je to napsal:

  Je jako kyselá hlávka zelí, plná geneticky modifikovaných organizmů a práškovaných jedů, které podporuje v zakázaných oblastech, a bez povolených tras a koridorů.Stačí se podívat na jeho tvář a výroky konspirační teorie plné podvodů a lží, verbování nezaměstnaných a hloupých násilníků do armády, herce, kterým dělá ostudu své profesi tak jako další herci, zaprodaní za úplatky mzdy, provokace a nesmyslné projevy v korupční a cenzurované ČT, médiích atd. Není pochyb, že na post ministra, kterého si podvodník Bureš dosadil nepatří. A z hlediska dlouhodobé profese herce nemá žádnou kvalifikaci v armádě.Není ani nikde záznam, že prošel povinným dvouletým výcvikem.Co za jeho životem a postoji, se dozvíme po pár desetiletích, kdy už bude pozdě cokoli napravovat.Jestli je jeho proti Ruská politika řízena z EU, tak se ani nelze jeho vymyšlenými teoriemi zabývat.EU je proti Rusku a neváhá a neštítí se ničeho, jít proti němu a zasahovat do jeho suverenity. Jestliže se prokáže vliv Ruska, Putina, (které je ve svém vnitřním boji také mnoho let porobeno politikou svých prezidentů), že tahá za červené nitky s EU a USA, pak se to také dozvíme až příliš pozdě.Žádný stát v EU však již není chráněn svou ústavou práva na svobodu, která je přepsána podvodem k obrazu nadnárodní společností, určující chod světa.Měl by si uvědomit, že je otrok, který slouží pouze sobě a těm, co ho dosadili na post, do kterého nepatří a kterému výmluvami vůbec nerozumí.

 15. Putinka napsal:

  Tohle je náš ministr obrany?????? Bóóže, to se máme!!!!!!!!!! Tak si ho v duchu srovnávám s ministrem obrany Ruska..

  • Josef Švejk napsal:

   Nesrovnatelné. Od ministra v Rusku se očekává používání vlastní hlavy. Od ČEZkého pak bystré zachytávání nápovědy – proto byl vybrán člověk, který to má natrénované. Vlastní hlava bohatě stačí na odkládání čepice.

   • Pepa z Depa napsal:

    Představte si jen na okamžik,
    že by Babiš rezignoval…
    tu bezradnost Stropnický a 46 poslanců ANO,

    co mají dělat ?
    co mají říkat ?
    co si mají myslet ?..

    Stropnický, Vrána, čáp, ibisové…
    jen náhoda nebo ty ptáci něco chystaj?

    • Josef Švejk napsal:

     Představa jak cosi rozrazí dveře, vylétne na chodník a rozplácne se mezi popelnicemi, cosi nesrozumitelného zamumlá, vstane, opráší kalhoty, nasadí klobouk a šmatlavě odkráčí do ztracena podél zdi je lákavá, ale nereálná. Babiš by se s takovým přístupem nikdy vlastní pílí nedopracoval v potu tváře svých miliard. Udělá-li nějaký krok, pak jedině když bude mít jistotu přílivu dalších výživných papírků z vaší peněženky.

 16. Zighartice napsal:

  „Dívejte se, budu v televizi“ – tak přesně o tom bylo silvestrovské vydání 168 hodin, kdo tehdy naše politiky neviděl, je to níže.
  Jaké mám vlasy, jakou mám kravatu, to je hedvábná kravata a háže odlesky, upravte mi uzel, nezabírejte mě v brýlích … jo, asi tak to platí i o Stropnickém :)

  https://www.youtube.com/watch?v=dacz0JhbHF0

 17. Tykva Bukvatyr napsal:

  Je to chuj, ten Stropnický. Ešte že sa bratia Česi zaňho nemusia hanbiť.

 18. Příslušník PČR napsal:

  Sdělení příslušníka Policie České republiky.

  Vážení přátelé,s ohledem na současnou situaci s imigranty reaguji na stávající dění.
  Jsem u PČR zaměstnán od roku 2008.Nezamlouvá se mi uspořádání ani vedení nejdůležitější obranné složky České Republiky.
  Podle veřejně netajných údajů disponovala Veřejná Bezpečnost před rozdělením ČSSR asi,co do počtu 24 tisíci příslušníky.
  Po rozdělení obou států,k současnému datu,je nás,co do počtu víc než 45.000 ,–tisíc,a počet nově přijímaných uchazečů neklesá v žádném případě.
  Dle zjištěných údajů a dat a osobní zkušenosti,jsme coby bezpečnostní sbor a složka ochrany občanů vyzbrojováni zbraněmi,prioritně sloužícími na potlačování demonstrací.
  V situaci migrační vlny máme vydány interní příkazy Policejním prezídiem,Vládou České republiky v.z. ministerským předsedou B.Sobotkou.
  Odsouhlaseno na tajném jednání Parlamentem ČR včetně Senátu většinovým počtem hlasů!

  Úhlem pohledu,se zákonodárné složky státu zaručily za beztrestnost nových příchozích na úkor a k tíži obyvatelstva.
  Z pochopitelných důvodů nemohu uvést jméno ani hodnost.
  To není HOAX,ale plán zničení ČR a všech bílých obyvatel!

 19. Občan České republiky napsal:

  Příslušník PČR napsal:

  Sdělení příslušníka Policie České republiky.
  Vážení přátelé,..
  To není HOAX,ale plán zničení ČR a všech bílých obyvatel!

  Občan České republiky napsal:

  Sdělení občana České republiky.
  Zustavas policistou i nadale ???

 20. contumax napsal:

  Stropnický byl diplomatem ve Vatikánu…!!!

 21. Čech napsal:

  Přidám také něco výživného, bojovníka za zájmy Turecka.
  Stojí za shlédnutí celé je to z 20.9.2015

  http://www.ceskatelevize.cz/porady/1126672097-otazky-vaclava-moravce/215411030500920/

  • weissbach napsal:

   Já tyhle pořady nemůžu s ohledem na žaludek sledovat. Rychle jsem to projel a je to tedy výživné.
   Nejlepší je na tom to Moravcovo „s nadhledem a v souvislostech“.. Haha…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!