Studio REPORT 21.3.2016

cntv-report2Představitelé muslimské komunity se na půdě Poslanecké sněmovny setkali s poslanci - kde byl Okamura s Blokem proti islámu? Proč o setkání média neinformovala? - Dohoda EU s Tureckem je evropským pohřbem - Tomio Okamura o Ukrajincích - Projev Viktora Orbána - První skupina ruských letadel opustila Sýrii. Ale tajně byly přivezeny Iskandery – co se děje? - Trvalé rozmístění vojsk NATO v Pobaltí je přípravou na válku.
5 Komentářů k Studio REPORT 21.3.2016

 1. Příslušník PČR napsal:

  Sdělení příslušníka Policie České republiky.

  Vážení přátelé,s ohledem na současnou situaci s imigranty reaguji na stávající dění.
  Jsem u PČR zaměstnán od roku 2008.Nezamlouvá se mi uspořádání ani vedení nejdůležitější obranné složky České Republiky.
  Podle veřejně netajných údajů disponovala Veřejná Bezpečnost před rozdělením ČSSR asi,co do počtu 24 tisíci příslušníky.
  Po rozdělení obou států,k současnému datu,je nás,co do počtu víc než 45.000 ,--tisíc,a počet nově přijímaných uchazečů neklesá v žádném případě.
  Dle zjištěných údajů a dat a osobní zkušenosti,jsme coby bezpečnostní sbor a složka ochrany občanů vyzbrojováni zbraněmi,prioritně sloužícími na potlačování demonstrací.
  V situaci migrační vlny máme vydány interní příkazy Policejním prezídiem,Vládou České republiky v.z. ministerským předsedou B.Sobotkou.
  Odsouhlaseno na tajném jednání Parlamentem ČR včetně Senátu většinovým počtem hlasů!

  Úhlem pohledu,se zákonodárné složky státu zaručily za beztrestnost nových příchozích na úkor a k tíži obyvatelstva.
  Z pochopitelných důvodů nemohu uvést jméno ani hodnost.

  • petros napsal:

   Pomáhat a chránit migranty? To dopadneme jako v Německu a jiných okolních zemích EU? Nedivil bych se kdyby tato tajná dohoda skutečně existovala.
   Modleme se, aby se policie neobrátila proti vlastním občanům. Pokud se tak stane, tak zde budeme mít novou revoluci, ale tvrdší, než v roce 1989.

  • contumax napsal:

   petros

   Policie spolupracovala za Rakouska uherska i s novou republikou a napráskala tisíce občanů a to, za II. světový války předala seznamy a tím je poslala na smrt nejméně 4 000 ČSR občanů Gestapu...

   U policie zůstávají ti stejní lidé i po převratech...

 2. Marie napsal:

  Pane Ortek, ta reportaz z Turecka, to je jasny vzkaz od navybiranych zabijaku z IS, kteri uz se nemohou dockat prichodu do Evropy a uzivani si likvidace lidi a zabirani jejich majetku. Ani se netaji tim, ze zadne presvedcovani na konvertovani nebude, pouze podrezavani, protoze jsme vsichni ateiste, tedy zvirata a bezmozci... to je sila!

  Totez delali a delaji v Syrii a Evropane neverili, ze je to ceka take! Syrie ale ma aspon za presidenta cloveka, ktery pozadal o pomoc Rusko, ovsem nam nepomuze nikdo, ani zadny Kristus neprijde, takze to vypada, ze ta zprava od zida papeze, ze predchozi vanoce byly posledni, bude realitou!

  A ten rozbor ohledne Ruska odpovida... Putin nemuze a nebude ustupovat donekonecna, valka je nevyhnutelna a my jsme na spatne strane! Davno lidi meli celou vladu nahazet do Vltavy, zaprodance zradne! Ikdyz zaprodanci to vlastne nejsou, protoze to nejsou Cesi, ale zidi...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!