Výzva občianskej Iniciatívy 2016: Bráňme demokratické princípy SR

Slovan-s-dvojkrizomVýsledky demokratických volieb do NR SR ukázali, ako si mnohí politici, médiá a najmä mimovládny sektor nectia princípy demokracie a štatút slobodných volieb. Neprekážajú im oligarchické strany, ba  ani politici prepojení na záujmové skupiny, ale prekáža im Ľudová strana Naše Slovensko, ktorá sa usiluje  demokratickým spôsobom presadiť národno-kresťanskú politiku. Dokonca niektorí aktivisti organizujú masové podávanie návrhov generálnemu prokurátorovi SR s cieľom zrušiť ĽS Naše Slovensko, čo považujeme za nebezpečný útok proti ústavným základom štátu.

Vyjadrujeme hlboké znepokojenie voči konaniu prezidenta republiky Andreja Kisku, ktorý zneužíva svoju funkciu na stupňovanie napätia v spoločnosti, nespája ju ale polarizuje. S poľutovaním konštatujeme, že doterajšie  vlády SR  podcenili mediálnu politiku, výsledkom čoho je vznik názorového geta ovládaného globálnymi hráčmi v neprospech Slovenskej republiky. Nemôžeme akceptovať takýto stav a vyzývame verejnosť brániť demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd garantovaný Ústavou SR.

Ďakujeme voličom ĽS Naše Slovensko, ktorí napriek zastrašovaniu a veľkej mediálnej manipulácií pred voľbami našli odvahu a volili stranu neskorumpovanú, neviazanú na nijakých oligarchov, slúžiacu národno-štátnym záujmom.

Bratislava 14.marca 2016

 

Výzvu občianskej Iniciatívy 2016 podporujú:

 

Signatári Iniciatívy 2016:

 

Mgr. Miroslav Šuňal, politológ

Ing. Eva Zelenayová, publicistka

ThDr.  Ján Košiar, katolícky kňaz

PhDr. Martin Lacko, PhD., historik

Ing. Marián Šuran, podnikateľ

Ing. Ján Litecký Šveda, projektant

MUDr. Natália Grausová, lekárka

Ladislav Nebus, dôchodca, obč. aktivista

Peter Kašarík, živnostník

Ing. Vladimír Zeman, živnostník

Mgr. Anton Čulen, učiteľ, katechéta

Ing. Emil Bednárik, administratívny pracovník

Ing. Jozef Mikuš, dôchodca, obč. aktivista

ThMgr. Ignác Juruš, katolícky kňaz

 

 

Výzvu podporujú:

Vladimír Gregor, spisovateľ, filozof, knihovník

Anton Selecký, kresťanský aktivista, publicista

Mgr. Slavomír Hromada, živnostník

Mgr. Jozef Krajčík – pedagóg

Teodor Križka, básnik, šéfredaktor časopisu Kultúra

Mgr. Zuzana Garelová, živnostníčka

 

Kontakt: iniciativa2016@gmail.com

Zdroj: http://alianciazanedelu.sk/archiv/10025
83 Komentářů k Výzva občianskej Iniciatívy 2016: Bráňme demokratické princípy SR

 1. pražská vlaštovka napsal:

  Spojit se opět s našimi bratry Slováky a dát tím příklad i pro ostatní národy,které byly od sebe neprávně a násilně
  odtrženy,aby byly snadněji manipulovatelné a hlavně oslabené…!
  referendum o výstupu z Eu a NATO prosadit okamžitě i generàlní stávkou!
  vlaštovka

  • Pepa z Depa napsal:

   jiste ze spojit bratry …

   Kdo není se mnou, je proti mně;
   a kdo se mnou neshromažďuje, rozptyluje.

   • fero napsal:

    Toto je realita verzus reci Roberta Fica
    1.) Vláda Roberta Fica Smeru sd súhlasila so zriadením regionálneho veliteľstva NATO na území Slovenska. Na Slovensku bude pôsobiť tím vojenských plánovačov z NATO. Úlohou NFIU je uľahčiť nasadenie jednotiek veľmi rýchlej reakcie a jednotiek rýchleho nasadenia na uzemí Slovenskej republiky.
    2.) Obchodom roka bude nákup amerických vrtuľníkov Black Hawk za 261 miliónov dolárov. Postaral sa o to podnikateľ a minister obrany smeru sd Martin Glváč. Glváč poslušne prikývol.A po ňom poslušne prikývla aj Ficova vláda. Na tomto pochybnom obchode nebude profitovať len americký výrobca a americka zbrojarska loby, ale aj finančná skupina Penta.
    3.)Priemer Fico o TTIP..“Slovensko nemá žiadny zásadný problém s pripravovanou dohodou o voľnom obchode medzi EÚ a USA.“ Potvrdil to premiér Robert Fico. Ako poznamenal, únia už podpísala podobné obchodné dohody aj s inými krajinami. Podľa neho pripravovaný dokument pomôže obidvom stranám, teda Európskej únii aj Spojeným štátom. „V každej zmluve sú nejaké úskalia, ale ak sa tu pozrieme na výhody a nevýhody, tak výhody zďaleka prevyšujú nevýhody,“ reagoval pre TASR.
    4.) Keď 1. augusta 2006 slovenské Ministerstvo hospodárstva udelilo licencie na prieskum v Ruskej Porube, ani nie mesiac bol vtedajším ministrom hospodárstva Ľubomír Jahnátek zo strany Smer. Jahnátek v septembri roku 2007 ako minister hospodárstva zaštítil 2. ročník medzinárodnej konferencie českého záujmového združenia ťažiarov zvaného Ťažobná únia na tému Ťažba a životné prostredie v strednej Európe. Pre obyvateľov Ruskej Poruby predstavuje prieskum bridlicového plynu značné riziká, ktoré boli potvrdené množstvom nezávislých štúdií. Na Slovensku sa v dohľadnej dobe ani neplánuje zákon pre zákaz ťažby bridlicového plynu kvôli environmentálnym alebo zdravotným rizikám, na rozdiel od ČR, Bulharska, Francúzska, kanadského Québecu a ďalších. Ficova vlada pritom absolutne podporuje dohodu TTIP ktora sa potajomky kuje v Bruseli.

 2. gabor napsal:

  Slovaci,zmena musi zacat aj u nas samych,pozrime sa na vladu Meciara a Slotu,Slota oslavuje 4 miliardu SK a dalši mega zbohatlici,Slovak zavidi susedovi aj chorobu,uplne sa tuneluju aj Eurofondy,kartelove dohody,provizie za zakazky,všetko sa vybavuje po znamosti.TO SME MY,SLOVACI.A ti co tu niečo robia tak za 500 euro.Kotleba si musi dat pozor na Slovensku mentalitu a každeho zlodeja potrestat aby si každy uvedomil že zakon plati pre každeho,aj pre sudcou,politikou,policajtou,pravnikou,doktorou…atd.

  • Robur napsal:

   No myslim , ze trocha hrdosti na Nase narody nezaškodí, Cesi aj My sme šikovní, pracovití, vzdelaní, vieme si poradiť z kazdym problemom , skutocne by bolo dobre ,keby sme boli zase spolu a nedali tym zlosynom tak lahko manipulovat spoza opony, ale aj tak sa vela ludi prebudza a spocitane to budu mat podobne ako za Marie Terezie ,alebo po prvej sv. vojne 1919 –vtedy mazali kade lahsie aj majetky nechavali , len nech život uchrania…

   • fero napsal:

    Viete co im vadi na Kotlebovi? Ze Kotleba je hlas ludu.Ze je jednym z nas. Ze ho nepodporuje ziadna financna skupina, ziaden oligarcha, nepodporuje ho ziadne mainstreamove medium, ziadna prieskumna agentura, ani Brusel,ziadna celevrita,ziaden sionista, ziaden protislovensky zivel ani sorosova mimovladka a napriek tomu je v parlamente to ich serie najviac. Napriek tomu zdvihol slovensky lud konecne chrbat po 25 rokoch a postavil sa tymto vyciciavacom slovenskeho naroda ktori systematicky ponizuju a likviduju tento narod a lud. Kotleba by nikdy nepodpisal dohodu TTIP ktora predava slovensky lud do ruk nadnarodnych korporaci, Kotleba by nikdy nepodpisal zakladnu NATO vo Vajnoroch ako to urobili tito lavicovopravicovi politici, Kotleba by sa jednoznacne postavil prichodu imigrantov a respektoval by referendum v Gabcikove, Kotleba by nikdy neposlal miliardy na tisiceurove grecke dochodky a nemecke banky pretoze vie ze slovensky narod zije v danovom pekle, zamestnani z almuzny a dochodcovia su terorizovani rychlo rastucimi ciganskymi osadami kde vznikaju NGO zony kde sa bieli boja chodit a utekaju z vlastneho statu prec pretoze osadnici su viac chraneni ako pracujuci biely clovek…Kotleba je prvy slovensky politik ktory haji zaujmy obcanov a nie zajmy TTIP nadnarodnych korporacii, americkej ambasady a financnych skupin bielych golierov ktorych majetky sa pocitaju v miliardach zatiacl co ozobraceny slovensky lud zije v danovom pekle kde policajny stat vypaluje a spehuje predovsetkym slusnych pracujucich a strednu vrstvu.

    • helena napsal:

     fero, prepáčte, ale Kotleba je hlasom len niektorých, mojim hlasom určite nie je a nikdy nebude!

     Aký ste si istý, že ho nepodporuje žiadny oligarcha. A čo Ján Cuper? Dvorný to právnik rodiny Lexových!
     Alebo sa kuknite na jeho rodinu, jeho manželku Frederiku a jeho brata, kde pracovali, skôr než prešli pracovať na Župný úrad.
     Čo je to za firmu a riaditeľom tej firmy je tiež jeho podporovateľ a FNM (štát) tam má tiež svoj podiel.

     Majstrím ho nemusí podporovať, stačí, že o ňom kol-dokola píše, robí mu reklamu a to zadarmo. Veď to poznáte, aj zlá reklama je reklama a naviac má svoj župný plátok.

     Kotleba je to isté, čo tá banderovská cháska na Ukrajine, a Kotleba je uctievač Tisa. Kdežto ten Bandera je len symbol, veď celú vojnu presedel v lágri, ale Tiso nie, ten sa podieľal na zverstvách, ktoré boli páchané na slovenskom národ.

     Panenko skákavá, však ste naivný/í. On len rozpráva a rozprávať bude, to je však asi tak všetko.

     Skutek utek, ako Matovič. I on rozpráva to, čo všetci vedeli, i on sa dostal do parlamentu na vlne kritiky stávajúcich pomerov a nakoniec sa ukázalo, že je to len zbohatlík, ktorý okrádal okrem iného i svojich zamestnancov.

     Len sa utešujte, že Kotleba je iný, je mi Vás ľúto.

     A čo proti tým cigáňom podnikol? Nič, absolútne nič. Žiadne zmysluplné riešenie z jeho strany nezaznelo, iba pomenúva problémy, ale nerieši.

     V jeho kraji je najvyššia nezamestnanosť, jeho verný kamoš primátor z Rim.Soboty má takmer 27% nezamestnanosť, čo podnikol/i, aby to napravil/i? Ako sa snažil vylepšiť situáciu? On tú možnosť má, ale nekoná.

     Čím skôr sa preberete z oparu, tým lepšie. Lebo čím dlhšie sa budete utešovať, že s Kotlebom príde nový poriadok, až zistíte pravdu, už bude neskoro.

     • fero napsal:

      Fico – „Nesúúhlasíím so sankciami voči Rusku!“ (skutočnosť – podpísal medzi prvými) … ďalej – „Na území Slovenska sa nebudú promenádovať cudzie vojská, to sme tu už raz zažili!“ (skutočnosť – promenádujú sa tu.. a jeho ministri to obhajujú a dokonca od nich aj nakupujú obstaróžnu vojenskú techniku vid Glvac a Black Havky) …..ďalej – „Vždy budem obhajovať záujmy Slovenska!“ (skutočnosť – ešte žiadny európsky politik okrem nášho ficiho sa nevyjadril, že je pripravený prijať zmluvu TTIP s americanmi a GMO otraviny)
      …..ďalej – „Grécka vláda je nedvôveryhodná a Slovensko už nebude
      platiť do €valu nič!“ (skutočnosť – už je dobre ..a ideme platiť tretí
      „záchranný balík“;) ….ďalej „Slovensko schvali zakladnu NATO len cez referendum “ (skutočnosť – vsetci jeho poslanci do jedneho aj on a jeho cela vlada suhlasila so zakladnou NATO vo Vajnoroch …a dokonca tých čo sa tomu bránia nazveme náckami a veškerým odpadom a ešte im cez 83 Kolesíkov nabúchame zákon o zákaze zhromažďovania sa a spolu s mostom hid aj protiteroristicky zakon!) a to nehovorim o Gabcikovskom referende ktore ignoroval a vytvoril precedens na prijimanie imigrantov do kazdej obce na slovensku napriek nesuhlasu obyvatelov.
      ……… Toto je ficiak – proste chameleon jak vyšitý, doma veľká huba a v Bruseli J&tackopentacka čivava so stiahnutým chvostíkom.

  • peter napsal:

   Kotleba pekne rozpráva,ale chyba je že propaguje fašizmus,a kto to nechce vidieť je jeho problém,velebiť Tisa a spol.to je silná káva.Nehovoriac o ich Hlinkových uniformách a ich zdravení Na stráž.

   • BES napsal:

    Fasizmus=prerastanie korporatnej moci do statnych struktur, resp. jej ovladnutie. Prikladov mas dost napriec celou EU, kde za politicke nitky taha financne zakulisie, nikym nevoleni lobisti. Definicia fasizmu na slovenskej wikipedii je cela zla, vraj „forma radikálneho autoritatívneho nacionalizmu vyznačujúca sa obsesívnymi predstavami o rozklade spoločnosti…“
    Tato definicia skor sedi na nacizmus, t.j. ideologia vyvolenej, nadradenej rasy, naroda, potlacajuc pravo narodov na sebaurcenie. Uved priklad kde Kotleba propaguje fasizmus, popr. nacizmus. Takisto nikde nevyjadruje obdiv k Tisovi, iba uctu k prvemu slovenskemu statu, teda k prvej forme slovenskej statnosti. Hlinkove uniformy su domenou slovenskej pospolitosti, od ktorej sa distancuje.

   • gabor napsal:

    https://www.youtube.com/watch?v=OMj97oeGEYM Fašizmus,Bolševizmus,Cirkve….služia GP,v našom ovladani,Slovanske Narody sa musia spojit a identifikovat GP co je vlaste vyspela mimozemska civilizacia a iba biely ludia ju možu porazit.

   • fero napsal:

    Fasizmus je ked korporacie a oligarchia ovladaju vladnu moc to je fasizmus co tu bolo a je teraz…Kotleba je prvy vykrik demokracie slobody a oslobodenia slovenskeho naroda z poroby nadnarodnych korporaci, oligarchov a sionistickych medii. Extremizmus je ked cigan si kazdy mesiac bez zaujmu medii zavrazdi slovenskeho dochodcu, extremizmus je ked standardne strany potajomky schvalia zakladnu NATO vo Vajnoroch, extremizmus je ked standardne rozumej korporatne strany schvalia potajomky dohodu TTIP v europarlamente, extremizmus je ked sa kauza gorila a ine kauzy standardnych stran zametu pod koberec,extremizmus je ked napriek referendu vladna smeracka moc dovezie do Gabcikova imigrantov, extremizmus je ked si korporatna oligarchicka moc robi v state co chce zatial co bezny obcan je sikanovany v policajnom state,radarov, kamier a pokut v danovom pekle, zatial co gorily si na bahamach a seycheloch stavaju milionove haciendy…toto je extremizmus, to co chce Kotleba je skutocna a prava demokracia a vola ludu.

    • helena napsal:

     fero,

     máte to nejaké pomýlené! Korporácie a či nadnárodné spoločnosti sú späté s oligarchiou, veď tie korporácie vlastnia oligarchovia.

     Fašizmus je v mnohom podobný nacizmu, je to ideológia. Nadradenosť rasy, etnika a či národa a to preferuje i ten Kotleba.

     Z jeho slovníka … právo voliť by mali mať len niektorí …podprujeme len slušné rodiny …. akým právom on kastuje ľudí?

     Kotleba je malý diktátor a o demokracii má svoju predstavu, ktorá je veľmi odlišná od tej Vašej, ako tak čítam.

     • BES napsal:

      „Fascism should more appropriately be called corporatism because it is the merger of state and corporate power.“

      „Fašizmus by bolo vhodnejšie nazývať korporativizmus, pretože je to spojenie štátnej a firemnej sily.“

      - Benito Mussolini

      Definicia ze fasizmus je vlastne radikalny nacionalizmus, teda nacizmus razia prave fasisti. Snaziac sa tak zakryt svoje posobenie, existenciu, pretvarajuc vyznamy slov. Toto co si tu odprezentovala ako tvoj nazor, tvojim nazorom nie je. Je to pozadovany nazor vladnucej skorumpovanej vrstvy, prezentovany skrz mienkotvorne media. Takychto stran ako je LSNS (s narodnou, vlasteneckou orientaciou) je v EU viac. V Nemecku, vo Francuzsku, Polsku… Na nich su taktiez uplatnovane podobne diskreditacne praktiky, t.j. nalepkovanie za xenofobov, fasistov, extremistov, nacistov, radikalov a pod.

     • fero napsal:

      Fico chrani slovensko. Nakupuje americke obstarozne vrtulniky Black Hawks za 300 milionov od americkej vojnovej loby. Robi v Bruseli po dohode s Cameronom zo slovakov v anglicku druhoradych obcanov bez narokov na socialne davky, schvaluje eurovalovi pre grekov z penazi chudobnej slovače, eurofondy pre ciganov stavia im zadarmo byty a vykupuje pozemky aby si biely slovak mohol na to vsetko naopak pozicat a zadlzit aj s urokom na cely zivot. Fico a smer chrani slovensko a schvaluje v parlamente a vo vlade jednohlasne zakladnu NATO vo Vajnoroch a aj transatlanticku dohodu nadnarodnych korporacii a ich zvrchovanost nad statmi a obcanmi slovenskej repuliky pod nazvom TTIP.Fico tvrdo a nekompromisne chrani slovensko a prijima vaznov z Guantanama za jednu fotku s Obamom.Fico chrani slovenskych dochodcov pred zvysovanim dochodkov ktorym zvysuje len o jedno euro, zatial co greckym dochodcom ruci ich tisiceurove dochodky cez euroval miliardami zotrocenych slovakov. Fico chrani slovensko aby mohli americkoukrajinske korporacie tazit bridlicovy plyn na vychode slovenska…Fico chrani slovakov pred vysokou zivotnou urovnou minimalnou mzdou 350 euro, vyhana ich z uradov prace na panske za 60 euro, zatial co je jeho oligarchovia balia miliony do alobalu a Siroky a spol si na bahamach stavaju milionove haciendy a cez schrankove cyperske ucty peru miliardy z dani zodretej chudobnej slovače, zatial co slovenskych zivnostnikov privadzaju do bankrotu….Fico je proste nas vlastenec a nas ochranca zo vším všudy.

   • helena napsal:

    peter,

    konečne jedno zmysluplné vyjadrenie. Hoci by to bol len jediný jeho neduh i to stačí, aby som o neho neoprela ani bicykel.
    Lenže ono je toho v prípade tohto župana oveľa viac, čo v mnohom i desí.

 3. securiti napsal:

  do referenda by som dal tri základné otázky :
  1. Ste za vystúpenie SR z EÚ ? áno-nie
  2. Ste za vystúpenie SR z NATO ? áno-nie
  3. Ste za zjednotenie národov Čechov a Slovákov do federatívneho štátu ? áno-nie

  • Jaris napsal:

   3x ano! Obavam se vsak, ze nekteri Cesi a nekteri Slovaci uz nechteji byt ve spolecnem statu.

   • pražská vlaštovka napsal:

    3xANO !
    To samé znění referenda i na české půdě!
    Když se sebere určitÿ počet podpisů(teď přesně nevím kolik – musí být referendum
    povoleno!

    • weissbach napsal:

     Jsem rozhodně pro referendum, ale vidíte sama, že dělají a budou dělat všechno, aby k referendu v ničem zásadním nedošlo. S takovým složením v parlamentu to prostě není dosažitelné. Potřebujeme předčasné volby, ale otázka zní: Jak dopadnou? V referendum s osazenstvem parlamentu ČSSD, TOP, DLS, KDU, KSČM nedoufejme ani ve snu.

   • peter napsal:

    Ja určiťe nie som za zjednotenie,a to preto ako sa zachovaly pri rozdelení,že zmluva ktorá sa podpísala bola z českej strany hrubo porušená,kto porušuje zmluvy, je nedôveryhodný a od takýchto ludí sa treba strániť.

    • weissbach napsal:

     To Vás musím uklidnit. Sjednocení je nereálné a předpokládám, že by neprošlo ani v referendu. Navíc by to byl sud se střelným prachem, který by se stal zdrojem vášní, osočování a nenávisti hojně přiživovaný z ciziny. Čili výrazně by se zvýšila úroveň řízení z vnějšku.
     Česko-slovenské, nebo Slovensko-české vztahy jsou na nejlepší úrovni za posledních 100 let a pokud to někdo nechce podělat, ať přestane uvažovat o resuscitaci Československa. Je to jen další téma, které bude rozdělovat veřejnost u nás i na Slovensku a vzněcovat vášně ke spokojenosti současných vládců.
     Chápu ty slušné a hodné lidi, co si to přejí, na druhou stranu se divím, že jim stále nedochází ostatní souvislosti.
     Jsem pro rozšiřování spolupráce na všech úrovních, ale sjednocování rozhodně není požadavkem zdola /pokud pominu skupiny, které na tom mají založen svůj politický program/. Aby nějaké soužití bylo funkční, musí iniciativa vycházet V ŠIROKÉ POTŘEBĚ ZDOLA.
     Takže referendum v této věci ano. Už jen proto, aby bylo jasno a dál se vzájemné vztahy nezatěžovaly nereálnými představami.
     Jinak k tomu, kdo co porušuje, to je vždy dost subjektivní hodnocení, protože každá ze stran to bude vidět jinak. Důležitý je fakt, že každá dohoda je kompromis, nikoli naplnění všech představ jedné ze stran jednání. Takže ano, politika není nic pěkného, ale na druhou stranu třeba vidět, že žádné zásadní porušování, které by poškozovalo občany jedné i druhé strany nenastalo. Pokud je někdo maximalista, nebude nikdy spokojen. Pak ale musí brát v úvahu, že stejně pak může postupovat druhá strana a co dál? Budeme se kvůli tomu vraždit?

     • proud napsal:

      Tady se neshodneme,vychazis ze soucasny situace,ale tu je prece potreba nejdriv resit a vyresit! Budoucnost bude vypadat jinak a tedy i vztahy……perou se mezi sebou ovcani,ne obcani,nevidim jediny proti ve spojeni nasich statu v rovnopravny federaci,zato vydim jednu zasadni vec pro,krome dalsich,a to je zvetseni obranyschopnosti a tedy preziti celku!

     • Pepa z Depa napsal:

      znovu je treba pripomenout kdo je tento pan weissbach

      je to sudetak (bily potok) a skutecny rozvracec
      ackoliv se tomu hojne brani zde a prave ted muzete videt jaky je to slovan cech ci slovak blbec neni ale rozhodne hraje proti nam a ne s nama jak jsme mu jiz jednou naznacil dojde i na nej
      uz ted ma svou odmenu jistou getstapak

      • proud napsal:

       Copak te vede k takovymu zaveru?…….

       • petr napsal:

        SlabsiIQ?

        • Pepa z Depa napsal:

         petr napsal:
         21.3.2016 (17.53)
         SlabsiIQ?

         Pepa ti napsal:
         si nejsi jist jak jsi na tom s IQ ? to neres dulezite jsou nase srdce !!!!

         .. casto prave vrazi atp maji to IQ dost vysoke …

       • Pepa z Depa napsal:

        zajima te to co je zle na svete nebo co je dobre ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        precti si veskere prispevky teto osoby ktere kdy byly na tento server vlozeny a nebudes se dal ptat
        ..stylem… jakto ze je voda mokra a proc…

        jen upozornuji neznale ..
        rozmazavat zle tu nehodlam kdyz to k dobremu neni

        • Zighartice napsal:

         Já myslím, že lidé kteří zásadně nesouhlasí s články a názory tohoto media, můžou psát do jim příznivých medií, a virtuálně se se s nimi objímat, mají k tomu v ČR, dosti velký mediální mainstremový prostor. A mají nechat tento prostor lidem s opačnými názory, kolidující s režimním výkladem událostí.

      • Zighartice napsal:

       Která neziskovka z našich peněz, prohnaných přes Brusel, tě platí, chlapče? A z kterého “ manuálu“ cituješ? Proč raději netrávíš pondělní večer s nějakou slečnou – bylo by to užitečnější i pro společnost…

      • weissbach napsal:

       Pane, to je diagnóza co zde píšete. Váš problém je, že absolutně nejste ochoten tolerovat jiný pohled na realitu než je ten váš. Jedině z toho důvodu tady vedete difamační kampaň vůči mojí osobě. Ale máte pravdu, ať si každý přečte co jsem tu kdy napsal. Já si svůj text dokážu obhájit. Ty vaše se rozpadnou při první konfrontaci s realitou.
       Včetně trapných estébáckých metod špinění. To dělají jenom bezpáteřní kříváci, placení trolové, nebo kreténi. Normální a slušný člověk by to nedělal.
       Nu. máte tu příspěvek s odkazem na hymnu a text z husitského chorálu. To je chvályhodné.
       Na druhou stranu o někom psát záměrně lži je špinavost a ukázka charakteru, který nezakryje ani mávání vlajkou. To, že se vám nelíbí moje názory vás neopravňuje šířit vědomé lži.
       Nemám problém zveřejnit svou identitu, protože za to, co jsem napsal ve veřejném prostoru se nestydím. A co vy? Půjdeme do konfrontace, ať se ukáže kdo je kdo?

      • weissbach napsal:

       „uz ted ma svou odmenu jistou getstapak“

       Napsat tohle o člověku, jehož rodinní příslušníci byli za odbojovou činnost gestapem vězněni a mučeni je svinstvo hodné pár facek. Pouze tato virtuální identita vám umožňuje kydat hnůj bez viditelných následků….

      • weissbach napsal:

       „ackoliv se tomu hojne brani zde a prave ted muzete videt jaky je to slovan cech ci slovak blbec neni ale rozhodne hraje proti nam a ne s nama jak jsme mu jiz jednou naznacil dojde i na nej“

       Proti estébáckým manýrám a pomluvám se budu bránit vždycky. Nevím koho myslíte tím s náma, ale pokud konkrétně myslíte sám sebe, tak se dost přeceňujte, protože vy tady žádný smysluplný názor nereprezentujete. Jen se snažíte schovat do davu za „my“.
       Pravda je, že tím vyhrožováním jste překročil nejenom meze slušnosti.
       Jste ukázkou ubožáka, který je ochotný vyhrožovat ostatním za nesdílení svého pohledu na život a neštítícího se používat nejsprostší pomluvy a lži k pošpinění člověka, který se dotkl vašeho ega.
       Vzpomínám si totiž, že jsem vám kdysi v diskusi na jiném webu odmítl vaše hecování veřejnosti při organizování pražského majdanu v roce 2012 za Babišovi peníze. Nebo jste to nebyl vy se stejným nickem? I tehdy jsem vám svůj názor napsal nestranně a k věci. Stejně jako se snažím vždy. I tehdy jste reagoval urážkami.
       Od doby, kdy jsem začal přidávat komentáře sem na NWOO, jste tu šířil pomluvy, že weissbach je „sofistikovaný trol“ a podobně. Sice pod jiným nickem, ale stejným stylem. Nebo jste to nebyl vy? Přiznal byste se, že?
       Nevadí mi, když se mnou někdo nesouhlasí a snesu v klidu i když mi někdo napíše, že jsem blbec. To k výměně názorů někdy patří. Nicméně nesnáším pomlouvače a vědomé lháře. Přičemž pomlouvač je daleko větší xindl než lhář, protože ten může lhát ze strachu, ze slabosti. Pomlouvač je naproti tomu takový ten morální vrah s kudlou za zády, který si rád bodne do zad, když má vhodnou příležitost. Prostě krysa.
       A taky nemám rád, když mi někdo vyhrožuje. Nepodělal jsem se z vyhrožování za minulého režimu ani za toho současného.
       Pasoval jste se do role kádrováka anonyma, čímž oznamujete veřejně co jste zač. Dobrá, když to tak musíte mít.
       Vytrhujete z mých příspěvků ze souvislosti text, ze kterého si vyrábíte virtuální kompro materiál, který nedokazuje nic víc, než to, že tím trávíte dost času, víc než pochopení obsahu toho, co jsem tady napsal.
       Především to vypovídá o vás. Jen o vás…
       Tento web považuji za užitečný duševní workshop, kde si různí lidé mohou tříbit vlastní kritické myšlení a úsudek, čerpat informace a odkazy jejichž hledání by jim jinak zabralo mnohem víc času.
       Vy tento web asi považujete za vás duševní majetek, kde kejhání hejna hus na jednu notečku /tu vaši/ je jediná povolená aktivita.
       Přečtěte si po sobě, co jste tu kdy napsal /já vás tu vnímám pouze okrajově, protože co do obsahu mi to doposud nestálo za pozornost/. Klidně si tu piště co chcete, to je vaše věc. Nevzpomínám si, že bych tu někdy reagoval na vaše „myšlenky“. Reagovat na vás jste mě přimněl teprve těmi pomluvami a vyhrožováním.
       Jedinou smysluplnou věc, kterou můžete udělat je omluvit se, nebo táhnout k čertu.

    • pražská vlaštovka napsal:

     Peter!
     Slyšela jsem tenkrát „plamenou“(odpornou a neslýchaně protičeskoslovenskou)
     řeč od smrada Kňažka !
     Zrovna jsem vařila pro moje tenkrát malinká děvčátka..
     myslela jsem ,že se mi to zdá!Vzpomínáte?
     Tenkrát jste ho měli trhnou mezi dveřma,šmejda
     zaprodanýho!
     u nás byly samozřejmě také jemu podobní(totožní) grázlové a lotři!
     ale doba je jiná a
     my dnes víme ,proč to bylo a kdo to chtěl !
     Zpět se nemůžeme v tomto případě dívat jinak ,než jako na výstrahu!!!
     jituš

     • weissbach napsal:

      A to si piště, že v případě potřeby znovu vytáhnou někde odněkud někoho aby štval lidi proti sobě. Tohle téma znovu vyvolá vášně a rozdělí lidi v obou národech. To Vám garantuji!

      • Boyar napsal:

       3x ANO

       weissbach napsal:
       21.3.2016 (16.12)
       A to si piště, že v případě potřeby znovu vytáhnou někde odněkud někoho aby štval lidi proti sobě. Tohle téma znovu vyvolá vášně a rozdělí lidi v obou národech. To Vám garantuji!

       Boyar trosku tot ináč napsal :

       A to si piště za uši, že v případě potřeby se pokusi znovu vytáhnout někde odněkud někoho aby štval lidi proti sobě, ale uz jim to nevyjde…

       Tohle téma znovu vyvolá vášně a spojí lidi v obou „národech“ jeste vice nez doposud.

       To Vám garantuji!

       https://www.youtube.com/watch?v=avIzWI8bQNU

       zaspivame si trosku …

       Heslo všichni pamatujte,
       kteréž vám vydáno,
       svých hauptmanóv pozorujte,
       retuj druh druhého,
       hlediž a drž se každý šiku svého!

       A s tiem vesele křikněte
       řkúc:
       Na ně, hr na ně !!!
       Bran svú rukama chutnajte,
       Bóh pán náš, křikněte !!!

       • petr napsal:

        No a ted mi vyjmenujte tri lidi ,kteri pri zpevu teto pisne pujdou branit vas krestansky materialismus.

        • Pepa z Depa napsal:

         Lidičky, dyť je to tajnej!
         Provokatér!!!

         petricku petricku ..
         ..nejake informace by jsi chtel …tak ja ti je povim hned :

         TUDLE a NUDLE

         amen pravim ti jiz mas svou odmenu

        • proud napsal:

         Pujdu branit svou vlast a svuj narod,jak to nazejvas ty,je mi putna,a nasel bys nas urcite vic nez 3 ! Ale jak te tak pozoruju,nejsem si vubec jistej tebou!

       • weissbach napsal:

        Pro vás Boyare platí totéž, co pro osobu Pepa z Depa, pokud nejste jedna a ta samá osoba.

      • Pepa z Depa napsal:

       21.3.2016 (16.12) rozvracec nasich narodu
       weissbach napsal:

       A to si piště, že v případě potřeby znovu vytáhnou někde odněkud někoho aby štval lidi proti sobě. Tohle téma znovu vyvolá vášně a rozdělí lidi v obou národech. To Vám garantuji!

       NO COMENT

       • proud napsal:

        Ja se za rozvracece nepovazuju,ale jsem presvedcenej o tom,ze ma pravdu Josefe!Je treba pracovat na tom,aby je vytahli zbytecne a ty co je vytahnou,hned pochytat.

        • proud napsal:

         ….samozrejme i s tema ktery vytahli,at si narod v referendu pak urci co s nima,a vubec jim nezavidim.

       • Paul Durham napsal:

        Já Slovákům přeji státnost a nepřeji si, aby jim kdokoliv z českých a moravských mafií kecal do jejich
        záležitostí, kapišto pane ?
        Vaše touhy po sjednocení jsou infantilní a vnitřně rozvracečské – ujel vám vlak. Možná tak za 100 roků zase přijede.
        A co se týče přežití, tak blbci nepřežijí a nezáleží na jejich počtu ani jednotnosti, přežijí jen ti chytří s pudem sebezáchovy. A ten není tam ani tady.

        • proud napsal:

         Je videt,ze si zrejme predstavujeme ono „sjednoceni“ kazdej velice jinak,Pavle.Tvoje mineni je velice kratkozrakeee,protoze taky se drzici soucasnyho stavu veci kterej je potreba fofrem zmenit ;-)

        • proud napsal:

         Navic rovna federace a sjednoceni jsou preci jen trosku rozdilny pary bot.

     • peter napsal:

      Ano,suhlasím po r.89 to boli samý hajzli ktorý vyliezli z dier a postavili sa na tribuny a zneužili vtedajšiu situaciu.Politici roztrhali spoločný štát,pretože dvaja kohúti na jednom dvore nemohli byť,každý chcel rozkrádať štát po svojom, a pre svojich kumpánov.Doplatili na to obyčajný ludia,ktorý v tých časoch boli slepý a hluchý,a dnes sú apatický,nastupuje nová generácia ktorá pod vplyvom vyuky na školách a západnej propagandy nemá žiadné moralné hodnoty,a slová ako hrdosť,vlastenectvo,slovania a pod.to už vôbec nie,preto nič dobrého do budúcna neočakávam.

    • Pepa z Depa napsal:

     peter napsal:
     21.3.2016 (14.15)
     Ja určiťe nie som za zjednotenie,a to preto ako sa zachovaly pri rozdelení,že zmluva ktorá sa podpísala bola z českej strany hrubo porušená,kto porušuje zmluvy, je nedôveryhodný a od takýchto ludí sa treba strániť.

     mel by jsi zacit samostatne uvazovat
     .. az prijde dana hodina nebude jiz casu na rozmyslanie ted jej jeste mas …

    • Ridge napsal:

     aaaaa opet peter a jeho komplex vuci ceske vlajce.. viva..

     • peter napsal:

      To není komplex,ale pravda sa nedá umlčať,a myslím že som to minule dosť jasne vysvetlil.

   • Pepa z Depa napsal:

    3x ANO!!!

    Obavam se vsak, ze nekteri Cesi a nekteri Slovaci Už teď chteji byt ve spolecnem statu!!

    https://www.youtube.com/watch?v=l7Mnl8K7shk

  • proud napsal:

   3. Ste za zjednotenie národov Čechov a Slovákov do federatívneho štátu za rovnych podminek? Ono se to nezda,ale je to dulezitej dodatek.

 4. Vladislav napsal:

  Spojme se – ale hlavně už to nedělejme na KŘESŤANSKÉM základu! Nebo to zase krachne, jako všechna „sjednocení“, co na těchto pseudozákladech kdy šla.
  To, co nás spojuje se Slováky, je to nejhlubší, co může – jsme stejná krev, jsme bratři.
  Jaký Ján Košiar? Jaký Anton Čulen? Jaký Ignác Juruš? Vypráskat; tito lidé budou v lepším hrát roli tzv. kurvítek.
  Svantovít, Veles, Perun. Naše společná kultura, jazyk, předkové a tradice. To nás udrží pospolu a vrátí nám sílu.
  Nic jiného.

  • OldNoe napsal:

   Vladislav! Vyhláste referendum (akékoľvek). V mene Perúna. Držím Vám palce.

  • Justass napsal:

   Vladislav

   přesně tak – co jiného nás má sjednotit a zachránit, než společné kořeny? Naordinované křesťanství, či dokonce žido-křesťanství? To určitě ne! Byli jsme pohané, našimi bohy byla příroda a bratrské slovanství – nikdy jsme nebyli výbojní, ale své jsme si dokázali uchránit. Tyto vlastnosti nás činily velkými a to bylo trnem v oku našich nepřátel. Proto v nás to slovanství zadupávali a dnes obzvláště zadupávají s urputnou až perverzní důsledností.
   Postavit se musíme „JIM“. Jak? Slovem i písmem (nesvatým samosebou) přesvědčovat a šířit tyto myšlenky.

  • Eschatolog napsal:

   A vite o tom, ze vetsina lidi na Slovensku jsou katolici ? A vetsina v Cesku nikoliv ? Uz to je vecny zdroj stesti pro chaotarchy. To bude sepsano zase nejake „pouceni z krizoveho vyvoje 2″ ? Chtelo by to mene snuu.

   • Justass napsal:

    Sny jsou od toho aby se plnily. Kdo o něčem sní a také to ( a to je důležité) chce, tak toho dosáhne – praví stará lidská moudrost – řek bych.

 5. Paul Durham napsal:

  Odpovědnost voličů za zvolení Fica , který se bleskově dohodl s ostatními spiklenci a podepsal turkovi a merkel vše, co chtěli, protože takové bylo zadání, jest veliká – voliči dojdou „bohaté“ odměny.

  • weissbach napsal:

   Pořád stejná hra. s oblbnutim stáda. Buď jsou voliči blbci. nebo se falšují výsledky. Nebo obojí…. Fico Slováky pěkně podvedl. Teď už jen přijme odpovědnost a začne vozit posily z Turecka.

  • Boyar napsal:

   Pořád stejná hra….

   pravda, pravda,..

   amen pravim vam!
   Fico jiz ma svou odmenu jistou!

 6. jan napsal:

  I Kotleba vyroste,jako každý začátečník.
  Jednání Tisa,ale i Hlinku,musíme posuzovat v té době,jaké měli možnosti a prostor.

 7. proud napsal:

  Kaslete na demokracii,zvysoka na ni serte!!! Brante svuj narod a svou zemi!!!

  • proud napsal:

   Stejny plati i pro nas!

   • proud napsal:

    Vlada vetsiny naroda!,ne stran a ne ohlupujici demokracie.Tohle napsal jinde Svejk velice dobre:“Bud si bude lid vladnout sam,nebo mu bude vladnuto!“ Tedy bud budeme obcane,nebo ovcane.

 8. Příslušník PČR napsal:

  Sdělení příslušníka Policie České republiky.

  Vážení přátelé,s ohledem na současnou situaci s imigranty reaguji na stávající dění.
  Jsem u PČR zaměstnán od roku 2008.Nezamlouvá se mi uspořádání ani vedení nejdůležitější obranné složky České Republiky.
  Podle veřejně netajných údajů disponovala Veřejná Bezpečnost před rozdělením ČSSR asi,co do počtu 24 tisíci příslušníky.
  Po rozdělení obou států,k současnému datu,je nás,co do počtu víc než 45.000 ,–tisíc,a počet nově přijímaných uchazečů neklesá v žádném případě.
  Dle zjištěných údajů a dat a osobní zkušenosti,jsme coby bezpečnostní sbor a složka ochrany občanů vyzbrojováni zbraněmi,prioritně sloužícími na potlačování demonstrací.
  V situaci migrační vlny máme vydány interní příkazy Policejním prezídiem,Vládou České republiky v.z. ministerským předsedou B.Sobotkou.
  Odsouhlaseno na tajném jednání Parlamentem ČR včetně Senátu většinovým počtem hlasů!

  Úhlem pohledu,se zákonodárné složky státu zaručily za beztrestnost nových příchozích na úkor a k tíži obyvatelstva.
  Z pochopitelných důvodů nemohu uvést jméno ani hodnost.

  • dj napsal:

   Dekujeme za zdeleni,jestli tuhle situaci sledujete s nadhledem,musite videt že to tady organizuje sila ktera je velice inteligentni,zustante sami sebou,nekonejte proti svym obcanum i za vyhozeni,jinak bude konec naši kultury a civilizace.

  • Zighartice napsal:

   Mně to tady připadá jako Pearl Harbor někdy v listopadu, pohodička, jsme za vodou, nás se to netýká, jsme daleko, pak přišel mikulášský pozdrav z nebes a to pak bylo probuzení..
   Dnes už nikdo netápe, jakou hru hraje EU se svými novými satelity…

  • Příslušnik gerily napsal:

   Cajtům nevěřím, oddaně slouží hyenám !

 9. Jan Jinsky napsal:

  Kotleba je vozembouch. To co predvedl se zastavenim divadelniho predstaveni he hrozny.
  To ze se mu to nelibi je jeho problem. Divim se lidem v divadle, ze ho neposlali kamsi.
  No a pokud si takto predstavujete vladu, tak hodne stesti…

  • Moše Kujon napsal:

   Jinské hovno, to predstavenie bolo objednane BBSK a herci boli upozornení aby nepoužili vulgarizmy, použili, a tak dohrali…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!