Heiner Gehring: Kontrola mysli – část 2.

gehring

2. část amatérského záznamu z této bezmála dvouhodinové a velmi zajímavé přednášky vznikla v roce 2000 v Německu. Původně se spíš jednalo o prezentaci nové knihy Zotročené mozky od Heinera Gehringa z univerzity v Osanbrücku. Diplomovaný psycholog Heiner Gehring byl předním odborníkem na techniky ovládání mysli v Německu. Zemřel v pouhých 41 letech.

Druhý díl přednášky se zabývá pokročilými metodami kontroly mysli.

Krátce z obsahu: Lze elektromagnetickými vlnami vysílat lidem do mozku různé povely a ovládat je? Může armáda a policie vysílat ,,hlas boha“ členům církve nebo sekty? Používalo NATO techniky Mind Kontrol (kontroly mysli) ve válce v Iráku a Jugoslávii? Co Američané dělali v podzemní vojenské základně v Donnerbergu u Kaiserslauternu? Provádí vláda, armáda či jiné složky na občanech tajně experimenty?Může se z vysílačů pro mobilní telefony stát zbraň? Používala německá tajná služba BND metody Mind Kontrol ve věznicích? Proč se ztrácí lidé? Co nebo kdo způsobuje zmrzačení lidí a zvířat? Pozemské a mimozemské technologie. Čipování a ovládání lidí na dálku. Technologie HAARP na Aljašce.

První část: http://www.nwoo.org/2016/03/12/heiner-gehring-kontrola-mysli-cast-1/
Jeden komentář na Heiner Gehring: Kontrola mysli – část 2.

  1. Ivana napsal:

    Tak mě napadá: v Evropě se nám potuluje kolem milionu uprchlíků, o které velmi stojí právě Německo. Když se uprchlík ztratí, nikdo ho nebude moc hledat, dá se to vždy nějak zdůvodnit. Hm, řekla bych, ideální materiál pro pokusy MK.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!