Oběti atentátů z Bruselu a z Paříže padají na hlavu vedení Evropské unie a Frau Merkel!

PARIS-ATTACK-minDíky imigrační politice EU a německé kancléřky Merkelové je Evropa plná neregistrovaných islámských imigrantů! U většiny z nich policie, ani úřady nevědí, kdo vůbec jsou a odkud sem přišli! Nyní začínají pomocí bomb a střelných zbraní zabíjet nevinné bezbranné civilisty v ulicích rušných evropských měst!

Věřte, že bude ještě hůř!

Tohle je jen začátek!

Jakmile jich bude v Evropě dost, přestanou se radikálové ukrytí mezi nimi skrývat, přestanou se bát odhalení, přestanou předstírat svou mírumilovnost a začnou jich být plné ulice! Evropská města se promění v bojiště a civilisté, ženy a děti budou umírat každičký den všude kolem nás! Prostí lidé se stanou terčem útoků islamistů a budou zabíjeni na ulicích jako zvířata za to, že nevěří v Alláha!

Bohatí a vlivní lidé, kteří jsou za to všechno zodpovědní, zůstanou sedět stejně jako dnes za vysokými zdmi svých rezidencí, chráněni armádou a policií a budou se dívat, jak umírají země a národy, které měli zvelebovat a chránit! Evropa nyní stojí na rozcestí, kdo si myslí, že je na řešení přistěhovalecké krize ještě dost času, je naivní blázen!

Lidé musí vyjít do ulic a vynutit si předčasné volby! Nikdo nedal politikům, kteří jsou v současné době u moci mandát řešit otázky spojené s právě probíhajícím islámským exodem do Evropy, protože to tehdy nebylo na pořadu dne a lid Evropy netušil, že za pár let půjde o samotnou existenci naší kultury a holé životy našich nejbližších!
120 Komentářů k Oběti atentátů z Bruselu a z Paříže padají na hlavu vedení Evropské unie a Frau Merkel!

 1. Spektátor Čumilovič Puk napsal:

  Článek super. Ale opět musím napsat svůj, jak stále v koutku své duše doufám, mylný pohled:
  Ty útoky jsou spíše "průzkum bojem", "testování terénu" či "nějací nedočkavci spěchají za těmi svými 72 pannami", apod. Merkel a spol. něco dohodli s Tureckem (kde tento týden taky bouchali bomby!) a celá EU teď podle toho pojede = do 2-3let "vojáků prorokových" přečíslí uvnitř některých zemí EU (určitě Německo a Švédsko) počty domácích ozbrojených sil i při případné mobilizaci = jakmile se muslimové budou cítit dost silní, zahájí džihád mečem. Předpokládám, že válka bude zahájena útokem na školní zařízení či nemocnice (kvůli získání rukojmích, což hodně ochromí bezpečnostní síly = velká výhoda na straně útočníků) a pak během dnů až týdne proběhne fáze eskalace, kdy se k džihádu budou přidávat zástupy nás nenávidících muslimů až uvnitř metropolí EU bude již zuřit plnohodnotná náboženská válka. V mešitách v zemích EU a hlavně mimo země EU, proběhne ideologická výzva k mladým muslimům, aby šli na pomoc svým bratrům v boji vůči těm nechutným bezvěrcům. Během týdne až dvou proběhne další eskalace, kdy se na cestu do EU vydají milióny či spíše desítky miliónů ozbrojených mužů. Nemám sice představu, jak jejich cesta bude řešena logisticky, ale myslím, že toto je již vymyšlené. Když se bandy ozbrojenců zmocní dopravních prostředků různého druhu, asi jim nic nebude stát v cestě, neb nebude nikdo, kdo by v době války zabezpečil hranice zemí EU. Hlavní lákadlo: pravověrný džihádista si může na nevěřících zabrat vše - jeho majetky, domy, cennosti a zlato..., jeho ženy, dcery a děti do otroctví - a ty dále prodávat...! Pro chudé nevzdělané muže jde podle mého soudu o dost atraktivní výzvu... Viděl jsem na netu kázání duchovních v tomto smyslu - na youtube již vymazané (což dokazuje, že režim tyto skutečnosti tutlá = režim NWO to na nás takto "šije")! Dámy a pánové, držte si tedy klobouky, to bude jízda v každém ohledu překonávající zánik Západořímské říše! Osobně kolem vidím konzumem zombifikované obyvatelstvo, většinou neschopné pochopit, co se děje, a to málo, co chápe, co se děje, není schopné se jakkoli zorganizovat na odpor... Nám stále vládne Sobotka, Němcům Merkelová... Na zorganizování odporu máme týdny, možná měsíce do konce roku - pak už půjde v podstatě již o nevratný proces, jak odhaduji (doufám, že mylně).

  • Všímálek napsal:

   Projděte se v libovolný den městem, nákupním centrem atd. Zjistíte, že většina lidí vůbec neřeší co se blíží a ani neřeší kdo jim vládne. Boj je marný. Tahle většina naopak se na vás zle vrhne, pokud ji budete k nečemu nabádat, vsadte se.

   • Paul Durham napsal:

    1*****

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    Vím že bych sázku prohrál. Ano, je to tak!

   • hel napsal:

    vidím to stejně:-(..dnes jsem to tady už psala k článku"co je s evropou špatně"...lidi nechtějí slyšet špatné zprávy... vrhnou se na vás v "sebeobraně" svého klidu (smrádečku,ale teploučka)

    • Žabák napsal:

     Taky se přidávám, stejná zkušenost, ale já svoje řekl už v době Paříže a to dost nasraně, takže se nezmohli na odpor, ale nastalo trapné ticho. Nicméně pořád platí, že pravda prostě není v módě. Prachy, žrádlo, fotbálek to je téma dne.

     • Spektátor Čumilovič Puz napsal:

      Pane Žabák, to s tím sportem jste úplně vystihl. Na kdejakou i druhořadější sportovní událost se sleze více lidí k podpoře třeba svého fotbalového klubu, než na demošku vůči politickým nepořádkům...

     • Andy napsal:

      Ano, Paříž 13.11. Muuti Merkel, Sobotkům a Zadolárkům, atd., evidentně nestačila, takže si minulý týden na summitu s Turkama domluvili legalizaci iegálních migrantů a jak jich co nejvíce dostat přímo do jednotlivých destinací v EU. To oni všichni mají na rukou krev obětí z Bruselu, stejně jako Turecko, Saudská Arábie, Katar, americká CIA a NATO, kteří vznik Daeš podpořili a stále jej skrytě podporují. Scénář, jaký nastínil Spektátor je jasný a je to dobře organizované ze zámoří, ačkoli se dnes všechno zlé hází na Putina.

   • Marie napsal:

    Ja se vsazet nemusim, mam to odzkouseno! Dokonce i v USA, kdyz jsem tehdy lidem rekla, ze jenom neverim, ze Dvojcata sundali Arabove, tak jeden mne zacal honit s zeleznou tyci, ze mne zabije, rval jak tygr a ja mela kliku, ze jsem nezamkla auto a stihla ujet...

    A v CR? To same. Kdyz jsem v Praze vysvetlovala lidem, ze nesmime do EU, protoze nas to znici, ze je ditko MMF a ze nas vyrabuje vsechny, tak mi nadavali, ze jim nepreji, aby si vydelali v cizine, kdyz u nas jsou tak male platy a kdyz jsem jim privedla cloveka z USA, ktery jim odpovedel popravde na kazdou otazku, tak mu stejne neverili a zduvodnovali to tim, ze on rika to, co chci ja, protoze s nim spim! To proste nejde nic udelat s lidmi, kteri nechteji verit, ikdyz dostanou dukazy!

    Vsichni vidi, co se deje v Nemecku, 10 milionu vetrelcu proudi do Evropy a oni jsou tak zabedneni, ze veri tomu, ze k nam nepujdou, kristusaka jeho! Oni nejdou za nejakymi podelanymi socialnimi davkami, oni jdou po majetku a budou si moci vzit nase hned co nas povrazdi!

    Nejsou zadne fondy na zaplaceni vsech potreb 149 milionum privandrovalcu, kazda zeme EU je zadluzena! Copak si to lidi neumi spocitat, co je ceka??? Ja to nechapu...

    • Blut und Eisen napsal:

     jj zpochybnovat 9/11 tam ma dost lidi za vlastizradu,divim se ze tam tyhle myslenkovy kriminalniky jeste trestne nestihaj jako u nas popirani holocaustu.

     • Marie napsal:

      "myslenkovy kriminalnik" rikas, zidaku??? No to je terminus technicus jak rajbovali kocce ocas...

      jdi s tim nekam....a s holozvastem taktez...ty nebudes rozhodovat o tom, co si kdo ma myslet, ani rikat..naduta palice...

      P.S. pokolikate uz si menis nick?

    • Spektátor Čumilovič Puz napsal:

     1***!!! Nemám co dodat. Já to taky nechápu. Snad že ten Koukolík měl pravdu, když si rozdělil společnost na 3 "psychotypy": člověk, démon, zombie.

    • peter napsal:

     Jediná nádej je vystúpiť z EU,opätovne obnoviť hranice a povinnú vojenskú službu,tak ako to bolo pred r.89,lebo to čo je teraz, že hranice sú otvorené, a bez akéjkolvek kontroly sa nám môže velmi rýchlo vypomstiť.Ale to je politika Bruselu, aby štáty boli bezbranné,a my sme na to naleteli,a nie je to prvý raz,historia nám to dokazuje, ako nás v minulosti zradili západné mocnosti.

  • boris napsal:

   Spektátore Čumiloviči Puku.Naprostý souhlas. Musím ohodnotit tvůj komentář za nejvýstižnější a nejlepší za poslední dobu co sem tu četl.

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    Díky. Vlastně ač nerad, musím dát za pravdu tvůrcům Protokolů sionských mudrců, ať to byl kdokoli, když popisoval gojimy, jako zvířata... Nyní chápu důvody.

  • weissbach napsal:

   Vidím to podobně jako Vy. Jen bych spíš očekával útok na jaderné elektrárny. To je totiž objekt k vyvolání chaosu přímo předurčený.A jako obvykle u těchto střežených objektů by to bylo možné jen s krytím tajných služeb, tudíž by se nejednalo jen o nějaké obyčejné fanatiky. Ty bychom tam našli podobně jako v Gliwitz mrtvoly v polských unigormách....

   • boris napsal:

    Islamisti potřebují životní prostor a ten si nebudou kazit jádrem. Pro ně bude lepší a symboličtějším meče a mačety.

    • weissbach napsal:

     Uvažujte logicky, ale berme v úvahu, že islamisty nemanipulují islamisti... A možná ani nepůjde o to zamoření, ale o paniku a fakt, že k tomu došlo. To by bylo 11.9. na entou...

   • contumax napsal:

    weissbach

    Atomový elektrárny jsou vlastně miny, trochu sice větší ale dalo se na nich v době míru hodne vydělat ... dvojí účel...

   • Spektátor Čumilovič Puz napsal:

    Jádro jsem neuvažoval, už jen proto, že jde o náročnější cíl - tyto objekty jsou více hlídané. Osobně věřím, že útočníci budou praktičtí a budou volit snadné cíle a děti ve školách jsou velmi snadným a efektivním cílem. Vzpomeňme jen na ruský Beslam. Do radiací zamořené oblasti ani nebudou chtít jít pomáhat další bojovníci ze zahraničí. Z mnoha důvodů mi to tedy "neštymuje".

    • jan napsal:

     Stačí do Palivy Westinhouse něco přidat.

     • Spektátor Čumilovič Puz napsal:

      Ano, ale pracovníci v továrnách na palivo jsou velmi prověřováni... Nelze to jistě úplně vyloučit, ale je to málo pravděpodobné a logisticky, finančně i jinak hodně náročné...

    • Zighartice napsal:

     Je těžké chránit lidi před někým, kdo jde na smrt...

  • boris napsal:

   Dneska sem se v robotě ptal 60ti letého chlapa co říká na situaci v Polsku jelikož je to rodilý polák. A on mi říkal, že ho politika a co se kolem děje nezajímá. A já šokovaně na něho: že už má na to věk aby se zajímal, co ho teda zajímá? A on: Mě zajíma co budu dělat ted, co je třeba kupit,jak mi rostou rajčata... Pak se snažím na podobné témata mluvit s jiným 50ti letým a ten na mě znuděně hledí a pak přejde k rozhovoru s druhým, že ted bude dělat nákou tinkturu z medvědího česneku... A já myslel,že nezájem je spíše u mladých. Nevím, jestli mě sere víc to co se děje nebo to, že lidi jsou ovce.

   • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

    Ano. Mám podobná pozorování. Někdy pozorované subjekty zděšeně i prchají...

    • Paul Durham napsal:

     :-)

     mám stejná pozorování , tohle je kriminál naruby

    • donLuis napsal:

     Mě vynadal vlastní brácha. Že prý mu nemám kazit náladu. Takže až to tzv. rupne, mohu očekávat, že mě za to ještě začne obviňovat.
     Taky mám malé dítě, ale kur... právě proto bych si měl nebezpečí všímat a předcházet.

   • weissbach napsal:

    No, to je marnost.... Ale na druhou stranu od těchto lidí se nedá nic jiného čekat a jsou svým způsobem zcela mimo.
    Jde o to, aby to procento těch, kteří se zajímají a jsou ochotni s tím něco dělat bylo co největší... Husité taky vítězili proti přesilám, ne? ;-)

   • Všímálek napsal:

    A to jsou přesně ti, co pak jdou k volbách a hodí to ČSSD, protože neznaj jaké jsou strany a tuhle slyšeli v televizi. Nebo dostanou do držky koblihu a za ni volej.

   • Zighartice napsal:

    To je dáno tím, že kapitalismus není cizí naší a vlastně všem rasám (morfologické a fyziologické znaky). Jedná se totiž o čistě parazitický způsob hospodářství, zasahujícího do lidského myšlení! Sametová revoluce zrušila politický charakter občanské společnosti. Rozbila občanskou společnost na její elementární součásti, s jedné strany na individua, s druhé strany na materiální a duchovní elementy, které tvoří obsah života, občanskou situaci těchto individuí. Zbavila okovů politického ducha, který jako by se byl rozdělil, rozložil, rozběhl do různých slepých uliček společnosti; posbírala ho z této rozptýlenosti, zbavila ho smíšení s občanským životem a konstituovala ho jako sféru pospolitosti, obecné záležitosti lidu, ideálně nezávislé na oněch zvláštních elementech občanského života. Určitá životní činnost a určitá životní situace měly nadále už jen individuální význam, Netvořily už obecný vztah individua ke státnímu celku. Veřejná záležitost jako taková se naopak stala obecnou záležitostí každého individua a politická funkce jeho obecnou funkcí. Nastartováníní idealismu státu bylo však zároveň dovršením materialismu občanské společnosti. Setřesení politického jařma bylo zároveň setřesením pout, která omezovala egoistického ducha občanské společnosti. Politická emancipace byla zároveň emancipací občanské společnosti od politiky, dokonce i od zdání obecného obsahu. Společnost byla rozložena a převedena na svůj základ — na člověka. Ale na člověka, jaký byl skutečně jejím základem, na egoistického člověka. Tento člověk, člen občanské společnosti, je tedy základnou, předpokladem politického státu. Tento stát jej uznává jako svůj předpoklad v lidských právech. Svoboda egoistického člověka a uznání této svobody je však uznáním bezuzdného pohybu duchovních a materiálních elementů, které tvoří obsah života člověka. Člověk tudíž nebyl osvobozen od náboženství, nýbrž dostal náboženskou svobodu. Nebyl osvobozen od vlastnictví. Dostal svobodu vlastnictví. Nebyl osvobozen od egoismu podnikání, dostal svobodu podnikání. Lidství se udrželo nikoli navzdory dějinám, nýbrž díky dějinám. Občanská společnost neustále rodí člověka ze svého nitra. Co bylo o sobě a pro sebe základem lidství? Praktická potřeba, egoismus. Lidský monotheismus je tudíž ve skutečnosti polytheismus mnoha potřeb, polytheismus, který činí předmětem zákona božího i záchod. Praktické potřeba, egoismus — to je princip občanské společnosti a vystupuje jako takový v čisté formě, jakmile občanská společnost ze sebe plně zrodila politický stát. Bohem praktické potřeby a zištnosti jsou peníze. Peníze, to je žárlivý bůh mamon, bůh, který nestrpí vedle sebe žádného jiného boha. Peníze degradují všechny lidské bohy — a mění je ve zboží. Peníze jsou všeobecná hodnota všech věcí, hodnota, která se ustavila sama pro sebe. A proto zbavily celý svět, svět člověka stejně jako přírodu, jejich svérázné hodnoty. Peníze, to je člověku odcizená podstata jeho práce a jeho jsoucna; a tato cizí podstata člověka ovládá a člověk se jí koří. Mamonský bůh sestoupil na svět, stal se bohem světa. Směnka je člověku skutečný bůh. Jeho bůh je jen ilusorní směnka. Ano, Evropa stojí na okraji propasti, všeobecné, společné, strašné záhuby.

    • Spektátor Čumilovič Puz napsal:

     dobrý text
     a já jen dodám, že za peníze lidé prodají i svého Boha. Asi jsou lidé vesměs Jidášové.

    • Paul Durham napsal:

     Příště dělejte odstavce, neboť číst takový text a ještě k tomu bez odstavců oddělujících jednotlivá sdělení je jedním slovem neproduktivní. Děkuji.
     Ve zkratce : prachy se staly vším.
     ( ale ony ty prachy byly statisticky vždy vším , jen v některých dobách předstihl prachy co by smysl zombií existence strach o život vlastní nebo kupodivu i blízkých )

  • Holy napsal:

   Bohuzel se nemylis. Dosel jsi podobnym zaverum jako bezpecnosti experti krizem Evropu jiz loni na podzim. Utok zacne koncem letosniho roku nejpozdeji v rozce 2017. Utok v Bruseli ma vsechny znaky false flagu. To bude urcite opet vyuzito k natlaku na odzbrojeni lidi v Evrope. Sionista Sralbotka bude hnan k osobni odpovednosti kdekoli na svete, pokud se neco nasim lidem stane. Mame jeste sanci ihned neprodysne uzavrit hranice CR. Hranice EU neexistuji. Sralbotkove nemaji opravdovy zajem cemukoli zabranit. US je jedno zda bude v Evrope velka valka nebo spousta velk obcanskych ci nabozenskych. Za vsim tim stoji svetovy sionismus. Je to jeho msta gojimum. Islam se bude mydlit s krestany a oni se budou smat v pozadi jak jim pan vychazi. Jestli mate koule i na neco jineho, nez jen kecat na diskuzich (i kdyz na urovni) pripjte se k Narodni domobrane.
   http://www.narodnidomobrana.cz

   26.3. Praha Vaclavak ve 14 muzete prijit s nami rict vlastizradne vlade prolezle sionisty, ze jich mam e dost!!!

   • Spektátor Čumilovič Puz napsal:

    Souhlasím - i s tím termínem konec roku a rok 2017... Jen dodám - plám má zjevně kořeny již od nápadu satanisty jménem Albert Pike - svobodozednář 33 stupně - byl generál Jižanů za občanské války v USA!

  • Marie napsal:

   Spektatore: naprosto presne, logicke vyvody. Nemuzes se mylit, protoze matematika a logika jsou neuprosne, a pro doufani v nich neni misto...

   Vanoce byly posledni, pamatujes slova zidaka papeze???

   Vetrelci proudi ctyrnasobnym tempem....zadne lodicky, ale vsechny dopravni prostredky a to hovado s vyblitym ksichtem (Stropnicky) drze rekne, ze ty autobusy pro ne organizuje Rusko!!

   Kazdemu kdybys rekl, ze otevreli blazinec a chovancum dali samopaly, tak bude silet a rvat, ale kdyz jim reknes, ze vlady EU k nam tahaji 10 milionu vrahu, ktere dopravuji za nam ukradene penize a daji jim zbrane, aby nas vrazdili, tak tomu proste verit nechteji, ikdyz to vidi uz okolo...

   • Spektátor Čumilovič Puz napsal:

    Pamatuji, co řekl Papež! Nu a Pjakin nejednou ve svých hovorech, které sleduji, řekl, že paměť davu je tak kolem 2 týdnů = takže se asi pokřižuji a rychle umřu olovem v marném boji. Ale neděsí mě to. Lidé dnes hodně umírají na rakoviny a podobné táhnoucí se choroby... Myslím, že G.J.César to řekl jasně, že nečekaná smrt je nejlepší. Co mě mrzí je smrt civilizace... Já tuhle civilizaci mám přes všechny její chyby dost rád. Chyby se dají vychytat a zlepšit... Ale hold jiní rozhodli, že jí zakroutí krkem.

  • Eduard Kamensky napsal:

   Z vašeho článku ale není jasné že za to může Putin. Schapiro zaúkoloval MZV Zaorálka, ať požádá šéfa Ukrajinských tajných služeb, aby společně vymysleleli pro zahraniční zpravodajství ČT, jak to Putin zorganizoval. To by v tom byl čert, abi tihle čertmanchti něco nevydedukovali.

  • Stribog napsal:

   Neviděl bych to tak černě. Přesto, že je společnost vymyta konzumem, byli jsme kulturní infiltraci vystaveni pouze jednu generaci. Potom to také přehnali s odsáváním naší kolonie a tak jsou zde široké zbídačelé masy, které si moc konzum dovolit nemohou. Když mluvím s lidmi napříč všemi spektry, nemyslím, že je vše ztraceno. Alespoň ve východních koloniích zůstalo dost zdravého rozumu. Západní dekadentní zvrácená společnost už je poškozena brainwashingem, debilizačním školstvím i všemi postmodeními úchylkami, že jen těžko očekávat, že se nájezdu barbarů bude bránit. Tady je orázek šéfa policie v Bruselu: http://politikus.ru/events/72758-glavnyy-komissar-policii-bryusselya-transvestit.html
   Mluví to za vše.
   Nabízí se analogie s pádem Západořímské říše. Hunové už jsou na pochodu. Ale my máme všechny předpoklady přežít v té Východořímské.

   • Spektátor Čumilovič Puz napsal:

    Kolik mužů jsme aktuálně schopni sešikovat k obraně země? 50 000? Menší výboj z "Turko-Německého Kalifátu" sem, a je to...

   • Slonda napsal:

    Ten ,,komisař´´ Bruselu..to je něco strašidelnýho.

 2. dedalebeda napsal:

  Doufam, ze uz se na tuhle planetu NIKDY nenarodim.

 3. Ignác napsal:

  Ještě brzy soudit, kdo je viník. Pokud neuvidím autentické video džihádisty jak se vyhodí na místě do luftu, můžu si myslet, že to souvisí s prohlášením Němců, že zvednou výdaje na zbrojení. Oni Němci tuší, že po volbách v USA se USA stáhnou z NATO a pak muslimskému vpádu budem čelit sami. Prostě Evropa svému zaslouženému osudu neunikne. Kdo máte oči a uši, začněte se připravovat na prorokovaný největší masakr v historii lidstva.
  Trump pochybuje o roli USA v rámci NATO. Spojené státy se podle něj měly soustředit na domácí výzvy a méně pozornosti věnovat problémům v jiných částech světa. (Washington Post

  • weissbach napsal:

   Inteligentní úvaha. Děkuji.

  • boris napsal:

   zase nás bude zachranovat rus.

   • Marie napsal:

    A proc by to delal?? Nebude moci, protoze na nasem uzemi uz ted jsou rozmisteni amici ( na Slovensku vice ) a privandrovalci budou nasazeni proti Rusku. Tu si opravdu myslis, ze Rusko ma strely, ktere dokazou se trefovat jenom na vybrane?? Ne semele nas, a navic si to zaslouzime.

    Povstali jsme proti sankcim? Ne. Jeste jsou lidi u nas proti Rusku!

    • contumax napsal:

     Krvavá Méry alias Marie Dikyová

     Neboj se do Mexika omylem přiletí raketa, protože raketa musí střelil další raketu, škoda že Tě nemůžou vystřelit jako raketu, věk už na to máš...

    • Jaris napsal:

     Presne, Marie. Proc by nas Rusove meli zachranovat? Udelali to dvakrat a se zlou se potazali. Lide jim za jejich obeti nadavaji dodnes. Rok 1945 byl zesmesnovan a rok 1968, byl kapitalisticky bordel odsunut za dalsich 20 let. Potreti by byli blazni, kdyby se angazovali za zachranu Ceska, ktere jim akorat vrazi kudlu do zad a hazi klacky pod nohy.

   • Ignác napsal:

    Bohužel nebude. Jednak k tomu nebude mít příležitost a za druhé si myslím, je historicky poučen z pomáhání jiným. Amíci se stahují z jihu Evropy ale Německo a Nizozemsko s hlavními severskými přístavy lehce posilují. K tomu posilují území mezi Západní Evropou a Ruskem, aby zabránili vojenské a zbrojní pomoci Ruska.

   • Spektátor Čumilovič Puz napsal:

    A jak se sem dostane? Podívejte se na mapu. Od Baltu po Černé moře je "rusofobní hráz" z pobaltských republik, Polska a Ukrajiny - kde se dnes pomalu, ale jistě zabydlují armády NATO. Skákat sem s armádou přes Krym a Černé moře bude značně rizikové = menší útok z Ukrajiny a Turecka by danou armádu obklíčil a rychle zdecimoval... Osobně to tentokrát nevidím. Spolehnout se musíme jen sami na sebe.

    • Ignác napsal:

     Velice správně. Jsem nadšen, že někdo to dovede dohlédnout. USA připravují pro Evropu válku s muslimy, aby zachránily svou ekonomiku útěkem evropského kapitálu do USA a zároveň, aby ji nechaly zničit v obavách,že by mohla evropská ekonomika posilovat největší mocenské konkurenty Rusko a Čínu. Je tu pro USA hrozba, že by na válce mohlo ale vydělávat i Rusko. Proto si vytvářejí hráz Balt - Černé moře. Italové už dlouho s Rusy cvičí střídavě na Kavkazu a Apeninách vojenské akce proti tomuto druhu nepřítele. Tentokrát ale Evropané dostanou šanci se bránit sami. Rusové nám nepomohou. Aspoň tak na ně pak nemusíme nadávat, že za své mrtvé také něco chtějí.

     • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

      No Evropané sice "dostávají šanci" bránit se sami, ale zatím se netváří tak, že by ji chtěli využít... Navíc je to takový ten zvláštní typ šance, jako když generál povýší důstojníka, aby velel jednotce, která půjde do útoku na jistou smrt a ještě povýšenému všichni gratulují k povýšení... Ta "rusofobní hráz" je dle všeho už dlouhodobý projekt. Všimněte si snahy rozšířit NATO o Finsko a Švédsko, kdy v NATO je i Norsko a USA mají na Islandu a v Grónsku základny, kdy tyto všechny země i tak s NATO velmi spolupracují + Polsko - Ukrajinská hráz + Rumunsko-Bulharská hráz + Turecko - sunnitsko - Afghánistánsko - Pákistánský prstenec na jihu Ruska, který nyní narušuje již jen šíítský Irán... Krym je velký klín do dané hráze, pokud bude náležitě vyzbrojen... Ty prvky nelze nevidět... Co se týče USA, nevím nevím, zdá se mi, že i pro tu zemi je plánováno cosi nepěkného... i tam hrozí občanská válka... svobody jsou tam již menší než u nás za komančů...

  • mimozemstanka napsal:

   viník je jako vždy ten co si to u c.i.a. objednal

  • Spektátor Čumilovič Puz napsal:

   To není zasloužený osud. To je nespravedlivý a nezasloužený osud. Pokud myslíte na historii Západoevropského kolonialismu, pak je vidět jak neznáte dějiny a drobné aspekty. Králové, jako ten z Belgie jménem Leopold II. si půjčili u bankéřů (kterých asi...) a najali si armády, většinou z kriminálníků a nejhorší verbeže svých zemí - vše doprovázené příslušnou propagandistickou masáží veřejnosti - a pak šli dobývat cizí země... Investice musela být rychlonávratová, aby králové rychle zaplatili své dluhy... Zjednodušil jsem to, co je na celé knihy. Troufám si tvrdit, že potomci těch samých lidí dnes organizují zánik Evropy.

   • Ignác napsal:

    Jak to, že to není zasloužený osud? Copak v ČSSR lidé netoužili po tom stát se součástí Západu ? Co pak jim nezáviděli zboží v regálech, pro které museli trpět lidé ve třetím světě ? Věřte mi. Právě, že obyčejní lidé jsou vini úplně stejně, jako jejich pánové.

    • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

     Nesouhlasím. Nešlo o informovaný projev. Ti lidé byly zmasírováni Ilumináty a podvedeni. Jen se podívejte na film "Blbci největší" který sem byl dán - ve starších příspěvcích.

 4. .lak napsal:

  Přehlíželi jste dydlace s vánočním stromečkem že poženou bruselony do moře tak ho zakázali a poženou je stejně, ne.

 5. Josef Švejk napsal:

  "Oběti atentátů z Bruselu a z Paříže padají na hlavu vedení Evropské unie a Frau Merkel!" Ano a v žádném případě nezapomínejme na vedení našeho státu, snad s výjimkou prezidenta(?)! Kolik jen postupných velezrádných kroků učinili vlády předchozí a vláda tato! Každý z nich má na rukou krev z Španělska, Itálie, Řecka, Libye, Iráku, Sýrie, Paříže, Bruselu,... a v budoucnu i Prahy. A ještě je jim to málo, rádi by cedili i krev v Rusku! Ne svou, samozřejmě, na cezení krve mají vás!

 6. Rudolf napsal:

  Houbeles, Kašuka. Je to normální trailer k Patriot Act 2. Jen oproti američanům to budeme mít vymakanější. Počítám minimálně v 5D.

 7. Josef napsal:

  Dobrý den. Občanka Vorlíčková měla pravdu, jen se opozdili o tři týdny. Tak ještě jeden v dubnu a tradá z EU. Cílem teroristů je pravděpodobně dosažení odepření práv a svobod občanů bezpečnostními složkami všech států v Evropě. Oslavné výkřiky islamistů při atentátech jsou svědecky vždy přítomné, stejně jako většinové reakce dobrovolných otroků nadnárodních korporací odmítajících zodpovědnost. Jo život lidskej je tak složitej, že život obyčejnýho člověka je proti tomu ouplnej hadr.

 8. Justass napsal:

  "Oběti atentátů z Bruselu a z Paříže padají na hlavu vedení Evropské unie a Frau Merkel!"

  poněkud zúžený výběr pane Kašuko. Co tak ještě kouknout do USA, Israele a Vatikánu?

  • weissbach napsal:

   Jasně, že je to tak, ale ti jmenovaní jsou jejich převodové páky, což je neospravedlňuje. Naopak...

 9. Zighartice napsal:

  Jsem přesvědčen, že za útoky může Putin. Mám totiž nezdolnou důvěru v naše představitele, třeba soudruh Zaorálek jasně řekl – a poskytl pádné důkazy, že uprchlíky sem letadly sváží Putin. Je mi proto jasné, že on osobně naložil teroristy do letadla Aeroflotu, vyhodil je v Bruselu na letišti i s kalašnikovem a výbušninami. Jedna partička se odpálila ještě tam a druhá pak v metru. Putin se zasmál a odletěl zpátky do Kremlu. My se ale jeho propagandou zdolat nenecháme a naše odhodlání bránit evropské hodnoty, ztělesněné demokratickými představiteli zejména Evropské unie ještě vzroste. Ať žije Slávek Sobotka! Ať žije Jean Claude Juncker! Ať žije matka Evropy, Angela Merkel! No vždyť to říkám pořád, vymažme slova čert a ďábel ze slovníku a nahraďme tam Putin a peklo slovem Moskva! Příklady: Putin nikdy nespí. Putin mi to nakukal. Kam nemůže Putin, tam nastrčí babu. Putin aby tě vzal! Po smrti půjdeš do Moskvy a ne do nebe. Co je šeptem, to je s Putinem. Dobré úmysly dláždí cestu do Moskvy. Atd. apod. Alespoň z některých zcela nesmyslných a od reality odtržených vyjádření některých politiků a novinářů mám dojem, že to jde tímto směrem...(pro nechápavé jde o ironii)
  Ať přemýtám, jak přemýtám, stále mi vychází, že většinový a rozhodující podíl na téhle situaci mají sami voliči/ občané.
  Je sice smutné, že do pekla se svezou i ti nevinní, kteří bystře prohlédli situaci a u uren se podle toho zachovali, ale to je tak všechno, prostě smůla na spoluobčany, to se stane. Letos Evropu nečekají volby v žádné významné zemi (jen Rumunsko, Litva a Kypr), takže věrchuška má klid na práci. Jako na potvoru se bruselský výbuch udal týden po jediných letošních důležitých volbách (ještě zemské volby v srpnu, ale jen v jedné zemi). A vzhledem k tomu, ze současné výbuchy v Bruselu považuji za falešnou vlajku (byť třeba částečně - věděli, ale nezasáhli), pak je jasné, že kluci bruselští se budou činit, aby to do holandských a francouzských voleb stihli (obojí březen 2017). A nepochybuji, že už dokázali, že když nechtějí, tak to dokáží. Mimochodem, že by to konečně nebyla false flag? Ještě se totiž nanašel pas teroristy a ani není připraveno grafické logo a slogan, jako Pray for Paris či Je suis Charlie. Nebo jde jen o pokračování operace Gladio? https://en.wikipedia.org/wiki/Operation_Gladio#Belgium

  • weissbach napsal:

   Je vidět, že se nezajímáte a nesledujete objektivní zpravodajství na ČT24! To byste pak věděl, že to naplánovali Putin se Zemanem, Orbánem a Trumpem a útoky jsou logickým vyústěním jejich zvrácené politiky. V rozhovoru pro ČRo Tomáš Halík přímo obvinil z vyprovokování útoků většinu zaostalých občanů ČR.;-)

   • Paul Durham napsal:

    Je třeba především odzbrojit myslivce a Soukalovou s tou její nebezpečnou rychlou partou. Taky vidličky a nože a hlavně ty hřebíky je třeba eliminovat. Pak bude klid a mír na Zemi i na Moři. Navrhnul bych ještě hromadnou konverzi k judaismu, aby byl klid od jiných názorů a ráj na zemi i orbitě, ale to asi neprojde skrzevá to řezání kůžičky na oháňce. Takže hlavně ty myslivce.

    • weissbach napsal:

     Proboha! Konverze ne! To by se ještě stádo zrovnoprávnilo a to nesmí bejt! To by v tom byl pěknej bor..l! Kdo by pak dělal, vašnosti... A ještě aby tak zmizel pocit viny! To by tak hrálo, pilíře bortit...
     Apropó, nemáte zájem o výhodný úvěr?

     • weissbach napsal:

      Kdyby nás byli poslechli a na to Národní divadlo si tenkrát půjčili, nemuseli dělat sbírky a stálo by na to tata. Ani dvakrát vyhořet by nemuselo...
      Nemaj rozum, vašnosto, nemaj rozum...

   • Zighartice napsal:

    Děkuji. Tento Váš argument chápu a rozumím mu. Taky proti tomu lze těžko něco namítnout. Každá myšlenka, ty ušlechtilé zvláště, jsou zneužitelné. Proto je nutné kriticky vyhledávat a zpracovávat informace a tím porozumět reálnému vývoji ve světě. Nikdy jsem proto nebyl ani v žádné partaji z důvodných obav z nežádoucí indoktrinace a jejího zneužití pseudoelitami.

  • Martina Franzová napsal:

   No zasmála jsem se, černej humor, bohužel...Ale to logo už je asi hotové - bruselský chlapeček čurající na kalašnikov! A kruci aby do toho nebyl v tom propletenci nějak zamotán i náš pan prezident????

  • Josef napsal:

   Dobrý den. Jestli se prokáže, že použité hračky atentátníků pocházejí ze stejného skladu na Floridě, jako ve Francii, tak by mohlo jít o stejnou partu. Investice do dokladů by byla zbytečná.

   • jan napsal:

    Pro Josef.
    To považuji za zásadní,naprostá shoda provedení.
    Já považuji za cíl těchto útoků,zapojit Evropu do bojů v Sýrii.USA se to vymklo z ruky,jinak odejdou z nepořízenou.Proto se to svádí na IS a jak už Hollande mluví o napadení Evropy IS.Ještě schází atentát provedený Putinem,snad později,až bude potřeba jít na Rusko.

  • Spektátor Čumilovič Puz napsal:

   1*** ještě dodám: "Vyhánět Putina Vladimírem Vladimírovičem." a "Vymítat Vladimíra Vladimíroviče exorcismem." Už jen čekám kdy to euronewspeak zavede ...

  • Stribog napsal:

   Tak asi od roku 1605 a událostí v Corku je v podstatě veškerý významnější terorismus "státem" sponzorovaná syntetika. Ale tentokrát to nemusí být tak úplně jisté. I Paříž (tu druhou) bych považoval spíš za setrvačný proces a práci svořeného monstra jménem ISIL. Asi největší odborník na státem sponzorovaný syntetický teror Webster Tarpley přišel s teoriemi LIHOP a MIHOP. Paříž může spadat do kategorie LIHOP (Let It Happen on Purpose)ale v tom případě souvisí spíš s umravněním Hollanda a Mistrály, než s imigrační krizí. A Brusel je jako záminka k zavedení drakonické legislativy typu Patriot act zase málo teatrální a relativně nízkoúrovňový. Budeme-li se ptát komu to prospívá, tak to rozhodně není sluníčková politika EU. Jedá-li se o LIHOP, tak bych si zaspekuloval, že to pustila skupina uvnitř bezpečnostních složek, která s proimigrační politikou EU nesouhlasí. Projeďte si webové diskuse u nás. Protisluníčkářská radikalizace jak vyšitá. Volby sice nejsou blízko, ale aféry konkrétně na naší politické scéně by mohly snadno situaci změnit. A Miloš Zeman si zajisté nenechá ujít příležitost, jak Sobotkovi líně ukousnout hlavičku.

  • Eva napsal:

   Neplodná nematka Evropy :-)
   1*

  • weissbach napsal:

   Jsou v tom opravdu "šikovní", taková rutina: https://cs.wikipedia.org/wiki/Bombov%C3%BD_%C3%BAtok_v_Oklahoma_City
   "Přibližně v 10:00 byl informován prezident Clinton, který o několik hodin později pronesl projev národu a o čtyři dny později další projev přímo v Oklahoma City. Podpora prezidentovi v dnech následující oklahomskou tragédii zaznamenala impulsivni vzestup. O několik týdnů později získal Clinton podporu pro jeho Retirement Savings and Security Act, který zostřil bezpečnostní opatření."

   Přičemž je třeba si všimnout, že ta zostřená bezpečnostní opatření žádným teroristickým činům v budoucnu nezabránila, ale zato umožnila represivním složkám omezovat práva občanů a vystavila je většímu dohledu a slídění.
   Počítám, že nejinak tomu bude i po "Bruselu". Tak očekávejme Juncker act, Merkel act, nebo Schapiro act...

   • weissbach napsal:

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Teroristick%C3%A9_%C3%BAtoky_11._z%C3%A1%C5%99%C3%AD_2001

    "V reakci na útoky vyhlásily Spojené státy „válku proti terorismu“, provedly invazi do Afghánistánu a svrhly hnutí Tálibán, které poskytovalo zázemí teroristům z al-Kájdy. Na domácí půdě pak zákonodárci schválili zákon rozšiřující pravomoci zpravodajských služeb. Mnoho dalších zemí také posílilo antiteroristickou legislativu a pravomoci svých bezpečnostních složek.
    Bushova administrativa zřídila též Ministerstvo vnitřní bezpečnosti, Centrum shromažďování údajů o hrozbě, Centrum pro monitorování terorismu a Správu pro bezpečnost v dopravě. Federální úřad pro vyšetřování USA (FBI) začal považovat boj s terorismem za nejvyšší prioritu, rozšířil bojové skupiny a také se pokouší zdokonalit komunikaci se CIA. Ta obnovila veškeré tajné operace a zaměřila se na výuku cizích jazyků. NSA, zahájila masivní sledování osobních dat uživatelů internetu."

    Takže rutina a práce přes kopírák. S mediálním krytím lze zmatené věřejnosti nabulíkovat lecos.
    Nicméně to jde stále hůř: https://cs.wikipedia.org/wiki/Konspira%C4%8Dn%C3%AD_teorie_o_%C3%BAtoc%C3%ADch_z_11._z%C3%A1%C5%99%C3%AD_2001
    "Podle průzkumu, provedeného v říjnu 2006 deníkem The New York Times a zpravodajskou sítí CBS News tvrdilo jen 16 % Američanů, že americká vláda říká pravdu ohledně útoků a dalších 59% si myslelo, že Bushova administrativa něco tají.[22] Zastánci konspiračních teorií z 11. září stratifikovali obvinění, kterým zodpovědné a zúčastněné osoby z americké administrativy, armády, vojensko-průmyslového komplexu, tajných služeb popř. dalších složek čelí, a to podle míry jejich účasti na útocích. Méně závažným stupněm viny Americké vlády se nazývá LIHOP – Let It Happen On Purpose – záměrně dopustili, aby se to stalo), při které by tyto zodpovědné osoby útok využily a nechaly jej odehrát, popřípadě jeho uskutečnění pomohly suspendováním standardním operačním postupům (například těch, které se pojí se stíháním uneseného letadla) Závažnější verze (MIHOP – Made It Happen On Purpose – zařídili, aby se to stalo), ve které by elementy americké administrativy, armády a vojensko-průmyslového komplexu útok od začátku naplánovaly a „postaraly se“ o jeho uskutečnění."

    Takže bude stále složitější donekonečna oblbovat lidi, přičemž lodivod naší zahraniční politiky Zaorálek a generalisimus Stropnický opět výrazně snížili laťku požadavků na úspěšné předstírání politické funkce:
    "Rusové jsou třeba velice činorodí v tom, že nám uprchlíky vozí všelijakými severními cestami, například letecky. Je doloženo, jak nám naši slovanští bratři pomáhají v tom, aby nás zásobovali co největším množstvím uprchlíků," prohlásil Zaorálek."

    Současně leadeship těchto "osobností" politického života v ČR cosi vypovídá i o toleranci občanů ČR vůči evidentní banánizaci. S takovou mírou tolerance k ohlupování má pronoherec Janda prezidentské křeslo skoro jisté. Jde o to, aby ho někdo nominoval. Ostatní zvládne ČT, NOVA, iDěs a nějaká ta prestižní cena z nějaké velevážené instituce.

  • Všímálek napsal:

   To se mi nezdá, to už by bylo na wikipedii

 10. Žabák napsal:

  No co dodat. Sou tu 3 radikální násilné skupiny, islamisti, sluníčkáři a loutkový politici, kteří v tuto dobu na svých faceboocích obviňují z útoků "xenofobní" čechy a evropany. Prostě totální šílenství těchto skupin, navíc podporované plánovaným útokem NWO.

  Ta většina, které se to týká jen zoufale sedí na gaučích a hýká své moudra, která si osvojila podprahovým programovaním svýho konzumem zdegenerovanýho mozku z ČT a podobných sračkometů.
  Dál už to řešit nehodlám, je to pořád dokolečka, všichni jen bečí jako ovce.

 11. ne napsal:

  Euromajdan bude!!!

 12. Jan Sládek napsal:

  Marně hledám koment JJ na pana K.

 13. Kolemjdoucí napsal:

  Padni komu padni. Systém potřebuje svůj restart občanskou válkou. Místňáci budou bojovat s imigrantama a třetí se bude smát. Po ukončení konfliktu vzejde z tohoto naplánovaného střetu jako vítěz a ostatní strany poražené. Pak bude dalších x desítek let klidu na další vládnutí..

 14. weissbach napsal:

  Myslel jsem, že Zaorálek a Stropnický si ty špeky vymýšlejí sami, ale po nahlédnutí do diskuse pod článkem o útocích v Bruselu na Novinkách jsem zjistil, že mají poradce:
  " Patrik Nobur, Praha 10
  Úterý, 22. března 2016, 23:34:09 | Souhlasím | Nesouhlasím | -8
  Pane Vrubel pán Sláma může mít pravdu. Kdo vede Cecensko ? Pomatenec jehoz souputníci bojují za IS kde je naoko bombardují rusové,kteří ale bombardují hlavně povstalecké skupiny a chrání Asada. Rusové kupují ropu od IS a na oplátku IS páchá na území EU terorismus což je odplata za sankce, které na rusko uvalilo EU za válku na Ukrajině. Zní to divně ale nikdy Nepodceňujte Putina je horší než Stalin a teď se popadá smíchy za břicho a dává další prachy prevadecum za další migrantů do EU. Co bude dál je jen na nás....."

  Mschlepchtle....

  • weissbach napsal:

   Navíc to vypadá, že v Praze mají líhně:
   "Pavel Sláma, Praha 2
   Úterý, 22. března 2016, 23:02:27 | Souhlasím | Nesouhlasím | -15
   R.Reagan měl pravdu - Rusko je říše zla a podle toho s ním musí být nakládáno.. - začátek by měl být pochytání lidí z KGB po celé EU. A ony by ty teroristické "islamistické" útoky rychle skončily..."

   Tadloptlachtmrtvast...

  • Marie napsal:

   zidovina, nic vic...chory mozek, zijici v halucinacich...driv takovi byli zavreni v blazincich a ted maji zelenou nejen ve vlade, ale i ve vladnich platcich..

 15. Ikema Monika napsal:

  No a teď by již měli vytáhnout ještě ty pasy co zůstaly na letišti pod vozejčkem! Dodal je tam milující papež dnešní Satan vrouchu beránka ! No další falešná vlajka se třepotá dnes nad Bruselem a elita nám opět lže o naháni hrůzu ovečkám ! Dochází nám seno pro ovečky musíme jich pár vybít a pak na ně ještě poslat islám na podřezáni ! Ale Rusko je také Evropa a ty se budou bránit -Švýcaři jsou také Evropa i my se budeme bránit ! A co Češi sklady zbrani u vás žádné nejsou je na čase je rozdat mezi lidi a nebát sejich použit na každého kdo se přiblíží k vašemu domu kvaši ženě k vašim dětem ! Věřím že ve vás povstane Husitská krev !!!

 16. Andy napsal:

  Krev obětí z Bruselu nemá na rukou jenom Mutti Bilderberg Merkel a politici EU, kterým Paříž 13. listopadu 2015 evidentně nic neřekla a na posledním summitu EU - Turecko se minulý týden hezky domluvili, jak z ilegálních migrantů udělat legální a dostat jich přímo do jednotlivých destinací co nejvíc, ale i na těch, kteří se o vznik Daeš pěkně potichounku postarali a kteří ho celou dobu podporovali a podporují, tedy již zmíněného Turecka, Saudské Arábie, Kataru, americké CIA a NATO. Celá EU nejenom, že další válce nezabrání, ale bude přímo její příčinou, pokud politici EU zůstanou pod vlivem Washingtonu a půjdou tvrdohlavě dál stejnou cestou. Poslední informace vypadají tak, že si vlastně za to může Belgie sama, protože tam byl chaos. Asi stejné, jako si imigranty obtěžované a znásilňované ženy mohou za to, že v danou chvíli byly zrovna tam, kde byly a že se nenacházely někde, kde se imigranti zrovna nevyskytovali. Tímto způsobem krátkozraké a patolízalské politiky se brzy dočkáme podobných útoků i jinde, nás nevyjímaje.

 17. Ivan napsal:

  Nemecky narod ma zrejme zjavnu geneticku poruchu... Nedokaze docenit genialitu svojich vodcov...

  Na jar roku 1945 Goebbels v stekani k svojmu narodu zatracoval nemecky narod, ze si nezsluzil takych genialnych vodcov ako bol Hitler a cele politicke vedenie Tretej rise... a preto tie zbombardovane mesta, desat milionov mrtvych Nemcov..., ine si narod ani nezasluzi...!

  Dnes opat nemecky narod nedokaze docenit dalsieho nenahraditelneho genia nemeckej politiky..., kancelarku Merkelovu a jej vladny establisment... Vysledkom sice nie je desat milionov mrtvych Nemcov..., ale opat dopad jej genia na celu Europu..., len aby tuto traumu z nedocenenia vlastneho genia urychlene ukoncila tak..., ako jej predchodca pred sedmdesiatjednym rokom... nemecky genius Hitler...!

  • Eva napsal:

   Konec ještě není, je teprve začátek, těch 10 miliónů může ještě po Evropě být, může být i 2x 10 milionů.

 18. Ivan napsal:

  Ako verit zapadnym genozlocincom, ktori posliapali...

  Chartu OSN a tym vlastne aj vsetky suvisiace zmluvy, vratane Zenevskych konvencii, ktore sami podpisali a ratifikovali a o ktore sa opieral svet od ukoncenia druhej svetovej vojny...

  V rozpore s Chartou OSN zapadni genozlocinci napadli suverenny stat Juhoslaviu, v rozpore so Zenevskymi konvenciami brutalne utocili na civilne ciele, ako boli elektrarne, televizie, nemocnice a pod. aby zlomili odpor vlady...

  Rovnako si pocinali pri zlocineckom a lzou podlozenom utoku na Irak, kde nicili vodarenske zariadenia, aby mucili obyvatelstvo smadom... Kde znicili a vykradli tisicrocne kulturne pamiatky ludskej civilizacie...

  Ako verit zlocincom, ktori sa spajaju s drogovymi zlocincami v Kosove, ktori sa zucastnovali po vzore Mengeleho, vrazd Albancami zadrzanych Srbov a odberu ich organov na obchod...

  Tymto barbarom nemozno uz verit ani ked povedia kolko je hodin...

 19. Ivan napsal:

  Ak situaciu podrobne analyzujete, dojdete na koren problemu.

  Na pricine su opat zapadni genozlocinci...

  Nebolo by emigrantov ani ozbrojeneho odporu, ak by...

  nebolo zapadneho zakerneho, kolonialneho zlocinu proti inym krajinam...

  Napriklad, keby zapadni zlocinci neznicili podmorsky zivot v Adenskom zalive, najskor priemyselnym vylovenim rybneho bohatstva po hranicu neobnovitelnosti, potom vylievanim preplachovych vod ropnych tankerov, mohli somalski rybari dodnes zit v pokoji a zivit svoje rodiny..., zapadni zlocinci z nich urobili tzv. piratov, v podstate ludi konajucich zo zufalstva...

  Zapad predovsetkym na rozvojovych krajinach neuveritelne PARAZITUJE..., tak ako parazituje aj na vychodnej Europe... Zapad z vyvazanych ziskov vo vychodnej Europe vracia cez tzv. fondy EU asi dvadsat percent prostriedkov..., teda aka pomoc...?!!! A na Afrike je parazitovanie este horsie, spojene s vytvaranim nepokojov, vrazdenim a dokonca utokmi biologickymi zbranami (cholera a snet slezinna v Zimbabwe po protibritskej vzbure)...!!!

  Zakladom je, aby zapadni kolonialni paraziti...

  riadne platili za suroviny, ktore nakupuju, presnejsie povedane o ktore nehorazne a zlocinecky, rabuju Afriku... Miesto toho, aby kalkulovali ceny surovin tak, aby aj africky banik mal naklady na mzdu a odvody svojmu statu na zrovnatelnej urovni s Europou, dostava v porovnani sotva desatinu..., takisto aby do cien boli zahrnute dane pre stat a obnovu zivotneho prostredia, aby vlady mali na rozvoj skolstva, zdravotnictva, infrastruktury..., tak miesto toho zapadni geneticki zlocinci, aby potlacili ceny surovin, rozvracaju politicke systemy, provokuju rozbroje a zbranami podporuju obe strany umelo vyvolanych konfliktov...!!! Nam diktuju znizovanie vyroby potravin, miesto toho, aby sa tieto vyviezli tam kde su potrebne a to za platby, ziskane Afrikou za vyvoz surovin...!!!
  Lenze zapadny geneticky zlocinec to jednoducho z genetickej zlocineckej krveziznivej vybavy NEDOVOLI..., on musi parazitovat a prelievat krv...!!!

 20. Vaclav Pražák napsal:

  To je komentářů!Co si ještě jednou přečíst ten článek a poslechnout co se tam píše:vyjít do ulic!!!Nekoukejte kdo jde na fotbal a kdo se poflakuje doma.Né oni ale vy jste zodpovědný za svůj osud,tak hurá do ulic,ať zase nemusíte svojí zbabělost a lenost házet na židy.

 21. Slonda napsal:

  Kdo je odpovědný, jak to dopadne..? Musíme taky věřit a neskákat jim na ty jejich psí-operace ! Podívejte, logika je jedna věc, ale naše po-vědomí o věcech myšlenkového potenciálu člověka, funkci éteru je žalostné. Nevíme co dokáže víra v dobro a světlo, Víra tvá tě uzdraví, to známe přece. Jsme tady přeprogramovaní a uzavření v našich světech konzumu a lži, plus pokušení a lenosti.

  Věřím, že toto není a nebylo úkolem člověka, rvát se o žrádlo a slasti, že jsme prostě vykleštěni o svoje schopnosti. Systém řízení správy věcí na Zemi je dnes zase na hraně. Kdo zatím stojí ? Židi-Chazaři, Vatikán, Mohamedáni, ateisti – beznabozi..? Takhle můžeme do nekonečna mentorovat, ano je třeba si to analyzovat, jsou tady přeprogramovaná etnika, která se cítí vyvolená, ale nejsou to všichni, tak jako se všichni neklaní Papa římskému, ani Dalajlámovi…

  Všimněme si, s čím hlavně počítají tvůrci bordelu.. no se strachem, s negativními emocemi lidiček. To je jejich hnůj na jejich smradlavé záhonky. Tam to potřebují mít a k tomu in-formační pole rozbité na kusy a strach ovcí, kterým zůstane boj o život v duši, v toužebném očekávání nápravy od ,,svých´´ vlád. To je psycho !! Nejde o poraženectví, rezignaci, ani o sklopenou hlavu. Vykonavatelé jsou z masa a kostí, bojí se taky, jenom mají máslo na hlavě, drží je vydíráním a falešnými sliby a pak debilitou jedinců, ta je nezastupitelná.

  Všichni známe ten pocit marnosti, když vysvětluješ něco někomu a on tebou nakonec pohrdá..jsi jak nemocnej v jeho očích. Ano tak to je, takto funguje Metrix a z toho je se třeba dostat, co nejvíc lidí a Nebesa nám pomohou, ostatní nedouci a aroganti si to jistě nějak vysvětlí později, to není naše starost..

  Zákony Kosmu (nepíši Boha, aby to nevyvolalo zbytečné reakce..) jsou pro nápravu věcí, toto není jen o člověku-marném, ale celém systému drancované a vybíjené planety. Srovnám-li u-vědomění si problému dnes a před deseti lety, je tady posun. Věřme ! Bojujme slovem, in-formací (formuje mysl), dokud nebudeme muset na ulici s invazivci o holé přežití..

 22. Zighartice napsal:

  Člověk je v beznadějné, kritické situaci, způsobené Člověkem samým. Můžeme diskutovat a hovořit o tom, proč a jak jsme se vůbec do této kritické situace dostali. Můžeme mít různý názor na řadu věcí. My různý názor na mnohé věci máme. To by však lidem nemělo bránit v tom, aby mluvili jeden s druhým, aby se snažili pochopit názory a představy toho druhého, co se týče mírového soužití a vzájemné úcty.

  Podle všeho se všechny naše systémy buď zřítily, nebo ustrnuly. Zřítily se do té míry, že už kolem našeho bytí netvoří rámec, který by zaručoval bezpečnost pro lidského jedince. Naopak. Naše technika a věda pokročily do takového stupně, nabraly takovou rychlost, že duchovní pochopení Člověka nebylo schopno dostatečně držet krok, aby tuto pokročilou vědu a techniku ovládlo. Současně se náš peněžní systém vyvinul z praktického prostředku výměny na složitý ekonomický systém, který je dnes, přímo nebo nepřímo, příčinou velké sociální nespravedlnosti a neštěstí ve světě.

  Mnozí lidé dnes zoufale hledají nějaký způsob záchrany. Způsob, jímž by zabránili světové katastrofě, která je před námi a jejíchž následků jsme si všichni vědomi. Mnozí prozíraví a vlivní lidé vynaložili hodně úsilí, aby katastrofě zabránili, a my můžeme doufat, že se jim to v dvanácté hodině podaří. Jedna věc je doufat a druhá čelit faktům tak, jak se jeví: Čínský národ je dnes mocenským činitelem, který narušuje mocenskou rovnováhu na Zemi. Tato mocenská rovnováha už neexistuje. Svět jde vstříc atomové válce, která bude mít v nejhorším důsledku za následek totální zánik.

  DŮSLEDKY UPRCHLICKÉ VLNY NÁS NEZAJÍMAJÍ prohlásil nedávno eurokomisař pro migraci:
  http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/381965-eurokomisar-dusledky-uprchlicke-vlny-nas-nezajimaji.html
  V lepším případě politické elity drží huby, když humanitárně bombardují civilisty včetně dětí, když mrakodrapy pohřbívají tisíce nevinných lidí, když nám do našich bydlišť cpou a budou cpát migranty. Ovšem když jim bomby nakladou humanitárně jejich chráněnci skoro pod jejich vlastní zadky, tak čumí jak vyvoraný myši. Možná na okamžik si uvědomili, že i oni jsou zranitelní a smrtelní. Co k tomu dodat? Jen projevit lítost nad nevinnými, kteří to schytali...

  Evropské centrum moci se otřásá v základech, nejen kvůli výbuchům, ale i obrazně, politicky. V té samé chvíli, v zemi za horami, v jisté české kotlině, se ve světle bombových útoků v Bruselu odehraje nevídaná scénka. Poslanecká sněmovna ČR zamítla návrh na bezvízový styk s Tureckem. Navzdory dohodám z Bruselu, navzdory Bohuslavu Sobotkovi, který dostal jasné notičky v Bruselu, ale poslanci jeho vlastní strany ve spolupráci s opozicí mu je roztrhali na malinkaté kousíčky. Jak to teď proboha vysvětlí Angele? Jde totiž o to, že bezvízový styk s nečlenskou zemí EU spadá pod výjimky, na které se nevztahuje smlouva z Nice, ani smlouva Lisabonská. Takový bezvízový styk musí jednomyslně schválit parlamenty všech členských zemí EU, nestačí totiž majorita hlasů.

  Co se tedy stalo? Exploze v Bruselu způsobily otřesy až daleko za horami v české kotlině. Pro zamítnutí bezvízového styku hlasovala i TOP09, a dokonce i paní Langšádlová. Co ta změna? Už nejsme všichni Refugees? Je smutné, že na české politiky v zájmu zastavení sebevraždy evropské civilizace fungují až bombové exploze, aby konečně dostali rozum. Máme tomu tleskat? A nebude to pochopeno některými lidmi v tom smyslu, že na rekurz české politiky ve věci migrantů jsou zapotřebí výbušniny a trhaviny, aby politici konečně začali hájit národní zájmy, protože politici reagují pouze na teror a hrozby, jinak ani nehnou brvou? Dovedete si představit, jak by sněmovna hlasovala, kdyby v Bruselu žádné bomby nevybuchly? V tichosti, v klidu, bez zájmu ČT, která by raději ani nevysílala ze sněmovny přenos, aby to národ neviděl, by poslanci bezvízový styk s Tureckem schválili. Hlasy vládní koalice a jistě i hlasy z opozice.

  Vzhledem k nejnovějšímu vývoji na světové aréně se ale nezdá, že by bylo možné na zemské rovině najít způsob, jak se vyhnout hrozící katastrofě.

 23. Ivan napsal:

  Preniest utrpenie sposobene zlocineckymi agresiami...
  na podu agresora je oddavna najucinnejsia obrana...!!!

  Vsimnite si, ako agresori do Afganistanu, Iraku, Libye, podporovatelia zvrhnutia vlady v Syrii, strojcovia rozvratu Ukrajiny..., dnes VRESTIA..., ked sa utrpenie milionov ludi, smrt statisicov, nakoniec prenieslo aj na ich podu...!

  Za par dni budu tito zlocinci stat v prazdnej bruselskej ulici pred kamerami..., aby demonstrovali v televiziach s krovim z inych demonstracii svoju, tzv. jednotu...

  Ale, kde boli ked zlocinci vrazdili od Afganistanu az po Libyu...? Kde stali pred kamerami...?

  Zlocinci si namyslali, ze moslimsky svet im bude vzdavat vdaky za zbombardovanie svatby chudobneho Afganca..., za tisice mrtvych deti, za tisice s poskodenim zdravim, bez oci, bez ruk po bombardovani..., to su pre zlocincov len tzv. vedlajsie straty...

  Dnes sa po bruselskych ci francuzskych uliciach povaluju tiez len "vedlajsie straty", tak preco ten vresk po celej Europe...?!

 24. Zighartice napsal:

  Bratři Khalid a Brahim Bakraouiovi, kteří se v úterý odpálili na letišti a v metru v Bruselu, sledovali šéfa belgického střediska pro výzkum jaderné energetiky (SCK/CEN) a natáčeli si jej skrytou kamerou. Podle belgické federální agentury pro bezpečnost jaderných provozů AFCN případná existence takového videa vysoce citlivá.
  Tím se potvrzuje má teze o případném zaměření se "teroristů" mimo jiné na evropské atomové elektrárny. Jak jsem již uvedl před nedávnem, evakuovat takové zařízení je podmíněné pouze jedním fakorem. A to, že se uvnitř objektu nachází aktvní nálože, nebo jiný nástražný systém (příp. podezření), či se po objektu pohybuje ozbrojené komando a hrozí zabití většiny osazenstva JE. Prostor se uvolňuje pro pyrotechniky a speciální síly. Provoz JE je plně automatizovaný a je možné ho nechat řídit počítači a v prípadě, že je potřeba korekce, je to možné provést dálkově. Samozřejmě za podmínky uzavření klíčových částí JE. Druhá horší možnost je příprava roztavení reaktoru JE pro účely státního terorismu pod operacemi Gladio. Není pro uspěšný meltdown reaktoru potřeba pouze důsledně vyřadit zásobování JE elektřinou, tak jak se to stalo ve Fukušimě? Nicméně totéž se mohlo stát loni na podzim na Ukrajině se 6 JE po přesunutí dodávky elektřiny z Polska na Ukrajinu. Velké štěští, že RF poskytla potřebnou energii bez smluvních průtahů v rámci ochrany obyvatelstva před jaderným zamořením více než celé Evropy!

  Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/bruselsti-atentatnici-sledovali-sefa-jaderneho-vyzkumu-pkl-/zahranicni.aspx?c=A160324_084252_zahranicni_kha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!