Demonstrace a pochod „ZA ČESKOU REPUBLIKU!“ 26. března 2016 – PRAHA

zanasisvobodu

Spolupráce vlasteneckých sil, které to s Českou republikou myslí vážně a jsou ochotny překonat vzájemné názorové rozdíly ve vyšším zájmu národa a jeho státu, pokračuje! Jsme přesvědčeni, že povinností národovecké scény je komunikovat, trpělivě spolupracovat a nalézat shodu ve věcech, které mají potenciál ovlivnit naší společnou budoucnost. Společný tým hnutí Za Naši kulturu a bezpečnou zem a Národní demokracie proto v sobotu 26. března 2016 v Praze svolává a organizuje další otevřenou demonstraci a pochod s názvem „ZA ČESKOU REPUBLIKU!“

V tento den budeme demonstrovat proti islamizaci, xenofilním politikům, médiím a neziskovkám, budeme požadovat demisi vlády, předčasné volby a svrchovaný český stát! Půjdeme demonstrovat před Lihový dům, doupě vlastizrádné ČSSD! Naši demonstraci přijdou podpořit národní bard Tomáš Ortel a ikonická country kapela Taxmeni!

Na rozdíl od některých politických subjektů, které si navykly pořádat vlastní uzavřené akce (na něž jiné politické strany, hnutí a spolky nezvou a neumožňují jim vystoupit před shromážděné občany), demonstrace a pochod „ZA ČESKOU REPUBLIKU!“ je akcí otevřenou všem vlastenecky orientovaným občanům a politickým silám. Nikoho nekádrujeme, nikoho od účasti neodrazujeme a žádné „konkurence“ se nebojíme! Naopak – srdečně zveme všechny politické strany, hnutí a spolky a nabízíme jim možnost promluvit ke shromážděným. Tento den v našem podání nebude žádnou privátní exhibicí, ale bude patřit VŠEM vlastencům České republiky!

Akce pořádané naším týmem jsou jedinečnou platformou pro vzájemné setkávání, překonávání minulých nedorozumnění a navazování nových, pevných přátelství! Přijďte mezi nás zažít atmosféru jednoty a pevné vůle, skutečné národní obrození! Bez ohledu na politické preference, bez ohledu na stará „bebíčka“ půjdeme do ulic tak, jako 17. listopadu 2015!

Vlast nedáme, bruselský diktát nepřijímáme!
Za hlasem předků, za svrchovaný český stát!

Společný tým hnutí Za Naši kulturu a bezpečnou zem a Národní demokracie

ZAHÁJENÍ AKCE A POCHOD
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Demonstrace bude zahájena ve 14:00 hodin v horní části Václavského náměstí v Praze, v blízkosti výstupu ze stanice metra Muzeum. Po skončení úvodního programu, okolo 16:00 hodin vyrazíme pochodem do Hybernské ulice, k Lihovému domu, doupěti vlastizrádné ČSSD.

Trasa pochodu: Václavské náměstí (horní část) – Můstek – Na Příkopě – Hybernská 7 (prostranství před Lidovým domem). Odhadovaná délka pochodu je do 10 minut vycházkovým krokem.

UPOZORNĚNÍ PRO ŘEČNÍKY
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Pokud chcete vystoupit se svým projevem, je třeba, abyste se obrátili na organizátory demonstrace nejpozději do soboty 29. března 2016. Znění svého projevu nám zašlete na lucie.kirch@seznam.cz. Pokud vás neznáme, připojte také pár informací o vás (krátký životopis a důvod, proč chcete vystoupit). Kontaktovat nás můžete i na telefonu 736 464 532. Projevy musí mít maximální délku 2-4 minut, musí být věcné, jasné a dobře připravené a vztahovat se k tématu demonstrace. Nedodržení maximální délky projevu je neohleduplné a nezdvořilé nejen vůči organizátorům, ale především vůči dalším řečníkům a shromážděným – zejména starším lidem. Delší projevy nemilosrdně zkrátíme.

PETICE
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Na místě bude možnost připojit svůj podpis na petici požadující vypsání referenda o vystoupení naší země z Evropské unie.

S SEBOU
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
České státní vlajky, zemské vlajky, vlajky politických stran, hnutí a spolků a také cokoliv, co vydává hlasitý zvuk – píšťalky, trubky, vuvuzely nebo bubny!

BEZPEČNOST
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Tato demonstrace bude probíhat v souladu se zákonem. Naší akci budou chránit pořádkové síly PČR, bezpečnost vystupujících pak soukromí kontraktoři.

POMOZTE NÁM S PROPAGACÍ!
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
Vaše pomoc má pro nás a především pro věc samotnou velký význam. Věnujete-li nyní několik sekund nebo minut přeposlání informace o této demonstraci svým přátelům a známým, zvýšíte tím pravděpodobnost, že se o ní lidé dozví a přijdou. To je minimum, které pro naši společnou věc můžete ihned udělat!

K úspěchu akce můžete konkrétně pomoci takto:
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨
1) Nesedět doma a přijít!
(stačí pochopit, že bez občanů ochotných osobně podpořit změny, bude vše obtížnější)

2) Sdílet infografiku akce se svými kontakty na Facebooku!
(stačí stisknout tlačítko „Sdílet“, které je umístěno ihned pod ní)

3) Rozeslat infografiku e-mailem svým přátelům a známým!
(stačí na ní kliknout, otevřít ji v plné velikosti, uložit na váš počítač a připojit k e-mailu)

4) Potvrdit svou účast na této facebookové Události
(stačí kliknout na událost a stisknout tlačítko „Zúčastním se“)

5) Vkládat odkaz na akci do komentářů na Facebooku!
(stačí vkládat tento na tuto událost do souvisejících facebookových komentářů až do samotného předvečera konání akce)

6) Vytisknout letáky, rozdat je nebo vhodit do schránek!
(stačí si vybrat některou z předloh zveřejněných na naší Timeline – k dispozici jsou letáky ve formátu A4, A5 a A6

Děkujeme a 26. března 2016 se budeme těšit!

Zdroj: https://www.facebook.com/events/450472241828732/
16 Komentářů k Demonstrace a pochod „ZA ČESKOU REPUBLIKU!“ 26. března 2016 – PRAHA

 1. Bogus Sobotka napsal:

  Za Ceskou Republiku ….a hlavne tam nezapomente prijit s Putinem na tricku, mandelinkovou stuzkou na klope a mavat „novorusijskyma“ vlajkama :D

  • admin napsal:

   a s čím přijdeš ty? a kam?

  • Holy napsal:

   A ty nemuzes prijit vid? Je sabes….

  • Jaris napsal:

   Sobotka, to je dobry napad!

  • Vladislav napsal:

   A vy tam nezapomeňte, jako vždy, poslat holohlavé provokatéry s tričky se symboly typu „88″, provolávající nacistická hesla – aby si je mohla ČT v klidu natočit a Tvarůžková pak s kamennou tváří oznámit, že šlo o demonstraci krajní pravice a fašistů, takže další potvrzení, že nacionalista = ultrapravičák a fašista.

  • Fanny napsal:

   Ty půjdeš jistě s těmi co je tady vítají a nezapomeň si s sebou vzít tričko s Kárlem a transparent „Jesus Bruxels“.To jen aby tě tam ti dobří hoši poznali a abys dostal přidáno,chudáčku.

  • contumax napsal:

   Bohouš Sobotkovic

   Já budu prozatím mávat kladivem a srpem…

 2. .lak napsal:

  Ta obrýlená mrdslimka nahoře s odhaleným ohambím si koleduje.

 3. Michal napsal:

  přijít nemůžu, ale pošlu syna, jsem zvědav, jestli tam pošle Chovanec tentokrát třeba Spart´anské fanoušky, ten fanoušek Slávie v hnědé bundě už by měl dostat konečně přes držku, myslím od fanoušků Sparty. Tak napíši alespoń Sobotkovi, že je totální kokot, posílat do Turecka 800 mil. Kč na válku z peněz dańových poplatníků, za to by měl viset.

 4. Vaclav Pražák napsal:

  Konečně někdo kdo se pokusí sjednotit národ.Jdu!!

 5. koloděj napsal:

  Ach jo …
  Vaclav Pražák napsal:
  24.3.2016 (8.34)

  Konečně někdo kdo se pokusí sjednotit národ.Jdu!!

  Stihl ses podívat, KDO to pořádá ? Aby tam neblekotal Sládek, Konvička a podobní a neřešila se tam petice za zneplatnění zákona o rozdělení ČSR… Nebo to nebyl chyták na aktivisty, kdy se do davu zamíchají provokatéři a podobně

  Ve výzvě ani na FB není jediný jméno, kromě emailu, jediná organizace, spolek, kdo to pořádá, kdyby tam byli neradarovi starostové, Roman Tykadlo, Ovčáček, doprdele, kdokoliv kdo nevězí v hnoji estabilišmentu, tak neřknu ani f.

  Tohle bude habaďůra.

  Koloděj

 6. boss napsal:

  Komu by to náhodou nevyšlo,pokusím se o live přenos zde http://www.mikrotv.cz/live/

 7. Q napsal:

  Ostuda naroda mela zase sraz a opet predvedli, ze to jsou idioti. Jste jen hloupy socky, co muslima ani nevidela, protoze nemate prachy na to nekam vyjet nebo jste blby cechacci a nechcete. Jestli se tady kdy odpali terorista, tak snad to bude na vasem srazu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!