Oldřich Rejnuš – Klíčové problémy Evropské unie

rejnus

Prof. Ing. Oldřich Rejnuš, CSc. popisuje v 106 minutové přednášce s prezentací klíčové problémy Evropské unie a důvody jejího budoucího rozpadu. Vysvětluje především ekonomickou stránku evropské krize a podvody v oblasti finančního systému.
Kapitoly přednášky: Soudobý vývoj populace a ekonomické výkonnosti jednotlivých zemí, Dnešní zadluženost domácností, podniků a států, Jak jsou dnes řízeny nejvýznamnější ekonomiky světa, Proč musí nastat, jak bude vypadat a kdy přijde příští finanční krize, Kam spěje vývoj v EU a proč se EU rozpadne, Do čeho má dnes obyčejný člověk investovat a může vůbec přežít?
2 Komentářů k Oldřich Rejnuš – Klíčové problémy Evropské unie

 1. Definitiva napsal:

  Ak tu dáte nejaké to video, tak prosím kvalitnú nahrávku zvuku. Nie je to prvýkrát, keď sa prednes mení na brblanie z pozadia a lepšie je to video vypnúť, ako si poškodzovať duševné zdravie.

  • WIKINGER Petr napsal:

   DEFINITIVO.NAMÍSTO,ABY JSTE TADY PSAL O SVÝCH VADÁCH SLUCHU A VIDU

   bylo by užitečnějši,aby jste navštívil doktora sluchu a koupil silnějši brýle,aby jste na ty prima tabulky viděl.Přiznejte se,že vůbec nevíte o čem je řeč.Tak posluchejte.ČNB okrádá každého ovčana v ČR,snižuje jeho plat a rabuje jeho úspory.To na Slovensku dělá pan DRAGHI z ECB,KTERÝ TISKNE KAŽDÝ MĚSIC ŠEDESÁT MILIARD EUR.Proč mu nenapíšete.Je to proto,že jste líný si přečist páně REJNOCHA monografii FINANČNÍ TRH s bratru 750 STRANKAMI.Přiznejte se tady,že jste vyšel ze čtvrté třidy a možná by ten trochu prima zvuk stejně k vám do mozku ani nedošel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!