Studio REPORT 23.3.2016

cntv-report2Brusel terčem teroristů – Sněmovna držela minutu ticha – Vraždění v Bruselu: Víme, kdo za tím stojí. Česká televize nám to bude chtít opět utajit. – TOP09 nás prodává islámským vrahům, ale vadí ji Čína – Radnice Prahy 1 oslavila vznik islámského státu – Šokující dokument o Saúdské Arábii. Takto brutálně se chová údajně nejbližší spojenec Západu
11 Komentářů k Studio REPORT 23.3.2016

 1. Holy napsal:

  Politicky proces s oredstaviteli ND kulminuje. Predseda Bartos a L. Zemanek odsouzeni bez hlavniho liceni k 1 roku podminen na 2 roky na zaklade dovetku v pripade Hilsneriady:
  http://narodnidemokracie.cz/politicky-proces-v-praxi-narodni-demokracie-odmita-rozsudek-nad-adamem-b-bartosem-a-ladislav
  Establishment se zalekl stoupajici popularity ND pred volbami!!!

  • Paul Durham napsal:

   Proboha , copak nevíte , že mezi Jihlavou a Třebíčí se vine zlatý pás dementů ? Za všech režimů ? Vlastně je to půlměsíc a začíná kolem Jindřichova Hradce a končí ve Znojmě.
   A to, že v czechbabwe není žádná svoboda slova nikoho na světě nezajímá. A pitomce v EU už vůbec ne.

  • weissbach napsal:

   Jedna opozice vyřízena. Pokud nechtějí jít natvrdo, nebudou snad moct ani promluvit. Kdo je další v pořadí? Domobrana? Okamura?
   Navíc mám opravdu nepříjemný pocit, že další volby se asi jinat nebudou z důvodu teroristického ohrožení. Nebo tak něco. Příležitostí aby tak něco bude čím dál víc.

  • Všímálek napsal:

   No, člověk nikdy neví, co když je to jen výroba mučedníků a jsou nastrčení protistranou aby ve vhodnou chvíli svedli dav? Člověk si musí připouštět všechny možnosti. Vzpomeňte na tzv. mučedníka Havla.

 2. jan napsal:

  Ono to není divadlo,spíš už truchlohra.
  USA jasně vyzývají,dělejte něco,jak zkrachujeme,zkrachujete také v Evropě.

 3. Zighartice napsal:

  Blíží se volby. V Česku ty krajské. Tajné služby ČR hlásí, že by extremisté a odpůrci migrace mohli ve volbách pěkně zatopit zavedeným stranám. A tak přišel povel do sněmovny ze sekretariátů, že je potřeba zařadit zpátečku. Pracovníci BIS projdou NWOO, Parlamentní listy, AC24 a další alternativu, zjistí pravdu a vypočítají kvocient rizika hrozby změny režimu. Že se něčeho dopočítali, to vidíme na těch zoufalých mediálních útocích, směřujících z meinstramu. Ano, něco se děje. V Bruselu vybuchly bomby a v Praze potopili poslanci jedním šmahem celou dohodu EU s Erdoganem. Tedy ne celou, zamítli pouze ten bezvízový styk. Zajímavé, čeho jsou TOP09 a ojrosoudružka Langšádlová (AfD označila za radikální hnutí podporované Ruskem snažící se rozklížit evropské státy) schopni, když jí hrozí zánik v příštích volbách … ale to už asi překvapí jenom skutečné euroovce bečící před porážkou.
  Hlasy jednotlivych poslanců:
  http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=62778&l=cz
  A schválili i výzvu, že země, které nedokáží zajistit ochranu schengenské hranice, mají ze Schengenu vystoupit. Facka Řecku? No, snad to nebude znamenat brzy i facku Slovensku, které má Schengen na východě své hranice.

  Když v Bruselu vybuchly bomby, najednou se politici zalekli, že ta rozvrácená Sýrie je najednou dole na ulici pod okny Rady Evropy. Tak blízko. Rozvrátili jsme Sýrii a severní Afriku před 5 lety a teď dole na ulici máme Sýrii a severní Afriku tady u nás v Bruselu. A co takhle zpřísnit zákony na držení zbraní v EU? A myslíte, že ti teroristé měli platné zbrojní pasy? Neměli místo zbrojních pasů spíš pásy? S výbušninami okolo těla? A co bude teď hlavní starostí politiků v Bruselu? Zastavení migrace? Anebo tvrdá masírka v médiích, že migranti za útoky nemohou, že nejsou všichni jako islamisté z ISILu? Že je třeba se bránit projevům nenávisti? Že je třeba zpřísnit kontroly občanů na letištích, že je třeba více kontrolovat internet, soukromé emaily, že je potřeba posílit policii, aby stála na každém rohu, jako v policejním státě? Protože občané se cítí ohroženi, jako ty ovečky v ohradě, které bečí na poplach a požadují tvrdě svá práva na ochranu, aby je chránila smečka ovčáckých psů s obrovskými zuby. Ovce chtějí chránitele a chrániče.

  A pastevec v pozici elit jim rád vyhoví. Bude mít méně práce a obav s ovcemi, že by se mu rozutíkaly, že by mu lezly do míst, kam nechce, aby mu lezly. A každá ovce, kvůli její bezpečnosti, dostane velký zvonec, který zazvoní kdykoliv, když ovce udělá krok. Cink. Druhý krok. Cink. Třetí krok. Cink. A když se ozve Cink, Cink, Cink, Cink rychle za sebou, hlídací psi vědí, že ovečka se dala na útěk. Kdo ví, jestli kvůli strachu před vlkem, nebo už prozřela a má života v hlídané ohradě po krk a chce utéct od chránitelů, kteří jí nutí sdílet ohradu s divnými dovezenými kozami, slepicemi, vepři, krávami, voli… různých barev a druhů z celého světa, kteří začínají ovečky v jejich vlastní ohradě ohrožovat, později šikanovat a utlačovat. Ovečku už nebaví život v multikulti ohradě. Nechce cizáky ve svém výběhu, ve své vlastní ohradě, ale bača se prostě zbláznil a dál do ohrady dováží jiné podivné a veskrze nebezpečně exoty z celého světa.

  Taková ovce nemá sílu vyhodit se (a ostatní) do vzduchu. Nemá schopnosti bránit se tomu, aby kvůli jednomu vlkovi (kterému pastevec podstrojoval v boji proti medvědovi, který také běhá po lese, ale pastevec ho nemá rád, a proto vlka proti medvědovi naváděl, ale vlk se vymkl z podkontroly… kupodivu) nemusela na sobě nosit zvonec. Politická reprezentace EU zneužije teroristické útoky v Bruselu k instalaci zvonců na krky občanů EU. Zpřísní se držení zbraní, zpřísní se postihy za projevy nenávisti proti migrantům, zpřísní se kontroly na letištích i na internetu, přijmou se špehovací a šmírovací zákony, které dohlédnou na blaho ovčanů v EU. A dokonce se za ty sežrané ovce v ohradě neobviní vlk, ale medvěd. A co na to ovčané? Slyšíte? Cink, cink… cink, cink…

  • Zighartice napsal:

   Poznámka:

   ČR zamítla návrh na bezvízový styk s Tureckem navzdory dohodám z Bruselu. Jde totiž o to, že bezvízový styk s nečlenskou zemí EU spadá pod výjimky, na které se nevztahuje smlouva z Nice, ani smlouva Lisabonská. Takový bezvízový styk musí jednomyslně schválit parlamenty všech členských zemí EU, nestačí totiž majorita hlasů.

 4. A je to napsal:

  Cenzura na youtube! V mnoha dokumentech tam kde byli titulky nejsou. Titulky se hledají jinde a krypl google nemůže dát titulky ke stažení.Mnoho dokumentech jsou výsměch a zmanipulované.Když se chcete dozvědět více, je vše skryto, zrušeno a nebo v jiném jazyce!Cenzura panuje i v prohlížečích, kdy dávají hlášku, že prohlížeč je neplatný!Kam se hnete, je dokurvený google a viry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!