Tisková konference k trestnímu stíhání Adama B. Bartoše a Ladislava Zemánka z 21. 3. 2016

tknd

POLITICKÝ PROCES V PRAXI: Národní demokracie odmítá rozsudek nad Adamem B. Bartošem a Ladislavem Zemánkem.
Předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš a její bývalý místopředseda Ladislav Zemánek se v pondělí poprvé oficiálně vyjádřili k politickému procesu, který je proti těmto nejvyšším představitelům strany veden. Jihlavský soud jim udělil roční trest odnětí svobody s dvouletou podmínkou.

Bartoš i Zemánek se tuto informaci dozvěděli z médií, což lze označit přinejmenším za eticky závadné. Na tiskové konferenci oznámili, že proti rozsudku podají odpor a budou žádat hlavní líčení za účasti veřejnosti, na něž mají ze zákona nárok. „Určitě podáme odpor, hlavní líčení si nenecháme ujít. Je to evidentní snaha pošpinit nás před volbami, aby na nás ulpěla nějaká špína,“ prohlásil předseda strany.

Je pravděpodobné, že se vládnoucí režim pokusil znemožnit činnost sílící opoziční strany a zabránit jejímu případnému volebnímu úspěchu v parlamentních volbách tím, že její nejviditelnější představitele pod hrozbou vězení umlčí. A přitom mlčky, bez mediální pozornosti, bez řádného procesu.

Zemánek, který má na starosti vnější vztahy, už informoval zahraniční partnery a konstatoval, že se zprávy o tomto hanebném procesu začínají šířit. „Postaráme se o to, aby lidé v dalších evropských státech věděli, že Česká republika je zemí, která pronásleduje opozici a potlačuje svobodu slova a že liberálně–demokratické režimy negarantují takovou svobodu, jakou by si lidé zasloužili,“ uzavřel Zemánek.

Info  o návštěvě v Polné:

http://narodnidemokracie.cz/narodni-demokrate-v-polne-s-erikem-sedlackem-a-pavlem-kamasem-po-stopach-anezky-hruzove/

Reportáž na ČT:

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/1519092-ultrapravice-se-snazi-zneuzit-116-let-starou-vrazdu-anezky-hruzove

 

 
51 Komentářů k Tisková konference k trestnímu stíhání Adama B. Bartoše a Ladislava Zemánka z 21. 3. 2016

 1. Kolemjdoucí napsal:

  Z hovna nafukuje velblouda. U tohohle člověka dodnes nevím co si mám myslet, před pár lety běhal s izraelskou vlajkou po protinacionalistických pochodech a teď píše knížky proti židům...

  • pedros napsal:

   milej kolem-jeducí!Asi ti to jěště nikdo neřekl,no možná to tušíš-ty jseš takové velbloudí hovno!A na takové židáčky jako ty a další zdejší obřezaté velbloudí lejno,se vaří voda, a to už hezky dlouho.

  • Marie napsal:

   Ro neres, co si mas myslet... rid se viditelnymi fakty a ty vyhodnocuj podle sveho svedomi. Otazka zni: je mozne v demokracii odsoudit cloveka do vezeni bez jeho pritomnosti nebo vedomi o tom vubec?
   Jestlize si to nekdo dovoli, to znamena, ze dotycny prekazi, a odvod si logicky, komu!

   Jestlize si to nekdo dovoli, zijeme v cochcarne a takove chcace je potreba pochytat a zneskodnit. A lidi by se meli postavit proti tomu nikoliv kvuli Bartosovi, ale kvuli principu, protoze se to muze kdykoliv stat komukoliv jinemu, vcetne vas!

   Ta solidarita neni o osobe, ale o pravu!

   Pamatuj, kde konci pravo, nastupuje nasili, a to prece nechceme, nebo chces?

   Jde o poruseni Ustavy konkretnim soudcem, a bud bude potrestan, nebo ho lidi musi zneskodnit ( tim nemyslim zabit, jde o to, aby nemohl nadale pachat tyto skody nam vsem ).

   • pedros napsal:

    Marie-v čechách už existuje pouze karikatura práva!O tom koho má"právo"zlikvidovat rozhoduje obřezaný protektor-zasraný skrček šapiro.Viz případ Vitásková!Tu je nutné asi zabít,aby těm židáckým šmejdům neposrala kšeft s temelínem!A nabírá to obrátky-ABB je jenom další na odstřel,možná se brzy nadějeme nějakých tajných soudů!

    • Jan Jinsky napsal:

     Zkuste se na to podívat realisticky. Proč by někdo odstřeloval takovou nulu_ Vždyť nikdy nedokázal získat ani jedno procento hlasů. Je to obyčejný nácek.

     Nemyslím si, že ho měli vůbec soudit, měli se na nej vykašlat. A Zemánek je ještě větší nula. Oba se jen rádi poslouchají.

     • Vladislav napsal:

      Tak co, pane Jinský, už máte sepsaný ten seznam nesrovnalostí v Bibli, jak jsem Vás o něj před dnem nebo dvěma požádal?

      Vy přece rád uvádíte věci "na pravou míru", takže předpokládám, že když tak brojíte proti Védám, Protokolům či nejnověji Katechismu, určitě nenecháte jen tak bez povšimnutí Bibli a další křesťanské texty?

      Nebo že bych se mýlil? Že by byla vaše usilovná snaha o odhalování pravdy orientovaná pouze jedním směrem??

      • Jan Jinsky napsal:

       Pro mně je Bible náboženský text. nejsem věřící, takže jí ani nemám přečtenou. Pokud potřebujete rozbor Bible, doporučuji se obrátit na nějakého kněze.

       Nicméně takovou kravinu jako je ten židovský katechismus pozná průměrně inteligentní blb - je to jasný podvrh. Hezký den.

       • Vladislav napsal:

        A co Slovansko-Árijské védy, pane Jinský? Ty snad nejsou náboženským textem?
        Zřejmě ano, co říkáte? Tak proč potom tedy je a podobné texty (např. Velesovu knihu) napadáte, že jsou vymyšlené, vylhané apod.?
        Hezký den mi prosím nepřejte, nemám rád přání, která jejich autor dělá pouze kvůli sobě a svému egu.

        • Jan Jinsky napsal:

         Dobře, tak se mějte jak uznáte za vhodné.

         Védy jsou podvrh. Z té doby, odkud údajně pocházejí není záznam o tom, že by Slované měli písmo. Ale i kdyby - tak je to náboženský text. Čili pohádka, jako Bible. Nelze z toho nic rozumného vyvozovat.

        • proud napsal:

         Jinskej,nedelej ze sebe blbce! Nejdriv si o Vedach a Slovanech neco zjisti! Paklize se hodlas stavet na zadni ac vis o problematice naprosty hovno,radeji zavri zobak a soupej nohama!!! Najdi si neco cemu rozumis a tam se muzes fundovane vyblejt! O Slovanech vis zrejme naprosty hovno,tak do nej radeji nedloubej,bude jeste vic smrdet!

        • Jan Jinsky napsal:

         Proude, a ty jsi na ně odborník nebo si mi jen přišel vynadat?

        • Vladislav napsal:

         Pane Jinský níže,

         omyl, informace o tom, že Slované měli písmo i před christianizací, najdete dokonce i na wikipedii;-)

         Cyril a Metoděj, jako praví židokřesťané, nic nevymysleli ani nevynalezli. Oni to písmo pouze zredukovali o - tuším - 4 hlásky, a začali vydávat za své.

         Než se vydali k nám, strávili ostatně déle než rok v Chazarii;-)

         Víte, co je nejhorší na židovině? Že ona NIKDY NIC NEVYMYSLÍ. Vše, s čím jakože přijde, je někomu ukradené.

         Ostatně - co za invenci také čekat od parazita ... Snad jedině, jak ještě lépe krást.

        • Jan Jinsky napsal:

         https://cs.wikipedia.org/wiki/Velesova_kniha

         Dokonce i sovětští vědci to mají za podvrh.

        • proud napsal:

         Jinskej,jen vynadat,dobre cti Vladislava a perkne mu podekuj,ze s tebou ztraci cas,protoze nevis ani zakladni veci a s takovym se mi nechce krome toho vynadani ti zase ztracet cas me!!! Evidentne vubec nemas poneti o bily rase na Zemi a Slovanstvu specialne,nase rec a pismo,bylo ono uplne prvni panacku!!! Jsi hloupej a nevzdelanej,proto me urazi kazdej tvuj hloupej hemz bez jedinyho argumentu,nebo znalosti cehokoliv! Ctes se vubec? Vzdyt ty nesouhlasis zasadne s nikym a s nicim,vsiml sis toho vubec nekdy,rediteli zemekoule?:-))))))))))))))))))))))))))))))))

        • Vladislav napsal:

         NĚKTEŘÍ sovětští vědci, pane Jinský.

         Wikipedie uvádí, že se pravděpodobně jedná o podvrh, nikoli jednoznačně.

         Já to nejsem schopný posoudit jinak než empiricky - a můžu Vám říci, že ve slovanské bohy nevěřím, nýbrž měl jsem tu čest jednoho nebo dva z nich už i "osobně" poznat.
         Pro úplnost uvádím, že nejsem náboženský blouznivec, ale na serióznosti si zakládající člověk s VŠ technickým vzděláním.

         Nicméně, pane Jinský: našel jste si na wikipedii i ten odkaz na předcyrilické slovanské písmo?

         Jinak jistě: ony se ty exaktní "důkazy" hledají někdy těžko, to víte. Naši křesťanští kolegové si dali opravdu velkou práci s jejich likvidací, ono přesvědčovat tupé slovanské stádo, že bez Ježíše by žilo na stromech, a přitom pozorovat, jak mává nějakými svitky, by zřejmě nebylo nic příjemného ani pro otrlé "svaté" maniaky typu Václava, Vladimíra nebo Vojtěcha Slavníkovce.
         Ostatně, ono úplně stačí, co se dnes "dočtete" o Polabských Slovanech...

       • vladan napsal:

        Pane Jinský, Je opravdu nemoudré papouškovat něco o čem nejste přesvědčen, že je pravdou. Třeba že se píše na Wikipedii o podvrhu Velesové knize. Nu napsat přeci ůžete cokoliv, ale zapojit svou hlavu a netroubit, už hold bolí více. Je zajímavé totiž, že veškerá dokumentace o kterou se Vy opíráte, minulý rok tuším v lispopadě někdo zapálil a vše zhořelo. Otáízka je kdo měl důvod tyto důkazy zapálit, když tvrdíte, že je to podvrh a je to tam napsané. Už tedy není. Knihovna o výzkumu shořela, neboť hasiči ji nějak nedokázhali uhasit.

        • Marie napsal:

         Ja to reknu strucne ( mimoradne ): nemuze byt podvrhem neco, co ma viditelne platnost. Takze jde o popis a ne podvrh, to plati jak o Protokolech sionskych mudrcu, tak o tzv. Katechismu zida a dalsi.

         Zrovna tak nemuze byt neco konspiracni teorii, kdyz je to konspirace ( spiknuti ) v praxi viditelne.

         Proste si z nas dementi delaji rit... tak to je.
         Z cerne bilou a naopak. Staci jim, ze nas vypeni a venujeme energii te pene misto akcim...

       • contumax napsal:

        Jj.

        1***

     • Holy napsal:

      A proto se ho tolik bojis sionsky trole. I ta tvoje prezdivka smrdi cesnekem na sto honu.

     • Radek napsal:

      Ty jsi ale pablb vid?!

   • Pavel Lepenka napsal:

    V demokratické společnosti je možné vše. K tomu jsou zákony uzpůsobeny. Soud člověka odsoudí (v trestním řízení) tzv. "trestním příkazem". Tento následně odešle zpravidla do místa trvalého bydliště (pokud osoba nesdělí jinou tzv. adresu pro doručování). No a pak je na každém, aby si tuto zásilku na poště řádně převzal. Ode dne převzetí pak začíná běh dalších lhůt (většinou jde o lhůtu k podání "řádného opravného prostředku" - odvolání). Pokud si však osoba zásilku na poště nepřevezme, tak jí pošta nechá uloženu 14 dnů. Pokud si ji nevyzvedne dotčený je mu následný den vhozena do schránky (ať byl důvod nevyzvednutí jakýkoliv) a je doručeno tzv. "fikcí". Od tohoto data začne běžet lhůta pro odvolání a tr. příkaz může nabýt právní moci.
    Může však nastat důvod nepřevzetí zásilky, který následně soud, na žádost účastníka, uzná a promine mu zmeškání lhůty pro podání ve věci (např. odvolání). V praxi si myslím, že by soud uznal, když by člověk např. po vážné autonehodě byl hospitalizován v nemocnici, žil by sám a nebyl by nikdo, kdo by mu o zásilce mohl říci.

   • Vilda napsal:

    Plně souhlasím s názorem.

 2. Bogus Sobotka napsal:

  Na kazdou svini se vari voda a na nacicka Bartose se uz ohriva :D

  • Vladislav napsal:

   Víš, Bohouši, že máme skoro 4% ekonomický růst a nejnižší nezaměstnanost za posledních 10 let?
   Tak proč se živíš takto? Neumíš si sehnat důstojnější a líp placenou práci?

  • Holy napsal:

   Na tebe se uz hreje praseci krev.

 3. proud napsal:

  Varit se muze,pokud je vinnej,sup do bane s nim,ale na poradnej proces pravo ma,jako kazdej jinej! Nezakecaval bych to tim,jestli nacicek,nebo macicek a neodvadel pozornost od jadra veci,tj.nasi (ne)spravedlnosti!!! Kdo to kdy videl,abych byl souzenej a odsouzenej bez vlastni ucasti,kdyz jsem pritomen v republice, a dozvedel se to z novin??!!Naemlich jeste jako osoba politicky cinna,ve vysoky funkci!!!

 4. tomáš napsal:

  Bogus Sobotka - idiotů a rádobyftipálků král....

 5. Michal napsal:

  Zveřejněte jméno soudce a kontaktní adresu, chci se sám udat, že si myslím to samé co Bartoš. Jmenoval se Novák, asi to bude žid.

 6. Jan Jinsky napsal:

  Bartoš má ego v pořádku. Pokud si myslí, že byl odsouzen kvůli tomu, aby nemohl vyhrát volby, tak je docela komik. S jeho 0.00prd procenty byl jistě zásadní hrozbou.

  Naopak ten soud mu aspoň udělal nějakou popularitu. Měli ho prostě nechat být a bylo by. Je to zoufalec.

  • proud napsal:

   Nevim jak on,ale ty jsi zoufalec naprosto jiste,Jinskej:-)))))))))))),doufam ze rozumis tomu jak se kralovsky bavim zoufalcem oznacujicim jiny za zoufalce :-)))).Clovece ty musis bejt v kolektivu nesmirne oblibenej typek.....jen hubu otevres:-))))))))))))))))))

   • Jan Jinsky napsal:

    Tak mi řekni, proč Bartoš má preference na nule? Protože je nemožnej.

    • proud napsal:

     Povez mi jak to souvisi s tim,ze byl odsouzenej bez toho,aby se dostavil k soudu s obhajcem a mohl se pripadne ocistit!Bez toho aby vubec vedel,ze je souzenej??! O tom to je,ne o tom co je zac! Osobne si myslim o naccich svoje,ale o tom to ted neni!

     • Jan Jinsky napsal:

      To je pitomost. Musel mit minimalne obhajce. To jsou jen lzi Bartose. Nic jineho. Nebo vy jste byl u toho soudu?

      • Paul Durham napsal:

       :-) tak pán neví, co je to trestní příkaz , neznáte zákony této země a děláte chytrého.

       • Jan Jinsky napsal:

        Pravda. Ale ten rozsudek mu byl doručen a může podat odpor. Takže o co jde? Když podá odpor, půjde to k soudu - co je v tom za problém?

        Pořád ale platí to, že pokud si Bartoš myslí, že se ho někdo bojí, tak je vedle jak ta jedle. Jeho strana je prostě bezvýznamná.

        • Marie napsal:

         Ja jsem taky bezvyznamna, a jak se do mne seres a nadavas mi ! Proste nejaky siozidovsky soudce potreboval si udelat dobre.. tak si vybral Bartose, uchylak... jo, komu nefunguje brko v kalhotech, tak zhavi to na stole, kdyz ma funkci.... hnus.

         Podstata veci je, ze u nas vladnou pojebane mozky, ktere kopiruji fasisticke metody svych soukmenovcu v USA... tam se zavira bez sdeleni obvineni, ( nesmite se ani zeptat, za to je narez ) a bez naroku na soud! A zkus mi zase napsat, ze si vymyslim, a poslu te opet do riti, nebo to je zkusenost! Ne vyctene...

        • Jan Jinsky napsal:

         Marie, klid...

        • Jan Jinsky napsal:

         A musím s tebou výjimečně souhlasit. Napsala si pravdu. Jsi bezvýznamná

     • Vilda napsal:

      Je to tak ,soudy ztrácejí nezávislost.

    • jan nowak napsal:

     Jj, napsal "no protože je nemožnej." :-)))))
     Ty máš argumenty jako buzna !

    • Holy napsal:

     A to myslis ty koser prefence co tvorite?

    • Marie napsal:

     Nedelej ze sebe jeste vetsiho blba nez jsi! Preference je podvod a manipulace lidi, viz Babis!

     Je absolutne nemozne, aby bez manipulace preferenci a volebnich vysledku u nas vladlo ANO a Babis, protoze je nikdo neznal a vynorila se ta zruda siozidovska napovrch takrka pres nos...

 7. Carlos IV napsal:

  pro Dzer - Dzinskeho: Kdyz uz pouzivas nadavku "nacek" tak si aspon zjisti kdo ty nacky tehdy pred valkou zaplatil. Akorat si se*es do vlastniho hnizda. A pravda leze ven vid? Proto jste tak nervozni a chcete mit policejni staty po celem svete. Islamisti se vyborne hodi, co? Pravdu ale nezastavite. Vid Felixi!

 8. pražská vlaštovka napsal:

  Panu Bartošovi držím palce !
  Žádný fašo to v žádném případě není.Má kritický pohled na sionistu a to se nesmí.(vím o čem mluvím)
  Potřebují zastrašit -jako to dělají všude v Evropě...
  Jedtli je někdo nácek a fašista, tak je to VŽDYCKY žid,
  který připravuje půdu jenom pro sebe .Mně už štve se stále opakovat....
  Kdo zná alespoň trochu nejen dávnou historii ,ale hlavně novodobou,ví o čem je řeč.
  ....je to stále stejný rukopis ,stále stejné předivo smrti....
  j.

 9. Michal napsal:

  Já myslím, že už se hřeje voda na Chovance, jde čím dále do větších hnusáren. Nejdříve nastrčí fašistické policejní provokatéry na Thunovské ulici a potom udělá policejní brutální napadení údajně fašistické demonstrace.
  Napište té svini: chovanecm@psp.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!