DATA: Mladí muslimové na Západě jsou tikající bombou, čím dál více sympatizují s radikály a teroristy

GettyImages-102999130-640x480Na pozadí bruselského teroristického útoku stojí za to si připomenout, že ač většina muslimů na Západě zjevně nemá žádné vazby na terorismus či extremismus, existuje značný počet těch, kteří s terorismem sympatizují a opakovaně se pokouší útoky na Západ ospravedlňovat.

 

TERORISMUS

V roce 2006 odhalil průzkum ICM, že 20 procent britských muslimů sympatizovalo s bombovými útočníky ze 7/7, kteří vnesli teror do ulic britské metropole usmrcením 52 lidí a zraněním stovek. Podle průzkumu NOP pro Channel 4 toto číslo vzrostlo na každého čtvrtého. S tím, že dnes je populace britských muslimů více než 3 miliony, se to promítá do zhruba tři čtvrtě milionu lidí v Británii sympatizujících s terorismem.

Toto číslo roste u mladých britských muslimů – jistě je to projevem toho, že radikalizace přes školy, mešity a vězení (často přes Saúdy financované skupiny) v Evropě vytváří dlouhodobý problém. Třicet jedna procent mladých britských muslimů schvalovalo nebo omlouvalo bombový útok ze 7.7.2005 s tím, že to dělá jen 14 procent těch, kterým je nad 45.

Dvacet sedm procent v průzkumu tázaných v Británii řeklo, že sympatizují s útoky na Charlie Hebdo – francouzský satirický magazín, který loni vydal karikatury muslimského proroka Mohameda, s tím, že 78 procent podporuje trest za publikaci karikatur líčících Mohameda a 68 procent podporuje věznění a stíhání lidí, kteří v Británii „uráží islám“.

A tato čísla blednou v porovnání s čísly globální muslimské populace. Podle World Public Opionion (2009) při University of Maryland, 61 procent Egypťanů, 32 procent Indonésanů, 41 procent Pákistánců, 38 procent Maročanů, 83 procent Palestinců, 62 procent Jordánců a 42 procent Turků schvaluje útoky na Američany nebo americké skupiny či s nimi sympatizuje.

Studie z roku 2013 zjistila, že 16 procent mladých muslimů v Belgii věřilo, že státní terorismus je „akceptovatelný“, zatímco 12 procent mladých muslimů v Británii řeklo, že sebevražedný útok proti civilistům v Británii lze ospravedlnit.

PewResearch v roce 2007 zjistil, že 26 procent mladých muslimů v Americe věřilo, že sebevražedné bombové útoky jsou ospravedlněné s tím, že v Británii to bylo 35 procent, ve Francii 42 procent, 22 procent v Německu a 29 procent ve Španělsku to cítí také tak.

A čísla o tom, že u muslimů, kteří jsou islámu oddanější nebo odevzdanější, je třikrát vyšší pravděpodobnost, že uvěří, že sebevražedné bombové útoky jsou ospravedlnitelné, jsou strašákem této statistiky, když uvážíte, že 86 procent muslimů v Británii „to cítí tak, že náboženství je nejdůležitější věcí v jejich životě.“ Zatímco 5 procent britských muslimů řeklo, že by plánovaný teroristický útok neohlásili, tak toto číslo u mladých britských muslimů vyskočí na 18 procent. Proti-policejní naladění živené skupinami jako Na černých životech záleží, bezpochyby také přispívají k myšlení, že člověk by s policií spolupracovat neměl, jako od britské skupiny mládeže, která v poslední době naléhá na bojkot policie.

Později v roce 2015 bylo odhaleno, že 45 procent britských muslimů si myslí, že nenávistní kazatelé, kteří prosazují násilí proti Západu, představují „mainstream islámu.“ Čtyřicet procent britských muslimů říká, že chtějí na Západě právo šaría, zatímco 41 procent je proti tomu.

I přes fakt, že po pařížských útocích „islamofobie“ nevzrostla, po celém Západě stejně funguje průmysl ublíženosti, který se zaměřuje na mladé muslimy, a naléhá na ně, aby se cítili být obětmi Západních vlád kvůli tomu, že ty zaujímají postoje proti islámu a někdy dokonce k němu mají i tvrdý postoj.

Na ničem to nebylo zřejmější, než na případě vládou podporované skupiny muslimské ublíženosti Řekni MÁMĚ, která utrpěla ztrátu odnětím státního financování poté, co bylo zjištěno, že se uměle pokouší nafukovat statistiky o nenávistných zločinech proti muslimům v Británii.

ZLOČINNOST

Letos bylo ohlášeno, že každý pátý vězeň v žalářích s nejvyšší bezpečností v Británii je teď muslim, což je nárůst o 23 procent za pouhých pět let. Celkem 20 procentní nárůst populace v britských vězeních byl převýšen nárůstem muslimských vězňů – o 122 procent za 13 let.

Stejně disproporční čísla vznikají i v celých Spojených státech, kde data od Pew z roku 2011 odhalila, že muslimové v té době činí 9 procent vězňů ve státních a federálních věznicích, ač muslimové činí 0,8 procenta obyvatelstva US. V roce 2008 referoval Washington Post, že: „Asi 60 až 70 procent všech vězňů ve francouzském vězeňském systému jsou muslimové, jak uvádí muslimští vůdci, sociologové a výzkumníci, ač muslimové činí jen asi 12 procent populace země.

ANTISEMITISMUS

„V průměru 55 procent Západoevropských muslimů zaujímá antisemitské postoje. Přijímání antisemitských stereotypů muslimy v těchto zemích bylo podstatně vyšší než u národní populace v každé v těchto zemích,“ zjistila v roce 2015 zpráva Ligy proti hanobení (ADL).

Zpráva švédské vlády z roku 2006 zjistila, že 5 procent celkové populace přechovává antisemitské postoje s tím, že toto číslo vyroste na 39 procent u dospělých muslimů. V roce 2012 v Německu studie o bující turecké populaci v této zemi odhalila, že 62 procent Turků v Německu řeklo, že chtějí žít jen mezi sebou s tím, že 46 procent chce, aby se země stala národem s muslimskou většinou. Tato zpráva rovněž zjistila, že 18 procent turecké populace si o Židech myslelo, že jsou „méněcenní“.

V lednu Breitbart News referoval o probíhajícím exodu francouzských Židů s tím, že asi 8 000 jich v roce 2015 mířilo do Izraele a mnoho dalších jich v důsledku narůstajícího antisemitismu migruje do Británie a do US.

INTEGRACE

I přes ty stamilióny liber, dolarů a eur utracených za projekty integrace to vypadá, že jde o sisyfovskou práci – což vyvolává otázky ohledně rozsahu, v němž dochází k imigraci po celém Západním světě a míry tolerance, s jakou naše společnosti zatím fungovaly.

BBC zjistila, že 36 procent 16 až 24 letých muslimů věří, že když muslim konvertuje k jinému náboženství, tak by měl být potrestán smrtí. Třicet pět procent muslimů říká, že by dali přednost posílání svých dětí do islámské školy a 37 procent 16 až 24 letých říká, že chce, aby vláda financovala islámské školy, aby do nich posílali své děti. Tato zpráva také zase zdůrazňuje radikalizaci muslimské mládeže na Západě s tím, že 74 procent 16 až 24 letých dává přednost tomu, aby muslimské ženy nosily závoj, v porovnání s pouhými 28 procenty těch, kterým je přes 55.

by RAHEEM KASSAM 22 Mar 2016

Zdroj: http://www.breitbart.com/london/2016/03/22/polling-muslims-in-the-west-increasingly-sympathise-with-extremism-terror/
56 Komentářů k DATA: Mladí muslimové na Západě jsou tikající bombou, čím dál více sympatizují s radikály a teroristy

 1. Paul Durham napsal:

  http://zpravy.idnes.cz/policie-bude-moci-i-bez-soudu-v-obydli-zabavit-legalne-drzenou-zbran-111-/domaci.aspx?c=A160324_123806_domaci_kop

  Reakce pisatele :
  Když tak přemýšlím, tak bude asi do budoucna nejlepší si sehnat zbraň ilegálně, jako teroristé….má to celou řadu výhod. ;-)
  +29/0

  nezbývá než ocenit voličskou základnu čssd

  • Novapalo napsal:

   Je to nezmysel. Zbraň chcú len individualisti, ktorí myslia len na seba a na ostatných serú. Najefektívnejšia obrana je kolektívna obrana. Ak chcete niečo robiť, tak buďte verejne aktívni. Stačí len, ak bez strachu budete hovoriť svoje názory proti Západu, proti Vatikánu, proti….. Musíte sa pred ostatnými ukázať a prejaviť. Nesmiete mať strach. Pretože ak máte strach – ste vystrašení zo svojho života – tak v okamžiku, kedy by ste mali tú zbraň použiť, ju nedokážete využiť, tak sa vám bude klepať ruka. Naučte sa odstraňovať svoj strach tak, že začnete sa verejne prejavovať a bez strachu hovoriť, čo si myslíte………
   Dá sa naučiť zbaviť sa strachu (čiastočne strach ovládnuť)- pochopením pravdy – aj z kníh P.P. Kysuckého.

   • contumax napsal:

    Navapalo

    Hm, tak to je nesmysl proti zdravýmu rozumu…!!!

   • Jaris napsal:

    No a „pani“ te zavrou do kriminalu, kdyz si budes poustet hubu prilis na spacir, Novapalo. Momentalni priklad je Bartos a Zemanek. Navic jsem pochopila, ze vetsina lidi je spokojena a navic s nazorem na co si delat zbytecne problemy. Pro tyhle lidi je nejdulezitejsi, kdyz maji plny talir, pivo a telku.

    • contumax napsal:

     Jaris

     Věřím tomu co cítíš,znáš tu prastarou píseň…??? Vstanou nový bojovníci…

     • Jaris napsal:

      Moc bych si prala, Contumaxi, aby lide prohledli a videli, co hrozi jejich detem. Aby vzali do rukou zbran a povstali jak jeden muz a vypraskali gaunery do jednoho z parlamentu. Stale mam na mysli Island, ktery s gaunery zamaval a poslal do vezeni. To, co si dovoluje ceska vlada a vlada EU je do nebe volajici.

    • peter napsal:

     Stačí ako príklad r.89,vtedy tiež zopár tisíc ludí rozhodlo že bude zmena systému,a miliony ich sledovali v TV a väčšina s tým nesúhlasila,aj tak zostali doma sedieť, a nič proti tomu neurobili.A v dnešnej dobe? ani ich nepohne, keby im zrovna priniesli do ich bytu emigrantov.

   • trtkuss napsal:

    Novapalo vzbud se…

   • To nemůže skončit dobře. napsal:

    Celá akce likvidace bílých evropanů má tyhle 4 fáze:
    1)Debilizace (zejména mladých)
    2)Inokulace (neevropským genofondem)
    3)Destabilizace (mocenských a silových struktur)
    4)Exterminace (konečné řešení)

    Momentálně se nacházíme ve fázi 3!

 2. gandalf napsal:

  Na omezení legálně držených zbraní pilně pracuje Evropská komise.

  • contumax napsal:

   gandalf

   Ať…

  • Zighartice napsal:

   Nemusíte chodit daleko za humna. V Bruselu vybuchují migranti a čeští poslanci schválili návrh na zabavování legálních zbraní policií. A bez soudního rozhodnutí! Fašismus v přímém přenosu!

   Je to zajímavý psychologický fenomén. Když se představitelé režimu bojí teroru, začnou omezovat obyčejné občany. Orwell toto popsal jako reakci bestie zahnané do boudy, která dostala na kožich, a tak se v boudě začne mstít na štěňatech. Když jsem nedávno psal komentář o ovcích a o tom, jaké asi přijdou reakce poslanců ČR na události v Bruselu, tak jsem netušil, jak rychle se má slova naplní. Neuvěřitelné se stalo skutečností. Poslanci výboru pro bezpečnost v parlamentu ČR odhlasovali návrh, aby policie mohla nově bez soudního příkazu vstupovat do bytů a domů, a tam aby mohla zabavovat legálně drženou zbraň. Ano, čtete správně, není to překlep. Zopakuji to ještě jednou, policie bude moci bez soudního rozhodnutí svévolně vstoupit do cizí nemovitosti a tam zabavit zbraně, i když jsou majitelem legálně držené. Když hoří, poslanci vymýšlí, jak lidem odebrat hasící přístroje!

   Pokusím se zůstat výrazově při zemi. Svět se opravdu zbláznil…

   • Jaris napsal:

    Zighartice, je mi uz davno jasne, ze mocipani potrebuji bezbranne lidi. Proto jim chteji CELOSVETOVE odebrat zbrane. U nas v Australii to uz probehlo po masakru v Port Arthur pred lety. Svedlo se to na jednoho dusevne zaostaleho mladika s IQ 12ti leteho ditete. Neni proto mozne, aby strilel s profesionalni presnosti. Martin Bryant sedi dozivotne v kriminale jako obetni beranek. Hned na to zacalo odebirani automatickych a semiautomatickych zbrani. Navic nebyly ve stavebninach k dostani plasticke potrubi, jelikoz si lidi tyto zbrane zakopali. Dnes, kdyz si jdes koupit broky do vzduchovky musis byt registrovan a ty broky ti na pulte odpocitavaji. Takze, kupujte plasticke trubky!Zbrane rozhodne neodevzdavat!

    • contumax napsal:

     Jaris

     1***

    • contumax napsal:

     Jaris

     O tom mladíkovi vím,a pamatuji se na to, oni mu to podsrčili a vím, že to bylo v Austrálii a taky vím, že Austrálie má v ústavě pořád prvky trestanecké kolonie…

    • Zighartice napsal:

     Jaris, souhlasím s Vámi řečeným. Kdo bude rozhodovat o tom, kdy je vhodná chvíle vstoupit někomu do bytu? Kdo bude rozhodovat, který legální majitel zbraně představuje nebezpečí pro režim, a proto je dobré mu zabavit zbraň? Už to nebude soud, ale nějaký řadový policista. Třeba takový policista, jako byli chlapci z Berdychova gangu. Samí slušní policisté. Poslanci ČR tak dali policii justiční pravomoc. Jsem přesvědčen, že toto je v rozporu s ústavou ČR o sekluzi justiční a výkonné moci. Rozhodnutí je v rozporu s chartou lidských práv, protože exekutivní orgán nemůže narušit domovní svobodu bez souhlasu státního zástupce nebo soudu, ať už z titulu domovní prohlídky nebo vniknutí do bytu v případě bezprostředního ohrožení života nebo majetku.

     Poslanci parlamentu ČR opět ukázali, že když někde bouchají bomby, jejich zájmem je pouze jediné: využít záminky a příležitosti opět občanům ztížit disponování se zbraněmi a zjednodušit jejich zabavování. Protože až nikdo nebude mít zbraně, bude možné do ČR nasunout stovky tisíc migrantů, nebude problém zavést prvky NWO, nebude problém odebírat děti rodičům, nebude problém je vychovávat v multikulti prostředí inkluzivně koncipovaných škol v systému nového evropského vzdělávání. Protože nebude hrozit, že občané v určité chvíli řeknou dost a vytáhnou své legálně držené zbraně, buď proti migrantům, co vnikli do domu a právě znásilňují v přízemí ženu a v patře dceru, anebo proti policii, až přijde odebrat děti pro sociálku, protože se zjistilo, že děti doma jsou vychovávány v rozporu s multikulti doktrínou státního systému vzdělávání.

     Zbraň v rukách jednotlivce je garantem svobody rodiny, která se nemusí bát útlaku a bezpráví ze strany státu, pokud se vláda země přikloní na stranu tyranie. Zbraň je nejvyšším principem demokracie, pilířem jedince bránit zbraní majetek a životy své rodiny, proti všem, kteří by chtěli zasáhnout do nezadatelného práva občana na ochranu života a majetku sebe a své rodiny.

     Když uprchlíci při cestě z kina večer zahradí cestu a v přesile budou chtít uplatnit arabskou sexuální hru Taharrush gamea na ženě, máme možnost volby. Buď zavolat policii telefonem, pokud migranti ovšem dovolí zavolat o pomoc, anebo použijeme zbraň na obranu života sebe a své manželky. V době, kdy Evropa a politické elity nejsou schopné ochránit životy svých občanů, je ozbrojení obyvatelstva jedinou cestou přežití ve zdivočelé Evropě. A každý politik, který odsouhlasí, aby policie svévolně vnikala do bytů a svévolně, bez soudu, zabavovala legálně držené zbraně, je vlastizrádce a uzurpovatel na základních občanských právech. Takhle se demokratická země ke svým občanům nechová. Nikdy a nikde!

     • proud napsal:

      On „stat“(uz zadnej nejni) zjevne nepochopil,ze je jednodussi zbrane povolit a registrovat,vedet tedy kde jaka je a komu patri,nez je zakazovat a vedet hovno o tom co,kde a kolik toho je ;-),ve skutecnosti tak jdou slavni prdstavitele pekne sami proti sobe,protoze az to odnekud jednou zahvizda,nebudou ani vedet komu podekovat! ;-) :-))))))))))))))))))))).Top je na tom vlastne to krasny a morbidni zaroven,ta nebetycna hloupost :-)…….

     • proud napsal:

      Objasnim ti i to „svevolny vnikani policie“,protoze v tyhle kolonii uz nikdo poradne nevi ani kdo je kdo,muze si mundury navlict kdokoliv a jit me prepadnout,pak kazdyho nezvanyho „hosta“ zapichnu orezanym klackem,paklize neprijde v pravu!Co je mi do tupejch zakonu? Mam svoje!!!

      • proud napsal:

       Muze si mavat carem jakyhosi „ze prej“ uredniho papiru jak chce,bud zustane venku,nebo riskuje kejhak!

       • proud napsal:

        V prvni lajne pujde muj k tomu ucenej pes(smecka) a nez mi je staci zabit,je sam bradou vzhuru!

        • contumax napsal:

         proude

         Vím, já občas taky vidím rudě…!!!

         Nejsou všemocný ale ani by nebyli kdyby většina národa nebyla blbá…

         Možná by se ty kreténi rozbrečeli,nebo se oběsili ti všichni kteří tomu napomáhájí… podobně jako ten můj známej, kteréj se málem posral z vědomí toho, že existují lidé, kteří mají jiný potřeby a jiný pohled na život …

         Kdyby najednou poznali, že je to jiný než si to mysleli celých 26 let…

         Nebo včera v krčmě jsem se stavil, protože jsem poté musel na vlak, byl tam chlapík, který byl normálně komunikativní až na to, že mu vadil bývalý režim… a záhy mě došlo, že sedí v kanceláři a dělá že něco dělá…

         Úžasnéj člověk, takže tito lidé, mají prachy ale žel jen prachy ale, že nemají rozum a že se nechovají jako pravý muži je vůbec ne to…

         Stačí když nějaký chudý dělník, či menší živnostník si čuchne k trocha penězům, okamžitě se začne přeměňovat do Matrixu…

        • contumax napsal:

         proud

         Nechtějí nic slyšet…

         Jim stačí, jíst, pít, TV anebo jiná pseudozábava a souložit…

         Anebo můj brácha, ten mě vždycky řekne : hele nech toho, já o tom nechci nic vědět, já z toho pak mám deprese…

         Mám obavy, že až se někdy vrátím, protože chci jít pryč někam do hor, že až půjdu po létech na místa kde bydlí brácha, že tam najdu jen ruiny základů a ohořelý spáleniště…

         Prostě ho to převálcuje…

       • contumax napsal:

        proud

        Výkladej to někde, můj kamarád je vysokoškolák ale rozumu málo, miluje EU a nedá na ní dopustit…

        A když jsem se snažil mu něco vysvětlit nechce nic slyšet, jednalo se o Polsko, šlo o to, že si poláci vyházeli pátou kolonu v armádě, policii a na nejvyšším soudu…

        A je to jejich věc a ne EU a EU do toho nemá co do činění…

        Tvrdil jsem mu, že je to jejich země a jejich záležitost…

        To jsi měl být u toho, málem dostal infarkt, div nerozbil prosklený dveře…

        Je až fanaticky upjatý k tomuto systému, prostě bez mozku…

        Píšu to sem snad po pátý : Lidi budou stát fronty na to aby se mohli dát očipovat…

        A budou práskat, protože za práskačku bude finační odměna…

        • proud napsal:

         Neplet se,rozhodne rude nevidim,vztek je to posledni,co si muzes dovolit.Jen si stavim ty svoje puzzle a vychazi mi co mi vychazi.Porad jeste muzu vzit ten svuj uz leta pripravenej ranec,psy,a jit a zit,ne prezivat,ale zit.V tom mi nikdo nezabrani.Ale znamenalo by to zase nechat republiku napospas supum.Kdyz jsem odesel kdysi jako mladas,jednak jsem tak ani nepremejslel a podruhy me ani ve snu nenapadlo,ze je republika v ohrozeni.A az jak a v jakym mi doslo az „nedavno“ po navratu domu a zustal jsem vyslovene koukat co udelali s bejvalym statem a lidma v nem,jak zabili Slovanskou,vlasteneckou dusi…………..

        • Paul Durham napsal:

         „“Píšu to sem snad po pátý : Lidi budou stát fronty na to aby se mohli dát očipovat…
         A budou práskat, protože za práskačku bude finační odměna…““

         tentokrát a vámi naprosto souhlasím , češi sobě

     • Zighartice napsal:

      Pojďme se ještě zamyslet nad jednou otázkou, jako další důkaz o tom, že držet zbraň legálně v ČR se vlastně už ani nevyplatí. Zkuste počítat se mnou, co vám hrozí, pokud si dnes budete chtít pořídit zbraň legálně.

      - Podání žádosti o vydání zbraně
      - Výpis z trestního rejstříku
      - Potvrzení od lékaře o zdravotní způsobilosti
      - Potvrzení z psychotestu
      - Zaplacení kurzu a školení k držení zbraně
      - Placené střelby na střelnici
      - Přezkoušení
      - Schválení vydání zbrojního pasu orgánem
      - Zaplacení vydání zbrojního pasu
      - Zakoupení zbraně
      - Nahlášení zbraně
      - Balistická zkouška zbraně
      - Zakoupení trezoru na zbraň a munici
      - Zaplacení balistické zkoušky
      - Za 2 roky přezkoušení
      - Evidence v databázi držitelů zbraní
      - Pravidelné prověrky držitele útvarem

      A jak to funguje v případě nelegální zbraně?

      - Nakoupíte na internetu 3 až 5 Bitcoinů
      - Spustíte TOR Browser, otevřete Hidden Wiki a
      najdete prodejce zbraní
      - Vyberete si v online obchodu zbraň a obvykle
      dostanete jako bonus munici
      - Zaplatíte nákup Bitcoiny
      - Zásilka vám přijde poštou (s falešnou adresou
      odesílatele).

      A jaký je rozdíl mezi oběma způsoby nabytí zbraně? Legálnímu majiteli trvá získání zbraně, včetně zbrojáku a zaregistrování, zhruba měsíc a půl. Když jde všechno dobře a nevybouchnete na střelbách nebo na psychotestech. Jako legální držitel se dostanete do databáze policie. Pokud se v blízkosti vašeho bydliště stane trestný čin, policisté jdou rovnou za vámi. Jenom si tak pokecat. Kde jste byl a co jste dělal, kdy jste naposledy ze zbraně střílel. Pokud se angažujete jako aktivista, píšete články na alternativu, může vás policie označit za závadovou osobu. Závadovou činností může být příspěvek na Facebooku, který kritizuje migranty nebo premiéra vlády. Procházení facebookových profilů držitelů zbraní má na starosti útvar Ministerstva vnitra pro boj s extrémismem.

      Nyní dostala policie do ruky pravomoc, že bez rozhodnutí soudu vám může vkročit do bytu a zabavit zbraň, na kterou máte zbrojní průkaz. A nemáte žádný nárok na finanční kompenzaci. Zakoupení revolveru za 10.000,- Kč vám nikdo nevrátí, prostě jste peníze vyhodil oknem.
      Legální zbraň ztrácí pomalu veškeré výhody.

      Jako nelegálnímu držiteli vám trvá získání zbraně 24 hodin. Pokud si připlatíte za kurýra. Jinak obyčejnou poštou zhruba 7 pracovních dnů. Nikdo vám zbraň vzít nemůže. Nikdo vás nemá v databázi. Nikdo vám z ministerstva vnitra nekontroluje Facebook. Nikdo vám nevnikne svévolně do bytu a nezabaví zbraň. Nikdo za vámi nebude chodit od policie na pokec, když ve vedlejší ulici vyberou pobočku pošty a paní vedoucí z pošty řekne, že útočník na ní mířil nějakou stříbrnou zbraní, no přesně takovou, jako je vaše legálně držená Beretta. A to je potom mazec. Kde jste byl? S kým jste byl? Kdo vám může dosvědčit? Můžete nám zbraň půjčit na provedení rekonstrukce? A paní vedoucí na poště řekne: „To je ta zbraň!“ a vy jenom budete zírat, až vám přijde obvinění z loupežného přepadení. Pokud žijete singl a nikdo vám nepotvrdí alibi, jste efektivně v háji.

      Držení zbraně legálně je v Česku pomalu ruská ruleta. De facto na sebe upozorníte stát, že jste divnej(á). Protože každý, kdo si pořizuje zbraň, je pro politiky a policisty tak trochu divnej(á), ne? Kdo si pořizuje zbraň? No, to je přece jenom ten, kdo je buď zločinec, anebo ten, kdo nevěří policii! A teď řekněte, co z toho je horší? Kdo se vůbec opovažuje nevěřit pomahačům a chráničům, že přijedou včas, až vám bude někdo vykrádat obchod nebo byt? Kdo má potřebu bránit se vlastní silou? Koho to napadlo ozbrojovat se, když cílem režimu je obyvatele mít permanentně od-zbrojené, aby nepředstavovali riziko pro režim u moci. Aby věrchuška měla klid na práci….

    • jan nowak napsal:

     Do plastowy roury !
     A do prdele, tohle by ma nanapadlo..,
     ..díky za TIP , Jaris !

   • Vlado48 napsal:

    Zato při podezření na nelegální zraně musí konat podle zákona to je na soudní příkaz. Pokud ale soused nabonzuje že mu připadáš nenormální tak ti tam iniciativně vtrhnou a jseš v piči(omlouvám se za výraz). Holt sousedova chcíplá koza.

   • Marie napsal:

    Vse se u nas kopiruje z USA…vcetne falesnych teroristickych utoku, je to sehrane!!!!!

    Vsiml jste si, ze nikde neni zverejnen zadny vyslech viniku, ze o utocich je predem varovano (!) a vzdy se k tomu prihlasi Islamsky stat!! Izraelsky stat, pardon jeho Mossad to vse ma uz davno nacviceno od 11. zari 2001 a lidi to porad nechapou, ze…

    Sionisti z Izraele leta porad vykrikovali, jak jsou muslimove pro ne nebezpecim, jak jsou tam ohrozovani v tom „svem“ state, ale ted kdyz maji muslimove zbrane, ani noha nepachne do Izrale, pardon, pachne, svazeji tam zranene bojovniky ISIS, tak je miluji!!!

    Ta komedie je uz tak nechutna, ze by clovek z toho blil, a denne a lidi ne a ne, tu sionistickou vladu u nas nakopat do prdele. A Zeman, co si rika president? On narodu klidne prizna, ze mezi privandrovalci jsou teroriste, ale hranice neuzavre a neodmitne je! Co je to za curaka!? A lidi mu jeste tleskaji..

    Za nase penize k nam tahaji nase vrahy a lidi to vedi, a nikdo nema pud sebezachovy? Cim jsou lidi zparalyzovani?

    Vzdyt ty utoky nejsou na vlady, ale na lidi! Takze, kdyby ten IS chtel ovladnout svet, tak prece pujde po vladach te ktere zeme, kde vlezou. Naopak, oni vrazdi lidi. A vlady je plati! Stale vice berou lidem posledni prava, az je nechaji bezabranne povrazdit jak kraliky…

 3. Carlos IV napsal:

  Jasne.
  A jeste k Bruselu:
  http://www.zvedavec.org/vezkratce/12477/
  A cely clanek v anglictine:
  http://www.sott.net/article/315080-Former-Israeli-Intel-Operatives-Run-Security-at-Brussels-Airport

  Neni mne jasne jak se s temi kramy-zavazadly dostali do odletove haly kdyz je dnes temer vsude zavazadlovy pre – checking. Mozna v Bruselu ne – pod svicnem byva….znate to. Anebo je nekdo pustil „zadnimi vratky“ jako u Charlieho H – anebo jako v Amsterdamu na Schipholu, jak popisuje prilozeny clanek.
  Hlavne ze v Praze budou skenovat xichty a v Parizi brat EVROPANUM otisky prstu.

  • Marie napsal:

   Carlosi, totez bylo v Londyne a tam TAKTEZ metro operuje izraelska bezpecnostni sluzba! Vzdyt je to pruhledne jako sklo, kdo to dela!

   Ty utoky jsou sehrane divadlo zidaku!

   Proc by se porad dokona nekdo odpaloval v ruznych zemich jen tak, pro zadny zisk? Jak mohou lidi ze sebe nechat dokolecka dokola delat takove debily?

 4. Miloslav Dědek napsal:

  Útoky teroristů v Bruselu opět připomínají, že svět se musí sjednotit v boji proti terorismu, prohlásil americký prezident Barack Obama a nabídl Belgii veškerou pomoc k vyšetření teroristických útoků v Bruselu. „Musíme být spolu v boji proti terorismu bez ohledu na národnost či rasu či víru,“ zdůraznil Obama při projevu v kubánské metropoli Havaně.
  Uvedené informace prosím porovnejte s informacemi uvedenými v článku: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  • Jaris napsal:

   Dedku, Obama slibil, ze podpori boj proti teroristum? No, to je ten pravy s Nobelovkou! To ti nestaci to jeho divadlo v Syrii, jak tam ty teroristy NAOPAK podporoval? To ti jeste nedoslo, ze Obama je valecny zlocinec? Ty jsi opravdu nenapravitelny magor!

   • Marie napsal:

    Dedek je troll, prd na nej, na zmrda… tady opakovane propaguje NWO!

    Na strance NWO opozice si to dovoli a admin ho necha??!!!

    Je to sice jeho web a tedy i jeho vec a ja jsem proti blokovani prispevatelu, ale toto je moc, co si dovoluje a dela to na mnoha jinych webech take …

    Nejvetsim teroristou sveta je prave NWO, ktere nasilim, pomoci nastrcenych teroristu vnucuje vsem lidem diktat a otroctvi, a jeste k tomu jenom pro vybrane!

    Je to parchant, a kdybych mohla, tak mu nakopnu prdel, ze si uz nesedne…

 5. Ivan napsal:

  Merkelova stratila menstruacny kalendar…, a teraz ho hlada…

  Uz jej nejde o meskajucu menzes, tu stratila este predtym ako kalendar, ide je o to ze tam mala zapisane mena zlocincov, ktori bombardovali Juhoslaviu, Afganistan, Irak, Libyu, vyvolali rozvrat a vojnu v Syrii a ktori dorucili pat miliard USD na vojnu a rozvrat Ukrajiny…

  Bez tohoto dokumentu si nevie spomenut, co je prvotnou pricinou migracie a prenasania utrpenia napadnutych krajin zapadnymi genozlocincami na uzemie agresorov…

  Dokonca vypisala odmenu za najdenie predmetneho kalendara…, hladaci pokladov, pomozte tej dame…

  Pozvala si domov tisice hosti…, a teraz ked ich treba pohostit, tak ich kvotami prideluje susedom…! No povazte, je to slusne…?!

 6. Zighartice napsal:

  Korán se nesmí dostat do rukou dítěti. Je to jedna z nejnebezpečnějších knih na světě. Kniha relativizuje úlohu rodiny, slovo víry a imáma je nade vše, i nad slovo otce či matky. Dítě získá informaci, že nemusí poslouchat rodiče, pouze imáma a slovo Boží. Podle koránu vyrůstají noví bojovníci, kteří neznají s křesťany a jinověrci slitování. Brusel nám připomněl, že mladí Arabové vyrůstali přesně podle koránu. Podle písma, podle cesty Džihádu.

  Výbuchy a exploze připomínají okamžiky pádu Římské říše, která na sklonku své existence vysílala do svých enkláv učence, kteří měli civilizovat barbarské kmeny, měli je vzdělat, naučit je počítat, aby odváděli daně, měli je seznámit s vodou a s hygienou. Měli je seznámit s hodnotami Říma. A přesto docházelo už tehdy k teroristickým útokem, jednotlivá města na severu byla rabována, lidé byli zabíjeni. Římské legie uzavíraly celé oblasti a prováděly trestné výpravy jako odvetné údery. Snaha civilizovat necivilizované národy se minula účinkem a Řím se zhroutil v druhé polovině 4. století. Pádem Říma byla celá Evropa vržena kulturně a vzdělanostně o 1,000 let nazpět. Otřesným důkazem je i takový drobný detail, že jídelní příbory v podobě nože a vidličky zanikly s pádem Říma a vrátily se ke stolování až o 1,000 let později ve Florencii mezi kupci a šlechtou, ale mezi obyčejné lidi až počátkem 19. století s rozvojem pokročilé domácí kuchyně. Bramborové placky a pečená drůbež se do té doby jedla pouze rukama a polévky lžicí ze dřeva.

 7. oskar napsal:

  Věřil jsem ve V4, kdyby se jako trhla a bránila si hranice. Má představa se vcelku splnila, jen s jedním jsem nepočítal…že nejslabším článkem bude ČR. Takže vážení, jsme to my, kdo jsme v prdeli a brzy se připojíme k multikulti obohacení západních zemí, pokud co nejdřív neshodíme vládu, nesejmeme Sobotku nebo cokoliv neuděláme. http://www.ivcrn.cz/ctyri-premieri-ale-jen-jeden-vybocuje-najdi-jeden-rozdil/

  • Marie napsal:

   Nezapomen, ze CR je druhy Izrael…se podivej na vladu a na presidenta, je to samy sion!

   A Prahu nazyvaji druhym Jeruzalemem.. co k tomu potreba dodavat?

   A Cesi jsou vetsi lemry nez Madari. Ti dokazali aspon v roce 1956 s zidakama zatocit, je zlyncovali…

   My si nechame i hovno pod zadkem ukrast a ochotne ho zaplatime v obchode jako kvalitni potravu….

   A Polaci rekli NE privandrovalcum…

   O Nemcich jsem si myslela, ze jsou to ranari, a ono prd.

   Tam vystehovavaji nemocnice a domovy duchodcu a cpou tam privandrovalce!

   Dokud je v zemi jeden jediny chudy clovek a bezdomocec, zadna vlada nema pravo pomahat cizincum, protoze ti nasi lidi zemi neco dali !

   V lidech neni vubec zadna solidarita a svedomi vuci vlastnim lidem??

 8. Definitiva napsal:

  Teroristickí islamisti začali vojnu proti EÚ, proti fašistickej EÚ.

  Zaujal som postoj Churchila a Roosvelta, tak ako oni si naplánovali zničiť Nemecko a ZSSR v 2.sv.vojne a diplomaticky pomáhali vždy slabšiemu, aby vojna trvala dlhšie a bola „efektívnejšia“ /pre záujem Britov a USA/, tak aj vojna islamistov proti fašistom v EÚ by mala trvať čím dlhšie, lebo islam aj fašizmus sú vo svete Slovanov nežiadúce a Slovania by mali brať účasť prejavením sústrasti obom stranám a sľubovaním pomoci, ktorá nikdy nenastane. Veď my Slovania máme skvelých učiteľov, Britov, USA, svetovládu cirkvi, dedičnej moci a finančnej oligarchie. Učíme sa rýchlo, tak rýchlo, že mentálni degeneráti v USA si to ani nevšimli.

  Ešte o pomätení mysle, ducha. O zmätení jazykov hovorí aj biblia. Našu myseľ mätú naši vyvolení:
  Fašizmus, pôvod v Taliansku, fascismo, fascio „svaz, svazek, spojení, sdružení. Spojenie autority štátu, s mocou, svetovládou, finančnými korporáciami proti záujmu občanov, sociálny parazizimus – ideológia kňazov zo Starovekého Egypta.
  1.Slováci volia Fica Smer, napriek tomu, že existujú aféry o spojení s oligarchami.
  2.Kotleba, ĽS-NAše Slovensko. Nebolo dokázané spojenie autority a moci proti občanovi. To nevadí, je to fašista! Ako vraví Jozef Banáš, všetky body jeho programu sú pre ľud pospolitý nasprostastý prospešné!! Len škoda, že je to fašista.
  3.EÚ, ES, vznikla ako projekt chemičiek IG Farben po 2.sv.vojne, zakladali ju fašisti, EÚ dodnes otvorene zastupuje záujmy korporácií z USA a svetovlády, EÚ je vazalom USA, vid. aj TAFTA, TISA, TTIP, TTP, multi kulti politika, riadená migrácia, Krym, Ukrajina, Irak, Líbya, Sýria…Slovania boli po 1989 vykradnutí a kolonizovaní a všetci sa tešíme z toho, že život vo fašistickom režime je taký fajn. Kto nezažije, ten neuverí.

  • contumax napsal:

   Definitiva

   Výborně…!!!

   • contumax napsal:

    Ikema Monika

    Ono to není tak jednoduché víš, jde o to,že Češi jsou ještě větší retardi než jsem si myslel…

    Příkladů je tolik, že bych musel psát až do večera nebo i několik dnů…

    Rozhodně si komplikují život,příklad za všechny hledáš si práci a všichni zaměstnavatelé chtějí po Tobě životopis, reference, blbý testy, pohovory s blbkama který umí bezvadně angličtinu ale nikdy nepracovali rukama…

    A to i na vynikající práci : Podrž, přines nebo odnes…

    Prostě ČR jsou větší „zápaďáci“ než západní země, prostě vymýšlí skoro všechno složitě… a asi nemají co na práci…

    Prostě jsou papežštější než papež…

    To samé ty loutky tam ve vládě…

    Ono navíc, kdyby to všechno fungovalo tzn. poctivě pracovat na úřadě nebo jinde, nebylo by vlastně potřeba celých 2/3 úředníků nebo jiných parazitů…

    Takže se celá léta vytváří zaměstnání, která nevytváří žádné hodnoty…

    A nejen toto, všichni tyto nevytvářející hodnoty vlastně znehodnocují korunu…

    No a takto se vlk nažere a koza zůstává celá…

    Jak dlouho…???

  • Marie napsal:

   Prosim Te, co sem tahas tu zidovskou vyblitinu, zvanou Bible?

   Zmateni jazyku? Pochop, ze to tam musi byt, kdyz si to naplanovali..

   Vzpominam si, ze jako diteti mi nekdo rikal, ze lidi driv mluvili vsichni jednim jazykem, ale pak chteli postavit vez do nebe ( asi Babylon) a panbu se nastval a pomotal jim rec, aby se nemohli domluvit a zhatil jim tam plan. Vyplod blazna, nabozenskeho pomatence…..ale pry je to v Bibli…

   Ruzne rasy se vyvinuly v ruznych castech zemekoule, a kazdy si vytvoril svuj jazyk, o jinych lidech na opacnem konci ani nevedeli…az presouvanim se za potravou a misenim se, jazyky se zacaly prolinat. Proto taky sousedni zeme je maji podobne…cestina, slovenstina, polstina, rustina…
   nebo spanelstina, portugalstina… zadny panbu s tim nema co delat, a pohadka, ze jsme vsichni deti Adama a Evy, neobstoji v zadnem smeru, tedy ani v tomto, nebot bychom vsichni mluvili stejne..

   Mysl ti mate vzdycky ten, kdo te chce ovladat, tak to bylo, je a bude….

   A k cemu je nam nase rec, kdyz neni vule se domlouvat??? Mrtvoly…

 9. Ikema Monika napsal:

  Proč pak vám budou brát policie zbraně ? Mate to u vás postavené na hlavu ?? Ve Švýcarsku nám je dodávají do bytu nebo vyměňují vláda se oto stará ! A vy potřebujete na obranu zbraně dostat proti těm šmejdům co kvám možna nalezou z Německa !! Vycházet vládu a odchod z EU !!!

  • jan napsal:

   Moniko.
   Proč asi chtějí zabavovat zbraně,oni ti naši politici se bojí víc domácích lidí,než muslimů.
   Touto cestou poděkuji,Definitiva a oskar.

   • Marie napsal:

    Muslimaky maji pod kontrolou, vzdyt jim lezou do riti tak, ze uz to ani vic nejde…nabidli jim uplne vse…

    Je jenom logicke, ze se boji nas, nebot do uradu kanalama chodit nemohou a staci si nekde na ne pockat na strese, a odstrelit je jak psy…. nic jineho si vlastizradci ani nezaslouzi… vcera bylo pozde…

 10. Zighartice napsal:

  Včera jsme mohli zaregistrovat informaci, že bratři Khalid a Brahim Bakraouiovi, kteří se v úterý odpálili na letišti a v metru v Bruselu, sledovali šéfa belgického střediska pro výzkum jaderné energetiky (SCK/CEN) a natáčeli si jej skrytou kamerou. Podle belgické federální agentury pro bezpečnost jaderných provozů AFCN je případná existence takového videa vysoce citlivá.

  Dnes vyšla v médiích informace o tom, že teroristé údajně plánovali útok na belgickou jadernou elektrárnu http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/398648-teroriste-planovali-utok-na-belgickou-jadernou-elektrarnu.html

  Tím se vzestupně potvrzuje má teze o případném zaměření se „teroristů“ mimo jiné na evropské atomové elektrárny, vyplývající i z reakcí komentářů o „aspirantovi v soutěži o o největšího kokota“, kdy šéf vnitra Chovanec oznámil, že jsme De facto přešli na stupeň jedna.

  Evakuovat takové zařízení je podmíněné pouze jedním fakorem. A to, že se uvnitř objektu nachází aktvní nálože, nebo jiný nástražný systém (příp. podezření), či se po objektu pohybuje ozbrojené komando a hrozí zabití většiny osazenstva JE. Prostor se uvolňuje pro pyrotechniky a speciální síly (pravděpodobný scénář). Provoz JE je plně automatizovaný a je možné ho nechat řídit počítači a v prípadě, že je potřeba korekce, je to možné provést dálkově. Samozřejmě za podmínky uzavření klíčových částí JE. Druhá horší možnost je příprava roztavení reaktoru JE pro účely státního terorismu pod operacemi Gladio. Není pro uspěšný meltdown reaktoru potřeba pouze důsledně vyřadit zásobování JE elektřinou, tak jak se to stalo ve Fukušimě? Nicméně totéž se mohlo stát loni na podzim na Ukrajině se 6 JE po přesunutí dodávky elektřiny z Polska na Ukrajinu. Velké štěští, že RF poskytla potřebnou energii bez smluvních průtahů v rámci ochrany obyvatelstva před jaderným zamořením více než celé Evropy!

  • contumax napsal:

   Zighartice

   Toť problém,jaderných elektráren, s tím jsem počítal už před léty, že je to “ dobře“ nastavená mina…

   • Vlado48 napsal:

    I blbej muslim ví elektřinu mu nesešle Alláh a na území kontaminovaném jaderným odpadem nenajde žádné panny v ráji.

    • Paul Durham napsal:

     nemáte pravdu, „I blbej muslim“ poslechne svého Allaha prostřednictvím svého imama na slovo , proberte se naivko

    • Zighartice napsal:

     Přesně tak jak zde uvádí nick Paul Durham.
     Je totiž těžké chránit lidi před někým, kdo jde na smrt.
     Dovolím si použít doplnění mé teze jistým nickem „weissbach“. Jedná se totiž o objekty k vyvolání chaosu přímo předurčené. A jako obvykle u těch střežených objektů by to bylo možné pouze s krytím tajných služeb, případně zaměstnanců, tudíž by se nejednalo jen o nějaké obyčejné fanatiky. Ty bychom tam našli podobně jako v Gliwitz mrtvoly v polských uniformách…

     Uvažujte logicky a berte v ůvahu, že islamisty nemanupulijí islamisti…V podstatě ani nejde o to zamoření, ale o paniku a fakt, že k tomu došlo. To by bylo 11.9. na entou…

     Panika v nevhodný okamžik je vždy naprosto na místě!!!…

  • Marie napsal:

   Nikdy te nenapadlo zapremyslet, jak asi vznikaji ty zpravy o udajnem planovani vyhazovani do vzduchu objektu a odpalovani se???

   Odsud to vypada, jako ze teroristi nekomu dopredu hlasi, co budou delat, ze?? Docvaklo ti to??

   A Hovinky cz., co ty vyprdnou, to je lez.. je to sionisticky platek na manipulaci lidi…. a jak se chvasta, ze jsou nejctenejsi, hihi… zumpa

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!