MC BABIŠ – ČAPÍ DISCO HNÍZDO

mcbabis

Já jsem do politiky nechtěl,
vy jste mě zplodili.
ODS a zkorumpovaný Kalousek.
Jsem Babiš, jsem miliardář, jsem prase
nelžu, nekradu, nejdu nikomu na ruku…
34 Komentářů k MC BABIŠ – ČAPÍ DISCO HNÍZDO

 1. Marie napsal:

  Velmi zdarile…. kdyby ovsem neslo nam o zivot, bylo by to i humorne…

  capicapi pica..

  Vsichni, kdo ho volili, jsou voli… protoze megazlodeje si zvoli jedine vul..

  Mam znameho, je to inzenyr, a ten mi zduvodnoval jeho volbu tim, ze Babis vede uspesne firmu, tak povede i uspesne stat… ovsemm uz zapomnel videt, ze do sve kapsy….

  • jan napsal:

   Paní Marie.
   Babiš jen využil toho co ostatní politici kolem dotací.
   Jak píše na Akt.p.Skuhrovec,takových dotací jsou stovky.
   Ono vůbec nejde o těch 50mil.ale je to pomsta Bakaly a jeho věrný psi,se můžou přetrhnout ve štěkání.Také jde o to,že ohrožuje ve volbách,nejen ČSSD,ale i ODS,TOP,KDU-ČSL,tak se na něj vrhly všichni.Jestli dokáži vyhodit Babiše,mají naději k úspěchu,ANO bez Babiše je poloviční.
   Nejsem Babišovím příznivcem,ale měla by být stejná pravidla pro všechny.
   Také občas tvrdím Babiš je naším Porošenkem a také může mít jisté krytí,protože nevěřím,že je vlastníkem Agrofertu.

  • Justass napsal:

   nemáš pravdu Marie. Babiš – nebabiš. Babiš je z té žumpy co u nás je, to nejlepší co nás mohlo potkat. Pokud na něho pořádají hon takoví jako TOP 09 + její ČT24 a ODS
   tak to vypovídá prakticky o všem. Takže já to beru tak – nepřítel mého nepřítele je můj přítel. Takže teď mám za přítele Babiše – a myslím nejsem zdaleka sám.

   • Ignác napsal:

    Přesně tak. Pokud Babiše nahánějí síly placené z USA, tak se zeptejme sami sebe, jestli je Babiš pro nás tak strašný jako třeba americký agent Bakala.

    • Marie napsal:

     Velice spatna uvaha! Zapominate na divadlo, ktere umi Babis daleko lip nez ostatni, byvaly estebacek…

     A zid…

     On ma zajem o predcasne volby kvuli dosazeni svych lidi.

     Divadlo z USA vubec nezohlednuj, to je totez jako se Zemanem. Umyslne sehrane, aby lidi meli pocit, ze mohou nekoho chranit a oni zatim sbiraji body!

   • Marie napsal:

    ne, ne…. nepritel meho nepritele nemuze byt muj pritel, to je fiktivni a jenom na pohled logicke…

    Musis videt duvod toho nepratelstvi. Soukmenovec Kalousek Babise nenavidi ze zavisti, nic vic v tom nehledam.

    To z nej meho pritele neudela nikdy…

    Nezapominej, ze zidi zivotne potrebuji divadlo. Jde o umele bitky, aby si nekteri mohli hrat na chudinky, svine jsou to vsechno, co vladlo u nas od roku 1989.

    Megazlodejina se tyka i Zemana…

 2. Paul Durham napsal:

  :-) nějak jsem si vzpomenul na jistého turistického magnáta Fischera, co vstupoval do politiky, aby zachránil svoje předlužené firmy a voli(čky)_i vzdychali dojetím , tomuhle žoviálnímu restauratérovi na Riviéře nezbylo skrze jeho dluhy nic jiného, než taky vstoupit.

 3. petr366 napsal:

  Já ho nevolil ani volit nebudu.Ovšem furt beru radši deset Babišů než jednoho Kalouska či Sralbotku.Andrejko nedej se a vrať těm zmetkům vše i s úroky.

 4. Václav Turek napsal:

  Když vstupoval Babiš do politiky, nebylo to z toho důvodů, že šmahem odstraní veškeré nešvary v naší politické scéně a, že zarazí nelegální peněžní toky směrem k poslancům a jejich politickým stranám. Věřil, že bude provádět to, co má správný ministr financí dělat a to dbát o naplnění státní kasy. Sám se řídil patrně heslem, že státu vydělá peníze a zcela zanedbatelná legální část zbyde i na jeho společnost, ať jíž formou dotací, tak i státními zakázkami. On jako ministr financí si nedovolí krást a přijímat úplatky, jako to donedávna činili jeho předchůdci. Člověk míní, Pán Bůh mění. V roce 2008 se dopustil v případě Čapího hnízda něčeho o čem byl přesvědčen, že mu to projde. Provedl to, co děláme pomalu všichni podnikatelé a i obyčejní lidé, když máme možnost “ ZADARMO “ získat peníze. Babiš z přispěním těchto peněz dokázal vybudovat něco úchvatného. Mám zlost, když si vzpomenu kolik stovek milionů dotací bylo poskytnuto na podnikatelské záměry, které nebyly nikdy zrealizovány a dotační peníze nebyly nikdy a nikým navráceny. Nechci dělat Babišovi obhájce, ale je to podnikatel, za kterým jsou vidět výsledky. A ti, co jej kritizovali, Fiala a Kalousek, kteří za celý svůj život sami nezaměstnali žádné naše lidi. Vždyť Kalousek mimo absolvování VŠCH nikdy nic ve svém oboru nedokázal, nikdy nevedl sebemenší podnik a jíž 25 let se snaží nám dokázat, že je řízení státu pro něho “ brnkačka „. Vše se musí umět a aby byl úspěšný podnikatel jako Babiš, na to nepotřebuje politiku. A poslední, Babiš se i bez politiky uživí a udrží si i svůj životní standart, uživí se takový Kalousek a jemu podobní a udrží si svoje životní, poslanecké standarty?

  • Robo napsal:

   Preto napríklad ničí malých podnikateľov.
   A nie, oligarchovia faaakt nekradnu….

   http://tnit.fr/book/katechismus.htm

   • Zighartice napsal:

    Václav Turek:
    Podobnou pivku , jako vy píšete o Kalouskovi, mám mimo něj a jiné osobně na Marka Bendu, který ve 21 letech vstoupil na politickou scénu. Proč mám ten pocit, že ten chlap (věčný poslanec)neumí nic jiného než plodit děti…
    Asi proto, že počítá s tím, jak ho uživí, až jej odevšad vykopnou, když mu jeho koupený titul JuDra nepomůže, protože doktorem práv prostě není! To je něco jako vepřové špekáčky které vepřové maso neviděli. To je pan Benda! Nebo si snad myslíte, že věčný poslanec Marek Benda by se uživil v normálním životě tím, co vystudoval? Připustíme-li u Marka Bendy nadlimitní IQ (aniž bychom ho zvyšovali „chytrým“ používáním větších fontů, jak to udělal ve své „rigorózní“ práci na plzeňských právech), tak neumí nic, než dvacet pět let pobírat statisícové platy a schovávat se za spolutvůrce tzv „náhubkového zákona“ a navíc, Marek Benda, přesně v rétorice jezuitů, ve své bezbřehé nadutosti prohlašuje, že si přeje, aby církev měla ještě větší majetek, nežli v době před reformou Josefa II….

   • Justass napsal:

    Robo a čím pak ničí Babiš ty malé podnikatele?
    EET? To snad ne bratře.

    • Eschatolog napsal:

     Treba tim, kdyz Kostelecke uzeniny bez varovani a v rozporu s dohodami snizi jednostranne vykupni cenu drubeze s vyhruzkou, ze komu se to nelibi, at jim prdel polibi, ze si ty kurata dovezou z Polska. A kdyz dodavatele odmitnou KU prodavat za ty smesne ceny, tak je KU udaji za kartel antimonopolnimu uradu, ktery je ucelova herna, a ten vsem dodavatelum vymeri likvidacni pokuty. Jo muzete se soudit pane verici. Musite se pohybovat v korporatni praxi a ne jen v prostoru politickych prohlaseni.

     • Justass napsal:

      No to mě tedy nepřesvědčilo. Tak se chová každý podnik v stávající kapitalistické žumpě. Nevím, proč by měly být Kostelecké uzeniny nějakou výjimkou, protože jsou Babišovi? No to snad ne!
      To bychom museli být v socialismu a to nejsme a dodávám – bohužel

      Robo

      a ta EET je úplně v pořádku a zapotřebí. Narovná podnikatelské prostředí tím, že eliminuje podvodníky, co šidí stát na daních a zruší jejich konkurenční výhodu oproti těm co nešidí.
      A aby neměl, byť drobný živnostník, nějakých 3-5 tisíc na tu mašinku, navíc, když si tu částku může dát do nákladů – no tak to je živnostník na baterky a raději by toho měl nechat. Nebude ubližovat státu ani sobě. :-)

      • Robo napsal:

       Vyjadrím sa iba k Tvojej prvej časti – takto presne sa chovajú NAD(..)národné firmy, ako Tesco a pod.
       A nie, od Babiša súdny človek ani nič iné naozaj nečaká.
       Iba dúfam, že už si vyhliadol ten kandeláber.

       • Justass napsal:

        No a co Robo – v té žumpě jsme – takže správně píšeš – já jako soudný člověk od babiše také nic jiného neočekávám. Jen výše jsem psal k dotvrzení tohoto:
        „nemáš pravdu Marie. Babiš – nebabiš. Babiš je z té žumpy co u nás je, to nejlepší co nás mohlo potkat. Pokud na něho pořádají hon takoví jako TOP 09 + její ČT24 a ODS
        tak to vypovídá prakticky o všem. Takže já to beru tak – nepřítel mého nepřítele je můj přítel. Takže teď mám za přítele Babiše – a myslím nejsem zdaleka sám.

        • Robo napsal:

         K tomu mám veľmi podobný názor, ako Marie (píšem to aj 19:20)..

         Inak, veľmi dobre to tu nevyzerá – ministra vojny nám robí komediant a ministra financií ČR slovenský oligarcha.. :-)

         Inak, moc k úsmevu nieje, keď už „sme radi aj za Baniša“..

       • Robo napsal:

        ..Marie 25.3.2016 2:01 – TENTO názor je veľmi podobný môjmu..

    • Robo napsal:

     Marie i Eschatolog už to napísali za mňa. K tomu najnovšie tie posr.. reg. pokladne.
     Sleduj kroky jeho podriadených.

  • Paul Durham napsal:

   Slza mi ukápla, ten jeho firemní kartel je tak zadlužený, že bez politiky by šel už dávno do insolvence.

 5. Jaris napsal:

  Jen si zidaka Babise zvolte. Vsak on vam teprve ukaze jak udela ekonomiku, ze se bude podobat ementalskemu syru s dirama. A nakonec zbude pouze ten voskovy obal a vnitrek bude vyzrany. Ano, udelejte kozla zahradnikem…

  • Marie napsal:

   Souhlas… je to megazlodej, vlastni vice jak polovinu pudy v CR, dalsi na Slovensku, Polsku a v Nemecku taktez… ten se napakuje nejvice prave v tom Nemecku, jen co vetrelci rozjedou genocidu ve velkem…

 6. Masrtin napsal:

  Opravdu zírám na ty komentáře, spadla mi čelist…
  Stát není firma a nemůže být řízen jako (korporátní)firma a už vůbec ne jako ty Babišoviny, lotroviny.. Turku, zdá se, že se vám líbí Babišovo turecké hospodářství, to je pěkné…
  Jak by se vám rozjíždělo podnikání, kdyby vám někdo dal např. 100 melounů ? Je fakt, že se to dá vždycky rozfrcat a o všechno přijít, ale s průměrnou inteligencí by se to nemělo stát, obzvlášť když máte na to, aby jste si zaplatil chytré lidi, kteří se budou o podnikání starat a při tom se sám hodně naučíte. Jak by se vám podnikalo, kdyby jste už před revolucí měl ty nejlepší informace, v čem se bude nejvíc u nás rejžovat, měl podporu zahraničních mecenášů a k dispozici ten velkej balík peněz ? Nedělal Babiš za komančů náhodou v zahraničním obchodu, kde zcela jistě navazoval zajímavé obchodní styky ? Nebyl jeden z těch spolu s celou řadou estébáků, kteří věděli už nějakou dobu, co se tady chystá ? Ale určitě ano..

  Co se týče divadla o tom, že všichni mu jdou po krku, tak to jsem vážně nesežral, to je jen další habaďura, na kterou jste i vy tady- většina (a to se trochu divím) skočili. Źádné USA ani nikdo jinej mu nejde po krku, je to jenom klam a čas nám to ukáže.. To všechno je jen cirkus, aby se stádo mělo o čem bavit a tisk o čem psát, nevím přesně, co je za tím víc a je mi to jedno, je to všivá politika, která s Babišem i bez něj bude všivá, pokud tam budou ti všiváci, kteří tam jsou a kdo si myslí že Babiš je tzv. „menší zlo“, tak je fakt prdlej, sorry, ale tak to vidím, jen dodávám, že i menší zlo je zlo, které nic neřeší, právě naopak, ale v případě Babiše jde jednoznačně o nejvyšší možné zlo, psal jsem toho dost už v jednom komentáři, podstata je : nemůžete negativními a zhoubnými prostředky (což je tresť a náplň přinejmenším většiny Babišových firem) dosahovat pozitivních cílů a výsledků. Navíc ty jeho el. pokladny jsou opravdu chybným rozhodnutím, ale nechci to rozebírat, na to není čas, jen dodám, že to vůbec nic nevyřeší, naopak a kořen všech našich problémů – korporátní kapitalismus s jeho fungováním na čele s bankéři, kteří vlastní i velkou část toho zbytku průmyslu včetně médií, zůstane bez poskvrny- naopak mu to pomůže a všechno co Babiš dělá, je prospěšné pro jeho mecenáše a jeho vlastní „podnikání“ (tedy na úkor nás všech), které je katastrofou a jsem zvědavej, za jak dlouho vám (jeho příznivcům)to dojde.
  Komu asi bude sloužit ministr financí kolonie USA, vy hlavouni ? Miluju vás a vaše moudré úvahy..

  • jan napsal:

   Masrtin,nebo Martin.
   Nemám problém s Vaším příspěvkem,souhlasím.
   Právě proto,že ho nejvíc kritizuje Kalousek,člověk z nejhorším charakterem od sametové.Jak jsem napsal o těch 50mil.nejde,ale Babiš ohrožuje volebními zisky všechny,proto ho musí zostudit.Víme co bylo,než sestavoval Sobotka vládu,takže už tam udělal Sobotka velkou chybu.Proto od Sobotky takové nejasné výroky,ví moc dobře,že mu to uškodí stejně.

 7. Václav Turek napsal:

  Snažím se porovnat dávné podnikání T a J. Bati a dnešní A. Babiše. Již tenkrát neměli oba Baťové umetené cestičky od politiků , včetně presidenta Beneše. Vždyť Baťa budoval své impérium po 1. Světové válce a Babiš po roce 1989, po Sametové revoluci. Oba, či lépe všichni tři tito podnikatelé něco dokázali a dnes si nikdo nevzpomene na jména těch poslanců a členů vlády, kteří “ Ztrpčovali Baťům život „. Dnes všichni ve Zlíně vzpomínají a nosí kytice k pomníku Bati. Vše, co tenkrát Baťové dělali nebylo košer, ale byla doba, která to ve spolupráci s platnými zákony dovolovala. Ani Baťa, ani Babiš nepoužili veřejné, ani vlastní peněžní prostředky na výstavbu “ Domů lásky „, ale využili je na rozšíření svého impéria, které přinášelo další pracovní uplatnění pro lidi v regionu. Nechápu ty, co uráží Babiše za to, že použil neoprávněně dotaci. Dotaci ve výši 50% celkových nákladů použil CELOU na stavbu Čapího hnízda, jehož dnešní hodnota tuto dotaci několikanásobně přesahuje. Jíž jsem psal, Babiš nepostavil z této dotace ani Veřejný dům, ani Herny. Že akcie přepsal z 50% na své dvě děti, jsou to jeho potomci, do té doby nebyli ani akcionáři. A ta lež o bratru jeho přítelkyně, který je rodinný příslušník, tak bych chtěl ty neználky informovat, že podle platného znění zákona je rodinný příslušník pouze, děti a manželka. Vlastní sourozenci jíž do rodinných příslušníků nepatří a bratr jeho družky Moniky je rodina?

  • Justass napsal:

   Václav Turek,

   bratr jeho družky( či manželky to je jedno) je vlastně švagr. Takže do širší rodiny patří, stejně jako vlastní sourozenci. Otázkou je jen zda to přepsání může být bráno jako dar nebo musí u širší rodiny podléhat dani darovací.
   To je jediné co by mu snad mohlo být vyčítáno – řek bych

 8. Jana Karásková napsal:

  V r. 2007 jsem byla na rekvalifikačním kurzu kde jsme se učili nejen o tom jak je EU skvělý projekt, ale o čerpání dotací z evropských fondů. Hodně se preferovala jednak přeshraniční spolupráce /z pochopitelných důvodů provázat regiony různých států/ a pak různá rekreakční turistická zařízení. Pak přišla krize a málokdo si může dovolik se v nich rekreovat…
  Konspirační teoretik který věří tomu, že po řízené depopulaci zůstane elita a otroci, by mohl tvrdit, že už nyní si geniálně elity zařídily zbudování golfových hřišt a různých „Čapích hnízd“.
  Už tenkrát nám znalec poměrů Bruselu sdělil, že pokud si ČR místo pár nosných programů (Irsko mělo 3) nastaví 26 tak se velká část „ztratí“ – rozpustí přes úředníky, komise… a to se ještě pak myslím další stamiliony nevyčerpaly a zneužily.

 9. Stanislav Hošek napsal:

  Jestliže na někoho pořádají hon lidé typu Kalousek, Fiala, Němcová a podobní nositelé politických křesel, která se jim už přilepila na zadek, tak mně už vůbec nezajímá konkrétní obsah sporu a vždycky budu na straně napadeného. Pokud jim dokonce k honbě slouží mediální knechti amerického fízla Bakaly, pak bych doporučoval, aby se o jejich činnost velice intenzivně zajímalo státní zastupitelství.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!