Studio REPORT 25.3.2016

cntv-report2Nejbrutálnější teroristických útok se odehrál před 17ti lety a nespáchali jej islamisté, ale jiné zrůdy – Běženci na severu Řecka zablokovali dálnici, před kamiony si lehly děti – Média: Atentátníci chtěli zaútočit na atomovou elektrárnu v Belgii – Polsko po útocích nepřijme plánovaných 7 tisíc uprchlíků, premiérka varuje před radikalizací – Ze sněmovny PL ČR – Dopis prezidentovi ČR s žádostí o dočasné uzavření hranic – OTEVŘENÝ DOPIS VLÁDĚ ČR: TO, CO ČINÍTE, SE NAZÝVÁ VLASTIZRADOU – Štěpán Kotrba: Slávku, lidé už mají dost západního žvanění – Demonstrace a pochod „ZA ČESKOU REPUBLIKU!“ 26. března 2016 – PRAHA.
4 Komentářů k Studio REPORT 25.3.2016

 1. jan napsal:

  Snad by bylo potřeba zdůraznit,špičky EU si můžou dovolit jen tolik,kolik jim umožní předsedové vlád států v EU.Takže za všechen ten chaos,jsou zodpovědní všichni předsedové vlád.

 2. hel napsal:

  cynický výsměch pokračuje- v den výročí bombardování jugoslávie odklepl haagský tribunál karadžičovi 40 let vězení…když poslouchám, jak zcela jasně a naléhavě to v té sněmovně na adresu vlády zní – na videu okamura i ti další a zároveň tam vidím toho neutrálního sobotku zcela bez emocí, tak si říkám, jak je možné být až takto splachovací..?!

  • contumax napsal:

   Hel

   Splachovací je, toť pravda ale jednou přijde vlna podobná tsunami a spláchne všechno…!!!

  • Marie napsal:

   Splachovaci? Predstav si, ze to prase tam v EU se jeste dozadovalo novych sankci vuci Rusku za odsouzeni sadisticke vrazdeckyne Savcenkove! Je to agresivni krysa, ten Sralbotka. Dostal zaplacino uz predem, takze za to lize rit sionisticke vlade v Bruselu.

   On spoleha na zajistenou svou bezpecnost a cely narod je mu u zadku. Ale dochazi do parlamentu, takze nezranitelny neni. A mezi lidi chodi taky.

   To Obama kdyz jel do Texasu, tak byl zakaz vychazeni. Lidi ani nesli do prace a nekdo dal na internet, jak policie klidi zenskou z prostoru pred barakem, cosi si kutala na predzahradce a nevedela, ze nesmi ven…. ten ma jinak nahnano…

   Tohle prase pocita s priposranosti ceskych lidi a malokdo ma zbran, takze se lidem smeje do ksichtu, ktery mu ovsem muze spalit kyselina, nalita na tu jeho gebuli dutou..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!