Tváří úpadku ČSSD je tvář Zaorálkova

Jistě. Protože její vnitřní politika je v pořádku. Všichni jsme ČSSD vděčni za to, že před lékařskými ordinacemi (anebo přímo v nich), už neharašíme drobnými v kapsách, abychom dali dohromady julínkovné, coby penzisti jsme spokojeni s tím, že se penze znovu valorizují, zkrátka v tomto ohledu panuje mezi lidmi a příznivci i voliči ČSSD dokonce občas i chuť znovu vhodit do uren listinu s jejími kandidáty, ale – bohužel – pro mnohé (včetně mne), už tahle alternativa padla.

A to pro jediné jméno, jedinou tvář a jediného člověka, který nám tuhle možnost vzal a vnutil nám přetěžké úvahy, koho že to teď tedy budeme volit. Protože volit dál stranu, v níž nikoliv nevýznamnou roli hraje tento malý muž, který by jinak chtěl být velký, ale daří se mu pravý opak, je pro většinu z nás nemožné.

Vždyť si pamatujeme, jaký byl ještě než se stal ministrem, jak svolával hromy a blesky na americký radar v Brdech, i jak pak – zcela nečekaně, a to snad přesně v den, kdy se poprvé a už jako ministr prošel nekonečnými chodbami Kounicova paláce – otočil na obrtlíku a začal dštít oheň a síru na přesně opačnou stranu. Na Rusko a na Putina, a to s takovou vehemencí, že se zdálo, že jeho ctižádostí nemůže být nic, než přesvědčit KOHOSI DŮLEŽITÉHO, že on nebude ani o píď menší rusobijec, než byl jeho knížecí předchůdce, že půjde po Rusech ještě tvrději a nelítostněji, než se dosud v téhle republice šlo, a že v tomto ohledu kašle na to, jsou-li jeho odsudky spravedlivé či nespravedlivé, protože on je pro sebe povinován sledovat cosi podstatnějšího. Totiž další své možnosti, až jako ministr republiky skončí, protože ministrováním v jedné zemi život člověka nekončí, jsou zde daleko lukrativnější pozice v zahraničí, např. v EU, v NATO, či v OSN, místa doslova omračující, pro která mu ministerstvo zahraničí dodává v podstatě jen použitelné ostruhy. A má-li tam nahoru skutečně dojít, musí sesbírat potřebný počet bodů. A to nikoliv v Rusku, ale na Západě, ve Washingtonu, v Londýně, v Bruselu. Odtud ho už dnes pozorně sledují a ty body mu přidělují – a jak je známo – v podstatě jen podle toho, jak moc je ochoten Rusku nadávat.

Laskavý čtenář mě v tento okamžik možná chytne za rameno s tím, že se možná mýlím. Že totiž Zaorálek nemusí být nutně protiruský z vypočítavosti, ale že takto protirusky opravdu smýšlí. Na což bych reagoval dvěma otázkami: Jak to, že to vášnivě protiruské nebylo na Zaorálkovi předministrském ani v nejmenším vidět ani slyšet? A za druhé: Máte za to, že český ministr zahraničí je takový hlupák, že neví nic o vztahu příčiny a následku? Vždyť každý myslící člověk ví, že to, co se dnes na pomezí Ruska a Ukrajiny děje (a za což je Rusko západním světem pranýřováno), by se nedělo, kdyby Washington nezatoužil po zřízení vlastních raketových základnách ve východní Ukrajině (tak blizoučko Moskvy), a po své námořní základně na Krymu (celé Černé moře tak budeme mít víceméně jen pro sebe), pro kteréžto cíle washingtonští neokonzervatisté zainvestovali majdanský profašistický státní převrat fantastickou částkou pěti miliard dolarů. Kdyby těch pět miliard dolarů na Majdan nevhodili, nepohnul by se na východní Ukrajině a na Krymu ani lísteček. To ví u nás každý podavač a je nepředstavitelné, že by to nevěděl český ministr zahraničí. Jenže on musí dělat, jako by to nevěděl. Jinak by totiž nemohl tak protirusky (a pro sebe tudíž tak prospěšně), soptit.

Pravda, východní Ukrajina a Krym už přece jen dodneška dost vyčpěly, a tak se tentokrát chrlí žluč proti Rusku kvůli ukrajinské letkyni Savčenkové, fracka v ženském provedení, který k soudnímu jednání chodí zásadně jen s fašistickými symboly na krku.

Ale to Zaorálkovi na chuti strefovat se do Ruska i v téhle záležitosti neubírá. Případ Savčenkové je podle něj „ostudnou ukázkou“, jak se Rusko na Ukrajině chová, a je prý „odporný a vyfabrikovaný“. A Česká republika by proto „podpořila případné návrhy na rozšíření protiruských sankcí EU na ty občany Ruska, kteří se podílejí na perzekuci ukrajinské pilotky Nadji Savčenkové.“

Toto vyřkl náš ministr Zaorálek před setkáním ministrů zahraničí 28 zemí EU, kteří v pondělí zasedli, avšak k šílenému nápadu našeho ministra protiruské sankce ještě dále rozšiřovat – a mikoliv tedy končit, jak to např. žádá náš prezident – se nevyjádřili

Inu, kováříček chtěl být nad mistra – a tentokrát pohořel..

Ale bude se snažit dál, dál bude pro sebe sbírat potřebné body a dál bude škodit ČSSD. To je to jediné, na čem se u něj můžeme stoprocetně spolehnout. A ČSSD to dál bude trpně snášet.

Slovenský ministr zahraničí Lajčák před uvedeným setkáním ministrů zahraničí řekl: Rusko je velké, Rusko je důležité, Rusko je významné, A Rusko není jednoduché.

S takovouto definicí by si ovšem na našeho ministra nepřišel. Ten by to zkrátil na: Rusko musí být zničeno.

A takovýto lidský formát mluví ve světě za mě, za tebe – za nás všechny.
66 Komentářů k Tváří úpadku ČSSD je tvář Zaorálkova

 1. Josef Švejk napsal:

  Prosba redakci. Pokud píšete o lidech typu Zaorálek, Bohuš Sobotka a pod. bylo by možné dávat jejich fotografie zezadu, nebo alespoň v burce? Když vidím jejich en face zvedá se mi žaludek.

  • Marie napsal:

   Zidak Zadolarek, tomu nepomuze ani burka, protoze ty jeho ociska, ze kterych tece hnuj, zustanou videt…

   • martin bareš napsal:

    já bych Marie nezlořečil Zaorálkovi, či panu Manovi, který se probral „že už je volit nebude“.

    Dívám se na socialisty, jejich socialistickou internacionálu (SI) a historii 100letou, počínajíc začátkem první světové války, a ptám se.

    Co socialisté, tedy sociální demokraté, teď u nás populární oranžády, v těsném závěsu svádějící srdceryvný a dechberoucí předvolební boj s ještě o prsa úspěšnějšími babišovci, dokázaly?

    ODPOVĚĎ: ŽVANIT.

  • Tomax napsal:

   To máš jedno, když si na něj nasadíš prezervativ, je to pořád č..ák, nic se na tom nemění. :-)

 2. contumax napsal:

  Si nemůžu pomoct – dal bych mu pěstí…!!!

 3. hel napsal:

  já jen nechápu, jak se ještě zaorálek dokáže pohybovat mezi lidmi a nestydět se…a co se týče čssd, pak mě překvapuje, že nikdo z členů nevolá zaorálka k odpovědnosti a nenavrhne jeho odvolání a to ani poté, co jim docela drasticky ubyl počet volebních hlasů…tomu opravdu nerozumím..je pravda, že sám na tyto zcestné postoje není, když si poslechnu sobotku nebo dienstbiera, jsem také mnohdy v šoku

  • hel napsal:

   ještě dodám, že s těmi důchody to na rozdíl od autora nevidím tak růžově…nebyl vrácen výpočet do stavu před kalousko-nečasovým genocidním zásahem, potvrzeným nakoupeným hlasováním 101 poslanců…a pokud k tomu nedojde, zůstanou důchodci okradeni a žádná jednorázová částka to nesmaže..to byl jen takový opiátek..napravit je třeba výpočet

   • Josef Švejk napsal:

    Nejsou peníze. ČNB musí odevzdávat našim západním přátelům cca 1300mld ročně, vlastníci našich bývalých podniků musí dostávat cca 300mld ročně, 200mld ročně potřebují naši potřební babiši, bakalové,… Turkům jsme slíbili 800mil za dodávku inženýrů a lékařů, stovky čapích hnízd také něco stojí, lékaři, učitelé, politici, policie, armáda,… živoří s nízkými platy,…. Není zbytí, 40kč musí důchodcům stačit. Navíc jsou z války naučeni skromnosti, takže to zvládnou.

    • hel napsal:

     ta svi.ě, co to řekla, už dávno neměla být ve sněmovně – mudr.pecková za top09 !! to je komplet fašistická strana..chápu, že naše j.elita si oblíbila čapí hnízda, připadají si tak nějak doceněnější, konečně žijí na úrovni, kterou si dle svého názoru plně zasluhují, tedy na účet jiných..jenže tohle není titanik, kde se utopili nejdřív ti nemajetní z podpalubí, tohle začíná bouchat bez ohledu na společenské zařazení, takže by měli nasednout do letadýlek a frnknout k těm svým za oceán dříve,než jim bomba utrhne prázdnou palici

  • contumax napsal:

   Se nemůžu dívat na tu jeho vypasenou prasečí držku…!!!

   Du ven…!!!

 4. Masrtin napsal:

  Takhle vypadá kašpárek, který tancuje jako pominutej, když si to jeho páníček přeje, protože on tahá za nitky…
  Jakmile jednou vezmeš úplatky a zalíbí se ti to, po nějaké době zjistíš, že už nevíš, kdo vlastně jsi a tvoje svoboda skončila. Pan Zaorálek se zaoral hluboko pod zem jako krtek a ryje tam svým rypákem velmi inenzívně a dlouho, že se nakonec ztratil ve svém labyrintu chodeb a zřejmě už se nikdy nevyhrabe.. Takže upřímnou soustrast pane, který jste pozbyl svou tvář a stal se neurčitou hmotou, jedním velkým NIC, které neustále může měnit svůj tvar podle potřeby šedých eminencí za oponou….

 5. jan napsal:

  Také si myslím,že Zaorálek bude mít velký podíl na krachu ČSSD.
  Mnozí si mysleli,že už nemůže přijít na MZ,něco horšího jak Shwarzenberg a on je to Zaorálek.Podpis dohody s Tureckem,je něco podobného,jak Mnichovska dohoda.

 6. bogo napsal:

  Opravdu velmi nechutný člověk!!!

 7. gandalf napsal:

  Ještě k nadcházejícím krajským volbám – pokud hejtmani ČSSD propadnou, svede to Sobotka na ně a zbaví se jich /jsou odbojní/, pokud je voliči v krajích podrží, tak si to Sobotka a jeho melody boys připíší jako vlastní zásluhu. Křivák totiž spoléhá na krátkou paměť voličů a řádných parlamentních voleb je daleko.

 8. Jarek* napsal:

  Zaorálek je bezcharakterní a bezpáteřní psychopat. Je jako taková žížala, ani konec, ani začátek, slizký, bezpáteřní hermafrodit. Omlouvám se žížale za to přirovnání, ona je na rozdíl od toho hovada velmi užitečná.

 9. Olafludvig napsal:

  Zao je s celou Bohoušovou kolaborantskou stranou pro mne nevolitelný, lituji že jsem je kdy volil.Vzpomínám si jeho plamenná prohlášení na stranu Ruska z doby pádu Ukrajiny, to nikdy nezapomenu mám paměť jako slon.Rád bych ho spolu se Sobotkou někdy potkal na parkovišti, sbírali by si zuby polámanýma prstama.Dloho čtu tyto stránky ale nikdy jsem neměl potřebu reagovat až nyní kdy mne tlačí situace s obohacovačema na krajní mez.Nemyslete si v té kolaborantské vládě že vám to projde.

  • contumax napsal:

   Olafludvik

   Přesně tak…!!!

   Si koledujou vo to…

   • Olafludvig napsal:

    Moc se zlobím, ten kolaborant a zrádce národa Sobotka sem v nejbližší době doveze 3091 nezákonných imigrantů proti vůli většiny národa a podle situace chce počet navyšovat.Chce je rozdělit mezi Havířov a do Kostelec nad Orlicí, to je vážný problém.

    • contumax napsal:

     Olafludvig

     1***

    • Ridge napsal:

     No co, OKD potrebuje nejaky ty inzenyry ne? Urcite tam budou kluci muslimsky kutat za pulku nakladu normalniho Cecha. No a to modleni, no boze… v sachtach se da taky modlit..

    • Jenda napsal:

     Ne 3 tisíce,ale ti židovští vlastizrádci Sobotka a spol. na zády národa podepsali dovoz 350 000 tisíc černých podřadných bastardů,našich vrahů.Za to musí celá židovská zrádcovská vláda viset!

     • Jaris napsal:

      Jendo, uz davno se tak melo stat! Ti, kteri maji reprezentovat CR a vykonavat potreby statu jsou gauneri a zradci prvni tridy. Zeman je povinen vladu odvolat, ovsem misto toho ji chvali!!!

      • proud napsal:

       Tohle me vzdycky maximalne „irituje“!!! Proc porad Zeman??? My snad nejsme pravoplatny obcani tyhle zeme a nemame do jejiho chodu a zrizeni co mluvit??? Porad budeme cekat az za nas nekdo bude tahat z ohne horky kastany? Sami si ani neuprdnem? Nejsme schopny odvolat vladu,nebo jeji casti??!!! Pak nam patri co si zaslouzime a k cemu mlcime,bejt Zemanem,vyseru se na nas zvysoka!!! Svet je nebezpecnym mistem.Nikoliv kvuli tem,kdo delaji spatny veci,ale v prvni rade kvuli nam,ty naprosty a drtivy vetsine,ktera se na to diva a nedela s tim nic!!!!!!!

       • Olafludvig napsal:

        Přesně tak, nemyslete si že tu práci udělá někdo za vás nekecejte u kompu jak by to mělo vypadat a kdo by měl co udělat ale konejte, přihlaste se pro začátek do domobrany, třeba, ale nějak se aktivně podílejte na vytváření lepší společnosti, my jsme jejich zaměstnavatelé a na Naší vůli záleží.

        • proud napsal:

         Domobrana je prima vec,ale k nicemu kdyz neni z vule naroda a narodem podporena,postavej te mimo zakon! Pujdes hlidat caru s klackem v ruce? Tak to hodne stesti………

        • proud napsal:

         Nicmene by mozna stalo za uvahu spojit se s tim co zbylo po Obrtelovi,jejich „ohne“ nebyly spatny,ale sebrat tomu onen vojenskej punc! Protoze znovuzrozeni statu a statnosti neni jen veci zalozaku,ani „velitelu“,ale naprosto vsech Cechu a podle vule Slovaku,i jejich!Klidne podle vlastnich referend,at rozhodujou vsichni! Nase mladez potrebuje vychovu presne jako my vsichni,vraceni spravnyho zebricku hodnot a vlasteneckyho ducha,ne nacionalistickyho a podobne,ale zdravyho vlasteneckyho,kterej je potreba podporovat v kazdym state,nejen u nas,pri vzajemny spolupraci.

  • contumax napsal:

   Olafludvig

   Nebudou vědět odkud co příjde…

 10. Václav Turek napsal:

  Bylo to v roce 2013 naposled, co jsem v Parlamentních volbách vložil hlasovací urny svůj hlas pro ČSSD. Jíž handrkování kolem složení koaliční vlády a opět s přispěním strany “ bouračů koalic “ KDU ČSL. Zklamal mě Sobotka, který po “ přátelském setkání „, kdy se setkali Hašek, Škromach, Zimola a Chovanec v Lánech s presidentem Zemanem, toho využil ve svůj prospěch a možnosti se zbavit svých potencionálních stranických rivalů a ukázat je v očích straníků i nestraníků jako zrádce. Jíž tenkrát jsem si říkal, jací zrádci. Sobotka je nedůrazný, zcela neschopný dělat politiku na jakémkoliv stupni, je však velice ješitný a zrádný. Povedlo se mu to, odstavil od vrcholové politiky tyto lidi, až na Chovance, o kterém nemíním vůbec hovořit proto, že nestojí charakterově za zmínku. Do vlády Sobotka přijal hnutí ANO s předsedou, miliardářem Babišem a KDU ČSL se “ všeználkem “ veterinářem Bělobrádkem. Ten nedostudovaný právník Sobotka si myslel, že si bude dělat s Babišem to, co dělal s Haškem a jemu podobnými, že mu Babiš bude tolerovat jeho tolik oblíbenou u politiků “ malou domů „. Zapomněl na to, že Babiš má tolik peněz, že je vlastně nepodplatitelný a, že chce-li Babiš, aby si jej lidé vážili a v dalších volbách mu dali hlas, musí být alespoň po celou dobu v politice čistý. Nyní za pomoci MF, NSZ a PČR se začínají řešit a počínají vyplouvat na povrch “ levárny „, kterých se dopustili členové parlamentních politických stran, napříč politickým spektrem a ve Sněmovně zavládla hrůza. Jak jsem jíž napsal, Babiš není podplatitelný nikým a zcela jistě si před vstupem do politiky své politické soky a soupeře nechal prověřit a zjistit jejich choulostivá místa. Stává se pro většinu dnešních i bývalých parlamentních poslanců a jejich chlebodárců noční můrou, které se musí za každou cenu zbavit. Dá se k tomu využít dotace farmy Ptačí hnízdo za bouřlivé podpory jeho koaličních partnerů, ČSSD a KDU ČSL.

 11. Brekeke napsal:

  Děkuji Zaorálkovi,Sobotkovi,Diensbirovi, Šabatové, Kalouskovi, Fialovi, Bendovi, Bělobrádkovi, Shwarzenbergovi a mnohým dalším, že mi ujasnili výběr ve volbách

 12. contumax napsal:

  Voni vždycky někde v podzemí vyrobí takovýhle speciélní retardy bioroboty pro ČR jako je tento prototyp a zdá se, že se osvědčil a tak je sem dodávají už přes 26 let v lehkých úpravách a proměnnách počínaje V. Havlem a spol.

 13. Paul Durham napsal:

  Tak po lopatě : sociální demokrati byli, jsou a budou vždy výkonnou tuzemskou pobočkou socialistické internacionály , obřezaného to spolku spiklenců proti lidstvu.
  Komu není rady , tomu není pomoci.

  • contumax napsal:

   Paul Durham

   Tak si chlapci a děvčata internacionálně a svorně řežou pod sebou větev…!!!

   Tomu říkám jednota…!!!

 14. contumax napsal:

  Docela mě udivuje ta drzost a až neuvěřitelná troufalost…!!!

  A ještě víc mě udivuje,že si myslí, že jim všechno beztrestně projde …

 15. Justass napsal:

  Od sametu, resp. od majetkového puče volím komunisty. Ač jsem je nikdy nevolil a to ani „za nich“ páč jsem nikdy u voleb nebyl (možná jednou na vojně, ale na to si nepamatuji, takže spíš ne). Teď je volím s urputnou pravidelností coby protestní hlas. Když jsem koncem roku 89 slyšel ty bláboly Havla ( nebude tady kapitalismus, nebude nezaměstnanost .. ) Klause, o tom jak do 5-ti let dostihneme v životní úrovni Rakušany. Když jsem viděl jak se na letenské pláni modlí, resp. snaží modlit, pod vedením faráře Malého stotisícový dav
  uhranutých českých ateistů. Tak jsem si řekl „Tak jo machírci“ až tohle dokážete, pak budu volit některou z těch vámi nabízených stran. Nicméně za 25 let mi tuto možnost nenabídli, páč nic z toho nedokázali – krom těch církevních restitucí ( ke škodě všech ).ˇLoni už jsem váhal zda nevolit ČSSD, páč ti komunisté jsou pro mě, jako levičáka až moc připosraní. No a zase ne ! Tu možnost mi tentokrát vzal pan současný ministr zahraničí Zaorálek. Nemohu volit ČSSD ze stejných důvodů jako uvádí pan Lubomír Man(lezení do zádele Západu – USA pak obzvláště)
  Takže zase budu volit komunisty. Ti alespoň mají v programu
  zrušení NATO a myslím, že i s tou EU by si poradili nejlépe ze všech. Když se jim dá šance a budou ve vládě, bude na ně vidět a budou se snažit. Žádné nové rychlokvašené strany nevolím a volit nebudu – jak minulost prokázala jedná se o ztrátu hlasů a skutek vždy utek.

  • contumax napsal:

   Justass

   1***

   Ano máš pravdu jen malá oprava…

   Na Letenské pláni jsem byl, odhad byl asi 1 000 000 lidí…

   • Justass napsal:

    contumax

    nevím přesně, proto jsem raději napsal stotísícový, lépe by asi bylo napsat statisícový ( více neurčité), protože mám dojem, že jich tam bylo
    250 max 300 tisíc. Milion je moc – to by tam musela být celá Praha a to zdaleka nebyla, ani s těmi přespolními.

 16. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Bylo tam milion blbců s volebním právem a proto to tady dnes takhle vypadá….

 17. houbeer napsal:

  Je to hnus,velebnosti.ja volit nemuzu-me oficiálně napsali ze ke mne stat nic necítí,ze jsem mimo čr a tak pozbyvam vsech prav…ale zdravotni kdyz se vratim tak chteji dolozit ze jsem mel jinde jinak ma okamžitě dluh jak brno. – Ale nechapu jak vubec nekdo kdo chodi sem,muze volit čssd,ano,a ty dalsi desny strany,…ja jsem se dozvedel ze vyhralo ano,tak jsem se kouknul kdo to je a hned mi bylo zle…

 18. žlkovažíla napsal:

  Když potentáti takového typu jezdí na lobotomi do jůesej, tak se není čemu divit.

  A že jich tam jezdí, zrovna teď tam jeden černoprdelník prodělává novou kůru.

 19. proud napsal:

  Zruste vsechny strany,VSECHNY,do posledni,at dobry,nebo spatny,proste vsechny a zavedte referenda,na kazdy hovno,uplne kazdy!!! Zavedte kopny pravo.K tomu vsemu vyberte na slovo vztay odborniky v oborech a zamestnejte je jako poradni sbor!!! Zavedte na kazdym nasem tv programu a v radiich denni vzdelavaci casy,kde nam tito odbornici budou vysvetlovat co je dobry,spatny a hlavne proc,zduvodnovat svoje zavery a nabizet moznosti ze kterejch si pak uz jako znali,budeme vybirat do referend,kazdej sam za sebe,a vetsina bude zvadena do praxe! Vazne si myslite,ze je to tak tezky?!!! Stejne jako psychiatry a psychology co se vyslovene jenom valeji za penize bych poslal zpatky do skol a osvetlil jim,ze zacnou znova opravdu pracoivat,temer bez pilulek,pro lidi,protoze spousty zavislejch a kriminalniku,jsou pestovany systemem a pritom jim lze pomoct,ale neni zajem,zajem je jen o koryta a nicnedelani!!! A tak dale,pokracovat bych mohl na stranky a stranky,temer donekonecna v kazdym oboru!!! Proberme se a dejme se do toho!

  • proud napsal:

   Uvedomme si uz konecne zasadni vec: NIKDO TO ZA NAS NEUDELA!!! Kdo si cuchne k penezum a moci,okamzite se opije a pojede si jen na svy triko,s temahle smeckama nic nikdo neudela po dobrym,nevypustej si sami svy rybniky,je tak tezky to pochopit? Kecat o tom muzeme donekonecna a nic na tom nezmenime,zcela logicky! Jedine cinem se da neco udelat,zadnym natlkakem ani vysvetlovanim,z toho koukaj jen klickoany co jim davaji cas navic a s tim i pocitaji! Jednat je treba!Okamzite jim dat najevo nase spolecny NE! k tomu co a jak delaji a podle toho NE se zacit i okamzite chovat at si vriskaji jak chteji,to oni se musej prizpusobit,nebo odejit! Nikoliv my!!!

 20. contumax napsal:

  A co takhle se sejít…

  • proud napsal:

   To zalezi na vsech zucastnenejch,vuli nas vsech.Videl bych to na konec jara,nebo leto,nejakej sikovnej kempink,dobre stravenej vikend kde bysme u taboraku a burtu probrali co je treba a co delat…zorganizovat se na dobrovolny vuli vsech zucastnenejch,zadna strana,minimum podminek,na zaklade veci co nas spojujou….napriklad….

  • contumax napsal:

   proud

   Za

   1***

   Jen jedno mám, moc bych věci neodkládal…

 21. contumax napsal:

  A co článek 23,.

  Základní listiny lidských práv…

  • proud napsal:

   Lidsky prava jsou jako EU,podle toho co se „jim“ hodi a kdy,treba i s fasounama,nebo podporovatelama teroristu,hlavne kdyz vydelaji.

   • contumax napsal:

    proud

    To vím taky, a móóóc dobře… proude, to jsem psal pro ty, který pořád spí a věří systému, těm spáčům aby jim trochu mozek začal pracovat jinak než jak jsou navyklí…

 22. contumax napsal:

  Sedět doma – čekat – a na co…???

 23. proud napsal:

  Uz dej admine tu kokoti tlamu pryc a nekaz vsem svatky:-) !

 24. Jindřich napsal:

  pane Zaorálku vy vůbec nepřemýšlíte a nebo přemýšlíte dolarama. To je vidět na první pohled! Měl by jste se sebrat a odejít z politiky! My jsme Vás volili, ale ne to aby jste si dělali co jste chtěli!!!!!!!!!!
  taky se laskavě ptejte nás normálních, kteří na Vás děláme, chcete to lide takto, nebo ne!!!! Fuj je mě z Vás špatně!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!