Jen pro kachní žaludky….

puss2… které stráví nějaký ten ústřel v používání hrubých až sprostých slov, jinak bohaté a květnaté češtiny. Výrazy „pudřenka“ a  „rozsochatý“ jsou víceméně nepřeložitelné o obsah jejich významu se vytratí podobně jako v případě kontraverzní pussy, česky „kundy“ či  kočičky.  Zeman se svou mizernou znalostí angličtiny prezentoval svůj vyhraněný cit pro kundu, pochvu a pussy, což ale evidentně nezvládl. Nechal to ve finále vyšumět.

Prezident RF Putin se na téma „Pussy riot“ rovněž vyjádřil, nicméně moderátoři televize RT prkotinu o „kundách“, které se při šoustání v muzeu nechaly natáčet na video, ignorovali. Naopak kulisák z ABC a fořt z Rakous, gruppen sex na veřejnosti  ocenili jako počin svobody projevu.

Sexuální excesy se ojediněle vynořily na povrch i za totality, ale za pár dnů sublimovaly. Policie je obecně prošetřovala. O důslednosti šetření spíše rozhodovalo postavení zúčastněných osob. Pokud šlo o nomenklaturní elitu a významné budovatele lepších zítřků, případ skončil v archivu.  Drobné heterogenní prohřešky přece vládu jedné strany neohrožovaly. Marxistický výrok „náboženství je opium lidu“ se v praxi realizoval postupnou demontáží vlivu církví a kléru na život běžných občanů. Nová, mladá generace odklon od víry a zrušení povinné výuky náboženství na školách přivítala. Ani pracující inteligence s trendem sekularismu neměla problém. Chrámy zely prázdnotou. Realitu si  uvědomil i hendikepovaný felčar zdravotního střediska, přezdívaný „Mr Casanova“, který pokud nesouložil alespoň jednou během 24 hodin, míval návaly krve do hlavy a migrény. Hendikep spočíval v tom, že utěšovatelek ochotných krasavci s titulem jeho bolesti zmírnit byly mraky, ale nebylo kde. Louky a luhy byly daleko, auto neměl a erární sanitka zaváněla průserem, zatímco kostel byl přes ulici. Testosteronové přívaly do mozku nezvládal a tak za chladných, deštivých dnů nadržené laňky oblažoval ve zpovědnicích v kostele mimo úřední hodiny pro udělování zdrávasů – trestů za světské hříchy. I stalo se, že při kádrování kolegyně ve zpovědnici byl vyrušen hekáním ze sousední kukaně. Zjistil, že vzdechy vydává místní farář, kterého až nepříčetně vzrušila růžová řiťka mladého ministranta, jemuž po orgasmu světské prohřešky prominul. Ale ouha. Heterogenně vyhraněný ateista si uvědomil, že služebník Páně je pedofil, což nemohl tolerovat. Byl morálně rozhozen a okamžitě kontaktoval svého přítele právníka z mravnostního. Tajní kněze vymákli ještě téhož dne a večerní Bohoslužbu už nesloužil. Přeložení do jiné diecéze se nekonalo. Dostal 15 let na tvrdo. Modlitby arcibiskupa a Papase nebyly Bohem vyslyšeny. Katecheta nakonec v kriminále tu slast pederastie zažil v obráceném gardu, protože mu v cele nadržený cikán natrhl tu jeho bílou, sulcovatou prdel. Zasraným komunistům vlastně vděčíme za  prolomení posvátného kostelního tabu a pedofilních praktik kněží s nezletilými ministranty jenž provází katolickou církev od samého počátku. Pedofilní služebníci byli často odhaleni i na farnostech kde by to nikdo nečekal. Kostelní ovečky jen nevěřícně kroutili hlavami když se dozvěděli, že oblíbený pastor jemuž svěřovali léta svá intimní tajemství je na chlapečky a s odstupem času jim došlo, že ta zprzněná katolická doktrína „celibát“ je proti přírodě. Pudy jsou silnější než pochybná víra. Postupně vyplynulo na hladinu, že pedofilie sahá do těch nejvyšších sfér katolické církve a bují i v aristokratických kruzích. Rodová degenerace? Kdo ví? Doktor z té „vesničky střediskové“ žádné ocenění od kulisáka z ABC nikdy nedostal a odešel do věčných lovišť bez medaile.
ZaurvalekCo se děje? Co se to  dnes se vzdělanou, agilní a aktivní populací ve věku kolem 40–50 děje? Na co čeká? Asi na uvolněná místa, až ti sklerotičtí, dementní artefakty opustí senát, sněmovnu, vládu, případně sféru poradců a la Špidlo, slušovický zázrak Čuba. Senátor Sobotka a Pithart jsou ochotni za prachy, co berou na svých postech zemřít. Jak je možné, že tu smečku vládních debilů, premiéra Sobotku, „vumlistu“ Zaorálka, ministra obrany hochštapléra Stropnického z toho rybníka morálního bahna dávno nevypustili. A co koblihový, řepkový Andrej. Není jim trapné, že místopředsedou vlády a MF je Slovák? Kdy se ztopoří a z organizují stotisícové demonstrace v Praze, Brně a dalších městech, aby všichni paraziti s dvojím občanstvím z Čech (Dientsbier, Džamila Fenič atd.) vypadli? Není to k nasrání, když  30% personálu v obchodech na vás mluví slovensky o rákosnících ani nemluvě?  Pro srovnání kolik „Čehůnů“ asi pracuje na Slovensku za to magické Euro.

479875_article_photo_jb1mbk4_900xZa koblihového, řepkového Slováka na MF se deficit opět navýšil o 75 miliard a zadlužení státu se neúprosně blíží k dvěma bilionům, lapidárně řečeno k číslu s dvanácti nulami. Seniorům to může být u prdele, protože vyrovnaného státního rozpočtu se nedožijí ani jejich děti, ani jejich vnuci. Republika je v průseru a deficit ČR je na hranici bankrotu. Ukrajina, Řecko, Slovensko, Turecko a řada dalších států jsou na tom podobně.

icelandarrestZdá se, že v pohodě je Island, ostrov s počtem obyvatel okolo 400 tisíc, jenž globální finanční podvod z r. 2008 ustál. Zadlužené banky odepsal a bankovní mafiány pozavíral. Ekonomika Islandu dnes prožívá tzv. „boom“, roste. Příklad jak zatočit se zločinci ve vrcholných funkcích (vládě, krajích, okresech) Island naznačil a demonstroval. Tak na co ti mlaďoši, kteří se v politických akváriích už nějaký čas brouzdají a přemýšlí, jak se dostat k lizu ještě čekají? Skok z akvária do velkého bazénu vyžaduje odvahu kosatky, nebo delfína i když se možná politicky pochroumají. Represe A.  Bartoše a jeho zatčení některé z nich odradí něco dělat se srabem a marasmem, do něhož se neúprosně potápíme.  Okamuru, Čecha s exotickým jménem, represe zahnívající a zkorumpované vlády čeká co nevidět.

havel-stetinaPost v parlamentu/senátu je finančně lukrativní, ale kam se hrabe na poslance v EU, kde jde kromě peněz o hovno. Co tam na příklad zmrd  Štětina a líza Jourová asi řeší? No zdědili přece agendu po těch šmejdech Falbrovi, Špidlovi a bývalé hlasatelce z Novy. A nula od nuly pošla. Český stát jim ale bude do konce života vyplácet důchody, o kterých se většině z nás ani nesnilo (50K/měs).

PC1Bruselská, vysmátá elita na nás občany z vysoka sere, což nedávná dohoda Merkelové se Sultánem potvrdila. Takže hrůzu nahánějící slogan z doby Koziny: “Holky, holky jste nějaký bledý, máte jít na zámek, čeká na vás Lomikar“, je doslova hovno proti tomu co přijde po invazi Zulukafrů a Arabů. „Psohlavci“ neochrání ani vás, ani hranice. Žádné nemáme. Nicméně určité středověké řešení se nabízí. Na vyholené „kundičky“ si připněte pásy cudnosti a „der schlussel“ zahoďte do kašny. V časech Maltézských rytířů to fungovalo. Bohužel v případě nadržených Afričanů/Arabů se nad „geniálním“ nápadem vznáší mnoho otazníků. Hovadům, jenž nás přichází kulturně obohatit dle Tante Merkel, je úplně jedno do kterého otvoru úd vsunou (viz př. z Rakouska). Věřme, že naši konstruktéři  již koumají nad multifunkčním modelu „pásu cudnosti“, jenž dívkám, ženám a  chlapcům ochrání sexy prdelky a bude zhotoven z kvalitní oceli.

stehlikdsd_galerie-980Vyráběla se před „Klausovou privatizací“ v Poldi Kladno. Architekt Stehlík životní šanci očividně nezvládl a ani konzultace s gen. řed. Škodovky Soudkem bankrotu nezabránily. Poldi vyšuměla jako ta většina prosperujících továren a manufaktur. Soudek byl manažer par excellence. Zabránil první fázi rozkradení ZVS (cca 12 závodů). Potom Škodovky. Pohořel a byl odvolán. Kulisák z ABC v těch časech surfoval po světě a Evropě, hlásal to své dogma že „láska a pravda zvítězí“, rozdával autogramy se stupidním srdíčkem a chlastal. Jestřábi zbrojního průmyslu ho familiérně poplácávali po ramenou a jejich obdiv dramatika byl frenetický. Utlumil zbrojní výrobu v Čechách/Slovensku, což jestřábi s potleskem ocenili, aby zbrojní výrobu ve svých zemích (Francie, Německo, Izrael, UK, USA) zvýšili. Měl Soudek vůbec šanci? Ministrem průmyslu byl v té hektické době vlády Klause Dlouhý, jemuž sekundoval nepatrně senilní ministr hospodářství Dyba. Za Dyby to byly doby. Kradlo se, až se kouřilo.

600x393Světová média oznámila, že v bruselské baště EU demokracie bouchly v několika lokalitách kamna a že i když komíny byly ucpány černými sazemi, o život přišli bílí Evropané. Vlaky nejezdí, letadla nelítají, což je průser. EU poslanci mají strachy stažené zadky. Ale co my občané, co si počneme, jak přežijeme, když nás v bruselském parlamentu nebude nikdo z těch šašku zastupovat? A co ti chudáci imigranti? Co kvóty? Jak k tomu přijdou, když se přerozdělování do vazalských států EU přeruší? V případě ČR mohou být zatím v klidu. Připosrané europoslance jako Štětinu, Jouru, Teličku atd. tam dopraví MO ve své obrněné limuzíně a zpět přiveze několik Afričanů, aby nejel naprázdno. vystrihJako taxikář se MO určitě osvědčí i když trasa Praha-Brusel na zátah je únavná. Křivákovi, MV Chovancovi, z jehož obličeje po liposukci (čeho?) inteligence jen vyzařuje, asi volant nesvěří. Co Bohuš a politici, jenž od předvolebních slibů prošli metamorfózou typickou pro jepice mající krátký život? Snad přírodní mechanizmy zafungují? Co s Němcovou, Langšádlovou, Vondrou a tím debilem Laudátem z TOP09. Ten je pořád stejně blbý jako před patnácti lety, což by Darwin a Lamarck nevstřebali. Týdny buďte připraveni na mediální masáž ČT žumpy, kterou jste zažili v době normalizace. Výše jmenováni prostituti a mraky dalších vás budou 50x denně na všech rozhlasových stanicích a na TV obrazovkách oblbovat, že Islám je altruistický a teroristické excesy v Paříži a Bruselu jsou jen projevem frustrace jedinců z Libye, Afganistanu, Sýrie, Iráku. O destrukci jejich zemí zpět do doby kamenné (Bagdád 6.000 B.C) US, UK, Francií a NATO nepadne ani slovo. Humanitární bombardování Srbska se dle kulisáka z ABC, fořta z Rakous a Židovky Albrightové ze Žižkova přece osvědčilo bez mandátu OSN. Přece nás nenechají tápat a v křeči kroutící se hadi jako Fištejn, Pehe, Mitrofanov, Joch a Bursík nás budou krmit zvratky, že za vše může Putin a Rusko.

10385546_1712631732311671_8558088962150805671_n

 
8 Komentářů k Jen pro kachní žaludky….

 1. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Tak nějak je mi z toho taky na blití…..Oni ti už dále nerecyklovatelní a historicky znemožnivší se kreténi,domýšlivě se navzájem titulující slovem politik,totiž jinou možnost,než pokračování u koryta v Bruseli nemají a proto v domění,že zrovna oni za odměnu budou vybráni do veskrze zbytečných,byrokratických dalších funkcí v centrále EU,systematicky zrazují vlastní zem a národ a jak mopslíci naslovo poslouchají a s radostě vděčným vrtěním nejlépe na košer způsob kupírovavého ocásku čekají na pochvalu,kousíček cukříku,podrbání za oušky a nové úkoly….

 2. Josef Švejk napsal:

  Máte vzácný dar, pane Deharse. Ne každý umí popsat realitu tak přesně.

 3. weissbach napsal:

  Jen pro kachní žaludky-pokračování popisu reality:

  https://www.youtube.com/watch?v=XSZCn1PirGU

  • Marie napsal:

   weissbachu: to je dukaz toho, co rikam od zacatku: dementi, uchylaci, zdrogovanci, to je co zaplavi Evropu a budou znasilnovat, zeny nebudou moci jit na intrupci, a takto zdegeneruji bilou, nejsilnejsi rasu, z niz vetsinu tito idioti povrazdi, nebot jsou to dementi. Dokonce africky president rekl, ze odchazi z Afriky odpad…

   Je tady clanek, u ktereho je fotografie bilbordu s prekladem, na ni 3 cerni drzici znasilnovanou zenu, cervene tucne: znasilnuj, znasilnuj, znasilnuj, muzete, co chcete a nebudete za nic potrestani, prihlaste se na finske ambasade…

   Clovek ma aspon zbytky mozku, se zamysli nad tim, ze kdyz se doposud za znasilneni trestalo vezenim, tak neni mozne, aby si kdokoliv jen tak prisel, dostal veskere zaopatreni a mohl znasilnovat, krast, zabijet, cokoliv ad lib, absolutne beztrestne. Ovsem dement okamzite reaguje a utika!

   Schizofrenik, ktery nekde videl za vykladem ruzove kalhotky, si vysnil, jak mu nejaka holka v nich oblecena roztahuje nohy….ac ve tme, videl ruzove kalhotky na ni…a on je krasavec, po kterem zensky primo jdou…. uf…uf…ja bych si o nej neoprela ani kolo, jak z nej ta demence sala…

   Toto je horsi nez valka, protoze ve valce je aspon jakaz takaz moznost vyhnout se mistum, kde se bojuje, ovsem tady nemate sanci se vyhnout ublizeni, protoze musite chodit do prace a z prace, nakupovat a nemuzete se zavrit a opevnit doma natrvalo… takze nikdo nevi dne ani minuty, kde narazi na tyto dementy..

   A ted si jeste k tomu pridejte, ze soustredenym do tureckych lagru daji turecke papiry a ti v ramci bezvizoveho styku si prijdou do Evropy, kdykoliv je napadne, a kolik jich je….

   Celou genocidu organizuji siozidi, kteri se postaraji, aby se verejnost o techto hruzach nedozvedela, a postizeni to nebudou moci ani nahlasit, neb by je cekalo obvineni z rasismu…

   Hezky vymysleno!

   A lidi tupe ziraji a zmohou se tak akorat prijit na demonstraci, ktera je k nicemu, protoze vlada si dopredu pripravi zatykani tech, kdo o tomto svinstvu promluvi..

   A kdyz tady napisi, ze vlady je potreba pochytat a vsechny ( bez vyjimky ) ze zeme vyhostit, jeste se najdou nabozensti potapanci (contumax), kteri mne oznaci za krvavou mery a zepsuje pri kazdem, s timto i nesouvisejicim prispevkem..

   President i vlada tu nasi genocidu berou jako zabavu!

   Jak jinak si vysvetlite, ze Zeman klidne verejne prizna, ze mezi privandrovalci jsou teroriste, ale ze by mel okamzite plnit svou povinnost ochrany zeme, to ani nepipne, ani nehodla cinit! A pak se doctete, ze jeho obliba stoupa, ze uz 62% lidi mu veri!!!

   Neni to narod blbcu a nezaslouzi si nakonec tu likvidaci?

   Kdyz jsem pak cetla, ze maji byt demonstrace na hranicnich prechodech, kde se utvori retez lidi drzicich se za ruce, tak jsem nechtela verit vlastnim ocim…

   • weissbach napsal:

    „weissbachu: to je dukaz toho, co rikam od zacatku: dementi, uchylaci, zdrogovanci, to je co zaplavi Evropu a budou znasilnovat, zeny…“

    To já říkám od začátku taky. A ukazuje se to stále jasněji oč ve skutečnosti jde. O naši likvidaci. Bohužel lidi nejsou ochotni přijmout, že takovou obludnost někdo „tam nahoře“ ve vládách atd. může naplánovat a provést.

    • Marie napsal:

     Jestli to nebude tim, ze v nich chteji videt politiky, ale to jsou vylozene dementi.

     Nejvic mi lezou na nervy ti, co rikaji, kdy uz vlada dostane rozum, kdy se probudi…

     Ti jsou vybuzeni az moc, a rozum nedostanou, neb se neda koupit a oni ho nikdy nemeli, proto tam jsou, navybirani dopredu….

     Proc myslis, ze komunisti uz rezignovali… nema to cenu, s blazny se neda jednat…. od roku 1989 se tam jenom prohazuji, aby si nahrabali a ani to neskryvaji, neni duvod…

 4. Ja napsal:

  Prde, nenavazaj sa tu do slovakov. co ste si zvolili, to mate. U nas cesi tiez pracuju, ale vacsinou ako manazeri. Holt… rucicky moje nebojte se, vy delat nebudete…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!