Putin se jinou cestou snaží udělat z Ruska to co kdysi Stalin – tedy nezávislou velmoc!

PUTIN-STALIN_2677365bVladimír Putin sám nedávno přiznal, že jsou mu stále sympatické některé komunistické myšlenky a ideje. Jak by také ne, vždyť výsledkem těchto myšlenek, mělo být něco jako církví slibované království nebeské, jenže jisté, bez čekání a za života, nikoli až po smrti!

Myšlenka rovnosti, stejných práv a vysokého životního standardu všech, bez vykořisťování 99% lidstva 1% průmyslníků, bankéřů a feudálů byla a pořád ještě je něčím, co musí být každému, kdo se živí poctivou prací a nikoli odíráním druhých pořád sympatická. Jenže komunistům, kteří se dostali k moci v roce 1917, o tuto ideu rozhodně všem nešlo!

Některým z nich, včetně samotného Lenina dokonce dopomohli k moci vlivní američtí průmyslníci, kteří tímto způsobem chtěli rozvrátit carské Rusko, tedy největší a nejsilnější slovanskou zemi, která stála lidem jako oni po staletí v cestě k nastolení jejich světovlády!

Z tohoto důvodu také tehdy bolševici brutálně povraždili celou carskou rodinu, včetně malých dětí, což je čin, který nelze ničím obhájit! Proto, také pověřil Lenin soudruha Felixe Džeržinského  založením komanda smrti jménem ČEKA, která likvidovala především nepohodlné oponenty Leninova režimu, který hned poté, co vyvlastnil všechno bohatství domácí ruské šlechtě „najednou“ pro mnoho komunistů zcela nečekaně otočil (přesně podle plánu) a vyhlásil NEP (novou ekonomickou politiku).

NEP nebyl ničím jiným, než národní zradou a výprodejem ruské země a jejího nerostného bohatství do cizích rukou (tedy něčím obdobným co načal Gorbačov a v čem pokračoval Jelcin po rozpadu SSSR). Bohatí američtí magnáti (hlavně rodiny R + R) již doslova natahovali ruce, aby dokončili dílo, které začalo rozdmýcháním první světové války, a uchopili moc nad světem do svých krvavých rukou! Tehdy se však dostal v Sovětském svazu k moci někdo, kdo jim jejich plán na velice dlouhou dobu zmařil!

Po Leninově smrti se k moci (nikoli lehce a bez nelítostného vnitropolitického boje) dostal k moci J. V. Stalin! Tento muž učinil něco, co nikdo v zahraničí nečekal! Přestože navenek v zájmu udržení jednoty a záchrany vlastního života vystupoval pořád velice skromně pouze jako žák velkého učitele (tedy Lenina), udělal okamžitě po jeho smrti přesný opak toho, co plánoval Lenin!

Odstranil od moci lidi, kteří se podíleli s Leninem na „výprodeji“ Sovětského svazu západu (a nebral si přitom žádné servítky), zrušil NEP, přestal podmiňovat vládu komunistů v SSSR celosvětovou revolucí a vyhlásil národní politiku vlády lidu v jedné zemi, tedy v SSSR! Poté, co se Stalin ujal moci, začala po prvotních problémech sovětská ekonomika doslova raketově růst (v době jeho smrti bylo SSSR druhou nejsilnější ekonomickou velmocí na světě, přestože bylo silně zbrzděné škodami způsobenými druhou světovou válkou).

Pro Rotshilda+Rockefellera to byl pořádný šok a jejich sen o ovládnutí Ruska se jim začal rozpadat doslova před očima! Následoval tedy plán B, kterým bylo financování a podpora Adolfa Hitlera v Německu a následné rozpoutání druhé světové války! Jejich vliv na politické struktury západní Evropy způsobil, že Francie a Anglie dovolila Německu zabrat Porýní, obsadit Rakousko a Českou republiku (Slovensko se odtrhlo a stalo se formálně Hitlerovým spojencem). Následovalo Polsko (tehdy sice Anglie formálně vyhlásila Německu válku, ale Polákům žádnou pomoc neposkytla), Francie atd.

To vše, bylo Německu dovoleno jen proto, že Hitler sliboval, že půjde hlavně proti Slovanům a především proti obrovskému Sovětskému svazu, kde v té době vládl Stalin (tedy ten, který téměř 100 lety zmařil plán NWO)!

Člověka, který se zajímá o historii, až zamrazí, jak se to, co se událo před 100 lety, téměř navlas podobá tomu, co se děje dnes! Jen místo Lenina si dosaďte Jelcina, místo Stalina prezidenta Putina a místo Hitlera a Německa Ukrajinu, Jaceňuka a Porošenka! Jediným rozdílem je, že dnes se musí vše podávat více politicky a opatrněji, a že existují jaderné zbraně schopné zničit v řádu hodin celou planetu!

Otázka, kterou si tedy dnes každý rozumný člověk musí klást na mysl, zní:

To se sakra v Americe, pod vlivem stále se zrychlujícího ekonomického kolapsu půlce světa vládnoucí rodiny už úplně zbláznili a je jim jedno, že téměř všichni ve třetí světové válce zemřou?

Nebo mají informace a čísla, které říkají, že pokud nevypukne nějaká velká válka, nebo epidemie, pomřeme nakonec úplně všichni, protože v závěru nebude dost jídla, ani pití pro stále stoupající lidskou populaci a raději volí „řízenou“ genocidu, než chaos, který by nakonec vypukl?
204 Komentářů k Putin se jinou cestou snaží udělat z Ruska to co kdysi Stalin – tedy nezávislou velmoc!

 1. Holy napsal:

  Hlad za tim urcite nebude. Podle zemedelske komise OSN nase planeta muze nakrmit 240 miliard lidi.Neznamena to ale, ze tento objem populace muze zit stylem US zivota. Proto se snazi o islamizaci Evropy a jeji vrzeni o 1000 let zpet.

  • Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

   Přesně tak,aby židovi zbylo co nejvíc….

   • M napsal:

    to co říká článek je víceméně pravda, JEN TA OTÁZKA NA KONCI JE ŠPATNĚ!!! oni se nezbláznili, jen plní ÚKOL!

    je třeba dodat, pro všechny kteří chtějí skutečně zvítězit nad systémem, že je jediná cesta: uvědomit si pravé důvody protilidského jednání banksterů, v hloubce je další motiv, těch co dostali Lenina a ROVNĚŽ i Hitlera k moci… nejde o moc finanční a politickou…

    VE SKUTEČNOSTI JDE PŘEDEVŠÍM O ABSOLUTNÍ MYŠLENKOVÉ DUŠEVNÍ ZOTROČENÍ LIDÍ… o tom je tzv. NWO…

    ve skutečnosti centrum těchto protilidských aktivit působí nejsilněji ve Vatikánu, který velmi významně napomohl Hitlerovi k moci, stejně jako i předtím napomohl vzniku socialismu v Rusku a ještě předtím islámu, to vše jsou jen nástroje těch co tahají za nitky ve Vatikánu! je třeba dát si dohromady 1+1+1…

    doporučuji následující web, jelikož jsou tam fakta hezky přehledně pohromadě, včetně přehršle fotografických důkazů:

    http://www.ragauian.cz/co-ma-spolecneho-selma-z-janova-zjeveni-s-fasismem-jak-to-souvisi-s-ukrajinou-jak-vznikl-fasismus-doopravdy/

    Na jisté (jezuitské) úrovni měl Vatikán prsty ve vzniku obou světových válek a specielně fašismus je nejoblíbenější politický systém papeže. Mussolini, Franco, Hitler, Pinochet… všichni byli v zákulisí podporováni z Vatikánu… a je to přesně tak jak předpovídá Janovo Zjevení… všechny ty věci se splňují právě v současnosti, úplně mne z toho mrazí. Můžete s tím nesouhlasit, můžete proti tomu prostestovat, ale to asi tak vše co s tím můžete dělat ;-) FAKTA JSOU FAKTA.

    http://www.ragauian.cz/vatikan-a-cia-spolupracuji-jako-dve-biblicke-selmy-janovo-zjeveni-predpovida-soucasnost-ve-ktere-zijeme-prave-ted/

    • M napsal:

     JE TŘEBA JASNĚ ŘÍCI ŽE V POZADÍ VŠECH zmíněných protilidských AKTIVIT NWO STOJÍ především VATIKÁN A PAPEŽSTVÍ, respektive jemu vládnoucí hierarchie… zbytek jsou jen slepé nevědomé ovce. V Janově proroctví je výstižná symbolika dvou sil jako šelem, přičemž 2. šelma pracuje pro tu první. A samozřejmě i ta 1. má svého loutkovodiče:

     1. šelma = Vatikánské papežství
     2. šelma = Spojené Státy Amerického FEDu

     Kdo si toho ještě nestačil všimnout, tak by měl otevřít oči a uvidí že papá Franta se stal horlivým propagátorem NWO…

     Rád bych všechny upozornil že jsme na stejné lodi VŠICHNI!

     PTEJME SE PROČ to soudruzi dělají? PROČ NÁS TAK MOC CHTĚJÍ UZAVŘÍT DO KLECE NWO totalitního systému! TO JE KLÍČOVÁ OTÁZKA! Proč se tak hezky shodují papeženci s finančními mocenskými elitami?

     Ve skutečnosti jde totiž o to, co Vatikán potlačuje od svého vzniku ve 4. století! ÚZCE SE TO DOTÝKÁ SVOBODY LIDSKÉ DUŠE… i proto tak HODNĚ moc papeženci i globální mocenské elity protlačují islám, jelikož islám likviduje svobodu člověka důkladněji než komunismus!! A naše jediná šance je zapracovat na sobě a mrknout se na to co říkal Ježíš doopravdy… KDYŽ SE TO TAK MOC všichni SNAŽÍ POTLAČIT, TAK NA TOM NEJSPÍŠ NĚCO BUDE! NEMYSLÍTE?!

     http://www.ragauian.cz/udalosti-predpovezene-v-janove-zjeveni-kapitole-13-se-stavaji-realitou-papez-vola-po-novem-svetovem-poradku-odhodil-masku-a-nezakryte-bojuje-proti-lidske-svobode/

  • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

   No, když je to z Rockeffellerovské OSN, tak to jistě bude pravda… Já si na věci raději dělám vlastní názory a k daným zdrojům si udržuji krajní nedůvěru. Dávám sem odkaz: http://www.potravinovezahrady.cz/potravinova-sobestacnost-na-465-m2/
   A vypichuji: „Efektivní“ průmyslové zemědělství dánského typu potřebuje k zajištění veganské stravy pro jednoho člověka na jeden rok 928 m2 půdy. Tedy dvakrát tolik co biointenzivní zahradničení, jemuž stačí pro zajištění stejného množství kalorií poloviční plocha při mnohem nižší náročnosti na vnější vstupy…“
   Protože nepředpokládám, že se staneme vegetariány, tak to vidím na cca 2000 m2 půdy na osobu s rezervami! V České republice připadá na osobu asi 7 500 m2 naší krajiny = to je asi jako 1,5 fotbalových hřišť (jen ta plocha mezi vápny a ne to kolo zvané stadion). To není moc, když si uvědomíte, že na té ploše se nemá pěstovat jen jídlo, ale jsou zde: lesy, louky, přírodní parky, hlavně silnice a dálnice a parkoviště, obytné budovy, administrativní budovy atd. (prostě to, co reprezentuje naši „civilizaci“.) Jak tedy chce OSN nakrmit 240 miliard lidí? Tedy 33 x více, než zde žije dnes? To jako budou lidé žít na pouštích a hladině oceánů? Plocha souše je kolem 150 miliónů Km2. Kdybychom každému člověku přisoudili plochu jednoho fotbalového hřiště, tak by se zde vešlo na 30 miliard lidí. Jenže nezapomeňme, že díky pouštím, horám, mrazivým Sibiřím či neobyvatelným tajgám, zaledněné Antarktidě či Grónsku atd. se dá žít jen asi na 1/4 dané plochy! A náhle zjišťujeme, že se počet obyvatel Země blíží svému limitu!!! Svou civilizací jsme zastavěli, vyasfaltovali a vybetonovali kus krajiny o ploše jedné Sahary!!! A k tomu si přidejme plochu vymýcených pralesů pro zemědělskou půdu… A pak se divíme globálním změnám klimatu, když souši přeměňujeme v umělou savanu a poušť… To není o CO2.

   • weissbach napsal:

    Super!
    1***

   • proud napsal:

    Zapomel jsi na celkem nevyuzity,nebo jen malo vyuzity potravinovy zdroje z oceanu a mori……Ale presto si za sebe myslim,ze i kdyby bylo jidla i pro 50 miliard bez problemu,ze je nas zbytecne moc,zdaleka nejen co se jidla tejka,ale i pohodlny existence s prostorem! Meli bysme „hodne ubrat“……….ale rozhodne ne takovym zpusobem jakym si to predstavuje sion!

    • Robo napsal:

     Som presvedčený, že púšte tu niesú odjakžia.
     Prečo vznikli? Prečo postupujú? Dajú sa zastaviť? Alebo dokonca aj čiastočne zvrátiť?

     Videl si asi polhodinový film „muž, který sázel stromy“?
     Nájdi si ho, pozri.

     • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

      Ten film znám. Je super. Pro Proud: S výživou z oceánů již raději moc nepočítejme – vzpomeňme na Fukušimu, plastové ostrovy, rtuť a jiné sajrajty a dojdeme k závěru, že nejpozději do 100 let budou pro nás ryby jedovaté… Nepředpokládám totiž, že se v blízké době sníží znečisťování oceánů…i když si to velmi přeji. Myslím, že jsem to spočítal velmi dobře, pokud budeme uvažovat, že na Zemi budeme chtít zachovat i nějaké ty pralesy a místa, kde mohou žít i jiní tvorové než-li lidé, limit je pak někde na max. 9 miliardách… Ale pro náš současný styl spíše na 6 či i méně miliardách. Tím nevolám po depopulaci, ale po tom, aby lidstvo něco udělalo se svou nevzdělaností, tmářstvím, zpátečnictvím, hloupostí, zlem atd. Nepokládám se za génia, ale šokuje mě, když někdo spolkne i s navijákem tvrzení, že Země uživí 240 miliard lidí… a to někdo, kdo je velmi vzdělaný, z našich končin, píše dobře atd. = že si to prvně nespočítá…? Jestli podobné bajky kolují mezi lidem zemí 3 světa, tak pak je s planetou Země jistojistě ámen. Ano, ze sci-fi románů znám příklady výživy lidí rychle rostoucími řasami typu spirulina či chlorella aj. Ale i tak si nedovedu představit naši výživu v tomto stylu… Závěrem dodám: prvně se lidstvo musí přerodit spirituálně (a konverzi na Islám tím určitě nemíním) – jinak to tady nevidím dobře.

      • Robo napsal:

       Odmysli si velkochovy dobytka (návrat ku konzumácii mäsa tak raz týždenne) a RAZOM môžeš svoj odhad (9mld.) MINIMÁLNE zdvojnásobiť.

       • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

        Takto se stravuje malá část lidstva. Většina opravdu jede ne kousku mase 1x týdně…

        • Robo napsal:

         No lenže kvôli tým, čo musia mať mäso 5x denne sa zasieraju obrovské plochy Zeme.. To ešte nehovorím o znečistení..

        • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

         Ano, dnešní velkochovy, to je něco! Ale pokud průměrný Středoevropan má ve své stravě cca 30% zastoupení masa, a když to přepočtu tak, že za to maso bylo zaplaceno 180% zeleniny, pořád se dostanu matematicky k tomu, že na výživu vegana 1000 m2 a na výživu nevegana max 2000 m2 krajiny. Takto se stravujeme zde v Evropě – cca 750 miliónů lidí na 10 mil. Km2 krajiny. Severní Amerika, tam to je trochu horší, ale tam žije 370 milionů lidí na 19 mil. km2 krajiny. Pak lidnaté Japonsko, které ale hodně jede ryby. Čína, která se nyní hodně „pomasovává“… Zbytek světa žije většinou na luštěninách atd. Informace, že my Evropané „žereme“ v mase jídlo chudým lidem je zcela falešná, a že se „zas.rá“ velká plocha krajiny mi taky nesedí. Ano viděl jsem nějaké dokumenty, ale ty kritizovaly pomatenost velkochovů zvířat v honbě za zisky, než samotný fakt konzumace masa. Jinak Čína má cca 138 obyvatel na Km2 a Česko cca 132. Ale i tak tamní komančové zavedli politiku jednoho dítěte, kterou letos zrušili… Vláda si výživové schopnosti své země spočítala a došla k závěru, že musí šlápnout na brzdu. Když se podíváte na info třeba z krajiny Jün-Nan, na jihu Číny, tak tam v odlesněné krajině napadají stáda zoufalých slonů pole farmářů atd., což se nikdy před tím nedělo. Jeden z důkazů, že tam je lidí moc. Podobné scény jsou se slony z Indie… či tamní tygři, kterým ochránci do lesa vypouštějí prasata na jídlo, občas ze zoufalství stejně lezou mimo rezervace… V Indii žije cca 450 lidí na km2 – a lidí tam stále přibývá = tak jako tak bude s tygry asi ámen. Indové jsou v drtivé většině dost vegetariáni, dle vzoru Gándhího = tak v tom to asi nebude (že by přece jen bylo něco na té reklamě, že vegetariáni souloží jako králíci?). Pro mě jen další důkaz pozorování ze života, že se ve svých kalkulacích nemýlím.

        • Robo napsal:

         Je potreba obnoviť Zem. Kľudne aj po vzore toho muža, to sadil stromy..
         Mimochodom, také Rusko je obrovské a s relatívne veľmi nízkou populáciou.

        • Robo napsal:

         Koľko kusov dobytka je na Zemi?
         Koľko plochy Zeme obilím sadime pre ten dobytok?

        • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

         Robo, doufám, že netoužíte „zglajchšaltovat“ celou planetu v jeden „makrostát“ a všem nadiktovat kvóty na to, kolik tam má žít lidí a dobytka. Na to jsem dost alergický. Když 2 mil. Km2 velká Argentina se 30 miliony obyvatel má 50 milionů kusů dobytka a mohla by mít třeba 150 mil. Ks dobytka, nebo by tam mohlo žít na 300 milionů lidí, ale oni se holt tak nemnoží…, je to OK. Nechme na Argentincích, ať se sami rozhodnou zda své pampy rozorají na obilné lány či je nechají jako skoro přírodní pastviny s hojností i jiné zvěře… či je zalidní Argentinci… Můj názor je, že Argentina to dělá celkem dobře a nic bych jim nevyčítal. V USA zase na místech kde jsou stáda dobytka, kdysi žili bizoni = zůstalo hodně pastvin v podobě, v jaké byli před příchodem lidí, jen s tím rozdílem, že zmizeli vlci a jiné šelmy a místo bizona tam je hovězí, což je z pohledu tamních travin nepodstatný rozdíl. Proč to vše hned rozorávat kvůli nakrmení populačně nezodpovědných obyvatel rozvojového světa? Apropó to o tom dobytku jděte vysvětlit Indům, kteří mají zemi plnou „nezabitelných“ posvátných krav… Opakuji, prvně se musí něco stát se spiritualitou a rozumností lidstva, a pak lze řešit to ostatní… Nelze počít dítě a pak teprve po nějaké době souložit, musíte to udělat naopak pokud chcete mít zdravé krásné dítě.

        • Robo napsal:

         Nechcem nič diktovať, súhlasím s Vašim predpokladom o nutnom prvom kroku..

         Poukazujem na to, že neobyvatelna časť Zeme je kvoli prezieraniu masom možno väčšia, než ste vypočítal..

        • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

         To ano, ale ROBO, to již spadá do kategorie relativity. Co je to přežírání masem? Co vím, takoví jedinci nebývají dlouhověcí, a tak se problém jejich předčasnou smrtí alespoň částečně vyvažuje. Jasně, že když na to přijde a všichni lidé se našlapou do mrakodrapů, zakážeme lidem cestovat, aby se nebudovaly další dálnice a silnice s parkovišti (největší žrouti krajiny!) a všem zavedeme přísně veganskou stravu, asi bychom zde našlapali i přes 30 miliard lidí. Jenže nejen chlebem jest živ člověk. Lidé mají své sny a tužby. Kdekdo chce dům se zahradou, a bazénem, a v garáži několik aut a motorek, a jachtu a soukromý tryskáč a jávímještěco. Při úvahách o lidstvu a Zemi je třeba myslet s rezervami a s ohledem na nároky lidí a jejich představy o kvalitě jejich životů i jejich sny. A nejde jen o jídlo, vodu a prostor. Jde i o jiné zdroje. Kolik je zde k dispozici třeba kovů i jiných nerostů pro stavbu budov, výrobu elektroniky, aut i jiných strojů? Prostě zdroje, zdroje a zdroje… Já úplně chápu toho GP, on má informace a vše si pěkně spočítal a v jeho rovnici jsme jednoduše nadbyteční, protože si zatím, ofiko nedovedeme dovést potřebné suroviny z kosmu… Jenže podle mě na současném stavu je GP taky vinen! Vzpomeňme na rozmařilou šlechtu, koloniální výboje králů a jeho finančníků atd. Pak někdo objevil penicilín, a během 100 let se lidstvo 5,5x zmnožilo a objevil se zde BIG problém pro GP. A ten se rozhodl svůj problém vyřešit po svém na úkor nás všech. Ale opět opakuji, pohled GP na věc plně chápu, jen se mi nelíbí, že jsem na straně těch, co mají v jejioch zájmu umřít, když jsem na rozdíl od nich nic nepo.ělal…

        • Robo napsal:

         V tomto príspevku už je viac tém a odpoveď by bola pridlhá, takže len heslá..

         Kurvítka vo všetkom „spotrebnom“ (v elektronike). Zbytočné.

         Život v mrakodrapoch – to je agenda 21. Opak toho, čo sa snažím aj v týchto príspevkoch ukázať.

         GP je „mŕtvy“, okolo seha vidíme „už len“ beštiu, ktorú vytvoril.
         A sú tu už zas ľudia, čo sú silnejší, než GP (ľudia na našej strane).

         A odkaz, ktorý je odo mňa už „chronický“:
         http://www.anastasia.cz/knihy

        • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

         Anastásii znám – vynikající myšlenky a asi by bylo dobře vyvynout nějaké úsilí na širší zavedení do praxe. GP za mrtvého nepokládám, spíše za značně oslabeného. Vycházím z ruských prací Dostatečně všeobecné teorie řízení a Koncepce společné obrany i jejich propagátorů (Pjakin) a ti GP berou celkem vážně. Lidi z „Valdaj think – tanku“ s vazbami na KGB – FSB budou asi něco vědět (snad to dobře předpokládám) a nemystifikují nás. Ano, to s těmi „kurvítky“ ve všem jste trefil. GP je tak posedlý zotročováním a kontrolou lidí, že na to obětuje vše. Ale jedno musím přiznat – třeba máte opravdu pravdu. Já totiž nemám dost informací, abych si byl na 100% jist svými tvrzeními. Zde vlastně i trochu naváži na Anastásii – opět se dostávám k závěru, že je třeba něco dělat se spiritualitou lidstva. Indián v pralese se svou spiritualitou přírodního člověka se snaží k pralesu a přírodě chovat ohleduplně. To dnešní lidstvo zdivočelé pod vedením GP nedělá. Nu a musí být ten GP vždy jen „černý“? Nevím, ale představte si, kdyby lidé se svým přístupem k planetě a jiným lidem dostali do rukou antigravitaci, free-energy technologie atd.! Mě se to zdá skvělé, ale na druhou stranu se děsím toho, jak by se třeba v cestování lidé začali přesouvat během minut třeba přes 1/2 Česka atd. Co by to udělalo třeba s ptactvem? Nebo se podívejte na současnou uprchlickou krizi a představte si, co by to udělalo s Evropou, kdyby se třeba během hodiny mohlo sem nasunout miliarda lidí ze zemí třetího světa, poznásilňovat místní dívky a pak zase někam rychle zmizet… Zkrátka, pokrok ano, ale každý pokrok vyvolává další a další otázky a taky rizika…

        • Robo napsal:

         Áno, o KOB/DVTR mám povedomie.
         Napriek tomu verím tomu, čo o GP hovorí Anastázia.

         Viete o tom, že projekt Anastázie a Megreho už žije na východe RF a rozširuje sa? To je jeden z dôvodov, prečo som napriek všetkému optimista..

      • Patrik napsal:

       Mno sice to mám z televize, ale ještě si to pamatuji. Současní obyvatelé zeměkoule , kdyby se naskládali do Texasu. Hustota obyvatel by byla jako v New Yorku. Dejme tomu ještě vedle Arizonu jako třeba Prumysl… A zbytek planety volnej :-D. Dalnice atp. no bóže. Až nás bude 20 miliard (Veřím tomu, že by bylo dost pokusnejch králíků na cestu na Mars :-D) Tak to vodsere komplet severní Amerika s total blblblblbaaaaa To je jedno je to V KLIDU OMG!!! :-D

       • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

        Jo, ty filmy znám. Texas má 700 000 Km2, a kdyby každý člověk dostal prostor 10×10 metrů tak se tam vejde skoro celé lidstvo. Jenže úvaha má různé nedostatky. Když někde žijí lidé, mají své nároky, potřebují vodu, někde „kadí“, chtějí vidět to a ono = cestují… Pro Vás zdůrazním, na Vás osobně připadne 7 500 m2 české krajiny = 1,5 fotbalového hřiště. A jestli máte rodinný dům jen sám pro sebe s klasicky velkou parcelou 1000 m2, tak jste si z toho už minimálně ještě 1-2x více ukousl…, neb k Vašemu domu musí vést nějaká silnice, kolem bude asi i chodník, atd. Rozumíte? Mohu taky doporučit knihu od Jílka Tři svíce pro budoucnost, kterou sepsal se svými přáteli a různými odborníky. Ten v knize danou problematiku probírá z různých stran. Výše jsem myslím celkem dobře popsal kapacitu planety. Ano, nejsme ještě kriticky přemnožení, ale náš největší problém je, jak jsme na tom spirituálně. Když je mezi námi plno lidí myslících takto: https://www.youtube.com/watch?v=XSZCn1PirGU tak jsme jednoduše v pytli!!!! Ať si budete lámat hlavu jak chcete, humánní řešení nenajdete… a dojdete zákonitě ke stejným zločinným řešením, jako GP, se kterými se však nedá souhlasit z mravního hlediska…

   • janakiev žorž napsal:

    ma to logiku

 2. jop napsal:

  Stalin nebol multimilirdár, Stalin nemal okolo seba multimiliardárov, Stalin bol národný vodca. Nadnárodní bankstri existovali už vtedy, Stalin nemal potrebu dostať sa medzi nich svojim postavením.

  Putin je ruská elita žijúca vo svete finančných nadnárodných elít. Je multimiliardár, má okolo seba multimiliardárov, hrá podľa pravidiel vytvorených nadnárodnými elitami, na finančnom poli. Chce sa stať menej ovládaný nadnárodnými bankstrami. Nič viac, nič menej.

  Rôzne ciele, Stalin nehral na finančnom poli, Stalin hral na mocenskom poli bez potreby osobného obohatenia.

  Nielen rôzne ciele oboch, aj vonkajšie ekonomické efekty pre obyčajného ruského človeka sú rôzne.

  Lebo Stalin budoval ekonomiku Národného hospodárstva, staval závody pre ruskú ekonomiku, výhody pre ľudí boli jednoznačné. Obyčajní ľudia neboli systémom ekonomicky vyciciavaní.Budovali pre seba, budovali pre svoju krajinu.

  Putin funguje v systéme finančného parazitického kapitalizmu. Putinovi kamaráti multimilardári parazitujú na ľuďoch v systéme kapitalizmu, sú tým bohatší, čím viac „zarobia alebo nakradnú“. Obyčajní ľudia budujú iba pre kapitalistov, nie pre seba, nie pre štát. nie pre národnú ekonomiku.

  Osobnosti sú principiálne neporovnatelné, ekonomický systém ako ich podpora sú neporovnatelné, okolnosti sú neporovnatelné.

  Tí dvaja sa nedajú porovnávať, vy vidíte len náhodnú vonkajšiu podobnosť, niečo na úrovni ružového slona a ružového motýlika. Aj slon aj motýľ sú ružové, ale tým podobnosť končí a všetko ostatné je odlišné. Ružová farba oboch je len náhodný podobný príznak, ale nedajú sa porovnávať.

  • pedros napsal:

   Rusi mají kurevské štěstí,že nešéfuješ Kremlu!

  • Marie napsal:

   napsal jsi: Putin funguje v systéme finančného parazitického kapitalizmu..

   Aha… a sam sobe si dava sankce, vid?

   Nejede v parazitismu, jinak by se vyprdl na zbrojeni a pripravy na valku. Putin neni o hromadeni majetku, stejne pomluvy se sirily o Castrovi. Snaha o zdiskreditovani v ocich lidi..

 3. jop napsal:

  rusi majú smolu, lebo ja by som otvorene zrušil parazitovanie, kapitalizmus, bankárov, finančníctvo.
  Smolu by mali bankári a kapitalisti, nie obyčajní rusi

  • jop napsal:

   Opravujem a správne vysvetľujem
   Smolu by mali bankári a kapitalisti, AK BY SOM JA šéfoval Kremlu, nie obyčajní rusi. Obyčajní rusi by mali šťastie, lebo ja som proti všetkým formám parazitovania: finančného, ekonomického, koloniálneho západného, mocenského, úradníckeho korupčného

   Putinovi kamaráti multimiliardári by pri mne tiež mali smolu, lebo by alebo ušli do zahraničia, alebo by prestali byť multimiliardármi.

   Mňa by súčasné ruské elity okamžite fyzicky zlikvidovali, ak by som sa dostal do Kremla, lebo ja by som ekonomicky zlikvidoval ich.

   Akosi silne pochybujem, keďže ja by som sa otvorene postavil na stranu národa, proti bankstrom, proti parazitom, proti kapitalistom, či by sa Putin postavil za mňa.

   Stalin by sa určite za mňa postavil, s mojim videním budúcnosti, Putin určite nie.

   Putin je súčasť súčasného systému, on hrá podľa pravidiel bankstrov, on je SÚČASŤ.

   Súčasný systém nie je reformovateľný, ak chcete čokoľvek zmeniť v prospech národa, národov, ľudí, tak musíte fyzicky zrušiť banksterský kapitalizmus, zrušiť banstrov, zrušiť fiat peniaze zrušiť úroky, zrušiť miliardárov, milionárov, prerozdeliť nakradnuté majetky, vyvlastňovať, posielať parazitov do basy.

   Putin nič prerozdeľovať nechce a nemyslí si to, on je jeden z multi…..

   Vás zachráni iba totálna zmena systému, ale nového systému antiNWO, ktorý nebude v prospech bankstrov, ale v prospech ľudí.

   Čo si myslíte, je taká zmena spoločnosti v prospech celej spoločnosti a proti záujmom bankstrov možná v takej forme, že nebude krvavá?

   Zmena bude. Alebo NWO bankstrov, kde všetci budeme v totálnej riti, alebo niečo nové, v prospech celej spoločnosti, v prospech väčšiny jedincov.

   Takáto zmena je možná?
   Je!

   Bude zmena krvavá?
   Neviem. Pri každej takejto principiálnej zmene tečie krv. Ak sa znovu nedáte manipulovať tak tá krv nemusí byť vaša.

   Ale ak zmena nebude v náš prospech, tak krvácať budeme vždy a vždy my obyčajní blbí ľudia, ktorí sa odmietli brániť, lebo sa báli brániť svoje záujmy.

   Voľbami sa nikdy nič nezmení, Matrix ovládajú bankstri na ekonomickej úrovni.
   Jediné voľby ktoré niečo zmenia budú tie, po ktorých každý zoberie tehlu do ruky a pôjde smerom na úrad vlády

   • Robo napsal:

    Moc čítaš pravda.ru alebo podobné „nezávislé“ blitky.

    Pravdepodobne si ale navedený..

   • Robo napsal:

    Putin nieje všemocný. Ani Stalin nebol.
    Napriek tomu obom vďačíš za život, ty vodca.

   • weissbach napsal:

    Jste inteligentní člověk, ale uvažujete jako Trocký.
    Srovnáváte dvě naprosto rozdílné reálie dobu 20-50. let s dneškem v naprosto rozdílných ekonomických a mocenských poměrech. Chtěl byste jít s cihlou proti kulometům. Tím byste jen urychlil vlastní konec.
    Je mi jedno, jestli je Putin miliardář nebo ne, ale vidím jak Rusko dostal z kolen, což je pomalu zázrak.

    • jop napsal:

     Chtěl byste jít s cihlou proti kulometům. Tím byste jen urychlil vlastní konec.

     takže s teholu nie, voľby nič nezmenia. Jediné sprívne riešenie je „držať hubu a krok“.

     Správne, teba majú paraziti radi weisbachu, hlavne nič nerobiť, nemať zodpovednosť za svoj život, čakať na spasitela.

     Ale spasitel kurva neprišiel, nepríde ani dnes ani v budúcnosti.

     Nádej zomiera posledná, musíme dúfať že nás niekto spasí. Len nech nemusáme zachraňovať sami seba, veď by nám mo

     • weissbach napsal:

      Neřekl jsem nic nedělat! Jen se snažím objektivně vidět realitu. Pochopte, že v obklíčení nepřáteli si nemůžete dovolit riziko vnitřního rozvratu. Tím jen urychlíte dosažení cíle globalistů. Máte dojem, že lze provést revoluci bez ekonomického, sociálního a společenského kolapsu?
      Ano, či ne?
      Podařilo se Putinovi dostat pod kontrolu strategické zdroje Ruska tak, aby sloužili upevnění pozice Ruska vzhledem k ostatním velmocím?
      Ano, či ne?
      Nehleďte na to, co byste si přál Vy, protože Vy velkou politiku neděláte a nemáte představu o principech fungování moci.
      Vyčítáte mi to, že se snažím stát oběma nohama na zemi, když se pokouším Vás upozornit na to v čem se podle mě mýlíte? No, třeba se pletu a Vy máte pravdu, ale fakt je, že to vidím jinak než Vy. To je všechno.
      To ze mě ještě nedělá zločince…

      • jop napsal:

       Máte dojem, že lze provést revoluci bez ekonomického, sociálního a společenského kolapsu?
       Ano, či ne?

       My ideme ku kolapsu aj tak. Kolaps systému kapitalizmu sa volá NWO. riadia ho bankstri. Po kolapse budeme cediť krv aj tak iba my.
       Kolaps nastane, či už s nami ako tvorcami kolapsu alebo iba nad nami ako obeťami kolapsu

       Podařilo se Putinovi dostat pod kontrolu strategické zdroje Ruska tak, aby sloužili upevnění pozice Ruska vzhledem k ostatním velmocím?
       Ano, či ne?

       Chybný predpoklad.
       Slúžia k upevneniu pozície ruských elít vzhľadom k ostatným národným aj nadnárodným elitám.
       Západné elity serú na nejaký národ, serú na prospech národa.
       Nadnárodné elity serú na všetky národy, serú na prospech národov.
       Prečo si myslíte, že ruské elity ako jediné na svete myslia o nejakom národe????????????????
       Čo je potom Rusko? Vy myslíte Rusko ako štát národa rusov? Lebo v skutočnosti Rusko je len mocenská základňa ruských elít, ktoré nemajú nič spoločné s nejakým ruským národom, a ktoré bojujú s nepriateľskými skupinami iných elít.

       No, třeba se pletu a Vy máte pravdu, ale fakt je, že to vidím jinak než Vy. To je všechno.
       To ze mě ještě nedělá zločince…
       Vy nie ste zločinec, vy máte myslenie štandardného ovčana, ktorý sa bojí zodpovednosti ako čert svätenej vody.

       • Robo napsal:

        Preto Rusom stúpli razantne platy, dôchodky, životná úroveň, klesla spotreba alkoholu, klesla zločinnosť, stúpa populácia, stúpa národné cítenie, …
        ..lebo Putin na nich serie..

        Máš prinajmenšom „pochybnú“ logiku, trolle.
        Poďakuj weissbachovi, že má s tebou „svätú“ trpezlivosť.

        • jop napsal:

         ty bambulo, pletieš si ekonomické súvislosti globálneho alebo kontinentálneho charakteru s nejakým Putinovým vplyvom alebo zámerom.

         Na to aby v nejakej krajine stúpli platy a dôchodky nemal Putin vplyv, ak áno iba nejaký malý pobočný. To je celý komplex okolností ekonomického globálneho vplyvu.

         Prosím nepíš o globálnej ekonomike, veľké hovno v nej chápeš

        • Robo napsal:

         Koho chceš opiť takými žvástami, trolle?
         To nejdem ani komentovať, ešte od teba chytím nejaké breberky..

       • weissbach napsal:

        No to už je lepší pokračování…. Dobře:
        - „My ideme ku kolapsu aj tak. Kolaps systému kapitalizmu sa volá NWO. riadia ho bankstri. Po kolapse budeme cediť krv aj tak iba my.“

        Souhlasím.

        - „Kolaps nastane, či už s nami ako tvorcami kolapsu alebo iba nad nami ako obeťami kolapsu“

        Souhlasím.

        - „Slúžia k upevneniu pozície ruských elít vzhľadom k ostatným národným aj nadnárodným elitám.“

        Souhlasím. Ale to není špatně.
        Špatně by bylo pokud by to sloužilo k upevnění pozice nadnárodních elit vzhledem k národním elitám. To je přece cílem NWO? Nebo se pletu?
        Národní elity se vytváří vždy a zákonitě. To je přirozený proces.

        -“Prečo si myslíte, že ruské elity ako jediné na svete myslia o nejakom národe????????????????“

        Protože tam mají kořeny a mocenskou základnu, kterou by jinde neměly. To je přirozený proces.
        Problém nastává, když ustrnou a nepečují o rozvoj a blaho země. To je přivede zákonitě k pádu, stejně jako carské Rusko. Příčinou pádu byla především vnitřní slabost Ruska způsobená odtržením elit od zbytku společnosti a tím, že Rusko nechali zatáhnout do světové války. Rusko žádné války ze své podstaty nepotřebovalo a nepotřebuje.

        - „Čo je potom Rusko? Vy myslíte Rusko ako štát národa rusov?“

        Takto jsem o tom neuvažoval, spíš jako o historickém území se společným zájmem.

        - „Lebo v skutočnosti Rusko je len mocenská základňa ruských elít, ktoré nemajú nič spoločné s nejakým ruským národom, a ktoré bojujú s nepriateľskými skupinami iných elít.“

        Ale takový proces je zákonitý a v historii probíhal vždy. Na tomto základě vznikly dynastie a státy….které se rozpadly špatným řízením a nerespektováním společenských zákonitostí /ztrnulost, udržováním lidu v nevědomosti, ustrnutí vertikálního pohybu ve správě státu/

        - „Vy nie ste zločinec, vy máte myslenie štandardného ovčana, ktorý sa bojí zodpovednosti ako čert svätenej vody.“

        Právě naopak. Cítím velkou zodpovědnost.
        I když to můžete vidět jinak….

        Děkuji za výměnu názorů a informací!

        • Patrik napsal:

         Protože tam mají kořeny a mocenskou základnu, kterou by jinde neměly. To je přirozený proces.
         /////Problém nastává, když ustrnou a nepečují o rozvoj a blaho země. To je přivede zákonitě k pádu, stejně jako carské Rusko. Příčinou pádu byla především vnitřní slabost Ruska způsobená odtržením elit od zbytku společnosti a tím, že Rusko nechali zatáhnout do světové války. Rusko žádné války ze své podstaty nepotřebovalo a nepotřebuje.///////

         Zapomínáš na to, že se královské Německé plemeno ještě k tomu poskvrněné Hannoverskou Dynastií (Královna Viktrorie takže teprve La Familia poprvé) bohužel zkřížilo s Ruským rodem a Bum Anglo-Němečtí potomci na Trůně. :-D Takže se není čemu divit, že se o Rusko nestarali .-D

    • jop napsal:

     Chtěl byste jít s cihlou proti kulometům. Tím byste jen urychlil vlastní konec.

     takže s tehlou nie, voľby nič nezmenia. Jediné správne riešenie je „držať hubu a krok“.

     Správne, teba majú paraziti radi weisbachu, hlavne nič nerobiť, nemať zodpovednosť za svoj život, čakať na spasitela.

     Ale spasitel kurva neprišiel, kurva nepríde ani dnes ani v budúcnosti.

     Nádej zomiera posledná, musíme dúfať že nás niekto spasí. Len nech nemusíme zachraňovať sami seba, veď by nám mohli paraziti ublížiť ešte viac ako doteraz.

     Držím hubu a krok,
     som správny volič.
     Držím hubu a krok,
     som správny diskutér.
     Držím hubu a krok,
     čakám na zázrak,
     že ma niekto spasí
     bez môjho pričinenia.
     LEN NIE JA SÁM,
     LEN NIE JA.

     weisbachu, gratulujem.

     Polovica vás tu na webe sa bojí čo i len pomyslieť na to, že ak chcete žiť a prežiť, že sa budete každý musieť tvrdo postaviť za svoje prežitie.

     Hej, BISkári, čo tu kontrolujete tento „konšpiračný web“, už si od vás zaslúžim odmenu, robím za vás prácu.

     Stále vám dokazujem, že podobných přizdisráču ako sú diskutéri tu na webe sa nemusíte báť, každý je připosranej čo i len pomyslieť na nejaký odpor.

     Volám sa Rastislav Horváth, a vy přizdisráči sa bojíte čo i len svoje meno pridať pod svoj názor.

     BISkári, predpokladám že moje telefónne číslo už máte, čakám pozvanie na obed. Spolupracovať s vami nebudem, ale môžeme sa spolu zabaviť nad správaním konšpiračných přizdisráču, ktorí si o sebe myslia že akí sú protisystémoví.

     • weissbach napsal:

      Tímto jste to posunul z diskuze o něčem někam úplně mimo. Budeme se paranoidně obviňovat místo argumentů?
      Zkuste místo toho přemýšlet o zákonu přeměny kvantity v kvalitu. Já si fakt zbytečnou smrt druhých lidí nepřeju. Když už má člověk umřít, tak to má mít smysl. Spáchat sebevraždu není nic pozitivního.

     • Marie napsal:

      pises:

      Polovica vás tu na webe sa bojí čo i len pomyslieť na to, že ak chcete žiť a prežiť, že sa budete každý musieť tvrdo postaviť za svoje prežitie.

      Ja s tim souhlasim. Nepujde to bez boje, protoze protistrana uz zabiji… pisi to porad, ze na demonstrace a jine zakonne prostredky je jiz pozde, kdyz pominu, ze stejne nikdy nebyly ucinne, nezmenilo se tim vubec nic.

      Pred dvema dny pod nickem arabska spina psal clovek, ktery bojuje v Novorusku a rekl, ze si podrezane krky zaslouzime… ja nad tim premyslela a dosla k zaveru, ze ma pravo to rict. Ze sveho pohledu ano.

      Ja jsem sem dala taky prave a cele jmeno, i s emailem, pro lidi, kteri se chteji kontaktovat. Par jich napsalo, ale prevladaji nadavky a vyhruzky, na coz jsem zvykla uz leta….

      Jak spravne napsal Paul ( myslim, ze to byl on ), s lidmi pohne az prazdny zlab. Jenze to uz bude pozde. A spis pujdou lidi proti sobe nez aby spolecne vlitli na toho, kdo jim ten zlab vybral a nejvice smutne je, ze jim ani ten souseduv prazdny zlab nevadi a nevadi jim ani vrazdeni souseda..

      A co se tyka BIS? Tak ty uz nase psani ani nezajima, remca tolik lidi, ze by to nezvladli ani cist. Na to, aby jim byli nahlaseni potencionalni akteri, maji nasazene troly…

      A navic, ti jsou v klidu, protoze uz to maji vyhrane.. ja rikam jedno: za par mesicu, az zorganizuji privandrovale, udelaji z nich vladni agenty proti nam a ozbroji je. V ten moment uz nebudou mit lide vubec zadnou sanci odporu a ani smysl ho organizovat. Pak uz budou jenom cekat, kdy ten jejich krk prijde na radu…

    • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

     1*** Ano, Putin hraje s takovými kartami, jak mu je život rozdal, a jde rozhodně o jinou hru, než jakou hrál Stalin… Kdoví, jak by SSSR vypadal, kdyby v roce 1953 nezemřel a Chruščov nezakroutil krkem jeho meritokracii… Byl to právě Chruščov, kdo nasměroval SSSR ke kolapsu v roce 1991. Jen takový detail, i když byl ve skutečnosti Rockeffellerovým agentem, jak doložili historici Alan Gery a Larry Abraham v knize Spiknutí se neŘÍKÁ, nebyl v ničení SSSR dost efektivní a nebyl dostatečně poslušný, a tak byl vystřídán Brežněvem. Po konci vlády Brežněva by SSSR dal do kupy již jen mimořádně talentovaný politik, a tak třeba celkem zdatný Andropov vymýšlel operaci Golgota, jenže své plány nestihl uskutečnit, neb umřel, ale zrod Gorbačeva byl součástí Golgoty… i když přišel až po Černěnkovi… Prostě SSSR byl na odpis již po Brežněvově smrti. Soudruzi kradli a neměli žádnou zodpovědnost za nic (neexistence meritokracie, která nahrazovala hospodářskou soutěž a soutěž demokratických politiků u voliče)… společnosti neodváděli žádné výkony za výhody vysokých postavení a nikdo s tím nic nedovedl udělat, a tak se soudruzi v tichosti rozhodli zlikvidovat socialismus! A Gorby pro ně byl poukázka do světa kapitalismu s nakradeným bohatstvím!

     • weissbach napsal:

      Proběhnuvší události tomu nasvědčují.

     • Eschatolog napsal:

      Vase projizdka historii statniho kapitalismu SSSR ukazuje zakonitost degenerace vlady vyvolenych, at uz si rikaji jakkoliv a svoji vyvolenost odvozuji od cehokoliv.

      • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

       Ano, je to tak. Politici musí mít „nůž na krku“, od lidu, v podstatě je jedno v jakém systému, pokud tam tento prvek je. Stalin byl tyran tyranů, on vlastně nahrazoval ten „nůž na krku“ od lidu… V momentě, kdy se ztratí hrozby typu „stane se politickou mrtvolou“ (v demokracii) či „skutečnou mrtvolou“ (za Stalina) v meritokracii, politické i ekonomické výkony jdou dolu… podobně to platí na trhu práce – nikdo nechce zaměstnávat osobu, na níž jako zaměstnavatel bude doplácet. Pamatuji u nás 80-tá léta, kdy pracovní morálka třeba na stavbách byla rovněž hodně rozvolněná… Ale dnes tuto „morálku“ zase ekonomicky „supluje“ nezaměstnanost.

   • Ladislav Kašuka napsal:

    Proto jsem napsal, že Putin to dělà jinou cestou… Kdyby to netàhl na začàtku s vlastenecky cìtìcìmi oligarchy stejně, jako.Stalin s Leninem, byl by nynì bezvýznamným ùřednìkem, nebo mrtvolou a ne prezidentem! Mimo hodem nevìm jestli vìte kolik už toho stačil Putin v Rusku těm největšìm šmejdům znàrodnit a pokud ne, vězte, že hodně! Třeba olynivé giganty už jsou z.90% stàtnì a ropné ze 70% zbytek průmyslu je zatìm cca půl napůl…Proto se také Rusko za Putina tak vzmohlo…

   • Jaris napsal:

    Jop, Tvuj nazor nelze nevzit v uvahu. Ja to vidim tak, ze Putin ma svazane ruce. Vsichni ti bohati gauneri maji vetsi moc nez on sam. Po mych podrobnych studiich pate kolony jsem zjistila, ze 98% jsou zidi. A ze jich je! Kdyby se jim Putin primo postavil, zlikvidovali by ho ten samy den. Jsou mocni a maji sve kolegy po celem svete. Jednoduse receno – je prezidovano. Ovsem take mam sve pochybnosti od te doby, kdy Putin zval vsechny zidy z Evropy, aby se usidlili v Rusku. To mi zni tak trochu jako varovny signal. Stalin, naopak videl, co je to za zlodejskou a skodici verbez, tak je likvidoval ve velkem. Proto mu to zidaci nikdy neodpusti a udelali z nej jednu z nejhorsich osobnosti dejin. Cas ukaze, kdo Putin vlastne je a doufam, ze preci jen mu hlavne zalezi na prosperite Ruska nez na bande oligarchu.

    • Spektátor Čumilovič Puk napsal:

     Jaris, jste tím svým antisemitismem úplně zaslepená, podobně jako Marie a někteří jiní. Putin je Ruský nacionalista a KGBák! Má tedy informace!!! Když k sobě do země zve židy, ví, že se nemá čeho obávat. Já se problematikou dost zabývám, a židé mají své problematické elity (Rottschidlové, Warburgové…), na které doplácejí. Anglosasové podobně (Rockeffelleři, Meloni, Morgani), i když na ně snad zatím nedoplácejí (v podobě antianglosasizmu) – ale to jen proto, že mají své země pro život… My taky, Němci taky, atd. apod. Světové židovstvo je mezi sebou rozhádané v otázkách politických i ekonomickcých podobně jako i jiné národy. Pro příklad uvedu, že ortodoxní židé jsou ve většině sionisté, ale ultraortodoxní židé jsou vždy ryzími antisionisty! Ne neříkám, že se nemají pranýřovat sviňárny, ale když už se pranýřují, nemá se užívat dvojí metr. Na druhé straně když se píše o holokaustu židů (který opravdu byl, a byl nechutný), je třeba poctivě přiznávat i jiným národům jejich etnicidy… V tom jsem vlastně Putinovec, který taky pořád upozorňuje na dvojí metry. Myslím, že to je jeden z důvodů, proč jsme my lidstvo zabředli do takové bažiny, do jaké jsme zabředli…

     • Robo napsal:

      Koľko výrazov majú Rusi pre židov? Pozval Jewrejov..

      http://tnit.fr/book/katechismus.htm

      Ten odkaz je fakt nechutný a 100%-tne preverený všetkým, čo nás obklopuje. Napriek tomu chápem aj ja Putina. Keď odsúdiš vopred…proste tadiaľ cesta nevedie..

     • Jaris napsal:

      Spektatore, ver mi, ze nejsem zaslepena antisemitismem. Ti zidi tam v te pate kolone proti Putinovi skutecne jsou. Nelibi se mi jak podryvaji autoritu statu a nejen v Rusku. Nemusime chodit daleko, jelikoz v ceske vlade jich je jako maku. Mezinarodni zid ma jeden cil – ovladnout svet. To neni moje zaslepenost vuci temhle bastardum. ale bohuzel to je smutna fakta.

    • Franta napsal:

     Putin zval vsechny zidy z Evropy, aby se usídlili v Rusku proto, aby s sebou prinesli svuj kapitál a v této tezké dobe, dobe protiruskych sankcí, pomohli vzchopit ruské hospodárstvi.

 4. Marie napsal:

  Pane Kasuka: Pisete: Z tohoto důvodu také tehdy bolševici brutálně povraždili celou carskou rodinu, včetně malých dětí, což je čin, který nelze ničím obhájit!

  Jste si opravdu jist, ze to tak bylo?

  Nejde mi o to, kdo to udelal, ale zda se to vubec stalo. Nechci se dohadovat, ale jsou zdroje, ktere to vyvraceji a argumenty jsou logicke.
  Hitler taky nespachal sebevrazdu, ale dozil v Jizni Americe..

  Neslo o zivoty carske rodiny, ale o jejich majetek. Takze vystrilenim cele rodiny se k nemu nedostanete. V takovych pripadech se vzdy dela vymenny obchod, podle informaci.

  Rusko bylo vzdy nezavislou velmoci, to jenom po rozpadu SSSR tam naklusali sioni ze Zapadu, aby tu zemi znicili hospodarsky a dodnes se z toho jeste Rusko nevybrchalo. Jde to postupne, ale jde. Takze Putin tu nezavislost chce, coz je logicke.

  Komunismus je utopie, ale socialismus funkcni byl. Nebyt zasahu ze Zapadu, lidi by ten system neopustili, protoze byl zaopatrovaci.
  Chteli vic svobod, nic vic. Pravo na praci, zdravi, vzdelani, domov, toho se zbavit se nemeli duvod.

  A naprosto souhlasim, ze mame na vlas stejnou situaci jako pred 100 lety, nic se nezmenilo, jen jmena. Ten system tlaci sionisti porad stejny a stejnym zpusobem, proto je tak snadne prorokovat, co bude.. valka.

  A opet o Rusko.

  Bez dobyti Ruska nelze prosadit NWO, ktery taktez nese prvky komunismu, tedy nesmyslu, ktery se neda zrealizovat uz jenom proto, ze se neda docilit, aby vsichni lidi mysleli stejne.

  Takze zase po valce nastoupi zase stejny vyvoj, dokolecka dokola, zeme se toci…

  • Robo napsal:

   Čítal som aj ja o záchrane (fyzickej) cárskej rodiny zorganizovanej Stalinom.
   Okrem toho, FED vlastní z nejakých 88% práve Rusko (Rotschildi si ho „len“ ukradli. Veď akože ináč, sú to „židáci“)..

   http://www.tartaria.sk/poznavanie/2016-03-20-22-43-41

   Inak, s Ruskom to šlo dolu vodou už od vraždy Stalina.
   Našťastie sa Rusko „dožilo“ príchodu Putina. Bolo už o 5 sekúnd dvanásť..

  • proud napsal:

   „nelze prosadit NWO, ktery taktez nese prvky komunismu, tedy nesmyslu, ktery se neda zrealizovat uz jenom proto, ze se neda docilit, aby vsichni lidi mysleli stejne. „………..a to myslis vazne?……

   • proud napsal:

    Protoze to na co myslim ja,je vlastne takovej komunismus-nekomunismus,ale prvku z nej je v tom hodne a aby vsichni mysleli stejne vubec neni potreba,dokonce naopak……

    • weissbach napsal:

     Spravedlivý systém nemůže fungovat na principu rovnostářství, ale pouze na principu užitečnosti pro okolí /jiní lidé, příroda…./ ve smyslu „kdo nepracuje ať nejí“. Čímž nechci říct, že lidé, kteří pracovat z nějakých objektivních důvodů nemohou, se mají nechat zemřít hlady! Každý člověk může být svým způsobem přínosem, pokud se snaží vytvářet hodnoty, což je opakem parazitismu. Prostě není možné dostávat něco za nic aniž by to nemělo na společnost destruktivní účinek.
     Dnes vidíme vrchol zvrácenosti systému v legalizaci lichvy a odměňování nejen že za nic, ale prakticky za vytváření škod.

     • jop napsal:

      súhlasím. Podľa mňa každý kto má miliardy vzniknuté obchodovaním alebo aj vyrábaním sa dostal nad rámec užitočnosti a stal sa jednoznačne parazitom. Lebo pomer plat a miliardy je už nadpomer, je to už len parazitovanie miliardárov.
      Súhlasíte? Ak súhlasíte, čo predpokladám musíte súhlasiť s takýmto parazitickým nepomerom a užitočnosťou jedinca pre spoločnosť, tak kamaráti miliardári Putina sú prospešní ak aj majú nadpomer miliárd voči statočne čestne pracujúcemu občanovi?
      Alebo to nie sú paraziti len preto, že sú rusi?

      • weissbach napsal:

       Nelze nesouhlasit. Ale někam ty peníze jdou zpět. Samy o sobě jsou totiž mrtvé. Takže podstatné je kam jdou a jak jsou přeměňovány. Jestli pomáhají zemi, nebo jdou mimo a slouží k obecně známým nedobrým účelům. To nedokážu posoudit nakolik a v jakém poměru se tak děje nebo neděje, ale autor článku tady v diskusním příspěvku /19:13/ něco naznačil.

       • jop napsal:

        každú súkromne ovládaná miliarda je len parazitická a slúži iba na to aby sa ešte viac paraziticky zväčšila. Tak funguje finančný systém.
        Menšie zlo neexistuje, je to iba a iba zlo celého finančného systému.
        Každý miliardár je len súčasť parazitického systému nezávisle od toho, kde má miliardy uložené alebo vložené. Ruský miliardár je rovnaký parazit ako český miliardár. Rozdiel iba v slove, nie v ekonomickom prejave.
        weisbach, kardinálne sa mýliš, aj vy ostatní tu na serveri.

        ruskí miliardári nie sú o nič ľudskejší ako iní, tie miliardy zarobili tak, že nedali platy, okradli štát, privlastnili si cudzie

        • Robo napsal:

         Toto nikto nepopiera. Vkladáš nám (typicky) do úst, čo sme nepovedali.

        • weissbach napsal:

         Ale ano. V tom se jádro sporu netkví. Jde o to, že miliardy jsou mrtvé pokud se opět nevrací do koloběhu, to znamená že opět musí něco vytvářet jinak si s nimu můžete doma topit v kamnech.
         Jde o to, jestli zůstanou „doma“. Kdyby to tak nebylo, Rusko by dnes bylo ve stejném nebo horší stavu jako za Jelcina. Byla by to typická kryptokolonie s plným vnějším řízením jako například Slovensko, nebo my a další země.
         Podle mého názoru nejde finanční závislost /a tím myslím mezinárodní obchod/ změnit ze dne na den a ani z roku na rok. Takže z mého pohledu Putin dlouhodobě manévruje v mezích daných reálným uspořádáním, které také nevzniklo ze dne na den. Ale prostě není možné přehlédnout, že jeho působením se Rusko pozvedlo a to nejen tak, že zbohatla pouze určitá skupina oligarchů, ale projevilo se to na fungování státu. To musíte objektivně uznat i když v tom primárně vidíte makroekonomické vazby. A nemám dojem, že by ozdravení Ruska bylo v zájmu nadnárodních banksterů, naopak.

        • jop napsal:

         pre robo

         aly vu tu na serveri všetci nekriticky obdivujete putina a čakáte kroky ktoré on nikdy neurobí, kroky na vašu záchranu.
         Putin je šéf klanu, okolo neho sú samí miliardári. Čistý paraziti, nakradli v chudobnom rusku stovky miliárd.
         Vy ich aktívne obdivujete a obhajujete.
         Mne to stačí na posúdenie vašich názorov, preto som to tak napísal, že vy to tak robíte, vidíte, cítite

        • Robo napsal:

         Jop: 1. Je chybou čakať na spasiteľa a my tu to chápeme
         2. Oligarchovia by (aj) v Rusku boli aj bez Putina. Viď koment od pána Kašuky, „vsjo budet“..
         3. Putinovi vďačíš za život, už som ti to tu písal..

        • Robo napsal:

         Jop, viď aj koment weissbacha nad tebou, ktorý podpisujem aj ja..

        • jop napsal:

         pre weisbach
         se Rusko pozvedlo a to nejen tak, že zbohatla pouze určitá skupina oligarchů, ale projevilo se to na fungování státu. To musíte objektivně uznat i když v tom primárně vidíte makroekonomické vazby

         na Slovensku máme Volkswagen, vo fabrike sú platy priemer tisícka éčiek.
         To je výsledok snaženia sa Fica, to je výsledok jeho politiky, to je výsledok jeho snahy podporiť slovensko ako svoju mocenskú základňu?
         Alebo Fico nemá nič spoločné s výškou platov vo VW??????

         Keď malo rusko obrovské príjmy z ropy, pustilo žilou, lebo by skrachovalo na sociálnej úrovni ako štát a stratila by sa tak mocenská základňa pre ruské elity. Vynútený, nedobrovolný krok ruských elít, pritlačených k múru západnými elitami. Museli dať ľuďom, lebo by stratili sami.

         V porovnaní s vyciciavaním západu je to samozrejme lepšie pre rusov, ale nie je to cieľ elít, nie je to cieľ Putina, je to len nutný krok ako odvrátili zničenie seba.

         Národný vodca by mal cieľ pozdvihnutie národa, súčasné ruské elity len nedobrovolne púšťajú žilou, aby sa udržali voči západným elitám

        • Robo napsal:

         Jop, nieje v záujme zapadnych elit vyzdvihovat ruské.
         V ich záujme je fyzická likvidácia Slovanov. To a nič iné, peniaze sú len prostriedkom.
         Tvoj posledný odstavec (pozdvihnutie ruského národa) je výsledkom pronarodneho snaženia skutočných vlastencov, ako je aj Putin..

        • weissbach napsal:

         jop

         Ale Slovensko je kryptokolonie malého významu /bez urážky/ a Fico je jedním ze satrapů soutěžícím o vliv a moc v rámci své zájmové skupiny. To bych s Ruskem asi nesrovnával. Fico musí jako ostatní evropští satrapové balancovat mezi vůlí nadřízených a přáním své mocenské základny získat z přiděleného koláče maximum, přičemž si musí dávat pozor aby nezpůsobil kolaps, který by narušil penězovody z kolonie ven k jejím skutečným ekonomickým majitelům. To je samozřejmě i případ dalších zemí. Speciálně Česko a Slovensko jsou hospodářskou kolonií Německa a výrobní linkou jeho korporací, které jsou zase majetkem nadnárodního kapitálu atd…
         To je momnetální stav do kterého nás přivedl pád východního bloku a který jsme mohli jen minimálně změnit a ovlivnit. Ten impuls přišel z Moskvy s Gorbačovem. Barevné revoluce byly dozorovány sekcemi KGB po dohodě se CIA v rámci přeformátování poměrů ve světě na popud globalistů /bankovní kartel/.

      • Robo napsal:

       Putin by si mal vziať do každej ruky jednu tehlu, chodiť po ulici a za online vysielania Russia 1 alebo podobného TV kanálu (mimochodom, aké priliehavé pomenovanie – „kanál““) rozbíjať osobne parazitom hlavy, však?

       Alebo ho nechať robiť veci tak, ako práve robí..?!

       Dám ti krízovú otázku – bola alebo nebola by už minimálne dva roky horúca svetová vojna, keby Rusku šéfoval niekto ako Jelcin..

       • jop napsal:

        Dám ti krízovú otázku – bola alebo nebola by už minimálne dva roky horúca svetová vojna, keby Rusku šéfoval niekto ako Jelcin

        Nie, vojna by nebola, lebo o svetovej vojne nerozhoduje ani Obama, ani Putin, ani Jelcin

        • Robo napsal:

         Ty truľo, len Putinovi vďačíš za to, že ešte nieje!
         On ROZHODOL svojimi činmi, že nieje!
         On, jak aj Marie (myslím, alebo pán Kasuka, už neviem)píše, je JEDINOU SKUTOČNOU prekážkou tým zmrdom, ktorých cinty obdivujes a pritom si myslíš, aký len si chytry, na naše konečné vyhubenie!

        • Robo napsal:

         Tí zmrdi sú doslova všade. S tehlou proti nim rozhodne neuspeješ.
         V skutočnosti pracuješ 100% pre ich prospech.
         Vo tvojom záujme dúfam, že neúmyselne.

       • Justass napsal:

        Robo/jop

        světová válka by nebyla. Ne však pro argumenty, které uvádí jop. Světová válka by nebyla, protože by už Rusko neexistovalo. A to by byla pro svět obrovská škoda, protože by zde už všude byla jen ta smradlavá a zdegenerovaná sio-americká žumpa.

        • Robo napsal:

         Je to tak.
         Ale aj tak by asi aspoň „proforma“ bola – je potreba živiť parazitov na obnove zničeného. Príkladov z nedávnej minulosti je dosť.
         Ešte hy sme im za obnovu tlieskali….

     • proud napsal:

      Noo,o tom by se dalo dost obsirne diskutovat,co si myslis ze delas,kdyz nutis kohokoliv jakymkoliv zpusobem pracovat? Dej tomu nejakej nazev;-)

      • weissbach napsal:

       Nemám pro to název… Ani si nemyslím, že je nutné někoho nutit. Míň pracuješ, míň máš. To je spravedlnost.

     • proud napsal:

      „Spravedlivý systém nemůže fungovat na principu rovnostářství“……….hm,jenze to je prave ten jedinej princip,kterej nam vsem jeste muze zachranit prdele:-).Prijde na to,jak se to rovnostarstvi nastavi a jak bude fungovat.

      • proud napsal:

       Cokoliv jinyho totiz nemuze bejt nikdy skutecne spravedlivy.

       • weissbach napsal:

        To je poravda, ale platí i to, že rovnost má platit jen v pravidlech, kterými se společnost řídí. To jest v právecha povinnostech, nikoli rozdělování vytvořených hodnot stejným dílem bez ohledu na vynaloženou energii při jejich vytváření. To by byl opět jen parazitismus. Kolik dáš, tolik můžeš dostat. To je zákon rovnováhy, nen-liž pravda?

        • proud napsal:

         Myslim ze to pravda neni,tak se zlodejny nezbavis,on ten zlodej kolikrat aby neco ukradl dre vic,nez kdyby normalne makal:-)))).A nucenim prizivnika do prace vynalozis na nej vic prostredku a prace,nez kdyz ho nechas zit za minimum ktery mu das……..a stejne ho makat nedonutis.

        • proud napsal:

         Navic tim ze odbouras ono „nuceni“ a das jim zivotni jistoty,budou lidi delat spis a radeji dokonce i z toho duvodu,ze debilni sefove zaniknou,nikdo k nim a pod ne delat nepujde,bude si moct vybrat co a kdo mu sedi.

        • proud napsal:

         A jelikoz nebudou soutezit o to kdo dostane vic a co si koupil,budou delat kvalitu a hospodarit,ne jako ted kdy se zenou jen za vejdelkem a jsou casto schopny pro nej sefovi i vykourit pero!

        • weissbach napsal:

         Proude, ale jo. Já se o tohle nepřu…. To o čem se tu bavíme je možné stejně až po zhroucení systému, který tu momentálně je. A pokud budou mít lidé potřebu krásta provádět ostatní debiloviny, nemá společnost šanci ať se jmenuje jak chce… ;-)

     • Marie napsal:

      Velice spravne pojmenovano! Naprosto souhlasim.

   • Marie napsal:

    Jiste. Nas svet neni cernobily a variabilnost je neznicitelna. Nelze zadnymi prostredky docilit u lidi stejneho mysleni, protoze ani chapani nemame stejne.
    Se podivej na diskuzi o velikonocich. Ac logicky a trpelive vysvetlovals contumaxovi, byla to jen ztrata casu a energie. Ani zakazat lidem, aby necemu verili nelze a dokud jim to bude delat dobre, tak se toho nevzdaji. Komunismus predpokladal, ze lide budou pracovat zadarmo a taky zadarmo dostavat podle svych potreb. To je nerealne, protoze existuje velky rozpor v otazce potreb. Jak jsem napsala, nektere prvky, ne vsechny, byly dobre a socialismus fungoval zatim nejlip.

    Nejvyssi prednosti socialismu bylo, ze zakazal zlodejinu. Ty zakony si pamatuji dodnes. To povazuji za zaklad a otazku cislo 1. Zakazana zlodejina vykoristovani cloveka clovekem byl opravdu velky skok dopredu.
    Nemeli uplne useknout soukromniky. Potlacilo to do znacne miry tvorivost lidi.

    Kdyz bychom to meli rozebirat do detailu, bylo by to na tyden. Proto rikam, ze jsou tam prvky dobre, ale taky nerealne.

    Celkove se mozna shodneme na tom, ze de facto je nase planeta komunisticka. Ano. Mame ji vsichni ke spolecnemu uzivani, nikde zadne rozdelovniky nebyly az do te doby, nez si zidaci vymysleli boha a vlozili mu do ust svou potrebu zlodejiny ( vyvoleny narod, ktery kam jeho noha slapne, to bude jeho…). Lide se presouvali volne za novymi a snadnejsimi zdroji k zivotu.

    Da se vytvorit system, ktery by vyhovoval vsem, to ale jedine za predpokladu, ze zlodejina zmizi. No a NWO je na ni ale postaveny, takze tudy cesta nevede…

    Spolecenske vlastnictvi je spravne, prerozdelovaci system uz nahrava zlodejine. Takze komunismus tak,jak byl nalajnovan, nelze zrealizovat…

    • proud napsal:

     „Se podivej na diskuzi o velikonocich. Ac logicky a trpelive vysvetlovals contumaxovi, byla to jen ztrata casu a energie. “ …..jsi genialni:-))))))))))),prave tohohle jsem si vubec nevsiml,ac zrovna tohle jsem se snazil sledovat………..a myslim si,ze nemas pravdu:-)

     • proud napsal:

      Navic jsem toho nazoru,ze kdyby contumax okamzite a temer bez premejsleni presedlal na to jak vnimam nase byti ja,nevazil bych si ho,bylo by to prevlikani kabatu jak se to hodi,to chce cas a dukladny promejsleni a revizi sebe sama a to opravdu trva! Takze kdyz to dokazes tak bleskove posoudit,smekam,jsi genialni:-)))))))

      • Marie napsal:

       To neni o genialite, ale o zkusenosti. Ty jsi tady jeste nebyl, kdyz jsem prisla a vedla s nim debaty v logickem duchu. Muzes mu dokazovat, co chces, ani predlozene dukazy neprijme, to znamena, ze pro nej je pravdou vzdy jen to, cemu verit chce. To je neprekonatelna bariera.

       Chces zit po smrti, tak proste prijmes kazdou pohadku, ktera ti to bude potvrzovat. To je contumax a neni sam, kdo takto uvazuje. Nabidla jsem mu dukazy o sobe emailem, a myslis, ze se ozval a o ne stal? Nestal, ale na tom neni nic spatneho, spatne je to, ze bez ochoty prijmout dukaz prohlasil, a prohlasuje, ze lzu.

       Proto ti pisi nize v souvislosti s komunismem, ze nelze lidi zadnym zpusobem primet k tomu, aby mysleli stejne.

       Skoda, ze mi odesel externi hard, mela jsem tam zajimavou studii (popis a vysledky dvoulete snahy v koncentracnim tabore naucit zidy pracovat a mit k praci vztah). Zaver byl, ze to nejde. Muzes je jenom donutit, ale stejne to nevydrzi dlouho a zacnou byt „nemocni“, a vztah k praci v nich nevychovas.

       Proste tak jako jsou v prirode paraziti a jina zvirata si potravu obstaravaji s namahou, je to i mezi lidmi.

    • proud napsal:

     Poslys,vis ty vubec co je to komunismus? :-).On jeste nikdy nikde nebyl a bylo se na nej pouze vymlouvano,ale presto mam pocit,ze o nem malokdo,maloco vi,nebo prave proto? „Spolecenske vlastnictvi je spravne, prerozdelovaci system uz nahrava zlodejine. Takze komunismus tak,jak byl nalajnovan, nelze zrealizovat…“……..tohle o tom ze vis co to je moc nesvedci.

     • Marie napsal:

      Z osobniho zajmu jsem v tom moc nestudovala, jen toliko vim, co nam nacpali do hlav v dobe studii..a i z toho uz si vse nepamatuji.

    • proud napsal:

     Dokud nebude vsechno vsech a nebude k tomu mit kazdej pristup,zlodejna nezmizi.Ono se taky nekdy krade totiz i „pravem“.

     • proud napsal:

      Podivej se na puvodni nemeckej film s titulema na YT „Grundeinkommen“,mas tam jasne napsano jestli by lidi makali,nebo nemakali,kdyby nemuseli ;-)

    • proud napsal:

     „Celkove se mozna shodneme na tom, ze de facto je nase planeta komunisticka. Ano. Mame ji vsichni ke spolecnemu uzivani, nikde zadne rozdelovniky nebyly“………..no ona mozna svym zpusobem je,ale nikdo se tim neridil a neridi,je v tom sama!A jak vas tak ctu,i to tak zustane,i valky a penize,vzdyt vy to vsechno vlastne chcete :-)

     • weissbach napsal:

      Neshodneme. Planeta není komunistická a není všech. Je to živý organismus, kterého jsme součástí a který nám umožňuje žít pokud s ním udržujeme harmonii. Veškeré ismy jsou konstrukty, které se snaží lidskou společnost nějak definovat a řídit. Většinou jsou to pouze omezené teorie a jako takové narážejí na své limity a postupně degenerují, protože život je dynamický zatímco systémy jsou statické. Proto mají snahu omezovat a vtlačovat život do řiditelných schémat, což je samo o sobě prvkem degenerace.
      Když to přehlédnu s odstupem a pohledem do historie, tak plně funkční a přirozeně vyvinutý je systém rodový a kmenový, který v sobě zahrnuje většinu funkčních zákonitostí harmonické lidské pospolitosti. Včetně sounáležitosti s konkrétní přírodně klimatickou oblastí pro zdravý fyzický a duševní rozvoj jednotlivce. Základním prvkem takové funkční společnosti je rodina jejímž základem je spojení muže a ženy schopných produkovat potomstvo. Půda patří v první řadě těm, kdo na ni pracují a z ní vytvářejí hodnoty /pěstují potraviny, staví a udržují obydlí, pečují o krajinu atd./ Proto by mělo být zákonem zakázáno půdu, vodní zdroje a jiné zdroje prodávat nebo vydávat práva k jejich užívání mimo na ní narozené a žijící komunitě a bez jejího souhlasu. Opak je totiž základem rozpadu, exploatace a výroby bezprávných otroků. Člověk bez kořenů a bez země je rab.

      • proud napsal:

       Timhle si ale protirecis,kdyz to prevedu zpetne k tvymu „kdo nepracuje,at neji“ :-)

      • proud napsal:

       Puda patri vsem,stejne jako voda a vzduch,respektive,nepatri nikomu a vsem.

       • weissbach napsal:

        To znamená, že můžu přijít a vzít si to, co na ní někdo jiný svou prací vytvořil /vypěstoval/?

      • proud napsal:

       Ty evidentne neznas mnou zhruba navrhovanej novej globalni system:-)

       • proud napsal:

        Protoze globalizaci jako takovy se vyhnout neda……..ale rozhodne to muze bejt NWO po nasem,pro lidi,a ne po jejich,jen pro ne…..

       • Marie napsal:

        To je pravda, neznam, ty jsi ho nekde publikoval?

       • weissbach napsal:

        To neznám ;-)

        • proud napsal:

         Parkrat jsem ho uz nastinoval,jak u nas,tak globalne……system bez vlady,ale s profesionalnim managementem(nikoliv tedy vladnim),kde si lidi vladnou sami.

        • proud napsal:

         Ten management za pomoci medii proto,ze kdekterej traktorista pochopitelne jen tak bez pripravy vladnout proste nemuze:-)

        • proud napsal:

         Samozrejme to ma jisty podminky a pravidla,bez tech to proste nejde.

        • proud napsal:

         Ma to jisty vyhody: zadny lobby,zadny volebni obdobi hojnosti,zadna motivace penez,nebo lepsiho bydla,lepsich vymozenosti………proste je to neco jinyho.

        • proud napsal:

         Kdyz ma kazdej vsechno,pak je to samozrejme o tom jak je dobrej,ne lepsi nez druhej,ale jak je dobrej,navrat takzvany „remeslnicky cti“ na vsech urovnich.

        • proud napsal:

         Jeste malickost,vsimnete si ze mluvim o globalizaci a NWO,ale nikoliv o multikulti a ruseni statu,naopak kladu do popredi remeslnickou cest a vlastenectvi.

      • Marie napsal:

       Jisteze vsechny -ismy jsou konstrukce, umeliny, nesmysly, to pisi delou dobu…

       Ja myslela tou komunistickou planetou jen to, ze ji mame v uzivani spolecne vsichni. Nic vic.

       System rodovy a kmenovy byl jako prvni a spravny, skoda, ze byl zlikvidovan.

       Bylo by dobre se k nemu vratit, ja jsem pro vsemi deseti :-)

     • Marie napsal:

      jak muzes rict, ze chci penize a valky? Zrusit penize je nutnost. Protoze to je znehodnocovac hodnot.

      A bojuji proti zlodejine cely zivot, takze valky nechci, uz mockrat jsem napsala, ze kazda valka je jen vystupnovanim zlodejiny…

      • proud napsal:

       Chces zrusit penize a zbavit se zlodejny a smrdi ti „komunismus“ kde vsechno patri vsem…..jak to jde dohromady?

      • proud napsal:

       Souhlas,soucasny valky minimalne od 1. svetovy,spis povetsinou i vetsina predchozich,byly primarne o majetku,at uz se svadely na co chtely.

  • Eschatolog napsal:

   https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Zavra%C5%BEd%C4%9Bn%C3%AD_carsk%C3%A9_rodiny

   Muj ded legionar dobyl Jekaterinburg a rikal, ze carska postrilena rodina byla bolseviky nahazena do studny.

   • weissbach napsal:

    A nejspíš měl pravdu, protože totéž tvrdil otec mojí babičky, který se nechal zajmout v roce 1915 a žil až do roku 1925 na Sibiři v jednom statku. Toto tam mezi lidma bylo známo dávno předtím než o tom začaly vycházet články v cizině.

    • Marie napsal:

     To ale porad nic nedokazuje, protoze bychom museli dopatrat zdroj, od ktereho ti lide ty informace dostali.

     Nekdy premyslim, ze ani my se nemuzeme vyhnout tomu, ze obcas sirime neoverene informace, protoze nemame jak si je overit, zvlaste tedy se to tyka minulosti, samozrejme.

     A svedkove teto udalosti uz neziji…

    • proud napsal:

     Hadat se o to nebudu,jelikoz uz nevim kde to dohledat,ale mam jiny informace,ze vyvrazdeny nebyli! Mas to podobny jako s Husem,ze byl upalenej………a nebyl!

     • proud napsal:

      Byli jen ODSTAVENI a zatajeni!Zni to divne(i me),ale tenkrat si zivota zrejme vazili vic……

     • Marie napsal:

      Ja mam taky informace, ze carska rodina vyvrazdena nebyla, a dukazy nemame nikdo.

      Hus nebyl upalenej? Mas o tom informace odkud?

      To jeste muzeme dojit k tomu, ze ani Jezis nebyl ukrizovan? Ja se picnu… to je des, jak je snadne udelat ve vsem chaos dnes…

      • proud napsal:

       Ne,prej ukrizovanej nebyl a mel rodinu…….tedy zadny „neposkvrneny poceti“ :-))))))))))))

       • proud napsal:

        Ten smich je vasim reakcim,nedelam si legraci,jak jsem koupil,tak prodavam.

        • proud napsal:

         Drtiva vetsina his-torie je lez,je umela,jak ne cela!!!!!!

        • Forever napsal:

         Proud

         Hus nebyl upálen? A důkazy jsou?! Protože je to tvrzení velmi přitažené za vlasy.

   • Marie napsal:

    Chtelo by to projet ( prosetrit ) pozadi zdroju, tedy autoru…

 5. Robo napsal:

  Jop, svojimi kecami o tehlach a proti Putinovi pracuješ pre týchto:
  http://tnit.fr/book/katechismus.htm

  Úmyselne, či nie. Najväčším „hriechom“ v starej slavianskej kultúre je nevedomosť. Nie nadarmo..

  • jop napsal:

   opakujem svoje tvrdenia spred pár týždňov.
   Vy by ste sa divili, keby ste vedeli po rusky a keby ste počúvali množstvo rusov v rôznych postaveniach, v rôznych ruských proruských organizáciach. Potrebujete však ruštinu, a nejaký ten rok na ruských nezávislých, ale hlavne skutočne proruských weboch. Kde by ste zbadali ruské reálie, aj to čo Putin mohol urobiť ale neurobil, to čo mohol povedať ALE NEPOVEDAL, TO čO MAL UROBIť ALE ANI NECEKOL.

   Myslíte si, že každý kto na Putina má rovnaký názor ako ja je platený západom, alebo pracuje nevedomky proti sebe?

   Môj názor sa naňho dlho vyvíjal, kým som nenabral do hlavy dostatočné množstvo informácií, aby som mohol nielen mať názor, ale vedieť ho aj obhájiť. Hlavne obhájiť sám pred sebou. Veľmi mnoho informácií, kým som aspom v hrubých črtách uvidel ekonomický matrix a uvidel jeho úrovne.

   Putin je súčasť ekonomického matrixu, on nechce zmeniť systém, jemu systém vyhovuje.

   Mne systém nevyhovuje, a vám tu na serveri tiež nevyhovuje.
   Putinovi vyhovuje.

   Zatiaľ to nevidíte, rovnako ako ste nevideli úlohu Havla. Ale uvidíte aj úlohu Putina, on hrá za svoj tím, a vy nepatríte do jeho tímu. Ani nikdy patriť nebudete, lebo nemáte nakradnuté miliardy, ste teda menejcenní. Len to zatiaľ nechápete

   • Robo napsal:

    Čo mi tu chceš nakecat?
    Cca 90%+ Rusov sú hlupáci, však?
    Aká časť zo zvyšných 10% sú materialisti západného typu, čo seru na náROD?!

    • jop napsal:

     Robo, píšeš po slovensky, predpokladám že si slovák.

     Koľko percent slovákov sa zaujíma o podstatu systému, o spôsoboch ovládania štátov, o mechanizmoch riadenia spoločnosti rôznymi spôsobmi?
     Môj odhad je že možno 1-3 percentá. Takže z tohto pohľadu sú slováci hlupáci, nezaujímajú sa o to, ako oni sami sú riadení na úrovni štátu, na úrovni ekonomiky, na úrovni ideológie. Neriadia si svoj život, nemajú potuchy o čom je reč.

     Koľko tvojich príbuzných sa zaujíma o to, čo ty tu píšeš a čítaš?
     Predpokladám nikto. Mám pravdu? Takže z pohľadu toho ako sa brániť systému sú tvoj príbuzní hlúpi, lebo o systémovom matrixe nemajú ani potuchy. Nekrič, moji príbuzní sa rovnako nezaujímajú o nadradený matrix, nevidia že sú ovládaní systémom, nezaujíma ich to.

     Koľko % ľudí sa snaží pochopiť systém riadenia aspom na základnej úrovni?
     Skoro nikto. Takže ak ľudia vôbec nechápu že sú manipulovaní a riadení, sú chytrí alebo sú hlupáci?
     Ak ich to dokonca vôbec nezaujíma, môžeš ich nazvať chytrými? Podľa mňa nie.

     Takže odpoveď na tvoju otázku je, že áno, 90% rusov vôbec nechápe ako systém riadenia funguje. Keďže je to úplne najzákladnejšia podstata fungovania spoločnosti, tak môžem v pohode nazvať týchto ľudí hlúpymi.

     Nedávno tu bolo video, kde sa hovorilo o satanistickom riadení spoločnosti, že ako najvyšší ilumináti, zednáři a podobné spolky vidia ľudí. Oni ich vidia len ako oživenú hmotu, ktorá ide životom a vôbec nechápe ako čo funguje, nezaujíma ich to. Oni ich vidia ako duchovne mŕtvu hmotu, ako chodiace mŕtvoly.

     Ja ich vidím iba ako hlúpych a pasívnych ľudí.
     Áno, 90% rusov hovno chápe, mýlia sa. Rovnako ako slováci.
     Lebo nám ide o život, a oni vidia iba koryto.

     Aj keď teba som tu nazval bambulom a baranom, nepokladám ťa za oživenú hmotu. To sa nedá o mnohých povedať. Môžeš ich ešte nazvať spiacimi, ale na konečnom efekte to nič nezmení.
     Spiaci, mŕtva hmota, nechápajúci hlupáci, do priepasti padáme aj my ostatní, ak sa nevzchopíme bez hlupákov, bez spiacich, bez oživenej chodiacej dvojnohej hmoty.

     Ak sa postavíme na odpor, bude to krvavé, bude to bolieť. Ak sa nepostavíme na odpor, ak sa nebudeme chrániť svoje životy a nechceme rozhodovať o svojich životoch, bude to ešte viac krvavé a bude nás to ešte viac bolieť.

     • Robo napsal:

      S tým súhlasím (odpor), ibaže „tehla v ruke“ nieje riešenie.

      Som presvedčený, že riešením je odhalenie dejín (nie hisTórie).

      Ešte aj v tomto nám Putin pomáha. A keď už nič iné, toto mi úplne postačuje na 99% dôveru v neho.
      Ďalších 0,99% si zasluhuje svojimi ostatnými skutkami..

   • Forever napsal:

    jop

    A proto je Putin papeženco-žido-sionisty tak démonizován, že?! :-)

    A cpát sem Havla je naprosto nesmyslné! Srovnávat Havla s Putinem je jako srovnávat jabko s plastem.

    • jop napsal:

     Porever, počul si nejakého chlapca od ročildov hovoriť niečo o putinovi?
     Počul si o tom, že v nejakej banke našli putinov účet, kde má 20-50-100 miliárd?

     Ty hovoríš len o druhej lige, v ktorej hrá aj putin, Samozrejme druhá liga démonizuje putina, lebo sú na jednej úrovni. Lebo ruská elita im lezie do kapusty, lebo si chceli podeliť rusko, čo im miestna ruská elita nechcela dovoliť.

     Od koho si berú ruské podniky kredity? Od toho viditeľného siožida, ktorý robí sankcie vočii rusku?
     Nie, od ročilda. Ročildovi stačí ovládanie ruska na úrovni dolára, na úrovni nadnárodných dlhov a financií.

     Oni nepotrebujú priamo ovládať nejakého putina, keď ovládajú ekonomiku Ruska pomocou dlhov a globálnej ekonomiky

     • Forever napsal:

      Co říkají Rothschildi a další Židáci o Putinovi, si můžeme každý den přečíst v (žido)médiích ovládané papeženco-sio-Židáky! Je vidět, že jste vůbec nepochopil kroky Putina. Putin sice přistoupil na globalizační politiku, ale ve finální fázi se rozchází s plány siožidů, tj. Putin na rozdíl od nich chce stavět světovou architekturu založenou na třech pilířích:

      národním státu
      národě
      rodině

      Obdobně jednal Stalin, který budoval socialismus, který také chtěl zavést do celého světa, ale budoval jej na národních principech, čili opět na třech pilířích:

      národní stát
      národ
      rodina

      A v této politice pokračuje právě i Putin!
      Naproti tomu papeženco-sio-Židi tuto architekturu a řád ničí!

   • Marie napsal:

    jope: ja rusky umim a smejdim na ruskych webech pomalu denne a mohu ti zodpovedne rict, ze existuje spousta takovych, ktere otevreli prave ti, kteri byli vykopnuti novou vladou v Rusku, protiputinovci a deje se totez tam, co i u nas. Provokateri a zastanci falesneho pravdolaskarstvi. Proc myslis, ze zahranicni neziskovky uz maji v Rusku utrum? Vychytavka jede sice pomalu, ale jede…

    Nechtej se se mnou hadat o tom, ze Putin neni obliben. Je. A jsou tam i hlasy proti nemu, samozrejme. Je mu vytykana mala aktivita, jsou tam lidi, co si preji, aby konecne zasahl na Ukrajine, odsuzuji ho za to, ze to doposud neudelal. Jinak se na tento problem divaji ti, co tam maji rodiny a jinak ti, co nemaji. Ty vice zajima otazka oddaleni valky.. ve vetsine sleduji, ze Rusove jsou smireni s tim, ze je nevyhnutelna a ze Rusko Zapad napokoji nenecha.

    Zalezi hodne na tom, kam chodis, jake weby to jsou.
    Ja chodim nejvic na web Strany matek. A tam se resi uplne vsechno, dopady sankci, zdrazovani…

    • jop napsal:

     ja čítam úplne všetko, aj názory proruské, aj protiruské. Ide len o to, či dokážeš odhodiť zmanipulované videnie reálií a nájsť to racionálne zrno. Ak by Putin urobil určité kroky, zmenil by som na neho názor.
     On ich neurobil keď mohol, on ich asi ani neurobí.

     Nemám tak žiadny dôvod vidieť ho tak ako Vy.

     Marie, absolútne neverím v to, že si sedela roky na ruských weboch a čítalo tolko ako ja. Nielen čítala, hlavne počúvala, preberala informáciu a analyzovala.

     Vy čakáte od Putina niečo, čo mu nadradený Matrix pprincipiálne nedovoluje.

     Stalin bol osobne nad ekonomickým matrixom, aj globalizácia nebola v takom stave, bankstri ešte nemali svoje možnosti.

     Putin dnes je iba súčasť systému, jemu systém vyhovuje, on ho nezmení.
     Mne systém nevyhovuje, vám nevyhovuje.
     Opačná strana barikády

   • Marie napsal:

    dej sem aspon jeden nebo dva weby, ze kterych cerpas sva moudra o Putinovi, dik.

    • Justass napsal:

     Maruško 23:08 a 23:11

     velmi správné otázky na trolla … a co dál?

     No troll jop se nám jaksi po nich z diskuse odpařil. :-) Tak se to musí!

     • Robo napsal:

      No..tiež by ma zaujímali odpovede na Mariine otázky.. :-)

      • jop napsal:

       ja nečítam nejaké protiputinovské weby, aby som nabral informáciu o putinových chybách a nedorobkoch.
       Ja počúvam, teda viacmenej som počúval besedy rôznych verejne známych ekonómov, politológov, politikov, členov vlády a ich oponentov, kulturológov, všetkého možného. Pjakin bol kedysilen jeden z nich, aj to sa objavil dosť neskoro

       Priezviská všetkých tých ľudí, aj keď som ich často videl a počul sa stali bezvýznamné pre moje vnútorné rozhodovanie o pravdivosti, čiastočnej pravdivosti alebo lživosti informácie.
       Alebo informácia zapadá do informačnej mriežky, alebo je lživá. Alebo zmeníš názor pod náporom novej informácie, alebo odvrhneš informáciu ako klamlivú.
       Tento proces nemá koniec, konečný správny názor alebo svetonázor nemôže existovať na ľudskej úrovni chápania.

       Nikto nedokáže ozrejmiť úplnú pravdu, ak sám nemá úplnú informáciu.
       Ak som sa stotožňoval s nejakým názorom, a dostal som kontraargument, ktorý sami títo ľudia nevedeli vyvrátiť, tak som upravoval môj názor.

       Prečítať si nejaký web a tvrdiť že mám názor dokáže iba blb. Môj názor sa vždy mení pod novými argumentami a faktami, nemám žiadne stránky ktoré čítam aby som informáciu prijal ako pravdivú.

       Je málo tém, kde niečo tvrdím, práve preto že nemám dostatok informácií. O rusku a putinovi mám dostatok informácií, z ktorých už mám v hlave určitú analytickú informačnú spracovanú podstatu.

       Ja som takýchto vysoko zložitých, nudných a špecializovaných besied videl na Internete stovky a stovky hodín, čítal tisíce článkov, že som už pochopil súvislosti.

       Mňa Putin nezaujíma, pre mňa nie je významný, ja len vám chcem dať určité pochopenie.
       Ja nebojujem proti putinovi, ja bojujem proti vašej nekritickosti a nesprávnemu posúdeniu situácie.

       Lebo keď sa niečo stane, putin odletí lietadlom do úkrytu na Altaji, a ja ostanem s vami na potápajúcej sa lodi.

       Ja potrebujem vaše pochopenie, vašu spoluprácu.
       Lebo putin vás nespasí, lebo putin nechráni žiadnych slovanov, lebo to všetko musíme robiť my sami.

       My sme na jednej lodi, putin je multimiliardárska finančná elita, a my sme v riti. On nie.

       Mňa principiálne nezaujímajú informácie čo kto robí zle, lebo to mi je hovno platné. Ja len chcem, aby ste do seba nevcucli nesprávne videnie reálií, lebo budete mať problém v kritickej situácii.

       Systém nie je reformovateľný, kapitalizmus rachne, a my sme v riti. Putin ostane novou elitou, on prežije určite, jeho rodina prežije určite.
       Vy, no neviem aké máme šance na „normálny život“.

       Podľa mňa v EU bude množstvo malých bojov, malých miestnych vojen, EU sa rozpadne, ale s takým rachotom že budeme skapíňať od hladu.

       Ak sa nezachránime sami, asi s bojom, nepomôže nám nikto zvonku

       • Justass napsal:

        jop

        takže nic – jen keci – tvoje dedukce z ničeho a co nemůžeš nijak doložit asi těžko budou někoho zajímat. Gór když měníš svůj názor pod vlivem toho co nemůžeš doložit jaksi ze dne na den. To si schovej na domácí přednášky – tady jsi za trolla.

        • jop napsal:

         ty si ale tumpach, keby si vedel aké zložité je vytvoriť na základe informácií analýzy a dedukcie.
         To robia vysoko špecializovaní, dobre platení ľudia. Ja sa o to snažím tu a zadarmo.

         Podľa teba keď si prečítam nejaké články, niekde na webe, mám pramene informácie, o ktoré sa môžem opierať. Keď mám vlastné dedukcie, som troll.
         Ak ja som trol. ty si pablb s takýmito argumentami.

         Keby si analyzoval Pjakina, počúval všetky jeho videá za posledné 4 roky, by si sa divil ako si protirečí. Pričom z pohľadu Pjakina alebo si protirečí, alebo sa jeho názor tiež mení a vyvíja.
         Keď to povie Pjakin, je to všetko pravda? Alebo aj on ti musí dokazovať čo si kde prečítal, aby si to nenazval „len jeho vlastnými dedukciami“?

         Moju úroveň dedukcií môžete sami posúdiť, moje argumenty a logiku môžete sami posúdiť.
         Tvoje krátke príspevky o hovne ….

         Nechávam to na miestnych diskutérov, čo si zoberú odo mňa, čo pokladajú z mojich dedukcií za logické nech si rozhodnú sami.

        • Justass napsal:

         ..“ty si ale tumpach“ ….“To robia vysoko špecializovaní, dobre platení ľudia. Ja sa o to snažím tu a zadarmo.“

         No, já se zajímám o politiku, čtu, poslouchám a sleduji různé zdroje už dobrého půl století, takže mi dovol tvrdit, že tvoje
         snažení zde, byť zadarmo, nestojí ani za to zadarmo. Možná mládím, možná chudobou ducha – to si vytřiď sám. Ostatní o tobě už vědí své – to neměj obavy.

        • jop napsal:

         justas, neviem či si blb alebo nie, to nechám na posúdenie tvojho okolia.
         Kedže pol storočia sa zaujímaš o politiku, začal si nie prv ako v 25 rokoch, tak to znamená, že môžeš byť 75 ročný starý blb.
         Nič si z toho nerob, sú aj starší, sú aj blbší.

         Ja som dal sem meno, kontakt, ja si svoje názory dokážem nielen obhájiť, ale argumentačne podložiť.

         Takže nechaj na ostatných, nech si z mojich dlhých argumentov v príspevkoch zoberie každý čo chce.

         Ja viem, že na teba som tu na stránkach ešte nereagoval, tvoje argumenty a vyjadrenia som nepokladal za potrebné argumentovať, lebo ty tu neargumentuješ, ty tu dávaš len krátke prázdne príspevky bez hĺbky, bez argumentov, bez potrebných vysvetlení.

         Ja si bez problémov budem naďalej nevšímať tvoje prázdne príspevky, ty si nevšímaj moje.

         Z pohľadu toho, čo znamená prázdny trolizmus a
         čo znamená dlhá logická dedukcia, si trol ty, a nie ja.

         Takže, ty mňa nezaujímaš, nemám sa k tvojim argumentom ako vyjadrovať lebo ty nemáš argumenty.
         Tak nech aj ja nezaujímam teba.

         Dohoda o vzájomnom nezáujme platí?

        • Justass napsal:

         jop – vím, že by se ti to hodilo. Nicméně já tvé „příspěvky“ sledovat budu a od teď velmi pečlivě. Nick na „Lovec trollů“ si ale měnit nebudu.

       • Robo napsal:

        Tento tvoj príspevok pripomína „ich“ – je plný nadradenosti, ale bez skutočných argumentov.
        Skratka, je plný západnej falošnej mentality.
        Súhlas s Justassom, tu zostávaš trollom/vlastizradcom.

        • Robo napsal:

         ..pozri odkaz vyššie od Forevera.

         O The Sakerovi toho moc neviem. Čítal som pár jeho článkov a všetky sa mi zdali dobré, fundované, verím mu.

        • jop napsal:

         Robo, ty baran, ja tu píšem dlhé príspevky, kde dávam určitú analytiku, kde dávam určitú logiku, kde sú samozrejme aj moje dedukcie.
         strácam čas na to, aby som dal dostatočne zrozumitelné vysvetlenie, aby ste pochopili a mohli poprípade kontrovať mojim argumentom.

         Robo, tvoje príspevky sú priemerne 2-5 riadkové, ty povieš maximálne 3-5 viet, bez logiky, bez argumentov, bez vysvetlenia súvislostí.

         Ty baran, mňa nazývaš trolom.

         Ľudia, prečítajte si príspevky roba, zamyslite sa nad povrchnosťou jeho príspevkov. Urobte si analýzu toho čo povedal, ak sa to dá. Lebo on v podstate nič nehovorí, len niečo krátke drístne.

         Potom si prečítajte moje a zamyslite sa nad hĺbkou mojich plus mojou snahou o logiku a vierohodnosť mojich dedukcií.

         Kto z nás dvoch je trol???

         Justas rovnako, veľa emócií, prázdeho tliachania, veľmi málo argumentov

        • Robo napsal:

         Ďalší teda dvojriadkovy:
         Tvoje dvadsatriadkove neobsahuju žiadnu informaciu, zas iba nadradovanie. Nič iné.
         Pravdu nemá ten, kto naprázdno tliacha do vetra.

        • Justass napsal:

         Správně Robo – je to nejen troll, ale i blb, který si o sobě myslí bůhvíco. Zakládá si na tom, že jeho příspěvky jsou dlouhé. No to mě podrž. Ano – dlouhé mlácení prázdné slámy, je sice dlouhé, ale zrno nedá.

 6. pražská vlaštovka napsal:

  Zdravím vespolek:-)!
  myslím si takè ,že byla carská rodina vyvražděna…
  Člànek,který se snaží uklidnit publikum a tvrdí,že se to neodvážili udělat a že nesmírné bohatství
  carské rodiny a potaźmo Ruska , bylo vyměněno za jejich životy,mně nějak nesedí…(četla jsem to také)
  Samozřejmě,že jsem byla za zprávu ráda a poslala ji hned dál , plná naděje,že se krvavé divadlo
  nekonalo…
  Pak jsem nad tím přemýšlela a srovnávala s tím,co všechno člověk nashromáždil za informace a co se mu ze všech možných zdrojů doneslo,
  a byla jsem nucena si nerada přiznat;že by to nemělo logiku…a ani způsobu nepředstavitelnému až přízračnému teroru trockisticko -leninské bolševické kliky ,by neodpovídalo to, že by omilostnili tak nebezpečnou pro ně osobu(osoby), jako byl car a jeho rodina…Navíc scénář podle vzoru francouzs.revoluce,kde musel být panovník(dokonce i královna-matka) utraceni,jak prašiví psi pro ukázku moci a zastrašení…
  Oni nemohli nechat žít svědky! To postrádá logiku a hlavně;jak to ,že výkonná smečka byla potom také
  likvidována a neznámo kam rozprášena ?
  Téměř vše bylo zničeno ,dokumentace docela mizivá..
  V dobách tehdejšího obrazu doby, však vize naděje oživuje
  ty nejvzletnější myšlenky a upíná se k mýtu,který nutně potŕebuje k přežití…
  a proto musel být car Alexej s rodinou shledán živý a nejen to, i připraven opět zasednout na trůn Ruské říše…zasáhnou až bude nastolen pravý čas… bohužel se to nestalo,i když by to teoreticky bylo možné ,( byl rehabilitován a čin prohlášen za úkladnou vraždu a morálně zrovna tak i tato odsouzena..
  A ještě něco : Rus (pravoslavný) by NIKDY nevztáhl ruku na pomazanou hlavu panovníkovu ; na CARA!
  to dělají zrovna tak ,jako tenkrát ve francouzskè a v anglické burž.revoluci úplně jinà etnika…
  dodnes…
  j.

  • weissbach napsal:

   Vidím to stejně.

  • Jaris napsal:

   Vlastovko, hezky jsi to rozebrala. Umim si predstavit, jak by potomci carske rodiny zadali sve majetky zpet. Nejaky falesny pokus zde byl. Ten vsak svedci o tom, ze carska rodina Romanovcu byla skutecne popravena s pozehnanim zidu.

 7. Forever napsal:

  Došlo tady k diskuzi na to, že bez ovládnutí Ruska západními vatikánsko-sionistickými elitami NWO nebude moct nastoupit – Ano, je to tak! Jeden z pilířů, na kterém má být vystavěn NWO, je zničení a sražení Ruska na kolena a s ním zničení a zotročení všech slovanských národů. Cílem je z Rusů a ze všech Slovanů udělat bílé negry poslušně pracující pro své „nadřazené“ pány.

  O tom už hovořil např. žido-zednář Trockij:

  „Musíme Rusko změnit na poušť obývanou bílými negry, kterým zabezpečíme takovou tyranii, o které se nikdy nesnilo ani těm největším despotům východu. Rozdíl bude jen v tom, že tato tyranie nebude zprava, ale zleva a nebude bílá, ale rudá. V pravém slova smyslu bude rudá, protože se při tom prolejí takové potoky krve, před kterými v šoku zblednou všechny kapitalistické války. Největší bankéři z poza oceánu budou pracovat v úzkém kontaktu s námi. Pokud my vyhrajem revoluci, rozdrtíme Rusko na jeden velký hřbitov a na jeho hrobech upevníme moc sionizmu, který se stane tak silným, že před ním poklekne na kolena celý svět.“

  Lev Trockij v New Yorku před svojí misí na východ

 8. Karol napsal:

  Uz som cital mnoho kokotín, táto patri do top 10.

 9. J.P napsal:

  Hlavny problem je Rim (Rimsko katolicka cirkev) a nie sionizmus sionizmus je len vykonna moc Rima ako aj USA.

  • Robo napsal:

   „Rím“ má tak 1.000 rokov plus mínus (oficiálne 2.000).
   „Rimania“ sú tiež sionisti. Že sami seba nazývajú inak? Koho to zaujíma, sú to komedianti..

  • Robo napsal:

   Okrem toho sa rímska moc presúva do Ruskej pravoslavnej cirkvi, takže rozhodne sa tu nebavime len o katolikoch.
   Bavíme sa o všetkých nabozenstvach, ktoré „sionista“ vytvoril – o judaizme, o krestanstve a i o islamizme a o všetkých ich odnoziach..

   • J.P napsal:

    Robo ja som tym myslel Rimsku risu ktora len zmenila formu na katolicku ale stale je to Rim . A podla mna Rim vytvoril takzvane krestanstvo.Ale ved to ty vies dobre

 10. J.P napsal:

  Rimanom stale vadili slovania ako aj teraz.

 11. OldNoe napsal:

  Vážený pán Kašuka, sledujem Vašu invenciu ako i snahu „trafiť klinec na hlavičku“, ale s týmto článkom rozhodne nesúhlasím. Pre nedostatok miesta uvediem iba dva argumenty: Stalin likvidoval Pravoslávnu cirkev a Putin ju naopak podporuje. Pretože vie, že práve tradičná morálka je najlepšou ochranou pred účinkami Mentálneho bojového poľa, v tomto prípade zastúpeného minimálne dekadenciou ideológie Gender. Druhý: Je síce pravdou, že ekonomika za oboch rástla (rastie), ale spôsob je predsa úplne iný. Za Stalina pracovali – prakticky zadarmo – desiatky milióny otrokov, tzv. 58mičkárov – paragraf 58 zahŕňal politické a politicko-ekonomické „zločiny“, ktoré justičný systém vyrábal bez ohľadu na reálny stav a v jeho sieťach mohol uviaznuť prakticky hocikto. Pokiaľ viem, Putin touto cestou nejde.
  V týchto súvislostiach by sme si mali hádam položiť aspoň jednu otázku: Potrebuje Putin Stalina? Domnievam sa, že nie. Naopak, snaha o porovnanie so Stalinom sa môže javiť ako skrytá a zákerná protiputinovská agitácia, ktorej účelom by mohlo byť zabiť dve muchy jednou ranou: cez osobu – v súčasnosti populárneho- Putina, ospravedlniť, priam glorifikovať osobu Stalina a zároveň diskreditovať prezidenta RF. V každom prípade dúfam, že takto ste svoj článok nemysleli.

  • Robo napsal:

   Noe, odporúčam sa Ti dovzdelať ohľadne Stalina. Len krátko môj pohľad – OBOM vďačíme za mnohé a to omnoho viac, než si možno myslíme. A obaja to boli/sú veľkí národovci.. A tiež ani jeden z nich nieje/nebol všemocný. Obaja zápasili/zápasia s tou istou „hydrou“. Obaja čelili/čelia tej istej megakampani na ich pospinenie.

   I ja nachádzam v tomto článku nedostatky, ale iné a v kontexte nepodstatné, povedzme..

  • Forever napsal:

   OldNoe

   Nemáte pravdu, Putin právě že kráčí ve šlépějích Stalina.
   Pro ty, co stále dle současných režimních dogmat démonizují a špiní Stalina, zopakuji toto:

   neplést stalinistický SSSR s leninským SSSR. Stalin naopak zabránil holocaustu Slovanů v Rusku a včas poznal lest a honem rychle postupně zlikvidoval veškeré Židy na klíčových pozicích v SSSR. Kdyby vládl Žid Lenin či Trocký, tak by vyhladili sta miliony Slovanů v Rusku a i v ostatních slovanských zemích. Ale Stalin jim to naštěstí překazil.

   Kdybych měl napsat důležité rozdíly mezi stalinismem a trockismem-leninismem, mezi Stalinem a Trockým:

   Pozor na jednu zásadní věc:

   Stalinismus a leninismus-trockismus NENÍ jedno a to samé.
   Zatímco cílem trockistů a leninistů bylo např. zničení národních států, tradičních hodnot, světová marxistická revoluce a také vyhlazení a zotročení Slovanů,
   tak Stalin odmítl likvidaci národních států a tradičních hodnot a také zejména odmítl plán na zničení a vyhlazení Slovanů.
   A navíc, Stalin sám byl antisemita a tvrdě šel v SSSR po Židech, na rozdíl od Hitlera ale sejmul Židy jen na klíčových postech a prosté Židy nechal na pokoji.
   Stalin sám Židům nedůvěřoval, což se ukázalo na tom, že ve 30. letech nechal popravit a poslat do gulagů mnoho lidí židovského původu. Když se podíváme na tyto „vykonstruované“ procesy blíže, zjistíme, že tito bolševičtí Židé byli popraveni zcela právem, neboť šlo o agenty západu, neboli, oni byli stále napojeni na Vatikán a americké Židy. S Vatikánem a mezinárodním chazarstvem byli ve spojení ještě před VŘSR, vždyť VŘSR byla podporována a zorganizována Vatikánem a anglo-americkými žido-zednáři.

   Stalin také obviňoval své odpůrce, že jsou Židé, třeba Lavrentina Beriu. A bohužel se časem, když byl Stalin otráven, potvrdilo, že Beria byl skutečně západní agent.

   Když se vrátím ke Stalinovi a jeho vztahu k Židům:

   Stalin stačil totiž včas prohlédnout lest, že komunistické hnutí a plán na světovou marxistickou revoluci je ve skutečnosti nástrojem Židů na zavedení židovské světovlády. Proto nechal postupně veškeré klíčové pozice v SSSR do 50. let úplně vyčistit od Židů. A v 50. letech nechal i ostatní komunistické strany v Evropě vyčistit od Židů.
   A postup Stalina byl zcela správný. A zde se projevila jedna z charakteristik Židů – pomstychtivost – podařilo se jim (Židům) úplně dokonale Stalina pošpinit, jak se jen dalo. Nikdo nebyl v historii tak důkladně očerněn, jako Josif Vissarionovič Stalin.
   Židovská lobby se zkrátka pomstila Stalinovi za to, že jim překazil plány na světovládu skrze rozšíření bolševismu z Ruska do celého světa (viz světová revoluce). On Stalin šel pro trockistech právě z důvodu, že to byli agenti západu a měli v plánu právě onu světovou revoluci, která měla být nástrojem k nastolení NWO.

   Odpovědět

   A ještě jeden DŮLEŽITÝ rozdíl mezi trockismem-leninismem a stalinismem:

   Stalinismus byl ANTISIONISTICKÝ

   Proto je Stalin dodnes démonizován, zatímco Lenin a Trocký to mají dnes jednoduché.

   • tomek napsal:

    No v podstate sa Stalinovy podarilo oddialit nastup NWO o niekolko rokov .Teraz stoji pred podobnou skuskou Putin .

   • pražská vlaštovka napsal:

    Forever 8:42

    moje slova-
    naprosto správná analýza..
    Pravděpodobně všechno , co kdy bylo o Stalinovi napsáno,byla zmanipulovaná lež…
    dodnes nebylo pravdě učiněno zadost..
    dokonce i nejnovějšíbiografie jsou neúplné a tendenční ….
    musíme se také ptát -KDO je píše , komu slouží napsané a hlavně proč ? tak musí sloužit..
    Bylo by zajímavé pověřit úplně nezávislé historiky ( bohužel to zase musím vyslovit),
    ale ne z řad židovských „historiků “ ,kteří přepisují (čti : lžou vždycky k jejich potřebnému obrazu ,aby se zhostili tohoto téměř revolučního činu a umělé prázdno
    naplnili konečně spravedlivým posouzením v úctyhodném a zasloužilém literárním zpracováním..
    je to ostuda.. a neplatí to pouze o Stalinovi ..
    (končím teď ,musím z domu)
    jituš

    • weissbach napsal:

     Všechno nejspíš ne, ale je pravda, že jsem toho o Stalinovi a období 1917-1953 přečetl docela dost a s odstupem času a s dalšími informacemi, které se postupně objevují se na to dívám jinak dřív. Poměrně dost věcí totiž nedávalo smysl dokud si člověk neuvědomí tu obrovskou míru účelové fabulace a zastírání reálně podstaty světových událostí /vznik obou válek, pozadí revoluce, jednotlivé postavy jejich iniciátorů, zakládající kádry ČEKY, NKVD/. V osvětlení těchto reálií totiž tzv. stalinské čistky nabývají úplně jiného rozměru a významu. Člověk si totiž začne uvědomovat jak neúprosný smrtelný zápas o budoucnost se vedl. Pak taky pochopí jaké scénáře a jaké role byly jednotlivým aktérům přisouzeny ex-post, aby skutečné pozadí zůstalo neodhaleno.

  • Forever napsal:

   OldNoe

   Doporučuji vám si přečíst knihu Grovera Furra Chruščov lhal! A prostudujte si pořádně fakta o Stalinovi a stalinském SSSR.
   Také vám doporučuji následující literaturu:

   Talmud
   Protokoly sionských mudrců
   Henry Ford – Mezinárodní Žid
   Anthony Sutton – Wall Street a bolševická revoluce
   Edmond Paris – Tajné dějiny jezuitů

   Až si toto prostudujete, pochopíte, proč je Stalin dodnes démonizován! Stalin totiž je démonizován proto, že něčemu zabránil, tj. tomu, o čem hovoří třeba Ford či hovořil třeba Dostojevskij. A tomu, co je zapsáno v Talmudu a Sionských protokolech! A před čímž nás varovalo Janovo zjevení!

   • Justass napsal:

    Forever

    Přesně tak. Tedy až na to Janovo zjevení- na to zase já nevěřím, a to z principu. Takže pravdu máte, naproti tomu OldNoe je zabedněnec a ta Vaše doporučení k jeho sebedovzdělání jsou správná.

   • runner napsal:

    Jasně, a proto si tento gruzínský Žid Stalin do posledního dechu choval ve své blízkosti ukrajinského Žida Kaganoviče, brutálního masového vraha Slovanů, který měl na rukou krev milionů nevinných slovanských Rusů a Ukrajinců.

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Lazar_Kaganovi%C4%8D

    https://zvidavyvincenc.wordpress.com/2012/05/08/strycka-stalina-nema-nikdo-rad/

    • Petr napsal:

     Mam dojem ze Kaganovic byl tkz. opozice proti Trockistum. Neboli jiste vite jake procento zidi bylo v Ruske vlade. Takze ho Stalin vyuzil. Mate nejake reseni jak se mel Stalin cistit od nich vladu?

    • Forever napsal:

     Další, co nepochopil Stalinovu a Putinovu politiku. Stalin jednak byl v obdobné pozici jako Putin, kdy je pod tlakem páté kolony siožidů, proto byl nucen se obklopovat lidmi, židovského původu jako Kaganovič či Beria, protože by skončil jinak rychle špatně. Stejně jako Putin, který je nucen pod tlakem siožidovské páté kolony se obklopovat lidmi jako zráce Kirill či současný čečenský prezident.
     A Stalin udělal předtím to samé, tlak byl,totiž moc velký a nebyl v jednoduchém postavení. Podobně jako později Kennedy, který se také musel obklopovat i těmi, kteří stáli proti němu.
     Podstatou je, že Stalin i Putin přistoupili na globalizační hru, ale ve finále se rozcházejí s plány siožidů.

     • weissbach napsal:

      „Další, co nepochopil Stalinovu a Putinovu politiku.“

      To ale není nic divného. Já jsem to ještě cca před rokem viděl podobně jako runner. Tedy pokud jde o Stalina.

      • Robo napsal:

       Hypnóza bola hlboká a všade..

      • Forever napsal:

       weissbach

       Abych byl upřímný, i já jsem byl asi před rokem či více zapšklý antistalinista, kterému vstávaly vlasy hrůzou na hlavě, když někdo něco řekl pozitivního o Stalinovi či odkaz Stalina hájil.
       Až když jsem se podíval na fakta a historické souvislosti a okolnosti, pochopil jsem Stalinův význam v historii.
       Je třeba vyvrátit dva VELKÉ MÝTY o Stalinovi, ten první, jež propagoval minulý režim – tj. Stalin v idealizované roli velkého bezchybného hrdiny
       A druhý mýtus, jež propaguje současný vatikánsko-sionistický režim – tj. Stalin v roli padoucha a největšího démona v historii lidstva

     • Forever napsal:

      Ještě to trochu rozvinu:

      Stalin a Putin zcela logicky ve státě ovládaným skrz na skrz Židy se těžko mohli dostat na vysoká politická místa, aniž by nebyli pod dohledem či ve spojení s určitými mocenskými skupinami. Oba dva museli mezi jednotlivými tábory manévrovat, uzavírat křehká spojenectví a postupně stoupat v mocenské hierarchii. A postupně čistit mocenský aparát od Židů a všech agentů Západu.

      Podobě, jako Stalin byl ve spojení s Berijou a s Kaganovičem, tak Putin je spojení např. s Kirillem či Kadyrovem či některými židooligarchy.

      Člověku ani moc nezbývá, chcete -li v tomto systému vystoupat až na vrchol a nedostat kulku do hlavy, musíte mít vlivné spojence! Je to jako v mafii. Zcela stejné či podobné principy.

      Podobně jako Lenin jmenoval nástupcem Stalina, který pak následně zradil Leninovu politiku, tak Jelcin jmenoval svým nástupcem Putina, který následně zradil politiku Jelcina. A oba dva museli využít politických dohod a spojenectví s různými mocenskými skupinami. Sice to někomu může být divné, ale nakonec tato politika Stalina a Putina vedla k vytvoření SKUTEČNÉ SILNÉ OPOZICE vůči NWO!
      Jak řekl Putin, je důležitý samý VÝSLEDEK!

      • Forever napsal:

       A výsledkem Stalinovy a Putinovy politiky bylo jednak vybudování nezávislého a silného Ruska schopného vzdorovat vatikánsko-sio-židovským elitám a také vytvořenení silné politické a filozofické alternativy a opozice vůči NWO, tj. světovou architekturu založenou na národním státě, národě a rodině.

       Toť odkaz a význam Stalina a Putina!

    • tomek napsal:

     Tu je niaka prednaska o hladomore .https://www.youtube.com/watch?v=lftNumT166I

    • OldNoe napsal:

     runner, to sú skvelé linky! A vďaka za ne. Aspoň sa tu nemusím s nikým dohadovať. Samozrejme je mi jasné, že som tu niekomu (nevdojak) poriadne skočil na kurie oko. No nech sa páči!

     • Forever napsal:

      OldNoe a runner

      „Aspoň se nemusím s nikým dohadovat.“ Nejspíš nechcete diskutovat proto, že vám jaksi došli argumenty ;-) to tobě a vám podobným jde, přestat diskutovat, když už nemáte slov:-)

      Ještě doplním, že váš pohled má trhlinu – tj. Kdyby byl Stalin součástí NWO plánů a konal by pro NWO, tak by Rusko bylo úplně vydrancováno ekonomicky, z Rusů by byli bílí negři poslušně pracující pro své západní pány. A také hlavně by došlo k superholocaustu Slovanů, sta miliony Slovanů v celé Evropě by byli povražděni, ano, STA MILIONY!

      A žádný Hitler by nemusel přijít a také nepřišel.
      Ale Trocký a Lenin selhal ve své misi. Stalin totiž vše zničil, celé plány Západu s Ruskem. Navíc, agent západu by asi nepopravoval Židáky v klíčových postech. Z toho už je jednoznačně z těchto důkazů a faktů zjevné, že Stalin agentem Západu NEBYL a ani NEMOHL BÝT!

      A navíc, a to je jednoznačný důkaz, Stalin byl nakonec otráven na rozkaz papeženců a Židáků. Vraždu Stalina provedl jeho blízký „přítel“ Žid Beria.
      Navíc,kdyby dělal Stalin svou práci pro Židáky dobře, asi by se mu neodvděčili démonizováním jeho osobnosti. ;-)

      • Forever napsal:

       A určitě by se mu (Stalinovi)siožidáci neodvděčili jeho zabitím ;-)

       • Forever napsal:

        Tvrdit o Stalinovi, že byl agent proto, že měl ve své blízkosti Kaganoviče a Beriu je jako tvrdit o Putinovi, že je agentem Západu proto, že má své blízkosti Kirilla či Kadyrova nebo nějaké židooligarchy.

        Když se podíváte na výsledky a činy Stalina a Putina, je pak,jednoznačné, že oni nebyli a nejsou agenti NWO!

      • tomek napsal:

       To je pravda , keby isiel Stalin s NWO , najskor by nelikvidoval Trockeho a dalsich .

      • OldNoe napsal:

       O.K. Tak si dovolím pridať aj ja jeden link. http://www.sledujufilmy.cz/film/berija-stalinova-stvura/100013 Odporúčam všimnúť si nápadnú podobu medzi Berijom a Chodorkovským.

       • Forever napsal:

        Berija byl agentem anglo-sionistické Nové britské říše, co později Stalina otrávil! Beria byl jen zrádce Ruské říše stejně jako Lenin, Trocký, Gorbačov
        a Chruščov!

 12. runner napsal:

  A jééééé, Kašuka zase povolil uzdu své ujeté fantazi :-)) Hitler sliboval že půjde hlavně proti Slovanům, a proto ho Anglie a Francie nenechala jít proti Slovanům a sotva napadl Polsko mu obě tyto velmoci vyhlásily válku!!! Pane Kašuka, vy jste otřesný demagog a většina toho, co píšete, jsou obludné manipulace, výmysly a lži, které odporují zdravému úsudku.

 13. Forever napsal:

  Ještě to s tím stalinským SSSR trochu rozvinu:

  Tvz. bolševičtí Židé (či chcete -li, židobolševici) měli nadvládu či výraznou moc v SSSR v letech 1917-1939. Tedy, po smrti Lenina se rozpoutal boj mezi židobolševiky a národními bolševiky vedené Stalinem. Tedy, od r.1925 do r.1939 probíhal v SSSR vnitromocenský boj o nadvládu v SSSR. Není rozhodně pravdou, že v SSSR od r.1925 měl Stalin absolutní moc. Čili, nelze vše, co se v tu dobu dělo v SSSR, přičítat Stalinovi. Ono totiž tam vedle Stalina, jež byl v tu dobu, zdůrazňuji, pouze formálním vládcem Sovětského svazu. Vedle něho tam existovali další státy ve státě. Viz třeba NKVD ovládaná Židy. A to nemluvím o gulazích, kde hlavní vedoucí a bachaři byli opět Židé.

  Tedy, řada represí, poprav a posílání do gulagů – VŠE NEBYLO řízeno a organizováno přímo Stalinem. Kdo tvrdí, že všechny represivní akce vůči ruskému obyvatelstvu, pravoslavné církvi či neruským národům řídil Stalin osobně přímo, tak lže, neboť NEEXISTUJÍ archivní dokumenty, které by to potvrzovaly.
  Mnoho represivních akcí organizovala žido-NKVD svévolně za zády Stalina, mnohdy s cílem vyvolat nespokojenost ruského obyvatelstva vůči stalinské vládě. A to nepočítám sabotáže organizované s cílem stalinské SSSR poškodi a či snahy o puč vůči Stalinovi. Čili, ano, v SSSR po r. 1925 probíhali v SSSR kruté represe, ale většina, tj. ty nejhorší a nejkrutější akce, z nich nebyla organizována Stalinem, ale žido-NKVD. Ano, židobolševici a různí kariéristé měli ruce od krve.
  Zlomové období bylo období mezi lety 1935-1939, kdy Stalin zasadil židobolševickému státu v SSSR rozhodující rány. Politické procesy s židobolševiky byly rozhudující na cestě SSSR za nezávislostí a osvobození od chazarského viru!
  Nakonec Stalin a národní komunisté zvítězili! SSSR byl osvobozený! Ale tím to neskončilo! Další pokus o dobytí SSSR skrze Hitlera měl brzo přijít.

  Ještě dodám, že vyčištění NKVD a veškerého politického, vojenského a hospodářského aparátu od Židů pomohlo SSSR ve vítězství nad nacistickým Německem a pomohlo významně celkově vzestupnému rozvoji SSSR!

  R. 1939 – Pád říše chazarské v SSSR

  • weissbach napsal:

   Nepřímo to potvrzují kontakty, které ve 30. letech existovaly mezi armádním velením a wehrmachtem a které ukončily čistky v roce 1939.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!